Superonline 

Şirket Bilgileri

http://www.tellcom.com.tr

Superonline
 

TELEKOM’DA YENİ BİR OYUNCU: TELLCOM

 Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. serbestleşen telekomünikasyon dünyasında, kullanıcılara uygun koşullarda kaliteli iletişim imkanı sunarak verimliliklerini artıracak çözümler sunmak üzere kurulmuştur. İlk etapta Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri (UMTH) sunmak üzere altyapı çalışmalarını tamamlayarak hizmet vermeye başlayan Tellcom, bir TURKCELL grup şirketidir.

 

Alternatif telekom hizmetleri operatörü olarak  kurulan Tellcom İletişim Hizmetleri A. Ş.,  kurumlara mobil operatör aramaları, şehirlerarası ve uluslarara  telefon hizmetlerini  kendi altyapısı üzerinden vermeye  başladı. Tellcom ayrıca  uluslararası ve ulusal toplu ses taşıma, kurumlara özel uluslararası kiralık veri hattı  ve yurtdışı bağlantılı internet erişim hizmetleri veriyor.  

 

Tellcom son bir yılda yapmış olduğu yeni nesil telekom altyapı yatırımları ve  uluslararası yüksek hacimli iş ortaklığı anlaşmalarının sağladığı maliyet avantajını  kurumsal müşterilerine yansıtarak hizmetlerinde rekabetçi fiyatlama ve  yüksek kalitede ses hizmeti sunmayı hedefliyor.

 

Tellcom, sabit hatlar ve internet üzerinden erişimle sunulacak Uzak Mesafe Telefon Hizmetlerinin  ilk aşamasında Tellbox  ve Tellcomvoip ürünleriyle kurumlara kaliteden ödün vermeden maliyet avantajı sağlıyor. UMTH ile başladığı ses hizmetlerini sunmanın yasıra Tellcom, diğer yandan d
Superonline İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.