Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.


Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DOKUMA İMALAT MODELİST YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
DOKUMA İMALAT MODELİST YARDIMCISITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Dokuma İmalat Modelist Yardımcısı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Meslek Yüksek Okulu "Hazır Giyim ve/veya Moda Konfeksiyon" bölümü mezunu, Tercihen GERBER kalıp çıkartma programını ( Versiyon 8,2 ) kullanabilen, Dokuma grubu alanında yetiştirilmek üzere, Serilendirme, ölçülendirme, dikiş, kumaş, aksesuar, yıkama ve teknik föy hazırlama ve prova konusunda öğrenmeye açık, Müşteri odaklı, detaylara hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.’de “Strateji ve Süreç Geliştirme Uzmanı" olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun; tercihen endüstri mühendisliği mezunu, Süreç bazlı düşünüp süreç modelleme yapabilen, Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Detaylı araştırma ve analiz becerisine sahip, Takipçi ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Kalite ve müşteri odaklı, Gelişime açık ve sürekli öğrenen, En az 2 yıl benzer bir işte görev almış, İyi düzeyde ingilizce bilen.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANLARI Düzce Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
DEPO ELEMANLARITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’ye bağlı Düzce Depomuzda "Depo Elemanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Tercihen depo süreçleri konularında tecrübeli, Askerliğini yapmış, Düzce'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKSESUAR SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
AKSESUAR SATINALMA UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LCWaikiki, Türkiye’nin en değerli markaları sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alarak,  yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’in üzerinde çalışanı yaklaşık 400 mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor.2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Markasından biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen markamızın “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Aksesuar Satınalma Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler; Meslek yüksekokulu, tercihen üniversite mezunu, Çok iyi derece Microsoft Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen SAP kullanmış olan, Aksesuar hammadde bilgisine sahip, Aksesuar piyasa fiyatları konusunda bilgi sahibi, tedarikçi portföyüne sahip. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Planlama ve Organizasyon yetkinliklerine sahip ve ekip çalışmasına uygun. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK DİREKTÖRÜ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK DİREKTÖRÜTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de  Lojistik ve dokuma kesimhane süreçlerinden sorumlu olacak “Lojistik Direktörü” istihdam edilecektir. Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo, kesimhane ve sevkiyat süreçlerinde ve yönetiminde en az 8 yıl tecrübeli En az 5 yıl ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Aylık, sezonluk ve yıllık üretim planları yapan, uygulayan ve raporlayan, Çok iyi derecede SAP bilgisine sahip, Kalite, sonuç ve müşteri odaklı, Liderlik yönü, beşeri ilişkileri ve ikna yeteneği güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de “Üretim Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen süreç analizi, raporlama konularında en az 1 yıl deneyimi bulunan, Tercihen 5S ve Yalın üretim konusunda bilgi sahibi, Tercihen SAP kullanan, MS ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Problem çözme, analitik düşünme, planlama ve iletişim becerisi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan. Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL LABORATUVARI AR-GE MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun "Tedarik Şirketi" olan Taha Giyim A.Ş.'de  “Tekstil Laboratuvarı Ar-ge Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test metod geliştirme ve validasyon konularında en az 2 yıl tecrübeli, Kalite yönetim sistemi ISO 17025 konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen test laboratuvarı tecrübesi olan, Laboratuvar yöneticisine bağlı olarak görev alacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İş ve zaman yönetimine sahip, İş takibinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÜZCE DEPO SORUMLUSU Düzce Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
DÜZCE DEPO SORUMLUSUTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Düzce Depo Sorumlusu” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. En az Meslek Yüksek Okul, tercihen üniversite mezunu, Raporlama bilgisine sahip, tercihen SAP bilen, Depo ve Stok yönetimi konusunda tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda en az 3 sene tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, En az orta düzeyde kumaş ve aksesuar bilgisine sahip, Müşteri odaklı, ihtiyaçları dinleyen, anlayan ve çözüm üretebilen, Ekip yönetimi ve ekip çalışması konusunda tecrübeli, Analitik düşünen, iletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR KALİBRASYON TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LABORATUVAR KALİBRASYON TEKNİKERİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Laboratuvar Kalibrasyon Teknikeri” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin fizik, elektrik/elektronik veya makine bölümlerinden mezun, Sayısal becerisi yüksek, analitik düşünebilen, sayısal sonuçlar ile yorum yapabilen, İngilizce bilen, Aktif araç kullanan, Cihaz kalibrasyon ve bakımı konusunda bilgi sahibi/öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LABORATUVAR TEST PERSONELİ İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LABORATUVAR TEST PERSONELİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük 3 Tekstil Perakendecisi olmayı hedefleyen grubumuzun tedarik şirketi Taha Giyim A.Ş.’de vardiyalı çalışabilecek “Laboratuvar Test Personeli” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Aranılan Nitelikler MYO Kimya ya da Tekstil bölümü mezunu, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Haslık, Fiziksel, Elyaf vb. tekstil alanında uygulanan testlerde tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz. Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı yeterlilik belgesine sahip, Tercihen lojistik sektöründe İSİG Uzmanı olarak en az 2 yıl tecrübeli Tam zamanlı çalışabilecek, Çevre ve İş Sağlığı-İş Güvenliği konularında mevzuat bilgisine hakim, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Risk Analizi, Acil Durum Planlama gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip, Risk analizi ve metodolojilerini bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, OHSAS 18001 sistemi hakkında deneyim sahibi olan. MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
PERFORMANS İZLEME VE DEĞERLENDİRME UZMANITaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 markasından biri olma hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de "Performans İzleme ve Değerlendirme Uzmanı” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.  Endüstri Mühendisliği ya da İşletme mezunu, Süreç yönetimi, stratejik planlama, performans izleme, balanced scorecard konularında tecrübe ve bilgi sahibi, Minimum 2 yıl benzer bir iş tecrübesi olan, Tercihen performans yönetim yazılımları konusunda bilgili ve tecrübe sahibi, Tercihen tekstil üretim sektöründe tecrübeli,  Raporlama konusunda yetkin, İyi derecede excel bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Takipçi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKSTİL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Taha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
TEKSTİL MÜHENDİSİTaha Giyim San. Ve Tic. A.Ş.
LC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 2.6 Milyar $ cirosu, 24.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 Hazır Giyim Perakendecisinden biri olma Hedefimizi gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen Grubumuzun “Tedarik Şirketi” olan Taha Giyim A.Ş.’de “Tekstil Mühendisi” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.Aradığımız Nitelikler Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde 1-2 yıl çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya İstanbul'da iKamet edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı