Tariş Zeytin A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.tariszeytin.com.tr

Tariş Zeytin A.Ş.

 

2001 yılında kurulan Tariş Zeytin A.Ş., Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği’nin pazarlama ve satış şirketidir. Türkiye’de zeytinyağı konusunda getirdiği yenilikçi yaklaşımlar sonucunda lider zeytinyağı markası olan Tariş ürünleri, Ege Bölgesi'nde yaygın 33 kooperatif ve 28 bin üretici ortağı tarafından üretilmektedir.

Bu yapısı nedeniyle Tariş Zeytinyağı markası kuzeyden güneye zeytinyağının farklı tatlarını, farklı ambalajlarla sunma üstünlüğüne sahiptir. Doğrudan üretici ortaklardan alınan yağlar nedeniyle elde edilen bu özellik, sektörün diğer markalarıyla aramızdaki en önemli ayrımı oluşturur. Bu sayede Tariş’te farklı tatlar ve duyular, ayrı ayrı tanklarda depolanır. Bir başka ifadeyle Tariş Zeytin A.Ş., şişelerinin içindeki yağın, hangi bahçenin ürünü olduğunu bilecek donanım ve organizasyona sahip tek kuruluştur.

Tariş markasıyla rafa çıkan her bir ürün, 32 ayrı standart kalite kontrolünden geçer. Farklı tat ve ambalajlarda toplam 101 çeşit zeytinyağı çeşidi oluşturularak önemli bir zenginlik tüketiciye sunulur.

Tariş Zeytin A.Ş.’ni rakiplerinden ayıran bir önemli farklılık da, Uluslararası  Zeytinyağı Konseyi'nin kalitesine garanti verdiği tek Türk firması (dünyada 16 firmadan biri olma) unvanına sahip olmasıdır.

Ta-Ze özel mağazalar zinciri ile İstanbul, İzmir, Çeşme, Kuşadası, Chicago, Montreal ve Toronto’da franchising modeliyle mağazalar açılmış olup Tariş Zeytinyağı’nın farklı ve özel tadları bu noktalarda da tüketicilere sunulmaktadır.

Tariş Zeytinyağı, üretim kalitesi, etiket tasarımları, mağaza tasarımları, e-iş ve pazarlama faaliyetleri, ulusal ve uluslararası ölçekte vaka çalışmaları olarak incelenmiş ve çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

 “Türk Zeytinyağı’nın dünyada öncüsü olma” misyonunu taşıyan Tariş Zeytin A.Ş., bugün başta Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Japonya olmak üzere dünyanın 38 ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir. .

Tariş Zeytin A.Ş., son dört yılda gerçekleştirdiği atılımlarla sektörünün önünde koşmaktadır. Tariş Zeytin A.Ş., profesyonel yönetim anlayışı ile hem Türkiye’de, hem de dünyada, zeytinyağı pazarında etkin bir rol üstlenmeye devam etme kararlılığındadır.

www.tariszeytin.com.trTariş Zeytin A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.