Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.


Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DÜZCE DEPO SORUMLUSU Düzce Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
DÜZCE DEPO SORUMLUSUTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Düzce Depo Sorumlusu” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. En az Meslek Yüksek Okul, tercihen üniversite mezunu, Raporlama bilgisine sahip, tercihen SAP bilen, Depo ve Stok yönetimi konusunda tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda en az 3 sene tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, En az orta düzeyde kumaş ve aksesuar bilgisine sahip, Müşteri odaklı, ihtiyaçları dinleyen, anlayan ve çözüm üretebilen, Ekip yönetimi ve ekip çalışması konusunda tecrübeli, Analitik düşünen, iletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANALİTİK LABORATUVAR MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
ANALİTİK LABORATUVAR MÜDÜRÜTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "ANALİTİK LABORATUVAR MÜDÜRÜ” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Kimya veya Kimya Mühendisliği mezunu, En az 8 yıllık laboratuvar deneyimi olan, En az 5 yıllık yöneticilik tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, ISO 17025 tecrübeli, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR KALİBRASYON TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LABORATUVAR KALİBRASYON TEKNİKERİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Laboratuvar Kalibrasyon Teknikeri” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin fizik, elektrik/elektronik veya makine bölümlerinden mezun, Sayısal becerisi yüksek, analitik düşünebilen, sayısal sonuçlar ile yorum yapabilen, İngilizce bilen, Aktif araç kullanan, Cihaz kalibrasyon ve bakımı konusunda bilgi sahibi/öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LABORATUVAR TEST PERSONELİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LABORATUVAR TEST PERSONELİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.’de vardiyalı çalışabilecek “Laboratuvar Test Personeli” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aranılan Nitelikler MYO Kimya ya da Tekstil bölümü mezunu, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Haslık, Fiziksel, Elyaf vb. tekstil alanında uygulanan testlerde tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı yeterlilik belgesine sahip, Tercihen lojistik sektöründe İSİG Uzmanı olarak en az 2 yıl tecrübeli Tam zamanlı çalışabilecek, Çevre ve İş Sağlığı-İş Güvenliği konularında mevzuat bilgisine hakim, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Risk Analizi, Acil Durum Planlama gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip, Risk analizi ve metodolojilerini bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, OHSAS 18001 sistemi hakkında deneyim sahibi olan. MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Performans İzleme ve Değerlendirme Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Endüstri Mühendisliği ya da İşletme mezunu, Süreç yönetimi, stratejik planlama, performans izleme, balanced scorecard konularında tecrübe ve bilgi sahibi, Minimum 2 yıl benzer bir iş tecrübesi olan, Tercihen performans yönetim yazılımları konusunda bilgili ve tecrübe sahibi, Tercihen tekstil üretim sektöründe tecrübeli,  Raporlama konusunda yetkin, İyi derecede excel bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takipçi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DENETMEN YARDIMCISITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Dokümantasyon Denetmeni” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Tercihen SAP modulü kullanmış olan. Tercihen İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın. Analitik düşünebilen analiz yeteneği kuvvetli. Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKÜMANTASYON DENETMENİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
DOKÜMANTASYON DENETMENİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Dokümantasyon Denetmeni” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda 1-2 yıl deneyimli veya yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Tercihen SAP modulü kullanmış olan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen analiz yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SANTRAL GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
SANTRAL GÖREVLİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
 LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Santral Görevlisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  En az MYO mezunu tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 sene deneyim sahibi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Organizasyon becerisi yüksek, çözüm odaklı ve planlı çalışabilen,  Ekip çalışmasına uygun, uyumlu. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KUMAŞ HESAP VE KESİM TAKİP UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
KUMAŞ HESAP VE KESİM TAKİP UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "tedarik şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Kumaş Hesap  ve Kesim Takip Uzmanı (Örme)” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  MYO ve/veya üniversite mezunu, Örme kumaş kesimi konusunda tecrübeli (serim, kesim, gramaj  hesabı, metolama, katsayı  hesapları, asorti gibi) Gerberde  pastal  yapımı  ve  kontrolünde  bilgili, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKSESUAR SATINALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
AKSESUAR SATINALMA YÖNETİCİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  Örme Hazır Giyim üretimi içi gerekli aksesuar satın alma sürecini yönetecek “Aksesuar Satınalma Yöneticisi” istihdam edilecektir. Üniversite mezunu, Örme Hazır giyim aksesuar ve yardımcı malzeme tedarik, hazır giyim/konfeksiyon üretim süreçlerinde ve yönetiminde en az 5 yıl tecrübeli, En az 3 yıl ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Kalite, sonuç ve müşteri odaklı, Liderlik yönü, beşeri ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.’de “Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı" olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun; tercihen endüstri mühendisliği mezunu, Süreç bazlı düşünüp süreç modelleme yapabilen, Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Detaylı araştırma ve analiz becerisine sahip, Takipçi ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Kalite ve müşteri odaklı, Gelişime açık ve sürekli öğrenen, En az 2 yıl benzer bir işte görev almış, İyi düzeyde ingilizce bilen.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA UZMANI (Dokuma) İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
PLANLAMA UZMANI (Dokuma)Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Planlama Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler; Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzeri pozisyonda tecrübeye sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin İletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FASON ÜRETİM PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
FASON ÜRETİM PLANLAMA UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor..2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Fason Üretim Planlama Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Aranan nitelikler; Üniversitelerin en az 2 yıllık MYO Tekstil bölümlerinden mezun, Planlama, organize etme ve koordinasyon becerilerine sahip, Takipçi, sonuç ve kalite odaklı, İnsan ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASLIK TEST PERSONELİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
HASLIK TEST PERSONELİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Haslık Test Personeli” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Tercihen Tekstil ya da Kimya MYO, Laboratuvar Teknikerliği bölümlerinden mezun, Yıkama/su/ter/ışık/sürtme haslıkları gibi testler hakkında bilgi sahibi olan,  Renk değerlendirme bilgi ve tecrübesi olan, Analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasını yatkın, Düzenli, titiz ve dikkatli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Tekstil Laboratuvarı Ar-ge Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test metod geliştirme ve validasyon konularında en az 2 yıl tecrübeli, Kalite yönetim sistemi ISO 17025 konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen test laboratuvarı tecrübesi olan, Laboratuvar yöneticisine bağlı olarak görev alacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKSTİL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Tekstil Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde 1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya İstanbul'da iKamet edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı