Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. ve 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Teknopet A.Ş, 2004 yılında kurulmasına rağmen dünyada lider PET Kavanoz fabrikası unvanına çok kısa sürede ulaşmıştır. Aynı zamanda PET Preform üretiminde de Avrupa’da önemli bir yere sahiptir.  Dünyanın dört bir yanında, bir çok dolum fabrikası, binlerce züccaciye, gıda ve içecek firması Teknopet'i tercih etmektedir. Müşterilerine çok geniş bir PET Kavanoz, PET Preform ve Kapak serisi sunmaktadır. Teknopet, kendi makine ve kalıplarını  bünyesindeki kardeş kuruluş olan Supet Makine’de üretmekte ve müşterilerine özel kalıp, tasarım vb. çözümleri çok hızlı bir biçimde sunabilmektedir.

Teknopet A.Ş. üst düzey kalite esaslarını kendisine standart olarak belirlemiştir. Teknolojiyi çok yakından takip eden Teknopet; toplamda sahip olduğu 30.000 m2’lik alan üzerindeki 20.000m2’lik kapalı alanı ile bulunduğu bölgenin önemli büyüklükteki kuruluşlarından biridir.

Teknopet A.Ş, su sektörüne yönelik PET Preform üretimi, sıvı yağ, salça, turşu, sirke, zeytin, konserve vb. ürünler için PET Kavanoz üretimi ve bu kavanozlar ile uyumlu kapakların üretimlerini, ileri teknoloji ve yüksek üretim kapasitesi ile uluslararası birçok gıda firmasının onaylı tedarikçisi olarak İzmir’de yapmaktadır.

Sahip olunan ISO belgeleri aşağıdaki gibidir;

ISO 9001:2008
ISO 22000:2005
ISO 14001:2004
ISO 18001:2007 

Daha ayrıntılı bilgi almak ve ürün kataloğuna ulaşmak için www.teknopet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.teknopet.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 18.00

Açıklama: Cumartesileri birer hafta arayla tatil yapılıyor.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. ve İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uluslararası Satış ve Pazarlama Yöneticisi İzmir Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
Uluslararası Satış ve Pazarlama YöneticisiTeknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
Ege Bölgesinin en büyük 100 firmasından biri olan, PET şişe, kavanozlar ve kapaklarını üreten Teknopet A.Ş. olarak İzmir'in Kemalpaşa ilçesi, Armutlu beldesindeki fabrikamızda çalışmak üzere Uluslararası Satış ve Pazarlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe en az 2 yıl satış tecrübeli, ÇOK İYİ derece İngilizce bilen ve tercihen ikinci bir yabancı dili olan (Mülakat İNGİLİZCE yapılacaktır) Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, dinamik, ERP sistemlerine ve mantığına hakim, ofis programlarını kullanabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı ve müşteri odaklı, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen (B Sınıfı ehliyeti olan)Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı