TeleDiyalog İletişim ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd 

Şirket Bilgileri

http://www.telediyalog.com

TeleDiyalog İletişim ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd

Telediyalog Çağrı Merkezi, 2004 yılında Almanya'nın Bremen şehrinde kurulmuştur. Ana merkezi Almanya` da olmak üzere Türkiye'de İstanbul, İzmir ,Malatya, Balıkesir, Hatay lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde (Almanca, Türkçe, Rusca, İngilizce) hizmet vermektedir.

Telediyalog Çağrı Merkezi Hizmetleri 6 yıllık deneyimi ve her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren kendini kanıtlamış altyapısı
ve  250’ ye yakın
personeli ile 7 / 24 Çağrı alabilen, son teknoloji ile müşterilerine Insourcing ve Outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir. 

Atılımcı pazarlama ve kaliteye tamamen adanmışlığı sayesinde Telediyalog, Türkiye'deki en hızlı büyüyen çağrı merkezi konumuna yerleşmiştir. Geniş bir yelpazede sunduğu hizmetlerle Telediyalog, sektördeki en çeşitli müşteri gruplarına destek sunar.
Hizmetler arasında çok dilli inbound/outbound tele pazarlama, üçüncü taraf doğrulaması, doğrudan yanıtla sipariş alma, katalog satışları, seminer rezervasyonları ve randevu ayarlama, veritabanı yönetimi, doğrudan posta, telesekreter ve ihtiyaca uygun müşteri hizmeti operasyonları yer almaktadır.


Sektörünün liderlerinden biri olan Telediyalog, 2007 yılından bu yana iş dünyasına çağrı merkezi ve iletişim alanlarında hizmet veriyor. Şirketlerin son müşterileri ve ilişki kurdukları bütün noktalarla iletişimlerinde yeni stratejiler üreten Telediyalog, operasyonel tecrübesi ile güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmış ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdüren bir kuruluştur. Değişimi yönetebilen ve hizmetlerinde farklılık yaratan yetkin insan kaynağı ve yüksek bilgi birikimi ile Telediyalog,
çağrı merkezi ve temel müşteri hizmetlerinin yanı sıra Tele-Satış, Saha Müşteri Yönetimi, Back Office, Yardım Hattı, Ürün Tanıtım Pazarlama, Anket çalışma ve İnternet tabanlı işlemlerde de müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Yurtdışına  hizmet veren önemli Şirketlerden olan Telediyalog kalite ve öncü çalışmaları ile Yurtdışındaki Know How'ı ülkemizde sunmaktadır. 

Telediyalog, 2007 yılında aldığı sektörel açılım kararı dahilinde, Türkiye' de E-Ticaret sektöründe de tecrübe ve kaynaklarını yeni iş imkanları yaratmak ve ulusal değerler üretmek için faaliyete
geçirmiştir.

 

Misyonumuz
Firmalara Dış kaynak kullanımı kapsamında, kaliteli, karlı ve yüksek katma değerli Çağrı Merkezi ve müşteri ilişkileri alanında mükemmel hizmet sunarak, üstün teknoloji, uzman iş gücü ve etkin süreç yönetimiyle, optimum maliyetli çağrı merkezi çözümleri ve rekabet üstünlüğü kazanmalarını sağlamak.

 

Vizyonumuz
Ayrıcalıklı, kalite odaklı hizmetler sunarak, sektörde çalışanlar ve kurumsal müşteriler tarafından en çok tercih edilen, uluslararası platformda lider firma olmaktır.

 

Değerlerimiz

·         Mükemmelliği hedeflemek

·         Müşteri başarısına odaklanmak

·         Değer yaratmak

·         Güvenilirliğimizi korumak

Kalite Politikamız

·         Müşteri ayırımı yapmaksızın, hizmet kalitemizi sürekli korumak ve müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımak

·         Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde karşılamak için süreçleri iyileştirmek ve yeni değerler yaratmak

·         Müşterilerimize ait know-how ve bilgilerin gizliliğini korumak

 

İşveren olarak TeleDiyalog

Çalışanlarına;

·         İş disiplinini kendine  sorumluluk edinme

·         Yüksek standartlarla kaliteli bir çalışma ortamı

·         Profesyönel altyapı ile verimli çalışabilme

·         Kariyer hedefine her zaman başarı ile basamak tanıyan

·         Motivasyonu arttırıcı ödüller

·         Rekabetçi ücretlendirme

İmkanları sağlar.Çalışanları ile iç içe her zaman  büyük bir  aile ortamında çalışmayı seven ve şirkete olan katkılarını arttırmak amacı ile çalışanlarına iddialı sorumluluklar veren bir firmadır.Bu sorumluluklar eğitimlerle ve takım koçları ile desteklenir.

Her zaman bir üst basamağa yükselmek amaçlı ilerleyen TeleDiTeleDiyalog İletişim ve Reklam Hizmetleri Tic. Ltd İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.