Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri 

Şirket Bilgileri

http://www.tepesavunma.com.tr

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi (MANİSA) Manisa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (MANİSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Aşağıda belirtilen kriterlere uygun; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız)İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MANİSA 'da ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan. Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız)İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İZMİR'de ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ANKARA) Ankara TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
Güvenlik Görevlisi (ANKARA)TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
ANKARA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (SİLİVRİ) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (SİLİVRİ)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
SİLİVRİ' de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, En az 1,70 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamışveya en az 1 yıl tecilli, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BURSA) Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BURSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
BURSA 'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir;5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, BAY adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, en az 1.72 cm boyunda,BAYAN adaylar için 28 yaşını aşmamış, en az 1.65 cm boyunda, En az lise mezunu (bayan adaylar), En az ilköğretim mezunu (bay adaylar), Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek,BAY- BAYAN.         *Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, En az ilköğretim mezunu, Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek,BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İZMİR/ Aliağa' da hizmet vereceğimiz projemizde  görevlendirilmek üzere ''Özel Güvenlik Görevlileri'' istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),En az ilköğretim mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 40 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa istikametin de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (KONYA) Konya TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
Güvenlik Görevlisi (KONYA)TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız),En az ortaokul mezunu,  İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay adaylar için 32 yaşını aşmamış, en az 1,73 cm boyunda, Bayan adaylar için 28 yaşını aşmamış, en az 1,65 cm boyunda,KONYA' da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik alanında faaliyet gösteren firmamızın BANKA/ Genel Müdürlük Binası projesinde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir;SİLAHLI özel güvenlik kimlik kartı sahibi, En az Önlisans mezunu, En az iki yıl Banka tecrübesi olan, Orta düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, 175 cm ve üzeri boya sahip, 32 yaşını aşmamış, İletişim yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İSTANBUL/ AVRUPA) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İSTANBUL/ AVRUPA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
SİLAHLI Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,En az lise mezunu,Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 2 yıl güvenlik deneyimi olan, 23- 39 yaş arası, En az 1,78 boyunda, Prezantabl, İletişimi düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BANKA İSTANBUL ANADOLU YAKASI) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BANKA İSTANBUL ANADOLU YAKASI)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İSTANBUL/ Anadolu Yakası' nda bulunan BANKA projelerimizde görevlendirilmek üzere;SİLAHLI Güvenlik Kimlik kartı sahibi, En az Lise mezunu, 39 yaşını aşmamış, En az 1.75 cm boyunda, İletişim becerisi yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BANKA GENEL MÜDÜRLÜK) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BANKA GENEL MÜDÜRLÜK)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İSTANBUL/ Avrupa Yakası' nda bulunan BANKA projelerimizde görevlendirilmek üzere;SİLAHLI Güvenlik Kimlik kartı sahibi, En az Lise mezunu, 39 yaşını aşmamış, En az 1.75 cm boyunda, İletişim becerisi yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (KÜTAHYA) Kütahya Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (KÜTAHYA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
KÜTAHYA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı