Tem Hospital 

Şirket Bilgileri





http://www.tem.com.tr

Tem Hospital

TEM HOSPITAL olarak eğitim, bilgi ve deneyimiyle kendini kanıtlamış uzman hekim kadrosu ve yardımcı sağlık personeli ile birlikte, hastaların tanı ve tedavisinde mükemmele ulaşmayı amaçlıyoruz.

Hastanemiz Mahmutbey Tem gişeleri yanında, 6500 m2 kapalı alana, modern hastane mimarisine uygun olarak kurulmuş olup, 1999 yılından beri sağlık hizmetlerini sürdürmektedir. Açılışından bu yana yaptığı yatırımlarla istanbul da referans gösterilen özel sağlık kuruluslarindan birisi olmustur.

Hastanemizde karşılandığınız andan ugurlandığınız ana kadar konuksever, ilgi ve güler yüzlü bir kadro bulacaksınız.

Kalite Anlayışımız;  Dogru ve hızlı bir şekilde, hasta haklarına saygılı, etkin ve kaliteli bir hizmet sunarak, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadir.

Tem Hospital’ ın temel stratejisi, hastaların teşhis ve tedavilerinde, modern tibbi cihaz, uzman hekim ve sağlık personeli eşliğinde hijyenik ortamda makul fiyata sağlık hizmeti vermektedir.

Açık kalp cerrahisi dışında tıbbın tüm ana ve yan branşlarında hizmet veren Tem Hospital‘ da 4 ameliyat merkezi ve iki doğum bölümü mevcuttur.

Acil
servis hizmetimiz ve modern donanimli ambulansımız doktor ve sağlık ekibi eşliğinde 24 saat hasta transferi olanagi sunmaktadır.SSK ile Yeni Doğan - Erişkin Yoğun bakım ve Mikro cerrahi alaninda anlaşmamız mevcuttur.

Tam donanimli Yeni Doğan - Erişkin  Yoğun bakım ünitelerimizde hastalarımız 24 saat uzman doktor ve sağlık ekibimizin kontrolü ve gözetimi altinda tutulmaktadir. Ayrica şehir içi ve şehir dışında SSK sevki ile gelen hastalara tedavi olanağı sağlayan Mikro cerrahi ünitemiz, bölgemizde meydana gelen is kazalarındaki yaralanmalara da en kisa  süre içinde müdahale edilebilmektedir.

Odalarimiz Tek yataklı süit ve büyük süit olarak dizayn edilmis olup merkezi havalandırma, telefon, tv, banyo ve buzdolabı mevcuttur....



Tem Hospital İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net