Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri 

Şirket Bilgileri

http://www.tepesavunma.com.tr

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR/ ALİAĞA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
İZMİR/ Aliağa' da hizmet vereceğimiz projemizde  görevlendirilmek üzere ''Özel Güvenlik Görevlileri'' istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),En az ilköğretim mezunu, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 45 yaşını aşmamış, En az 1,73 cm boyunda, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa istikametin de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (MANİSA) Manisa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (MANİSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Aşağıda belirtilen kriterlere uygun; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız)İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MANİSA 'da ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan. Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İZMİR) İzmir Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (İZMİR)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız)İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün Bay adaylar için en az 1,73 cm, bayan adaylar için en az 1,63 cm boyunda Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İZMİR'de ikamet eden veya edebilecek Bay - Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (BURSA) Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (BURSA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
BURSA 'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir;5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, BAY adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, en az 1.72 cm boyunda,BAYAN adaylar için 28 yaşını aşmamış, en az 1.65 cm boyunda, En az lise mezunu (bayan adaylar), En az ilköğretim mezunu (bay adaylar), Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek,BAY- BAYAN.         *Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, En az 1.72 cm boyunda, En az ilköğretim mezunu, Güvenliği meslek edinmiş, BURSA 'da ikamet eden yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek,BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (ANKARA) Ankara Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (ANKARA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
ANKARA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YASA UZMANI (5188 ÖZEL GÜVENLİK) İstanbul(Asya) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
YASA UZMANI (5188 ÖZEL GÜVENLİK)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik sektöründe lider olan şirketimizin Marmara Bölge Müdürlüğü' nde görevlendirilmek üzere  "5188 Güvenlik Yasası Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.En az MYO, tercihen Üniversite Mezunu, 5188 Sayılı Güvenlik Yasası' nı çok iyi bilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office programlarını çok iyi kullanan, 35 yaşını aşmamış, Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (KÜTAHYA) Kütahya Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Görevlisi (KÜTAHYA)Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
KÜTAHYA' da bulunan projelerimizde  görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartına sahip (silahlı-silahsız),İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, 38 yaşını aşmamış, En az 1,72 cm boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya' da ikamet eden, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Güvenlik GörevlisiTepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
Fiziki Güvenlik alanında faaliyet gösteren firmamızın BANKA/ Genel Müdürlük Binası projesinde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlisi istihdam edilecektir;SİLAHLI özel güvenlik kimlik kartı sahibi,En az Önlisans mezunu, En az iki yıl Banka tecrübesi olan, Orta düzeyde bilgisayar bilgisine sahip,175 cm ve üzeri boya sahip, 32 yaşını aşmamış, İletişim yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, BAY.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı