Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


http://www.szutest.com.tr

Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ.
 

 

Şirketimiz, Türkiye’ nin Avrupa Birliğine tam üyelik için müzakerelere başladığı 2005 yılında Istanbul’ da kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Müzakere sürecinde ilk açılan fasıllardan olan Malların Serbest Dolaşımı başlıklı AT müktesebatı kuruluşumuzun varlık nedeni ve halen ana faaliyet konusunu olmuştur.

Bu başlıkla, üye ülkeler tarafından Topluluk iç pazarına sunulan sanayi ürünleri ile belirli kurallar çerçevesinde Topluluğa ithal edilen üçüncü ülke sanayi ürünlerinin herhangi bir teknik engelle karşılaşmadan Topluluk dâhilinde serbest dolaşıma girmesi hedeflenmektedir. Bu hedefin sağlanabilmesi için, Yeni Yaklaşım Direktiflerinin Uygulamasına ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşlarının faaliyetlerine büyük ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı bugüne kadar elinden gelenin en iyisiyle gidermeye çalışan şirketimiz, Uygunluk Değerlendirme sektöründe faaliyet gösteren lider kuruluşlardandır. Birçok alanda test, muayene, denetim ve belgelendirme hizmetlerindendir. 

2007 yılından itibaren kendi akreditasyon ve notifikasyonlarına sahip olmaya başlayan kuruluşumuz şu anda EN 17020, EN 17021 ve EN 17065 standartlarında TURKAK tarafından akredite edilmiş ve 8 AT Yönetmeliğinde, ilgili bakanlıklar tarafından (T.C. Sanayi Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C çevre ve Şehircilik Bakanlığı ) 2195 nolu Onaylanmış Kuruluş olarak atanmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren, Türk sanayicisinin yanında olup üreticilerimizin tüm sertifikasyon , test ve gözetim hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak, ülkemizin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği belgelendirme ve uygunluk değerlendirme kuruluşu olmayı başarmıştır.

Vizyonu doğrultusunda, şirketimiz ilk günden itibaren ülkemiz dışında da varolmaya çalışmış ve halen dünya pazarlarında çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Szutest uygunluk değerlendirme faaliyetlerini talep edildiği taktirde tüm dünya ülkelerinde gerçekleştirebilmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ölçü ve Kontrol Sistemleri,Mühendislik Hizmetleri,Denetim Hizmetleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneSzutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Gıda MühendisiSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun faaliyet gösterdiği çeşitli ülkelerdeki denetim hizmetini gerçekleştirecek aşağıdaki özelliklere sahip “ Gıda Mühendisi “ arayışımız bulunmaktadır.    Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve Veterinerlik bölümlerinden mezun, ISO 22000 Başdenetçi eğitimi almış, İngiliz ve Rusça bilen,  Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen bay,  İletişim yeteneği kuvvetli, Detaycı, iş takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TAHRİBATSIZ TEST YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
TAHRİBATSIZ TEST YÖNETİCİSİSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Metalurji veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, ISO EN 9712 Tahribatsız Test sertifikalı ( UT, RT, PT, MT ) seviye 3 veya tüm yöntemlerden seviye 2,İyi seviyede İngilizce bilen,  En az 8 yıl sektör deneyimli, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Detaylara önem veren, dikkatli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iyi bir takım oyuncusu,  Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Uzman / Makine Departmanı - Mühendis İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Teknik Uzman / Makine Departmanı - MühendisSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Makine Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Teknik Uzman“ arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Endüstri, Mekatronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli olmayan,  Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Sorumlusu - MYK İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Eğitim Sorumlusu - MYKSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Eğitim Departmanı Mesleki Yeterlilikler bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Eğitim Sorumlusu ( İdari Sorumlu ) “ arayışımız bulunmaktadır. Tercihen teknik liselerin metal bölümü ya da üniversitelerin Kaynak Mühendisliği veya Malzeme ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen ISO 17024:2012 standardını bilen ve standart dökümantasyona hakim, Mesleki yeterlilikler hakkında ve MYK portalı kullanımı hakkında bilgi sahibi,Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Müşteri ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Uzman - Mühendis İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Teknik Uzman - MühendisSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Endüstriyel Hizmetler Departmanında ürün uygunluğu değerlendirme alanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip,“ Teknik Uzman “ arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Metal sanayi, kaynaklı imalat vb. sektörlerinde en az 2 yıl üretim/kalite tecrübesi bulunan, Malzemelerin mekanik özellikleri ve kimyasal özellikleri konusunda bilgi sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden / edebilecek, Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli olmayan,  Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Büro Görevlisi İstanbul(Asya) Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Ön Büro GörevlisiSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuz Genel Merkezinde “ Ön Büro Görevlisi “ arayışımız bulunmaktadır.  En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, İngilizce bilen, Koordinasyon yeteneği yüksek, takipçi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUAYENE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
MUAYENE UZMANISzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Teknikerliği bölümlerinden mezun, Muayene ve belgelendirme konusunda 2 yıl deneyimli (tercihen),  Kendini ve işini geliştirmeye önem veren, Detaylara önem veren, dikkatli, Dış görünümüne özenli,  İnsan ilişkileri kuvvetli ve iyi bir takım oyuncusu,  Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Baş Denetçi İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Baş DenetçiSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun Sistem Belgelendirme departmanında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi standartlarında görevlendirilmek üzere “Baş Denetçi ve Denetçi “ arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İlgili alanda en az 5 yıl deneyimli, İlgili standartlarda Baş Denetçi / Denetçi olarak görev yapmış, Ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, Detaycı, iş takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör - Enspektör İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
İnspektör - EnspektörSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Kuruluşumuzun yürütmüş olduğu, çeşitli illerdeki endüstriyel tesislerin fabrika ve şantiyelerinde imalat ve proje kontrol aşamalarını uluslararası standart ve spesifikasyonlara uygun olarak denetleyerek raporlama yapacak aşağıdaki özelliklere sahip “ İnspektör “ arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin malzeme, metalürji, maden, makine, inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun,Şantiyede ve/veya ilgili alanda üretimde iki yıl deneyimli, Gerektiğinde İngilizce raporlama yapabilecek, Ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Fabrika ve şantiyelerde görev alabilecek  B sınıfı ehliyet sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, Detaycı, iş takipçi. Kaynak mühendisliği veya inspektörlüğü eğitimi alması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı