Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 41
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik-Elektronik Sistemler Ürün UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,•Programlama dillerinden en az birini etkin şekilde kullanıyor olmak, (Visual Basic, C, C++ vb)•Teknik resim bilgisine sahip,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Süspansiyon Teknoloji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Süspansiyon Teknoloji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak,·         Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun·         En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen·        Tercihen aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış·        Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip·         Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip·         İleri seviyede İngilizce bilen·         Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi olan       ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış·         Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İK Operasyonları ve Zaman Yönetimi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İK Operasyonları ve Zaman Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Çalışan Hizmetleri ve İK Operasyonları Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan kaynakları alanında çalışmış olmak, ya da yönetsel deneyimi olmak,Sonuç odaklı, detaylara hakim, İletişimi kuvvetli, Üst orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen SAP HR modülünü kullanabilen, Erkek adaylar çin askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanuni Takip Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kanuni Takip UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversite mezunu,•Kanuni takip konusunda minimum 2 yıl iş deneyimi sahibi,•Profesyonel nezaket çerçevesinde telefonda tahsilat sağlama becerisi,•Cari hesap okuma ve faiz hesabı bilgisi,•Tüketici koruma kanunu ve tüketici finansmanı mevzuat bilgisi,•Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak telefonda çözüm üretebilme becerisi,•Zor müşterilerle başa çıkma becerisi,•İstihbarat Ekranları Bilgisi (KKB).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Kiralama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bireysel Kiralama YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-İş süreçlerini bayilere aktarıp eğitim vermekten projenin yayılımını ve gelişimini sağlamaktan,-Ürünlerimiz ve rekabet hakkında bilgi sahibi olmaktan,-Araç kiralama becerileri ve kiralama sürecinin yönetimi konusunda bilgi sahibi olmaktan,-Bayilerdeki satış ekibini kiralama alanı yönetmekten, liderlik etmekten, ilişki yönetimi konusunda etkin olmaktan,-Oto ve LCV Pazar paylarını inceleyerek il bazında Pazar lideri olmak için gerekli çalışmalara destek vermekten,-Marka standartlarını uygulamak için gerekli önlemleri almaktan,-Satış sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü ile işbirliği geliştirerek müşteri memnuniyetini arttırmaktan ve bayilerde proje gelişimini sürekli kılmaktan sorumlu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknoloji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknoloji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda deneyimli En az bir adet CAD programını (tercihen UG & ROBCAD) ileri seviyede kullanabilenTemel seviyede teamcenter, vis mock-up ve AutoCAD bilgisine sahip Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip İleri seviyede ingilizce tercihen İtalyanca bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek adaylar aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tofaş ve Tedarikçiler Ağı Akademisi Teknik Gelişi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tofaş ve Tedarikçiler Ağı Akademisi Teknik GelişiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tofaş Akademi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Güncel bilişim teknolojilerini ve gelişmeleri takip eden/aktif olarak kullananWCM Süreçlerinde deneyimli Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Projeleri Sorumlusu Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Araştırma Projeleri SorumlusuTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Süspansiyon, direksiyon ve fren sistemleri hakkında bilgi sahibi,• Proje yönetimi konusunda tecrübeli,• Otomotivdeki trendler ile teknolojideki gelişmeleri takip eden ve bunları araçlara uygulamak için proje fikirleri geliştirebilen,• Parça ve sistem tasarımı alanlarında çalışmış,• Sayısal analiz ve test konularında bilgili,• Döküm, dövme, sac parça üretimi, talaşlı işleme, kaynak ve montaj prosesleri konularında bilgili,çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı(Süsp.Teker Modülü&Elastik Parçalar) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım Uzmanı(Süsp.Teker Modülü&Elastik Parçalar)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Uçak Mühendisliği  bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine sahip,• Otomotiv ürün geliştirme alanında en az 1 yıl tecrübesi olan,• 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarımı tecrübesine sahip,• Süspansiyon elastik parçalar alanında tecrübesi olan(kauçuk parçalar, yay, amortisörler ve denge çubuğu)• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Seyahat engeli olmayan,• Analitik düşünce yapısına sahip,• Problem çözme yetkinliği olan,• Takım çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı, inisiyatif alabilen, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknolojisi Makina Ekipman Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknolojisi Makina Ekipman UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektronik Mühendisliği , Kontrol Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliğibölümlerinden mezun,Teknik literatürü takip ve firma görüşmelerini üst düzeyde gerçekleştirebilecek ileri seviyede İngilizce bilen,Elektrik ve Pnömatik sistemler, Robot donanım ve yazılımları, Siemens HMI ve PLC donanım ve yazılımları, Kontrol sistemleri konusunda genel bir altyapıya sahip,Tercihen otomotiv sektöründe ya da otomasyon mühendislik firması, makina imalat ve diğer yakın işletmelerde; elektrifikasyon proje, otomasyon sistemleri tasarımı, bakım, üretim/montaj birimlerinde en az 2 yıl çalışmış,Proje yönetimi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa’ da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Alan İş Analisti ve Çözüm Mimarı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Finansal Alan İş Analisti ve Çözüm MimarıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Finansal alanda en az 3 yıl danışman, proje yöneticisi, iş analisti veya çözüm mimarı olarak görev almış, tercihen SAP Finansal modullerinden birine hakim,İş Analistliği Tecrübesi (BABOK bilgisi, UML, Use case yazımı, Gereksinim yönetimi; önceliklendirme ve sınıflandırma)Yazılım ve Veri Teknolojileri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Temel seviyede SQL bilgisi (PLSQL, MSSQL),Sistem geliştirme Süreçleri bilgisi (Waterfall, Agile vs.),Çözüm Mimarisi Bilgisi ( SOA ), İş ve proje yönetimi bilgisi  ( ROI hesaplama, efor tahminleme, kapsam yönetimi, Risk Yönetimi, Paydaş Yönetimi, İletişim yönetimi)Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip,Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Zaman yönetiminde başarılı, Güçlü iletişim becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın,Üst Orta seviyede İngilizce bilen, İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü,Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması.Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalıp Proje MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,• Makine Mühendisliği mezunu,• İyi seviyede İngilizce/İtalyanca ve tercihen Almanca bilen,• Seyahat ve yurt dışında kalma engeli olmayan,• CATIA V5 çizim programı kullanabilen,• Kalıp sektöründe deneyimli,• MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari ve Davranışsal Gelişim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ticari ve Davranışsal Gelişim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tofaş çatısı altında faaliyet gösteren Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalarının hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, ticari, davranışsal ve liderlik konularında eğitim, gelişim programlarını oluşturup, eğitimleri aktarabilecek;•Lisans mezunu olan• Şirketlerin Eğitim ve Gelişim bölümlerinde veya Eğitim Danışmanlık firmalarında en az 2 yıl deneyime sahip olan• Tercihen Satış Yönetimi, Davranışsal Gelişim ve Liderlik Eğitim programları konularında bilgi sahibi ve bu konularda eğitim vermiş olan• İyi derecede İngilizce bilen• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen• İletişim ve sunum becerileri güçlü, organizasyon, takip ve koordinasyon yeteneği gelişmiş•  Bireysel ve organizasyonel öğrenmeye önem veren ve geliştiren•  Askerlik görevini tamamlamış•  Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Kaynakları Analiz ve Denetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Kaynakları Analiz ve Denetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kaynakları Planlama ve Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun / tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun• Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli• MTM-UAS (veya MTM standart bilgiler) analiz metodu bilgi ve tecrübesine sahip• Yalın üretim araçlarını iş deneyimlerinde kullanmakta olan• İleri seviyede İngilizce bilen ve tercihen İtalyanca bilgisine sahip• Erkek adaylar için askerliğini yapmış• Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. “İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce bilgisine sahipOtomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeliPLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibiSiemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeliSimatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahipBilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibiVardiyalı düzende çalışabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışBursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezunİleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Tercihen bakım ve otomasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli veya ilgili konularda uzun dönem staj/proje yapmışSaha ve ofis ortamında çalışabilecek Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbul İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Satınalma Uzmanı-İstanbulTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden  mezun Otomotiv ya da benzeri bir üretim sektöründe en az 3 yıl  satınalma deneyimi   olan,Otomotiv sektörü ürün hatlarında komponent, malzeme, üretim ve proses bilgisine sahip olan,Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler bilgisine sahip olan, Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip olan, Genel tedarik zinciri ve kalite süreçleri bilgisi olan, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tofaş’ı dışarıda temsil edebilme vasıflarına ve iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan,Proje yönetimi, teknik ve üretim bazlı müzakere yapabilme yeteneğine haiz olan,İyi derecede İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Proje Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Proje LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
En az 5 yıl proje yönetimi tecrübesi olan,Bilgi teknolojileri ve metodolojilerine hakim,Uygulama Yazılım, Çözüm, Bilgi ve Altyapı Mimari Bilgisi ne sahip,Otomotiv sektör bilgisi olan,En az 3 büyük ölçekli projeyi baştan sona yönetmiş ve başarıyla tamamlamış olan(referans olarak sunabilecek),   Yazılım projeleri yönetmiş olan, PMI metodolojilerine hakim olan, tercihen PMP sertifikasyonuna sahip,Agile proje yazılım gelişitrme metodolojilerine hakim olan, tercihen agile tecrübesi olan, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,MS Access, Excel, Word, Powerpoint ve proje yönetimi araçları kullanımı konusunda tecrübeli olan,        Diğer Dijital teknolojiler konusunda takipçi, araştırmacı olan, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen makine/tesis bakım konusunda 2 yıl tecrübeli Tercihen WCM Profesyonel Bakım alanında 2 yıl tecrübeli Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Mekanik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Mekanik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Makine mekanik tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli WCM Profesyonel Bakım alanında en az 2 yıl tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Direktörlüğün'de Üretim Müdürlükleri'ne bağlı Teknolojik Sistemler Yöneticilikleri'nde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeliTercihen Scada, Robot – PLC entegrasyon ve endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgiliTercihen Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahipTercihen Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrolör (Endüstriyel Kontrolör) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Finansal Kontrolör (Endüstriyel Kontrolör)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun- Tercihen üretim işletmelerinde Bütçe Kontrol, Maliyet Analizi veya benzeri alanlarda görev almış- Tercihen uluslararası şirket tecrübesi olan- İyi derecede İngilizce bilen (ilave İtalyanca bilgisi tercih sebebidir)- Analitik düşünen, iletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü- Sorumluluk alabilen, gerektiğinde insiyatif kullanabilen- Yoğun çalışma temposunda çalışabilen- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SQE (Dış Trim) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SQE (Dış Trim)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği ve/veya Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkynda en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Tercihen Dış Trim grubu plastik parça üretim prosesleri (Plastik enjeksiyon, plastik üzeri boya v.b.) hakkında bilgi sahibi olan,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- ileri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Yönetmeni Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Geliştirme YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Otomotiv sektörüne özel ilgi duyan, otomobiller konusunda bilgi sahibi olan,-Endüstriyel alanda deneyim sahibi,-Pazarlama/Satış alanında deneyim sahibi,-Seyahat engeli olmayan,-Pazarlama-Satış-Müşteri Odaklılık konularına ilgi duyan,-İyi seviyede İngilizce bilgisi ,-Tercihen İtayanca bilgisi sahibi,-MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik-Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mekatronik Mühendisliği veya Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezunMinimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahipOtomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyimliTercihen Robotik üretim hücreleri  ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeliTercihen ABB ve DURR Robot Programlama bilgisine sahipTercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgiliSiemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahipErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışBursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı ( Fren Sistemleri) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım Uzmanı ( Fren Sistemleri)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Otomotiv ya da Makina Mühendisliği (tercihen Yüksek Lisans derecesi) bölümlerinden mezun,İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan,Fren sistemi ve komponentleri   ile  ilgili tasarım , üretim , kalite çalışmaları vb aktivetelerde bulunmuş tecrübe sahibi,Üç boyutlu tasarım mantığına hakim, tercihen UG Nx ve tasarım programları hakkında bilgi sahip olan,Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek çalışma arkadaşları aramakyız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süspansiyon Üretim Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Üretim LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilen İyi seviyede AutoCad ve Ofis programları bilgisine sahip Talaşlı imalat ve kaynak konusunda bilgi sahibi Otomotiv sektöründe en az 1 yıl üretim deneyimi olan Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Endirekt Malzeme&Özel İmalatlar Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endirekt Malzeme&Özel İmalatlar Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik ve Teknik Bölümleri’nden mezun,Otomotiv sektöründe satınalma tecrübesi ve satınalma süreci bilgisi, Maliyet analiz bilgisi, İleri seviyede İngilizce bilen, İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü, sonuç odaklı, Tofaş'ı şirket dışında ve firma üst yönetimlerine karşı temsil edebilecek özelliklere sahip,Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Trim Kalıp Kalite Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Plastik Trim Kalıp Kalite MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,•Plastik enjeksiyon kalıbı tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli,•Plastik enjeksiyon proses bilgi ve tecrübesine sahip,•CAD / CAM / Plastik Enjeksiyon Simülasyon CAE Analiz tecrübesi olan,•Plastik hammadde ve  kalıp konstrüksiyon malzemeleri ve konstrüksiyon alt sistemleri bilgisine sahip,•Talaşlı imalat ve kalıphane bilgi ve tecrübesi olan,•Otomotiv plastik parçalarını ve üretim proseslerini tanıyan•İleri seviyede teknik İngilizce ve tercihen teknik İtalyanca bilen,•İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü,•Stres altında karar alabilen,•Sonuç odaklı etkin kaynak yönetimi yapabilen,•Yurt içi, yurt dışı, kısa/uzun süreli seyahat engeli bulunmayan, aktif olarak araç kullanabilen•Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Sistemleri Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Sistemleri Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine/Endüstri/Otomotiv/ İşletme/Metalurji /Kimya mühendisliklerinden mezun• Otomotiv sektöründe Metal, Şasi ,  Dövme/ Döküm/İşleme  ve Kauçuk ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip• Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip• Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma  bilgisine  sahip• İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi• Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü• Bursa’da ikamet eden/edebilecek• Erkek adaylar için askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj İthal Direkt Malzeme Temin Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj İthal Direkt Malzeme Temin UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin İç Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen min 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma vb alanlarda tecrübeliErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır"
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kablo Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kablo Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Otomotiv Elektrik – Elektroniği (kablo ağları, haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve CAN haberleşme ağları konusunda bilgi sahibi olan,• Otomotiv kablolama konusunda tecrübeli,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış,• Tercihen UG Wiring ile tasarım tecrübesi olan,• Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan,• İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Komponent Geliştirme Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponent Geliştirme LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans öğrenimini tamamlamış veya öğrenimine devam eden,• İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,• Araç gövde elektroniği (gövde bilgisayarı, araç elektronik mimarisi, cybersecurity, güvenlik geçidi, RF anahtarlar, anahtarsız giriş/çalıştırma, yağmur/aydınlık sensörü, immobilizer, lastik basınç algılama sistemi, alarm, adaptif farlar) konularında bilgi sahibi,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış, konusunda en az 3 yıl tecrübeli,• Araç veri ağları konusunda bilgi sahibi,• Otomotiv elektronik komponentleri geliştirme ve doğrulama gereklilikleri hakkında bilgi sahibi,• Otomotiv araç geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,• Değişiklik Yönetimi (IBM Change Synergy, Doors) konusunda bilgi sahibi,• Algoritma geliştirme ve sistem davranışlarını modelleme amacıyla Matlab-Simulink bilgi sahibi,• Analiz ve teşhis kabiliyeti yüksek (Vector CANalyzer ve CANoE araçları kullanım bilgisi sahibi),• Proje Yönetimi tecrübesi olan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Bursa'da ikamet eden/edebilecek olançalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Sistem Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Sistem MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme ağları, mimari, sistemler ve parçaları)  konusunda bilgi sahibiTercihen Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda çalışmış Sistem mühendisliği ve gereksinim analizi konusunda deneyimi olan Fonksiyonel güvenlik, ISO26262 konusunda bilgi sahibi Tercihen IBM Doors, Rhapsody, SysML, CANalyzer tecrübesi olan Güçlü iletişim yeteneğine sahip Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan İleri seviyede İngilizce bilgisi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E&E Komponentleri Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponentleri Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve haberleşme ağları (CAN, LIN, vb) konusunda bilgi sahibi,Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayide çalışmış, konusunda 3 yıl tecrübeli,Proje Yönetimi deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Analiz ve teşhis becerisi güçlü, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Proje Lideri İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Proje LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Tercihen Endüstri Mühendisliğinden mezun,    -Minimum üst orta düzeyde İngilizce (yazılı,sözlü) bilgisine sahip,-MS Access, Excel, Word, Powerpoint ve proje yönetimi araçları kullanımı konusunda tecrübeli,  -Dijital teknolojiler konusunda takipçi, araştırmacı,-En az 5 yıl proje yönetimi tecrübesi-Bilgi teknolojileri ve metodolojilerine hakim-Uygulama Yazılım, Çözüm, Bilgi ve Altyapı Mimari Bilgisi-Otomotiv Sektör Bilgisi (Tercihen)-En az 3 büyük ölçekli projeyi baştan sona yönetmiş ve başarıyla tamamlamış (referans olarak sunabilecek)-Yazılım projeleri yönetmiş (tercihen)-PMI metodolojilerine hakim, tecrübe etmiş, (tercihen) PMP sertifikasyonu olan-Agile proje yazılım geliştirme metodolojilerine hakim, tercihen agile tecrübesi olan-Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatırımcı ilişkileri ve Finansal Risk Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yatırımcı ilişkileri ve Finansal Risk UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,-Bireysel çalışmaya yatkın,-Güçlü iletişim becerisine sahip,-Sunum yetkinliğine sahip,-Araştırmacı ve analitik düşünmeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Organizasyonlar ve Sponsorluklar Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kurumsal Organizasyonlar ve Sponsorluklar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-İleri seviyede İngilizce bilgisi,-Microsoft Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen,-Organizasyon ve sponsorluk konularında minimum 3 yıl tecrübe sahibi,-Pazarlama iletişimi ve organizasyon, sponsorluk konularına hakim,-3. Partiler ile ilgili know-how sahibi olan,-Etkinlik firmasında tecrübesi olan,-Seyahat engeli olmayan,-Sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Mühendislik ve İşletme, Ekonomi veya benzer programlardan lisans diplomasına sahip olmak.-İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Proje geliştirme, finansal yönetim süreçleri ve bütçeleme konularında tecrübe sahibi olmak,-İleri derecede MS Office kullanımı,-Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SS Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı(CRM ve Teknoloji) İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
SS Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı(CRM ve Teknoloji)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü, Satış Sonrası İş Geliştirme Yöneticiliğine bağlı,Üniversite mezunu (Mühendislik veya ilgili bölümler), Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Satış sonrası hizmetler ve süreçler konusunda tecrübeli, tercihen otomotiv üretici, distribütör veya bayi tecrübesiMüşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Teknoloji Projeleri yönetimi tecrübesi, İyi seviyede İngilizce bilgisi, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Atl Pazarlama İletişimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Atl Pazarlama İletişimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Tercihen  Üniversitelerin İşletme, İletişim, Pazarlama Bölümlerinden mezun,-İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Tercihen kreatif ve medya planlama ajansı tecrübesine sahip-MS Ofis programları, özellikle ileri derecede Excel ve Powerpoint kullanım becerisine sahip,-Otomotiv pazarını ve müşteri segmentini tanıması,-Premium veya binek araç markalarının pazarlama iletişimi konusunda tecrübesi,-Reklam ve medya satın alma ajanslarının yönetilmesine destek verebilecek,-Daha önceki işlerinde yaratıcı projelerin ve işlerin başarı ile hayata geçirilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı