Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.takosan.com.tr

Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.

 

Takosan bir Nursanlar Grup firmasıdır.

1970 başlarından itibaren, Nursanlar Grubu, kurulmakta olan Türk Otomotiv Sanayine, gelişmiş parça grupları sağlayarak önemli bir katkıda bulunmuştur.

Bugün Nursanlar grubunun Otomotiv Sanayine yönelik geniş faaliyet alanı içinde TAKOSAN, en güncel makine, donanım ve montaj tekniklerini kullanarak otomobil göstergeleri, yakıt şamandıraları, plastik enjeksiyon parçaları, zaman saatleri, elektronik takograf, taksimetre ve çeşitli müşirler üretimi konularında ihtisaslaşmıştır.

Ayrıca hem iç piyasa için hem de ihracata yönelik plastik enjeksiyon kalıpları yapmaktadır. 10000m² kapalı alan üzerinde aşağıda belirtilen bölümlerde üretim yapılmaktadır.

Gösterge montaj hattı (Binek araçlar için)
Gösterge montaj hattı (Ticari araçlar için)
Yakıt şamandşrası montaj hattı
Plastik enjeksiyon bölümü
Serigrafi hattı
Kalıphane
Tamir-bakım ünitesi
Ayrıca Kalite Kontrol Bölümü, Ar-Ge ve ürün geliştirme birimleri bu sisteme sürekli destek vermektedir.

TAKOSAN KALİTE POLİTİKASI

Takosan, Türk Otomotiv Gösterge sanayindeki öncü ve lider olma özelliğini teknolojik yeniliklere açık olarak sürdürecektir.

Çalışmalarımızda Toplam Kalite'nin temini için sürekli gelişme içerisinde olmak esastır.

" Kalite ve Güvenilirlik, Fiyat ve Temin süresi bakımından müşterilerimizi koşulsuz olarak tatmin etmek hareket noktamızdır.

Toplam Kalite'ye ulaşmak tasarımdan başlayarak üretim ve satış sonrasına kadar bütün safhalarda bu amaç doğrultusunda bütün bölümlerin işbirliği içerisinde çalışmaları ile mümkündür.

" Bu hedefin gereği olarak Kalite El Kitabı, Kalite sistemimizin temeli kabul edilmiştir ve uygulanması her bölümün sorumluluğu altındadır.

" Yıllık Kalite Planları ile ürün arzı, kalite-güvenilirlik, verimlilik alanlarında hedefler ve sorumluluklar belirlenerek Kalite Sistemimiz somutlaştırılacaktır.

" Kalite sistemimizin temel unsuru olan insan kaynaklarımız uzmanlık alanları ve çağdaş kalite yöntemleri konularında sürekli iyileşmeyi şirket kültürü olarak benimseyecek şekilde eğitileceklerdir.

" TAKOSAN, iç ve dış müşterileri, çalışanları, yan sanayi ve tüm ortakları ile bir Aile olup, doğal çevreyle de uyumlu olarak daima toplumsal görevinin bilinci içerisinde olacaktır.

" Ürünün çalışanlara, müşterilere, kullanıcılara ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanarak üretilmesi Takosan'ın önde gelen amacıdır.

 


Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Personel Uzmanı Kocaeli Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Personel UzmanıTakosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızın, Kocaeli Çayırova TOSB Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip  Personel Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun4857 sayılı İş Kanunu, 6356 Sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası, 6331 İSG Kanunu ve iş hayatını düzenleyen diğer ilgili kanunlar hakkında bilgili.Üretim Sektöründe faaliyet gösteren ve Toplu İş Sözleşme uygulamalarının olduğu işyerlerinde çalışmışPersonel özlük, tahakkuk ve bordro işlemlerinde en az 3-5 yıl deneyimli,Ücret / bordrolama,  raporlama uygulamalarına hakim,Sistematik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahipİletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, analitik düşünen,Microsoft Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilenPDKS ve İnsan Kaynakları Paket Programlarının kullanımı konusunda tecrübeliİnsan kaynakları süreçleri konusunda bilgili,İstanbul Anadolu yakası (Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe), Çayırova, Gebze civarında ikamet eden. B Sınıfı sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen.Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışTakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı