Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri İlişkileri Elemanı İstanbul(Avr.) Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Müşteri İlişkileri ElemanıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Üniversite mezunu, En az 2 yıl benzer pozisyonda deneyime ve eğitime sahip, Pozitif bakış açısı ile takım ve ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Müşteri odaklı düşünebilen, Sonuç odaklı, sonuç üreten, Raporlama ve analiz bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden adaylar, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
E-Ticaret Yazılım UzmanıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  NET ve C# ortamında yazılım geliştirme konusunda deneyim ve bilgi sahibi,  Web (ASP.NET) tabanlı yazılım geliştirme konusunda deneyimli, WCF teknolojisi ve ADO.NET Entity Framework hakkında bilgi sahibi,  MS SQL Server tecrübesine sahip,  Nesneye yönelik tasarım (OOP) ve programlama tecrübesine sahip,  Yazılım geliştirmeye ve araştırma yapmaya yönelik teknik seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünen,  Öğrenmeyi ve araştırmayı seven, sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek Tercihen en az bir yıl Web yazılım geliştirme tecrübesi olan,  Ekip çalışmasına uyumlu,  Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazar Kasa Pos Ön Ofis / Kasa Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Yazar Kasa Pos Ön Ofis / Kasa Operasyon UzmanıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
. Tercihen IBM (Toshıba) Genius Open kasa yazılımlarında tecrübeli   MS SQL hakim. Üniversite veya Yüksek okul mezunu,. Tercihen Istanbul Avrupa yakasında ikamet eden,. Tercihen perakende sektöründe benzer bir görevde asgari 3 yıl deneyim sahibi,. CRM/Satış Yönetimi uygulamaları ve kampanya tasarımları yapabilen,  şirket içi diğer süreçlerle koordineli çalışabilen,. MS Office uygulamalarına son derece hakim olan, (Word, Excel, Powerpoint),. İletişim ve koordinasyon becerilerinde kuvvetli,. İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü,. Dikkatli, sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,. Dinamik bir ortamda çalışmaya istekli,. Seyahat engeli bulunmayan,. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,. Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü Balıkesir Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Mağaza MüdürüTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde Paragon AVM içerisinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer İstanbul(Asya) Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
Mağaza Satış Danışmanı ve KasiyerTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu,*Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip,*Müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli,*Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek,*MS Office uygulamalarına hakim,*Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı