TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 52
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Lise Stajyeri İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Lise StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Genel Müdürlük ve Şubeler bünyesinde 2016-2017 eğitim dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında istihdam edilecek Meslek ve Ticaret Lisesi stajyerleri aranmaktadır.Önyazınızda hangi günler gelebileceğinizi belirtmenizi rica ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Customer Analytics&Information Analysis Supervisor İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Customer Analytics&Information Analysis SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
A respectable and privileged financial institution engaged in the Turkish banking industry, Turkish Economy Bank (TEB) executed a partnership agreement with BNP Paribas in 2005, which is the 6th largest bank in the world (global headquarters in Paris, France) and is the largest of Euro zone with ongoing operations in 87 countries around the globe. TEB aims to become a leader among the medium-scaled banks in Turkey and offer high quality service to its customers. TEB Finance Team is now looking for a talented “Customer Analytics and Information Analysis Supervisor” to be a member of highly competent and analytical team. Being located in our TEB Headquarters in Umraniye, we are looking for a teammate having the following:  Qualifications:• Fluency in English is a must• Bachelor’s Degree in Industrial Engineering, Business Administration or Economics; Master’s Degree in Finance is a huge asset• Analytical, pro-active, highly self-motivated, well-organized and result-oriented with strong planning skills• Excellent team player, effective at communication and relationship management as well as maintaining a positive attitude at all times• Willingness to learn banking, financial mathematics, data analysis, data management & querying tools (SAS Enterprise Guide & SQL)• Preferably 1 year experience in banking/finance (max. 3 years)• Good command of MS Office (Excel is the priority, Access is a bonus)• SQL and/or SAS Enterprise Guide knowledge is a plus• Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Anadolu yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteriler edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,                                                              Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yönetici/Yön Yard İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yönetici/Yön YardTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Tedarik Yönetimi Bölümümüzde görevlendirilecek, Banka ve Grup Şirketleri Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arayışındayız.  4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen; dış ticaret, tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen; uyum, kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış, Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen, Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı aramaktayız.   Üniversite mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen Organizasyonel gelişim alanında tecrübeli Planlama, koordinasyon ve iletişim yönü güçlü Analitik bakış açısına sahip Proaktif MS Office programlarını bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTürk Ekonomi Bankası
Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli ilinde ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Takım arkadaşları arıyoruz.Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard.TEB Faktoring A.Ş.
Sektörünün önde gelen kuruluşlarından TEB Faktoring A.Ş. için  aşağıdaki niteliklerde  Yurtdışı Pazarlama Yetkilisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz* Faktoring kuruluşlarının ve/veya Bankaların Pazarlama Departmanları'nda en az 2 yıl görev yapmış,* Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun,* Etkin iletişim becerilerine sahip,* Takım çalışmasına açık,* Analiz etme ve problem çözme becerileri yüksek,*Çok ileri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, * Askerlikle ilgisi bulunmayan (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Departmanında çalışmak üzere aşağıdaki sorumlukları üstlenecek çalışma arkadaşları aramaktayız.  Analiz ekipleri tarafından hazırlanan gereksinimler doğrultusunda teknik tasarım dokümanları oluşturmak, Sorumluluğunda olan projelerde yazılım geliştirme yapmak, geliştirmelerin birim testlerini gerçekleştirmek, Geliştirdiği uygulamaların bakım, izleme ve performans iyileştirme işlerini yapmak, Kodlama standartlarına uymak ve kod içinde gerekli dokümantasyonu sağlamak, Yetkinlikler:  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun JEE teknolojileri konusunda en az 5 yıl deneyimli JSF, Ajax, Javascript web teknolojilerine hakim Nesne Yönelimli Programlama konusunda tecrübeli Yazılım tasarım kalıpları (Design Patterns) konusunda bilgi sahibi İlişkisel veritabanı üzerinde çalışmış, Oracle PL/SQL tecrübesine sahip Güçlü analitik düşünme ve yaratıcı problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CIB Business Management Assistant Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
CIB Business Management Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
CIB Business Management Assistant ManagerWe are looking for  Assistant Manager who is willing to join CIB Business Management Division in CIB Group in TEB.The ideal candidate should:  Have 2- 4 years job experience in the sector, Have proven track record to manage projects working with stakeholders of different departments and different geographies, Be fluent in English, Excellent knowledge of MS Office Excel and Powerpoint Have strong Analytical skills with ability to design processes, Communication and presentation skills Documentation and reporting skills Controlling and monitoring skills, Be problem solver,  Be team player (*) Completing military service is preferred   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni Uşak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Operasyon Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Uşak Şubesinde aşağıdaki niteliklere sahip Operasyon Yöneticisi pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Şube Operasyon Yönetimi konusunda deneyimli, Bankacılık sektöründe Cari Hesaplar, Dış Ticaret, Bireysel ve Ticari Krediler konularında bilgi sahibi, Ekip yönetiminde başarılı, Takip, kontrol ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Satış Odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Ürün Geliştirme Yöneticisi / Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Ürün Geliştirme Yöneticisi / Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin tercihen İşletme / Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen bankaların Teftiş Kurulları veya IT departmanlarında deneyimli, KOBİ Bankacılığı ürünlerini yakından tanıyan, Proje Yönetimi deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim olanadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Project Manager İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
IT Project ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Graduated from a reputable university, (Preferably; Computer Engineering, Industrial Engineering, Management Engineering or other engineering degrees ) (Masters degrees will be appreciated) Must be able to demonstrate a strong project management (5+ years) experience ideally in Financial Services with projects of different size, complexity and contractual types, Experience of managing highly complex IT projects or multiple simultaneous small projects, Experience of methodologies such as PMI (or equivalent), Excellent business skills such as report writing for senior management and presentations to senior management, Detailed understanding of the full SDLC, A passion for quality and continuous improvement of processes,  Strong People Management skills, ability to interact with any level within an organization, Ability to multi-task, prioritize and meet deadlines, Result oriented, proactive, dynamic, careful in details, showing sense of urgency and against excuses, To demonstrate the ability to work as part of a team and motivate / lead as and when necessary, To demonstrate a positive attitude towards change and embrass “Can do” attitude,  Excellent command of English both written and spoken (French knowledge is a plus), Advanced office tools knowledge including MS Project,  PMP Certificate is a plus, No military obligation for male candidates, Having no restriction for travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜMSAN SAN. SİTESİ ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TÜMSAN SAN. SİTESİ ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Tümsan Sanayi Sitesi Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici Yardım Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici YardımTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi BankasıKonyaGenel NiteliklerBankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni/YöneticiYar Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni/YöneticiYarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.   Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temporary Executive Assistant İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Temporary Executive AssistantTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for a temporary Executive Assistant who will work at our headquarters in Ümraniye for 6 months.   Minimum 3 years of experience in related field University degree Proficiency in English Good command of MS Office applications Excellent planning and organization skills Ability to handle a busy schedule
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avrupa 1 Bölge KOBİ Kredileri Tahsis Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölge KOBİ Kredileri Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 5 yıl bankacılık deneyimli, Mali Analiz konusunda deneyimli ( Spread kontrolü yapabilecek ve mali yapıyı analiz edip yorumlayabilecek düzeyde) Kredi tahsis iş süreçlerine hakim, Krediler, risk takibi ve yönetimi konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Piyasalar Kurumsal Bankacılık Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal Piyasalar Kurumsal Bankacılık YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Global Markets Corporate Banking ManagerWe are looking for Global Markets Corporate Banking Manager who is willing to join Global Markets Sales team in Global Markets Group at TEB. Requirements: Undergraduate from Industrial Engineering, Financial Engineering, Economy, Business Administration. Master degree in Finance is an additional asset Minimum 5 years of experience in Global Markets Strong background in marketing derivatives to corporates Having good knowledge of the Turkish Market as well as a broad macro understanding of emergingmarkets Presentation skills Problem solving and analytical thinking skills Excellent command of English. Proficiency in MS Office applications  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbulda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Konya'da ikamet imkanı olan ve bu bölgede çalışabilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi Uşak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Kart Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ege Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen Ziraat Fakültesi / Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Uşak ve Aydın ilinde ikamet eden, Kariyerini Tarım Bankacılığı ve satış alanında geliştirmek isteyen, Hızlı öğrenen ve gelişime açık, Görev yapacağı bölgenin coğrafi koşullarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan,Sık seyahat edecek ve Sürücü Belgesi olan, Erkek adaylar tercih edilmektedir (Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil şartı aranmaktadır)Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Kredileri Sektör Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Kredileri Sektör YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin Lisans programlarından mezun, Bankacılık alanında, belirtilen iş tanımı çerçevesinde minimum 5 yıl deneyimli, Araştırmacı yönü kuvvetli, Sunum becerileri güçlüadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum Erzurum TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-ErzurumTEB - Türk Ekonomi Bankası
Erzurum'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi BankasıKonyaGenel NiteliklerBankamız bünyesinde Konya’da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Sistem Geliştirme Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun, Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında minimum 4 sene ve üzeri analistlik deneyimine  sahip, MS Office programlarını,tercihen MS Visio ,UML ve MS Project dahil  etkin kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, BO  Web Intelligence, Desktop Intelligence araçlarının kullanımı konusunda deneyimli Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi ,(Toad ,SQL  Navigator kullanmıs olmaları tercih edilir ) Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren, Müşteri odaklı ve iletişim yönü güçlü, Değişime ve öğrenmeye açık, Yaratıcı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
POS Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere, Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,ekip arkadaşları arıyoruz. Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar ile irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Denizli, İzmir... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ege ve İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’ nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Network güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi   Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS, VISA Pin Security vb. konularında bilgi sahibi Tercihen Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı tecrübesi olan veya sızma testi deneyimi olan Farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilli Seyahat engeli bulunmayanadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşavir Avukat İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşavir AvukatTEB - Türk Ekonomi Bankası
  Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip), Bankacılık Hukuku, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku, Medeni Hukuk, Gayrimenkul Hukuku alanlarında uygulama deneyimine ve bilgi birikimine sahip, En az 5 Yıllık Avukatlık deneyimine sahip olup, en az 3 yıl bankaların danışmanlık bölümlerinde çalışmış olması, Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iş sorumluluğu duygusu yüksek, Avukat arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Kontroller, Projeler&Raporlama Yönetici Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Kontroller, Projeler&Raporlama Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakülteleri’nden mezun, Banka Teftiş Kurulu’nda en az 2 yıl deneyimli, Resen Şube ve/veya Genel Müdürlük iş birimi denetimi yapmış olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Excel’de yüksek hacimli verilerin analizini yapabilen, Analitik düşünen, detaycı, öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, yüksek gözlem, iletişim ve temsil yetkisi olan, Tercihen CIA / SPK İleri Düzey veya Türev sınavlarına giren ve/veya sertifika almaya hak kazanmış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu, Uyum alanında kariyer yapmayı hedefleyen, bu alanda en az 3 yıllık deneyimi olan, Tercihen Teftiş konusunda deneyimi bulunan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak  kullanabilen Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, dikkatli, analitik düşünce yapısına sahip, veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, iletişimi yüksek, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Sonuç ve başarı odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Bölümü içinde Uluslararası Finansal Yaptırımlar alanında görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Bankaların Dış Ticaret Operasyon / Uluslararası Transferler Departman’larında en az 3 yıl deneyimli Kariyerine Uyum alanında devam etmek isteyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, dikkatli, analitik düşünce yapısına sahip, veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, iletişimi yüksek, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Sonuç ve başarı odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere; Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, SPK Temel Düzey Lisansına sahip,adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yatırım Bireysel İşlem Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Bireysel İşlem Operasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bireysel İşlem Operasyon Yöneticisi arıyoruz.  Aracı Kurumlarda en az 5 yıl  foreks, türev işlemleri konusunda tecrübeli Üniversite mezunu İyi seviyede İngilizce Bilen Düzey3 Lisansa sahip Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pos Uzmanı Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Pos UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ankara’da POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere,  Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, Ankara'da ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Ankara Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AnkaraTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Ankara'da görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Kırşehir Kırşehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - KırşehirTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, Kırşehir'de görev yapacak, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde aday arıyoruz. Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veri Mimarisi ve Uygulama Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Veri Mimarisi ve Uygulama Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
 Bankamız Bilgi Tekolojileri Grubumuzda Veri Mimarisi ve Uygulama Yönetimi Departmanında görevlendirilmek üzere;  Mühendislik fakültesinden tercihen;  Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Sistemleri vb. bölümlerden mezun, İyi derecede İngilizceye sahip, Veri mimarisi ve uygulama mimarisi konsept ve teknikleri konusunda bilgi sahibi, Unix, Linux, Windows işletim sistemleri ve bu sistemlerde uygulama geliştirme deneyimine sahip (en az birine), Oracle veritabanı ve PLSQL yazılım dili konusunda bilgi sahibi, Analiz ve tasarım çalışmalarında deneyimli, İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik sorumluluğunu yerine getirmiş olan,bir Veri Mimarisi ve Uygulama Yönetimi Proje Uzman aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Sivas Sivas TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-SivasTEB - Türk Ekonomi Bankası
Direkt Satış Ekibimiz için, Sivas'ta görev yapacak, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde aday arıyoruz. Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum Erzurum TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-ErzurumTEB - Türk Ekonomi Bankası
Erzurum'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Trabzon Trabzon TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-TrabzonTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, Trabzon'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,   Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Güvenlik Mühendisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Güvenlik MühendisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an engineer with below qualifications, who is willing to work in the area of the "Network Security" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. Good team player, result oriented attitude and analytical mind. Being dynamic and competent with busy work schedules. Passionate about new technologies with a real keen interest to learn and developing skills. Outstanding organizational, interpersonal and communication skills. Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Telefon Şubesi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Telefon Şubesi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın,  İstanbul ve Eskişehir'de yer alan Müşteri Etkileşim Merkezi Departmanı’nda  görev almak üzere; İstanbul’da veya Eskişehir’ de ikamet eden, Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık ya da Bankasürans Bölümleri mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Ekip bilincine sahip, Bankada kariyer yapmayı hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış yapabilecek, adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Şubesi Satış biriminde görev almak üzere; İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabiliecek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bankacılıkta başarılı bir kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın, Dudullu'da yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POS SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS SATIŞ TEMSİLCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere,  Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı