Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. ve 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Teknopet A.Ş, 2004 yılında kurulmasına rağmen dünyada lider PET Kavanoz fabrikası unvanına çok kısa sürede ulaşmıştır. Aynı zamanda PET Preform üretiminde de Avrupa’da önemli bir yere sahiptir.  Dünyanın dört bir yanında, bir çok dolum fabrikası, binlerce züccaciye, gıda ve içecek firması Teknopet'i tercih etmektedir. Müşterilerine çok geniş bir PET Kavanoz, PET Preform ve Kapak serisi sunmaktadır. Teknopet, kendi makine ve kalıplarını  bünyesindeki kardeş kuruluş olan Supet Makine’de üretmekte ve müşterilerine özel kalıp, tasarım vb. çözümleri çok hızlı bir biçimde sunabilmektedir.

Teknopet A.Ş. üst düzey kalite esaslarını kendisine standart olarak belirlemiştir. Teknolojiyi çok yakından takip eden Teknopet; toplamda sahip olduğu 30.000 m2’lik alan üzerindeki 20.000m2’lik kapalı alanı ile bulunduğu bölgenin önemli büyüklükteki kuruluşlarından biridir.

Teknopet A.Ş, su sektörüne yönelik PET Preform üretimi, sıvı yağ, salça, turşu, sirke, zeytin, konserve vb. ürünler için PET Kavanoz üretimi ve bu kavanozlar ile uyumlu kapakların üretimlerini, ileri teknoloji ve yüksek üretim kapasitesi ile uluslararası birçok gıda firmasının onaylı tedarikçisi olarak İzmir’de yapmaktadır.

Sahip olunan ISO belgeleri aşağıdaki gibidir;

ISO 9001:2008
ISO 22000:2005
ISO 14001:2004
ISO 18001:2007 

Daha ayrıntılı bilgi almak ve ürün kataloğuna ulaşmak için www.teknopet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.teknopet.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 18.00

Açıklama: Cumartesileri birer hafta arayla tatil yapılıyor.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. ve İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Kalite Müdürü İzmir Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
Üretim Kalite MüdürüTeknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
TERCİHEN Üniversitelerin KALİTE, Makine, Mekatronik Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun,Üretim konusunda deneyimli, Kalite kontrol tecrübesi olan, Malzeme bilgisi, makina elemanları, pnömatik, servo tahrikler ve teknik resim konularına hakim,MS Office uygulamalarını ve ERP Proje yönetim sistemlerini etkin olarak kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli,Sonuç odaklı, seri ve pratik çalışan, analitik düşünebilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir Teknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
Makine MühendisiTeknopet Plastik Ürünleri ve Pet Ambalaj San. A.Ş.
Dünyada sektöründe lider konumda bulunan, bir çok ülkeye ihracat gerçekleştiren, Ege Bölgesi'nin ilk 100 büyük şirketleri arasında yer alan, bünyesinde 200'ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Teknopet Plastik A.Ş., bünyesinde AR-GEdepartmanında görevlendirilmek üzere;  Makine Mühendisi alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların kısa görev tanımı ve taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Makine ve imalat sektöründe tasarım konusunda deneyimli, Kalıpçılık tecrübesi olan, plastik enjeksiyon kalıpları ve sıcak yolluk sistemleri konusunda tecrübe sahibiSiemens NX programını kullanabilen, Malzeme bilgisi, makina elemanları, pnömatik, servo tahrikler ve teknik resim konularına hakim,MS Office uygulamalarını ve ERP Proje yönetim sistemlerini etkin olarak kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli,Sonuç odaklı, seri ve pratik çalışan, analitik düşünebilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı