TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. 
TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. 
BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 61
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, SPK Temel Düzey Lisansına sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze şubelerinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube İşlem Yetkilisi Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube İşlem YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Fatşa Şubemizde  Şube İşlem Yetkilisi olarak görev yapabilecek ekip arkadaşı aranmaktadır.Adaylarda aradığımız özellikler : Meslek Yüksek Okul veya Lisans mezunu, Şu an işlem yetkilisi olarak çalışmakta olan Analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek ve takım çalışmasını seven, Dinamik bir çalışma ortamına uyum gösterebilecek, Ordu veya Fatsa da ikamet eden, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, İstanbul Avrupa Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB IT PMO - IT Project Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB IT PMO - IT Project ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB IT PMO - IT Junior Project Manager (*)TEB IT PMO - IT Project Manager (**) The recruited person will be staffed by TEB IT Project Management Office (PMO) mainly responsible for IT Demand and Portfolio Management domains as well as managing projects.Qualifications/ Requirements: o Graduated from a reputable university, (Preferably; Computer Engineering, Industrial Engineering, Management Engineering or other engineering degrees ) (Masters degrees will be appreciated)o Must be able to demonstrate a strong project management (4+ years) experience ideally in Financial Services with projects of different size, complexity and contractual types,o Experience of managing highly complex IT projects or multiple simultaneous small projects,o Experience of methodologies such as PMI (or equivalent),o Excellent business skills such as report writing for senior management and presentations to senior management,o Detailed understanding of the full SDLC,o A passion for quality and continuous improvement of processes,o Strong People Management skills, ability to interact with any level within an organization,o Ability to perform multi-tasking, prioritize and meet deadlines,o Result oriented, proactive, dynamic, careful in details, showing sense of urgency and against excuses,o To demonstrate the ability to work as part of a team and motivate / lead the team when necessary,o To demonstrate a positive attitude towards change and embrace “Can do” attitude,o Excellent command of English both written and spoken,o Advanced MS office tools knowledge including MS Project,o PMP Certificate is a plus,o Relevant PMO Experience is a plus,o No military obligation for male candidates,o Having no restriction for travel(*) Interest and willingness to invest in project management discipline and relevant experience will be mainly assessed.(**) Desired progressive professional experience is up to 8 years.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL - Sales Account Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Sales Account ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Internal Sales Assistant Manager in Head Office, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:University graduate with an orientation to sales activities and/or capability to develop sales skillsGood knowledge of local automotive or coming from operational leasing or service companyStrong presentation, inter-personal and report writing skills, commercial awareness and project management skills.Fluent English (French may be a plus) No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL MUHASEBE YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Yönetici Yardımcısı arıyoruz: Üniversitelerin İşletme , ekonomi ve benzeri bölümlerinden mezun, Yeni mezun yada Muhasebe alanında en fazla 2 yıl tecrübeli , Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan, Tercihen İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Kendini ifade etmekte ve takım çalışmasında başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Arval - Cross Selling Marketing Asst.Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - Cross Selling Marketing Asst.ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Graduate from a reputable University Minimum 3 years in a comparable environment, with proven marketing, sales and relationship skills (Good generalist able to integrate sales, marketing & communication Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills Good team-player with effective communication skills, able to work with diverse teams at all levelsWriting skills &negotiation skills Cost & Budget Control skills Third-party Management skills Strong Project management skills Strong working knowledge of CRM English is a must; Fluent  speaking and good writing Good knowledge of local automotive will be appreciated.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Arval - Credit Risk Supervisor İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - Credit Risk SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
University graduate with a minimum of 1 years relevant experience, Work experience in operational leasing or banking sectors will be appreciated,Experience of sectorial analysis, Clear understandings of financial statements of potential customers, Ability to evaluate and interpret the business and sector of potential customers,Work under time constraints with reliability, Good communication skills (oral and written), Fluent English, French may be a plus, Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Title of the position to be defined according to candidate profile and length of experienceBachelor or Master degree in Finance/Economics preferably with a major in StatisticsWith an 5-6 years overall business experience in relevant positions Knowledge of Automotive and/or car leasing environment is appreciated Ability to understand & build micro-economical model and tools Ability to understand complex environments (macro economics) Knowledge in database management Strong skills in Excel and MS Office. Knowledge in any other statistical software (e.g. SAS) or reporting tool (e.g. Business Objects) is appreciatedFluent english is necessary to correspond with Corporate Center and other local Technical Risk teamsFrench is appreciated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,Şube Asistanıarıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Security Engineer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Security EngineerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Objective: We are looking for Engineers who is willing to work in the area of the "Network Security" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. Education: BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines. Skills: Good team player, result oriented attitude and analytical mind.Being dynamic and competent with busy work schedules.Passionate about new technologies with a real keen interest to learn and developing skills.Outstanding organizational, interpersonal and communication skills.Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konfigürasyon ve Servis Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Konfigürasyon ve Servis Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, Java programlama dilinde en az 2 yıl deneyimli ya da kendini yeterince geliştirdiğine inanan,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek, İşinde gereken yeni teknolojileri ve teknikleri araştırmaya, öğrenmeye ve kullanmaya istekli,Yazılıma karşı sevgisi ve hedefleri olan, Acil müşteri destek ihtiyaçlarına cevap verebilecek, İletişim yeteneği gelişmiş, COBIT, ITIL gibi süreçleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Bilgisayar Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Muhasebe Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB  Yatırım Menkul Değerler AŞ'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mali İşler Bölümüne ekip arkadaşı  arıyoruz:Üniversitelerin İşletme , ekonomi ve benzeri bölümlerinden birinden mezun, Aracı Kurum veya Banka tecrübesi olan, Minimum 3 yıl sektör tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisine sahip, Zaman yönetimi ve iş planlama yeteneğine sahip, Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan, Askerliğini tamamlamış, İyi derecede ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt İçi Transferler Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yurt İçi Transferler YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankacılık Operasyonlar Grubu, Yurt İçi Transferler Operasyon Departmanı ekibinde çalışmak üzere "Yurt İçi Transferler Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya dengi okul mezunu, En az orta düzey ingilizce bilgisine sahip 2 yıl bankacılık deneyimi olan, 10 Parmak veya oldukça hızlı Klavye kullanımı, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Uyum ve mevzuat kurallarına hakim, risk odaklı çalışacak, Pozitif ve güçlü iletişime açık, yapıcı, Sosyal ilişki kurma ve geliştirme konusunda başarılı, Dikkatli ve titiz çalışma prensiplerine sahip, Grup çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, Pro aktif bakış açısı ile yenilikçi fikirler üretebilecek, Bankamız Sistem kullanımına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Yazılım Geliştirme Uzmanı / UY İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Yazılım Geliştirme Uzmanı / UYTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik bakış açısına sahip, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Tek. Yazılım Geliştirme Uzmanı(İzmir) İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Tek. Yazılım Geliştirme Uzmanı(İzmir)TEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir Urla’da yeni açacağımız araştırma ve proje geliştirme merkezimizde görevlendirmek üzere yazılımcı arıyoruz.. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik bakış açısına sahip, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olmak arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Tahsis Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Kredi Tahsis YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Kredi Tahsis Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipdönemsel olarak çalışacak Kredi Tahsis Yetkilisi aranmaktadır
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kredi Tahsis Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Kredi Tahsis Yönetici Yardımcısı / YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Kredi Tahsis Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kredi Tahsis Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı aranmaktadırBankaların Ticari Kredi  Tahsis veya Bireysel Kredi Tahsis bölümünde en az 2 yıl deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Manager/Assistant Manager İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Marketing Manager/Assistant ManagerTEB FİNANSMAN A.Ş.
+4 years of experience in Marketing Analytical thinking Strong interpersonal and communications skills Team player, fast learner Ability to quickly develop product expertise Willing and eager to develop a career in marketing CRM knowledge Good level of PowerPoint and Excel (including macro) as well as proficiency in business objects is a mustGood level of English, French is an asset Degree in Statistics, Informatics, Econometrics, Economics or Business AdministrationExperience in working in a multinational organization is an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Genel BaşvuruTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik durumu raporunda en az %40 oranında belirtilen, İstanbul genelindeki şubelerde veya İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Genel Müdürlük'te görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Gayrettepe’de faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arayışındayız.GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal çok uluslu firmalar portföy yönetimi konusunda) tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Kocaeli, Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Adapazarı ve İzmit illerinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Aydın TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Söke Şubesimize İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Aydın ili, tercihen Söke'de ikamet eden, Mali analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, SPK belgesi olan, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl tecrübesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Lise Stajyeri İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring Lise StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring A.Ş. için 2017-2018 dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında istihdam edilecekMeslek ve Ticaret Lisesi stajyerleri arıyoruz.Şirketimizin Genel Müdürlüğü Gayrettepe'de bulunmakta olup, servis imkanımız mevcuttur.
Stajyer        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Afyon TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Afyon Kadınana Şubesimize İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Afyon'da ikamet eden, Mali analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, SPK belgesi olan, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl tecrübesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK Temel Düzey Lisansına sahip, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,                                                                                                                                                                                                                                                                         Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 2 Özel Bankacılık Merkezimizde görevlendirilmek  üzere; Genel nitelikler:Üniversite mezunu, Minimum 5 yıl deneyimi olan, (Yatırım ürünleri, ürün ve piyasa bilgisi konularında)İyi derecede İngilizce bilen, Özel bankacılık hedef segmentine giren müşteriler konusunda deneyim sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık Kaliteli hizmet anlayışına sahip Müşteri kazanımında etkin Satış ve sonuç odaklı çalışabilen Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi Aydın TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aydın Şubemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, SPK Temel Düzey Lisansına sahip, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bordro ve Özlük İşleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İnsan Kaynakları Grubu, Banka Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere Banka Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi arıyoruz.Bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 deneyim sahibi, İş Kanunu, SGK ve Çalışma mevzuatına hakim olmak, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Sistemleri Uzman YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Mühendislik fakültesinden tercihen;  Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Sistemleri vb. bölümlerinden yeni mezun ya da 1-2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizceye sahip, Unix, Linux, Windows işletim sistemleri ve bu sistemlerde uygulama geliştirme deneyimine sahip (en az birine)Uygulama sunucusu yönetimi konusunda bilgi sahibi (Oracle WebLogic, IBM WebSphere, IBM WebSphere MQ, RedHat JBoss vs.)Yazılım teknolojileri hakkında bilgi sahibi (Java vs.) Yeni teknolojileri araştırıp kurum için faydalı olabilecek teknolojileri kullanılır hale getirmesiİletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklıErkek adaylar için askerlik sorumluluğunu yerine getirmiş olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL-Lojistik ve Teslimat Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL-Lojistik ve Teslimat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Yüksek okul veya üniversite mezunu Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan MS Office programlarını kullanabilen Takip yeteneği güçlü, pratik ve hızlı düşünebilen Analitik yönü kuvvetli, problem çözme ve organizasyon becerisine sahip İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın Koordinasyon becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı Askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesi sahibi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Mutabakat Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal Mutabakat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite ya da ön lisans mezunu,İyi derecede Excel kullanabilen,Yazılı iletişim yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine  sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Tercihen; tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli Tercihen; kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Süreçleri(Süreç Otomasyonu) Yön. Yard./Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri(Süreç Otomasyonu) Yön. Yard./UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri Yönetimi bünyesinde müşteri deneyimin iyileştirilmesi ve verimliliğin artırılması odaklı projeler  ile süreç yönetimi uygulamalarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme/Endüstri Mühendisliği başta olmak üzere Mühendislik veya İstatistik gibi bölümlerinden mezun,Tercihen Bankacılık alanında olmak üzere, fonksiyonel veya süreç odaklı çalışmalar ile proje yönetimi, süreç yönetimi, değişim yönetimi ve iş analizi konularında en az 2-3 yıl tecrübeli,   (Green/Black Belt veya yazılım dili (SQL, java, .Net…) deneyimi tercih sebebidir) Analitik düşünebilen, karmaşık problemlere çözüm üretebilen, proaktif, sonuç odaklı,Yenilikçi, araştırmacı yönü  kuvvetli, öğrenmeye açık, İletişim yönü kuvvetli, enerjik görünüme sahip, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tercihen raporlama, modelleme ve analiz konularında ve ilgili araçlarda tecrübeli (Visio, SAS, Business Object, Minitab vb.)MS Office uygulamalarına hakim; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
MimarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, Şantiye ve proje yönetimi konularında en az  5 yıl deneyimli, İnşaat / Tadilat Projeleri 'Plan,Program ve Kontrolünde'' birikim ve tecrübeliMüteahhit firmalar ve proje tedarikçilerinin yönetimi becerisine sahip, İyi derece İngilizce bilen, Hakediş uygulama ve prensiplerine hakim, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışacak , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayan,Organizasyon, koordinasyon ve yönetim becerileri gelişmiş, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yön. Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Tedarik Yönetimi Bölümümüzde görevlendirilecek, Banka ve Grup Şirketleri Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arayışındayız. 4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen; dış ticaret, tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli,Tercihen; uyum, kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış, Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen, Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze şubelerinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya- Akşehir GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya/ Akşehir ilçesinde ikamet eden,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya ili Akşehir ilçesinde ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Kredi Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, Minumum 3 yıl ve üzeri deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı), İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Süreçleri Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri Yönetimi bünyesinde iş süreçleri ekseninde müşteri deneyimin iyileştirilmesi ve verimliliğin artırılması odaklı projeler  ile süreç yönetimi uygulamalarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme/Endüstri Mühendisliği başta olmak üzere Mühendislik veya İşletme, İstatistik gibi bölümlerinden mezun,Tercihen Bankacılık alanında olmak üzere, fonksiyonel veya süreç odaklı çalışmalar ile proje yönetimi, süreç yönetimi ve değişim yönetimi konularında en az 1 yıl tecrübeli,   (Green/Black Belt veya PMP tercih sebebidir)Analitik düşünebilen, karmaşık problemlere çözüm üretebilen, proaktif, sonuç odaklı ve pratik,Yenilikçi, yalın, esnek düşünebilen, öğrenmeye ve uygulamaya açık, Takım çalışmasına uygun, iletişim ve koordinasyon becerileri gelişkin, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tercihen raporlama, modelleme ve analiz konularında ve ilgili araçlarda tecrübeli (Visio, SAS, Business Object, Minitab vb.)MS Office uygulamalarına hakim; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Müşteri Hizmetleri YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri ve Tahsilat Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip6 ay süre ile çalışacak Dönemsel Müşteri Hizmetleri Yetkilisi aranmaktadır.  En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,  Bankacılık veya diğer sektörlerdeki Çağrı Merkezlerinde Müşteri Hizmetleri alanında deneyimli Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen,  Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen,  Microsoft Office uygulamalarına hakim,  Takım çalışmasına yatkın  İkna kabiliyeti yüksek  Diksiyonu düzgün
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Giresun Giresun TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-GiresunTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Firmalar İstihbarat Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Firmalar İstihbarat Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen (iyi derecede Excel bilgisine sahip) Tercihen daha önce banka ve factoring İstihbarat bölümlerinde çalışmış olan, B sınıfı Ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Analitik düşünen, rakamlarla çalışmayı seven, sonuç odaklı, detaylara hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  Gelişime açık, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Araştırmacı yönü güçlü, Risk algısı yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Süreç yönetimlerine hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CIB HR Business Partner-Assistant Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
CIB HR Business Partner-Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an Assistant Manager who is willing to join CIB HR Business Partner team in Human Resources Group at TEB.Desired Skills and ExperienceUndergraduate from preferably Engineering, Economy, Business Administration, or in a similar area (MBA or Double Major is an additional asset),Minimum 2-5 years of experience in HR field (HR experience in Banking sector is an additional asset),Passion and curiosity about the HR activities, Ability to deal with stakeholders outside of Turkey as well as domestic Strong analytical/interpersonal skills, stellar communication skills both internally and externally,Advanced level of spoken and written English, Proficiency in MS Office applications and other digital systems, A sense of urgency and pragmatism in completion of tasks, Multi-task handling, Eager to be a part of teamwork and X functional projects
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kartal'da faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı arayışındayız.Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal portföy yönetimi alanında) tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma İzleme ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Satın Alma İzleme ve Raporlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Tedarik Yönetimi Bölümü Satın Alma Ara Ofis  Departmanı için deneyimli Satın Alma İzleme ve Raporlama Birimi Yöneticisi veya Yönetici Yardımcısı arayışındayız.ARANAN ÖZELLİKLERÜniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Raporlama konusunda  tercihen uluslararası firmalarda 3-5 yıl deneyimli, İleri seviye Excel bilgisine sahip, Business Object vb. raporlama uygulamalarına aşinaPowerPoint sunum uygulamalarına hakim Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve analiz kabiliyeti yüksek Proje yönetimi tecrübesi ve sunum yeteneği olan, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 0-2 yıl deneyimli İleri düzeyde ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı), İngilizce prezantasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında, 14:00-23:00 ve 15:00-00:00 saatleri arasında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı