Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.

Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, yüksek teknolojisi ve hızı ile TEKNİK YAPI projeden inşaata, çevre düzenlemesinden dekorasyona uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Bugüne kadar sanayi yapılarında 1.000.000m²’nin , konut yapılarında 500.000m²’nin üzerinde imalat deneyimi olan firmamız, taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet göstermektedir.

TEKNİK YAPI TEKNİK YAPILAR SAN. VE TiC. A.Ş., 1998 yılında TEKNİK YAPI PROJE LTD.ŞTİ., 2001 yılında KARGICAK TURİZM İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., 2003 yılında da ŞATO GÜNEY A.Ş.‘nin kurulmasıyla grup haline gelmiştir. Ayrıca, TEKNİK YAPI’nın, VARYAP Varlıbaşlar Grubu ile %50 oranında ortak olarak kurduğu ortak girişim, Türkiye’nin örnek toplu konut projelerinden biri olan UpHill Court’un da yapımını üstlenmiştir. 

Misyonumuz

Müşterilerimiz için;

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecek en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlarımız için;

Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışma koşullarına ve güvenlik tedbirlerine en üst seviyede önem verildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

İş ortaklarımız için;

Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

Vizyonumuz

Sınırlı kaynaklar olan arazilere, ürettiği yapılarla daima en yüksek değeri katan firma olmak.

 

Farkımız “Yapılarımız”

İlk bakışta TEKNİK YAPI bir inşaat firmasıdır. Yakından tanıyanlar için ise diğerlerinden farkımız “yapılarımızdır”.

En önemlisi de yapılarımıza yansıyan bizim yapımız; yani değerlerimiz, anlayışımız, yaklaşımımız, kısacası kültürümüzdür. Bizim kültürümüzde;

Müşteri memnuniyetini en önemli amaç edinmiş olmak vardır.

Kanuni yükümlülüklerin dışında, tüm yaptığımız yapıları firmamızın garantisi altında tutmak vardır.

Üstün bir ekip çalışması ile verimliliğini ve rekabet gücünü sürekli arttırarak, müşterilerimize, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunma ve yapılarının teminatını kendi ismi ile özdeşleştirme gayreti vardır.

500’ün üzerinde çalışan tarafından sistemli ve dinamik bir çalışma temposu içinde ve daima söz verildiği sürede ve kalitede tamamlamış olmanın gururu vardır.

Yenilikçi bir yaklaşımla, kendine özgü yapılar tasarlama ve fark yaratma arzusu vardır. 

Üretiminin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanmanın hızı ve üstünlüğü vardır.

Müşterilerimizin %80’inden fazlasının yeniden tercihi olabilmenin mutluluğu vardır.

Kalitesinin sürekliliğini uluslararası ISO 9001:2000 kalite sertifikası ile güvence altına almış olmak vardır.

Bütün bunların sonucunda ortaya çıkan ve diğerlerinden ayırt edilen yapılarımız vardır.

Kısacası bizim diğerlerinden farkımız “yapılarımız”dır.Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çay - Kahve Servis Elemanı İstanbul(Asya) Maks Yemek Hiz. ve Gıda San. A.Ş
Çay - Kahve Servis ElemanıMaks Yemek Hiz. ve Gıda San. A.Ş
Daha önce benzer görevde çalışmış, Sahrayıcedit Mahallesine Ulaşım sorunu olmayan, 25– 45 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uygun, Çay ve Kahve Servis Elemanı Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Eğitmeni İstanbul(Asya) Maks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Spor EğitmeniMaks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Fitness, Stüdyo Grup Derslerinin verilmesi Üye egzersiz programlarının hazırlanması ve takibi. Aynı zamanda grup dersleri verebilenadaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Maks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Satış UzmanıMaks Spor Turizm San. ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Ön lisans veya Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen spor tesisi ve spa  sektörü olmak üzere; en az 4 yıl satış deneyimine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yâda 3 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Maks Yemek Hiz. ve Gıda San. A.Ş
Temizlik GörevlisiMaks Yemek Hiz. ve Gıda San. A.Ş
Anadolu yakasında ikamet eden 18 - 40 yaş aralığındaDış görünümüne özen gösterenKişisel hijyen konusunda bilinçliPrezentablEn az 1 yıl deneyimiBay-Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran İşletme Müdürü İstanbul(Asya) Maks Yemek Hiz. ve Gıda San. A.Ş
Restoran İşletme MüdürüMaks Yemek Hiz. ve Gıda San. A.Ş
Kozyatağı'nda bulunan 750 kişi kapasiteli Et-inn restoranımıza ''İşletme Müdürü'' arıyoruz.  Tercihen yüksekokul mezunu, Restaurant yönetiminde en az 10 yıl yöneticilik deneyimine sahip, 300+kişi kapasiteli benzer bir işletmeyi minimum 3 yıl süreyle yönetmiş, Restaurant otomasyon sistemleri konusunda  deneyim sahibi ve MS Office uygulamalarını bilen, Maliyet kontrolü konusunda deneyimli raporlama ve analiz becerisine sahip, Yaklaşık 100 kişilik kadronun sevk ve organizasyonunu yapabilecek, İşletmenin satış ve pazarlama faaliyetlerini koordine edip, özellikle kurumsal müşteri kazanımı sağlayabilecek, Yöneticilik becerilerine sahip, takım çalışmasını ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Görevlisi İstanbul(Avr.) Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
Ofis GörevlisiTeknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş.
PRESENTABL,KIYAFETİNE ÖZEN GÖSTEREN, GÜLERYÜZLÜTELEFON VE ZİYARETÇİ TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,SÜREKLİ KENDİSİNİ YETİŞTİRME AZMİNDEHAFTA SONLARI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN,ASGARİ LİSE MEZUNUEKİP İÇERİSİNDE UYUMLU ÇALIŞABİLECEK,WORD VE EXCEL KULLANABİLEN,30 YAŞINI GEÇMEMİŞ
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı C Sınıfı İstanbul(Asya) BETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
İş Güvenliği Uzmanı C SınıfıBETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
Cephe sektöründe yüksekte çalışma ve kaldırma ekipmanları konusunda deneyimli,İnşaat şantiye ortamında çalışmaya alışık,Araç kullanabilen,İSG mevzuatlarına hakim,C sınıfı isg uzmanı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Asya) BETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
İnşaat MühendisiBETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
GRC Montajı konusunda en az 5 yıl deneyimliÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve İnşaat Teknikerliği bölümü mezunuAutocad ve MS Office programlarını çok iyi kullanabilenPersonel koordinasyonunu iyi yönlendirebilenBeşeri ilişkileri kuvvetliAraç kullanabilenŞantiye Sorumlusu pozisyonu için personel aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Koordinatör İstanbul(Asya) BETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
Genel KoordinatörBETOFIBER YAPI ELEMANLARI SAN.TİC.A.Ş.
     Türkiye’nin en büyük GRC (Elyaf Katkılı Beton) üreticisi, BETOFIBER’de görev yapmak üzere                                          GENEL KOORDİNATÖR arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı