Teknik Plastik Sealed Air Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.teknikplastik.com.tr

Teknik Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.


1965 yılında temelleri atılan Teknik Plastik yaklaşık 48 yıldır alanında lider olarak Ambalaj sektörüne yön vermeye devam etmektedir.
Teknik Plastik Sealed Air termoform yöntemi ile yoğurt kasesi, kapağı ve ayran bardağı üretimi yaparak özellikle yoğurt ve ayran üreticileri ürünlerine ambalaj  sağlama amacıyla kurulmuştur.  Sektöre adım attığı ilk andan itibaren teknolojik yenilikleri ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek gerek yeni yatırımlar, gerek kalite anlayışı ve gerekse müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörün lider markası olarak sürekli büyümektedir. Teknik Plastik Sealed Air yüksek üretim kapasitesi  ile gıdaya direkt temas eden ambalaj malzemesi üretmenin vermiş olduğu sosyal sorumluluk bilinci , tecrübeli ve sektör dinamiklerini çok iyi bilen insan kaynağı ile sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.
2011 yılında gerçekleşen yeni matbaa makineleri ve in-line çalışan yeni hat yatırımları ile kapasitesini  daha da arttırmıştır.
 
2007 yılında Amerikan Sealed Air firmasi ile yapılan Joint Venture ile Teknik Plastik yeni bir sinerji yakalamış, bu iki lider firmanın Know – How gücüyle teknoloji yoğun ürünlerin üretilmesi,  yeni makine yatırımlarının Türkiye’ye getirilmesi ve Türkiye’de üretilecek ürünlerin yurt içi pazara sunulması ve yurt dışına ihracı konusunda emin adımlarla ve yüksek motivasyon ile çalışmalarına devam etmektedir.
Teknik Plastik Sealed Air olarak yoğun AR-GE faaliyetlerimiz ile mevcut ürün gamını daha verimli ve fark yaratacak şekilde üretme yollarını ararken aynı zamanda da farklı sektörlere de hizmet edebilmek önemli hedeflerimizden biridir. Bu amaç doğrultusunda PET/PE – PET/EVOH/PE hattı 2011 yılında devreye alınmıştır.
Teknik Plastik  Sealed Air,  bugün 40 milyon Dolar cirosu ile Türkiye’nin dört bir tarafındaki yoğurt ve ayran üreticilerine endüstriyel olarak hijyenik ve güvenilir gıda ambalajı üretmektedir. Üretiminin % 15’ini İngiltere,  Azerbeycan, Kanada, Senegal, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Irak, Hollanda ve daha bir çok ülke olmak üzere  dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. 
 
Bugün Teknik Plastik Sealed Air sektörel tecrübesi, üretim kalitesi, rekabetçi fiyat yapısı, yüksek üretim kapasitesi, yeni yatırımlar ve farklı sektörlere farklı bakış açısı  ve daima büyümeye endeksli vizyonu  ile dünya firması olma yolunda hızla ilerlediğinin bilincindedir.

 

 

 
Teknik Plastik Sealed Air Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Export Sales Specialist İstanbul(Asya) Teknik Plastik Sealed Air Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş
Export Sales SpecialistTeknik Plastik Sealed Air Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş
Teknik Plastik Sealed  Air is serving for more than forty years  to Turkish  industry and economy as the leading  company in plastic  packaging  industry. We are producing  plastic  cups, ranging  from 50cc to 3000cc , in our modern thermoforming  machines. With our numerous forming  tools, we are able to competent to make large variety of cups, in different shapes and sizes for food and many other industrial consumer goods.
Teknik Plastik Sealed Air remains today the only producer of cups, lids and trays with a full offer in the region. The company offers large capacity and a strong  financial background. After more than 40 years of market experience as the best established thermoformer in Turkey, the company benefits from a solid basis of long  term customer relations and strongly focuses on sustainable growth and and innovation, launching a new product on the market every year. With 220 employees, the Teknik Plastik Sealed Air plant operates 24/7.  
We are looking for a team member to take part in Sales department with the following qualifications,               
 Bachelor’s degree from related departments of universities,
Min. 3 years of experience in export operations and international sales, preferably in  packaging sector,
Excellent command of English, French knowledge is a plus,
Ability to travel abroad,
Strong communication skills,
Ability to build and maintain relationships,
Valid driver’s license and active driver,
No military obligation for male candidates,
Residence on Istanbul Anatolian side.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vardiya Amiri İstanbul(Asya) Teknik Plastik Sealed Air Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş
Vardiya AmiriTeknik Plastik Sealed Air Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş
?Genel Nitelikler1965 yılında temelleri atılan Teknik Plastik yaklaşık 46 yıldır alanında lider olarak Ambalaj sektörüne yön vermeye devam etmektedir.
2008 yılında Amerikan Sealed Air firmasi ile yapılan Joint Venture ile Teknik Plastik yeni bir sinerji yakalamış, bu iki lider firmanın Know – How gücüyle teknoloji yoğun ürünlerin üretilmesi,  yeni makine yatırımlarının Türkiye’ye getirilmesi ve Türkiye’de üretilecek ürünlerin yurt içi pazara sunulması ve yurt dışına ihracı konusunda emin adımlarla ve yüksek motivasyon ile çalışmalarına devam etmektedir.
Teknik Plastik Sealed Air thermoform yöntemi ile yoğurt kasesi, kapağı ve ayran bardağı üretimi yaparak özellikle yoğurt ve ayran üreticileri ürünlerine ambalaj  sağlama amacıyla kurulmuştur.  Sektöre adım attığı ilk andan itibaren teknolojik yenilikleri ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek gerek yeni yatırımlar, gerek kalite anlayışı ve gerekse müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörün lider markası olarak sürekli büyümektedir. Teknik PlastikSealed Air  aynı zamanda yüksek üretim kapasitesi  ile gıdaya direkt temas eden ambalaj malzemesi üretmenin vermiş olduğu sosyal sorumluluk bilinci , tecrübeli ve sektör dinamiklerini çok iyi bilen insan kaynağı ile sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.
Firmamızın Üretim Departmanı içerisinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirttiğimiz niteliklerde 'Vardiya Amiri' arıyoruz ;
Üniversite mezunu,
Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,
Microsoft Office programlarına hakim,
Personel yönetimi konusunda bilgili, 
Analitik düşünebilen, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,
İnisiyatif kullanabilen, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, beşeri ilişkileri güçlü,
İstanbul-ANADOLU yakasında ikamet eden,
Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net