Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.


Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AKSESUAR SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
AKSESUAR SATINALMA UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Aksesuar Satınalma Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler; Meslek yüksekokulu, tercihen üniversite mezunu, Çok iyi derece Microsoft Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen SAP kullanmış olan, Aksesuar hammadde bilgisine sahip, Aksesuar piyasa fiyatları konusunda bilgi sahibi, tedarikçi portföyüne sahip. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Planlama ve Organizasyon yetkinliklerine sahip ve ekip çalışmasına uygun. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ HESAP VE KESİM TAKİP UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
KUMAŞ HESAP VE KESİM TAKİP UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "tedarik şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Kumaş Hesap  ve Kesim Takip Uzmanı (Örme)” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  MYO ve/veya üniversite mezunu, Örme kumaş kesimi konusunda tecrübeli (serim, kesim, gramaj  hesabı, metolama, katsayı  hesapları, asorti gibi) Gerberde  pastal  yapımı  ve  kontrolünde  bilgili, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKSESUAR SATINALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
AKSESUAR SATINALMA YÖNETİCİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  Örme Hazır Giyim üretimi içi gerekli aksesuar satın alma sürecini yönetecek “Aksesuar Satınalma Yöneticisi” istihdam edilecektir. Üniversite mezunu, Örme Hazır giyim aksesuar ve yardımcı malzeme tedarik, hazır giyim/konfeksiyon üretim süreçlerinde ve yönetiminde en az 5 yıl tecrübeli, En az 3 yıl ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Kalite, sonuç ve müşteri odaklı, Liderlik yönü, beşeri ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.’de “Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı" olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun; tercihen endüstri mühendisliği mezunu, Süreç bazlı düşünüp süreç modelleme yapabilen, Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Detaylı araştırma ve analiz becerisine sahip, Takipçi ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Kalite ve müşteri odaklı, Gelişime açık ve sürekli öğrenen, En az 2 yıl benzer bir işte görev almış, İyi düzeyde ingilizce bilen.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA UZMANI (Dokuma) İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
PLANLAMA UZMANI (Dokuma)Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Planlama Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler; Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzeri pozisyonda tecrübeye sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin İletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FASON ÜRETİM PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
FASON ÜRETİM PLANLAMA UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor..2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Fason Üretim Planlama Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Aranan nitelikler; Üniversitelerin en az 2 yıllık MYO Tekstil bölümlerinden mezun, Planlama, organize etme ve koordinasyon becerilerine sahip, Takipçi, sonuç ve kalite odaklı, İnsan ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR KALİTE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LABORATUVAR KALİTE MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  "Laboratuvar Kalite Mühendisi" olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 17025) konusunda bilgi sahibi, Kalite Müdürüne bağlı çalışacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASLIK TEST PERSONELİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
HASLIK TEST PERSONELİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Haslık Test Personeli” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Tercihen Tekstil ya da Kimya MYO, Laboratuvar Teknikerliği bölümlerinden mezun, Yıkama/su/ter/ışık/sürtme haslıkları gibi testler hakkında bilgi sahibi olan,  Renk değerlendirme bilgi ve tecrübesi olan, Analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasını yatkın, Düzenli, titiz ve dikkatli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Tekstil Laboratuvarı Ar-ge Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test metod geliştirme ve validasyon konularında en az 2 yıl tecrübeli, Kalite yönetim sistemi ISO 17025 konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen test laboratuvarı tecrübesi olan, Laboratuvar yöneticisine bağlı olarak görev alacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELYAF TEST PERSONELİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
ELYAF TEST PERSONELİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.3 Milyar $ cirosu, 25.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 600’den fazla mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’e bağlı test laboratuvarımızda “Elyaf Test Personeli” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Nitelikler:   En az lise, tercihen Kimya Meslek Yüksek Okulu, Laboratuvar Teknikerliği, Kimya vb. bölümlerden mezun, Ürün içeriği ile ilgili etiket bilgisine yönelik elyaf test metotları hakkında bilgili, Analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasını yatkın, Düzenli, titiz ve dikkatli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ TEKNİK ASİSTANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
İŞLETME MÜDÜRÜ TEKNİK ASİSTANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “İşletme Müdürü Asistanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Tekstil veya Endüstri Mühendisi, Aktif olarak SAP kullanan, Yazılı/sözlü anlamda çok iyi derecede İngilizce bilen, Raporlama sistemine hakim, İnsan İlişkilerinde başarılı, Analitik düşünebilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LABORATUVAR YIKAMA BÖLÜM SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LABORATUVAR YIKAMA BÖLÜM SORUMLUSUTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "tedarik şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de "Laboratuvar Yıkama Bölüm Sorumlusu” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. En az 3 yıllık laboratuvar deneyimine ve ekip yönetim tecrübesine sahip, Tercihen Tekstil ya da benzeri bölüm mezunu, Boyutsal değişim, dönme gibi yıkama metodları metodolojisine, Wascator , Yıkama ve kurutma cihazlarına aşina, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 17025) gerekliliklerini bilen ve laboratuvar çalışmalarını akreditasyon gerekliliklerine uygun yönetecek, Takım çalışmasına uygun, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Laboratuvar yöneticisine bağlı olarak görev alacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKSESUAR DEPO ŞEFİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
AKSESUAR DEPO ŞEFİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Aksesuar Depo Şefi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. En az Meslek Yüksek Okul, tercihen üniversite mezunu, Tercihen SAP bilen, Depo ve Stok yönetimi konusunda tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda en az 3 sene tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Performans İzleme ve Değerlendirme Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Endüstri Mühendisliği ya da İşletme mezunu, Süreç yönetimi, stratejik planlama, performans izleme, balanced scorecard konularında tecrübe ve bilgi sahibi, Minimum 2 yıl benzer bir iş tecrübesi olan, Tercihen performans yönetim yazılımları konusunda bilgili ve tecrübe sahibi, Tercihen tekstil üretim sektöründe tecrübeli,  Raporlama konusunda yetkin, İyi derecede excel bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takipçi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEDARİK UZMANI (Dokuma) İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
KUMAŞ TEDARİK UZMANI (Dokuma)Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Kumaş Tedarik Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Dokuma kumaşlar konusunda deneyimli, Tercihen kumaş araştırma, "koleksiyon/üretim", kumaş tedarikçileri ve kumaş test süreçlerinde bilgi sahibi, Müşteri, kalite ve süreç odaklı Olumlu iş ilişkileri oluşturabilecek, Etkin iletişim becerilerine sahip, Planlama ve oganizasyon becerilerine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK SORUMLUSU (DOKUMA) İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEDARİK SORUMLUSU (DOKUMA)Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Tedarik Sorumlusu” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aranılan Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,   Dokuma alanında benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli ve en az bir yıl ekip yönetimi tecrübesi olan,   Microsoft Ofis programlarını çok iyi derece kullanabilen,   Kalite ve sonuç odaklı çalışan,   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OFİS ELEMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
OFİS ELEMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  şirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda "Ofis Destek Personeli" alımlarımız olacaktır. En az lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FASON KONFEKSİYON UZMANI (Dokuma) İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
FASON KONFEKSİYON UZMANI (Dokuma)Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "tedarik şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Fason Konfeksiyon Uzmanı (Dokuma)” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Aradığımız Nitelikler;  Lise veya Tercihen Tekstil Meslek Yüksek Okulu mezunu  En az 5 yıl Dokuma Kumaş ve Dikim konusunda deneyimli  Planlama ve organize etme becerisine sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan  Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş  Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YIKAMA BÖLÜM SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
YIKAMA BÖLÜM SORUMLUSUTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "tedarik şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de "Laboratuvar Yıkama Bölüm Sorumlusu” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. En az 3 yıllık laboratuvar deneyimine ve ekip yönetim tecrübesine sahip, Tercihen Tekstil ya da benzeri bölüm mezunu, Boyutsal değişim, dönme gibi yıkama metodları metodolojisine, Wascator , Yıkama ve kurutma cihazlarına aşina, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 17025) gerekliliklerini bilen ve laboratuvar çalışmalarını akreditasyon gerekliliklerine uygun yönetecek, Takım çalışmasına uygun, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Laboratuvar yöneticisine bağlı olarak görev alacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Teknik Denetmen Yardımcısı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Tercihen SAP modulü kullanmış olan. Tercihen İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın. Analitik düşünebilen analiz yeteneği kuvvetli. Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK DİREKTÖRÜ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK DİREKTÖRÜTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  Lojistik ve dokuma kesimhane süreçlerinden sorumlu olacak “Lojistik Direktörü” istihdam edilecektir. Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo, kesimhane ve sevkiyat süreçlerinde ve yönetiminde en az 8 yıl tecrübeli En az 5 yıl ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Aylık, sezonluk ve yıllık üretim planları yapan, uygulayan ve raporlayan, Çok iyi derecede SAP bilgisine sahip, Kalite, sonuç ve müşteri odaklı, Liderlik yönü, beşeri ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Dokümantasyon Denetmeni” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Tercihen SAP modulü kullanmış olan. Tercihen İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın. Analitik düşünebilen analiz yeteneği kuvvetli. Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKÜMANTASYON DENETMENİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
DOKÜMANTASYON DENETMENİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Dokümantasyon Denetmeni” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Tercihen SAP modulü kullanmış olan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen analiz yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKSTİL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Tekstil Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde 1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya İstanbul'da iKamet edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı