Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. 

Şirket Bilgileri



Şirket Kuruluş Yılı: 2005


http://www.szutest.com.tr

Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ.
 

 

Şirketimiz, Türkiye’ nin Avrupa Birliğine tam üyelik için müzakerelere başladığı 2005 yılında Istanbul’ da kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Müzakere sürecinde ilk açılan fasıllardan olan Malların Serbest Dolaşımı başlıklı AT müktesebatı kuruluşumuzun varlık nedeni ve halen ana faaliyet konusunu olmuştur.

Bu başlıkla, üye ülkeler tarafından Topluluk iç pazarına sunulan sanayi ürünleri ile belirli kurallar çerçevesinde Topluluğa ithal edilen üçüncü ülke sanayi ürünlerinin herhangi bir teknik engelle karşılaşmadan Topluluk dâhilinde serbest dolaşıma girmesi hedeflenmektedir. Bu hedefin sağlanabilmesi için, Yeni Yaklaşım Direktiflerinin Uygulamasına ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşlarının faaliyetlerine büyük ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı bugüne kadar elinden gelenin en iyisiyle gidermeye çalışan şirketimiz, Uygunluk Değerlendirme sektöründe faaliyet gösteren lider kuruluşlardandır. Birçok alanda test, muayene, denetim ve belgelendirme hizmetlerindendir. 

2007 yılından itibaren kendi akreditasyon ve notifikasyonlarına sahip olmaya başlayan kuruluşumuz şu anda EN 17020, EN 17021 ve EN 17065 standartlarında TURKAK tarafından akredite edilmiş ve 8 AT Yönetmeliğinde, ilgili bakanlıklar tarafından (T.C. Sanayi Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C çevre ve Şehircilik Bakanlığı ) 2195 nolu Onaylanmış Kuruluş olarak atanmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren, Türk sanayicisinin yanında olup üreticilerimizin tüm sertifikasyon , test ve gözetim hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak, ülkemizin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği belgelendirme ve uygunluk değerlendirme kuruluşu olmayı başarmıştır.

Vizyonu doğrultusunda, şirketimiz ilk günden itibaren ülkemiz dışında da varolmaya çalışmış ve halen dünya pazarlarında çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Szutest uygunluk değerlendirme faaliyetlerini talep edildiği taktirde tüm dünya ülkelerinde gerçekleştirebilmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ölçü ve Kontrol Sistemleri,Mühendislik Hizmetleri,Denetim Hizmetleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane



Szutest Uygunluk Değerlendirme AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Pazarlama SorumlusuSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Ortak Sağlık Güvenlik Sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Pazarlama ve Satış faaliyetlerinden sorumlu çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin illgili bölümlerinden mezun, Yeni müşteri ilişkileri kurma ve pazarlama fırsatları yakalama konusunda yetenekli,İnsan ilişkilerinde sabırlı ve ikna becerileri gelişmiş, En zor durumlarda motivasyonununu koruyabilen ve stres yönetimi uygulayabilen,Yoğun iş planlaması ve temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat etmeyi seven, araç kullanma tecrübesi olan, İleri derecede Office programlarını kullanabilen, Satış ve Pazar analizleri konusunda raporlama tekniklerini bilen, Yeni bilgiler öğrenmeye açık ve tecrübesini geliştirmeye hevesli, Askerlikle ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Uzman İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Teknik UzmanSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Ürün, test ve belgelendirme sektöründe Türkiye'de lider firmalardan olan kuruluşumuza, Endüstriyel Hizmetler Departmanında Teknik Uzman olarak görev alacak ekip arkadaşı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış İlişkiler Elemanı İstanbul(Avr.), ... Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Dış İlişkiler ElemanıSzutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.
Ürün belgelendirme sektöründe Türkiye'de lider firmalardan olan kuruluşumuza, Dış İlişkiler Departmanında görevlendirilmek üzere personel arayışımız bulunmaktadır.Rusça ve İngilizce bilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik, İşletme, İktisat, Fizik),Deneyimli veya deneyimsiz ise yetiştirilmek üzere, Yurtiçi / Yurtdışı seyehat engeli olmayan, Dinamik ve sorumluluk sahibi, MS Iffice uygulamalarına hakim, İletişim ve kurumsal temsil yeteneği kuvvetli, Hızlı karar verebilen ve çözüm odaklı, Bay veya bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı