Son Arama SonuçlarıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985
TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş

 

Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI), 1985 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Uçak motorlarına yönelik parça imalatı, motor montaj ve test, müşteri destek hizmetleri ve Ar-Ge alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEI, havacılık endüstrisine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, dünya çapında bir üretim ve tasarım merkezidir. Toplam Kalite anlayışını temel alan yönetim modeli ve bu doğrultudaki uygulamaları ile 1994 “TÜSİAD-KalDer Kalite Ödülü” nü kazanan TEI, faaliyet gösterdiği alanlarda birçok ödülün de sahibidir.

Bugün TEI, üstün teknolojili imalat ve hizmet kabiliyetleri, nitelikli işgücü ile dünya çapındaki motor üreticileri ile birlikte projeler üretmektedir.

TEI İnsan Kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için, gerekli olan işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Başarının, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve ortaya çıkan ihtiyaçlara göre geliştirmekle mümkün olduğu anlayışını benimseyen TEI, strateji ve hedeflerine ulaşmak için, diğer yönetim işlevlerinde olduğu gibi İnsan Kaynakları Yönetimi işlevlerini de bu temelde şekillendirmektedir. Geçmişten bugüne çağdaş insan kaynakları uygulamaları ve öğrenen organizasyon yapısı ile  çalışanlarına yetenek ve yeterliliklerine göre gelişme imkanları sağlamaktadır.

TEI, bugün iyi eğitilmiş, nitelikli ve deneyimli insan gücüne sahiptir. TEI çalışanları, işletmenin sahibi gibi davranarak müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve TEI'nin geleceğine katkıda bulunmak için sürekli olarak yeni yöntemler keşfetme çabası içindedirler.

Çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine önem veren TEI, oluşturduğu sürekli gelişim araçlarıyla, yetenek ve becerilerin canlı tutulmasını sağlamaktadır. Stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği önem, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Savunma Sanayi

Firma web sitesi: www.tei.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aviyonik Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Aviyonik Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezunSavunma ve havacılık sektöründe benzer pozisyonda asgari 2-3 yıl tecrübeli Tercihen aviyonik sistemler konularında sistem gereksinim tanımlama ve analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyon deneyimine sahipTercihen Pistonlu-Türbinli Motor / Elektrik Makinaları kontrol sistemleri konusunda bilgi sahibiTercihen temel haberleşme arayüzleri (RS-232/422/485, CAN-Bus, ARINC-429) hakkında deneyim ve bilgi sahibiTercihen gömülü sistemler konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen ARP4754, INCOSE, MIL-STD499 kapsamında sistem mühendisliği süreçlerine hakimTercihen DO178/DO254 süreçleri konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen MIL-STD 810, MIL-STD 461, MIL-STD 704, DO-160 çevresel/EMI-EMC uyum standartları ile ilgili deneyim ve bilgi sahibiTercihen konfigürasyon yönetimi, değişiklik yönetimi, gereksinim yönetimi araçları (SVN, DOORS gibi) hakkında deneyim ve bilgi sahibiTercihen sistem mühendisliği tasarım ve dokümantasyon süreç ve içerikleri hakkında bilgi sahibiTercihen arayüz yönetimi konusunda deneyim ve bilgi sahibi MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen Güçlü iletişim yeteneği olan İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Enstrümantasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Test ve Enstrümantasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Isılçift, basınç sensörü, titreşim ve strain gage sensörleri vb. hakkında bilgi sahibi,Veri toplama, PLC ve ölçüm sistemleri hakkında deneyim sahibi ve bu sistemlerde Seri, CAN, Ethernet vb. haberleşme protokolleri ile çalışmış,Tercihen bir CAD programını kullanabilmesi, Teknik raporlama, tasarım ve test konularında deneyim sahibi, Labview, C, C++, Matlab yazılım dillerinde tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisi .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Motor Montaj Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Motor Montaj MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
•             Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,•             Tercihen aynı bölümlerde Yüksek Lisans derecesine sahip•             Geometrik ölçülendirme ve toleranslandırma kavramlarına hakim•             Tercihen benzer iş  alanında tecrübe sahibi•             Tercihen gaz türbinli motorlar konusunda bilgi sahibi olan,•             İyi derecede İngilizce bilen,•             Analitik düşünebilen,•             Güçlü iletişim yeteneği olan ve ekip çalışmasına yatkın,•             Birden çok görevi beraber yürütebilecek,•             Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek,•             Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cnc Torna Operatörü Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Cnc Torna OperatörüTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Meslek LisesininTorna/Tesviye/CNC/Makine/Kalıp bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip, CNC program bilgisine sahip, CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Endüstri MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
•             Üniversitelerin Endüstri/ İmalat Mühendisliği bölümünden mezun,•             İyi derecede teknik İngilizce bilen,•             SAP ERP uygulamaları konusunda bilgisi bulunan,•             Microsoft Office uygulamalarına hakim,•             Tercihen Üretim Planlama alanında minimum 1 yıl tecrübesi bulunan•             Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,•             Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek,•             Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Blisk ve İleri İmalat Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Blisk ve İleri İmalat MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
• Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans sahibi,• İyi derecede teknik ingilizce bilen, • Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen, • Tercihen Talaşlı İmalat alanında tecrübe sahibi, • Talaşlı imalat prosesleri, fikstürler, kesici takımlar, takım tutucu sistemleri, imalat otomasyon sistemleri ve cnc programlama konularında bilgi sahibi, • CAD/CAM bilgisine sahip, tercihen Siemens NX yazılımı tecrübesi olan,• Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan yada en az 2 yıl tecili bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,Sistem mühendisliği, teknik yönetim, doğrulama-geçerleme ve kalifikasyon konularına hakim,Savunma, havacılık veya otomotiv sanayiinde benzer görevlerinde bulunmuş, en az 3 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Elektrik Elektronik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeliTercihen pistonlu/gaz türbinli motor sensör ve eyleyicileri hakkında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen güç elektroniği, güç sistemleri donanım tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen FPGA Tabanlı Sayısal Tasarım, Simülasyon ve Hata Ayıklama, Verilog ve/veya VHDL Donanım Tanımlama Dilleri, Sayısal Elektronik ve Mantıksal Tasarım (Logic Design) konularında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen askeri ve/veya otomotiv kablo demeti(harness) tasarım hakkında bilgi ve tecrübe sahibiTercihen MIL STD-810,  DO-160, MIL STD-704, MIL STD-461 gibi standartların uygulandığı tasarım projelerinde elektrik - elektronik donanım tasarım mühendisi olarak görev almışİyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Güçlü iletişim yeteneği olan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mavi Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mavi Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beyaz Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir, Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Beyaz Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gümrükleme, İthalat ve İhracat Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Gümrükleme, İthalat ve İhracat LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversite mezunu, (Tercihen İİBF, Uluslararası Ticaret veya Dış Ticaret bölümleri),En az 5 yıllık gümrükleme, dış ticaret, ithalat ve ihracat alanında operasyonel tecrübesi bulunan,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan,MS Office programlarına hâkim, Tercihen SAP bilen, Tercihen gümrük müşaviri / yardımcısı karnesi sahibi.Gümrük mevzuatına hâkim, ilgili yasal değişiklikleri takip eden ve uygulayan,Dış ticaret ödeme ve teslim şekilleri hakkında deneyimi bulunan,Dâhilde işleme izin belgesi ve yatırım teşvik belgesi koordinasyon ve takibi konusunda tecrübe sahibi,Tercihen yurt içi / uluslararası nakliye konularında tecrübe sahibi,İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman yönetimi, çoklu fonksiyonlarla çalışabilme, etkin problem çözme yetkinliklerine sahip,Sonuç odaklı, analitik düşünen ve çözüm üretebilen,Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Eskişehir’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Uzmanı Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Gümrük UzmanıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversite mezunu, (Tercihen İİBF, Uluslararası Ticaret veya Dış Ticaret bölümleri),İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan,MS Office programlarına hâkim, İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman yönetimi, çoklu fonksiyonlarla çalışabilme, etkin problem çözme yetkinliklerine sahip,Sonuç odaklı, analitik düşünen ve çözüm üretebilen,Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Eskişehir’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Satın Alma LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Metalurji, Makine, Havacılık ve Uzay ile Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 7 yıl tecrübesi olan, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan,İyi derecede SAP kullanım bilgisine sahip, MS Office programlarına hâkim, Kurumu temsil yeteneği  olan, İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman yönetimi, çoklu fonksiyonlarla çalışabilme, etkin problem çözme yetkinliklerine sahip,Sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip, çözüm üretebilen, işini sonuna kadar takip edebilen,Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Eskişehir’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Satınalma UzmanıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Metalurji, Makine, Havacılık ve Uzay ile Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan,MS Office programlarına hâkim, Kurumu temsil yeteneği olan, İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman yönetimi, çoklu fonksiyonlarla çalışabilme, etkin problem çözme yetkinliklerine sahip,Sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip, çözüm üretebilen, işini sonuna kadar takip edebilen,Dikkatli ve detaylara önem vererek çalışan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Eskişehir’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Programlar Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Programlar MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık ve Uzay, Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,Kurumu temsil yeteneği  olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Zaman Yönetimi becerisine sahip, Organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip , Program yönetim tecrübesi olan, Gaz türbinli havacılık motorları hakkında bilgi sahibi Tercihen Almanca bilen Tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen Savunma sanayii projelerinde görev almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Model Tabanlı Yazılım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Model Tabanlı Yazılım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Matlab/Simulink ile model tabanlı yazılım geliştirme tecrübesi sahibi, Matlab/Simulink Embedded Coder aracının detaylarına hakim, Tercihen Simulink Verification and Validation, Design Verifier, Simulink Test, Simulink Code Inspector, Report Generator araçlarını kullanmayı bilen,Tercihen model tabanlı tazılım geliştirmeye uygun gereksinim hazırlama tecrübesi,Tercihen gereksinim bazlı simülasyon geliştirme tecrübesi, Tercihen havacılık veya savunma sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli,Tercihen DO178 / DO331 yazılım sertifikasyonu süreçleri tecrübesi, Tercihen C programlama dilini bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşe karşı motivasyonu yüksek, Sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kontrolör Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kontrolör Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Makine, Elektrik, Elektronik, Havacılık, Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,Dizel, Benzinli Piston motorlarda  veya Turbosaft, Turbojet motorlardaki ve ya elektriksel güç üretim sistemlerindeki kontrol metotlarını bilen,Tercihen rotor, pervane, govarnör kaynaklı dinamikleri yorumlayabilecek, Tercihen kontrol algoritması geliştirme tecrübesi sahibi, Tercihen OpenECU, D-Space, Motohawk gibi hızlı prototipleme donanımlarını kullanma tecrübesi,Tercihen sistem dinamiklerini uyandıracak  test tasarlama, veri toplama, sistem modeli kurma konularında tecrübe sahibi,Matlab Simulink ve Stateflow gibi modelleme araçlarını kullanmasını bilen, Kontrol teorisine, frekans ve zaman tanım bölgesi tasarım kavramlarına hakim,Yeni şeyler öğrenmeye ve uygulamaya hevesli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşe karşı motivasyonu yüksek, zorlayıcı teknik problemlerin altından kalkabilecek,Sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme ve Prosesler Teknik Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme ve Prosesler Teknik LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme bölümünden en az lisans derecesi ile mezun olmakTercihen gaz türbinleri malzeme ve prosesleri konusunda çalışma tecrübesi Toplamda 7 yıl iş tecrübesi Döküm (Casting), Dövme (Forging), Malzeme testleri hakkında bilgi sahibi. Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendiren Ekip çalışmasına yatkın ve iç/dış müşteriler ile güçlü iletişim yeteneği olanSonuç odaklı çalışma alışkanlığına sahip, birden fazla iş ile ilgilenebilen Takımdaki çalışanlarına ilham veren, motivasyonu yükseltici davranışlarda bulunan ve sorunlara zamanında müdahale edenTakımına liderlik ve mentörlük yaparak aynı zamanda kendi teknik gelişimini sağlayanAnalitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezunTercihen pistonlu motorlar yapısal analiz ve ömür hesapları projelerinde görev almışTercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeliYapısal ve ömür analizi, multi-body dynamics ve/veya titreşim konularında geçmiş tecrübeye sahipİyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim yeteneği olan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapısal ve Ömür Analiz Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal ve Ömür Analiz MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tasarım ve mühendislik mekaniği konusunda bilgili, Mukavemet konusunda teorik bilgi birikimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen,Analitik düşünebilen. TercihenYüksek lisans ve/veya doktora derecesinde,  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun,Havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,Gaz türbinli motor tasarımı ve analizleri gibi konularda deneyimli, Problem çözme teknik ve yaklaşımlarını öğrenebilme için etkin kişilik özelliğine sahip,Gaz türbini tasarımı, ileri mekanik tasarım, elastisite teorisi, modal analiz ve ileri mekanik titreşim, sonlu elemanlar analizler konularında eğitim/ders almış,Yorulma ve çatlak ilerleme analizleri konusunda tecrübeli ve bu konuda ilgili bir yazılım kullanmış,Sonlu elemanlar analizleri konusunda script/makro yazım tecrübesine sahip, Yapısal ve mekanik titreşimler konusunda test tecrübesi olan, Ansys ve benzeri ticari sonlu elemanlar programlarının kullanımında tecrübeli,CAD programları (Unigraphics ya da diğer CAD programları) konusunda bilgi sahibi,Geometrik tolerans verme ve tolerans yaklaşımları konusunda bilgili, Üretim ve kontrol prosesleri (torna, freze, kaynak, lehim vb.) konusunda ön bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP ABAP Geliştirme Uzmanı Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
SAP ABAP Geliştirme UzmanıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, EndüstriMühendisliğiveya ilgili bölümlerinden mezun,SAP ABAP yazılımı konusunda az  2-5 yıl tecrübesi olan, Data Migration, Entegration, SAP Script, Smart Forms, BADI, BAPI, ALE, Web Services IDOC,User-Exit, Batch Input, Enhancement, yetkilendirme  konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Tercihen Veri Ambarı ve Businiess Object ortamında yönetim raporları geliştirmiş olmak,SAP Modulleri ile ilgili temel işleyiş konularında bilgi birikimine sahip olunması.Yazılım geliştirme, veri mimarisi ve modellemesi  ve test yönetim yaklaşımı konularında tecrübeli,Tercihen S/4 Hana, BW on Hana konusunda bilgi sahibi olmak Tercihen Unix ve Oracle bilgisi, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Başarı odaklı, problem çözümünde yaratıcı ve analitik bakış açısını kullanabilen,İyi derecede İngilizce okuma ve yazma , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yazılım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun,·         Problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,·         Zaman yönetiminde başarılı,·         Araştırmacı ve sorumluluk sahibi,·         Analiz ve tasarım yapabilecek,·         Ekip çalışmasına uygun, letişim becerileri yüksek,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme Planlama MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede teknik İngilizce bilen, ERP, stok ve ambar yönetimi konusunda bilgisi bulunan Microsoft uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İmalat Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
İmalat MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Uçak, Havacılık ve Uzay, İmalat, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,CAD bilgisine sahip, İyi düzeyde teknik döküman anlama ve yorumlama yeteneği olan, İyi derecede teknik İngilizce bilen, Tercihen Malzeme, Talaşlı İmalat veya Fabrikasyon alanında tecrübe sahibi, Tercihen CAM bilgisi olan, Tercihen kesici takımlar, kalıp tasarımı ve analizi, kaynak prosesi, CNC programlama, fikstür ve aparat tasarımı, otomasyon konularından bir ya da birkaçı hakkında bilgi sahibi,  Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Metalurji ve Malzeme Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Metalurji ve Malzeme MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden en az lisans derecesi ile mezun olmakTercihen havacılık motorlarında kullanılan malzemeler veya üretim teknolojileri üzerine yüksek lisans/doktora derecesi bulunanHavacılık ve Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme projelerinde çalışmaya istekliÇok iyi derecede ingilizce bilen Tercihen kalite sistem, kalite kontrol ve Nadcap konularında tecrübeli Tercihen gaz türbinleri malzeme ve prosesleri konusunda çalışma tecrübesi Ekip çalışmasına yatkın Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere göre raporlayabilen yada sunabilenDiğer mühendislik displinleriyle koordineli olarak çalışabilen Sonuç odaklı çalışma alışkanlığına sahip, birden fazla iş ile ilgilenebilen Seyahat engeli bulunmayan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AIT&MRO Quality System and Certification Engineer Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
AIT&MRO Quality System and Certification EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Minimum QualificationsBS degree in Mechanical/Aerospace/Aeronautical Engineering from reputable universitiesDemonstrated leadership skills Effective verbal and written communication skills Excellent command of written and spoken English Familiarization to quality management systems(AS9100, AS9110, ISO9001, etc.) Competent in reporting, strong presentation and problem solving Knowledge and application of MS Office computer tools Military obligation must be completed for male candidates  Desired RequirementsKnowledge of civil aviation legislation and regulations (Part145, Part-M, Part147, Part66, SHY-145, etc.)Experience related with the civil aviation certifications
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi (Müh., Kıdemli Müh., Uzman Müh) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem Mühendisi (Müh., Kıdemli Müh., Uzman Müh)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,Sistem mühendisliği, teknik yönetim, doğrulama-geçerleme, sertifikasyon ve kalifikasyon konularına hakim,Savunma veya havacılık sanayiinde sistem mühendisliği görevlerinde bulunmuş, en az 3, tercihen 5 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Teknisyen Adayları Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yetiştirilmek Üzere Teknisyen AdaylarıTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
şbaşı Eğitim Programı kapsamında değerlendirilmek üzere  aşağıdaki niteliklere uygun "Yetiştirilmek Üzere Teknisyen Adayları" aranmaktayız."İşbaşı Eğitim Programı, mesleki deneyimi veya iş tecrübesi olmayan kişilere mesleki deneyim ve iş tecrübesi kazandırılarak bu kişilerin istihdam edilebilirliklerinin arttırılmasına yönelik bir programdır.  Meslek Liselerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarından mezun olmuş, 18-30 yaş arası, Öğrenmeye ve gelişime açık, Üç vardiya halinde çalışabilecek, Tercihen Eskişehir’de ikamet eden, Son 1 aydır sigortası olmayan adaylar aranmaktadır.  Askerlik Hizmetini yapmış veya muaf olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engine Design Tool Dev. (Senior) Team Leader Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Engine Design Tool Dev. (Senior) Team LeaderTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
MSc/Bsc in Engineering. Knowledge in technical engine desing tool development prosesses. Substantial experience in tool/code development. Experience in at least one programming language such as C++, fortran, Python...Minimum 6 years of related total industry experience, preferrably gas turbine industryDemonstrated leadership skills and the ability to guide and influence others. Excellent communication skills with both external and internal customers Effective team building and project management ability Ability to multi-task effectively in a result oriented manner Ability to manage ambiguity, conflict and uncertainty within the team Ability to effectively lead and mentor the team while increasing his/her own technical capability.Excellent command of written and spoken English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Yanma Aerodinamik Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yanma Aerodinamik MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede teknik ingilizce bilen, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analizleri konularında bilgi sahibi,Tercihen herhangi bir yanma odası aerodinamik tasarımı konusunda tecrübeli Tercihen bir hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analiz programında tecrübeli,Tercihen herhangi bir programlama dilini (C#, C++, Fortran) kullanabilen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilenProblem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Analitik düşünebilen, Eskişehir’ de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Termal Sistem Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Termal Sistem Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Termal Sistem Tasarım Mühendisliği pozisyonlarında Eskişehir ’de ileri teknoloji imkânları ile çalışma, bunları uygulama ve bunlarda uzmanlaşma imkanları sunarak hava araçları motoru tasarım ve geliştirme programlarında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler üzerine bilgi sahibi Isı transferi konusunda teorik ve/veya pratik bilgi birikimi olan, Tercihen ürün tasarımı ve analizleri için sıcaklık hesaplamalarında deneyim sahibi,Tercihen herhangi bir programlama dilini (C#, C++, Fortran) kullanabilen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen,Analitik düşünebilen. Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konfigürasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Konfigürasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makina, Uçak veya Havacılık Mühendisliği olmak üzere ilgili bölümlerinden en az lisans derecesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Teamcenter olmak üzere herhangi bir PLM (Product Lifecycle Management) aracı hakkında bilgi sahibi,Tercihen ANSI/EIA-649 standardı hakkında bilgi sahibi, Tercihen havacılık-savunma ve/veya otomotiv sektörlerinde konfigürasyon yönetimi faaliyetlerinde çalışmış,Tercihen SAP bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aerodinamik Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Aerodinamik MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede teknik ingilizce bilen, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analizleri konularında bilgi sahibi,Tercihen herhangi bir aerodinamik tasarım ve/veya hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analiz programında tecrübeli,Tercihen herhangi bir programlama dilini (C#, C++, Fortran) kullanabilen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilenProblem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Analitik düşünebilen, Eskişehir’ de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yan Sanayi Geliştirme Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yan Sanayi Geliştirme MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina veya İmalat Mühendisliği bölümlerinden mezunu  Talaşlı imalat ve sheet metal imalat konusunda minimum 1 yıl tecrübeli  İyi derecede ingilizce bilgisine sahip Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen  MS office programları kullanabilen  Müzakere yeteneği güclü, ikna kabiliyeti yüksek, dürüst, çalışkan  Eskişehir de ikamet eden ya da edebilecek olan Tercihen kalite kontrol, kalite sistem, kesici takım, fikstürleme konusunda tecrübeli Tercihen tedarikçi geliştirme ve yan sanayi konusunda deneyimli  Tercihen CAD/CAM konusunda tecrubeli ve aktif kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri/ İmalat Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede teknik İngilizce bilen, SAP ERP uygulamaları konusunda bilgisi bulunan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Tercihen Üretim Planlama alanında minimum 1 yıl tecrübesi bulunan Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite ve Sertifikasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kalite ve Sertifikasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık, Uzay, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,         Kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,          Teknik resim ve doküman yorumlama becerisine sahip,          İyi derecede ingilizce bilen,          Etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın,          Problem çözme, veri analizi ve raporlama yeteneğine sahip,          Eskişehir’ de ikamet eden/edebilecek,          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina ve ya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik Tasarım ve Malzeme Mekaniği konularında teorik alt yapısı güçlü, Tasarım alanında en az 7 yıl tecrübeli, Aynı anda birden fazla iş yapabilme yeteneğine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları prosedür ve politikalara uygun bir şekilde raporlayabilen,Teknik ekipleri yönlendirebilen, ANSYS ya da benzer sonlu elemanlar analizi yazılımlarında tecrübe sahibi UG ya da benzer CAD yazılımlarında tecrübe sahibi Geometric Ölçülendirme ve Toleranslandırma konusunda tecrübe sahibi Tolerans analizi konusunda bilgisi olan, İmalat prosesleri ve ölçüm metotları konusunda bilgisi olan, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış TercihenÜniversitelerin Makine, Havacılık ya da Malzeme bölümlerinden Master ya da Doktora derecesi olanGas Turbine Tasarımı projelerinde görev almış, Havacılık sektöründe tecrübe sahibi Teamcenter yada benzer PLM yazılımlarında tecrübe sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Motor Performans Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Motor Performans MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Havacılık , Elektronik,  Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen aynı bölümlerde Yüksek Lisans veya Doktora derecesine sahip, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler ve performans analizleri konularında bilgi sahibi,Tercihen herhangi bir uçak motor performans programı kullanabilen (Gasturb , NPSS vb)Sürekli araştırmaya, konusunda metodolojiler geliştirmeye yatkın, istekli, Tercihen C, C++ programlama dillerine hakim, Model tabanlı tasarım ve simülasyon konusunda bilgi sahibi, tercihen bu konuda Matlab Simulink gibi programları kullanabilen,Analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilen, Güçlü iletişim yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Entegrasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Entegrasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen aynı bölümlerin mühendislik mekaniği dallarında Yüksek Lisans veya Doktora derecesine sahip,En az 3 yıl mekanik tasarım, yapısal veya dinamik analiz tecrübesi olan, Statik, Mukavemet ve Dinamik Mühendislik teorilerine hakim, En az bir CAD/CAE programını iyi derecede bilen, Analitik düşünebilen, Tercihen gaz türbinli motorlar konusunda bilgi sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Güçlü iletişim yeteneği olan, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı