Tetaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.tetas.com.tr

 

TETAŞ A.Ş. 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Bugün triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmetini sağlayan tedarik merkezi haline gelmiştir. 300 personeli, 5 şubesi ve yaygın satış sonrası servisi ile 17 ayrı şirketten oluşan topluluğun lokomotifi durumundadır. Tüm şirketler grubu bünyesinde toplam 2000’e yakın personel istihdam edilmektedir.

 

Hizmet verdiği geniş sektör yelpazesinde, TETAŞ, dünyanın ileri teknolojisine sahip yatırım markalarının Türk Tekstil Üreticilerine ulaşmasında köprü vazifesi görerek, sektörün dünya rekabetinde boy göstermesine katkılar sağlamaktadır. Artan yatırımlarıyla da yalnızca teknolojiyi taşımada değil, yerel üretimin gelişmesinde de öncülük yapmaktadır. 

 

Kurumsallaşma ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinen TETAŞ, EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi ile sektöründe lider konumunu sürdürmektedir. 

 

TETAŞ TEKSTİL İML.İTH. İHR. DAHİLİ TİC. A.Ş.
1982 yılında kurulmuştur. Triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri, ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmeti vermektedir.

 

VENÜS GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1982 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretimi yapmakta ve üretiminin tamamını uluslararası pazarlara sunmaktadır.

 

TET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.
1986 yılında kurulmuştur. Sigorta hizmetleri vermektedir.

 

TESAN MAKİNA BİLİŞİM TEK. SAN. VE TİC. A.Ş.
1990 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için kesimhane makineleri imalatı yapmaktadır. TESAN’a TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD 1999 Teknoloji Başarı Ödülü verilmiştir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi vardır.

 

TEPAŞ TEKSTİL PAZARLAMA VE SAN. A.Ş.
1993 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için triko üretimi yapmaktadır.

 

TET TEKSTİL ETİKET AMBALAJ MATB. SAN. VE TİC. A.Ş.
1994 yılında kurulmuştur. Tasarım hizmetleri ile birlikte kendinden yapışkanlı sanayi etiketleri, barkod etiketleri, termal terazi etiketleri, bilgisayar etiketleri, meto etiketleri, motex etiketleri, konfeksiyon ve kırtasiye etiketleri üretmektedir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi vardır.

 

TETAŞ MAKİNA TEKSTİL BÜRO EKİPMANLARI DIŞ TİCARET A.Ş.
1994 yılında kurulmuştur. Ege Serbest Bölge’de ithalat, ihracat ve transit ticaret konularında faaliyet göstermektedir.

 

TEMAT KIRTASİYE BÜRO EKİPMANLARI TEKS. SAN. VE TİC. A.Ş.
1997 yılından beri departman bazında faaliyet gösteren şirket, 2002 yılı sonundan itibaren yeni bir firma olarak gruba katılmıştır. Kırtasiye ve ofis ürünleri konusunda hem kendi markaları ile hem de uluslararası markalarla sektöre hizmet vermektedir.

 

TEK ÖRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
2001 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlara özellikle yuvarlak örgü (penye) üretimiyle hizmet vermektedir.

 

TEC TEKSTİL DOKUMA BASKI MATBAA ETİKET SAN. VE TİC. A.Ş.
2002 yılında gruba katılmıştır. Dokuma ve baskı etiket üretimi yapmaktadır.

 

TEPTRİKO TEKSTİL PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.

 

TEKBES TEKSTİL MAKİNE BÜRO EKİPMANLARI SAN.VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

YATIRIM FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.

 

STRATEJİ FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş.

 

TEVSAN GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

TEKNOLOJİ ELK. MAKİNA TEKSTİL SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

TE HOLDİNG A.Ş.
 

 Ücret Politikası ve parasal yararlar:

 

Yılda 12 maaş net olarak ödenmektedir. 
Personelimiz evlenme, doğum, ölüm gibi durumlarda parasal sosyal yararlardan faydalanabilmektedir.

 


Yemek ve Servis:


Satış ve şube personeline “ Ticket “ uygulaması yapılmakta, geri kalan personel grup yemekhanesinden yararlanmaktadır. Ulaşım; İstanbul’un Avrupa ve Asya yakası ile tüm şubelerimizde servisler ile gerçekleştirilmektedir.

 


Çalışma süreleri ve İzinler:


İş Yasası hükümleri uygulanmaktadır. Yılda 3 işgününe kadar ücretli mazeret izni kullanılabilmektedir. Hafta arası 09.00 – 18.30 saatleri arasında çalışılmaktadır. Ayrıca ek olarak iki haftada bir cumartesi günü 09:00 -12:30 arası çalışılmaktadır.

 


Sağlık:


Grup şirketlerimizde günün belirli saatlerinde işyeri hekimi görev yapmaktadır. Personelimiz, SSK’nın yanı sıra grup şirketlerimizden olan sigorta şirketimizin hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımız için ferdi kaza sigortası yapılır.

Şirket Vizyonu:

Pazarda

Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer

Firma web sitesi: www.tetas.com.tr


Çalışma ŞekliTetaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Temizlik ElemanıTetaş
-Daha önce temizlik görevinde bulunmuş, -35 yaşını aşmamış, -Gerektiğinde mesai yapabilecek, -Bayan, -Hadımköy yerkeşkemizde çalışabilecek ve yakın civarda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi / Kesimhane ve cad Sistemleri İstanbul(Avr.) Tetaş
Satış Temsilcisi / Kesimhane ve cad SistemleriTetaş
TETAŞ Şirketler grubumuzun Kesimhane ve cad sistemleri satış departmanın da görevlendirilmek üzere;* Sahada rut sisteminde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,* Müşteri portföyünü geliştirmek,* Tahsilat sürecini takip etmek,* Satış hedeflerine ulaşmaya yönelik çalışmaları yürütmek,* Yapılan çalışmaları raporlamakla sorumlu olacak ‘Saha Satış Temsilcisi’ çalışma  arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Kiralama Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Tetaş
Araç Kiralama Satış TemsilcisiTetaş
Araç filo kiralama alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Kariyerini aktif saha satış alanında devam ettirme konusunda istekli, Kurumsal Müşteri Portföyü yönetimi alanında deneyimli, Güçlü iletişim yönetimi, etkili müzakere, konuşma ve sunum becerilerine sahip, Satış sonrası hizmetler konularında deneyim sahibi, Hedef odaklı çalışabilecek, motivasyonu yüksek, Uzun vadede şirketle birlikte büyüme potansiyeli olan, Raporlama yeteneği gelişmiş, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Satış Destek ElemanıTetaş
- En az lise, tercihen MYO mezunu,- Temel Office programlarının kullanımında deneyimli,- Analitik düşünebilen,- Müşteri ilişkilerinde başarılı,- Seyahat engeli bulunmayan,- Stres yönetiminde başarılı,- Mükemmeliyetçiliği ilke edinmiş,- Tercihen Oracle uygulamalarında deneyimli,- Kıraç'daki merkez ofisimizde görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İstanbul(Avr.) Tetaş
Aşçı YardımcısıTetaş
Şirket Bünyesindeki Restorantımızda  görev alacak, Sorumluluk alabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Kişisel temizliğine özen gösteren, Bay-Bayan eleman alınacaktır. Tercihen Kıraç-Esenyurt Civarında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yönetmeni İstanbul(Avr.) Tetaş
İnsan Kaynakları YönetmeniTetaş
İnsan Kaynakları Departmanında görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'İnsan Kaynakları Yönetmeni' aranmaktadır. Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(İnsan Kaynakları, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi v.b) En az 8-10 yıl deneyim sahibi ve en az 2 yıl Yönetici olarak görev almış, İnsan Kaynaklarının tüm süreç ve sistemlerinde ( İş kanunu, SGK mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı, Seçme Yerleştirme, İş Analizi, Kariyer Planlama, Eğitim ve Geliştirme, Performans Değerlendirme, Personel özlük işlemleri ( Bordro, puantaj,bütçe ve ücret yönetim)) bilgi sahibi ve takip kontrolünü yapacak  tecrübede, Şirket hedefleri doğrultusunda belirtilen görevleri icra ve üst yönetime gerekli raporlamaları yapabilecek, Planlama ve organizasyon, problem çözme becerileri gelişmiş; sistem kurma ve geliştirmeye istekli, MS Office uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Sorgulayıcı ve sonuç odaklı bir çalışma sistemini prensip edinmiş, Tercihen ORACLE veya benzeri HR Modülünde deneyimi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İstanbul-Avrupa yakasında İkamet eden, Kıraç/Esenyurt’da yer alan yerleşkemizde görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Tetaş
Satış MühendisiTetaş
Üniversitelerin  Tekstil Mühendisliği ,Elektronik Mühendisliği veya Makina Mühendisliği bölümlerinden Mezun, Tercihen aşağıdaki dallardan biri veya daha fazlasında tecrübeliTrikoYuvarlak Örme,Hazır Giyim Üretim, Boya Baskı ve Tekstil Kimyasalları İngilizce bilen , İkili İlişkileri Kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, 28 Yaşını Aşmamış, Erkek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Tetaş
Teknik Servis MühendisiTetaş
Üniversitelerin  Tekstil Mühendisliği ,Elektronik Mühendisliği veya Makina Mühendisliği bölümlerinden Mezun, Tercihen aşağıdaki dallardan biri veya daha fazlasında tecrübeliTrikoYuvarlak ÖrmeHazır Giyim Üretim Boya Baskı ve Tekstil Kimyasalları İyi derecede İngilizce bilen , İkili İlişkileri Kuvvetli, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, 28 Yaşını Aşmamış, Erkek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bulaşık Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Bulaşık ElemanıTetaş
- Yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilen,- Kişisel temizliğine önem veren,- Güler yüzlü insan ilişkileri kuvvetli.- Bayan,- Tercihen Tetaş  Hadımköy binamıza yakın Esenyurt ve çevresinde ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı / Yetiştirmek Üzere İstanbul(Avr.) Tetaş
Üretim Elemanı / Yetiştirmek ÜzereTetaş
Etiketleme bölümünde çalışacak Erkek Askerliğini yapmış Disiplinli, sorumluk sahibi Vardiyalı çalışabilecek Yoğun tempoda, Fazla Mesaili çalışabilecek Kıraç'daki merkez binamıza yakın çevrede çalışabilecek Lise mezunu olması tercih edilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofset Baskı Elemanı (Tekstil Etiketleri) İstanbul(Avr.) Tetaş
Ofset Baskı Elemanı (Tekstil Etiketleri)Tetaş
- Ofset baskı makinelerinde çalışmış- Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,- Tekstil etiketi deneyimi olması tercih nedenidir.  - Erkek- Disiplinli, sorumluk sahibi- Askerliğini tamamlamış,- Vardiyalı ve Fazla Mesaili çalışabilecek- Kıraç'daki merkez binamızda çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CAD Sistem Eğitim Danışmanı / Gaziantep Gaziantep Tetaş
CAD Sistem Eğitim Danışmanı / GaziantepTetaş
En az  Tekstıl Meslek Yüksek okulu mezunu Bilgisayarlı Kalıp Hazırlama Sıstemlerı Cad sıstemlerınde tecrübeli, tasarım programı bilen, Tercihen Geminicad & Apex kullanmasını bilen Aktif egitmenlik veya operatörlük yapmış, Tercihen Bayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İnsan ilişkilerde başarılı, dış görünüşüne önem veren, ikna kabiliyeti kuvvetlı Tercihen İyi derece İngilizce bilgisine sahip Gaziantep’te ikamet eden, Ehliyetli, aktif sürüş deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cad Sistem Eğitim Danışmanı / Denizli-İzmir Denizli, İzmir Tetaş
Cad Sistem Eğitim Danışmanı / Denizli-İzmirTetaş
En az  Tekstil Meslek Yüksek okulu mezunu Bilgisayarlı Kalıp Hazırlama Sistemleri Cad sistemlerinde tecrübeli, tasarım programı bilen, Tercihen Geminicad & Apex kullanmasını bilen Aktif eğitmenlik veya operatörlük yapmış, Tercihen Bayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İnsan ilişkilerde başarılı, dış görünüşüne önem veren, ikna kabiliyeti kuvvetli Tercihen İyi derece İngilizce bilgisine sahip Seyahat engeli olmayan, Denizli veya İzmir'de ikamet eden, Ehliyetli, aktif sürüş deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker / Sanayi Etiketleri - Flekso İstanbul(Avr.) Tetaş
Grafiker / Sanayi Etiketleri - FleksoTetaş
Etiket tasarım konusunda iyi Photoshop, Illustrator, programlarini iyi derecede kullanabilen Flekso baskıyı bilen        Yoğun iş temposunda çalışabilecek Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları Kıraç'daki merkez binamıza yakın çevrede çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı