TAV Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ataturkairport.com 

TAV Havalimanları Holding
 
TAV, dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir.

TAV'ın tarihi, 1997'de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı, dünyada “Yap-İşlet-Devret” modeliyle gerçekleştirilen projelerin ilk örneklerinden oldu ve 2000 yılında hizmete girdi. Türkiye'nin çağdaş yüzünü yansıtan bu proje, TAV'ın başarı öyküsünün de ilk somut adımını oluşturdu.

TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna geldi. Şirket, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları, 2007 yılının Şubat ayında halka arz edildi. Mayıs 2012’de ise TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin TAV İnşaat’ın ise yüzde 49 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı. Grup, her yıl başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2015’te iştirakleriyle birlikte yaklaşık  780 bin uçak seferine ve yaklaşık 102 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: HavacılıkTAV Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MARKA DANIŞMANI-BVLGARI İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
MARKA DANIŞMANI-BVLGARIA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Lise, tercihen MYO/ Lisans Üniversite mezunu Çok iyi derecede ingilizce bilen, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen,Tercihen Bvlgari ürünleri ve benzer lüks ürünlerin satışı konusunda deneyim sahibi,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Müşteri odaklı, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, liderlik potansiyeli olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara HAVAŞ
Elektrik Elektronik TeknisyeniHAVAŞ
Ankara Esenboğa Havalimanı Apron içerisinde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden (Makine, Otomotiv, vb.) mezun veya Ustalık/Usta Öğreticilik Belgesine sahip,Tercihen Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından verilen Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi, İş makineleri bakım sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, vardiyalı sistemde de çalışabilecek,Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi, 40 yaşını aşmamış ve askerlik hizmetini tamamlamış Sistem Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Ankara HAVAŞ
Mekanik TeknisyeniHAVAŞ
Ankara Esenboğa Havalimanı Apron içerisinde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden (Makine, Otomotiv, vb.) mezun veya Ustalık/Usta Öğreticilik Belgesine sahip,Tercihen Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından verilen Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi, İş Makineleri bakım sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, vardiyalı sistemde de çalışabilecek,Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi, 40 yaşını aşmamış ve askerlik hizmetini tamamlamış Mekanik Teknisyeni adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamera Operatörü Ankara A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Kamera OperatörüA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde görev yapmak üzere;·           En az Lise mezunu·           Güvenlik ve Kamera takibi konusunda en az 2 yıl deneyimli·           Canlı mağaza takibi yapabilecek·           Konsantrasyonu yüksek ve dikkatli·           Takipçi ve detaycı·           Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek·           Gözlem yeteneği kuvvetli·           Askerliğini tamamlamış olan (Erkek adaylar için) KASA KAMERA UZMAN YARDIMCISI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇIRAK İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
ÇIRAKBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Tav ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun UNIQ operasyonunun mevcut yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere ÇIRAK aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) HAVAŞ
Sistem Destek Uzman YardımcısıHAVAŞ
Bilgisayar Bilimleri ve Programlama Meslek Yüksek Okulu (vb. iki yıllık teknik meslek yüksek okullarından) veya Mühendislik Fakültelerinden mezunMinimum 2 yıl tecrübeli, Temel seviyede MS ve network altyapısı bilgisine sahip Windows işletim sistemleri ve üzerinde çalışan uygulamalara destek verme ve analiz etme konusunda bilgi sahibi,Bilgisayar, bilgisayar donanımları, çevre birimleri ve yazılım kurulumlarını yapma, sorun giderme konusunda bilgili,Anti virüs uygulamalarına hakim, Telefonla ya da gerektiğinde yerinde kullanıcı desteği verecek Tercihen kullanıcı (müşteri) desteği tecrübesine sahip Ekip çalışmasına yatkın, iletişim konusunda yetenekli, Prosedürler ile çalışmaya açık, Müşteri ilişkilerini etkin yönetebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK OPERATION CENTER SPECIALIST İzmir TAV TECHNOLOGIES
NETWORK OPERATION CENTER SPECIALISTTAV TECHNOLOGIES
Desired Skills and QualificationsBachelor's Degree in computer sciences, electronics or related fields. Minimum 3 years of technical work experience. Very good communication skills to accept end user calls in a professional wayTechnical certifications will be an advantage but not required. Ability to adopt standards including system change management and project management practices.Detail oriented, organized and possess self-management and prioritization skills to handle multiple tasks.Self-motivated, self-starter, team player, able to set priorities and manage to deadlines.No military service obligation for male candidates. Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
WINDOWS SYSTEM ADMINISTRATOR İzmir TAV TECHNOLOGIES
WINDOWS SYSTEM ADMINISTRATORTAV TECHNOLOGIES
Bachelor's Degree in computer sciences, electronics or related fields. Minimum 5 years of technical work experience. Excellent knowledge and hands-on experience in administration and support of Hyper-V 3.0, Active Directory Services, Failover Cluster, Windows Server  and rolesOS Services (Direct Access, ADFS, NAP, RMS, KMS, etc.)  and services, Server 2013 - 2016, Hyper-V 3.0, System Center Suite, Failover Cluster, File Server. Knowledge of administration and configuration of  WSUS, Direct Access, Symantec Enterprise Vault, and Internet Information Services and client management and support systems.Working experience in a large, enterprise environment with 150+ of servers. Technical certifications will be an advantage but not required. Ability to adopt standards including system change management and project management practices.Detail oriented, organized and possess self-management and prioritization skills to handle multiple task and projects.Self-motivated, self-starter, team player, able to set priorities and manage to deadlines.No military service obligation for male candidates. Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI/GARSON İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI/GARSONBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Tav ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ İstanbul isimli Kültür ve Sanat Merkezi’ nin yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzereSERVİS ELEMANIaranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS ELEMANI/GARSON İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI/GARSONBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Tav ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun Denizyolları organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
APPLICATION ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) TAV TECHNOLOGIES
APPLICATION ADMINISTRATORTAV TECHNOLOGIES
University degree in Engineering (Computer Science, Electronics, Telecommunications or equivalent)Minimum 5 years of experience in information technologies Experience installing, upgrading, and/or configuring multi-tier application softwareStrong understanding of web technologies and the components of web-based applicationsExperience with some middleware products such as Apache Tomcat, JBoss EAP, JBoss Fuse and HTTP servers such as Apache Web Server, NginxExperience on deploying applications in both Linux and Windows environments. (Strong background in Linux Administration)Experience in Linux/Unix operating systems; configuration, implementation and administrationExperience on failover, high availability (Redhat Cluster preferred), disaster recoveryGood knowledge and demonstrated troubleshooting abilities on connectivity issues due to firewall, load balancer, proxy, and others.Experience with monitoring tools is a plus. Working knowledge of network infrastructure in relationship to server infrastructureKnowledge of Change, Incident and Problem Management processes, Familiar with ITIL practices. (preferably having ITIL certificates)Shell Scripting and programming abilities is a plus Knowledge of DevOps tools (Dockers, Kubernetes...) and Configuration Management is a plusAviation experience is a plus Familiar with PMI discipline (preferably having PMP) Good command of written and spoken English Strong customer services and problem-solving skills. Having no obstacle to travel domestic and international No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL UZMANI İstanbul(Avr.) TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL UZMANITAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
TAV Özel Güvenlik Hizmetleri'nin Şirinevler'de bulunan ofisinde çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip ''PERSONEL UZMANI'' arıyoruz.• Personel giriş, çıkış, puantaj, raporlama ve buna bağlı resmi bildirimlerin takibini yapmak• İş kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği resmi kurumlara ve personele karşı yükümlülükleri takip etmek• Personel özlük dosyalarını oluşturmak, güncellemek, takibini sağlamak• Bordroları düzenlemek• Gerekli yasal bildirimlerin ve yazışmaları yapılmasını sağlamak• SGK, Bölge Çalışma ve İşkur' la ilgili aylık raporların (Aylık bildirgeler, eksik gün bildirim formu, İşgücü Çizelgeleri vb.)düzenlenmesi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HELPDESK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir TAV TECHNOLOGIES
HELPDESK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTAV TECHNOLOGIES
En az 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu (tercihen bilgi teknolojileri ile ilgili bölümler)En az 1 yıl yardım masası, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri deneyimi olanTelefon ve e-mail yoluyla gelen kullanıcı istek ve sorunlarını yanıtlayabilecek ve yurtdışındaki IT ekipleriyle teknik yazışmaları yürütebilecek düzeyde İngilizce’ye hakimKullanıcı desteği verebilecek ve teknik birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek düzeyde IT bilgisine sahip (donanım, network, Windows işletim sistemleri, Active Directory, Exchange Server)Problem çözmeyi seven, müşteri odaklı, takım çalışmasına uyumlu Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü Vardiyalı çalışabilecek Tercihen İzmir'de ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi _ IT İzmir TAV TECHNOLOGIES
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi _ ITTAV TECHNOLOGIES
En az Meslek Yüksek Okulu mezunu En az 1 yıl çağrı merkezi / yardım masası deneyimi olan Temel IT bilgisine sahip (Windows 7, desktop uygulamalar, donanım, network, çevre birimler, MS Office)Problem çözmeyi seven, Müşteri odaklı, Takım çalışmasına uyumlu Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü Tercihen İngilizce ibilen Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AŞÇI İzmir BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
AŞÇIBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun;İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalioperasyonunda görevlendirilmek üzereAşçı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESS İstanbul(Avr.), ... BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun;İstanbul Atatürk Havalimanı operasyonunda görevlendirilmek üzereSERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AIM OFFICER Antalya TAV Grubu
AIM OFFICERTAV Grubu
Minimum university degreeA Good team-workerAble to work in shift patternNo military obligation for male candidatesResiding and/or can reside in Alanya District*Suitable candidates must demonstrate an adequate command of both spoken and written English, and they are required to submit English proficiency test scores as part of their application. Minimum required scores for recognized tests as follows: YDS D Level and/or TOEFL IBT 72 pt  and/or TOEFL CBT 199 pt and/or / TOEFL PBT 532 pt.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiTAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahipGüvenlik Görevlisi olarak çalışacak; 5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olan, En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda en az 1.70 cm boy , bayan adaylarda en az 1.60 cm boy, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, 8 saat Vardiyalı sistemde çalışabilecek, adaylar aranmaktadır.irtibat:0212 465 42 57
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara Genel Başvuru Ankara ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ankara Genel BaşvuruATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
ATÜ Duty Free Ankara Mağazalarımızda bizimle birlikte çalışacak Satış ve Ödeme Danışmanları aramaktayız. En az Yüksekokul mezunu İngilizce, Rusça, Çince dillerinden birini iyi derecede konuşabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksekMüşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilenEkip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı