TAV Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ataturkairport.com 

TAV Havalimanları Holding
 
TAV, dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir.

TAV'ın tarihi, 1997'de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı, dünyada “Yap-İşlet-Devret” modeliyle gerçekleştirilen projelerin ilk örneklerinden oldu ve 2000 yılında hizmete girdi. Türkiye'nin çağdaş yüzünü yansıtan bu proje, TAV'ın başarı öyküsünün de ilk somut adımını oluşturdu.

TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna geldi. Şirket, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları, 2007 yılının Şubat ayında halka arz edildi. Mayıs 2012’de ise TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin TAV İnşaat’ın ise yüzde 49 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı. Grup, her yıl başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2015’te iştirakleriyle birlikte yaklaşık  780 bin uçak seferine ve yaklaşık 102 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: HavacılıkTAV Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSES Muğla BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSESBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Milas - Bodrum Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM GÜVENLİK UZMANI İstanbul(Avr.) HAVAŞ
SİSTEM GÜVENLİK UZMANIHAVAŞ
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik, Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, Firewall, IPS, NAC konularında bilgi sahibi, bu ürünlerin kurulumunu yapabilen, yönetimi konusunda deneyimli, TCP/IP, WAN, LAN, SAN, Switch, Kablolama, Kablosuz Ağ vb. konularda bilgi sahibi, Router, Switch gibi aktif cihazların kurulum, yönetim ve sorun çözümü konularında tecrübe sahibi, Sanallaştırma ağ altyapıları konusunda bilgi sahibi, Kritik sistemleri analiz edebilecek ve sistemin iyileştirilmesinde önerilerde bulunabilecek, Teknik İngilizce bilgisi olan iyi seviyede olan, Prosedürler ile çalışmaya açık, Çözüm odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
NETWORK ADMINISTRATORTAV Information Technologies Co.
University degree in Computer Engineering or equivalent Minimum five years of experience in related fields Experience in LAN protocols such as VLANs, 802.1q trunking, spanning-tree, HSRP Very strong VoIP and IP Telephony experience Experience in designing and implementing converged networks which should include the following: IP, MPLS, Gigabit Ethernet, VoIP, and wireless-based technology Ability to design enterprise network routing architectures Strong ability to troubleshoot complex multi-vendor network issues in the LAN and WAN networks Knowledge of quality of service, IPSec, multicast and load balancing techniques are also essential Experienced in enterprise firewall design, implementation, and maintenance Experienced in a 7X24 SLA environment Strong technical background in network security Strong documentation and/or technical writing skills Superior analytical, investigative, logical analysis and problem solving skills Aptitude for cooperation and flexibility in a rapidly changing environment and the ability to respond immediately to often changing business priorities Excellent written and verbal communication skills Drive to keep up-to-date on latest technical trends Good command of English and Turkish No restriction for traveling  No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLET SATIŞ VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) TAV TURİZM
BİLET SATIŞ VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTAV TURİZM
Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya Seyahat İşletmeciliği bölümlerinden mezun, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen 3 yıl bilet satış deneyimi olan, Avrupa yakasında ikamet eden, Müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, İletişim becerileri yüksek, Takım başarısına katkıda bulunan, Turizm Bakanlıgı Enformasyon Memuru Belgesine sahip, THY satıs temel kursu sertifikasına sahıp Amadeus - Troya sistemleri sertifikalarına sahip,ilgili programları çok iyi kullanabilen, İç-dışhatlar elektronik bilet kesebilme belgesine sahip,Takım arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS Ankara TAV Grubu
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSTAV Grubu
Minumum lise mezunu Ankara'da ikamet eden Vardiyalı sistemde ( sabah-akşam-gece) çalışabilecek Bay/Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Turizm Sektörü'nde Yiyecek İçecek alanında 1-2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel görünümüne özen gösteren Servis Elemanları.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Vergi Uzmanı İstanbul(Avr.) A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Kıdemli Vergi UzmanıA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun Bağımsız denetim firmalarının vergi bölümünde en az 4 yıl deneyimli Vergi denetimi alanında 2-5 yıl mesleki tecrübeye sahip Tercihen SMMM belgesine sahip Türkiye ve yurt dışı vergi kanunları ve uygulamasına hakim Çok iyi seviyede İngilizce bilen Türk Vergi Mevzuatına ve Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuata hakim (özellikle yeni TTK) MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim (excel, word, powerpoint) Tercihen SAP tercrübesi olan Seyahat engeli olmayan Erkek aday
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Servis Elemanı Antalya BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
Dönemsel Servis ElemanıBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Catering 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Gazipaşa Havalimanı operasyonunda 01 Mayıs- 30 Eylül 2016 tarihleri arasında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST İzmir TAV Airport Hotel
RESEPSİYONİSTTAV Airport Hotel
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yer alan Tav Airport Hotel İzmir operasyonunda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Kıdemli Uzman / Yönetmen İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Satınalma Kıdemli Uzman / YönetmenA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Bölümü mezunu, İnşaat Sektöründe Satınalma alanında en az 3 yıl deneyimli, İnşaat malzemelerine yönelik piyasa araştırması ve fiyat analizleri konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Güncel piyasa şartlarını takip edebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun çalışma ortamına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ORACLE DATABASE ENGINEER İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
SENIOR ORACLE DATABASE ENGINEERTAV Information Technologies Co.
Bachelor's degree in Computer Science, IT or related field At least 8 years’ experience in related fields Solid understanding of installation, upgrade, management and maintenance of Grid infrastructure, ASM, RAC, Dataguard (10g, 11g, 12c) Deep knowledge of Oracle database internals (wait events, backround processes, memory architectures etc) Experience with Oracle E-Business Suite administration (R11, R12) Experience with Oracle APPS Concurrent Management, adadmin and adpatch utility Experience with Discoverer Server Installation and Management (10g, 11g) Experience with Shell scripting Experience with database performance tuning on all layers Deep understanding of SQL and PL/SQL development and tuning Deep knowledge of Oracle utilities such as backup, recovery, partitioning, clusterware, etc Knowledge of UNIX and LINUX operating systems Knowledge of SAN systems and server hardware OCP certification is an asset Fluency in English (both verbal and written) Excellent teamwork, analytical and problem-solving skills Strong technical documentation and verbal/written communication skills Solid project management skills, effectively managing multiple small to large projects in a cross-functional environment Military service should be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSES İzmir BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSESBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI İzmir BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
AŞÇIBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI Muğla TAV Grubu
AŞÇITAV Grubu
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Milas - Bodrum Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ SUPERVISOR İzmir TAV Airport Hotel
KAT HİZMETLERİ SUPERVISORTAV Airport Hotel
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yer alan TAV Airport Hotel İzmir operasyonunda görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Supervisor aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI (DÖNEMSEL)BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun Denizyolları organizasyonunun  yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere DÖNEMSEL SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İzmir Satış Danışmanı İzmir ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş:
İzmir Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş:
Bu ilan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. İZMİR bünyesinde Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için yayınlanmış bir Genel Başvuru ilanıdır.Bu ilana yapacağınız başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacak 'açık bir pozisyon' ve 'kişisel niteliklerinize uygun' bir pozisyon söz konusu olduğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.ATÜ'nün İZMİR operasyonunda Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için iyi derecede İngilizce bilgisi ve gece/gündüz Vardiyalı Çalışma gerekliliği istendiğini belirtmek isteriz.Şirketimize gösterdiğiniz güven ve ilgiye teşekkür ederizSaygılarımızlaATÜ İzmir İnsan Kaynakları 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS İstanbul(Avr.), ... BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İstanbul Atatürk Havalimanı operasyonunda görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Architecture and Construction Responsible İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Architecture and Construction ResponsibleA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
·  University degree in Archıtecture·  Minumum 8 years of experience in construction of high-rise building and shopping center projects·  Minumun 5 years of experience in managing relevant staff ·  Ability to coordinate engineering, procurement and construction subjects in all disciplines All Candidates Must ; ·  Have excellent command of English ·  Have worked in FIDIC based projects ·  Have international experience ·  Have worked with engineer/ consultant in large-scale projects ·  Have worked with multi-national groups/crews ·  Have ability to work in tight schedules ·  Have ability to use popular MS programmes ·  Have no objection to work in long-lasting daily programmes ·  Have sound personality ·  No military service obligation(or postponed) for the male candidates  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SYSTEM AND APPLICATION ADMINISTRATOR – AVIATION İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
SYSTEM AND APPLICATION ADMINISTRATOR – AVIATIONTAV Information Technologies Co.
University degree in Engineering (Computer Science, Electronics, Telecommunications or equivalent) Minimum five years of experience in information technologies Experience in Microsoft server operating systems; configuration, implementation and administration Experience in Linux server/client operating systems; configuration, implementation and administration Knowledge on VLAN separated networks; Microsoft and Linux based DHCP servers Experienced in a 7X24 SLA environment Basic project management skills Strong ability to troubleshoot complex multi-vendor system integration issues Design, implementation and/or system administration experience on aviation systems is an asset, such as CUTE /CUPPS, CUSS, BRS, FIDS, AODB / IB, RMS Experience on airport computing environment is an asset. Drive to keep up-to-date on latest technical trends Aptitude for cooperation and flexibility in a rapidly changing environment and the ability to respond immediately to often changing business priorities Strong written and verbal communication skills (documentation and technical writing); analytical thinking and problem solving skills Excellent command of English is a must No restriction for travelling abroad No Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOW VOLTAGE SYSTEMS SENIOR ENGINEER İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
LOW VOLTAGE SYSTEMS SENIOR ENGINEERTAV Information Technologies Co.
Bachelor’s degree in Electrical and Electronics Engineering, Industrial Engineering, Computer Engineering or equivalent Experience in similar position (especially in airport projects) in areas of building solutions such as; Closed Circuit TV, Public Address & Announcement System, Access Control System, Audio Visual & IP TV system, Master Clock Minimum 6 years of experience with extensive on-site knowledge Project Management experience is an asset Analytical mindset Excellent command of English (Interviews will partially be held in English) Competency in MS Office applications and AutoCAD Building Information Modelling (BIM) experience is an asset High sense of self-responsibility Result-oriented approach and problem solving capability Ability to work across business functions and with diverse work groups; foster a cooperative work environment Effective communication skills No restriction for traveling No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş
Bireysel Satış TemsilcisiTAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş
Yüksekokul tercihen üniversite mezunu, Tercihen Turizm ve Otelcilik okulu mezunu, Aktif saha satışı deneyimi bulunan, Tercihen sigorta ürünleri, kart vb alanlarda satış deneyimi olan, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine çok güvenen,  Hedef odaklı çalışabilecek, motivasyonu yüksek, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile kurumu en iyi şekilde temsil edecek, İyi seviyede ingilizce bilen, Avrupa yakasında oturan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI / YALOVA Kocaeli, Yalova BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI / YALOVABTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları - IDO operasyonlarını da katmıştır. Gelişen ve büyüyen Eskihisar-Topçular Arabalı Vapur, Yalova  organizasyonlarımızda görevlendirilmek üzere "SERVİS ELEMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (İçki Sigara) İstanbul(Avr.) ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Satış Danışmanı (İçki Sigara)ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
En az lise, Yüksekokul- Açıköğretim mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen, İçki Sigara Çikolata ürünleri satışı konusunda tecrübeli, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Müşteri odaklı, Güleryüzlü ve prezentabl, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANIBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun denizyolları organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Satış Danışmanı Ankara ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ankara Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
ATÜ Duty Free Ankara Mağazalarımızda bizimle birlikte çalışacak Satış ve Ödeme Danışmanları aramaktayız.  En az Yüksekokul mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Rusça ve Çince gibi ikinci bir dile hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek Müşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilen Ekip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı