TAV Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ataturkairport.com 

TAV Havalimanları Holding
 
TAV, dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir.

TAV'ın tarihi, 1997'de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı, dünyada “Yap-İşlet-Devret” modeliyle gerçekleştirilen projelerin ilk örneklerinden oldu ve 2000 yılında hizmete girdi. Türkiye'nin çağdaş yüzünü yansıtan bu proje, TAV'ın başarı öyküsünün de ilk somut adımını oluşturdu.

TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna geldi. Şirket, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları, 2007 yılının Şubat ayında halka arz edildi. Mayıs 2012’de ise TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin TAV İnşaat’ın ise yüzde 49 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı. Grup, her yıl başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2015’te iştirakleriyle birlikte yaklaşık  780 bin uçak seferine ve yaklaşık 102 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: HavacılıkTAV Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
.NET DEVELOPER İstanbul(Avr.) TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
.NET DEVELOPERTAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
University degree in computer sciences or related fields Fluency in written and spoken English 3-4 years of experience in application development with Java .NET compact framework C# programming language Windows Forms programming ASP.NET Web services / WCF Web Services interoperability ASP.NET MVC Visual Studio Experience of Java SE and Java EE is a plus Strong analytical, interpersonal and problem solving skills Strong technical documentation and verbal/written communication skills Team player No military service obligation for male candidate 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
REZERVASYON ELEMANI İzmir TAV Airport Hotel
REZERVASYON ELEMANITAV Airport Hotel
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yer alan TAV Airport Hotel İzmir operasyonunda görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İzmir TAV Airport Hotel
RESEPSİYONİSTTAV Airport Hotel
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yer alan Tav Airport Hotel İzmir operasyonunda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ORACLE ERP TECHNICAL CONSULTANT İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
SENIOR ORACLE ERP TECHNICAL CONSULTANTTAV Information Technologies Co.
Degree preferably in engineering or computer sciences 6+ years experience developing on the Oracle eBusiness Application suite covering modules such as Oracle Financials, Procurement and Human Resources. Demonstrated proficiency and experience as an Oracle developer with Oracle Development tools (Oracle Workflow, Oracle Applications Framework, Java, Oracle PL/SQL, Web Services) Knowledge of ERP functionalities in at least one of the following functional areas (Oracle Financials (AP-AR-GL-FA), Logistics (PO-INV-iproc), HR (Core HR -SSHR - Self Service HR -OLM)) Demonstrated proficiency writing software using the following development tools ( SQL/PLSQL, Oracle Forms / Reports,  XML, etc..) Knowledge and expertise in APPS Interface Tables and APIs will be an asset Good Command of English No Obligation for Military Services
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
LOW CURRENT SYSTEMS ENGINEER İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
LOW CURRENT SYSTEMS ENGINEERTAV Information Technologies Co.
Bachelor’s degree in Electrical and Electronics Engineering, Industrial Engineering, Computer Engineering or equivalent Design, supervision and commissioning experience in Building Technologies such as; Video Surveillance System, Access Control System, Fire Alarm System, Public Address and Voice Evacuation System, Professional Audio Visual System, other Operational Systems. Experience in public building projects especially airport and hospital. Minimum 6 years of experience with extensive on-site knowledge Project Management experience is an asset Excellent computing skills, competency in MS Office applications and AutoCAD High sense of self-responsibility, result-oriented approach and problem solving capability Ability to work across business functions and with diverse work groups; foster a cooperative work environment. Excellent command of English (Interviews will partially be held in English) No restriction for traveling No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS İstanbul(Avr.), ... BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İstanbul Atatürk Havalimanı operasyonunda görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSES İzmir BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSESBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALFA İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
KALFABTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
 BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun DENİZYOLLARI operasyonunun mevcut yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere KALFA aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANIBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ İstanbul isimli Kültür ve Sanat Merkezi’ nin yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İzmir Satış Danışmanı İzmir ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş:
İzmir Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş:
Bu ilan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. İZMİR bünyesinde Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için yayınlanmış bir Genel Başvuru ilanıdır.Bu ilana yapacağınız başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacak 'açık bir pozisyon' ve 'kişisel niteliklerinize uygun' bir pozisyon söz konusu olduğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.ATÜ'nün İZMİR operasyonunda Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için iyi derecede İngilizce bilgisi ve gece/gündüz Vardiyalı Çalışma gerekliliği istendiğini belirtmek isteriz.Şirketimize gösterdiğiniz güven ve ilgiye teşekkür ederizSaygılarımızlaATÜ İzmir İnsan Kaynakları 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş
Bireysel Satış TemsilcisiTAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş
Yüksekokul tercihen üniversite mezunu, Tercihen Turizm ve Otelcilik okulu mezunu, Aktif saha satışı deneyimi bulunan, Tercihen sigorta ürünleri, kart vb alanlarda satış deneyimi olan, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine çok güvenen,  Hedef odaklı çalışabilecek, motivasyonu yüksek, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile kurumu en iyi şekilde temsil edecek, İyi seviyede ingilizce bilen, Avrupa yakasında oturan, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI (YARI ZAMANLI) İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI (YARI ZAMANLI)BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ Alışveriş Merkezi’ nde  Anadolu lezzetlerinden dünya mutfağına türlü yemek ve içecek seçenekleri sunan  UNIQ organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere PART TİME çalışabilecek SERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Ankara Satış Danışmanı Ankara ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ankara Satış DanışmanıATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
ATÜ Duty Free Ankara Mağazalarımızda bizimle birlikte çalışacak Satış ve Ödeme Danışmanları aramaktayız.  En az Yüksekokul mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Rusça ve Çince gibi ikinci bir dile hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek Müşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilen Ekip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ İŞLEM SAHA YÖNETİCİSİ Isparta TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ İŞLEM SAHA YÖNETİCİSİTAV Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da ilgili Bilişim bölümlerinden mezun IT proje yönetimi konusunda minimum 5 yıl deneyimli Network ve yapısal kablolama sistemleri/cihazları, server&storage, güvenlik sistemleri ve son kullanıcı sistemleri konularında tecrübeli ve geniş bilgiye sahip Zayıf akım sistemleri hakkında bilgi sahibi PMI ve ITIL süreçleri hakkında bilgili ve tecrübeli Tercihen hastane yönetim sistemleri konusunda tecrübeli MS Office programlarına (Word, Excel ve Power Point) hakim Saha ve ekip çalışmalarına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, disiplinler arası koordinasyon, planlama ve sonuç odaklılık yetkinliklerine sahip, müzakere ve ikna gücü gelişmiş Isparta’da ikamet edebilecek Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahipGüvenlik Görevlisi olarak çalışacak;  5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, En az lise mezunu, 32 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda en az 1.78 cm boy , bayan adaylarda en az 1.65 cm boy, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, 8 saat Vardiyalı sistemde çalışabilecek,adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.) BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
Şoför/SürücüBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; Esenyurtdaki Lojistik operasyonunda görevlendirilmek üzere ŞOFÖR aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK DESIGNER İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
NETWORK DESIGNERTAV Information Technologies Co.
·University degree in Computer Engineering or equivalent·Minimum five years of experience in related fields·In-depth knowledge of telecommunications systems, covering fiber optic networks, premises structured cabling, data networks(LAN)·Experience in detail at Data Center Architectures & patch cabling·Experience in the Design and Engineering of Structured Cabling Systems (SCS)·Ability to horizontal design copper and fiber·Good understanding network switching architectures·Must be proficient in the use of AutoCAD and MS Excel·Aptitude for cooperation and flexibility in a rapidly changing environment and the ability to respond immediately to often changing business priorities·Excellent written and verbal communication skills·Drive to keep up-to-date on latest technical trends·Good command of English and Turkish·No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ICT Solution Architect İstanbul(Avr.) TAV Information Technologies Co.
ICT Solution ArchitectTAV Information Technologies Co.
Minimum 7 years related work experience Bachelor's degree in any IT / ICT related discipline Demonstrated experience in undertaking complex ICT projects and providing ICT solution design services Consultant/Pre-sales Engineer/Solution Architect background or similar work experience working for an international integrator would be extremely beneficial Experience with general consulting skills that include team facilitation, business case development, strong business analysis skills, process mapping, and business process redesigning Proven ability to provide technical advice on ICT infrastructural design, and technical design of complex and large-scale ICT initiatives Experience and familiarity with a broad spectrum of ICT products and ICT Services available in the market Ability and eagerness to learn and master new technologies Significant knowledge of ICT-related government legislation, policies, procedures and systems Proven ability to work under pressure, meet deadlines and prioritize workloads Strong interpersonal skills with superior written and verbal communication skills Outstanding presentation skills with the ability to build effective customer relationships Extremely detail oriented and customer focused Analytical nature with the ability to solve complex business and technical issues Excellent business process and best practices experience or aptitude Excellent command of English (written and verbal) Must be able to travel nationally and internationally Excellent MS Office knowledge No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS Ankara BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
Minumum lise mezunu Ankara'da ikamet eden Vardiyalı sistemde ( sabah-akşam-gece) çalışabilecek Bay/Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Turizm Sektörü'nde Yiyecek İçecek alanında 1-2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel görünümüne özen gösteren Servis Elemanları.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı