Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


http://www.szutest.com.tr

Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ.
 

 

Şirketimiz, Türkiye’ nin Avrupa Birliğine tam üyelik için müzakerelere başladığı 2005 yılında Istanbul’ da kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Müzakere sürecinde ilk açılan fasıllardan olan Malların Serbest Dolaşımı başlıklı AT müktesebatı kuruluşumuzun varlık nedeni ve halen ana faaliyet konusunu olmuştur.

Bu başlıkla, üye ülkeler tarafından Topluluk iç pazarına sunulan sanayi ürünleri ile belirli kurallar çerçevesinde Topluluğa ithal edilen üçüncü ülke sanayi ürünlerinin herhangi bir teknik engelle karşılaşmadan Topluluk dâhilinde serbest dolaşıma girmesi hedeflenmektedir. Bu hedefin sağlanabilmesi için, Yeni Yaklaşım Direktiflerinin Uygulamasına ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşlarının faaliyetlerine büyük ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı bugüne kadar elinden gelenin en iyisiyle gidermeye çalışan şirketimiz, Uygunluk Değerlendirme sektöründe faaliyet gösteren lider kuruluşlardandır. Birçok alanda test, muayene, denetim ve belgelendirme hizmetlerindendir. 

2007 yılından itibaren kendi akreditasyon ve notifikasyonlarına sahip olmaya başlayan kuruluşumuz şu anda EN 17020, EN 17021 ve EN 17065 standartlarında TURKAK tarafından akredite edilmiş ve 8 AT Yönetmeliğinde, ilgili bakanlıklar tarafından (T.C. Sanayi Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C çevre ve Şehircilik Bakanlığı ) 2195 nolu Onaylanmış Kuruluş olarak atanmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren, Türk sanayicisinin yanında olup üreticilerimizin tüm sertifikasyon , test ve gözetim hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak, ülkemizin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği belgelendirme ve uygunluk değerlendirme kuruluşu olmayı başarmıştır.

Vizyonu doğrultusunda, şirketimiz ilk günden itibaren ülkemiz dışında da varolmaya çalışmış ve halen dünya pazarlarında çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Szutest uygunluk değerlendirme faaliyetlerini talep edildiği taktirde tüm dünya ülkelerinde gerçekleştirebilmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ölçü ve Kontrol Sistemleri,Mühendislik Hizmetleri,Denetim Hizmetleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneSzutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Uzman - Mühendis İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Teknik Uzman - MühendisSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Endüstriyel Hizmetler Departmanında ürün uygunluğu değerlendirme alanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip,“ Teknik Uzman “ arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Metal sanayi, kaynaklı imalat vb. sektörlerinde en az 2 yıl üretim/kalite tecrübesi bulunan, Malzemelerin mekanik özellikleri ve kimyasal özellikleri konusunda bilgi sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli olmayan,  Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Kimlik Belgesi Giriş Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Enerji Kimlik Belgesi Giriş UzmanıSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Enerji Verimliliği Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip, binaların BEP-TR programında Enerji Kimlik Belgesi oluşturulması konusunda yetiştirilmek üzere  “ EKB Veri Giriş Uzmanları “ arayışımız bulunmaktadır.  Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Öğrenmeye ve gelişime açık, istekli, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Ofis programlarına hakim, İletişim yeteneği olan, presentabl, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ön Büro Görevlisi İstanbul(Asya) Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Ön Büro GörevlisiSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuz Genel Merkezinde “ Ön Büro Görevlisi “ arayışımız bulunmaktadır.  En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, İngilizce bilen, Koordinasyon yeteneği yüksek, takipçi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUAYENE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
MUAYENE UZMANISzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun, Muayene ve belgelendirme konusunda 2 yıl deneyimli (tercihen),  Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Detaylara önem veren, dikkatli, Dış görünümüne özenli,  İnsan ilişkileri kuvvetli ve iyi bir takım oyuncusu,  Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Eğitim SorumlusuSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Eğitim Departmanı Mesleki Yeterlilikler bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Eğitim Sorumlusu ( İdari Sorumlu ) “ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen Kaynak Mühendisliği veya Malzeme ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,ISO 17024:2012 standardını bilen ve standart dökümantasyona hakim, Mesleki yeterlilikler hakkında ve MYK portalı kullanımı hakkında bilgi sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Müşteri ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Müdürü İstanbul(Asya) Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Laboratuvar MüdürüSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Birçok alanda faaliyet gösteren akredite laboratuvarlarımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip“ Laboratuar Müdürü “ arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıl laboratuvar deneyimine sahip, TS EN ISO 17025 akreditasyon deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik görevini tamamlamış, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Müşteri ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Baş Denetçi İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Baş DenetçiSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Sistem Belgelendirme departmanında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi standartlarında görevlendirilmek üzere “Baş Denetçi ve Denetçi “ arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İlgili alanda en az 5 yıl deneyimli, İlgili standartlarda Baş Denetçi / Denetçi olarak görev yapmış, Ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, Detaycı, iş takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör - Enspektör İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
İnspektör - EnspektörSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun yürütmüş olduğu, çeşitli illerdeki endüstriyel tesislerin fabrika ve şantiyelerinde imalat ve proje kontrol aşamalarını uluslararası standart ve spesifikasyonlara uygun olarak denetleyerek raporlama yapacak aşağıdaki özelliklere sahip “ İnspektör “ arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin malzeme, metalürji, maden, makine, inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun,Şantiyede ve/veya ilgili alanda üretimde iki yıl deneyimli, Gerektiğinde İngilizce raporlama yapabilecek, Ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Fabrika ve şantiyelerde görev alabilecek  B sınıfı ehliyet sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, Detaycı, iş takipçi. Kaynak mühendisliği veya inspektörlüğü eğitimi alması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ Adana, Adıyaman... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Enerji Verimliliği Danışmanlığı konusunda yetkili kuruluşumuzun EVD Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Saha Satış Temsilcileri “ arayışımız bulunmaktadır. Kariyerine satış alanında devam etmek isteyen, Askerlik görevini tamamlamış, Güler yüzle iletişimin her konuda başarıyı getireceğinin bilincinde, İkna ve insanları etkileme becerileri gelişmiş, Müşteri ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Uzman - Mühendis - Gaz Yakan Cihazlar İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Teknik Uzman - Mühendis - Gaz Yakan CihazlarSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Gaz Yakan Cihazlar Departmanın görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Teknik Uzman " arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik eğitimi veren bölümlerinden,  En az 2 yıl Isıtma sektöründe üretim yapan firmalarda deneyimli, ( 2 yıl sektör deneyimi ya da en az iki yıl muayene - denetim deneyimli )İyi seviyede İngilizce bilen, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli olmayan,  Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya UzmanıSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
En az 2 yıl Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya hesap yönetiminde deneyimli,SEO çalışmalarını başarılı şekilde yürütebilen,  Facebook, twitter, youtube, google+, instagram, linkedin ve diğer tüm sosyal medya kanallarına hakim ve trendleri takip eden, Toplu Mailing sistemleri hakkında bilgisi olan, Analiz becerileri gelişmiş, yeni fikirler geliştirmeyi seven, Sayısal verilere hakim olup, çıkarım yapabilme özelliğine sahip olan,İyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı