TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 65
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uzunköprü Şube Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi Edirne TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uzunköprü Şube Tarım Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uzunköprü Şubemizde Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Üniversitelerin   tercihen Ziraat Fakültesi bölümlerinden ,  Ziraat Mühendisliği ya da İşletme, İktisat ve eşdeğer bölümlerinden mezun, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve Müşteri İlişkileri yönetiminde deneyimli, Bölgesinde tarım portföyüne hakim, Tercihen Tarımsal krediler konusunda kamu veya özel sektörde tecrübeli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve satış odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güneşli Şube İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Güneşli Şube İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Güneşli Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya iline ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonyaGenel NiteliklerBankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Konya ilinde ikamet eden, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İstanbul Anadolu Yakası Özel bankacılık Merkezi'n de değerlendirilmek üzere özel bankacılık portföy yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.Genel nitelikler:Tercihen eğitim dili İngilizce olan 4 yıllık üniversitelerden mezun, Pazarlama alanında kariyer hedefi olan, Yönetici düzeyi için en az 5 yıl deneyim sahibi olan, Üst segment yönetimi ve müşteri deneyimi yönetimi tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, SPK temel düzey lisansı, tercihen türev lisansı olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI)TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Engellilik derecesi en az %40 oranında olan,İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Genel Müdürlüğümüzde görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yöneticisi için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avrupa 2 Bölge Şubeleri Stajyeri İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 2 Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Avrupa 2 Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleriyaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Avrupa Yakasında, Tarihi Yarımada ve Bakırköy arasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan,SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli,Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi,Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ihlamurkuyu Şubemizde (Dudullu) görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Sektörden uzak kalmamış,ara vermemiş olması, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası İstanbul Anadolu yakasında Ihlamurkuyu,İmes ve Dudullu hinterlandında ki şubelerde değerlendirilmek üzere şube asistanları arıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön. Yard. Kocaeli TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası Kocaeli ilinde Gebze ve Gölcük ilçelerinde çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL cirolu müşterileri yönetebilecek, aynı kriterlerde yeni müşteri edinebilecek İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici/Yönetici Yardımcıları arıyoruz.Kocaeli'n de ikamet eden, Mali analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Bankacılıktan kopmamış veya ara vermemiş olması önemli, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze'de  görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrol Etkinliği&İştirakler Yöneticisi/Yön.Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kontrol Etkinliği&İştirakler Yöneticisi/Yön.Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık eğitim veren Ekonomi, İşletme, Sosyal Bilimler, Hukuk, İstatistik, Mühendislik, Fen Bilimleri vs. Fakültelerinden mezunBankalarda veya Denetim Şirketlerinde; Teftiş, Denetim veya Kontrol tecrübesine sahip,Etkin iletişim konusunda güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme konularında güçlü,Takipçi ve detaycı bir yaklaşımda olan, İleri düzeyde İngilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERTEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul'da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.İŞ TANIMI*Önyazınızda kaç gün zorunlu stajınız olduğunu lütfen belirtiniz.*Çalışma yeri: TEB Anadolu 1 Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Kavacık-Cevizli arasındaki şubeler
Stajyer        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Afyon, İzmir, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış ekibimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz..Sahada kredi kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Ayfon ili ve Tire,Torbalı,Bodrum ilçelerinde ikamet eden, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen üniversite mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesinde İstanbul Anadolu yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteriler edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;İstanbul'da ikamet eden, Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan, Sektöre ara vermemiş olması önemli, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,                                                             Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Şube Asistanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Kozyatağı Kurumsal Şubesi’nde görevlendirilmek üzere;Ön lisans veya lisans mezunu, İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda bilgi sahibi olan, Hızlı ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde kuvvetli Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilecek ve çözüm üretebilecek, Çözüm odaklı, gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Şube Asistanı aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yasal Takip Operasyon Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yasal Takip Operasyon YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Hukuk Müşavirliği,  Hukuk Operasyon Departmanı'nda görevlendirmek üzere Yasal Takip Operasyon Yetkilisi arıyoruz.En az 2 yıllık Üniversite mezunu, Tercihen Adalet Meslek Yüksek okulu mezunu Takım çalışmasına önem veren MS Ofis programlarını iyi  düzeyde kullanabilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa Yakası Şubelerimizde görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
MimarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, Şantiye ve proje yönetimi konularında en az  5 yıl deneyimli, İnşaat / Tadilat Projeleri 'Plan,Program ve Kontrolünde'' birikim ve tecrübeliMüteahhit firmalar ve proje tedarikçilerinin yönetimi becerisine sahip, İyi derece İngilizce bilen, Hakediş uygulama ve prensiplerine hakim, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışacak , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayan,Organizasyon, koordinasyon ve yönetim becerileri gelişmiş, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Bolu, Kocaeli, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor.Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Anadolu 2 Bölgemize bağlı; İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Karabük, Bartın illerinde ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Stajyer        İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,Şube Asistanıarıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor.Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İzmir'de ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Stajyer Afyon, Aydın, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor.Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Afyon,Aydın,Denizli,Manisa,Muğla,Uşak'da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Trakya Bölge Şubeleri Stajyeri Edirne, İstanbul(Avr.)... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Trakya Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Trakya Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Trakya Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa Yakası, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli  illerinde ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Ankara Bölge Şubeleri Stajyeri Ankara, Çankırı... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Ankara Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Ankara Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Ankara Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere Ankara, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Tatvan ve Van'da ikamet edenadayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Zonguldak, Karabük TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Batı Karadeniz illerinde (Karabük, Zonguldak) görevlendirilmek üzere Aktif Satış Temsilcileri arıyoruz,Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, Karabük, Karadeniz Ereğli veya Zonguldak'ta ikamet eden,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan, Takım arkadaşları arıyoruz.Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Akdeniz Bölge Şubeleri Stajyeri Antalya, Burdur... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Akdeniz Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Akdeniz Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Akdeniz Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere Antalya ve ilçeleri, Marmaris, Fethiye, Isparta, Burdur ve Bucak'ta ikamet edenadayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Karadeniz Stajyer Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
Karadeniz StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Karadeniz Bölgemize bağlı (Sinop,Samsun,Ordu,Giresun,Trabzon,Rize,Hopa,Kars,Iğdır,Erzurum,Erzincan,Sivas,Tokat,Yozgat,Amasya ve Çorum illerinde ikamet edenadayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Uşak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uşak Çarşı Şubemiz için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak,Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,Min. SPK Temel Düzel Lisansına sahip, Uşak ilinde ikamet eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip,Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü,Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin,Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak.takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul'da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici/Yönt. Yrd. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici/Yönt. Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sultangazi Şubemiz için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Bireysel bankacılık alanında min.3 yıl deneyim sahibi,Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip,Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü,Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bordro ve Özlük İşleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İnsan Kaynakları Grubu, Banka Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere Banka Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi arıyoruz.Bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 deneyim sahibi, İş Kanunu, SGK ve Çalışma mevzuatına hakim olmak, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Management Project Expert İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Management Project ExpertTEB - Türk Ekonomi Bankası
Minimum 5-years of experience in Network Administration. ISP experience is a plus. Male candidates should have no military obligations. Good team player, result oriented attitude, open-minded and analytical thinking abilityBeing dynamic and competent with busy work schedules. Adapting to flexible working hours Passionate about new Technologies with a real keen interest to learn and developing skills.Outstanding organizational, interpersonal and communication skills. Good command of written and spoken English. Preferably:Cisco Certification SQL Knowledge Linux Knowledge Networking Programming Knowledge Open Source Knowledge
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Denizli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ege Bölgesi Çınar Şubesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Bankacılık deneyimi en az 5 yıl olan, Denizli ilinde ikamet eden, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Aydın TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ege Bölgesi Aydın Şubesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Bankacılık deneyimi en az 5 yıl olan, Aydın ilinde ikamet eden, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Konya'da ikamet imkanı olan ve bu bölgede çalışabilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Portföy Analizi & Raporlama Yön./Yön. Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Analizi & Raporlama Yön./Yön. Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 3 yıl tecrübe sahibi Tercihen kredi analiz ve raporlama konularında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office (özellikle MS Excel, MS Acces, MS Powerpoint) programlarını çok iyi kullanabilen, (SAS kullanımı tercih sebebidir)Takım çalışmasına yatkın ancak bağımsız da çalışabilen, Hızlı ve analitik düşünebilen, Risk odaklı ve sonuca yönelik çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kartal'da faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı arayışındayız.Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal portföy yönetimi alanında) tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön.ve Politikaları Yön. Yrd/Yetkili İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön.ve Politikaları Yön. Yrd/YetkiliTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen, Modelleme ve validasyon konularında deneyimli adaylar için ilgili işkolunda 1-3 yıl tecrübeli,Deneyimsiz adaylar için üniversiteden yeni mezun olmuş, MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS istatistik programı kullanabilen,Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Araştırma ve kaynak taramasına yatkın Kendini geliştirmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mevzuat Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Mevzuat Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol bölümlerinde veya Dış Denetim firmalarında deneyimli,Yönetici Yardımcısı için minimum 4 yıl, Yönetici pozisyonu için minimum 5 yıl deneyimli,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Engellilik derecesi en az %40 oranında olan,İstanbul Anadolu Yakası şubelerinde görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi Muğla TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bodrum Gümbet Şubemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, SPK Temel Düzey Lisansına sahip, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’ nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen Network güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi  Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS, VISA Pin Security vb. konularında bilgi sahibiTercihen Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı tecrübesi olan veya sızma testi deneyimi olanFarklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilliSeyahat engeli bulunmayan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Raporlama Yönetici Yardımcısı/Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Dış Raporlama Yönetici Yardımcısı/YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Maliye, Ekonometri veya ilgili bölümlerinden mezunÇok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma & yazma) En az 2 yıllık Finansal Raporlama deneyimi olan veya Bağımsız denetim firmalarında finansal denetimde en az 2 senelik tecrübesi olanIFRS raporlama tecrübesi olan MS Office programlarından özellikle çok iyi derecede Excel kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı ve dikkatli, öğrenmeye ve yeniliklere açık, iş konusunda takipçi, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır.En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilenHızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek,Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü,Zaman ve stres yönetim becerisine sahip  Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Minimum lise mezunu,26 Yaşını aşmamış,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ordu'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Trabzon TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Trabzon ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS ve benzeri bölümlerinden mezun,·         Bankacılık, Finans sektöründe 0-5 yıl arası analiz tecrübesine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office (MS Project ve MS Visio dahil) uygulamalarına hakim ve SQL konusunda bilgi sahibi·         İletişim kabiliyeti yüksek,·         Analitik düşünme yeteneği olan,·         Yeni teknolojileri takip eden ve öğrenmeye istekli,·         Takım çalışmasına uyumlu, yeniliklere açık, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,·         Müşteri odaklı, yüksek düzeyde ikna/ifade ve iletişim yönü güçlü·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen,Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi,Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli,Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun,Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın,Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER;GENEL NİTELİKLER Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,Antalya ilinde ikamet eden, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Lise, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversite mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Makine MühendisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 10 yıllık tecrübeli, Kurumsal şirketlerde, özellikle şubeli yapısı olan (banka, market, perakende mağazacılık vb) görev yapmış,Üst yapı-dekorasyon tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen ve tercihen Autocad bilgisi olan Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLU Diyarbakır, Gaziantep... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLUTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Ankara Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AnkaraTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Ankara'da görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT Continuity & Process Mng. Project Responsible İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
IT Continuity & Process Mng. Project ResponsibleTEB - Türk Ekonomi Bankası
BSCS degree in Computer Science or relevant fields At least 2 years of experience in relevant areas such as IT audit, ITIL, COBITGood level of English language, French is also preferable Have knowledge on the infrastructure such as network, databases, firewall, proxy, operating systems, etc.Self-starter who can identify work that needs to be done without waiting for directionDemonstrate strong oral and written communication skills Eager to learn; able to understand and apply new things relatively quickly Military service completed or postponed at minimum 2 years for male candidatesGood at team working Good communication skill Close working relationship with technical and business teams Knowledge/certifications of standards like CISA, ITIL or COBIT Good project management skills Thinks innovatively Works effectively in a changing environment Values and adapts to different cultures Open, trustworthy & trusting Seeks opportunities to learn & develop Takes personal responsibility Sees the big picture and identify important details Works effectively in a changing environment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı