Tetaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.tetas.com.tr

 

TETAŞ A.Ş. 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Bugün triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmetini sağlayan tedarik merkezi haline gelmiştir. 300 personeli, 5 şubesi ve yaygın satış sonrası servisi ile 17 ayrı şirketten oluşan topluluğun lokomotifi durumundadır. Tüm şirketler grubu bünyesinde toplam 2000’e yakın personel istihdam edilmektedir.

 

Hizmet verdiği geniş sektör yelpazesinde, TETAŞ, dünyanın ileri teknolojisine sahip yatırım markalarının Türk Tekstil Üreticilerine ulaşmasında köprü vazifesi görerek, sektörün dünya rekabetinde boy göstermesine katkılar sağlamaktadır. Artan yatırımlarıyla da yalnızca teknolojiyi taşımada değil, yerel üretimin gelişmesinde de öncülük yapmaktadır. 

 

Kurumsallaşma ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinen TETAŞ, EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi ile sektöründe lider konumunu sürdürmektedir. 

 

TETAŞ TEKSTİL İML.İTH. İHR. DAHİLİ TİC. A.Ş.
1982 yılında kurulmuştur. Triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri, ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmeti vermektedir.

 

VENÜS GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1982 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretimi yapmakta ve üretiminin tamamını uluslararası pazarlara sunmaktadır.

 

TET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.
1986 yılında kurulmuştur. Sigorta hizmetleri vermektedir.

 

TESAN MAKİNA BİLİŞİM TEK. SAN. VE TİC. A.Ş.
1990 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için kesimhane makineleri imalatı yapmaktadır. TESAN’a TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD 1999 Teknoloji Başarı Ödülü verilmiştir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi vardır.

 

TEPAŞ TEKSTİL PAZARLAMA VE SAN. A.Ş.
1993 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için triko üretimi yapmaktadır.

 

TET TEKSTİL ETİKET AMBALAJ MATB. SAN. VE TİC. A.Ş.
1994 yılında kurulmuştur. Tasarım hizmetleri ile birlikte kendinden yapışkanlı sanayi etiketleri, barkod etiketleri, termal terazi etiketleri, bilgisayar etiketleri, meto etiketleri, motex etiketleri, konfeksiyon ve kırtasiye etiketleri üretmektedir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi vardır.

 

TETAŞ MAKİNA TEKSTİL BÜRO EKİPMANLARI DIŞ TİCARET A.Ş.
1994 yılında kurulmuştur. Ege Serbest Bölge’de ithalat, ihracat ve transit ticaret konularında faaliyet göstermektedir.

 

TEMAT KIRTASİYE BÜRO EKİPMANLARI TEKS. SAN. VE TİC. A.Ş.
1997 yılından beri departman bazında faaliyet gösteren şirket, 2002 yılı sonundan itibaren yeni bir firma olarak gruba katılmıştır. Kırtasiye ve ofis ürünleri konusunda hem kendi markaları ile hem de uluslararası markalarla sektöre hizmet vermektedir.

 

TEK ÖRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
2001 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlara özellikle yuvarlak örgü (penye) üretimiyle hizmet vermektedir.

 

TEC TEKSTİL DOKUMA BASKI MATBAA ETİKET SAN. VE TİC. A.Ş.
2002 yılında gruba katılmıştır. Dokuma ve baskı etiket üretimi yapmaktadır.

 

TEPTRİKO TEKSTİL PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.

 

TEKBES TEKSTİL MAKİNE BÜRO EKİPMANLARI SAN.VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

YATIRIM FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.

 

STRATEJİ FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş.

 

TEVSAN GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

TEKNOLOJİ ELK. MAKİNA TEKSTİL SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

TE HOLDİNG A.Ş.
 

 Ücret Politikası ve parasal yararlar:

 

Yılda 12 maaş net olarak ödenmektedir. 
Personelimiz evlenme, doğum, ölüm gibi durumlarda parasal sosyal yararlardan faydalanabilmektedir.

 


Yemek ve Servis:


Satış ve şube personeline “ Ticket “ uygulaması yapılmakta, geri kalan personel grup yemekhanesinden yararlanmaktadır. Ulaşım; İstanbul’un Avrupa ve Asya yakası ile tüm şubelerimizde servisler ile gerçekleştirilmektedir.

 


Çalışma süreleri ve İzinler:


İş Yasası hükümleri uygulanmaktadır. Yılda 3 işgününe kadar ücretli mazeret izni kullanılabilmektedir. Hafta arası 09.00 – 18.30 saatleri arasında çalışılmaktadır. Ayrıca ek olarak iki haftada bir cumartesi günü 09:00 -12:30 arası çalışılmaktadır.

 


Sağlık:


Grup şirketlerimizde günün belirli saatlerinde işyeri hekimi görev yapmaktadır. Personelimiz, SSK’nın yanı sıra grup şirketlerimizden olan sigorta şirketimizin hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımız için ferdi kaza sigortası yapılır.

Şirket Vizyonu:

Pazarda

Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer

Firma web sitesi: www.tetas.com.tr


Çalışma ŞekliTetaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kasiyer İstanbul(Avr.) Tetaş
KasiyerTetaş
Lise veya yüksekokul mezunu, Yiyecek içecek sektörüne kasa tecrübesi bulunan, Dikkatli titiz çalışma presibini kendine ilke edinmiş, Bayan,Avrupa yakasında ve tercihen Hadımköy merkez binamıza yakın,Güler yüzlü, dinamik ve insan ilişkileri kuvvetli takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Depo ElemanıTetaş
- Tercihen ortaokul, lise ve dengi okullardan mezun,( İlkokul da olabilir.)- Askerliğini yapmış, - 30 yaşını aşmamış,- Tercihen depolama konusunda iş tecrübesi olan,- Genç, dinamik , öğrenmeye açık,- Mesai konusunda engeli olmayan,- Tercihen forklift ehliyeti olan,- Kıraç yerleşkemizde çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bulaşık Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Bulaşık ElemanıTetaş
- Yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilen,- Kişisel temizliğine önem veren,- Güler yüzlü insan ilişkileri kuvvetli.- Bayan,- Tercihen Tetaş  Hadımköy binamıza yakın Esenyurt ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İstanbul(Avr.) Tetaş
Aşçı YardımcısıTetaş
Şirket Bünyesindeki Restorantımızda  görev alacak, Sorumluluk alabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Kişisel temizliğine özen gösteren, Bay-Bayan eleman alınacaktır. Tercihen Kıraç-Esenyurt Civarında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Temizlik ElemanıTetaş
- Tercihen 40 yaşını aşmamış,- Daha öncede tercihen bir firmada temizlik görevinde çalışmış.- Askerlikle ilişkisi olmayan,- Erkek- Kıraç’daki merkez binamızda çalışabilecek tercihen Avrupa yakasında ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Makineleri Satış Temsilcisi / DENİZLİ Denizli Tetaş
Tekstil Makineleri Satış Temsilcisi / DENİZLİTetaş
İlgili Üniversitelerin Satış, Pazarlama , İşletme , Ekonomi ,Makine ve Tekstil bölümlerinden mezun olmuş, Tercihen Tekstil Makinaları satışında deneyimli , Ofis araç ve programlarını kullanabilen, İletişim yönü ve müşteri ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, temsil yeteneği yüksek, Müşteri ziyaretleri planlayıp, gerçekleştirerek aktif satış ve tanıtım yaparak, raporlayacak, Yönetim tarafından verilecek satış hedeflerini gerçekleştirecek, Tercihen Bay, Askerlikle ilişiği olmayan Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Denizli’de İkamet eden Ehliyetli, Aktif sürüş deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi / Kesimhane ve cad Sistemleri İstanbul(Avr.) Tetaş
Satış Temsilcisi / Kesimhane ve cad SistemleriTetaş
TETAŞ Şirketler grubumuzun Kesimhane ve cad sistemleri satış departmanın da görevlendirilmek üzere;* Sahada rut sisteminde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,* Müşteri portföyünü geliştirmek,* Tahsilat sürecini takip etmek,* Satış hedeflerine ulaşmaya yönelik çalışmaları yürütmek,* Yapılan çalışmaları raporlamakla sorumlu olacak ‘Saha Satış Temsilcisi’ çalışma  arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Faktoring Analisti İstanbul(Avr.) Tetaş
Uluslararası Faktoring AnalistiTetaş
-Şirketimizin İstanbul’da bulunan genel müdürlüğünde görev yapmak üzere,-İstanbul ilinde yerleşik,-İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip-Yüksekokul veya Ticaret Lisesi mezunu,-MS Office,  özellikle Excell uygulamalarına hakim,-Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,-Detay odaklı ,analitik düşünebilen ve iş takibinde başarılı-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı