Temizlik Yolda İnternet Hiz.Ltd.Şti. - Temizlikyolda.com  

Şirket Bilgileri


Temizlik Yolda İnternet Hiz.Ltd.Şti. - Temizlikyolda.com 

 

Temizlikyolda.com internet üzerinden kullanıcılarına temizlik hizmeti sunmak üzere kurulmuş 2013 yılının en iddialı e-ticaret girişimidir.
 
Temizlikyolda.com; temizlik hizmeti arayan internet kullanıcıları ile, temizlik hizmeti veren firmaları bir araya getiren bir e-ticaret platformudur. Kuru temizlemeden ev & ofis temizliğine, araç temizliğinden evcil hayvan temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 
 
Temizlikyolda.com; web sitesi üzerinden, tüm telefonlarla uyumlu mobil web sayfalar üzerinden, iPhone, Android, BlackBerry ve Nokia uygulamaları ile mobil cihazlar üzerinden sipariş kabul etmektedir. İnternet kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden, temizlikyolda.comüzerinden siparişlerini verebilmektedir.
 
Temizlikyolda.com; hem temizlik sektörünü aktif internet kullanıcısı yapmayı hedeflemiş, hem de temizlik hizmetini internetten satın alan müşterisini %100 memnun edecek uygulamalar geliştirmeye odaklanmış kişilerle çalışma ekibini her gün genişletiyor. İnternet & teknoloji ile ilgiliyseniz ve takım ruhuna inananlardansanız başvurunuzu bekliyoruz. Tüm başvurularda ortak arayacağımız özellikler, dinamik, takım çalışmasına inanan, uyumlu ve fark yaratacak kadar da yaratıcı ve istekli olunmasıdır.
 
Temizlik adına herşey için Temizlikyolda.com.

 Temizlik Yolda İnternet Hiz.Ltd.Şti. - Temizlikyolda.com İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net