Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Boya Proses İyileştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Proses İyileştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Kimya/Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip En az 2 yıl üretim deneyimine sahip (tercihen otomotiv sektöründe) Vardiyalı sistemde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.'' 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hack-Auto Engineering Bursa, İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Hack-Auto EngineeringTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Hack-Auto Engineering otomotiv sektöründe kariyer hedefleyen genç mühendislerin yaşayarak deneyimleyeceği, kendi potansiyellerini ve TOFAŞ'ı birlikte keşfetme fırsatı yakalayacakları bir etkinliktir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/Elektronik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/ElektronikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv ana sanayi-yan sanayi otomasyon uygulamaları projelerinde görev almış Proje yönetimi (tercihen yurtdışı bağlantılı) tecrübesi olan, yatırım öngörü, planlama  ve gerçekleştirme safhalarında tecrübe sahibi PLC, SCADA, Operatör Paneli, Kontrol ve MCC Panoları ve otomasyon sistemleri  konularında bilgi ve tecrübe sahibi Autocad veya E-plan çizim programlarını kullanabilen Saha elektrik tesisat  ve  aydınlatma  uygulamaları konularına  hakim Tercihen araç elektrik ve elektronik sistemleri hakkında temel seviyede bilgi sahibi Tercihen programlama dillerinden en az birini etkin seviyede kullanan (Visual basic, C, C++) Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Pres Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp-Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce bilen,•Sac parça geometri yorumlama bilgisine sahip,•Otomotiv sektöründe pres veya kalıp üretim/mühendislik birimlerinde deneyim sahibi,•WCM FI, QC, WPI faaliyetlerinde bilgi sahibi,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri-Antalya Afyon, Antalya... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri-AntalyaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Antalya veya Konya'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,•Programlama dillerinden en az birini etkin şekilde kullanıyor olmak, (Visual Basic, C, C++ vb)•Teknik resim bilgisine sahip,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,-Üniversitelerin Makine, Endüstri, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Üst orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Asgari C sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahip,-Standart, yönetmelik ve yasal mevzuata hakim,-OHSAS 18001 iç denetçisi,-Makine, ekipman, hat iş güvenliği bilgisine sahip,-Tercihen minimum 2 yıl iş güvenliği ve ergonomi konusunda çalışmış olmak,-Uluslararası / yerel standartlar ile yönetmeliklere ulaşabilecek yetkinlikte olmak,-Bilgi teknolojileri kaynaklarını kullanabilecek yetkinlikte olmaktır.-Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri - Bursa Balıkesir, Bolu... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
1 yıl sözleş. Magneti Marelli YP Plasiyeri - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Bursa'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırım ve Hizmet Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yatırım ve Hizmet Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik  Bölümleri’nden  mezun, Otomotiv ya da benzeri bir üretim sektöründe en az 2 yıl satınalma deneyimi olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Maliyet analiz bilgisi olan, Tofaş’ı dışarıda temsil edebilme vasıflarına ve iletişim kurabilme yeteneğine sahip olmak, Pazarlık ve müzakere yapabilme becerisine sahip olan, sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bursa'da ikamet eden yada edecek olan, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elastik Parçalar Ürün Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elastik Parçalar Ürün Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen yüksek lisans yapmış,·         İleri seviyede İngilizce,tercihen İtalyanca bilen,·         İletişim becerisi yüksek,ekip çalışmasına yatkın,sonuç odaklı ve girişimci,·         Bursa'da ikamet eden veya edebilecek·         Yurtdışı seyehat engeli olmayan·         Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık·         İlgili alanlarda  2 yıl otomotiv tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız... İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Dijital Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Dijital pazarlama konusunda tecrübe sahibi ve Dijital gündemi takip eden, Analitik muhakeme yeteneği sahibi, Tercihen satış ve/veya satış sonrası müşteri/sadakat yönetimi hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Modül Uzmanı (MM ve Ithalat/Ihracat Modulu) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SAP Modül Uzmanı (MM ve Ithalat/Ihracat Modulu)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, SAP Malzeme Yönetimi (MM) modülünde en az 3 yıl danışman, proje yöneticisi ve/veya modül sorumlusu olarak görev almış, tercihen MM sertifikasına sahip, Tercihen Evrim programını bilen ve/veya dış ticaret mevzuatına ve gümrükleme süreçlerine hakim, ABAP dili kullanarak çözüm üretme konusunda deneyimli, Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip, Analitik düşünme, problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Zaman yönetiminde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın ve şirket dinamiklerine uyum sağlayabilecek, Üst Orta seviyede İngilizce bilen, Güçlü iletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinliklerine sahip, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Lojistik Uzmanı Bursa, İstanbul(Avr.)... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Lojistik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Lojistik işletim yönetimi bilgisine sahip,     Finans ve stok planlaması bilgisi sahibi,     İthalat/ihracat bilgisi sahibi, Tercihen iyi seviyede İtalyanca dil bilgisi sahibi,     Temel mekanik sistemleri çalışma prensipleri hakimiyeti sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kablo Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kablo Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv Elektrik – Elektroniği (kablo ağları, haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve CAN haberleşme ağları konusunda bilgi sahibi olan, UG Wiring ile tasarım tecrübesi olan, Otomotiv kablolama konusunda tecrübeli, Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış, Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan, İleri seviyede İngilizce ve /ve ya İtalyanca dil bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yan Sanayi Kalite Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yan Sanayi Kalite Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Tercihen Metal parça üretim proseslerinden (Sac şekillendirme, punta kaynak, gazaltı kayak v.b.) en az biri hakkında bilgi sahibi olan,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,-Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için), çalışma arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KFK - Bayi Bilgi Hattı Uzmanı (DÖNEMSEL 9 AY) İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KFK - Bayi Bilgi Hattı Uzmanı (DÖNEMSEL 9 AY)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite mezunu,Minimum alt orta düzeyde İngilizce bilen,         MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin kullanan,         Finans sektöründe minimum 2 yıl iş deneyimi olan,Esnek ve uzun çalışma saatlerine uyumlu çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Proses Uzmanı (Şasi) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalite Proses Uzmanı (Şasi)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,- Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Araç dinamiği ve şasi konularında  uzman olarak kendisini yetiştirmek isteyen, gelişime/öğrenmeye istekli- Tercihen Talaşlı imalat / Kaynak / Sıkım proseslerinde deneyim sahibi- Takım çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği yüksek, sonuç odaklı- Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Koltuk Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Koltuk Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Koltuk tasarım ve tedarikçi firmaların tasarım ofislerinde veya tasarım ile ilgili benzer bir pozisyonda en az 2 yıl çalışmış olmak.- Unigraphics tasarım yazılımını ve tercihen Team Center PDM sistemini ileri seviyede kullanabiliyor olmak,- Araç geliştirme süreci ve/veya araç koltuğu tasarımı süreci hakkında bilgiye sahip olmak, - Tercihen koltuk mekanizmaları ve çalışma prensipleri hakkında bilgiye sahip olmak,- Genel üretim süreç bilgisine (metal kaynak teknolojisi, saç metal form ve kesme kalıpları) sahip olmak,- Problem çözme yetkinliğine sahip olmak,- Tüm ofis uygulamalarını (Excel, Word, Power Point, Project vb.) ileri seviyede kullanabiliyor olmak,- Tercihen İtalyanca biliyor olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kokpit Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kokpit Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Uçak Mühendisliği ya da Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce bilen  (tercihen İtalyanca)• Otomotiv ürün geliştirme ve plastik parça tasarımı  konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,• 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarım tecrübesine sahip,• Tercihen ileri seviyede Unigraphics tasarım programı kullanabilen ve  TeamCenter PDM sistemi bilgisi olan• Tüm ofis uygulamalarını (excell, word, power point,ms project vb.) ileri seviyede kullanabilen• 35 yaşını aşmamış,     • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Analitik düşünce yapısına sahip,• Problem çözme yetkinliği olan,• Takım çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı, yoğun tempoda disiplinli ve inisiyatif alarak çalışabilen,•. Alanındaki parçaların üretim teknolojileri, plastik enjeksiyon, kaynak veya saç metal kalıp teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FERMAS Servis / Garanti Mühendisi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS Servis / Garanti MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine, Elektronik, Endüstri mühendisliği) mezun, Benzer pozisyonda daha önce görev yapmış olması, Elektronik şema takip becerisi, Spor otomobiller konusunda ilgili ve meraklı olması, MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen (tercihen), Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyetli ve aktif otomobil kullanabilen (tercihen ileri sürüş teknikleri konusunda deneyimli), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Metot ve Analiz Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses Metot ve Analiz UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
  • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, • MTM-UAS (veya MTM standart bilgiler) analiz metodu bilgi ve tecrübesine sahip, • Yalın üretim araçlarını iş deneyimlerinde kullanmakta olan, • İleri derecede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilgisine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme becerisine sahip, müşteri odaklı ve iletişim becerileri güçlü • Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Trim Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dış Trim Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce bilen  (tercihen İtalyanca)• Otomotiv ürün geliştirme ve plastik parça tasarımı  konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,• 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarım tecrübesine sahip,• Tercihen ileri seviyede Unigraphics tasarım programı kullanabilen ve  TeamCenter PDM sistemi bilgisi olan• Tüm ofis uygulamalarını (excell, word, power point,ms project vb.) ileri seviyede kullanabilen• 35 yaşını aşmamış,     • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Analitik düşünce yapısına sahip,• Problem çözme yetkinliği olan,• Takım çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı, yoğun tempoda disiplinli ve inisiyatif alarak çalışabilen,•Otomobil Dış Trim grubu plastik parçaların tasarımında çalışacak ve bu parçaların üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan,•Tasarımını yapacağı parçanın doğru malzeme seçimi yapabilecek seviyede malzeme bilgisine sahip,•İyi seviyede plastik enjeksiyon veya saç metal kalıp bilgisine sahip,•Süreç (plastik enjeksiyon prosesi, plastik kaynak teknolojisi) bilgisi sahibi, çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli YP Plasiyeri 3.Bölge-Dönemsel 1yıl Ağrı, Amasya, ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli YP Plasiyeri 3.Bölge-Dönemsel 1yılTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Trabzon'da ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine de sahip, Otomotiv ürün geliştirme alanında en az 1 yıl tecrübesi olan, 3 boyutlu Tasarım programlarını kullanarak ürün tasarımı yapma konusunda tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Problem çözme yetkinliği olan, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Tercihen bakım ve otomasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli veya ilgili konularda uzun dönem staj/proje yapmış Saha ve ofis ortamında çalışabilecek Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yatırım, Hizmet ve Endirekt MalzemSatınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yatırım, Hizmet ve Endirekt MalzemSatınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine,Endüstri Mühendisliği Bölümleri'nden  yada İktisat , İşletme bölümlerinden mezun olmak, Üst orta düzeyde İngilizce bilmek, Maliyet analizi bilgisi olan, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanmak, SAP bilgisi, Min. 2 yıl Satınalma tecrübesi bulunan, Satınalma süreci bilgisi olan, Gelişmiş pazarlık ve müzakere becerilerine sahip, Analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlü, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan,çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mekanik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Mekantronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mekanik Transfer hatları (tabla , skid, kanca vb) , hidrolik, pnömatik sistemler tecrübesine sahip Proje çizimi ve imalatı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak, Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi Siemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeli Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Bilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibi Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Maliyet MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine,İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv endüstrisinde en az 3 yıl deneyimli, Plastik enjeksiyon üretim ve kalıp teknolojisine hakim, Parça ve kalıp maliyetlerinin hesaplası konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizceve/veya İtalyanca bilen, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek, çalışma arkadaşları aramaktayız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Teknik Eğitim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Teknik Eğitim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin makina, elektrik ve elektronik, otomotiv mühendislikleri veya otomotiv öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak, Otomotiv sektörünü tanımak ve otomotiv satış, satış sonrası operasyonlarında tercihen en az 2 yıl tecrübeli olmak, Eğitim sunumunu hazırlamış ve eğitim vermiş olmak aynı zamanda eğitim etkinliğini arttırmaya yönelik çalışmalarda da bulunmuş olmak, Kişisel farkındalığı, motivasyonu yüksek ve öğrenmeye istekli, İlişki geliştirme ve müşteri odaklılık yetkinlikleri güçlü, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı