TAV Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ataturkairport.com 

TAV Havalimanları Holding
 
TAV, dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir.

TAV'ın tarihi, 1997'de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı, dünyada “Yap-İşlet-Devret” modeliyle gerçekleştirilen projelerin ilk örneklerinden oldu ve 2000 yılında hizmete girdi. Türkiye'nin çağdaş yüzünü yansıtan bu proje, TAV'ın başarı öyküsünün de ilk somut adımını oluşturdu.

TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna geldi. Şirket, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları, 2007 yılının Şubat ayında halka arz edildi. Mayıs 2012’de ise TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin TAV İnşaat’ın ise yüzde 49 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı. Grup, her yıl başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2015’te iştirakleriyle birlikte yaklaşık  780 bin uçak seferine ve yaklaşık 102 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: HavacılıkTAV Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Senior Business Development Specialist İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Senior Business Development SpecialistA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Under the direction of Business Development Unit Manager, we are seeking for a Business Development Specialist.  University graduate, preferably management engineering, industrial engineering , Economics or Business Administration MBA is an asset Excellent knowledge of written and verbal English Good knowledge of MS Office applications Excellent presentation and communication skills Minimum of 2 years of experience in strategy management, business development and / or consulting experience Experience in project management operations is an asset. Excellent understanding of industry and competitive dynamics Aptitude for teamwork, Quick, focused learner with high analytic skills, Highly talented in time management and corporate presentation, Overall understanding of corporate financials, marketing and sales Data-driven initiative taking, Ability to draw insight from data Ability to prioritize and deliver results under time constraints Ability to travel, and no military restrictions for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İzmir Satış Danışmanı İzmir ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş:
İzmir Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş:
Bu ilan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. İZMİR bünyesinde Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için yayınlanmış bir Genel Başvuru ilanıdır.Bu ilana yapacağınız başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacak 'açık bir pozisyon' ve 'kişisel niteliklerinize uygun' bir pozisyon söz konusu olduğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.ATÜ'nün İZMİR operasyonunda Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için iyi derecede İngilizce bilgisi ve gece/gündüz Vardiyalı Çalışma gerekliliği istendiğini belirtmek isteriz.Şirketimize gösterdiğiniz güven ve ilgiye teşekkür ederizSaygılarımızlaATÜ İzmir İnsan Kaynakları 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUTFAK TEMİZLİK ELEMANI (STEWARD) İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
MUTFAK TEMİZLİK ELEMANI (STEWARD)BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, İstanbul Denizyollarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ isimli Alışveriş Merkezi' nde görevlendirilmek üzere MUTFAK TEMİZLİK ELEMANLARI (STEWARD)  aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR JAVA DEVELOPER İstanbul(Avr.) TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR JAVA DEVELOPERTAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
University degree in computer sciences or related fields Fluency in written and spoken English 7 years of experience in application development with Java (C++ knowledge is a plus) Advanced Java EE and web application development experience Experience with Spring & JPA (Hibernate) Experience with HTML 5 and JavaScript Frameworks (Ext JS , Angular JS , Jquery knowledge is a plus) Knowledge of Object Oriented concepts and technologies, UML Knowledge of software life cycle and agile methodologies Familiarity with Atlassian Tools Suite (Jira, Confluence , Bamboo) Familiarity with OSGi Familiarity with SOA / Enterprise Application Integration (EAI) design patterns Familiarity with Activiti / jBPM Strong analytical, interpersonal and problem solving skills Strong technical documentation and verbal/written communication skills Team player No military service obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) TAV Grubu
StajyerTAV Grubu
Lise öğrencisi Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan Haftanın 3 günü devam edebilecek Tercihen MS Office programlarını kullanabilen İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın
Stajyer        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahipGüvenlik Görevlisi olarak çalışacak;  5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, En az lise mezunu, 32 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda en az 1.78 cm boy , bayan adaylarda en az 1.65 cm boy, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, 8 saat Vardiyalı sistemde çalışabilecek,adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ürün YönetmeniA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, tercihen SAP bilen, 5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, İşi başından sonuna kadar takip edip sonuca ulaştırabilecek, Disiplinli, detaylı ve planlı çalışabilen, Raporlama konusunda deneyimli, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS Ankara TAV Grubu
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSTAV Grubu
Minumum lise mezunu Ankara'da ikamet eden Vardiyalı sistemde ( sabah-akşam-gece) çalışabilecek Bay/Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Turizm Sektörü'nde Yiyecek İçecek alanında 1-2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel görünümüne özen gösteren Servis Elemanları.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANIBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun Denizyolları organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
USTA İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
USTABTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA, 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun DENİZYOLLARI operasyonlarının mevcut yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere USTA aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL BİLET SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) TAV TURİZM
KURUMSAL BİLET SATIŞ TEMSİLCİSİTAV TURİZM
Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya Seyahat İşletmeciliği bölümlerinden mezun, Mesleki  İngilizcesi iyi seviyede olan ,  En az 5 yıl ve üzeri kurumsal bilet satış deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, İletişim becerileri yüksek, Takım başarısına katkıda bulunan, Turizm Bakanlıgı Enformasyon Memuru Belgesine sahip, THY satıs temel kursu sertifikasına sahıp Amadeus - Troya sistemleri sertifikalarına sahip,ilgili programları çok iyi kullanabilen, İç-dışhatlar elektronik bilet kesebilme belgesine sahip,Kurumsal Bilet Satış Temsilcisi arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
AvukatA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Uluslararası firmalarda minimum 8 yıl tecrübesi olan, Yabancı şirketlerde çalışmış veya danışmanlık tecrübesi olan, İleri seviye ingilizce dil bilgisi olan, ikinci yabancı dil tercih sebebidir, Detaylara önem veren ve çözüm odaklı çalışabilen, İş sorumluluğu ve başarma duygusu yüksek, Sık seyahat edebilen, bu konuda herhangi bir engeli olmayan, BAY avukat arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
NETWORK ADMINISTRATORTAV Information Technologies Co.
University degree in Computer Engineering or equivalent Minimum five years of experience in related fields Experience in LAN protocols such as VLANs, 802.1q trunking, spanning-tree, HSRP Very strong VoIP and IP Telephony experience Experience in designing and implementing converged networks which should include the following: IP, MPLS, Gigabit Ethernet, VoIP, and wireless-based technology Ability to design enterprise network routing architectures Strong ability to troubleshoot complex multi-vendor network issues in the LAN and WAN networks Knowledge of quality of service, IPSec, multicast and load balancing techniques are also essential Experienced in enterprise firewall design, implementation, and maintenance Experienced in a 7X24 SLA environment Strong technical background in network security Strong documentation and/or technical writing skills Superior analytical, investigative, logical analysis and problem solving skills Aptitude for cooperation and flexibility in a rapidly changing environment and the ability to respond immediately to often changing business priorities Excellent written and verbal communication skills Drive to keep up-to-date on latest technical trends Good command of English and Turkish No restriction for traveling  No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI Muğla TAV Grubu
AŞÇITAV Grubu
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Milas - Bodrum Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI İstanbul(Avr.) BTA HAVALİMANLARI YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ AŞ.
AŞÇIBTA HAVALİMANLARI YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ AŞ.
BTA Yiyecek İçecek Hizmetleri A.Ş 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Atatürk Havalimanı  Operasyonunda görevlendirilmek üzere AŞÇILAR aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Aksesuar ) İstanbul(Avr.) ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Satış Danışmanı (Aksesuar )ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
  Lise, tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen, Marka ve lüks tüketim ürünleri satışı konusunda tecrübeli, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Müşteri odaklı, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, Modayı yakından takip eden, Prezentabl, Vardiyalı çalışabilecek            Satış Danışmanları aramaktadır.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
 TAV ÖZEL GÜVENLİK GÜVENLİK GÖREVLİSİ (Dış projelerde görevlendirilecek)  En az ortaokul mezunu Özel Güvenlik kimlik kartına sahip 8 saat vardiyalı çalışabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS İstanbul(Avr.), ... BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İstanbul Atatürk Havalimanı operasyonunda görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara Satış Danışmanı Ankara ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ankara Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
ATÜ Duty Free Ankara Mağazalarımızda bizimle birlikte çalışacak Satış ve Ödeme Danışmanları aramaktayız.  En az Yüksekokul mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Rusça ve Çince gibi ikinci bir dile hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek Müşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilen Ekip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALFA İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
KALFABTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
 BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun DENİZYOLLARI operasyonunun mevcut yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere KALFA aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı