Terbay Makina Endüstri Ve Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriTerbay Makina Endüstri Ve Tic.A.Ş.

TERBAY was established in Izmir in 1954 is a company of Terbay Group. The company is supplying welded steel fabricated parts as OEM for automotive (commercial vehicles), tractor and heavy road machinery industries.
        At present, TERBAY has 20.000 m² covered and total 50.000 m² area for production. In the production halls laser cutting, oxygen-plasma cutting, shearing and bending, stamping and drilling, machining, welding with jigs and fixtures, shot blasting and painting (electrostatic powder coating and wet spray painting) operations are done with necessary machinery and equipment.  TERBAY has a potential of processing 2.000 tons of sheet steel a month with its current capacity.


Terbay Makina Endüstri Ve Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Metot Mühendisi İzmir TERBAY MAKİNA ENDÜSTRİ VE TİC.A.Ş.
Metot MühendisiTERBAY MAKİNA ENDÜSTRİ VE TİC.A.Ş.
1954 yılında kurulmuş olan şirketimiz TERBAY MAKİNA faaliyetlerine dünyaca tanınmış iş makinaları, tarım makinaları ve otomotiv sektöründeki markaların ana tedarikçisi olarak devam etmektedir. Sizleri de başarılı ekibimizin değerli bir üyesi olmaya davet ediyoruz.Eğer siz de dünya markası firmaların başarılı mühendis ekipleriyle birlikte yürüttüğümüz projelerimizin bir üyesi olmak isterseniz başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin Metod Mühendisliği Departmanında görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Excel Programına hakim)Analitik düşünme, planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, Yenilikçi, gelişime açık ve sorgulayıcı, Çok iyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, Yaratıcı, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri iyi olanTercihen teknik resim ve AutoCAD bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış.(Erkek adayları için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı