Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Deneyimi Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri Deneyimi Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Tasarım Mezunu, Otomotiv sektörüne meraklı ve otomobilleri seven, Endüstriyel Tasarım / Hizmet Tasarımı konularında en az 3 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen herhangi bir inovasyon projesinde tecrübe sahibi MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,                                                                                             Süreç ve proje planı yönetimi, müşteri odaklı bakış açısına sahip, Tasarım programlama dillerine hakimiyeti iyi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan, Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın, Geribildirimlere açık, Kişisel gelişim hedefi olan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL(7AY) - SATIŞ SONRASI İŞ GELİŞTİRME UZMANI Türkiye Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
DÖNEMSEL(7AY) - SATIŞ SONRASI İŞ GELİŞTİRME UZMANITofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği ya da İşletme bölümlerinden mezun,-Satış Sonrası Süreçleri ile ilgili 1-3 yıl saha tecrübesi (Distributor / Bayi) olan,-İyi derecede İngilizce bilen- Sonuç odaklı, insiyatif alabilen,iletişim yetkinliği yüksek, takım çalışmasına yetkinliğine sahip,İletişimi ve ikna gücü yüksek, çözüm üretebilen-MS Office uygulamalarına hakim.   
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Pres Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp-Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•Üniversitelerin Elektrik-Elektonik veya Elektonik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,•MS Ofis programlarını etkin olarak kullanan,•Otomasyon projelendirme ve devreye alma tecrübesine sahip,•Düşük gerilim elektrik bilgisi, arıza diagnoz bilgisine sahip,•Otomasyon saha tecrübesi, komponent bilgisine sahip,•İyi derecede Siemens S7-300/400 PLC bilgisi olan,•İyi derecede Siemens HMI programlama bilgisi olan,•İyi derecede Robot – PLC entegrasyon bilgisi olan,•İyi derecede Endüstriyel Haberleşme sistemleri bilgisine sahip,•Makine güvenliği konusunda tecrübeli,•AC-DC motor sürücü konusunda bilgili,•Elektrik enerji / tasarruf bilgisine sahip,•Temel Pnömatik/hidrolik bilgisi olan,•Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Uzmanı (Kleym) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Garanti Uzmanı (Kleym)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Endüstri, Mekatronik, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomotiv sistemleri hakkında bilgi sahibi Tercihen tanı koyma ve problemlerin çözümüne liderlik etmiş Tercihen ekip yönetme tecrübesi olanadaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Direktörlüğün'de Üretim Müdürlükleri'ne bağlı Teknolojik Sistemler Yöneticilikleri'nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Scada, Robot – PLC entegrasyon ve endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Tercihen Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip Tercihen Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Bütçe ve Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Bütçe ve Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
 • Üniversitelerin Endüstri Müh., İşletme Müh. ve İ.İ.B.F.'nin  bölümlerinden mezun,• İyi seviyede İngilizce bilgisine, tercihen İtalyanca bilgisine sahip,• Üretim sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan,• Bütçe, analiz yatırım, genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve yönetim muhasebesi bilgisi olan,  • Proje yönetim yetkinliği olan, • Takım çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı, insiyatif alabilen,iletişim yetkinliği yüksek, takım çalışmasına yetkinliğine sahip, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Bakım Lideri (Mekanik) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Bakım Lideri (Mekanik)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Mekantronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mekanik Transfer hatları (tabla , skid, kanca vb) , hidrolik, pnömatik sistemler tecrübesine sahip Proje çizimi ve imalatı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlgi Merkezi Yöneticisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlgi Merkezi YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Çağrı Merkezi yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Müşteri deneyimi konusunda bilgi ve/veya tecrübe sahibi, Satış tecrübesine sahip, Veritabanı, yazılım, sistem geliştirme, vb. bilgi teknolojileri konularında deneyim sahibi. Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı - Trim/Gövde Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı - Trim/GövdeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Uçak, Otomotiv  ya da Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tanı koyma konusunda bilgili Otomotiv üretim süreçlerinde tecrübeli Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlişkileri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen, Problem çözme teknikleri bilgisi sahibi, Satış ve Satış Sonrası iş süreçleri bilgisi, Araç teknik bilgisi sahibi,  Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun,- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış),- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan,- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim,- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HVAC Project Chef Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
HVAC Project ChefTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bachelor's degree in Mechanical Engineering University or Technical Education University Advanced English, preferably Intermediate Italian Benchmarking experience Preferably HVAC product and engineering experience Good communication skills Strong project management skills and experience Preferably Experience with lean product development
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aydınlatma Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Aydınlatma Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Arge Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, UG NX tasarım programını kullanabilen, plastik malzemeler konusunda bilgi sahibi olan, Tercihen Optik, termal, yoğuşma, bağlantı sistemleri ve titreşim gibi analiz raporları yorumlama ve okuma bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilgisine sahip, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,  Üniversitelerin Makine, Endüstri, Uçak veya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda, tercihen en az 1 yıl deneyimli Tercihen gövde üretimi süreçleri ve teknolojileri bilgisine sahip olan Tercihen, sürekli iyileştirme araçları hakkında bilgi sahibi ve bu araçları kullanarak sistematik problem çözme becerisine sahip olan UG, Autocad vb. programları kullanabilen Tercihen Türkçe ve İngilizce dillerinde proje/sunum hazırlama, sunum yapma ve raporlama yetkinliğine sahip olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mevzuat ve Tarife Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mevzuat ve Tarife UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,  A sınıfı Gümrük Müşaviri Karnesi sahibi olan veya en az 10 yıllık Gümrük Müşavirliği ya da Gümrük İdarelerinde Muayene ve Şeflik tecrübesi bulunan, İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan, Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz. Tercihen İngilizce bilen Tercihen İtalyanca bilen, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•    Üniversitelerin Makine  Mühendisliği bölümünden mezun olan,•    Minimum üst orta düzeyde İngilizce bilen, •    MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,•    Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,•    Makine / Tesis projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli,•    Mekanik arıza diyagnoz yeteneğine sahip,•    Saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip,•    PLC temel bilgisi olan,•    Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Asbis ve Uygunluk Belgesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Asbis ve Uygunluk Belgesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin teknik eğitim veya teknoloji fakültelerinden, tercihen Otomotiv bölümünden mezun, Bilgi teknolojileri kaynaklarını çok etkin kullanabilen, Otomobildeki sistemler ve işlevleri hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan, İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İşbirliği geliştirme ve sürekli öğrenme konusunda istekli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz..      "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır." 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E&E Systems Hardware Architect Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Systems Hardware ArchitectTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
University degree in Electric/Electronics Engineering Minimum 2 years’ experience in hardware design and development Experience/knowledge of Automotive Electronics(architecture, components, network, diagnostic) Excellent verbal and written communication skills in English (must) and Italian(preferable) Good analytical and problem solving skills Highly motivated and self-starter Demonstrated ability to work in a team environment No travel restrictions No military service obligation for male candidates. Reside/Willing to reside in Bursa?İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Beyanname Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Beyanname Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,·         B sınıfı Gümrük Müşavir Yardımcı Karnesi sahibi olan ve en az 8 yıldır Gümrük Müşavirliği Firmalarında çalışmakta olan,·         İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan,·         Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz.·         Tercihen İngilizce veya İtalyanca bilen,·         Ofis ve tercihen Evrim programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,·         Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Test Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Test MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, sinyal işleme hasar analizi iterasyon konularında deneyimli (RpcPro, GlyphWorks, Tecware), Tercihen Süspansiyon yorulma ve dayanım konusunda bilgi sahibi ve/veya deneyimli, Test alanında bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip (veri toplama , işleme), Sinyal işleme ve iterasyon yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sonuç Odaklı çalışmayı benimsemiş olan, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışçalışma akadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/Elektronik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/ElektronikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv ana sanayi-yan sanayi otomasyon uygulamaları projelerinde görev almış Proje yönetimi (tercihen yurtdışı bağlantılı) tecrübesi olan, yatırım öngörü, planlama  ve gerçekleştirme safhalarında tecrübe sahibi PLC, SCADA, Operatör Paneli, Kontrol ve MCC Panoları ve otomasyon sistemleri  konularında bilgi ve tecrübe sahibi Autocad veya E-plan çizim programlarını kullanabilen Saha elektrik tesisat  ve  aydınlatma  uygulamaları konularına  hakim Tercihen araç elektrik ve elektronik sistemleri hakkında temel seviyede bilgi sahibi Tercihen programlama dillerinden en az birini etkin seviyede kullanan (Visual basic, C, C++) Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-Mekanik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-MekanikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen, Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış, Temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip, Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sanayi tecrübesi olan Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İş geliştirme, proje yönetimi, pazarlama alanlarında en az 3 yıl tecrübeli (tercihen otomotiv sektörü deneyimli) Otomotiv sektörüne ilgili Multi-task becerisi ve güçlü analitik yetenekler Takım oyuncusu, değişime hızlı uyum sağlayabilen Etkin iş ilişkileri kurabilen ve koordinasyon sağlayabilme yetkinliğine sahip Analitik, analiz sonuçlarını aksiyona dönüştürebilme yetkinliğine sahip Etkili sunum hazırlama ve sunuş yapabilme yeteneğine sahip İyi seviyede İngilizce bilgisi İyi derecede ofis programları bilgisi Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ticari Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi Bilimler veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Finansal analiz bilgisi ve deneyimi sahibi, Tercihen otomotiv sektöründe finans, muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe ve benzeri alanlarda iş tecrübesi sahibi, Analiz, raporlama ve sunum bilgisi sahibi, SAP, MS Office uygulamalarına hakim, Bütçe bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Uzmanı (Şasi & Elektronik Sistemler) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses Uzmanı (Şasi & Elektronik Sistemler)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,•Akıcı seviyede İngilizce konuşabilen,•Araç şasi / elektronik sistemler konularında tecrübeli, bu alanlarda uzman olarak kendisini yetiştirmek isteyen,•Gelişime/öğrenmeye istekli•Takım çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği yüksek, sonuç odaklı•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İçgörü ve Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İçgörü ve Pazar Araştırma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite Mezunu olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Pazar araştırma konusunda deneyim sahibi, Perakende noktalardaki memnuniyet ölçümü ve gizli müşteri çalısmaları konusunda deneyim sahibi, Müşteri deneyimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik bir bakiş açısına sahip ve matematiği seven, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat İhracat Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İthalat İhracat Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe ve Maliye vb. bölümlerinden mezun,-  Gümrük, dış ticaret ve ilgili vergi mevzuatı uygulamalarına hakim,-  İş alanı ile ilgili bilgi teknolojilerini etkin kullanan,-  İyi derecede İngilizce bilen,-  Tercihen SAP bilen,-  İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,-  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,-  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),-  Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan,adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Dijital Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Dijital pazarlama konusunda tecrübe sahibi ve Dijital gündemi takip eden, Analitik muhakeme yeteneği sahibi, Tercihen satış ve/veya satış sonrası müşteri/sadakat yönetimi hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Maliyet Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,- Tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimi olan,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- İyi derecede İngilizce bilen,- Vergi mevzuatına ve uygulamalarına hakim olmak,- Maliyet muhasebesi ve genel muhasebe bilgisi sahibi,- UFRS uygulamalarına hakim olmak,- Bütçe analizi, finansal analiz ve yönetim muhasebesi bilgisi sahibi.- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı - Bursa Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzmanı - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,- Tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimi olan,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- İyi derecede İngilizce bilen,- SMMM ruhsatına sahip veya staj sürecinde olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Teknik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlişkileri Teknik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen, Problem çözme teknikleri bilgisi sahibi, Satış ve Satış Sonrası iş süreçleri bilgisi, Araç teknik bilgisi sahibi,  Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşyeri HekimiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Geçerli İşyeri Hekimi sertifikası olan, Fabrikamızda tam gün görev alabilecek ve nöbet sistemiyle çalışabilecek, İşyeri Hekimi olarak en az 3 yıl endüstri deneyimi olan, İletişim becerileri güçlü, Bursa'da ikamet edecek olan, Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı