Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri 

Şirket Bilgileri

http://www.tepesavunma.com.tr

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi (BANKA) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BANKA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İSTANBUL Anadolu Yakası' nda bulunan BANKA projelerimizde görevlendirilmek üzere; SİLAHLI Güvenlik Kimlik kartı sahibi, 32 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, İletişim becerisi yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (Genel Müdürlük Binası) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (Genel Müdürlük Binası)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik hizmeti vermekte olduğumuz Banka Genel Müdürlük Binası' nda görevlendirilmek üzere Silahlı Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;- SİLAHLI Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,- 35 yaşını aşmamış,- En az 1.75 boyunda,- Askerliğini yapmış,- Disiplinli çalışmayı ilke edinmiş,- Takım çalışmasına yatkın,- BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BURSA) Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BURSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
BURSA 'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, BAY adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, en az 1.72 cm boyunda, BAYAN adaylar için 28 yaşını aşmamış, en az 1.65 cm boyunda, En az lise mezunu (bayan adaylar), En az ilköğretim mezunu (bay adaylar), Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY- BAYAN.        *Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
  5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, En az ilköğretim mezunu, Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ESKİŞEHİR) Eskişehir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ESKİŞEHİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan (Silahlı-Silahsız), En az ortaokul mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 32 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, ESKİŞEHİR' de ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
    İZMİR/ Aliağa' da hizmet vereceğimiz projemizde  görevlendirilmek üzere ''Özel Güvenlik Görevlileri'' istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), En az ilköğretim mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 45 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa istikametin de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ŞANTİYE PROJESİ) Ankara Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ŞANTİYE PROJESİ)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ANKARA' da hizmet verdiğimiz ŞANTİYE projemizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, ETİMESGUT ve SİNCAN' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (MANİSA) Manisa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (MANİSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Aşağıda belirtilen kriterlere uygun;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız) İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MANİSA 'da ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan.Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız) İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İZMİR'de ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ÇAYIROVA) Kocaeli Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ÇAYIROVA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ÇAYIROVA ŞEKERPINAR bölgesinde bulunan OTOMOTİV FABRİKA ve DEPO projemizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.- Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, - En az 170 cm boyunda,- 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- En az ilköğretim mezunu,- BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (TUZLA) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (TUZLA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
TUZLA ŞİFA'da bulunan BEYAZ EŞYA FABRİKA projelerimizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır;- Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, - En az 170 cm boyunda,- 38 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- En az ilköğretim mezunu,- Güvenlik görevlisi olarak çalışmış, - BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik alanında faaliyet gösteren firmamızın Pendik Kurtköy'de hizmet vermeye başlayacağı MAĞAZA projesinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır;- Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, - En az 180 cm boyunda,- 30 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- En az lise mezunu,- Yabancı dil bilgisi olan,- Kendisine ve giyimine özen gösteren,-BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ANKARA) Ankara Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ANKARA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ANKARA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (SAFRANBOLU) Karabük Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (SAFRANBOLU)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
SAFRANBOLU' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;  5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız), İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, SAFRANBOLU' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (Danışma) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (Danışma)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik Hizmeti vermekte olduğumuz Banka Genel Müdürlük Binası' nda görevlendirilmek üzere BAYAN Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir;* Özel güvenlik kimlik kartı sahibi,* Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi, * En az 1,70 boyunda,* En az LİSE Mezunu,* 30 yaşını aşmamış,* Olumlu iletişim kurabilen,* Kişisel bakımına özen gösteren,* Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen,* BAYAN. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı