Özel Akgün Tem Hastanesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Özel Akgün Tem Hastanesi olarak eğitim, bilgi ve deneyimiyle kendini kanıtlamış uzman hekim kadrosu ve yardımcı sağlık personeli ile birlikte, hastaların tanı ve tedavisinde mükemmele ulaşmayı amaçlıyoruz.

1999 yılında Özel Tem Hospital Hastanesi adı altında faaliyetlerine başlayan hastanemizde, 2015 yılında yapılan yönetim değişikliği sonrasında mevcut sağlık kadrosunu koruyarak Özel Akgün Tem Hastanesi olarak isim değişkliği yapılmıştır. 6500 m2 kapalı alana sahip olan hastanemizde tüm branşlarımızda SGK anlaşması mevcuttur.

Özel Akgün Tem Hastanesi’ nin temel stratejisi, hastaların teşhis ve tedavilerinde, modern tibbi cihaz, uzman hekim ve sağlık personeli eşliğinde hijyenik ortamda uygun ve yeterli bir sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanemizde 4 ameliyathane ve iki doğum bölümü mevcuttur.

Acil servis hizmetimiz ve modern donanimli ambulansımız doktor ve sağlık ekibi eşliğinde 24 saat hasta transferi olanagi sunmaktadır.

Tam donanimli Yenidoğan ve Erişkin Yoğun bakım ünitelerimizde hastalarımız 24 saat uzman doktor ve sağlık ekibimizin kontrolü ve gözetimi altinda tutulmaktadir.

Hastanemizin ayrıca açıldığı tarihten itibaren faaliyet göstermekte olan El Cerrahisi Birimi ile hem İstanbul hem de Marmara Bölgesi'nin önemli El Cerrahi Merkezlerinden birisi olmuştur.

Odalarimiz Tek yataklı süit ve büyük süit olarak dizayn edilmis olup merkezi havalandırma, telefon, tv, banyo ve buzdolabı mevcuttur....

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hastaneler,Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: www.tem.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÖzel Akgün Tem Hastanesi İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.