The Green Park Hotels - İstanbul 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


 
THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS
 
 
Vizyonumuz
Turizm sektöründe etik değerlerden ödün vermeden yatırımcı ve işletmeci kimliğiyle ülkemizin lider yerli otel zincirlerinden  biri  olmak.
 
 
Misyonumuz
Geleneksel Türk konukseverliğini turizmin temel unsuru kabul ederek, çevreye duyarlı, yeniliğe açık, misafir memnuniyeti odaklı uluslar arası standartlarda  kaliteli hizmet sunmak.
 
 
The Green Park Otelleri’nin ilk halkası 1995 yılında  T a k s i m’de  açılmıştır. The Green Park Hotel Taksim, 4 yıldızlı, Taksim Meydanı’na 200 metre yürüme mesafesinde; 184 odası, 370 yatak kapasitesi, 650 m2 Sağlık kulübü ve 10 kişiden 1000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 5 toplantı salonu ile  hizmet  vermektedir.
 
2001 yılında  Atatürk Havalimanı’na  7 Km mesafedeki 5 yıldızlı otel olan The Green Park Hotel   M e r t e r  165 oda, 330 yatak kapasitesi,  2400 m2 Sağlık kulübü ve 10 kişiden 2000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 6 toplantı salonu ile  hizmet  vermektedir
 
2003 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nın  ilk  ve tek  5 yıldızlı oteli olan The Green Park Hotel   B o s t a n c ı’ yı hizmete açmıştır. 196 odası, 392 yatak kapisitesi, 650 m2 Sağlık kulübü, 1200m2 lik açık havuz çevresi ve 10 kişiden 3000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 18 toplantı salonu bulunmaktadır.
 
 
The Green Park   K a r t e p e  Resort & SPA  ise  2004 yılında  hizmet  vermeye başlamıştır. İstanbul’a 1 saat uzaklıkta  KOCAELİ’ nde bulunan Türkiye’nin EN GENÇ  kayak merkezi Kartepe (rakım 1700 km ), yılın diğer aylarında da kongre, seminer gibi büyük toplantılara ev sahipliği yapmakta ulusal  ve  uluslar arası  birçok  I. Ve  II. LİG  takımlarına 5  profesyonel futbol sahamız ve 2 kondisyon sahasıyla  hizmet vermektedir. 2500 m2  kapalı spor  salonu  ile  katagorisinde  tek  olan  tesisimiz
4 Mevsim   250 oda / 50 apart, 650 yatak kapasitesi, 2500 m2 lik SPA Merkezi ve 10 kişiden 10.000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 8 toplantı salonu ile hizmetinizdedir.
 
 
2010 yılında  P e n d i k  sahilinde Türkiye’nin en büyük kongre oteli  The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ı hizmete açmıştır. 541 odası, 1150 yatak kapisitesi, 8000 m2 lik Sağlık Kulübü alanı, 1700 kapasiteli oditoryum ve 55 salonu ile aynı anda 9 bin kişi ağırlama kapasitesi ile organizasyonlar için mükemmel bir adrestir.
 
The Green Park Hotels & Resorts grubu , kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da 2015 yılında açılan A n k a r a  oteli ile 281 odası, 562 yatak kapasitesi, 3000 m2 lik Sağlık Klübü alanı, ve 10 kişiden 3000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 16 toplantı salonu bulunmaktadır.
 
 
 
The Green Park Hotel grubu olarak yeni projelerimiz; Gaziantep’te inşaatı başlayan ve  kaba inşaatı biten iç bölümlemesine 2016 yılında geçtiğimiz beşyıldızlı otel projemizin yanısıra, İstanbul Airport, Eyüp Pierre Loti, Kocaeli Maşukiye, İzmir Konak, Antalya Gazipaşa ve Silivri’de ise inşaatı başlayacak olan yeni otellerimizdir.
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 
Globalleşen dünyada en önemli sermaye olan zamanı en iyi şekilde değerlendirebilen;gerekli eğitim,tecrübe ve beceriye sahip ;kurum kültürümüz ve insani değerlerimizle uyumlu,gizlilik ilkesine sahip çıkan,adeletli,başarılı ekip arkadaşlarımızla çalışmak.
Adayların en kısa sürede en etkin şekilde değerlendirilerek yine en uygun pozisyonlara yerleştirilmesi,belirli aralıklarla performans  değerlendirmelerinin uygulanarak kariyer planlamasının yapılmasıdır.
İşe yeni başlayan arkadaşlarımızın hızla uyum sağlaması için oryantasyon programları düzenlenir.
Amacımız Türk iş gücünün kalitesinin artırılması ve işsizlik verilerinin düşürülmesidir.
Tüm  faaliyetlerimizde ve ilişkilerimizde yasalara ve etik kurallara baglı kalmak sektördeki ve  teknolojideki değişiklik leri takip etmek,sürekli ögrenmek,işsaglıgı ve işgüvenliği konusunda ;devamlı  iyileştiren sistemler  kurmak,Çevre ve sosyal sorumlulukların bilincinde olmak
Tüm bu amaçlara yönelik  otellerimizde çesitli egitim programları  düzenlemektir.
Staj  egitimimiz:alanlarında bilgili becerili  ögrencilerimize deneyim kazandırıp iş sahibi olmalarını saglamaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm

Firma web sitesi: thegreenpark.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneThe Green Park Hotels - İstanbul İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Yiyecek İçecek Müdür YardımcısıThe Green Park Hotels&Resorts
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, benzer pozisyonda min. 3 yıl deneyimliMisafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen, liderlik vasıflarına sahipİntermediate seviyesinde İngilizce bilen ve Ms Office ile Microsu aktif  kullanabilenPersonelini on job - training yöntemiyle eğitebilecekHijyen kurallarına titizlikle özen gösterenTüm servis bölümlerinde tecrübesi bulunan  ve  cost bilgisi olanYoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekPendik ve çevresinde ikamet eden Sigara kullanmayan ( önemli )Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması zorunludur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI & KASİYER İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
DEPO ELEMANI & KASİYERThe Green Park Hotels&Resorts
Tercihen Ticaret Lisesi veya  İlgili  Meslek Yüksek Okulu mezunu3 ,  4   veya   5   Yıldızlı  otellerde depo sorumlusu olarak görev almış, ürün bilgisine sahipTercihen Pos cihazlarını  ve  Micros  programını bilenAsgari seviyede Ön Muhasebe bilgisine hakim olanİrsaliye, fatura, stok takibi konularında deneyimliDepo ve raf düzenini koruyabilecek, geliştirebilecek,Aktif bilgisayar kullanabilen ,  Ms Office programlarına hakim , raporlama yapabilecekDış görünümüne  ve  kişisel  bakımına dikkat eden, esnek çalışma saatlerine yatkınDikkatli, sorumluluk sahibi , disiplinli , enerjik , tebessüm eden , Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan , Orta seviyede İngilizce bilen?Sürücü belgesi olan   ve   aktif olarak araç kullanabilenSigara kullanmayan ( önemli )İstanbul   TAKSİM   veya   MERTER    civarında ikamet edenBay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA ELEMANI İstanbul(Avr.), ... The Green Park Hotels&Resorts
SATIN ALMA ELEMANIThe Green Park Hotels&Resorts
Üniversitelerin  Gıda , Makina , Tekstil , Mühendislik , Endüstri vb. bölümlerinden mezunKonusunda bir kaç yıl deneyimli ,  orta seviyede   İNGİLİZCE   bilenTercihen otelcilik sektöründe deneyimliMs Office , Micros ( 3700 - 9700 yiyecek içecek programını kullanabilecek )  vb. programları AKTİF  kullanabilenPlanlama , analitik düşünme yeteneği yüksekTedarikçi ilişkilerini yürütebilecek , disiplinli , dikkatli , ikna kabiliyeti yüksekDinamik ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekReferans verebilecekSürücü  belgesi  olan   ve   aktif  olarak  araç  kullanabilenSeyahat  engeli  bulunmayanSigara kullanmayan   ( önemli )Askerlik hizmetini tamamlamış olmaları tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BELLBOY / DOORMAN İstanbul(Avr.), ... The Green Park Hotels&Resorts
BELLBOY / DOORMANThe Green Park Hotels&Resorts
En az Lise mezunuÇok iyi araç kullanabilen  ( düz vites /  otomatik )Orta derecede İngilizce bilenTercihen daha önce    4    veya   5 yıldızlı otellerde bellboy olarak görev almışDiksiyonu düzgün , dış görünümüne ve kişisel bakımına önem verenVardiyalı çalışabilecek , güler yüzlü , pratik , dikkatli BOSTANCI    veya    MERTER     civarinda ikamet eden,Bay ( Erkek adayların Askerlik görevini tamamlamış olmaları tercih sebebidir. )
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı & Kahvaltıcı İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Aşçı & KahvaltıcıThe Green Park Hotels&Resorts
-Türk ve Dünya mutfakları konusunda bilgi sahibi-Daha önce 4 veya 5 Yıldızlı otellerde min. 1,5  yıl tecrübeli-Vardiyalı çalışabilecek-SICAK, SOĞUK, IZGARA, KAHVALTI konusunda tecrübeli-Tercihen Dekor bilgisi olan -Sigara kullanmayan ( önemli )-İSTANBUL Pendik  ve  çevresinde  ikamet eden-Bay(Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMET. GÖREVLİSİ & MEYDANCI Ankara The Green Park Hotels&Resorts
KAT HİZMET. GÖREVLİSİ & MEYDANCIThe Green Park Hotels&Resorts
Min.  ortaöğretim  ve  üzeri denge liselerden mezunTercihen 4   veya   5 yıldızlı otellerde    H&K Bölümü ' nde    Kat Görevlisi    olarak görev almışMesleki İngilzce bilgisi olan, misafir memnuniyeti odaklı çalışan , tebessüm eden , disiplinliDış görünümüne  ve  kişisel bakımına  önem veren, ekip çalışmasına yatkın, vardiyalı çalışabilecekSigara kullanmayan ( önemli )Ankara  Çankaya   civarında ikamet edenErkekler için askerlik görevini tamamlamış olmaları tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Elemanı Ankara, Kocaeli The Green Park Hotels&Resorts
Teknik Servis ElemanıThe Green Park Hotels&Resorts
Üiversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Elektrik,tesisat,marangoz,mekanik vb. )Asgari 1 yıl tecrübeli;  4 veya  5 yıldızlı  oteller  tercih  sebebidir ;Mesleği ile ilgili eğitim almış, sertifika sahibi Dış görünümüne özen gösterenEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen (vardiyalı)KOCAELİ / KARTEPE   veya   ANKARA / ÇANKAYA    civarında ikamet edenEngelli vatandaşlarımıza  İSTİHDAM   imkanı sağlanmaktadır.Kartepe / Kocaeli ' nde bulunan otelimize şehir dışından başvurularda belirli süre lojman imkanı mevcuttur.Sigara kullanmayan ( önemli )Askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidirAktif araç kullanabilen - ehliyeti olan tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.), ... The Green Park Hotels&Resorts
RESEPSİYONİSTThe Green Park Hotels&Resorts
-Tercihen MYO veya Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun,-Opera programını  orta derecede kullanabilen,-Orta seviyede İngilizce bilen,-Resepsiyonist olarak en az 1 yıl,  4  veya  5 yıldızlı otel deneyimi olan-Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün,sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen-Vardiyalı çalışabilecek,-Sigara kullanmayan ( önemli ),-İstanbul    MERTER   ve   BOSTANCI    civarında ikamet eden,-Bay/Bayan (Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL ELEMAN Ankara, İstanbul(Avr.)... The Green Park Hotels&Resorts
GENEL ELEMANThe Green Park Hotels&Resorts
Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, herhangi bir tecrübesi olmayanÇalışkan , disiplinli ,İletişime açık arkadaşlarınKişisel özelliklerine uygun pozisyonlarda ikamet yerlerine yakın olan otellerimizde eğitilerek işe alınacaktır.İyi seviyede   İngilizce   bilmeleri tercih sebebidirTercihen Sigara kullanmayan ( önemli ) Tercihen Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilenTercihen  askerliği  uzun süreli    TECİLLİ    olan  kişiler  seçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL DENETMEN İstanbul(Avr.), ... The Green Park Hotels&Resorts
GENEL DENETMENThe Green Park Hotels&Resorts
Bankacılık , Muhasebe , Matematik , İstatistik vb. sayısal bölümlerinden mezunDenetim konusunda uzman , raporlama yapabilen Tercihen Muhasebe bilgisi   İYİ   olan Tercihen İyi derecede İngilizce bilen ( 2.dil aranmaktadır. )Disiplinli , detaycı ve sabırlı Ms Office programlarına hakim   ( Opera , Micros bilgisi aranmaktadır. )Seyahat engeli bulunmayanSürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilenSigara kullanmayan ( önemli )Bay / Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu Ankara, Kocaeli The Green Park Hotels&Resorts
Depo SorumlusuThe Green Park Hotels&Resorts
Tercihen Ticaret Lisesi veya  İlgili  Meslek Yüksek Okulu mezunu3 ,  4   veya   5   Yıldızlı  otellerde depo sorumlusu olarak görev almış, ürün bilgisine sahipAsgari seviyede Ön Muhasebe bilgisine hakim olanİrsaliye, fatura, stok takibi konularında deneyimliDepo ve raf düzenini koruyabilecek, geliştirebilecek,İyi derecede bilgisayar kullanabilen,Ms Office programlarına hakim, raporlama yapabilecekDış görünümüne dikkat edenEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekTercihen Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilenSigara kullanmayan ( önemli )Kocaeli - Kartepe ve civarında ikamet edenBay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST & REZERVASYON ELEMANI Ankara The Green Park Hotel Ankara
RESEPSİYONİST & REZERVASYON ELEMANIThe Green Park Hotel Ankara
- MYO veya Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun,- Opera programını iyi derecede kullanbilen,- İyi derecede yabancı dil bilgisinde sahip (İngilizce tercih sebebidir),- Resepsiyonist    veya    Rezervasyon Elemanı    olarak en az    1,5 yıl,    4 veya 5 yıldızlı otel deneyimi olan,- Sorun çözebilen, sorumluluk alabilen, pratik, takım çalışmasına yatkın,- Dikkatli ve titiz çalışıp sıkı iş takibi olan, enerjisi yüksek,- Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, vardiyalı çalışabilecek,- Ankara Çukurambar / Çankaya ve çevresinde ikamet eden,- Sigara kullanmayan ( önemli ), seyahat engeli bulunmayan,- Bay/Bayan (Bay adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Elemanı İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
Bulaşıkhane ElemanıThe Green Park Hotels&Resorts
Tercihen 4 yıldızlı otellerde Mutfak - Bulaşıkhane Bölümü'nde  görev almışEkip çalışması yapabilen, Vardiyalı çalışabilecekGıda güvenliği ve hijyen uygulamaları konusunda tecrübeliMesleki yeterlilik belgesi ve hijyen belgesine sahipSigara kullanmayan ( önemli )İstanbul    Merter   ve  Taksim   civarında ikamet edenBay/Bayan  ( Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları tercih sebebidir. )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Elemanı İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Bulaşıkhane ElemanıThe Green Park Hotels&Resorts
Tercihen 4 yıldızlı otellerde Mutfak - Bulaşıkhane Bölümü'nde  görev almışEkip çalışması yapabilen, Vardiyalı çalışabilecekGıda güvenliği ve hijyen uygulamaları konusunda tecrübeliMesleki yeterlilik belgesi ve hijyen belgesine sahipSigara kullanmayan ( önemli )İstanbul Pendik   ve  Bostancı   civarında ikamet edenBay/Bayan  ( Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları tercih sebebidir. )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı Kocaeli The Green Park Hotels&Resorts
Satış Pazarlama UzmanıThe Green Park Hotels&Resorts
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu MezunuBenzer pozisyonda en az   1,5  yıl   tecrübesi olan4 veya 5  yıldızlı otellerde Turizm deneyimi kazanmışİyi derecede İngilizce bilen ( İkinci yabancı dil tercih nedenidir )Opera  otelcilik  ve  Ms office programlarına hakim, PrezantablEsnek çalışma saatlerine uyumlu, sıkı iş takibi olanSürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilenTakım çalışmasına yatkın,sosyal ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti olanAskerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidir   (Erkek Adaylar İçin)Seyahat engeli bulunmayan, sigara kullanmayan ( önemli )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Ankara, Kocaeli The Green Park Hotels&Resorts
Kimya MühendisiThe Green Park Hotels&Resorts
- Üniversitelerin Kimya Müh. ve 2 yıllık Kimya bölümlerinden mezun,- Gıda Güvenliği   ve   Gıda Mevzuatına  hakim    (Belgesi olan)- C Sınıfı iş güvenliği belgesi olan,- Ön Muhasebe bilgisi az da olsa olması tercih sebebidir,- Tercihen turizm sektöründe deneyimli- MS Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip,- Askerlik görevini tamamlamış,- Sigara kullanmayan (önemli)- Kocaeli'nde devamlı ikamet edebilecek  (Belli bir süre kalacak yer verilecektir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Elemanı İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Teknik Servis ElemanıThe Green Park Hotels&Resorts
Üiversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik,tesisat,marangoz,mekanik vb.)Asgari 1 yıl tecrübeli;4 veya  5 yıldızlı  oteller  tercih  sebebidir;Mesleği ile ilgili eğitim almış,sertifika sahibiDış görünümüne özen gösterenEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen (vardiyalı)Pendik ve Bostancı civarında ikamet edenSigara kullanmayan (önemli)Askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidirAktif araç kullanabilen - ehliyeti olan tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
KasiyerThe Green Park Hotels&Resorts
- Minimum Lise veya Ticaret Lisesi mezunu- Tercihen Pos cihazlarını ve Micros programını iyi bilen- Vardiyalı çalışabilecek,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,- Asgari 1,5 yıl benzer pozisyonlarda tecrübesi olan- Dış görünümüne dikkat eden,diksiyonu düzgün,güleryüzlü - Dikkatli, sorumluluk sahibi,disiplinli,enerjisi yüksek- Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,titiz,çalışkan- Orta seviyede İngilizce bilen- Sigara kullanmayan (önemli)- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- Bay/Bayan (Erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları tercih sebebidir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
Genel MüdürThe Green Park Hotels&Resorts
- Üniversitelerin İşletme Bölümünden mezun olmuş- İyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil tercih sebebidir.)- İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip,  Opera , Micros – Ms Office      programlarını etkin bir   şekilde kullanabilen, - Online satış kanalları yönetimine hakim, - Liderlik becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın takım ruhu yaratabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, etkili konuşma ve ikna etme becerisi yüksek, - Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisine haiz, - Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek ve sonuçlandırabilecek,        sonuç odaklı, - Dış görünümüne özen gösteren, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, - Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, - Araç kullanabilen ( manuel + otomatik vites) - Sigara kullanmayan (önemli) - Merter ve civarında ikamet eden - Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması zorunludur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Genel MüdürThe Green Park Hotels&Resorts
- Üniversitelerin İşletme Bölümünden mezun olmuş - İyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil tercih sebebidir.)- İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip,  Opera , Micros – Ms Office      programlarını etkin bir   şekilde kullanabilen, - Online satış kanalları yönetimine hakim, - Liderlik becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın takım ruhu yaratabilecek,- İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, etkili konuşma ve ikna etme becerisi yüksek,- Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisine haiz,- Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek ve sonuçlandırabilecek, sonuç odaklı,- Dış görünümüne özen gösteren,- Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren,- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,- Araç kullanabilen ( manuel + otomatik vites)- Sigara kullanmayan (önemli)- Bostancı ve civarında ikamet eden- Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması zorunludur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI Kocaeli The Green Park Hotels&Resorts
MUHASEBE ELEMANIThe Green Park Hotels&Resorts
- TEK  DÜZE  Hesap planına hakim - Muhtasar,KDV ve Geçici Vergi hazırlıklarını yapabilen- Alacak,Borç ve Banka   C/H işleyip takibini yapan- Tercihen  sabit kıymet  hesaplamalarını bilen- Personel özlük işlemlerine vakıf- Tercihen Turizm-Otelcilik  sektöründe tecrübeli,- Tercihen  Logo Tiger   kullanabilen- Aktif araç kullanabilen,ehliyeti olan- Dinamik,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen- Sıkı iş takibi olan,Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanan- Sigara  kullanmayan ( önemli ),   sonuç odaklı - pratik - Kocaeli Kartepe ve civarında ikamet eden , şehir dışından gelenler için lojman  imkanımız  mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaptan Garson İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Kaptan GarsonThe Green Park Hotels&Resorts
-Üniversitelerin,MYO'larının veya Liselerin Turizm Otelcilik ile ilgili bölmlerinden mezun,-F&B departmanında   KAPTAN   olarak   min. 2 yıl    4 veya 5 yıldızlı bir otelde görev almış,-Servis ve sunum bilgisi iyi seviyede,-Dış görünümüne önem veren,diksiyonu düzgün, -Ekip çalışması yapabilen, orta düzeyde İngilizce bilen-Misafir odaklı çalışabilen, güleryüzlü, dinamik, iletişim becerisi yüksek,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-İstanbul'un Anadolu yakasında ikamet eden (Pendik ve  civarında ikamet eden),-Askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebidir.-Sigara kullanmayan (önemli)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.), ... The Green Park Hotels&Resorts
GarsonThe Green Park Hotels&Resorts
-Üniversitelerin,MYO'larının veya Liselerin Turizm Otelcilik ile ilgili bölmlerinden mezun,-Garson olarak minimum 1,5 yıl   4 veya 5 yıldızlı bir otelde görev almış,-Servis ve sunum bilgisi iyi seviyede,-Dış görünümüne önem veren,diksiyonu düzgün, -Ekip çalışması yapabilen, orta düzeyde İngilizce bilen-Misafir odaklı çalışabilen, güleryüzlü, dinamik, iletişim becerisi yüksek,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-İstanbul'un AVRUPA yakasında ikamet eden (MERTER ve TAKSİM civarında ikamet eden),-Askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebidir.-Sigara kullanmayan (önemli)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.), ... The Green Park Hotel Ankara
GarsonThe Green Park Hotel Ankara
-Üniversitelerin,MYO'larının veya Liselerin Turizm Otelcilik ile ilgili bölmlerinden mezun,-Garson olarak minimum 2 yıl 4 veya 5 yıldızlı bir otelde görev almış,-Servis ve sunum bilgisi iyi seviyede,-Dış görünümüne önem veren,diksiyonu düzgün, -Ekip çalışması yapabilen, orta düzeyde İngilizce bilen-Misafir odaklı çalışabilen, güleryüzlü, dinamik, iletişim becerisi yüksek,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-İstanbul'un Anadolu yakasında ikamet eden (Pendik ve Bostancı civarında ikamet eden),-Askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebidir.-Sigara kullanmayan (önemli)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yetkilisi & Banket Satış Yetkilisi İstanbul(Asya) The Green Park Hotel Pendik
Satış Yetkilisi & Banket Satış YetkilisiThe Green Park Hotel Pendik
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, benzer pozisyonda en az 1,5 yıl tecrübesi olanİyi derecede İngilizce bilen (İkinci yabancı dil tercih nedenidir)Ms office programlarına ve tercihen Opera otelcilik programına hakimSadece Banket Satış elemanlarının Mutfak,Servis,Cost bilgilerine asgari düzeyde hakim olmalarıPrezantabl, esnek çalışma saatlerine uyumluSürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilenTakım çalışmasına yatkın,sosyal ilişkileri güçlü,ikna kabiliyeti olanPendik ve civarında ikamet edenAskerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidirSeyahat engeli bulunmayan, sigara kullanmayan (önemli)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK SERVİS MÜDÜR YARD. İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
TEKNİK SERVİS MÜDÜR YARD.The Green Park Hotels&Resorts
Otelimizin tüm teknik işleyişi, operasyonu, personel idaresinden sorumluÜiversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik,tesisat,marangoz,mekanik vb.)Asgari 4 yıl tecrübeli;4 veya  5 yıldızlı  oteller  tercih  sebebidir;Mesleği ile ilgili eğitim almış,sertifika sahibiDış görünümüne özen gösterenEkip çalışması yapabilen, pratik ,araştırmacı;Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen;Merter civarında ikamet edenSigara kullanmayan (önemli)Askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidirAktif araç kullanabilen - ehliyeti olan tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Servis Elemanı İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
Teknik Servis ElemanıThe Green Park Hotels&Resorts
Üiversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik,tesisat,marangoz,mekanik vb.)Asgari 1 yıl tecrübeli;4 veya  5 yıldızlı  oteller  tercih  sebebidir;Mesleği ile ilgili eğitim almış,sertifika sahibiDış görünümüne özen gösterenEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen (vardiyalı)Taksim ve Merter civarında ikamet edenSigara kullanmayan (önemli)Askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih sebebidirAktif araç kullanabilen - ehliyeti olan tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çamaşırhane Elemanı İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Çamaşırhane ElemanıThe Green Park Hotels&Resorts
-Tercihen 5 yıldızlı otelde Çamaşırhane Bölümü'nde minimum 2 yıl görev almış (Tecrübeli ve Tecrübesiz farketmez)-Hijyen belgesine sahip ve mesleki sertifakası olan-Temiz, titiz, düzenli ve dikkatli, disiplinli-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek-Pendik ve civarımda ikamet eden-Sigara kullanmayan (önemli)-Bay/Bayan (Erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları tercih sebebidir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Kocaeli The Green Park Hotels&Resorts
ResepsiyonistThe Green Park Hotels&Resorts
-Tercihen MYO veya Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun,-Opera programını  orta derecede kullanabilen,-Orta seviyede İngilizce bilen,-Resepsiyonist olarak en az 1 yıl, 4 veya  5 yıldızlı otel deneyimi olan-Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün,sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen-Vardiyalı çalışabilecek,-Tercihen Sigara kullanmayan,-Bay/Bayan (Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.)-Kocaeli / Kartepe ve çevresinde ikamet eden, Lojman imkanımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı