Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.


Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Dokümantasyon Denetmeni” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Tercihen SAP modulü kullanmış olan. Tercihen İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın. Analitik düşünebilen analiz yeteneği kuvvetli. Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK DİREKTÖRÜ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK DİREKTÖRÜTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  Lojistik ve dokuma kesimhane süreçlerinden sorumlu olacak “Lojistik Direktörü” istihdam edilecektir. Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo, kesimhane ve sevkiyat süreçlerinde ve yönetiminde en az 8 yıl tecrübeli En az 5 yıl ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Aylık, sezonluk ve yıllık üretim planları yapan, uygulayan ve raporlayan, Çok iyi derecede SAP bilgisine sahip, Kalite, sonuç ve müşteri odaklı, Liderlik yönü, beşeri ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Tekstil Laboratuvarı Ar-ge Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test metod geliştirme ve validasyon konularında en az 2 yıl tecrübeli, Kalite yönetim sistemi ISO 17025 konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen test laboratuvarı tecrübesi olan, Laboratuvar yöneticisine bağlı olarak görev alacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
SAP DESTEK UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.'de “SAP DESTEK UZMANI” olarak aramıza katılacak bir ekip arkadaşı arıyoruz. Lisans Mezunu (Tercihen mühendislik) Askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 yıl tecilli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, ERP Uygulama kullanım tecrübesine sahip (tercihen SAP) Diksiyonu düzgün İletişim yetkinliği ve temsil gücü yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP MODÜL UZMANI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
SAP MODÜL UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.'de “SAP MODÜL UZMANI”olarak aramıza katılacak bir ekip arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden Mezun (Tercihen Endüstri, Bilgisayar, Matematik Mühendisliği) SAP PP Modülünde en az 2 yıllık tecrübeli, SAP geliştirme ve uyarlama araçlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi ve temsil gücü yüksek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
STAJYER ENDÜSTRİ MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Stajyer-Endüstri Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyup Üretim stajı yapmak isteyen, Depo, Kumaş Kesimhane, ERP Yönetimi ve Tedarik Birimlerinde görev alacak, Staj zorunluluğu bulunan, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanan, İletişim becerileri kuvvetli, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Lütfen başvurunuza önyazı yazarak, aşağıdaki bilgileri ekleyiniz. Bu bilgilerin yer almadığı, önyazısız başvurular dikkate alınmayacaktır. Zorunlu staj süresi, Stay yapmak istediğiniz tarihler, Stajınızın zorunlu olup olmadığı, Staj yapmak istediğiniz departman.  
Stajyer        İlan Detayı
OFİS ELEMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
OFİS ELEMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  şirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda "Ofis Destek Personeli" alımlarımız olacaktır. En az lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Performans İzleme ve Değerlendirme Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Endüstri Mühendisliği ya da İşletme mezunu, Süreç yönetimi, stratejik planlama, performans izleme, balanced scorecard konularında tecrübe ve bilgi sahibi, Minimum 2 yıl benzer bir iş tecrübesi olan, Tercihen performans yönetim yazılımları konusunda bilgili ve tecrübe sahibi, Tercihen tekstil üretim sektöründe tecrübeli,  Raporlama konusunda yetkin, İyi derecede excel bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takipçi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGANİK LABORATUVAR BÖLÜM SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
ORGANİK LABORATUVAR BÖLÜM SORUMLUSUTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren laboratuvarımızda “Organik Laboratuvar Bölüm Sorumlusu” olarak aramıza katılacak bir ekip arkadaşı arıyoruz.  Tercihen Kimya lisans mezunu, En az 5 yıl laboratuvar (tercihen tekstil/malzeme/kimya) deneyimine ve 2 yıl ekip yönetim tecrübesine sahip, GC MS, LC MS/MS, HPLC ve FTIR gibi enstrümantal analiz cihaz tecrübesi olan, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 17025) gerekliliklerini bilen ve laboratuvar çalışmalarını akreditasyon gerekliliklerine uygun yönetecek, Ölçüm belirsizliği, validasyon metodolojisine hakim,  Literatür takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Takım çalışmasına uygun, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik Laboratuvar müdürüne bağlı olarak görev alacak,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ANALİTİK LABORATUVAR TEST PERSONELİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
ANALİTİK LABORATUVAR TEST PERSONELİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.’de vardiyalı çalışabilecek “Analitik Laboratuvar Test Personeli” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aranılan Nitelikler Kimya Lisans mezunu, LCMSMS, GCMS, HPLC gibi enstrümental cihaz kullanımında tecrübeli, Tercihen ölçüm belirsizliği ve validasyon çalışmaları konusunda bilgili, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKSTİL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Tekstil Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde 1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya İstanbul'da iKamet edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı