Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.

Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, yüksek teknolojisi ve hızı ile TEKNİK YAPI projeden inşaata, çevre düzenlemesinden dekorasyona uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Bugüne kadar sanayi yapılarında 1.000.000m²’nin , konut yapılarında 500.000m²’nin üzerinde imalat deneyimi olan firmamız, taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet göstermektedir.

TEKNİK YAPI TEKNİK YAPILAR SAN. VE TiC. A.Ş., 1998 yılında TEKNİK YAPI PROJE LTD.ŞTİ., 2001 yılında KARGICAK TURİZM İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., 2003 yılında da ŞATO GÜNEY A.Ş.‘nin kurulmasıyla grup haline gelmiştir. Ayrıca, TEKNİK YAPI’nın, VARYAP Varlıbaşlar Grubu ile %50 oranında ortak olarak kurduğu ortak girişim, Türkiye’nin örnek toplu konut projelerinden biri olan UpHill Court’un da yapımını üstlenmiştir. 

Misyonumuz

Müşterilerimiz için;

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecek en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlarımız için;

Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışma koşullarına ve güvenlik tedbirlerine en üst seviyede önem verildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

İş ortaklarımız için;

Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

Vizyonumuz

Sınırlı kaynaklar olan arazilere, ürettiği yapılarla daima en yüksek değeri katan firma olmak.

 

Farkımız “Yapılarımız”

İlk bakışta TEKNİK YAPI bir inşaat firmasıdır. Yakından tanıyanlar için ise diğerlerinden farkımız “yapılarımızdır”.

En önemlisi de yapılarımıza yansıyan bizim yapımız; yani değerlerimiz, anlayışımız, yaklaşımımız, kısacası kültürümüzdür. Bizim kültürümüzde;

Müşteri memnuniyetini en önemli amaç edinmiş olmak vardır.

Kanuni yükümlülüklerin dışında, tüm yaptığımız yapıları firmamızın garantisi altında tutmak vardır.

Üstün bir ekip çalışması ile verimliliğini ve rekabet gücünü sürekli arttırarak, müşterilerimize, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunma ve yapılarının teminatını kendi ismi ile özdeşleştirme gayreti vardır.

500’ün üzerinde çalışan tarafından sistemli ve dinamik bir çalışma temposu içinde ve daima söz verildiği sürede ve kalitede tamamlamış olmanın gururu vardır.

Yenilikçi bir yaklaşımla, kendine özgü yapılar tasarlama ve fark yaratma arzusu vardır. 

Üretiminin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanmanın hızı ve üstünlüğü vardır.

Müşterilerimizin %80’inden fazlasının yeniden tercihi olabilmenin mutluluğu vardır.

Kalitesinin sürekliliğini uluslararası ISO 9001:2000 kalite sertifikası ile güvence altına almış olmak vardır.

Bütün bunların sonucunda ortaya çıkan ve diğerlerinden ayırt edilen yapılarımız vardır.

Kısacası bizim diğerlerinden farkımız “yapılarımız”dır.Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Yönetici AsistanıTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Yapı A.Ş. İstanbul projelerinde, Proje Geliştirme Departmanı’nda görevlendirilecek Yönetici Asistanı aranmaktadır.  Tercihen İnşaat Mühendisliği ya da Hukuk mezunu (4 yıllık üniversite diploması zorunluluğu aranmaktadır)İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir)Proje Geliştirme alanında iş tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve Organizasyon becerisi gelişmiş, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, analitik düşünce yeteneğine sahip,İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Anadolu Yakası’nda ikamet eden  Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Sorumlusu İstanbul(Avr.) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Ofis SorumlusuTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Avrupa yakası/Etiler’de bulunan ofisimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip sekreter arayışımız bulunmaktadır. Ofis asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, güler yüzlü, düzenli, titiz, Disiplinli ve sistemli çalışmayı benimseyen, MS Office (Word, Excel, Outlook) programlarını etkin olarak kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güzellik Elemanı İstanbul(Asya) Maks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Güzellik ElemanıMaks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Tercihen estetisyenlik ,cilt bakımı ,güzellik uzmanlığı eğitimi kursu diploma ya da sertifikasına sahipTercihen uygulamalar konusunda güncel yöntem ,teknik ve teknolojilere hakim Satış ve ikna kabiliyeti yüksek Dış görünümüne maksimum özen gösteren Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın ,sorumluluk sahibi İletişim becerileri kuvvetli Anadolu yakasında ikamet eden Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Kulübü Eğitmeni İstanbul(Asya) Maks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Çocuk Kulübü EğitmeniMaks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Lise mezunu tercihen Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun ya da okumakta olan  3 - 10 yaş arası çocuklarla ilgilenebilecek Çocuklarla iletişimi kuvvetli Güleryüzlü insan ilişkilerine önem veren Takım çalışmasına yatkın Part time veya full time çalışabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Geliştirme MühendisiTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Yapı A.Ş. İstanbul projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat, Elektrik, Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 10 yıl kalite tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip,Kalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı