Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Kreş
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan,
Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek,
Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın,
Geribildirimlere açık,
Kişisel gelişim hedefi olan,
Tercihen 30 yaşını aşmamış,
Bursa’da ikamet eden/edebilecek,
Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bakım ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

MYO, EML veya Teknik Liselerin Elektrik, Elektronik, Makine, Mekatronik, Otomasyon veya Endüstriyel Bakım-Onarım bölümlerinden mezun,
Elektrik / Elektronik / Mekanik bakım konusunda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere adaylar, 
Vardiyalı çalışabilecek,
Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın,
Geribildirimlere açık,
Kişisel gelişim hedefi olan,
Askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen 30 yaşını aşmamış,
Bursa’da ikamet eden/edebilecek,çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hack-Auto Management Bursa, İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Hack-Auto ManagementTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İİBF ve Mühendislik öğrencisi isen seni de Hack-Auto Management'a bekleriz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Magneti Marelli Ürün Yönetmeni İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Yedek parça sektöründe en az 3 yıl satış veya pazarlama deneyimi sahibi olan,
Otomotiv sektörüne ilgi duyan, araçlar konusunda bilgi sahibi olan,
Yedek Parça ürün bilgisine sahip olan,
Ürün fiyatlandırma, kampanya ve promosyon bilgisine sahip olan,
Finansal konularda (kar/zarar, valör, iskonto, risk yönetimi, vb.) karar alabilecek yetkinlik düzeyinde olan,
Türkiye pazarındaki tüm marka araçlara ait yedek parça ürün grupları konusunda pazar bilgisi sahibi olan,
İleri seviyede İngilizce bilen,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garanti Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Garanti UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Orta seviyede İtalyanca bilen,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Özellikle Garanti Süreçleri olmak üzere tüm Satış Sonrası Süreçleri ile ilgili saha tecrübesi (Distribütor/Bayi) olan,
Teknik yedek parça bilgisi sahibi,
Seyahat engeli olmaması,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
 
- Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun
- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış)
- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan
- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim
- İyi derecede İngilizce bilen
- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Muhasebe Uzmanı - Bursa Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzmanı - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İşletme,İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,
- Tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimi olan,
- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- SMMM ruhsatına sahip veya staj sürecinde olan,
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İthalat İhracat Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İthalat İhracat Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe ve Maliye vb. bölümlerinden mezun,
-  Gümrük, Dış Ticaret ve ilgili Vergi Mevzuatına uygulamalarına hakim,
-  İş alanı ile ilgili bilgi teknolojilerini etkin kullanan,
-  İyi derecede İngilizce bilen,
-  Tercihen SAP bilen,
-  İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
-  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,
-  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
-  Bursa'da ikamet eden yada edebilecek olan,
adaylar aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Yönetimi Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversite mezunu (Mühendislik veya işletme fakülteleri)
Bayi süreçleri yönetimi konusunda deneyimli (minimum 3 yıl)
Satış / Servis iş süreçlerinde tecrübe sahibi
Otomotiv sektöründe tecrübe sahibi
Yazılım geliştirme ve tasarlama konusuna hakim
3. parti firmalar ile işbirliği geliştirme ve mevcut ilişki yönetiminde deneyimli
İyi derecede İngilizce bilen
Seyahat engeli bulunmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Risk Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kredi Risk Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İstatistik, Matematik, Ekonometri bölümlerinden mezun
- Bankaların ve/veya Finansman şirketlerinin Kredi Risk Yönetimi , Kredi Politikaları veya Karar Destek bölümlerinde min. 2 yıl çalışmış
- MS Office ve veri tabanı yönetim sistemleri (SQL, Business Objects, Access, Microsoft Query vb.)uygulamalarına hakim
- Tercihen NBSM programı kullanan
- İstatistik ve analiz bilgisine sahip
- Analitik yönü güçlü ve problem çözme yeteneği gelişmiş
- Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Boya Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip
Otomotiv sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli
Yatırım projeleri, şartname oluşturma ve sahada gerçekleştirme konusunda tecrübeli
Robotik üretim hücreleri ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeye sahip
Tercihen ABB ve DURR Robot Programlama konusunda tecrübeli
E-Plan, Elektrik-Elektronik Proje hazırlanması konusunda bilgi sahibi
Siemens otomasyon yazılımlarıve donanımları (özellikle Siemens S7 300-400 seviyesi) konusunda tecrübeli
Vardiyalı düzende çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olanTakım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araştırmacı (Elektrik-Elektronik Sistemler) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Araştırmacı (Elektrik-Elektronik Sistemler)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Elektrikli ve hibrit elektrikli araçlar; elektrikli sürüş sistemleri, elektrik makinaları, güç elektroniği, batarya sistemleri, gömülü sistemler, model tabanlı yazılım geliştirme, gerçek zamanlı sistem tasarımı, mekatronik sistem geliştirme; sistem modelleme & simülasyon, kontrol sistemi geliştirme, hızlı prototipleme, döngüde donanım-yazılım (HİL/SİL) sistemleri, akıllı araçlar; ileri sürücü yardımcı sistemleri, otomotiv elektroniği (tasarım ve uygulama), otonom sürüş konularının biri ya da birkaçını içeren projelerde tasarımcı ya da araştırmacı olarak en az 2 yıl süre görev almış ve projesini sonuçlandırmış,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Türkçe ve İngilizce sunum yeteneği gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sistem Yönetimi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Sistem Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• 4 Yıllık üniversite lisans (teknik bölüm) mezunu olmak,
• İyi düzeyde İngilizce konuşup yazmak,
• En az 100 kullanıcılı bir ağda 3 yıllık Microsoft Windows ve Backoffice yönetim tecrübesi (Tercihen Windows Server 2008r2 tecrübesi),
• Linux tabanlı sistemlerde en az 2 yıl tecrübeli (tercihen Redhat),
• LAN altyapısı konusunda temel düzeyde bilgi sahibi olmak,
• Orta/Büyük ölçekli veri depolama ve yedekleme sistemleri yönetiminde en az 2 yıllık tecrübe,
• Sunucu ve istemci sanallaştırma platformlarında (tercihen VMware) tecrübeli,
• Tercihen HPC (High Performance Computing) konusunda tecrübeli,
• Tercihen MCSE (Microsoft Certified System Engineer) sertifikası.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SAP ABAP Yazılım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
SAP ABAP programlama konusunda en az 3 yıl görev almış, tercihen ABAP sertifikalarına sahip,
ALV programlama, User-exit/BADI/Enhancement geliştirme teknikleri, Web-service/ALE/RFC/Idoc/BAPI entegrasyon metodları, Smartforms çıktı tasarımları, Dialog/WebDynpro modül geliştirmeleri konularında bilgi ve tecrübe sahibi,
Tercihen SAP PI konularında tecrübeli,
Teknolojik gelişmelere ve öğrenmeye açık, yenilikleri takip eden,
Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,
Zaman yönetiminde başarılı,
Güçlü iletişim becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
Üst Orta seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Basis Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SAP Basis UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar, Elektrik Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
SAP Basis konusunda en az 3 yıl görev almış, tercihen BASIS sertifikalarına sahip,
Linux, Windows işletim sistemlerinde SAP kurulum yapma tecrübesi olan,
Oracle veritabanı yönetim/upgrade/patchleme tecrübesi bulunan,
SAP Sistemleri kurulum/Upgrade/SPAM/SAINT/Sistem kopyalama tecrübesi bulunan,
Tercihen SAP PI Konusunda deneyimli,
System Tuning ve System Monitoring konularına hakim,
Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip,
Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,
Zaman yönetiminde başarılı,
Güçlü iletişim becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
Üst Orta seviyede İngilizce bilen,
İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Finansal Alan Modül Uzmanı (FI, CO, TR, AA) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SAP Finansal Alan Modül Uzmanı (FI, CO, TR, AA)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
SAP Finansal modullerinde en az 3 yıl danışman, proje yöneticisi ve/veya modül sorumlusu olarak görev almış, tercihen FI/CO sertifikalarına sahip,
ABAP dili kullanarak çözüm üretme konusunda deneyimli,
Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip,
Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,
Zaman yönetiminde başarılı,
Güçlü iletişim becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
Üst Orta seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süspansiyon Elektrik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Elektrik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Kontrol ve Otomasyon veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen
Tercihen Proje/Bakım süreçlerinde 2 yıl deneyimli
Bilgi teknolojisi kaynaklarının etkin kullanımı konularında bilgi sahibi
PLC, Robotlu kaynak prosesleri ve CNC talaşlı üretim ekipmanları konusunda bilgi sahibi
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sanal Analizler Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Sanal Analizler MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Sonlu elemanlar analizi alanında en az 1yıl tecrübesi olan,
İyi seviyede İngilizce tercihen İtalyanca bilen,
Analiz ve problem çözme becerisine sahip,
Takım çalışması ve iletişim yetkinlikleri güçlü,
Erkek adaylar için askerliği tamamlamış,
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan
çalışma arkadaşları aramaktayız...

 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gövde Hareketli Parçalar Tasarım Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Hareketli Parçalar Tasarım MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Makina,Uçak,Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden veya teknik eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce,tercihen İtalyanca bilen,
3D tasarım yazılımlarından en az birine hakim,tercihen UG NX tecrübesi olan
Otomotiv Ürün geliştirme alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Teknik problem çözme yetkinliğine ve analitik düşünce yapısına sahip,
Bursa’da ikamet eden ya da edebilecek olan,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Boya Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,
Üniversitelerin Makine / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunu
İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip
Tercihen otomotiv sektöründe, boya prosesleri konusunda en az 3 yıl deneyimli
İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen
Kalite standartları hakkında genel bilgi sahibi olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olanTakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Boya Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Kimya, Makine veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip
Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl üretim deneyimine sahip
Boyahane prosesleri konusunda deneyimli
Ekip yönetim deneyimine sahip
Toplam Kalite Yönetimi / KKY / WCM araçları bilgisine sahip
Vardiyalı düzende çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süspansiyon Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilen
İyi seviyede AutoCad ve Ofis programları bilgisine sahip
Güçlü iletişim ve liderlik becerilerine sahip, sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın
Yeni mezun veya otomotiv sektöründe en az 1 yıl üretim deneyimi olan
Vardiyalı düzende çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan 
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gövde Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği Bölümleri'nden mezun
İyi seviyede İngilizce bilen
En az 2 yıl üretim deneyimine sahip
Tercihen otomotiv üretim ve prosesleri hakkında genel bilgi sahibi
Tercihen Mavi Yaka ekip yönetimi deneyimine sahip
Vardiyalı düzende çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gövde Mekanik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Mekanik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin Makine/Tesviye/Talaşlı İmalat bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Otomotiv veya benzer seri üretim sistemlerinin bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli
İyi derece pnömatik ve hidrolik bilgisine sahip
İleri seviyede Auto CAD bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen
Catia, Solidworks, UG, ProEngineer vb. katı model programlarından bir tanesini iyi seviyede kullanabilen
Vardiyalı düzende çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olanTakım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gövde Elektrik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Elektrik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,
Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli
PLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi
Siemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeli
Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip
Bilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibi
Vardiyalı düzende çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan
Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
GENEL BAŞVURU Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
- İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen,
- Kişisel gelişimine önem veren,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
- Bursa'da ikamet eden/edecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme