Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. ve 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Teknopet A.Ş, 2004 yılında kurulmasına rağmen dünyada lider PET Kavanoz fabrikası unvanına çok kısa sürede ulaşmıştır. Aynı zamanda PET Preform üretiminde de Avrupa’da önemli bir yere sahiptir.  Dünyanın dört bir yanında, bir çok dolum fabrikası, binlerce züccaciye, gıda ve içecek firması Teknopet'i tercih etmektedir. Müşterilerine çok geniş bir PET Kavanoz, PET Preform ve Kapak serisi sunmaktadır. Teknopet, kendi makine ve kalıplarını  bünyesindeki kardeş kuruluş olan Supet Makine’de üretmekte ve müşterilerine özel kalıp, tasarım vb. çözümleri çok hızlı bir biçimde sunabilmektedir.

Teknopet A.Ş. üst düzey kalite esaslarını kendisine standart olarak belirlemiştir. Teknolojiyi çok yakından takip eden Teknopet; toplamda sahip olduğu 30.000 m2’lik alan üzerindeki 20.000m2’lik kapalı alanı ile bulunduğu bölgenin önemli büyüklükteki kuruluşlarından biridir.

Teknopet A.Ş, su sektörüne yönelik PET Preform üretimi, sıvı yağ, salça, turşu, sirke, zeytin, konserve vb. ürünler için PET Kavanoz üretimi ve bu kavanozlar ile uyumlu kapakların üretimlerini, ileri teknoloji ve yüksek üretim kapasitesi ile uluslararası birçok gıda firmasının onaylı tedarikçisi olarak İzmir’de yapmaktadır.

Sahip olunan ISO belgeleri aşağıdaki gibidir;

ISO 9001:2008
ISO 22000:2005
ISO 14001:2004
ISO 18001:2007 

Daha ayrıntılı bilgi almak ve ürün kataloğuna ulaşmak için www.teknopet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.teknopet.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 18.00

Açıklama: Cumartesileri birer hafta arayla tatil yapılıyor.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. ve İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalıphane AR-GE Müdürü İzmir Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
Kalıphane AR-GE MüdürüTeknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
?EBSO verilerine göre Ege Bölgesinin en büyük plastik üreticisi konumunda olan, bölgenin ilk 50 şirketi arasındaki Teknopet A.Ş. fabrikamızda çalışmak üzere CAD/CAM operasyonlarında uzman Makine Mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız. Kendi plastik enjeksiyon ve şişirme kalıplarımızı, kendi makinelerimizi ürettiğimiz yüksek teknoloji kalıphanemizde çalışmak üzere;Eğer;·       Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun,·       Siemens Unigraphics NX bilgisayar destekli tasarım programını ileri seviyede kullanabilen,·       3,4,5 eksen CAM Operasyonlarına haiz·       Plastik malzeme konusunda bilgi ve tasarım tecrübesi olan,·       Plastik kalıbı tasarım faliyetlerinde aktif olarak rol almış,·       2D / 3D resim kontrolü yapabilen; montaj, arşivleme, parça yenileme, malzeme listesi oluşturma ve kontrol etme gibi program içi araçları ileri seviyede kullanabilen,·       Yeni üretilen parçalar için teknik tasarım dosyası hazırlayabilen,·       Microsoft Office uygulamalarına hakim,·       Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,·       Ekip çalışmasına yatkın,·       Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·       Otomobil ehliyetine sahip,İseniz, ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı