Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1974
FARKIMIZ YAPILARIMIZ


İnşaat sektöründe 40 yılı aşan deneyime sahip olan Teknik Yapı, kuruluşundan bugüne sahiplendiği koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk ve kalitede süreklilik ilkeleri ile sadece yaşanacak binalar değil, aynı zamanda mutluluk inşa etmek için çalışıyor; ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek üretim hızı ile geleceğin yapılarını bugünden beğeninize sunuyor.

Uphill Court, Dilman Towers, Uplife Park, Uprise Elite, Upcity Residence, Upcity Flats, Uptwins Residence, Deluxia Suites, Deluxia Palace, Evora Park, Evora İstanbul, Teknik Yapı Metropark, Concord İstanbul, Suadiye Sahil Sitesi, Evora Denizli ve Uplife Kadıköy gibi onlarca dev projenin altında imzası bulunan Teknik Yapı, sağlam temellere oturttuğu kurumsal şirket yapısıyla, sektörde yükselmeye ve müşterilerinin hayat kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

Teknik Yapı, gayrimenkul geliştirme, turizm, güvenlik, rezidans yönetimi, sağlık ve gıda alanlarındaki şirketleriyle Türkiye’nin hizmet ve değer üreten büyük gruplarından biridir.


Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,İnşaat

Firma web sitesi: www.teknikyapi.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bireysel EmeklilikÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Aktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşl. A.Ş
Temizlik GörevlisiAktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşl. A.Ş
Sitelerimizde görevlendirmek üzere engelli personel arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) BETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
Genel Müdür YardımcısıBETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
Türkiye’nin en büyük GRC (Elyaf Katkılı Beton) üreticilerinden, BETOFIBER’de görev yapmak üzere; GENEL MÜDÜR YARDIMCISI arayışımız bulunmaktadır. Tercihen İnşaat, Makine veya Endüstri Mühendisliği mezunu, Şantiye ve fabrika da Üst Düzey Yönetici pozisyonunda  en az 10 yıl deneyimi olan,Yönetim, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip, Büyük ölçekli projelerde görev almış sonuç odaklı, Maliyet hesabı yapabilen, İş programı hazırlayabilen, İSG mevzuatlarına hakim, 40-50 yaş aralığında lider, yaratıcı ruhlu ve dinamik, Güleryüzlü ve Çalışkan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik TeknikeriTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
İnşaat sektöründe 43 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir.Türkiye’nin en Prestijli konut projelerine imza atan şirketimizde görevlendirilmek üzere ‘ELEKTRİK TEKNİKERİ’ aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Aktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşl. A.Ş
Ön Muhasebe SorumlusuAktif Yaşam Spor Sağlık ve Turizm İşl. A.Ş
Toplu Yapılarda (Suadiye Sahil Sitesi,  Fikirtepe Concord) çalışacak aşağıdaki niteliklerde " Ön Muhasebe Elemanları" aranmaktadır.En az Ön Lisans Mezunu ve 2 yıl iş tecrübesi olan,  Tercihen site muhasebesinde tecrübeli, Microsoft office programlarına hakim,(Ms Excel formül bilgisine sahip , tablo oluşturabilecek seviyede olması tercih sebebidir.)Tek Düzen Hesap Planı ve Borç / Alacak kavramlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerisi kuvvetli ve dinamik bir yapıya sahip, Presentable, Bay/Bayan. Erkek Adaylar için Askerliğini Yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonist İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Spa ResepsiyonistTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
SPA bölümünde  Resepsiyonist olarak çalışabilecekAnadolu yakasında ikamet eden Bay Askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecilli En az lise mezunu MS Office programları kullanabilen Tercihen benzer pozisyonda deneyimli Güleryüzlü, ikna yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli Tercihen satış deneyimi olan Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Prezantabl,dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Pazarlama MüdürüTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
İnşaat sektöründe 43 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir.Türkiye’nin en Prestijli konut projelerine imza atan şirketimiz merkez ofiste görevlendirilmek üzere ‘PAZARLAMA MÜDÜRÜ’ aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Dijital Pazarlama UzmanıTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
İnşaat sektöründe 43 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir.Türkiye’nin en Prestijli konut projelerine imza atan şirketimiz merkez ofiste görevlendirilmek üzere ‘DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI’ aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Dizayn Ofis MimarıTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
İnşaat sektöründe 40 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir. Türkiye’nin en Prestijli konut projelerine imza atan şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere ''Dizayn Ofis Mimarı'' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı