Sun Tekstil 

Şirket Bilgileri

www.suntekstil.com.tr www.suntekstil.com.tr

 

Sun Textile is a vertically integrated company, employing 1000 people. It’s located in İzmir, in Çiğli Industrial Zone. Sun Textile’s total indoor area is 35.000 m²,housing knitting, dyeing, sewing, printing and embroidery departments. We mainly produce casual wear which is finely knitted to meet the demand for comfort in all the family.

Knitting Department :

Machines

45 circular machines

2 jacquard flatknit machines (for cuffs, collars and knitted accessories)

Fabric types

Jersey,rib,interlock,pique,2 and 3 ply fleece qualities in various weights and structures.

Capacity/day

12000 kg.

Dyeing Department :

Machines

45 fabric dyeing machines with different capacities starting from 10 kgs upto 800 kgs for dyeing cotton and polyester.
1 yarn dyeing machine of 30kgs. (mainly for sampling purposes)
2 yarn dyeing machines of 300kgs each.

Capacity/day

20 tonnes of fabric

1.5 tonnes of yarn

The finishing line has been designated according to very high standards.We have 3 compactors for tubular finish and 1 stanter for open width finish.Also,we have 2 brushing and 1 shearing machines.

Within our dyeing mill,we are also able to make 15000 metres of allover pigment printing.The ultimate physical and chemical quality of dyed fabric is assured by a modern conditioned lab,equipped with all the necessary testing equipments approved by ISOstandards (washing, crocking, rubbing, perspiration etc.).

Printing Department :

Machines

4 screen printing machines

Dimensions

70 x 50 cm or 80 x 110 cm of finished garments or fabrics.

Nr. of colors

8 colored pigment print

Capacity/year

4.000.000 prints

Embroidery Department :

Machines

4 machines with 12 heads

Nr.of colors

9 colors each

Sewing Department :

Equipped with 250 mostly electronic sewing machines. High tech machines are used for special finishings. There is an assyst automatic pattern making system and an automatic Bullmer cutter in our cutting room. The production flow is planned and controlled via computers. Also there is a barcode printing computer system. Besides that, SunTextile owns another factory in Aegean Free Zone. It is equipped with automats and semi-automat special sewing machines and produces basic t-shirts with a capacity of 9000 pcs/day.

Since the middle of 1994, Sun Textile has started a production reorganization process in order to become consistent with ISO 9000 standards we are now ISO 9001 certified.

Sun Textile produced approximately 4.000.000 pcs in year 2000 with a turnover of 21 million USD.

Although our company offers its own collection to the market under the brand name "Jimmy Key" , we also produce for customers attracted by high quality and reliability such as Tommy Hilfiger, Timberland, Adidas, Best Seller, Puma, Diesel, and Everlast.Sun Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Mühendisi İzmir EKOTEN TEKSTİL A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiEKOTEN TEKSTİL A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.2000 yılında Sun Grup bünyesine katılanEKOTEN Tekstil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın büyük ve prestijli örgü kumaş üreticilerinden biri olarak H&M, M&S, Next, Zara, Bershka, Tesco, Ann Taylor, J.Jill gibi dünyanın önde gelen fashion markalarının ve Black-Spade markasının üreticilerinden Narkon Tekstil’in önemli tedarikçilerinden biridir.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİ” pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezunEndüstriyel tesislerde en az 3 sene bakım onarım deneyimi olan İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen PLC(Tercihen Schneider, Siemens, Allen Bradley) ve SCADA sistemleri konusunda deneyim sahibiHaberleşme protokolleri konusunda deneyim sahibi (Tercihen Profibus) Tercihen ISO 50001 Enerji yönetimi sistemleri hakkında bilgi sahibi MS Office programlarına hakim Proje yönetim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, operasyonel yönü güçlü ve takım çalışmasına yatkınEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Elemanı (Giresun) Giresun Sun Tekstil A.Ş.
Kalite Güvence Elemanı (Giresun)Sun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “KALİTE GÜVENCE ELEMANI (GİRESUN)” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Teknolojisi veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezunÖrme hazır giyim süreçleri konusunda en az 2 deneyimliİyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibiOperasyonel yönü güçlü, takip yeteneğine sahip ve ekip çalışmasına yatkınİletişim yeterliliği yüksek, problem çözme becerisine sahip, müşteri ve sonuç odaklıEsnek seyahat programına uyum sağlayabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışGiresun’da ikamet eden / edebilecek olanTüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dikiş Makinesi Bakım Elemanı İzmir Sun Tekstil
Dikiş Makinesi Bakım ElemanıSun Tekstil
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314. sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc and Bershka)grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sun Tekstil bünyesinde görev alacak 'Dikiş Makinesi Bakım-Onarım Teknisyeni' ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Meslek liseleri Tekstil bölümlerinden mezun, Örme Konfeksiyon sürecinde 5 yıl deneyimli, Dinamik, hızlı, ekip yönetiminde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir ilinde ikamet eden/edebilecek olan Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Bursa JIMMY KEY
Satış DanışmanıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza, 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır. En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilenYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek olanPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilenBursa Marka  AVM  Jimmy Key mağazamızda görev alacak 'Satış Danışmanı' ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İzmir JIMMY KEY
Mağaza Müdür YardımcısıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza , 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşanJimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Yeni Açılacak olan İzmir Selway Outlet Jimmy Key mağazası bünyesinde görev alacak Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Üniversite mezunuMağazacılık sektöründe en az 3 yıl benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimliYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekPlanlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahipEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksekPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilenTercihen İngilizce bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir JIMMY KEY
Satış DanışmanıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza, 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır. En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilenYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek olanPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilenİzmir Selway Outlet  Jimmy Key mağazamızda görev alacak 'Satış Danışmanı' ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kadın Prova Mankeni İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Kadın Prova MankeniSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “KADIN PROVA MANKENİ” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen benzer pozisyonlarda deneyimli Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli 1.70 – 1.75 cm boyunda Aşağıdaki ölçülere sahip; ÖLÇÜ YERLERİÖLÇÜGöğüs86Bel68Kalça94 Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merchandiser İzmir Sun Tekstil A.Ş.
MerchandiserSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “MERCHANDISER” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Örme hazır giyim konusunda en az 4 yıl deneyimli İleri derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Bütünsel bakış açısına sahip, iletişim yeterliliği güçlü ve ekip yönetimine yatkınİnisiyatif alma becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı Yüksek enerjili ve liderlik vasıflarına sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Manisa JIMMY KEY
Satış DanışmanıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 16 mağaza, 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Manisa Jimmy Key mağazamızda görev alacak 'Satış Danışmanı' ekip arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilenYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek olanPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir JIMMY KEY
Satış DanışmanıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 16 mağaza, 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır. İzmir Mavibahçe Jimmy Key mağazamızda görev alacak 'Satış Danışmanı' ekip arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilenYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek olanPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İzmir JIMMY KEY
Mağaza Satış DanışmanıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 18 mağaza , 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Jimmy Key Mağazacılık İzmir Optimum  AVM  mağazası bünyesinde görev alacak 'Part-TimeSatış Danışmanı' ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilgisine sahipYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksekPozitif, güler yüzlü ve görünümüne özen gösterenMağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını yansıtabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Koleksiyon Kumaş Planlama Sorumlusu İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Koleksiyon Kumaş Planlama SorumlusuSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “KOLEKSİYON KUMAŞ PLANLAMA SORUMLUSU” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezunDokuma / Örme kumaş konusunda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Analitik düşünebilen, araştırma ve takip yeteneği güçlüDetaylara önem veren, yaratıcı ve gelişime açık İletişim yeterliliği yüksek, süreç ve müşteri odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışİzmir’de ikamet eden / edebilecek olanTüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç İyileştirme Mühendisi İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Süreç İyileştirme MühendisiSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “SÜREÇ İYİLEŞTİRME MÜHENDİSİ” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen konusunda 2 yıl deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Kaizen, 5S ve Yalın Üretim Teknikleri konularında bilgi sahibiAnalitik düşünebilen, süreç ve sonuç odaklı Problem çözme becerisine sahip, planlama becerisi kuvvetli ve iletişim yeterliliği yüksekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan  Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Antalya JIMMY KEY
Satış DanışmanıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza , 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Jimmy Key Mağazacılık Antalya Agora Jimmy Key mağazası bünyesinde görev alacak 'Satış Danışmanı' ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilgisine sahipYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksekPozitif, güler yüzlü ve görünümüne özen gösterenMağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını yansıtabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezunÖrme hazır giyim süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarına hakim ve tercihen EDS programı konusunda bilgi sahibiPlanlama becerisi güçlü, takip yeteneğine sahip ve analitik düşünebilenİletişim yeterliliği yüksek, ekip yönetimine yatkın ve operasyonel yönü güçlüMüşteri ve sonuç odaklı Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sri Lanka Bölge Müdürü İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Sri Lanka Bölge MüdürüSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır. Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “SRI LANKA BÖLGE MÜDÜRÜ” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Konfeksiyon alanında en az 10 yıl tecrübeli İleri derecede İngilizce bilen Sri Lanka / Colombo ‘da ikamet edebilecek MS Office programlarına hakim Bütünsel bakış açısına sahip, iş takibine önem veren ve ekip yönetimine yatkınİletişim yeterliliği güçlü, yüksek enerjili ve liderlik vasıflarına sahip Müşteri ve sonuç odaklı Esnek seyahat programına uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Müşteri Temsilcisi AsistanıSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314. sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc and Bershka)grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ASİSTANI” pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği  veya ilgili tekstil bölümlerinden mezunTecrübeli-Tecrübesiz AdaylarYazılı ve sözlü olarak iyi seviyede İngilizce bilgisine sahipDinamik ve öğrenme yeteneği olanMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,Pratik ve çözüm odaklı bir yaklaşımı benimseyen,İletişim becerileri yüksek, analitik düşünebilen,  takım çalışmasına yatkınEsnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekİzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Müşteri TemsilcisiSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314. sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc and Bershka)grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ” pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezunÖrme kumaş konusunda en az 3 yıl deneyimliEDS konusunda bilgi sahibiYazılı ve sözlü olarak iyi seviyede İngilizce bilgisine sahipPlanlama becerisi yüksek, takipçi, hızlı öğrenebilen, sorumluluk bilinci ile hareket edenİletişim becerileri yüksek, analitik düşünebilen,  takım çalışmasına yatkınEsnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekİzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Lideri İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Takım LideriSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314. sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc and Bershka)grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “TAKIM LİDERİ  ” pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezunYazılı ve sözlü olarak iyi seviyede İngilizce bilgisine sahipÖrme kumaş konusunda 5 yıl deneyim sahibiPlanlama becerisi yüksek, takipçi, hızlı öğrenebilen, sorumluluk bilinci ile hareket edenSeyahat engeli bulunmayanİletişim becerileri yüksek, analitik düşünebilenİzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Moda Tasarımcısı İzmir Sun Tekstil A.Ş.
Moda TasarımcısıSun Tekstil A.Ş.
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Tekstil, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markaları olan İspanya'da Inditex (Zara, Trafaluc ve Bershka) grubu ve İngiltere’de Next, M&S, Tesco için üretim yapmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “MODEL TASARIMI ” pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunTekstil sektöründe MODA  tasarımı konusunda en az 5 yıl deneyimli Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarını iyi düzeyde kullanabilen Örme ,dokuma,triko alanlarinda bilgi sahibi Yazılı ve sözlü olarak iyi derece İngilizce bilenPlanlama becerisi yüksek, takipçi, hızlı öğrenebilen, sorumluluk bilinci ile hareket edenİletişim becerileri yüksek, analitik düşünebilenEsnek çalışma saatlerine uyumlu Moda ve eğilimlerini yakından takip edenSeyahat engeli bulunmayan İzmir’de ikamet eden/edebilecek olanTüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı Aydın JIMMY KEY
Mağaza Müdür YardımcısıJIMMY KEY
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza , 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Jimmy Key Mağazacılık Forum AYDIN mağazası bünyesinde görev alacak 'Mağaza Müdür Yardımcısı' ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen Üniversite mezunuMağazacılık sektöründe en az 3 yıl, benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimliYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekPlanlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahipEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksekPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilenTercihen İngilizce bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Mersin Sun Tekstil A.Ş.
Satış DanışmanıSun Tekstil A.Ş.
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza , 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Jimmy Key Mağazacılık Mersin Forum  AVM  mağazası bünyesinde görev alacak 'Satış Danışmanı' ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilgisine sahipYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekEkip çalışmasına yatkınModayı takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksekPozitif, güler yüzlü ve görünümüne özen gösterenMağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını yansıtabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Tedarik Kumaş ve İplik Araştırma Sorumlusu İzmir Ekoten Fabrics
Dış Tedarik Kumaş ve İplik Araştırma SorumlusuEkoten Fabrics
1987 yılında İzmir’de kurulan ve merkezi İzmir Torbalı’da bulunan Sun Grup, bugün yıllık 21 milyon adetlik bayan giyim ihracat kapasitesi ile 2016 TR ISO500 sıralamasında 314.sıradadır.2000 yılında Sun Grup bünyesine katılanEKOTEN Tekstil, Türkiye’nin ve Avrupa’nın büyük ve prestijli örgü kumaş üreticilerinden biri olarak H&M, M&S, Next, Zara, Bershka, Tesco, Ann Taylor, J.Jill gibi dünyanın önde gelen fashion markalarının ve Black-Spade markasının üreticilerinden Narkon Tekstil’in önemli tedarikçilerinden biridir.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak “DIŞ TEDARİK KUMAŞ ve İPLİK ARAŞTIRMA SORUMLUSU ” pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezunKonusunda en az 3 yıl deneyimli İyi derece İngilizce bilenMS Office programlarına hakimÖrme kumaş konusunda ve iplik analizi konusunda bilgi sahibiİletişim yeterliliği yüksek, takım çalışmasına yatkın ve kalite odaklıMüşteri odaklı ve trend takibi yapabilenSeyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olanTüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü Adana Sun Tekstil A.Ş.
Mağaza MüdürüSun Tekstil A.Ş.
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 20 mağaza , 36 franchise ve 100'ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.Jimmy Key Mağazacılık Adana mağazası bünyesinde görev alacak 'Mağaza Müdürü' ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Üniversite mezunuMağazacılık sektöründe en az 3 yıl Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekPlanlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahipEkip çalışmasına yatkınModayı ve sezon trendlerini takip edenİnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksekPozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjikMağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenMüşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemişJimmy Key ruhunu ve anlayışını yansıtabilecekTercihen İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı