Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gövde Elektrik & Elektronik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Elektrik & Elektronik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeliPLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibiSiemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeli Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Bilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibi Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Denetleme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Denetleme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kalite Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak- Üniversitelerin Makine, Kimya, Metalurji & Malzeme veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- Otomotiv sektöründe Üretim, Kalite, Ar-Ge veya Yan Sanayi Kalite departmanlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi olan;- Akıcı seviyede İngilizce konuşabilen;- MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen;- Problem cözme yetkinliğine sahip, olumlu iş ilişkileri oluşturan, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL/9 Ay - Sistem Planla ve Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
DÖNEMSEL/9 Ay - Sistem Planla ve Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun- Tercihen finans sektöründe analiz ve test konusunda  deneyime sahip,- İyi seviyede İngilizce bilen- Süreç tasarım konusunda tecrübeli- Döküman yönetim sistematiğine hakim- Farklı detay seviyelerinde raporlama yapabilen- Takım çalışmasına yatkın,işlem/iş akışları, kontroller konusunda bilgi ve deneyim sahibi- Sonuç ve Müşteri odaklı yaklaşım sergileme kabiliyetine sahip- Proje Yönetim prensiplerine hakim- Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun- Tercihen finans sektöründe analiz ve test konusunda  deneyime sahip,- İyi seviyede İngilizce bilen- Süreç tasarım konusunda tecrübeli- Döküman yönetim sistematiğine hakim- Farklı detay seviyelerinde raporlama yapabilen- Takım çalışmasına yatkın,işlem/iş akışları, kontroller konusunda bilgi ve deneyim sahibi- Sonuç ve Müşteri odaklı yaklaşım sergileme kabiliyetine sahip- Proje Yönetim prensiplerine hakim
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses İyileştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses İyileştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak    - Üniversitelerin Makine, Endüstri veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan; - Otomotiv sektöründe min. 3 yıl iş tecrübesine sahip olan;  - İyi seviyede İngilizce konuşabilen;- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;    - Problem çözme yetkinliğine sahip, olumlu iş ilişkileri oluşturan, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip;     - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tofaş Akademi Gelişim Uzmanı (İnsan Kaynakları) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tofaş Akademi Gelişim Uzmanı (İnsan Kaynakları)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tofaş Akademi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Güncel bilişim teknolojilerini ve gelişmeleri takip eden/aktif olarak kullananWCM Süreçlerinde deneyimli Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Liderlik Davranışsal Gelişim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Liderlik Davranışsal Gelişim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tofaş Akademi Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak;• Üniversitelerin Davranış Bilimleri bölümlerinden mezun  ya da bu alanlarda yüksek lisans yapmış,• En az 3 yıl ilgili alanda tecrübe sahibi• İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip• Ms Office programlarını etkin olarak kullanmak• Liderlik ve davranışsal yetkinlik gelişimi ile ilgili eğitim ve danışmanlık alanlarında tecrübeli• Liderlik ve davranışsal yetkinlik gelişim eğitimleri vermiş olmak• Genel insan kaynakları uygulamaları(işe alım, motivasyon, performans ve kariyer yönetimi, gelişim vb) hakkında bilgi sahibi• Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamalarında tecrübeli• Koçluk sertifikasına sahip• Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT ÜRETİM SÜREÇLERİ ANALİZ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
IT ÜRETİM SÜREÇLERİ ANALİZ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANITofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, Otomotivle ilgili üretim prosesleri, otomasyon ve/veya bilgi iletişim teknolojileri hakkında en az 2 yıllık bilgi ve tecrübe sahibi,Yazılım geliştirme ve yazılım teknolojileri konusunda temel seviyede bilgi ve tecrübe sahibi olmak.Proje yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak. Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini (kapsam, bütçe, kalite, tedarik, zaman, risk..vs plan/kısıtları doğrultusunda) metodolojiye uygun olarak yönetebilecek bilgi ve tecrübeye sahip olmak, Şirket adına dışkaynaklarla ilişkileri yönetebilecek (dışkaynak alternatiflerini değerlendirebilecek, gerekli şartname..vb hazırlıkları tamamlayıp dış kaynak hizmetlerinin devreye alınmasını koordine edebilecek, hizmet seviyesini (performansını) izleyebilecek, tedarikçilerle iş ilişkilerini etkin bir şekilde yönetebilecek) bilgi ve tecrübeye sahip olmak.Üst Orta seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca da bilen, İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü, Endüstri 4.0, IoT, Dijital Üretim süreçleri ile ilgilenen ve kendini sürekli geliştiren,Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Birim İK ve Gelişim Danışmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Birim İK ve Gelişim DanışmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin İnsan Kaynakları Direktörlüğü ekibi içerisinde yer alacak,•    Üniversite mezunu •    İnsan kaynakları sistemleri (kariyer yönetimi, gelişim planlama ve eğitim, performans yönetimi, yetkinlik değerlendirme, çalışan bağlılığı) konularında kurum veya danışmanlık deneyimli•    Çok iyi düzeyde İngilizce bilen •    Tercihen koçluk sertifikası sahibi ve koçluk tecrübesi olan •    Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen •    İletişimi güçlü, ikna etme yeteneği gelişmiş •    Analitik bakış açısına sahip, müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın •    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış •    Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları aramaktayız. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Sistemler Güvenlik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kurumsal Sistemler Güvenlik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,Bilişim sistemleri güvenliği alanında en az 3 sene aktif tecrübeye sahipKurumsal güvenlik çözümleri (URL Filtering, Web and Mail Security, Antivirus, DLP, SIEM, IPS, Firewall OS, End user security ve Database Security )hakkında bilgi ve deneyim sahibiBilgi Güvenliği Standartları konusunda tecrübeli (ISO 27001)Tercihen SIEM projelerinde aktif görev almış IP network ve protokollerine hakim, Ağ erişim kontrol sistemleri bilgisi(NAC) Windows, Linux ve Unix işletim sistemlerinde tecrübeli, Directory services (Active Directory ve harici LDAP sistemleri) konularında tercübeli,Zafiyet, sızma denetimi ve araçlan konusunda tecrübeli veya bilgi sahibi,Tercihen malware analizi konusunda tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Yapılanma ve Standartlar Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Yapılanma ve Standartlar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
*Tercihen bayi ilişkisi konusunda tecrübeli olmak,*Sahada aktif olmak*Sonuç odaklı olmak*Analiz ve raporlama konusunda deneyimli olmak,*Süreç (Metod) geliştirme konularında bilgi sahibi olmak,*Mühendislik veya benzer programlardan lisans diplomasına sahip olmak,*İleri derecede ingilizce bilgisine sahip olması,*MS Office yazılımları (ileri seviye excel),*Yapılanma konusunda teknik analizler, Proje geliştirme, yurt dışı ile iletişim ve çalışma becerisi ,mimarlık yada inşaat  konularında tecrübe sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FERMAS - Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
FERMAS - Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Lisans mezunu (Örgün öğretim)-Tercihen SMMM ruhsatına sahibi veya stajını yapıyor olmak.-MS Office(İleri Excel),-Muhasebe Bilgisi (Tek düzen hesap planı, Bilanço, Gelir Tablosu ve Mizan bilgisi, UFRS,TMS) olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kablo Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kablo Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Otomotiv Elektrik – Elektroniği (kablo ağları, haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve CAN haberleşme ağları konusunda bilgi sahibi olan,• Otomotiv kablolama konusunda tecrübeli,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış,• Tercihen UG Wiring ile tasarım tecrübesi olan,• Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan,• İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp & Pres Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak    - Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan;    - Asgari B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olan;     - Minimum 2 yıl İş Güvenliği ve Ergonomi konularında çalışmış olan;    - Ergonomi ve standart dışı operasyon analizleri yaparak gerekli İSG ve Ergonomi iyileştirmelerini önerebilecek seviyede teknik yetkinlik ve tecrübe sahibi olan; - Standart, yönetmelik ile yasal mevzuata hakim ve OHSAS 18001 İç Denetçisi olan;     - Üretim alanında iş süreçleri, makine, ekipman, hat iş güvenliği bilgisine sahip olan;    - Tercihen saç şekillendirme proses tecrübesi olan;     - Uluslararası/yerel standartlar ile yönetmeliklere ulaşabilecek yetkinliğe sahip olan;    - İyi seviyede İngilizce konuşabilen;     - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;     - Problem çözme yetkinliğine sahip, olumlu iş ilişkileri oluşturan, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip;   - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin İç Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Endüstri Mühendisliği mezunu Tercihen otomotiv sektöründe 1 yıl planlama tecrübesine sahip İyi seviyede İngilizce ve tercihen orta düzeyde İtalyanca bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Ve Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım Ve Sistem Destek UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin bilgisayar, matematik, elektronik veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,-İyi seviyede İngilizce,-Orta/ileri Java / J2EE / JEE uygulama geliştirme bilgisine sahip,-Web teknolojileri ve önyüz programlama konusunda deneyimli,-Servlet, Jsp, Maven, SVN teknolojilerine hakim,-İyi düzeyde SQL bilgisine sahip,-Oracle veritabanı ve web logic uygulama sunucusu teknolojilerine hakim,-Tercihen Spring, Hibernate, PL/SQL, JSF, PrimeFaces, JAX-WS teknolojileri hakkında tecrübe sahibi,-Yazılım geliştirme yaşam döngüsü araçlarının kullanımı konularında deneyimli-Kendini geliştirmeye açık ve gerektiğinde Java harici yeni teknolojilere de kolay uyum sağlayabilen,-Uygulama güvenliği konusunda temel bilgi sahibi-MS temel uyumalarında (word, excel,pp) ileri seviyede bilgi -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,-Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL(9AY) Bilgi Güvenliği ve Uyum Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
DÖNEMSEL(9AY) Bilgi Güvenliği ve Uyum Takip UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektronik mühendisliği, matematik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi seviyede İngilizce bilen,- Süreç tasarım konusunda tecrübeli,- BT Süreç ve Metodolojileri Bilgisi,- Döküman yönetim sistematiğine hakim,- Farklı detay seviyelerinde raporlama yapabilen,- COBIT , ITIL denetim süreçlerine hakim,- Denetim teknikleri ve prosesleri konusuda tecrübeli,- Bilgi Güvenliği Standartları (ISO 17799/27001) konusuda tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın,işlem/iş akışları, kontroller konusunda bilgi ve deneyim sahibi,- Sonuç ve Müşteri odaklı yaklaşım sergileme kabiliyetine sahip olmak,- Proje Yönetim prensiplerine hakim (PMI,Prince2 vb).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyonları Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Lojistik Operasyonları UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Malzeme Planlama ve Kontrol Müdürlüğü ekibi içerinde yer alacak,Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun İleri seviye İngilizce bilgisine sahip Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli Nakliye planlama ve takip süreçlerinde tecrübeli Proje yönetimi, fizibilite hazırlama konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Komponent Geliştirme Lideri-Mekatronik Sist. Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Arge Komponent Geliştirme Lideri-Mekatronik Sist.Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik yada Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Araç gövde elektroniği, mekatronik sistemler (Klima kontrol modulü, kontak anahtarı grubu, sinyal kolu, kumanda panelleri, tuş grupları vb.) konularında bilgi sahibi olan,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış, konusunda en az 3 yıl tecrübeli,• Araç veri ağları konusunda bilgi sahibi,• Otomotiv elektronik komponentleri geliştirme ve doğrulama gereklilikleri hakkında bilgi sahibi,• Otomotiv araç geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,• Değişiklik Yönetimi (IBM Change Synergy, Doors) konusunda bilgi sahibi,• Algoritma geliştirme ve sistem davranışlarını modelleme amacıyla Matlab-Simulink bilgi sahibi,• Analiz ve teşhis kabiliyeti (Vector CANalyzer ve CANoE araçları kullanım bilgisi sahibi),• Proje Yönetimi tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge İleri Sürücü Desteği Geliştirme Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Arge İleri Sürücü Desteği Geliştirme LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Araç gövde elektroniği, ileri sürücü destek sistemleri (otomatik park, aktif güvenlik sistemleri, adaptif hız sabitleme, kör nokta uyarı, vb.) konularında bilgi sahibi olan,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış, konusunda en az 3 yıl tecrübeli,• Araç veri ağları konusunda bilgi sahibi,• Otomotiv elektronik komponentleri geliştirme ve doğrulama gereklilikleri hakkında bilgi sahibi,• Otomotiv araç geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,• Değişiklik Yönetimi (IBM Change Synergy, Doors) konusunda bilgi sahibi,• Algoritma geliştirme ve sistem davranışlarını modelleme amacıyla Matlab-Simulink bilgi sahibi,• Analiz ve teşhis kabiliyeti (Vector CANalyzer ve CANoE araçları kullanım bilgisi sahibi),• Proje Yönetimi tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Kalite Fizik Laboratuvar Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Kalite Fizik Laboratuvar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kalite Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak   - Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olan (Metalurji alanında iyi derecede akademik altyapıya sahip); - Laboratuvar tecrübesi bulunan (Elektron mikroskobu, CT cihazı kullanımı ve bilgisi);   - Metal malzemelerin özelliklerini bilen ve yorumlayan;    - Metal malzeme testleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan;    - Fonksiyonel parçalarda ilgili testler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan;   - Hasar analizi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan (hasarlanmaların malzeme özellikleri ile ilişkisinin kurulması);  - İş alanı ile ilgili bilgi teknoloji kaynaklarının etkin kullanımını sağlayan;   - Üst orta düzeyde İngilizce konuşabilen;    - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;    - Problem çözme yetkinliğine sahip, olumlu iş ilişkileri oluşturan, sonuç odaklılığı yüksek, analitik düşünce yapısına sahip;  - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Müşaviri İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Hukuk MüşaviriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Hukuk Fakültesi mezunu,-İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,-Kurumsal şirketlerde en az 5 yıl deneyim sahibi,-MS Ofis ve internet uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,-Sözleşme yönetimi bilgisi,-Şirket içi ve İş Ortaklarına yönelik mevzuat ve uygulama eğitimleri,-Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen,-Araştırma ve iş takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı,-Esnek ve uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Yönetim Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Yönetim Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Mühendislik ve İşletme, Ekonomi veya benzer programlardan lisans diplomasına sahip olmak.-Analiz ve raporlama konusunda deneyimli olmak,-İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Tercihen bayi ilişkisi yönetimi, otomotiv bayi insan kaynakları yönetimi konusunda tecrübeli olmak,-İleri derecede MS Office kullanımı,-Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Lojistik Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İç Lojistik Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tedarik Zinciri Geliştirme Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun  İyi derecede İngilizce bilen Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli WCM/WPI çalışmalarında deneyimli Proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgili Lojistik süreçleri ve lojistik teknolojileri alanında dünyadaki uygulamaları ve yenilikleri takip edecek vizyona sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dünya Klasında Tedarikçi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dünya Klasında Tedarikçi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yalın üretim sistemlerinin hayata geçirilmesi, endüstriyel alanda yapılan iyileştirme çalışmaları konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,Endüstriyel alan dışındaki yalın yönetim uygulamaları ile ilgili deneyime sahip olmak tercih sebebidir,Üretim, lojistik ve/veya kalite alanlarındaki sürekli iyileştirme çalışmalarına liderlik etmiş veya çalışmalara katılmış olan,WCM metodolojisi ve hakkında bilgi sahibi olan, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, Takım çalışması ve iletişim becerileri yüksek, Problem çözme yetkinliği olan, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Yedek parça sektöründe en az 3 yıl satış veya pazarlama deneyimi sahibi olan,Otomotiv sektörüne ilgi duyan, araçlar konusunda bilgi sahibi olan, Yedek Parça ürün bilgisine sahip olan, Ürün fiyatlandırma, kampanya ve promosyon bilgisine sahip olan, Finansal konularda (kar/zarar, valör, iskonto, risk yönetimi, vb.) karar alabilecek yetkinlik düzeyinde olan,Türkiye pazarındaki tüm marka araçlara ait yedek parça ürün grupları konusunda pazar bilgisi sahibi olan,İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tedarikçi Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,- Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan,- Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan,- İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,- Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli, çalışma arkadaşları arıyoruz.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen, otomotiv Sektöründe pres veya kalıp üretim/mühendislik birimlerinde çalışmış olmak,Tercihen, sac parça geometri yorumlama bilgisine sahip Tercihen, WCM FI, QC, WPI faaliyetlerinde bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. “İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Metot ve Lojistik Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Metot ve Lojistik MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Malzeme Lojistik Operasyonları Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip MS Ofis proframlarını aktif kullanabilen Tercihen, tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli Tercihen, proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgili Tercihen, depo uygulamaları konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.  "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Talep ve Dağıtım Lideri (Gövde Depo) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Talep ve Dağıtım Lideri (Gövde Depo)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Malzeme Lojistik Operasyonları Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen endüstri/makine mühendisliği mezunu)İyi seviyede İngilizce bilen, tercihten ek olarak İtalyanca bilgisine sahip Vardiyalı düzende çalışabilecek MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen Temel seviyede AutoCad, SAP bilgisine sahip Tercihen, lojistik akışlar hakkında bilgi sahibi olan (itme-çekme sistemleri, JIT/JIS, Kan-ban)Tercihen WCM WO, CD, PD, FI ve lojistik pillarlarında en az, ''destek alarak yapan'' seviyesinde yetkinliğe sahip olanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Elektrik-Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mekatronik Mühendisliği veya Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezunMinimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Otomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyimli Tercihen Robotik üretim hücreleri  ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeliTercihen ABB ve DURR Robot Programlama bilgisine sahip Tercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgiliSiemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahipErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak, - Üniversitelerin Makine/Mekatronik/Uçak/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- Makine/Proses tasarım konusunda min. 2 yıl tecrübeye sahip; - Mühendislik alanında min. 2 yıl deneyimi bulunan;  - Min. üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce konuşabilen; - MS Office programlarını etkin olarak kullanan;  - İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, hızlı/etkili karar alabilen ve işleri önceliklendirme kabiliyeti olan;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı