TAV Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


http://www.ataturkairport.com 

TAV Havalimanları Holding
 
TAV, dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir.

TAV'ın tarihi, 1997'de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı, dünyada “Yap-İşlet-Devret” modeliyle gerçekleştirilen projelerin ilk örneklerinden oldu ve 2000 yılında hizmete girdi. Türkiye'nin çağdaş yüzünü yansıtan bu proje, TAV'ın başarı öyküsünün de ilk somut adımını oluşturdu.

TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda kısa süre içinde küresel bir marka konumuna geldi. Şirket, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding (TAV Havalimanları) ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları, 2007 yılının Şubat ayında halka arz edildi. Mayıs 2012’de ise TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin TAV İnşaat’ın ise yüzde 49 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı. Grup, her yıl başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Bu çerçevede TAV Havalimanları, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda da duty free, yiyecek içecek ve diğer ticari alanların işletmesini gerçekleştiriyor. Şirket 2015’te iştirakleriyle birlikte yaklaşık  780 bin uçak seferine ve yaklaşık 102 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: HavacılıkTAV Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kamera Operatörü Ankara A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Kamera OperatörüA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde görev yapmak üzere;·           En az Lise mezunu·           Güvenlik ve Kamera takibi konusunda en az 2 yıl deneyimli·           Canlı mağaza takibi yapabilecek·           Konsantrasyonu yüksek ve dikkatli·           Takipçi ve detaycı·           Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek·           Gözlem yeteneği kuvvetli·           Askerliğini tamamlamış olan (Erkek adaylar için) KASA KAMERA UZMAN YARDIMCISI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UNIX AND STORAGE ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.) TAV TECHNOLOGIES
UNIX AND STORAGE ADMINISTRATORTAV TECHNOLOGIES
B.S. in Engineering Science or related discipline Minimum 5 years of experience in management of Linux operating systemsExperience in Vmware virtualization, shell scripting, and clustered systems (Redhat Cluster preferred)Deep knowledge on Unix and Linux Operating Systems Experience in installation and maintenance of redundancy and high availability technologiesExperience in management and administration of Symantec Netbackup products will be an assetGood understanding of LAN, WAN, and networking Problem solving, result/solution oriented, motivated, team workerStrong interpersonal and communication skills Having valid Red Hat certifications will be considerably selective.Familiar with PMI discipline (preferably having PMP)Good command of written and spoken English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Aksesuar ) İstanbul(Avr.) ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Satış Danışmanı (Aksesuar )ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Lise, tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen,Marka ve lüks tüketim ürünleri satışı konusunda tecrübeli, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Müşteri odaklı, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, Modayı yakından takip eden, Prezentabl, Vardiyalı çalışabilecek            Satış Danışmanları aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSES Muğla BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSESBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun;Milas - Bodrum Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI (PART TİME) İstanbul(Asya) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI (PART TİME)BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ Alışveriş Merkezi’ nde  Anadolu lezzetlerinden dünya mutfağına türlü yemek ve içecek seçenekleri sunan CAPİTOL organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere PART TİME çalışabilecekSERVİS ELEMANLARI aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
KALFA İstanbul(Asya) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
KALFABTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun CAPITOL Alışveriş Merkezi içerisinde faaliyette olan TADINDA ANADOLU isimli işletmemizde görevlendirilmek üzere KALFA aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknisyeni Ankara HAVAŞ
Elektrik Elektronik TeknisyeniHAVAŞ
Esenboğa Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere; MYO, Teknik lise/ Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunuİş makinaları bakım sektöründe en az 3 yıl deneyimliTercihen İngilizce bilen Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecekSürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayan İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibiAskerlik hizmetini tamamlamış Sistem Elektrik/Elektronik Teknisyeni adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Ankara HAVAŞ
Mekanik TeknisyeniHAVAŞ
Esenboğa Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin 2 yıllık Makine, otomotiv vb. bölümleri veya Teknik lise/ Endüstri Meslek Lisesi mezunuİş makinaları bakım sektöründe en az 3 yıl deneyimli Tercihen İngilizce bilen Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış Mekanik Teknisyeni adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK AND SECURITY SYSTEMS ADMINISTRATOR İzmir TAV TECHNOLOGIES
NETWORK AND SECURITY SYSTEMS ADMINISTRATORTAV TECHNOLOGIES
Bachelor’s degree in computer science/engineering, information systems or equivalentMinimum six years of experience in related fields Strong technical background in network security Experienced in enterprise firewall design, implementation, and maintenanceExperience in LAN and Routing protocols such as VLANs, 802.1q trunking, spanning-tree, HSRP, BGP and MPLSCan support technology products in the areas of Firewall/VPN and Internet Security; can utilize network diagnostic tools such to troubleshoot security problems and work vendor TAC for assistanceExperienced in a 7X24 SLA environment CCNP and CISSP certified, knowledge of ITIL and Active Directory & Unix will be an assetStrong documentation and/or technical writing skillsGood command of English and Turkish No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR WINDOWS SYSTEM ADMINISTRATOR İzmir TAV TECHNOLOGIES
SENIOR WINDOWS SYSTEM ADMINISTRATORTAV TECHNOLOGIES
Bachelor's Degree in computer sciences, electronics or related fields.Minimum 5 years of technical work experience. Excellent knowledge and hands-on experience in administration and support of Hyper-V 3.0, Active Directory Services, Failover Cluster, Windows Server and rolesOS Services (Direct Access, ADFS, NAP, RMS, KMS, etc.) and services, Server 2013 - 2016, Hyper-V 3.0, System Center Suite, Failover Cluster, File Server.Knowledge of administration and configuration of WSUS, Direct Access, Symantec Enterprise Vault, and Internet Information Services and client management and support systems.Working experience in a large, enterprise environment with 150+ of servers.Technical certifications will be an advantage but not required.Ability to adopt standards including system change management and project management practices.Detail oriented, organized and possess self-management and prioritization skills to handle multiple task and projects.Self-motivated, self-starter, team player, able to set priorities and manage to deadlines.No military service obligation for male candidates.Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior ORACLE DBA İzmir TAV TECHNOLOGIES
Senior ORACLE DBATAV TECHNOLOGIES
( We are looking for a colleague as a Senior Admin who lives in İzmir or can move to İzmir after the first half of 2018)Bachelor's degree in Computer Science, IT or related field At least 8 years’ experience in related fields Solid understanding of installation, upgrade, management and maintenance of Grid infrastructure, ASM, RAC, Dataguard (10g, 11g, 12c)Deep knowledge of Oracle database internals (wait events, background processes, memory architectures etc)Experience with Oracle E-Business Suite administration (R11, R12) Experience with Oracle APPS Concurrent Management, admin and adpatch utility Experience with Discoverer Server Installation and Management (10g, 11g) Experience with Shell scripting Experience with database performance tuning on all layers Deep understanding of SQL and PL/SQL development and tuning Deep knowledge of Oracle utilities such as backup, recovery, partitioning, Clusterware, etcKnowledge of UNIX and Linux operating systems Knowledge of SAN systems and server hardware OCP certification is an asset Fluency in English (both verbal and written) Excellent teamwork, analytical and problem-solving skills Strong technical documentation and verbal/written communication skills Solid project management skills, effectively managing multiple small to large projects in a cross-functional environmentMilitary service should be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Genel Başvuru Ankara ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Ankara Genel BaşvuruATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
ATÜ Duty Free Ankara Mağazalarımızda bizimle birlikte çalışacak Satış ve Ödeme Danışmanları aramaktayız. En az Yüksekokul mezunu İngilizce, Rusça, Çince dillerinden birini iyi derecede konuşabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksekMüşterinin dile getirmediği ve/veya farkında olmadığı ihtiyaçlarını çözümleyebilenEkip arkadaşları ile beraber planlı ve organize şekilde çalışabilen Genel kültür birikimine önem veren ve dış görünümüne özen gösteren Gece/Gündüz Vardiyalı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yolcu Hizmetleri Memuru Muğla HAVAŞ
Yolcu Hizmetleri MemuruHAVAŞ
Milas-Bodrum Havalimanı’nda Yolcu Hizmetleri veya Harekat Memuru pozisyonlarında turizm sezonu boyunca görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Yoğun iş temposuna ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye, yeniliklere açık ve çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif yaklaşıma sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış ve Ödeme Danışmanı- Milas-Bodrum Muğla ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Satış ve Ödeme Danışmanı- Milas-BodrumATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Uluslararası alanda perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz  ATÜ Duty Free’nin  Milas-Bodrum Havalimanı’ndaki Operasyonu için, aşağıdaki özelliklere sahip, Nisan – Ekim ayları arasında sezonluk çalışmak üzere Satış ve Ödeme Danışmanı arıyoruz.          En az lise mezunu, Tercihen 28 yaşını aşmamış, Satış alanında deneyime sahip ya da bu alanda kendini geliştirmek isteyen, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, güleryüzlü, özgüveni yüksek, Vardiya düzeninde olacak şekilde esnek çalışma saatlerinde ve yoğun iş temposunda çalışabilecek,Milas ya da Bodrum'da ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SERVİS ELEMANI/GARSON İstanbul(Avr.) BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI/GARSONBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Tav ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında, yurtdışı operasyonlarında ve İstanbul Denizyollarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun Maslak da faaliyete geçen UNIQ İstanbul isimli Kültür ve Sanat Merkezi’ nin yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzereSERVİS ELEMANIaranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS ELEMANI/GARSON İstanbul(Avr.), ... BTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
SERVİS ELEMANI/GARSONBTA Denizyolları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş.
BTA 1999 yılında Tav ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, 2011 yılında organizasyonuna Denizyolları- İDO operasyonlarını da katmıştır. Kuruluşumuzun Denizyolları organizasyonunun yiyecek içecek noktalarında görevlendirilmek üzere SERVİS ELEMANI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSES İzmir BTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
SERVİS ELEMANI, WAITER / WAITRESSESBTA HAVALİMANLARI YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ A.Ş
BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 1999 yılında Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali bünyesindeki yiyecek-içecek operasyonunu yürütmek üzere kurulmuştur. Bugün itibari ile Türkiye'nin üç büyük ilindeki havalimanlarında ve yurtdışı operasyonlarında yiyecek-içecek, ağırlama ve konaklama faaliyetlerine devam eden kuruluşumuzun; İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda İç-Dış Hatlar Terminali operasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Antalya HAVAŞ
Mekanik TeknisyeniHAVAŞ
Antalya Havalimanı’nda görevlendirmek  üzere aşağıdaki özeliklere sahip, Mekanik Teknisyeni arıyoruz.  Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Otomotiv-Motor/  Makine Bölümü Mezunu,Tercihen Milli Eğitim Bakanlığı Özel Mesleki Yeterlilik Kursları Yönetmeliği Uyarınca Yetkili Mesleki Yeterlilik Kurumundan Alınmış Mesleki Yeterlilik Sertifikasına sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MARKA DANIŞMANI-BVLGARI İstanbul(Avr.), ... A.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
MARKA DANIŞMANI-BVLGARIA.T.Ü. Turizm İşletmeciliği A.Ş.
Lise, tercihen MYO/ Lisans Üniversite mezunu Çok iyi derecede ingilizce bilen, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve bu alanda kariyer hedefleyen,Tercihen Bvlgari ürünleri ve benzer lüks ürünlerin satışı konusunda deneyim sahibi,Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek,Müşteri odaklı, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, liderlik potansiyeli olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı