The Green Park Hotels - İstanbul 

Şirket Bilgileri

www.thegreenpark.com 

THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS

 

Dinamik ve yenilikçi Üstündağ Grup, her zaman ilkleri başarmayı hedeflemiştir. Otomotiv, aydınlatma, inşaat ve turizm gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren grup, turizm sektöründe The Green Park Hotels & Resorts ismiyle hizmet vermektedir.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Adil Üstündağ’ın 1974 yılında otomotiv sektöründe kurduğu firma ile grubun ilk temelleri atıldı. Sanayiden turizm sektörüne doğru genişleyen grup, başarı ivmesini turizme yaptığı önemli yatırımlar sayesinde hızlandırdı.

 

Zincirin ilk halkası The Green Park Hotel Taksim 1995 yılında hizmete açıldı. 2001 yılında ise Atatürk Havalimanı’na en yakın 5 yıldızlı otel The Green Park Hotel Merter, yerli ve yabancı turizme hizmet vermeye başladı. Grup, 2003 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk ve uzun süreler tek olmayı sürdüren 5 yıldızlı oteli The Green Park Hotel Bostancı’yı açtı. The Green Park Resort Kartepe ise 2004’te turizme hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin yeni kayak merkezi Kartepe, yılın kış aylarında kayak ve snowboard, yaz aylarında ise futbol ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip en cazip adres konumundadır. Şirket toplantıları ve seminerler için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır. Üstündağ Grup 4 mevim hizmet veren Kartepe’den sonra Pendik sahilinde hizmet verecek olan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center ‘ın inşaatına başladı. 2010 yılının ilk çeyreğinde misafirlerini ağırlamaya başlayacak otel İstanbul’un en çok toplantı salonuna sahip oteli olacak.  Üstündağ Grup yeni projelerine,   Ankara’da Çankaya ilçesinde ve İstanbul’da Eyüp’te inşaatları başlayacak olan yeni 5 yıldızlı otelleri ile devam ediyor.

 

THE GREEN PARK HOTEL TAKSİM… “Düşlerinizin ötesinde…”

 

İstanbul’un kalbi olarak kabul edilen Taksim’in oteller bölgesi Talimhane’de yer alan otel tarihle iç içe, iş ve alışveriş merkezlerinin ortasında yer alıyor. Ulaşılması çok kolay olan The Green Park Taksim, Taksim Meydanı'na 100 metre, Yeşilköy Havalimanı'na 18 km. mesafede bulunuyor.

 

Zincirinin ilk halkası olan The Green Park Hotel Taksim, 1995 yılında hizmete açılmıştır. İstanbul'u kuşbakışı gören muhteşem bir manzaraya sahip olan otel, 170 standart oda, 1 royal suit, 6 suit ve 2 engelli odası olmak üzere toplam 179 oda ve 356 yatak kapasitesine sahiptir. En son teknoloji ile donatılmış çok amaçlı 6 adet toplantı salonu, genellikle konferans, seminer kokteyl gibi değişik organizasyonlar için tercih edilmektedir.

 

 

THE GREEN PARK HOTEL MERTER… “Tarihi yaşatan mekânlar…”

 

İstanbul’un tekstil dünyasının kalbi Merter semtinde geniş bir bahçe içinde bulunan The Green Park Hotel Merter, Atatürk Havalimanı'na ve fuar merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekmektedir.

 

5 yıldızlı otel, 133 standart oda, 1 kral dairesi, 2 suit, 2 bağlantılı oda ve 2 engelli oda olmak üzere toplam 140 oda ve 280 yatak kapasitesine sahiptir. Otelin Sağlık Kulübü 2 bin 400 m2'lik bir alanda yer alan Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyosu, masaj salonları, açık ve kapalı havuzlarından oluşmaktadır. En son teknolojik cihazlarla donatılmış 1 adet balo salonu, 4 adet toplantı salonu bulunan The Green Park Merter, çok amaçlı olarak da kullanılabiliyor. Salonlarda 25 kişiden 1.300 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

THE GREEN PARK HOTEL BOSTANCI…”Bir ilkin başlangıcı…”

 

Eşsiz adalar manzarasının yanı sıra, renkli gece yaşantısıyla dikkat çeken ve Bağdat Caddesi ile ünlü Bostancı’da yer alan The Green Park Hotel Bostancı, Anadolu yakasının ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşımaktadır. Gebze, İzmit, Dudulu Organize sanayi bölgelerine ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığıyla da dikkat çekmektedir.

 

180 standart oda, 8 executive oda, 4 executive suit, 2 corner suit, 2 engelli odası olmak üzere toplam 196 oda ve 392 yatak kapasitesine sahiptir. Kongre, genel kurul, eğitim, düğün ve özel yemekler gibi organizasyonların sergilendiği 1 balo ve 17 adet toplantı salonuna sahiptir.

 

Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyosu, masaj salonları ve ısıtmalı açık havuzu ile konuklarına hizmette bulunan otelin Sağlık&Spor Kulübünde her türlü spor aktivitesi için uygundur.

 

 

THE GREEN PARK RESORT KARTEPE… “Efsanelerin zirvesinde 4 mevsim…”

 

Muhteşem samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, The Green Park Resort Kartepe, bir tarafta Sapanca Gölü, diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a sadece 1 saat mesafededir. Kış aylarında kayak ve snowboard, yaz aylarında ise futbol ve adrenalin tutkunları için en cazip adres konumundaki otelimiz, şirket toplantıları ve seminerleri için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır. İstanbul Çevre Konseyi Konfederasyonu tarafından Çevre Ödülü’ne layık görülen otelimizde, doğal hayata ve çevreye gösterdiğimiz özeni, 1700m. Yüksekliğe doğalgaz hattı döşeyerek ve 10.000 fidan dikerek gösterdik.

 

3.500.000m2 alana sahip Kartepe’deki tek tesisi olan The Green Park Resort Kartepe, 2 suit, 2 bağlantılı oda olmak üzere toplam 250 oda ve 50 dağ evine sahiptir. Düğün, şirket toplantıları ve seminerler gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan otelin, 1 adet balo salonu ve 9 adet toplantı salonu bulunmaktadır. 14 adet kayak pistinin bulunduğu tesiste, 1000m2 alana kurulu özel kayak kiralama odası en son teknolojik sistem ile donatılmıştır. Kayak ve snowboard haricinde bilardo, masa tenisi, binicilik kulübü, dağ bisikleti, voleybol, basketbol, futbol, paintball, ATV safari turları, trekking, tenis, sağlık kulübü, kapalı havuz ve daha birçok aktivite organizasyonlarının bulunması, misafirlerin 4 mevsim spor yaparak hoş vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır.The Green Park Hotels - İstanbul İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Kat Hizmetleri GörevlisiThe Green Park Hotels - İstanbul
- En az İlköğretim okulu mezunu,
- Titiz, ayrıntıya önem veren,
- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
- Konusunda en az 1 yıl deneyimli,
- İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden,
- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) The Green Park Hotel Merter
RESEPSİYONİSTThe Green Park Hotel Merter
-MYO veya Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun
-Opera programını çok iyi derecede kullanabilen
-İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip(İngilizce tercih nedenidir)
-Resepsiyonist olarak en az 3 yıl 5 yıldızlı otel deneyimi olan
-Sorun çözebilen,sorumluluk alabilen,pratik
-Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,vardiyalı çalışabilecek
-İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden
-Sigara kullanmayan
-Bay/Bayan-(Bay adayların askerlikle ilişiğinin olmaması zorunludur)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Temizlik GörevlisiThe Green Park Hotels - İstanbul
- En az İlkokul mezunu,
- Titiz, ayrıntıya önem veren,
- Tercihen daha önce temizlik işlerinde çalışmış,
- Konusunda en az 1 yıl deneyimli,
- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
- Dış görünümüne önem gösteren,
- İstanbul' da (Tercihen Taksim ve çevresi) ikamet eden.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GECE MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
GECE MÜDÜRÜThe Green Park Hotels - İstanbul
Otelin gece shifti boyunca sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Otel Müdür'üne vekalet edecek ve tüm otelin yasalara uygun bir şekilde yönetiminden sorumlu olacak.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YİYECEK İÇECEK MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
YİYECEK İÇECEK MÜDÜRÜThe Green Park Hotels - İstanbul
Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik ile ilgili bölümlerinden mezun,
5 yıldızlı otellerde en az 5 yıl Yiyecek İçecek Departmanında yönetici olarak çalışmış,
Organizasyon ve yönetim becerilerine sahip,
Tercihen İngilizce bilen,
Diksiyonu düzgün,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Gelişmeye açık,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Banket Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotel Merter
Banket Satış YetkilisiThe Green Park Hotel Merter
-MYO,Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun
-İyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip(İngilizce tercih nedenidir)
-5 yıldızlı otel deneyimi olan ve aynı pozisyonda en az 5 yıl deneyimli
-Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Merter ve civarı)
-Aktif olarak araç kullanabilen
-MS Office programlarına hakim,raporlama yapabilecek
-Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Müdür İstanbul(Asya) The Green Park Pendik Hotel&Convention Center
Genel MüdürThe Green Park Pendik Hotel&Convention Center
-Üniversitelerin Turizm Otelcilikle ilgili bölümlerinden mezun
-Şehir otelciliğinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,tercihen İstanbul'da beş yıldızlı otellerde Genel Müdür olarak görev almış
-Sektörel gelişmleri takip eden, kongre oteli tecrübesi bulunan
-Çok iyi derecede yabancı dil bilen
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
-İstanbul'da Pendik ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,ulaşım sorunu olmayan (otellerimizde lojman imkanı bulunmamaktadır)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ YETKİLİSİ İstanbul The Green Park Hotels - İstanbul
SATIŞ YETKİLİSİThe Green Park Hotels - İstanbul
Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu 
Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan 
Kurumsal satış ve pazarlama teknikleri konusunda tecrübeli 
İyi derecede İngilizce bilen
Ms office programlarına hakim 
Dış görünümüne özen gösteren
Takım çalışmasına yatkın,sosyal ilişkileri güçlü,ikna kabiliyeti olan 
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek Adaylar İçin) 
Seyahat engeli bulunmayan 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GECE MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) The Green Park Hotels - İstanbul
GECE MÜDÜRÜThe Green Park Hotels - İstanbul
Tercihen turizm- otelcilik mezunu,
Gece Müdürlüğü konusunda deneyimli,
Benzer pozisyonda görev almış,
Otelin tüm departmanlarında bilgi sahibi, Fidelio kullanabilen
20.00- 08.00 saatleri arasında çalışabilecek,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İstanbul'un Anadolu yakasıda ikamet eden, tercihen Bostancı ve civarı
Ehliyeti olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bellboy İstanbul(Avr.) The Green Park Hotel Taksim
BellboyThe Green Park Hotel Taksim
-Minimum Lise mezunu,dönemsel çalışabilecek
-Çok iyi derecede araç kullanabilen(düz/otomatik),
-İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
-Diksiyonu düzgün,dış görünümüne önem veren,
-İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden tercihen Taksim ve civarı,
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,vardiyalı çalışabilecek,
-Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimar Ankara The Green Park Hotels - Ankara
MimarThe Green Park Hotels - Ankara
- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
- Şantiye tecrübesi olan,otel inşaatında görev almış,
- Minimum 10 yıllık tecrübesi olan,
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
- Sektörel yenilikleri takip eden,
- Araç kullanabilen,
- Ankara'da ikamet eden,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels & Resorts
Makine MühendisiThe Green Park Hotels & Resorts
-Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
-Otel inşaatı ve projelerinde an az 3-5 yıl tecrübeli
-Mekanik projelerinin saha uygulamaları, tasarım ve proje koordinasyonunu yapabilecek
-Sektörel gelişmeleri takip eden
-Yenilikçi,vizyon sahibi
-Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
-Aktif araç kullanabilen
-Seyahat engeli bulunmayan
-Bay (Askerlik görevini tamamlamış.)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Asya) The Green Park Pendik Hotel&Convention Center
Kat Hizmetleri GörevlisiThe Green Park Pendik Hotel&Convention Center
- Tercihen minimum ilköğretim mezunu
-Dış görünümüne özen gösteren
-20-35 yaş arası
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
-Temel düzeyde İngilizce bilen veya mesleki terimleri bilen
-Otellerde kat hizmetleri bölümünden minimum 1 yıl görev almış
-İstanbulun Anadolu yakasında ( tercihem Pendik ve çevresi ) ikamet zorunludur.
-Bay/Bayan(erkek adayların askerliğini tamamlamış olması zorunludur)
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KAPTAN İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
KAPTANThe Green Park Hotels - İstanbul
- Üniversitelerin,MYO'ların veya Liselerin Turizm Otelcilik ile ilgili bölümlerinden mezun
- Tercihen mesleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip,
- Sunum yeteneği güçlü,takım çalışması yapabilen,liderlik vasıflarına sahip
- Yaratıcı ve dinamik
- İyi Derecede yabancı dil bilgisine sahip(İngilizce tercih nedenidir)
- Sorunlara güleryüzlü ve soğukkanlı yaklaşabilme yeteneğine sahip
- Dış görünümüne özen gösteren
- İstanbul Avrupa yakasında (Merter ve çevresi tercih sebebidir) ikamet eden.
- Bay / Bayan
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Resepsiyonist Kocaeli The Green Park Hotels - İstanbul
ResepsiyonistThe Green Park Hotels - İstanbul
-MYO ve üniversitelerin turizm otelcilik  bölümlerinden mezun
-Opera programını çok iyi derecede kullanabilen
-İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip(ingilizce tercih nedenidir.)
-Resepsiyonist olarak 5 yıldızlı otelde deneyimi olan
-Sorun çözebilen,sorumluluk alabilen,pratik
-Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,vardiyalı çalışabilecek
-Kocaeli'de ikamet eden
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlayan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Kat Hizmetleri GörevlisiThe Green Park Hotels - İstanbul
- En az İlköğretim okulu mezunu,
- Titiz, ayrıntıya önem veren,
- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
- İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden,
- Bay , Bayan
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Elemanı Kocaeli The Green Park Hotels - İstanbul
Muhasebe ElemanıThe Green Park Hotels - İstanbul
-Hesap planına hakim olan
-Muhtasar,KDV ve Geçici Vergi hazırlıklarını yapabilen
-Alacak,Borç ve Banka hesaplarının takibini yapabilen
-Tercihen sabit kıymet hesaplarına hakim
-Tercihen Personel özlük işlemlerine hakim olan
-Tercihen Turizm-Otelcilik sektöründe tecrübeli,
-Aktif araç kullanabilen,
-Dinamik
- Kocaeli Kartepe'de ikamet etmesi zorunludur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Çağrı Merkezi Satış YetkilisiThe Green Park Hotels - İstanbul
- En az Lise Mezunu,
- Telefon ile iletişim becerisi yüksek, tercihen daha önce telefonla satış yapmış,
- Sabırlı, Nazik, Güler yüzlü, Diksiyonu düzgün
- Takım çalışmasına yatkın,
- Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Taksim ve civarı),
- Tecrübeli veya tecrübesiz Bay / Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maitre d Hotel İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Maitre d HotelThe Green Park Hotels - İstanbul
- Üniversitelerin,MYO'ların veya Liselerin Turizm Otelcilik ile ilgili bölümlerinden mezun
- Tercihen mesleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip,
- Sunum yeteneği güçlü,takım çalışması yapabilen,liderlik vasıflarına sahip
- Yaratıcı ve dinamik
- İyi Derecede yabancı dil bilgisine sahip(İngilizce tercih nedenidir)
- Sorunlara güleryüzlü ve soğukkanlı yaklaşabilme yeteneğine sahip
- Dış görünümüne özen gösteren
- İstanbul Avrupa yakasında (Taksim ve çevresi tercih sebebidir) ikamet eden.
- Bay
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Şefi İstanbul(Asya) The Green Park Hotels - İstanbul
Satış ŞefiThe Green Park Hotels - İstanbul
- Tercihen Üniversite Mezunu,
- Daha önce  Spor Kulüplerinde Satış Şefi olarak görev almış,ikna kabiliyeti bulunan
- Dış görünümüne dikkat eden
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
- Maaş+prim sistemi ile çalışabilecek
- Bay/Bayan- Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden(Pendik'e ulaşım sorunu bulunmayan)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kat Şefi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Kat ŞefiThe Green Park Hotels - İstanbul
-Konusunda eğitimli, 
-Tercihen 4 ve 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl kat şefliği yapmış 
-İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 
-Askerlik görevini tamamlamış, 
-Bilgisayar kullanabilen,raporlama yapabilecek, 
-Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 
-Ekip yönetip,yönlendirebilecek, 
-Kat Hizmetleri Müdürünü asiste edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezervasyon Elemanı İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels - İstanbul
Rezervasyon ElemanıThe Green Park Hotels - İstanbul
- Üniversitelerin Turizm ile ilgili bölümlerinden mezun,
- İyi düzeyde İngilizce bilen,
- İnsan ilişkilerinde başarılı ve kariyer hedefleyen,
- Opera otelcilik programını kullanabilen,
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
- Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Merter ve çecresi),
- Bay veya bayan  eleman,
- Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAĞLIK KULÜBÜ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) The Green Park Hotels & Resorts
SAĞLIK KULÜBÜ YÖNETİCİSİThe Green Park Hotels & Resorts
-  En az önlisans mezunu, branşında uzman
-  Otelcilik- Fitness uygulamalarında deneyimli,
-  Daha Önce en az 5 yıl  otel sağlık kulübü yöneticiliği yapmış, 
-  MsOffice programlarına hakim, 
-  Diksiyonu düzgün,dış görünümüne önem veren,
-  İletişimi yüksek, liderlik vasfına sahip,
-  Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
-  En az 1 yabancı dili bilen, (ingilizce tercih nedenidir)
-  Görev ve sorumluluklarının bilincinde olan, 
-  Referans verebilecek, portföyü olan,satış tecrübesi bulunan
-  İstanbul'un Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek(lojman imkanı bulunmamaktadır)
-  Bay/Bayan(Bay adayların askerlik görevini tamamlamış olması zorunludur)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) The Green Park Hotels - İstanbul
Temizlik GörevlisiThe Green Park Hotels - İstanbul
- Titiz, ayrıntıya önem veren,
- En az ilkokul mezunu,
- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
- Konusunda en az 1 yıl deneyimli,
- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Öğrenci), İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net