Tetaş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.tetas.com.tr

 

TETAŞ A.Ş. 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Bugün triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmetini sağlayan tedarik merkezi haline gelmiştir. 300 personeli, 5 şubesi ve yaygın satış sonrası servisi ile 17 ayrı şirketten oluşan topluluğun lokomotifi durumundadır. Tüm şirketler grubu bünyesinde toplam 2000’e yakın personel istihdam edilmektedir.

 

Hizmet verdiği geniş sektör yelpazesinde, TETAŞ, dünyanın ileri teknolojisine sahip yatırım markalarının Türk Tekstil Üreticilerine ulaşmasında köprü vazifesi görerek, sektörün dünya rekabetinde boy göstermesine katkılar sağlamaktadır. Artan yatırımlarıyla da yalnızca teknolojiyi taşımada değil, yerel üretimin gelişmesinde de öncülük yapmaktadır. 

 

Kurumsallaşma ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinen TETAŞ, EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi ile sektöründe lider konumunu sürdürmektedir. 

 

TETAŞ TEKSTİL İML.İTH. İHR. DAHİLİ TİC. A.Ş.
1982 yılında kurulmuştur. Triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri, ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmeti vermektedir.

 

VENÜS GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
1982 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretimi yapmakta ve üretiminin tamamını uluslararası pazarlara sunmaktadır.

 

TET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.
1986 yılında kurulmuştur. Sigorta hizmetleri vermektedir.

 

TESAN MAKİNA BİLİŞİM TEK. SAN. VE TİC. A.Ş.
1990 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için kesimhane makineleri imalatı yapmaktadır. TESAN’a TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD 1999 Teknoloji Başarı Ödülü verilmiştir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi vardır.

 

TEPAŞ TEKSTİL PAZARLAMA VE SAN. A.Ş.
1993 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için triko üretimi yapmaktadır.

 

TET TEKSTİL ETİKET AMBALAJ MATB. SAN. VE TİC. A.Ş.
1994 yılında kurulmuştur. Tasarım hizmetleri ile birlikte kendinden yapışkanlı sanayi etiketleri, barkod etiketleri, termal terazi etiketleri, bilgisayar etiketleri, meto etiketleri, motex etiketleri, konfeksiyon ve kırtasiye etiketleri üretmektedir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistem belgesi vardır.

 

TETAŞ MAKİNA TEKSTİL BÜRO EKİPMANLARI DIŞ TİCARET A.Ş.
1994 yılında kurulmuştur. Ege Serbest Bölge’de ithalat, ihracat ve transit ticaret konularında faaliyet göstermektedir.

 

TEMAT KIRTASİYE BÜRO EKİPMANLARI TEKS. SAN. VE TİC. A.Ş.
1997 yılından beri departman bazında faaliyet gösteren şirket, 2002 yılı sonundan itibaren yeni bir firma olarak gruba katılmıştır. Kırtasiye ve ofis ürünleri konusunda hem kendi markaları ile hem de uluslararası markalarla sektöre hizmet vermektedir.

 

TEK ÖRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
2001 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlara özellikle yuvarlak örgü (penye) üretimiyle hizmet vermektedir.

 

TEC TEKSTİL DOKUMA BASKI MATBAA ETİKET SAN. VE TİC. A.Ş.
2002 yılında gruba katılmıştır. Dokuma ve baskı etiket üretimi yapmaktadır.

 

TEPTRİKO TEKSTİL PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.

 

TEKBES TEKSTİL MAKİNE BÜRO EKİPMANLARI SAN.VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

YATIRIM FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.

 

STRATEJİ FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş.

 

TEVSAN GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

TEKNOLOJİ ELK. MAKİNA TEKSTİL SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

 

TE HOLDİNG A.Ş.
 

 Ücret Politikası ve parasal yararlar:

 

Yılda 12 maaş net olarak ödenmektedir. 
Personelimiz evlenme, doğum, ölüm gibi durumlarda parasal sosyal yararlardan faydalanabilmektedir.

 


Yemek ve Servis:


Satış ve şube personeline “ Ticket “ uygulaması yapılmakta, geri kalan personel grup yemekhanesinden yararlanmaktadır. Ulaşım; İstanbul’un Avrupa ve Asya yakası ile tüm şubelerimizde servisler ile gerçekleştirilmektedir.

 


Çalışma süreleri ve İzinler:


İş Yasası hükümleri uygulanmaktadır. Yılda 3 işgününe kadar ücretli mazeret izni kullanılabilmektedir. Hafta arası 09.00 – 18.30 saatleri arasında çalışılmaktadır. Ayrıca ek olarak iki haftada bir cumartesi günü 09:00 -12:30 arası çalışılmaktadır.

 


Sağlık:


Grup şirketlerimizde günün belirli saatlerinde işyeri hekimi görev yapmaktadır. Personelimiz, SSK’nın yanı sıra grup şirketlerimizden olan sigorta şirketimizin hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımız için ferdi kaza sigortası yapılır.

Şirket Vizyonu:

Pazarda

Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer

Firma web sitesi: www.tetas.com.tr


Çalışma ŞekliTetaş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Garson İstanbul(Avr.) Tetaş
GarsonTetaş
- Tercihen bir yıl deneyimli,- Askerliğini tamamlamış,- Kişisel temizliğine özen gösteren,- Kıraç'daki merkez binamızda bulunan restorantımızda çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Serigrafi Baskı Ustası İstanbul(Avr.) Tetaş
Serigrafi Baskı UstasıTetaş
- Tam Otomatik tabaka serigraf makinelerinde çalışmış- Serigraf Baskıyı iyi bilen- Tekstil etiketi deneyimi olması tercih nedenidir.  - Erkek- Displinli, sorumluk sahibi- Askerliğini tamamlamış,- Vardiyalı ve Fazla Mesaili çalışabilecek- Kıraç'daki merkez binamızda çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen - İzmir İzmir Tetaş
Teknisyen - İzmirTetaş
*En az Meslek Lisesi veya Meslek yüksek okulu tercihen lisans mezunu,*Konfeksiyon makineleri tamirinde deneyimli,*Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,*Çıraklık eğitim kurumlarından alınmış Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı serfitika sahibi,*İzmir’de ikamet eden ,*Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker / Sanayi Etiketleri Ofset.. İstanbul(Avr.) Tetaş
Grafiker / Sanayi Etiketleri Ofset..Tetaş
- Tekstil Etiketi,  Kutu, Dergi, Broşür, Katalog gibi ürünlerin Tasarım ve  Baskı Öncesi Hazırlık süreçlerinde deneyimli- Photoshop, Illustrator, Indesıgn programlarini kullanabilen- Tercihen Ofset Baskı Renk yönetimi ve uygulamalarına hakim- Titiz ve hızlı çalışan, iş takibi ve geri bildirim konusunda hassas,- Detaylara önem veren, İletişim becerileri güçlü,- Yoğun iş temposunda çalışabilecek- Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi - Gaziantep Gaziantep Tetaş
Satış Temsilcisi - GaziantepTetaş
Konfeksiyon makineleri ve mobilya ürünleri satışı yapan grup firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda ki özelliklere sahip Satış Temsilcisi aranmaktadır.En az MYO tercihen Üniversite mezunu, İş seyahatlerine engeli bulunmayan, En az 2 yıl aktif satış deneyimi olan, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Gaziantep’te ikamet eden. 28 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Masa Montaj Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Masa Montaj ElemanıTetaş
Min 2 yıl tecrubeliAskerliğini yapmışB sınıfı ehliyetTercihen meslek lisesi mezunuTercihen Hadımköy civarı oturan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kağıt Sarım Makinesi Operatörü İstanbul(Avr.) Tetaş
Kağıt Sarım Makinesi OperatörüTetaş
Min 2 yıl tecrubeliAskerliğini yapmışVardiyalı çalışabilecekTercihen Hadımköy civarı oturan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Tetaş
Paketleme ElemanıTetaş
Askerliğini yapmışVardiyalı çalışabilecekTercihen Hadımköy civarı oturan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Analisti / Sigortacılık İstanbul(Avr.) Tetaş
Pazarlama Analisti / SigortacılıkTetaş
- Meslek Yüksek Okulu veya dört yıllık üniversite mezunu, (tercihen sigortacılık mezunu) - Aktif pazarlama ve müşteri ziyareti yapabilecek,- Sigorta konusunda en az 1 yıl deneyimli, (staj olabilir)- MS Office Uygulamalarına hakim,- İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl,- Satış ve pazarlama yeteneğine sahip,- Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip,- Takım çalışmasına uygun,- B sınıfı ehliyet ve araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İzmir Tetaş
Muhasebe MüdürüTetaş
• Üniversitelerin idari ve İktisadi Bilimler bölümlerinden mezun,• Muhasebe konusunda 7-10 yıl, yöneticilik konusunda 3-5 yıl arası tecrübeli,• Tekdüzen hesap planına hakim,• Mevcut ve önerilen yasal zorunlulukların bilincinde olan,• Takım çalışmasına  uyumlu, kurum kültürüne adapte olabilecek,• Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,• Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Proaktif şekilde yapılan işi kontrol eden ve planlama kabiliyetine haiz, raporlama tarihlerine riayet edecek, • MS office programlarını iyi derecede kullanabilen (özellikle excel ve powerpoint),• İzmir Çiğli de ki Merzez binamızda çalışabilecek,• Tekstil Sektör tecrübesi tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı