Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 55
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yedek Parça Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Otomotiv yedek parça veya benzer bir sektörde satış/pazarlama fonksiyonlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Lojistik Uzmanı Bursa, İstanbul(Avr.)... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Lojistik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Lojistik işletim yönetimi bilgisine sahip,     Finans ve stok planlaması bilgisi sahibi,     İthalat/ihracat bilgisi sahibi, Tercihen ileri derecede İtalyanca dil bilgisi sahibi,     Temel mekanik sistemleri çalışma prensipleri hakimiyeti sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Finansman UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat bölümlerinden mezun,•Finans ve hazine birimlerinde en az 2 yıl deneyimli,•İleri seviye excel kullanım becerisi olan,•Corporate Finance bilgisine hakim ve finansal analizleri yapabilen,•Piyasa koşulları, şirket ve tüketici talebine yönelik değişik geri ödeme vadeleri konusunda bilgi sahibi,•MS Office, MS Project ve MS Visio programlarını etkin şekilde kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için) 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fonksiyonel Test Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fonksiyonel Test LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Otomotiv vb. mühendislik bölümlerinden mezun, Akıcı seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Otomotiv sistemleri/süreçleri bilgisine ve otomotiv sektör tecrübesine sahip, Tercihen otomotiv subjektif ve/veya objektif araç test tecrübesi olan, Tercihen veri analiz ve raporlama tecrübesi olan, Problem çözme teknikleri bilgisine sahip, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Elektronik Bakım ve İşletme Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik-Elektronik Bakım ve İşletme LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•    Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan,•    Minimum üst orta düzeyde İngilizce bilen, •    MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,•    Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetki belgesine sahip,•    SCADA, otomasyon sistemleri, PLC ve CNC sistemlerinde minimum 1 yıllık tecrübeye sahip,•    SAP (PM, MM,PS) sistemi konusunda tecrübeli,•    Vardiyalı çalışabilecek,•    Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan, Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın, Geribildirimlere açık, Kişisel gelişim hedefi olan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Otomotiv yedek parça veya benzer bir sektörde satış/pazarlama/ürün yönetimi fonksiyonlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Ürün fiyatlandırma, kampanya, pazar konumlandırması, rekabet takibi bilgisine sahip, Proje yönetimi bilgisine sahip, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Test Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Test MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, sinyal işleme hasar analizi iterasyon konularında deneyimli (RpcPro, GlyphWorks, Tecware), Tercihen Süspansiyon yorulma ve dayanım konusunda bilgi sahibi ve/veya deneyimli, Test alanında bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip (veri toplama , işleme), Sinyal işleme ve iterasyon yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sonuç Odaklı çalışmayı benimsemiş olan, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışçalışma akadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E&E Komponentleri Tasarım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Komponentleri Tasarım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv Elektrik – Elektroniği (haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve haberleşme ağları (CAN, LIN, vb) konusunda bilgi sahibi, Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayide çalışmış, konusunda 3 yıl tecrübeli, Proje Yönetimi deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, Analiz ve teşhis becerisi güçlü, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Asbis ve Uygunluk Belgesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Asbis ve Uygunluk Belgesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin teknik eğitim veya teknoloji fakültelerinden, tercihen Otomotiv bölümünden mezun, Bilgi teknolojileri kaynaklarını çok etkin kullanabilen, Otomobildeki sistemler ve işlevleri hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan, İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İşbirliği geliştirme ve sürekli öğrenme konusunda istekli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz..      "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır." 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Bütçe ve Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Bütçe ve Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe en az 3 yıllık deneyim sahibi, Bütçe analiz, yatırım ve genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi bilgisine sahip, Proje yönetimi bilgisisine sahip, SAP (CO,PS,SEM) bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen İtalyanca bilgisine sahip,  İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Teknolojik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Teknolojik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•    Üniversitelerin Makine  Mühendisliği bölümünden mezun olan,•    Minimum üst orta düzeyde İngilizce bilen, •    MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,•    Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,•    Makine / Tesis projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli,•    Mekanik arıza diyagnoz yeteneğine sahip,•    Saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip,•    PLC temel bilgisi olan,•    Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dünya Klasında Üretim (WCM) Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dünya Klasında Üretim (WCM) UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Dünya Klasında Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•    Üniversitelerin Makine / Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olan,•    Minimum üst orta düzeyde İngilizce bilen, •    MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,•    Yalın üretim uygulamaları konusunda bilgili ve en az 2 yıl deneyimli,•    Sürekli iyileştirme - kaizen metodlarına hakim,•    Seyahat engeli olmayan,•    Tercihen otomotiv sektöründe deneyimi olan,•    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•    Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İK Operasyonları Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İK Operasyonları UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları endüstriyel ilişkiler , idari işler veya IK operasyonları alanında en az 3 yıl çalışmış olmak, tercihen yönetsel deneyim sahibi olmak, Üretim sektörü tecrübesi bulunan, Kişisel farkındalığı ve motivasyonu yüksek, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Operasyonları Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gümrük Operasyonları ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,·         B sınıfı Gümrük Müşavir Yardımcı Karnesi sahibi olan ve en az 5 yıldır Gümrük Müşavirliği Firmalarında çalışmakta olan,·         İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan,·         Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz.·         Tercihen İngilizce veya İtalyanca bilen,·         Ofis ve tercihen Evrim programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,·         Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Sağlık Memuru Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşyeri Sağlık MemuruTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu Vardiyalı olarak çalışabilecek, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Bursa da ikamet eden ya da edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır." 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aksesuar Ürün Yönetmeni İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Aksesuar Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Aksesuar, ürün ve pazar bilgisine sahip olan, Ürün fiyatlandırma ve kampanya oluşturma tecrübesi sahibi olan, Teşvik ve promosyon yönetim tecrübesi sahibi, Yeni ürün geliştirme ve görsel algı yeteneğine sahip, Ürün lansman yönetimi tecrübesi sahibi, P&L (Kar ve Zarar) yönetimi bilgisi sahibi olan, Yedek parça bayi teşkilatı yönetimi bilgisi olan, Bütçe yönetimi bilgisine sahip olan, Tedarikçi Bilgisine sahip, Dijital pazarlama konusunda sosyal medya kullanım bilgisine sahip, Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İş geliştirme, proje yönetimi, pazarlama alanlarında en az 3 yıl tecrübeli (tercihen otomotiv sektörü deneyimli) Multi-task becerisi ve güçlü analitik yetenekler Takım oyuncusu, değişime hızlı uyum sağlayabilen Etkin iş ilişkileri kurabilen ve koordinasyon sağlayabilme yetkinliğine sahip Analitik, analiz sonuçlarını aksiyona dönüştürebilme yetkinliğine sahip Etkili sunum hazırlama ve sunuş yapabilme yeteneğine sahip İyi seviyede İngilizce bilgisi İyi derecede ofis programları bilgisi Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Elektrik-Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mekatronik Mühendisliği veya Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip Otomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyimli Tercihen Robotik üretim hücreleri  ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeli Tercihen ABB ve DURR Robot Programlama bilgisine sahip Tercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Robotik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Robotik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak; Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Robotik otomasyon projelendirme ve devreye alma konusunda  en az 3 yıl tecrübeli Tercihen iyi derecede ABB ve/veya Comau robot programlama/donanım bilgisine sahip Tercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Mekanik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Mekanik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli İleri Seviyede Auto CAD bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen Katı model çizim programlarından (Catia, SolidWorks, Solid Edge, Pro/Engineer, UG ) birine hakim olan ve aktif olarak kullanabilen Makine teknik resim, pnömatik/hidrolik, kaynaklı ve talaşlı imalat  konularında bilgili Tercihen robotik hatların kurulması için mekanik şartname hazırlamış ve sahada görev almış En az bir robot markası üzerinde (ABB, Comau, Fanuc, Motoman, Kuka vb. ) mekanik eğitimleri almış olup, komponent bazında robotları ve çalışma yapılarını tanıyan ANSYS Workbench veya ANSYS Fluent analiz programında malzemeler için yapısal mukavemet analizleri yapabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Mekanik Bakım Lideri (Vardiyalı) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Mekanik Bakım Lideri (Vardiyalı)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin Makine/Tesviye/Talaşlı İmalat bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv veya benzer seri üretim sistemlerinin bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli İyi derece pnömatik ve hidrolik bilgisine sahip İleri seviyede Auto CAD bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen Catia, Solidworks, UG, ProEngineer vb. katı model programlarından bir tanesini iyi seviyede kullanabilen Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Elektrik/Elektronik Bakım Lideri (Vardiyalı) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Elektrik/Elektronik Bakım Lideri (Vardiyalı)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak, Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi Siemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeli Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Bilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibi Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak; Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Otomasyon projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli Düşük gerilim elektrik bilgisine ve arıza diyagnoz yeteneğine sahip Otomasyon saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip İçinde bulunduğu bakım ekibine arızalarda teknik destek vermek ve tekrar etmemesi için gerekli iyileştirme faaliyetlerini ortaya koymak, uygulamaktan sorumlu olunacaktır.''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Mekanik Bakım Lideri (Vardiyalı) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Mekanik Bakım Lideri (Vardiyalı)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Mekantronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli Mekanik Transfer hatları (tabla , skid, kanca vb) , hidrolik, pnömatik sistemler tecrübesine sahip Proje çizimi ve imalatı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Alfa Romeo & Jeep Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Alfa Romeo & Jeep Satış Destek UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversite mezunu olan,       • İyi seviyede İngilizce bilen,       • Satış ve pazarlama konularında en 2 yıl deneyim sahibi,               • Bütçe yönetimi ve analiz konularında deneyimli,        • MS Ofis programlarını etkin kullanabilen,        • Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerel Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yerel Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversite mezunu olan,        • İyi seviyede İngilizce bilen,        • Pazarlama ve iletişim konularında tecrübe sahibi veya eğitim almış olan,         • Yerel pazarlama stratejisi tanımlama ve uygulama becerisine sahip,         • Bütçe yönetim bilgisine sahip,         • Müşteri içgörülerini ve davranışlarını anlama yorumlama ve kullanma becerisine sahip,• MS Ofis programlarını etkin kullanabilen,         • Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşe Alım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Lisans mezunu olan Ticari fonksiyonlarda işe alım süreç bilgisi olan İş alım konusunda en az 3 yıl deneyimli SHL -OPQ kişilik envanteri sertifikası olan İleri derecede İngilizce bilgisine sahip İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın MS Office (Excel, PowerPoint, Word) programlarını etkin kullanma becerisi olan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mevzuat Ve Tarifeler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mevzuat Ve Tarifeler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,  A sınıfı Gümrük Müşaviri Karnesi sahibi olan veya en az 10 yıllık Gümrük Müşavirliği ya da Gümrük İdarelerinde Muayene ve Şeflik tecrübesi bulunan, İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan, Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz. Tercihen İngilizce bilen Tercihen İtalyanca bilen, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım ve Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım ve Teknik Destek UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen bilgisayar mühendisliği,matematik veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun•Bankacılık veya tüketici finansmanı sektörlerinin kredi süreçlerinde en az 2 yıl profesyonel yazılım deneyimli•Orta/ileri Java/J2EE/JEE uygulama geliştirme bilgisine sahip•Web teknolojileri ve önyüz programlama konusunda deneyimli•Servlet,Jsp,Maven,SVN teknolojilerine hakim•Oracle veritabanı ve web logic uygulama sunucusu teknolojilerine hakim•İyi düzeyde SQL bilgisine sahip•Tercihen Spring, Hibernate, PL/SQL, JSF, PrimeFaces, JAX-WS teknolojileri hakkında tecrübe sahibi•Yazılım geliştirme yaşam döngüsü araçlarının kullanımı konularında deneyimli•Kendini geliştirmeye açık ve gerektiğinde Java harici yeni teknolojilere de kolay uyum sağlayabilen•Uygulama güvenliği konusunda temel bilgi sahibi olan•MS temel uygumalarında (word,excel,pp) ileri seviyede kullanabilen•Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KFK-Sistem Planlama ve Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KFK-Sistem Planlama ve Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin tercihen bilgisayar mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun•Bankacılık veya tüketici finansmanı sektörlerinin kredi süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli•İyi derecede İngilizce bilen•Proje yönetimi bilgisine sahip•Problem çözme teknikleri bilgisine sahip•Kredi ve finans süreçleri bilgisine sahip•Veri analizi konularında ilgi ve bilgisine sahip•Yazılım tecrübesi olan (tercihen java, .net)•MS Office, MS Project ve MS Visio programlarını etkin şekilde kullanabilen•Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ticari Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi Bilimler veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Finansal analiz bilgisi ve deneyimi sahibi, Tercihen otomotiv sektöründe finans, muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe ve benzeri alanlarda iş tecrübesi sahibi, Analiz, raporlama ve sunum bilgisi sahibi, SAP, MS Office uygulamalarına hakim, Bütçe bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 2. Bölge Balıkesir, Bolu... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 2. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- İstanbul Asya Yakası’nda ikamet eden,- Yedek parça ürün bilgisine sahip,- Otomotiv sektör bilgisine sahip,- Temsil yeteneğine sahip,- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,- Seyahat engeli olmaması,- Orta seviyede İngilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 1. Bölge Edirne, İstanbul(Avr.)... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 1. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden,·         Yedek parça ürün bilgisine sahip,·         Otomotiv sektör bilgisine sahip,·         Temsil yeteneğine sahip,·         MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,·         Seyahat engeli olmaması,·         Orta seviyede İngilizce bilen,·         B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için). 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süspansiyon Teknolojisi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süspansiyon Teknolojisi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen, Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış, Temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip, Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olanadaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Teknolojileri Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Eğitim Teknolojileri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Firmamızın, Eğitim Teknolojileri ve Sistemleri Geliştirme Yöneticiliği’ne bağlı olarak çalışacak; Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Mühendislik mezunu, Yeni öğrenme teknolojileri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, tercihen bu alanda iş tecrübesi olan, Yeni eğitim teknolojileri, içerik ve eğitim tasarımı hakkında bilgi sahibi, tercihen bu alanda iş tecrübesi olan, Hızlı içerik üretim araçları, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve HTML konularında düzenleme yapabilecek seviyede bilgisi olan, Video Çekim, montaj ve post prodüksiyon konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, SAP HRmodülüne hakim, Gelişen eğitim ve bilgisayar teknolojilerini takip eden, yenilikçi ve değişime açık, Süreç bakış açısı ve koordinasyon yetkinliği yüksek, konu uzmanları ve iş birimleri ile etkin iletişim ve işbirliği içinde olabilecek, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dünya Klasında Tedarikçi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dünya Klasında Tedarikçi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yalın üretim sistemlerinin hayata geçirilmesi, endüstriyel alanda yapılan iyileştirme çalışmaları konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, Endüstriyel alan dışındaki yalın yönetim uygulamaları ile ilgili deneyime sahip olmak tercih sebebidir, Otomotiv sektöründe tecrübesi bulunan, Üretim, lojistik ve/veya kalite alanlarındaki sürekli iyileştirme çalışmalarına liderlik etmiş veya çalışmalara katılmış olan, Tercihen WCM metodolojisi konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, Takım çalışması ve iletişim becerileri yüksek, Problem çözme yetkinliği olan, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Bursa’da ikamet eden / edebilecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yan Sanayi Kalite ve Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yan Sanayi Kalite ve Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
GENEL NİTELİKLER : Üniversitelerin Kimya, Makine, Elektronik Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, Otomotiv plastik enjeksiyon ve plastik boya üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında en az 3 yıllık tecrübe sahibi, Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 VE ISO/TS 16949) bilgisi olan, Toplam Kalite Yönetimi Araçları (Tasarım/Proses FMEA , POKA YOKE, Kaizen, Ölçüm Sistemleri Analizi vb.) bilgisi olan, İleri seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen, Yan sanayi proses denetimlerinde tecrübeli, İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü, Tofaş'ı şirket dışında ve firma üst yönetimlerine karşı temsil edebilecek özelliklere sahip, Yurt içi, yurt dışı, kısa/uzun süreli seyahat engeli bulunmayan, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, 35 yaşını aşmamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, adaylar aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Çevre Sağlık ve İş Güvenliği Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin tercihen Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Tercihen minimum 2 yıl iş güvenliği ve ergonomi konusunda çalışmış olmak Asgari C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak Standart, yönetmelik ve yasal mevzuata hakim olmak OHSAS 18001 iç denetçisi vasfına sahip Makine, ekipman, hat iş güvenliği konularda bilgili Uluslararası / yerel standartlar ile yönetmeliklere ulaşabilecek yetkinlikte olmak Bilgi teknolojileri kaynaklarını kullanabilecek yetkinlikte olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Homologasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Homologasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine, tercihen İtalyanca bilgisine sahip, Tercihen homologasyon konusunda tecrübesi olan, Otomobil sistemleri ve işlevleri hakkında bilgi sahibi olan, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan, Proje yönetim yetkinliği olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği yüksek, sonuç odaklı çalışma arkadaşları aramaktayız. “İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği    sağlanır”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı (Dönemsel)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversite mezunu olan,• Banka veya finans kurumlarının operasyon birimlerinde min. 2 yıl iş deneyimi sahibi olan,• MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin şekilde kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanuni Takip Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kanuni Takip UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversite mezunu,•Kanuni takip konusunda minimum 2 yıl iş deneyimi sahibi,•Profesyonel nezaket çerçevesinde telefonda tahsilat sağlama becerisi,•Cari hesap okuma ve faiz hesabı bilgisi,•Tüketici koruma kanunu ve tüketici finansmanı mevzuat bilgisi,•Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak telefonda çözüm üretebilme becerisi,•Zor müşterilerle başa çıkma becerisi,•İstihbarat Ekranları Bilgisi (KKB). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat İhracat Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İthalat İhracat Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe ve Maliye vb. bölümlerinden mezun,-  Gümrük, Dış Ticaret ve ilgili Vergi Mevzuatına uygulamalarına hakim,-  İş alanı ile ilgili bilgi teknolojilerini etkin kullanan,-  İyi derecede İngilizce bilen,-  Tercihen SAP bilen,-  İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,-  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,-  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),-  Bursa'da ikamet eden yada edebilecek olan,adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Banko Test Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Banko Test UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test ve tanı koyma alanında deneyimli, HIL test sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, Uzun süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecekçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşyeri HekimiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Geçerli İşyeri Hekimi sertifikası olan, Fabrikamızda tam gün görev alabilecek ve nöbet sistemiyle çalışabilecek, İşyeri Hekimi olarak en az 3 yıl endüstri deneyimi olan, İletişim becerileri güçlü, Bursa'da ikamet edecek olan, Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalıp Proje MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Minimum üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce bilen, tercihen Almanca bilen,• Seyahat ve yurt dışında kalma engeli olmayan,• CATIA V5 çizim programı kullanabilen,• Kalıp sektöründe deneyimli,• MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj & Süspansiyon Kalite Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj & Süspansiyon Kalite LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Üretim, Kalite, Ar-Ge veya Yansanayi Kalite departmanlarında tecrübe sahibi, Ofis programlarını etkin kullanabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği yüksek, sonuç odaklı, Bursa'da yaşayan ya da yaşayabilecek olanadaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik/Elektronik Sistemler Denetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik/Elektronik Sistemler Denetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik&Elektronik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Akıcı seviyede İngilizce bilen, Otomotiv sektöründe tecrübeli Sistem denetimleri konusunda bilgi sahibi Ofis programlarına hakim Bursa'da ikamet eden/edebilecek olanadaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Enerji UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin tercihen Makine, Elektrik&Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip Tercihen Enerji Sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli Yatırım projeleri konusunda tecrübeli Tercihen Enerji Yöneticisi Sertifikası'na sahip Termodinamik, enerji sistemleri ve enerji verimliliği uygulamaları bilgisi yüksek seviyede olan Enerji tipleri konusunda saha ölçümlerini, sonuç analizlerini yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip MS Office uygulamalarına ve Cad programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomobil Kablo Sistemleri Mimari Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Otomobil Kablo Sistemleri Mimari UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
TOFAŞ Ar-Ge Enerji ve Kablo Sistemleri Yöneticiliğinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv tesisatlarıyla ilgili tecrübeli (LCABLE vb. elektriksel şema çizim programları kullanımı), Tesisat elemanları, B-CAN & C-CAN araç ağları ve teknik tanım bilgisi, elektriksel şema ve yük tablosu okuma tecrübesi bulunan, MS Excel, MS Visio, ZUKEN E3.Series bilgisi ve tecrübesi bulunan,  İleri derece İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetenek Yönetimi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yetenek Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yönetim, insan kaynakları ya da davranış bilimleri alanında yüksek lisans yapmış, Tercihen Yetenek Yönetimi süreçlerinde min. 1 yıl kurumsal şirket ya da danışmanlık şirketi deneyimi olan, Kişisel farkındalığı ve motivasyonu yüksek, Araştırmayı, okumayı seven ve öğrenmeye istekli, Uzun vadeli düşünebilen ve değişime istekli bir şekilde uyum sağlayan, Yeni ve yaratıcı fikirler geliştirmekten keyif alan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, ikna edebilen, İlişki geliştirme ve müşteri odaklılık yetkinlikleri güçlü, Analitik yaklaşan, planlama ve süreç geliştirmeyi seven, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı - Bursa Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzmanı - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İşletme,İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,- Tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimi olan,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- İyi derecede İngilizce bilen,- SMMM ruhsatına sahip veya staj sürecinde olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
 - Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış)- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim- İyi derecede İngilizce bilen- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek ve Garanti Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknik Destek ve Garanti UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun•Tercihen 3 yıl otomotiv sektöründe, satış sonrası teknik departmanlarında min. 3 yıl deneyimli,•Problem çözme bilgisine sahip,•Teknik formasyon bilgisine sahip,•Satış Sonrası süreçleri bilgisine sahip,•Üretim ve kalite süreçleri bilgisine sahip,•İyi derecede İngilizce bilen,•MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,•Seyahat engeli olmayan, aktif olarak araba kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış. (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Yönetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Veritabanı Yönetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•          Veritabanı yönetimi (DBA) konusunda kariyer hedefi olan ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen,•          En az 3 yıl veritabanı yönetimi tecrübesine sahip olan,•          Oracle Exadata, Grid Infrastructure, ASM, RAC, Dataguard konularında bilgili,•          Veritabanı (SQL, PL/SQL, T-SQL) programlama bilgisine sahip,•          Oracle 11g/12c sistemleri kurulum, bakım, performans iyileştirme, yedekleme, upgrade konularında tecrübeli,•          Sql Server veritabanı sistemleri kurulum, bakım, performans iyileştirme, yedekleme, upgrade konularında tecrübeli,•          RMAN Backup/Recovery konusuna hakim, data güvenliği konularında bilgili,•          Uygulama sunucularının (Weblogic,OAS,IAS) kurulum, yönetim, performans ve bakım konularında bilgili,•          Sybase ASE Veritabanı Yönetim Sistemi konusunda Veri Tabanı Yönetimi ekibine destek olabilecek,•          Tercihen OCA ve OCP sertifikası sahibi,•          Tercihen Unix ve Linux bazlı işletim sistemlerinde (solaris,oracle Linux,IBM AIX) çalışmış veya temel düzeyde bilgi sahibi, •          Tercihen Oracle Linux 5.+ işletim sistemi ve shell scripting hakkında bilgi sahibi,•          Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı ,takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,•          Üniversitelerin tercihen bilgisayar, elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış,•          İyi derecede İngilizce bilen,•          Bursa'da ikamet edebilecek“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı