Superonline 

Şirket Bilgileri

http://www.tellcom.com.tr

Superonline
 

TELEKOM’DA YENİ BİR OYUNCU: TELLCOM

 Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. serbestleşen telekomünikasyon dünyasında, kullanıcılara uygun koşullarda kaliteli iletişim imkanı sunarak verimliliklerini artıracak çözümler sunmak üzere kurulmuştur. İlk etapta Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri (UMTH) sunmak üzere altyapı çalışmalarını tamamlayarak hizmet vermeye başlayan Tellcom, bir TURKCELL grup şirketidir.

 

Alternatif telekom hizmetleri operatörü olarak  kurulan Tellcom İletişim Hizmetleri A. Ş.,  kurumlara mobil operatör aramaları, şehirlerarası ve uluslarara  telefon hizmetlerini  kendi altyapısı üzerinden vermeye  başladı. Tellcom ayrıca  uluslararası ve ulusal toplu ses taşıma, kurumlara özel uluslararası kiralık veri hattı  ve yurtdışı bağlantılı internet erişim hizmetleri veriyor.  

 

Tellcom son bir yılda yapmış olduğu yeni nesil telekom altyapı yatırımları ve  uluslararası yüksek hacimli iş ortaklığı anlaşmalarının sağladığı maliyet avantajını  kurumsal müşterilerine yansıtarak hizmetlerinde rekabetçi fiyatlama ve  yüksek kalitede ses hizmeti sunmayı hedefliyor.

 

Tellcom, sabit hatlar ve internet üzerinden erişimle sunulacak Uzak Mesafe Telefon Hizmetlerinin  ilk aşamasında Tellbox  ve Tellcomvoip ürünleriyle kurumlara kaliteden ödün vermeden maliyet avantajı sağlıyor. UMTH ile başladığı ses hizmetlerini sunmanın yasıra Tellcom, diğer yandan d
Superonline İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net