Temizlik Yolda İnternet Hiz.Ltd.Şti. - Temizlikyolda.com  

Şirket Bilgileri


Temizlik Yolda İnternet Hiz.Ltd.Şti. - Temizlikyolda.com 

 

Temizlikyolda.com internet üzerinden kullanıcılarına temizlik hizmeti sunmak üzere kurulmuş 2013 yılının en iddialı e-ticaret girişimidir.
 
Temizlikyolda.com; temizlik hizmeti arayan internet kullanıcıları ile, temizlik hizmeti veren firmaları bir araya getiren bir e-ticaret platformudur. Kuru temizlemeden ev & ofis temizliğine, araç temizliğinden evcil hayvan temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 
 
Temizlikyolda.com; web sitesi üzerinden, tüm telefonlarla uyumlu mobil web sayfalar üzerinden, iPhone, Android, BlackBerry ve Nokia uygulamaları ile mobil cihazlar üzerinden sipariş kabul etmektedir. İnternet kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden, temizlikyolda.comüzerinden siparişlerini verebilmektedir.
 
Temizlikyolda.com; hem temizlik sektörünü aktif internet kullanıcısı yapmayı hedeflemiş, hem de temizlik hizmetini internetten satın alan müşterisini %100 memnun edecek uygulamalar geliştirmeye odaklanmış kişilerle çalışma ekibini her gün genişletiyor. İnternet & teknoloji ile ilgiliyseniz ve takım ruhuna inananlardansanız başvurunuzu bekliyoruz. Tüm başvurularda ortak arayacağımız özellikler, dinamik, takım çalışmasına inanan, uyumlu ve fark yaratacak kadar da yaratıcı ve istekli olunmasıdır.
 
Temizlik adına herşey için Temizlikyolda.com.

 Temizlik Yolda İnternet Hiz.Ltd.Şti. - Temizlikyolda.com İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.