Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


http://www.szutest.com.tr

Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ.
 

 

Şirketimiz, Türkiye’ nin Avrupa Birliğine tam üyelik için müzakerelere başladığı 2005 yılında Istanbul’ da kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Müzakere sürecinde ilk açılan fasıllardan olan Malların Serbest Dolaşımı başlıklı AT müktesebatı kuruluşumuzun varlık nedeni ve halen ana faaliyet konusunu olmuştur.

Bu başlıkla, üye ülkeler tarafından Topluluk iç pazarına sunulan sanayi ürünleri ile belirli kurallar çerçevesinde Topluluğa ithal edilen üçüncü ülke sanayi ürünlerinin herhangi bir teknik engelle karşılaşmadan Topluluk dâhilinde serbest dolaşıma girmesi hedeflenmektedir. Bu hedefin sağlanabilmesi için, Yeni Yaklaşım Direktiflerinin Uygulamasına ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşlarının faaliyetlerine büyük ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı bugüne kadar elinden gelenin en iyisiyle gidermeye çalışan şirketimiz, Uygunluk Değerlendirme sektöründe faaliyet gösteren lider kuruluşlardandır. Birçok alanda test, muayene, denetim ve belgelendirme hizmetlerindendir. 

2007 yılından itibaren kendi akreditasyon ve notifikasyonlarına sahip olmaya başlayan kuruluşumuz şu anda EN 17020, EN 17021 ve EN 17065 standartlarında TURKAK tarafından akredite edilmiş ve 8 AT Yönetmeliğinde, ilgili bakanlıklar tarafından (T.C. Sanayi Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C çevre ve Şehircilik Bakanlığı ) 2195 nolu Onaylanmış Kuruluş olarak atanmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren, Türk sanayicisinin yanında olup üreticilerimizin tüm sertifikasyon , test ve gözetim hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak, ülkemizin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği belgelendirme ve uygunluk değerlendirme kuruluşu olmayı başarmıştır.

Vizyonu doğrultusunda, şirketimiz ilk günden itibaren ülkemiz dışında da varolmaya çalışmış ve halen dünya pazarlarında çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Szutest uygunluk değerlendirme faaliyetlerini talep edildiği taktirde tüm dünya ülkelerinde gerçekleştirebilmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ölçü ve Kontrol Sistemleri,Mühendislik Hizmetleri,Denetim Hizmetleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneSzutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Uzman İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Teknik UzmanSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Gaz Yakan Cihazlar Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip,“ Teknik Uzman “ arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Isıtma, pişirme cihazları sektöründe üretim, AR&GE, Kalite Departmanlarında 2 yıl deneyimli, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli olmayan,  İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofisboy/Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Ofisboy/Temizlik GörevlisiSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
·         En az ortaokul mezunu,·         Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın,·         Planlama, organizasyon ve raporlama becerileri gelişmiş,·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, tercihen Dudullu bölgesine yakın,·         Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı