The Green Park Hotels - İstanbul 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


 
THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS
 
 
Vizyonumuz
Turizm sektöründe etik değerlerden ödün vermeden yatırımcı ve işletmeci kimliğiyle ülkemizin lider yerli otel zincirlerinden  biri  olmak.
 
 
Misyonumuz
Geleneksel Türk konukseverliğini turizmin temel unsuru kabul ederek, çevreye duyarlı, yeniliğe açık, misafir memnuniyeti odaklı uluslar arası standartlarda  kaliteli hizmet sunmak.
 
 
The Green Park Otelleri’nin ilk halkası 1995 yılında  T a k s i m’de  açılmıştır. The Green Park Hotel Taksim, 4 yıldızlı, Taksim Meydanı’na 200 metre yürüme mesafesinde; 184 odası, 370 yatak kapasitesi, 650 m2 Sağlık kulübü ve 10 kişiden 1000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 5 toplantı salonu ile  hizmet  vermektedir.
 
2001 yılında  Atatürk Havalimanı’na  7 Km mesafedeki 5 yıldızlı otel olan The Green Park Hotel   M e r t e r  165 oda, 330 yatak kapasitesi,  2400 m2 Sağlık kulübü ve 10 kişiden 2000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 6 toplantı salonu ile  hizmet  vermektedir
 
2003 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nın  ilk  ve tek  5 yıldızlı oteli olan The Green Park Hotel   B o s t a n c ı’ yı hizmete açmıştır. 196 odası, 392 yatak kapisitesi, 650 m2 Sağlık kulübü, 1200m2 lik açık havuz çevresi ve 10 kişiden 3000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 18 toplantı salonu bulunmaktadır.
 
 
The Green Park   K a r t e p e  Resort & SPA  ise  2004 yılında  hizmet  vermeye başlamıştır. İstanbul’a 1 saat uzaklıkta  KOCAELİ’ nde bulunan Türkiye’nin EN GENÇ  kayak merkezi Kartepe (rakım 1700 km ), yılın diğer aylarında da kongre, seminer gibi büyük toplantılara ev sahipliği yapmakta ulusal  ve  uluslar arası  birçok  I. Ve  II. LİG  takımlarına 5  profesyonel futbol sahamız ve 2 kondisyon sahasıyla  hizmet vermektedir. 2500 m2  kapalı spor  salonu  ile  katagorisinde  tek  olan  tesisimiz
4 Mevsim   250 oda / 50 apart, 650 yatak kapasitesi, 2500 m2 lik SPA Merkezi ve 10 kişiden 10.000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 8 toplantı salonu ile hizmetinizdedir.
 
 
2010 yılında  P e n d i k  sahilinde Türkiye’nin en büyük kongre oteli  The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ı hizmete açmıştır. 541 odası, 1150 yatak kapisitesi, 8000 m2 lik Sağlık Kulübü alanı, 1700 kapasiteli oditoryum ve 55 salonu ile aynı anda 9 bin kişi ağırlama kapasitesi ile organizasyonlar için mükemmel bir adrestir.
 
The Green Park Hotels & Resorts grubu , kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da 2015 yılında açılan A n k a r a  oteli ile 281 odası, 562 yatak kapasitesi, 3000 m2 lik Sağlık Klübü alanı, ve 10 kişiden 3000 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip 16 toplantı salonu bulunmaktadır.
 
 
 
The Green Park Hotel grubu olarak yeni projelerimiz; Gaziantep’te inşaatı başlayan ve  kaba inşaatı biten iç bölümlemesine 2016 yılında geçtiğimiz beşyıldızlı otel projemizin yanısıra, İstanbul Airport, Eyüp Pierre Loti, Kocaeli Maşukiye, İzmir Konak, Antalya Gazipaşa ve Silivri’de ise inşaatı başlayacak olan yeni otellerimizdir.
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 
Globalleşen dünyada en önemli sermaye olan zamanı en iyi şekilde değerlendirebilen;gerekli eğitim,tecrübe ve beceriye sahip ;kurum kültürümüz ve insani değerlerimizle uyumlu,gizlilik ilkesine sahip çıkan,adeletli,başarılı ekip arkadaşlarımızla çalışmak.
Adayların en kısa sürede en etkin şekilde değerlendirilerek yine en uygun pozisyonlara yerleştirilmesi,belirli aralıklarla performans  değerlendirmelerinin uygulanarak kariyer planlamasının yapılmasıdır.
İşe yeni başlayan arkadaşlarımızın hızla uyum sağlaması için oryantasyon programları düzenlenir.
Amacımız Türk iş gücünün kalitesinin artırılması ve işsizlik verilerinin düşürülmesidir.
Tüm  faaliyetlerimizde ve ilişkilerimizde yasalara ve etik kurallara baglı kalmak sektördeki ve  teknolojideki değişiklik leri takip etmek,sürekli ögrenmek,işsaglıgı ve işgüvenliği konusunda ;devamlı  iyileştiren sistemler  kurmak,Çevre ve sosyal sorumlulukların bilincinde olmak
Tüm bu amaçlara yönelik  otellerimizde çesitli egitim programları  düzenlemektir.
Staj  egitimimiz:alanlarında bilgili becerili  ögrencilerimize deneyim kazandırıp iş sahibi olmalarını saglamaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm

Firma web sitesi: thegreenpark.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneThe Green Park Hotels - İstanbul İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SANTRAL GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) The Green Park Hotel Pendik
SANTRAL GÖREVLİSİThe Green Park Hotel Pendik
-Tercihen MYO veya Lise Mezunu,-Diksiyonu  düzgün,orta seviyede İngilizce bilen,-Vardiyalı telefon santralinde  çalışabilecek, sigara kullanmayan-İstanbul - Pendik ve çevresinde ikamet eden,-Bay-Bayan(Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması)-Yaş sınırımız bulunmamaktadır,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Asya) The Green Park Hotel Pendik
RESEPSİYONİSTThe Green Park Hotel Pendik
-Tercihen MYO veya Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun,-Opera programını  iyi derecede kullanabilen,-Orta seviyede İngilizce bilen,-Resepsiyonist olarak en az 1 yıl, 4 veya  5 yıldızlı otel deneyimi olan-Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün,sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen-Vardiyalı çalışabilecek,-Sigara kullanmayan,-Pendik / Bostancı ve çevresinde ikamet eden,-Bay/Bayan (Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Bakıcısı İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
Çocuk BakıcısıThe Green Park Hotels&Resorts
-  Lise veya Üniversite (Tercihen  Çocuk Gelişimi ) mezunu,- Evde(Bakırköy)  yatılı olarak kalabilecek, ev işlerine yardım edebilecek,- İlkokula giden (9 yaşında) erkek çocuğu ile ilgilenebilecek, (Tek çocuk)- Tercihen ehliyeti olan,- Sigara kullanmayan,- Tercihen İstanbul' da ikamet eden- Bayan-YATILI OLMASI ZORUNLUDUR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Guest Relations İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Guest RelationsThe Green Park Hotels&Resorts
- Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümünden mezun- İyi seviyede İngilizce bilen- 4 veya 5 yıldızlı otellerde, ilgili pozisyonda min. 1 yıl tecrübeli- Ms Office programlarını kullanabilen- Güler yüzlü, diksiyonu düzgün,sakin,çalışkan,çabuk sinirlenmeyen- İstanbul- Pendik ve Çevresinde ikamet eden-Tercihen Sigara kullanmayan- Bay-Bayan(Erkek adayların askerliğini yapmış olması)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
PuantörThe Green Park Hotels&Resorts
-En az Lise mezunu-MS Office programlarına Hakim-Min. 1 Yıl benzer işlerde çalışmış-Askerlik ile ilişiği olmayan-Vardiyalı çalışabilecek-Tecihen Sigara kullanmayan-İSTANBUL Pendik ve çevresinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Kat Hizmetleri GörevlisiThe Green Park Hotels&Resorts
- Tercihen 4 veya 5 yıldızlı otellerde min. 1 yıl Kat Hizmetleri bölümünde görev almış- Tercihen Sigara kullanmayan- İstanbul Anadolu yakasında ( Pendik- Bostancı ve çevresinde ) ikamet eden- Bay/Bayan (Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) The Green Park Hotels&Resorts
Kat Hizmetleri GörevlisiThe Green Park Hotels&Resorts
-Tercihen 4 veya 5 yıldızlı otellerde H&K Bölümü'nde Kat Görevlisi olarak min. 1 yıl  görev almış-Tercihen Sigara kullanmayan- İstanbul Avrupa yakasın'da(Taksim - Merter ve civarı ) ikamet eden- Bay/Bayan - Bay Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı - Kahvaltıcı İstanbul(Asya) The Green Park Hotels&Resorts
Aşçı - KahvaltıcıThe Green Park Hotels&Resorts
-Türk ve Dünya mutfakları konusunda bilgi sahibi-Daha önce 4 veya 5 Yıldızlı otellerde min. 1 yıl tecrübeli-Vardiyalı çalışabilecek-SICAK, SOĞUK, IZGARA, KAHVALTI konusunda tecrübeli-Tercihen Dekor bilgisi olan -Tercihen sigara kullanmayan-İSTANBUL Bostancı ve çevresinde  ikamet eden-Bay(Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı