TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;  Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yöneticisi için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Kredi Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, Minumum 5 yıl ve üzeri deneyimli. İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı), İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Yaz Dönemi Stajyeri (MYO) İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yaz Dönemi Stajyeri (MYO)TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staja davet ediyor.  Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinde öğrenim gören Finans sektörüne ilgi duyan MS Office programlarına hakim Yenilikçi bir bakış açısına sahip Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlüadayların başvurularını bekliyoruz.Not:  Lütfen hangi departmanda staj yapmak istediğinizi ve hangi dönemlerde staj yapabileceğinizi belirtiniz.
Stajyer        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TercümanTEB - Türk Ekonomi Bankası
· Üniversitelerin Mütercim-Tercüman ya da Yabancı Diller Fakültesinden mezun,· Tercihen Ekonomi-Finans alanında yazılı ve sözlü (ardıl ve simultane) çeviride en az 3 yıl deneyimi olan,· Fransızca veya İngilizce'ye anadili düzeyinde yazılı-sözlü hakim,· İnsan ilişkilerinde başarılı,· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon ve Yetkili Satıcı Telefon Destek Yet. İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Operasyon ve Yetkili Satıcı Telefon Destek Yet.TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya'nın ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Operasyonkadrosunda Dönemsel olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Dönemsel Operasyon Yetkilisi aranmaktadır. ·         En az lise mezunu,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde gerçekleştirilecek yazılım geliştirme projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Bankacılık veya Kurumsal Yazılım Geliştirme süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   İş Analisti takım arkadaşları arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Voice Systems Engineer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Voice Systems EngineerTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an engineer who is willing to be expert in the area of the "Voice Systems" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines. Good team player, result oriented attitude and analytical mind. Being dynamic and competent with busy and flexible working hours. Outstanding organizational, interpersonal and communication skills. Good command of written and spoken English. Preferably knowledge on Genesys Contact Center Solutions. Preferably knowledge on Alcatel IP Telephony Solutions. Basic knowledge on Voice Systems (PBXs, Voice Recording Systems, Videoconference, CDR etc.) Basic knowledge on VoIP, IP Telephony, IP, TCP/IP, SIP, SIP trunking, H323 etc. protocols. Basic knowledge on Windows Servers and Linux/UNIX OS. Basic knowledge on Network Technologies. Basic knowledge on Mobile Technologies.Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbulda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Yetkilisi Kayseri TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış ekibinde görev yapacak;*Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu,*27 yaşını geçmemiş,*Bankamızın Bireysel Bankacılık Ürünlerinin banka dışında / sahada aktif olarak satış ve tanıtımını yapabilecek,*Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Yüksek tempo ile çalışabilecek,*Tercihen banka, sigorta, ilaç veya turizm sektöründe satış tecrübesi olan,*İnsan ilişkileri ve sunum becerilerinde başarılı,*Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,*Maaş + Prim Sistemi ile çalışabilecek,takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTürk Ekonomi Bankası
İstanbul Anadolu yakasında Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Takım arkadaşları arıyoruz.Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Esenyurt Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;  Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Temsilcisi Bursa TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bursa'da bulunan Marmara Kurumsal  Şubesi’nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arıyoruzGenel Nitelikler Kurumsal Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Bankacılık temel ürünleri hakkında bilgili İyi derecede İngilizce bilen, (mutlak şart) Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Nitelikler:Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Kontrol Yöneticisi / Yönetici Yrd. İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarik Kontrol Yöneticisi / Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Tercihen; tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli Tercihen; kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL BUSINESS PROCESS&ORGANIZATIONAL MNG İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL BUSINESS PROCESS&ORGANIZATIONAL MNGTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking a Business Process and Organization Manager, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:  Reporting to Business Process & Org. Management Department Head, Study level: University or above (preferably Industrial Engineering/Management Engineering), At least 5 years’ experience in various structures, transversal activities, marketing, transformation projects, Business Processes Management and quality, Experience working with multiple geographies in a multicultural environment is an asset, Ideally, experience of operational leasing or fleet management can be a plus, Foreign languages : Fluent English is a must, French is much appreciated. Empowerment, initiative spirit, Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills, Ability to influence decision makers at all levels, including general management, Excellent listening, communication and relationships, Training and coaching abilities, Efficiency and continuous improvement mindset,  Great sense of autonomy, Excellent editorial quality,   Technical skills Projects management techniques and tools (transversal projects across the company), Knowledge of transformation methods like Lean Six Sigma, change management, process management, Proficiency on standard Microsoft and process design tools.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL MARKETING ASS. MANAGER İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL MARKETING ASS. MANAGERTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Marketing and Communication Manager/Assistant Manager,  who will contribute with his/her expertise and creativity to its challenging organization:  Study level: University or above Minimum 2 years for Assistant Managers/6 years for Managers in a comparable environment, with proven marketing, and relationship skills (Preferably in the corporate services sector) Good generalist able to integrate sales, marketing & communication Strong Communication, writing and negotiation skills Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills Exceptional Computer literacy with experience in web publishing, multi-media tools Team spirit and development Good knowledge of Social Media Strong Project management skills Training and coaching abilities Empowerment, initiative spirit English is a must-       Experience of operational leasing or fleet management can be a plus 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Analytics&Information Analysis Supervisor İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Customer Analytics&Information Analysis SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
A respectable and privileged financial institution engaged in the Turkish banking industry, Turkish Economy Bank (TEB) executed a partnership agreement with BNP Paribas in 2005, which is the 6th largest bank in the world (global headquarters in Paris, France) and is the largest of Euro zone with ongoing operations in 87 countries around the globe. TEB aims to become a leader among the medium-scaled banks in Turkey and offer high quality service to its customers. TEB Finance Team is now looking for a talented “Customer Analytics and Information Analysis Supervisor” to be a member of highly competent and analytical team. Being located in our TEB Headquarters in Umraniye, we are looking for a teammate having the following:  Qualifications:• Fluency in English is a must• Bachelor’s Degree in Industrial Engineering, Business Administration or Economics; Master’s Degree in Finance is a huge asset• Analytical, pro-active, highly self-motivated, well-organized and result-oriented with strong planning skills• Excellent team player, effective at communication and relationship management as well as maintaining a positive attitude at all times• Willingness to learn banking, financial mathematics, data analysis, data management & querying tools (SAS Enterprise Guide & SQL)• Preferably 1 year experience in banking/finance (max. 3 years)• Good command of MS Office (Excel is the priority, Access is a bonus)• SQL and/or SAS Enterprise Guide knowledge is a plus• Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Sakarya ili Adapazarı ilçesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, Tercihen SPK Lisansı olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Karabük TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, Karabük şubemizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;  Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Tercihen SPK Lisansına sahip olması, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Adayların başvurularını bekliyoruz. Belirtilen yetkinliklere sahip olmayan adaylara teşekkür edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATürk Ekonomi Bankası
 Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR ) İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR )TEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir ili içinde yer alan şubelerimizde değerlendirilmek üzere Şube Asistanları arıyoruz, En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Gişe Yetkilisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Gişe YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir ili içinde yer alan şubelerimizde değerlendirilmek üzere Şube Asistanı ve  Gişe Yetkilisi arıyoruz, En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdürlük Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol, Finansal Kontrol, Resmi Raporlama ve Uluslararası Raporlama Bölümlerinde en az 3 yıl, en fazla 6 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen ve işinde bilfiil kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SQL yazımı ve/veya Business Objects konusunda deneyimli, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Elemanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri ElemanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Teknolojileri Elemanı arıyoruz. PC, Server, network, donanım, telekomünikasyon  kurulum ve yönetimi konularında deneyim sahibi, Kullanıcıların işletim sistemi, ofis yazılımı ve uygulamalarında çıkan yazılım/donanım problem ve taleplerine hızlı ve profesyonelce müdahale etmek, çözüm sağlamak, Oluşan tüm teknik arıza ve işleyişleri raporlamak ve sorunun giderilmesini sağlamak, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.   Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim ve Değişim Yönetimi, Yönetici/Yönetici Yard İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim ve Değişim Yönetimi, Yönetici/Yönetici YardTEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim ve Değişim Yönetimi bölümümüzde, tüm partilerle koordinasyon içinde çalışabilecek, •             Planlama ve raporlama konularında teknik bilgi sahibi•             Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek•             İletişimi güçlü, •             Detay hakimiyeti yüksek,•             Güçlü bir takım üyesi,•             MS Office programlarına hakim,•             Analitik bakış açısı güçlü, stratejik düşünebilen,•             İngilizce bilen•             Eğitim faaliyetlerinin gerçekleşmesine yönelik tüm operasyonel süreçleri takip edebilecek,•             Tercihen daha önce Eğitim Bölümlerinde eğitim ihtiyaç analizi, tasarım, planlama, ölçümleme, takip vb. süreçlerde yer almış adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon YöneticisiTEB Faktoring A.Ş.
Faktoring sektörünün önde gelen kurumlarından TEB Faktoring için  aşağıdaki niteliklere sahip Yurtdışı Operasyon Yöneticisi arıyoruz.·         Üniversite mezunu·         En az 5 yıl deneyimli·         Çok iyi seviyede İngilizce bilen·         Takip ve sonuç alma kabiliyeti yüksek·         İletişimi kuvvetli·         Dikkatli·         Sorumluluk sahibi·         Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yönetici Yardımcı İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yönetici YardımcıTEB Faktoring A.Ş.
Faktoring sektörünün önde gelen kurumlarından olan şirketimizde Genel Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Yurtdışı Operasyon Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Üniversite mezunu En az 2 yıl deneyimli Çok iyi seviyede İngilizce bilen 26 yaşını aşmamış Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış İletişimi kuvvetli Dikkatli Sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ATM Bankacılığı Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ATM Bankacılığı Yönetici Yardımcısı / YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Dört yıllık üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli veya bu alanda kariyer yapmak isteyen, Çok iyi derece İngilizce bilen, İyi derecede MS Office program bilgisine sahip, Çözüm odaklı, analitik, araştırmacı ve gelişime açık, İletişim yönü kuvvetli ve ilişki, stres yönetiminde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Banka İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka İlişkileri departmanımızda görev yapacak Banka İlişkileri Yönetici Yardımcısı aramaktayız.   Bankacılık alanında en az 2-3 yıl deneyimli Temel Bankacılık konusunda bilgi sahibi Müşteri ilişkilerine hakim Uyum/Kara para aklama konularına hakim Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi konularında bilgi sahibi Temel Bankacılık konusunda bilgili Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcıları arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Vergi Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Şirketimiz bünyesinde görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız: Yönetici seviyesinde en az 5 sene tecrübeli, Yönetici Yardımcısı seviyesinde en az 3 yıl tecrübeli En az 4 yıllık üniversite mezunu (Bankacılık ile ilgili bölümler tercih nedenidir.) Denetim, iç kontrol ve/veya vergi danışmanlığı ve/veya muhasebe konularından en az birinde iş tecrübesi olan,  Finans konularında denetim yapmış olması, denetim şirketinde en az 2 yıl calismis olmasi ve/veya  banka muhasebe ve vergi departmanlarında calismis olmasi tercih sebebidir. Erkek ise askerliğini yapmis olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
 Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır. En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü, Zaman ve stres yönetim becerisine sahip Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POS Satış Temsilcisi- Karadeniz Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Temsilcisi- KaradenizTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada POS ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Samsun da ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard.TEB Faktoring A.Ş.
Sektörünün önde gelen kuruluşlarından TEB Faktoring A.Ş. için  aşağıdaki niteliklerde  Yurtdışı Pazarlama Yetkilisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz* Faktoring kuruluşlarının ve/veya Bankaların Pazarlama Departmanları'nda en az 2 yıl görev yapmış,* Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun,* Etkin iletişim becerilerine sahip,* Takım çalışmasına açık,* Analiz etme ve problem çözme becerileri yüksek,*Çok ileri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, * Askerlikle ilgisi bulunmayan (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yatırım Uyum ve İç Kontrol Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Uyum ve İç Kontrol YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Uyum ve İç Kontrol Yöneticisi Yöneticisi arıyoruz. Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme gibi lisans bölümlerinden mezun, Sermaye piyasalarında en az 5 yıl uyum /iç kontrol deneyimi olan, Detaylı araştırma, veri analizi ve raporlama yapabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Çok iyi derecede ingilizce bilen SPK ileri düzey lisans sahibi (Tercihen Türev lisansına da sahip olan) adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Bankacılığı İş Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Bankacılığı İş Geliştirme YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- MS Excel’i çok iyi derecede kullanabilen,- Analitik yönü kuvvetli,- Risk nosyonu güçlü- Çok yönlü çalışmaya yatkınadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama ve Finans İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Raporlama ve Finans İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Raporlama ve Finans İş Çözümleri departmanımızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  İş Analisti / Sistem Analisti aranmaktadır. Bankacılık alanındaki IT projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik, istatistik veya MIS bölümlerinden mezun, Tercihen bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İş zekası, veri ambarı konularında tecrübeli, Analitik, operasyonel veya resmi raporlama uygulamaları geliştirme çalışmalarında  görev almış, Sorumluluk sahibi ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü, Yaratıcı ve çözüm odaklı çalışabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli takım arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLU Diyarbakır, Gaziantep... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLUTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Muğla TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ege Bölgesi Bodrum Gümbet şubemizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,   Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı