Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri 

Şirket Bilgileri

http://www.tepesavunma.com.tr

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi (BANKA) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BANKA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İSTANBUL Anadolu Yakası' nda bulunan BANKA projelerimizde görevlendirilmek üzere; SİLAHLI Güvenlik Kimlik kartı sahibi, 32 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, İletişim becerisi yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (Genel Müdürlük Binası) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (Genel Müdürlük Binası)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik hizmeti vermekte olduğumuz Banka Genel Müdürlük Binası' nda görevlendirilmek üzere Silahlı Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;- SİLAHLI Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,- 35 yaşını aşmamış,- En az 1.75 boyunda,- Askerliğini yapmış,- Disiplinli çalışmayı ilke edinmiş,- Takım çalışmasına yatkın,- BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ÇAYIROVA) Kocaeli Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ÇAYIROVA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ÇAYIROVA ŞEKERPINAR bölgesinde bulunan OTOMOTİV FABRİKA ve DEPO projemizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.- Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, - En az 170 cm boyunda,- 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- En az ilköğretim mezunu,- BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (TUZLA) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (TUZLA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
TUZLA ŞİFA'da bulunan BEYAZ EŞYA FABRİKA projelerimizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır;- Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, - En az 170 cm boyunda,- 38 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- En az ilköğretim mezunu,- Güvenlik görevlisi olarak çalışmış, - BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik alanında faaliyet gösteren firmamızın Pendik Kurtköy'de hizmet vermeye başlayacağı MAĞAZA projesinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır;- Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, - En az 180 cm boyunda,- 30 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- En az lise mezunu,- Yabancı dil bilgisi olan,- Kendisine ve giyimine özen gösteren,-BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ANKARA) Ankara Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ANKARA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ANKARA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (SAFRANBOLU) Karabük Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (SAFRANBOLU)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
SAFRANBOLU' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, SAFRANBOLU' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (Danışma) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (Danışma)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik Hizmeti vermekte olduğumuz Banka Genel Müdürlük Binası' nda görevlendirilmek üzere BAYAN Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir;* Özel güvenlik kimlik kartı sahibi,* Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi, * En az 1,70 boyunda,* En az LİSE Mezunu,* 30 yaşını aşmamış,* Olumlu iletişim kurabilen,* Kişisel bakımına özen gösteren,* Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen,* BAYAN. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fiziki Güvenlik Yöneticisi Ankara TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
Fiziki Güvenlik YöneticisiTEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
 "Fiziki Güvenlik Operasyonları Yöneticisi / Hastane Projeleri" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, 5188 Sayılı Yasa gereğinde özel güvenlik kimlik kart sahibi, 50 yaşını aşmamış, Sağlık sektöründe idari işler ve güvenlik alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu ve 4857 Sayılı İş Kanunu'na hakim, Puantaj ve fatura kesme konularında bilgi sahibi, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip (Aktif olarak araç kullanabilen), Organizasyon ve idari yetkinliğe sahip, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BURSA) Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BURSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
BURSA 'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, BAY adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, en az 1.72 cm boyunda, BAYAN adaylar için 28 yaşını aşmamış, en az 1.65 cm boyunda, En az lise mezunu (bayan adaylar), En az ilköğretim mezunu (bay adaylar), Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY- BAYAN.        *Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
  5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, En az ilköğretim mezunu, Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (AFYON) Afyon Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (AFYON)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
AFYON' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, AFYON' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE GÜVENLİK MÜDÜRÜ (YOZGAT) Yozgat TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
PROJE GÜVENLİK MÜDÜRÜ (YOZGAT)TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.
YOZGAT "da bulunan, özel güvenlik hizmeti verdiğimiz HASTANE projemizde istihdam edilmek üzere 'Proje Güvenlik Müdürü' arayışımız bulunmaktadır;   5188 Sayılı Yasa gereği, Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan (Silahlı-Silahsız), En az MYO tercihen üniversite mezunu, Özel Güvenlik sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Organizasyon ve idari yetkinliğe sahip, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Ms Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, YOZGAT "da ikamet eden, BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (KONYA) Konya Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (KONYA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, BAY adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, en az 1,73 cm boyunda,  KONYA' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ESKİŞEHİR) Eskişehir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ESKİŞEHİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan (Silahlı-Silahsız), En az ortaokul mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 32 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, ESKİŞEHİR' de ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
    İZMİR/ Aliağa' da hizmet vereceğimiz projemizde  görevlendirilmek üzere ''Özel Güvenlik Görevlileri'' istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), En az ilköğretim mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 45 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa istikametin de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (Bursa/ İNEGÖL) Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (Bursa/ İNEGÖL)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
BURSA/ İNEGÖL 'de bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere BAY Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, En az 1.73 cm boyunda, En az ilköğretim mezunu, Güvenliği meslek edinmiş, BURSA/ İNEGÖL 'de ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Alarm Sistemleri Montaj Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Alarm Sistemleri Montaj TeknisyeniTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Şirketimizin faaliyet alanlarından Elektronik Güvenlik Sistemleri montajında görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden Alarm İzleme Montaj Teknikeri/ Teknisyeni alınacaktır. Lise veya MYO (Elektrik-Elektronik Bölümü) mezunu, En az bir yıl alarm sistemlerinin kurulumunda veya arızalarının giderilmesinde tecrübe sahibi, ( özellikle DSC , CADDX  veya PARADOX paneller), Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Askerliğini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (MANİSA) Manisa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (MANİSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Aşağıda belirtilen kriterlere uygun;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız) İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MANİSA 'da ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan.Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız) İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İZMİR'de ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı