Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri 

Şirket Bilgileri

http://www.tepesavunma.com.tr

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İZMİR/ Aliağa' da hizmet vereceğimiz projemizde  görevlendirilmek üzere ''Özel Güvenlik Görevlileri'' istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),En az ilköğretim mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 45 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa istikametin de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (MANİSA) Manisa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (MANİSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Aşağıda belirtilen kriterlere uygun; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız)İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MANİSA 'da ikamet eden veya edebilecekBay - Bayan. Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız)İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İZMİR'de ikamet eden veya edebilecekBay - Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Alarm Sistemleri Montaj Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Alarm Sistemleri Montaj TeknisyeniTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Şirketimizin faaliyet alanlarından Elektronik Güvenlik Sistemlerimontajında görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu Yakası veİstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden Alarm İzleme Montaj Teknikeri/ Teknisyeni alınacaktır.Lise veya MYO (Elektrik-Elektronik Bölümü) mezunu, En az bir yıl alarm sistemlerinin kurulumunda veya arızalarının giderilmesinde tecrübe sahibi, ( özellikle DSC , CADDX  veya PARADOX paneller),Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan,Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek,Askerliğini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ANKARA) Ankara Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ANKARA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ANKARA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BANKA) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BANKA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İSTANBUL Anadolu Yakası' nda bulunan BANKA projelerimizde görevlendirilmek üzere; SİLAHLI Güvenlik Kimlik kartı sahibi, 32 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, İletişim becerisi yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (Genel Müdürlük Binası) İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (Genel Müdürlük Binası)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik hizmeti vermekte olduğumuz Banka Genel Müdürlük Binası' nda görevlendirilmek üzere Silahlı Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir;- SİLAHLI Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,- 35 yaşını aşmamış,- En az 1.75 boyunda,- Askerliğini yapmış,- Disiplinli çalışmayı ilke edinmiş,- Takım çalışmasına yatkın,- BAY. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BURSA) Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BURSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
BURSA 'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, BAY adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, en az 1.72 cm boyunda, BAYAN adaylar için 28 yaşını aşmamış, en az 1.65 cm boyunda, En az lise mezunu (bayan adaylar), En az ilköğretim mezunu (bay adaylar), Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY- BAYAN.        *Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
  5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, En az ilköğretim mezunu, Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı