Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 52
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Magneti Marelli Ürün Yönetmeni İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Yedek parça sektöründe en az 3 yıl satış veya pazarlama deneyimi sahibi olan,
Otomotiv sektörüne ilgi duyan, araçlar konusunda bilgi sahibi olan,
Yedek Parça ürün bilgisine sahip olan,
Ürün fiyatlandırma, kampanya ve promosyon bilgisine sahip olan,
Finansal konularda (kar/zarar, valör, iskonto, risk yönetimi, vb.) karar alabilecek yetkinlik düzeyinde olan,
Türkiye pazarındaki tüm marka araçlara ait yedek parça ürün grupları konusunda pazar bilgisi sahibi olan,
İleri seviyede İngilizce bilen,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Ürün Yönetmeni İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Ürün YönetmeniTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun,
İleri seviyede İngilizce bilen,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Otomotiv yedek parça veya benzer bir sektörde satış/pazarlama/ürün yönetimi fonksiyonlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi,
Ürün fiyatlandırma, kampanya, pazar konumlandırması, rekabet takibi bilgisine sahip,
Proje yönetimi bilgisine sahip,
Seyahat engeli olmaması,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 1. Bölge Edirne, İstanbul(Avr.)... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 1. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden,
·         Yedek parça ürün bilgisine sahip,
·         Otomotiv sektör bilgisine sahip,
·         Temsil yeteneğine sahip,
·         MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
·         Seyahat engeli olmaması,
·         Orta seviyede İngilizce bilen,
·         B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
·         Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
 
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 2. Bölge Balıkesir, Bartın... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 2. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- İstanbul Asya Yakası’nda ikamet eden,
- Yedek parça ürün bilgisine sahip,
- Otomotiv sektör bilgisine sahip,
- Temsil yeteneğine sahip,
- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
- Seyahat engeli olmaması,
- Orta seviyede İngilizce bilen,
- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 6. Bölge Adana, Adıyaman... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 6. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Adana'da ikamet eden,
- Yedek parça ürün bilgisine sahip,
- Otomotiv sektör bilgisine sahip,
- Temsil yeteneğine sahip,
- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
- Seyahat engeli olmaması,
- Orta seviyede İngilizce bilen,
- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan,
Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek,
Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın,
Geribildirimlere açık,
Kişisel gelişim hedefi olan,
Tercihen 30 yaşını aşmamış,
Bursa’da ikamet eden/edebilecek,
Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Araç Teknik Değerlendirme Merkezi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Araç Teknik Değerlendirme Merkezi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Makine veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Akıcı seviyede İngilizce bilen,
Otomobil  Sistemleri Bilgisine sahip
Otomotiv Üretim süreçlerinde tecrübeli
Veri Analiz ve Raporlama konusunda tecrübeli
Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli
Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır.
“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır”
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bordro UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin İİBF'den mezun olmak,
- Üst orta düzeyde İngilizce bilgisi,
- MS ofis programlarını etkin kullanmak,
- SAP HR modül bilgisi,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Çevre Sağlık ve İş Güvenliği Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Tercihen minimum 2 yıl iş güvenliği ve ergonomi konusunda çalışmış olmak
Asgari C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak
Standart, yönetmelik ve yasal mevzuata hakim olmak
OHSAS 18001 iç denetçisi vasfına sahip
Makine, ekipman, hat iş güvenliği konularda bilgili
Uluslararası / yerel standartlar ile yönetmeliklere ulaşabilecek yetkinlikte olmak
Bilgi teknolojileri kaynaklarını kullanabilecek yetkinlikte olmak
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 4. Bölge Afyon, Antalya, ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 4. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- İzmir'de ikamet eden,
- Yedek parça ürün bilgisine sahip,
- Otomotiv sektör bilgisine sahip,
- Temsil yeteneğine sahip,
- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
- Seyahat engeli olmaması,
- Orta seviyede İngilizce bilen,
- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 3. Bölge Ağrı, Amasya, Ardahan... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 3. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Trabzon'da ikamet eden,
- Yedek parça ürün bilgisine sahip,
- Otomotiv sektör bilgisine sahip,
- Temsil yeteneğine sahip,
- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
- Seyahat engeli olmaması,
- Orta seviyede İngilizce bilen,
- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 5. Bölge Aksaray, Ankara... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Magneti Marelli Yedek Parça Plasiyeri - 5. BölgeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Ankara'da ikamet eden,
- Yedek parça ürün bilgisine sahip,
- Otomotiv sektör bilgisine sahip,
- Temsil yeteneğine sahip,
- MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
- Seyahat engeli olmaması,
- Orta seviyede İngilizce bilen,
- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Robotik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Robotik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak;
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Robotik otomasyon projelendirme ve devreye alma konusunda  en az 3 yıl tecrübeli
Tercihen iyi derecede ABB ve/veya Comau robot programlama/donanım bilgisine sahip
Tercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Mekanik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Mekanik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli
İleri Seviyede Auto CAD bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen
Katı model çizim programlarından (Catia, SolidWorks, Solid Edge, Pro/Engineer, UG ) birine hakim olan ve aktif olarak kullanabilen
Makine teknik resim, pnömatik/hidrolik, kaynaklı ve talaşlı imalat  konularında bilgili
Tercihen robotik hatların kurulması için mekanik şartname hazırlamış ve sahada görev almış
En az bir robot markası üzerinde (ABB, Comau, Fanuc, Motoman, Kuka vb. ) mekanik eğitimleri almış olup, komponent bazında robotları ve çalışma yapılarını tanıyan
ANSYS Workbench veya ANSYS Fluent analiz programında malzemeler için yapısal mukavemet analizleri yapabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Denetleme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Denetleme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalite Direktörlüğü, Malzeme Kalite Yöneticiliği bölümünde rol alacak,
Üniversitelerin Makine veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Üretim, Kalite, ArGe veya Yansanayi Kalite departmanlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi olan,
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
 
Üniversitelerin Makine, Endüstri, Uçak veya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun
Akıcı seviyede İngilizce konuşabilen
Yeni mezun veya benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli
Tercihen gövde üretimi süreçleri ve teknolojileri bilgisine sahip olan
Tercihen, sürekli iyileştirme araçları hakkında bilgi sahibi ve bu araçları kullanarak sistematik problem çözme becerisine sahip olan
UG, Autocad vb. programları kullanabilen
Tercihen Türkçe ve İngilizce dillerinde proje/sunum hazırlama, sunum yapma ve raporlama yetkinliğine sahip olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerinin Mühendislik Fakültelerinin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,
İş disiplini ile işgüvenliği ve işçi sağlığı kurallarına uygun olarak iş hedefleri doğrultusunda personeli sevk ve idare edebilen
Planlı/periyodik/koşul bazlı/acil bakım çalışmalarının, fabrika hedeflerine uygun olarak yürütülmesini sağlayacak.
Temel üretim takımlarına verilen bakım ve onarım desteğinin verimli, kaliteli ve düşük maliyette olmasını sağlamak amacıyla; hidrolik, mekanik, elektrik, otomasyon alanlarında teknik uzmanlık desteği verebilecek, kritiklik analizleri yapabilecek, periyodik ve önleyici bakım çalışmalarına katılacak, tesis ve makinelerle ilgili dokümanları sağlayacak, inceleyecek ve muhafaza edebilecek.
Kaynak tekniği, tasarımı ve kontrolleri konusunda yetkin/çalışmış olmak,
Sorumluluk alanı ile ilgili olarak Üretim Müdürlüğüne delege edilmiş yatırımların gerçekleştirilmesi ve yeni tesis/makine ile ilgili teknik kabul ve devreye alma çalışmalarına katılım sağlayacak.
Atelye ve makina yerleşimlerinin planlarının hazırlanmasına ve yer değişimlerinin yapılmasına katkı sağlayacak
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
İleri seviye de İngilizce konuşabilen
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Teknik Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Teknik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
İleri seviyede İngilizce bilen,
İyi seviyede İtalyanca bilen,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Fiat marka araçlara ait motor, vites kutusu, elektronik sistemleri ve üretim süreçleriyle ilgili teknik bilgiye sahip,
Satış Sonrası süreçleri bilgisine sahip,
Üretim ve kalite süreçleri bilgisine sahip,
Seyahat engeli olmaması,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Süreç ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Süreç ve İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversite mezunu ( Mühendislik veya ilgili bölümler)
Otomotiv sektörüne ilgi duyan, araçlar konusunda bilgi sahibi olan,
Satış Sonrası Süreçleri ile ilgili saha tecrübesi (Distributor/Bayi) sahibi,
Pazarlama ve iş geliştirme tecrübesine sahip olan, 
Satış sonrası ve yedek parça tecrübesine sahip olan,
İyi seviyede İngilizce bilgisi,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Bakım Metot Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektronik Bakım Metot MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
 
Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Tercihen otomasyon, PLC, SCADA, ve CNC sistemlerinde minimum 2 yıl tecrübeli
Tercihen SAP (PM, MM,PS) modüllerinde tecrübeli
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Elektrik/Elektronik Bakım Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Elektrik/Elektronik Bakım MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi derecede  İngilizce ve/veya İtalyanca bilen ve akıcı şekilde konuşabilen
Tercihen Proje – Bakım süreçlerinde 2 yıllık tecrübeli
Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda tecrübeli
PLC, robotlu kaynak prosesleri ve CNC talaşlı üretim ekipmanları konusunda bilgi sahibi
Planlı/periyodik/koşul bazlı/acil bakım çalışmalarının, fabrika hedeflerine uygun olarak yürütülmesini sağlayacak bakım tecrübesine sahip
Sürekli iyileştirme metotlarını kullanabilen
Bilgi teknolojisi kaynaklarını etkin kullanımı konusunda bilgi sahibi
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
AvukatTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin  Hukuk bölümünden mezun
• İyi derecede İngilizce bilen
• Kurumsal şirketlerin hukuk departmanında en az 3 yıl deneyimli
• MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen
• Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için)
• Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Elektrik ve Otomasyon Sistemleri Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Elektrik ve Otomasyon Sistemleri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak;
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli
Otomasyon projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli
Düşük gerilim elektrik bilgisine ve arıza diyagnoz yeteneğine sahip
Otomasyon saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip
İçinde bulunduğu bakım ekibine arızalarda teknik destek vermek ve tekrar etmemesi için gerekli iyileştirme faaliyetlerini ortaya koymak, uygulamaktan sorumlu olunacaktır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Mühendislik Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Mühendislik Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,
Üniversitelerin Makine / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip
Tercihen otomotiv sektöründe, boya prosesleri konusunda en az 3 yıl deneyimli
İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen
Kalite standartları hakkında genel bilgi sahibi olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Metot ve Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalite Metot ve Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip (aktif konuşma),
Süreç analizi, yeni metotlar geliştirme ve iyileştirme çalışmalarında yer almış,
Koordinasyon ve konsolidasyon konularında yetkin,
Üretim süreçleri bilgisi ve deneyimi olan,
Tercihen WCM (world class manufacturing) Uygulamaları konusunda deneyim sahibi ,
Sonuç odaklı, yaratıcı ve hızlı öğrenen,
Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olançalışma arkadaşları aranmaktadır.
İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Elektrik/Elektronik) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Elektrik/Elektronik)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak;
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli
Otomasyon projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli
Düşük gerilim elektrik bilgisine ve arıza diyagnoz yeteneğine sahip
Otomasyon saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip Siemens S7-300/400/1500 PLC, Siemens HMI programlama, Endüstriyel Haberleşme konularında bilgili ve tecrübeli
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Risk Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kredi Risk Yönetimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İstatistik, Matematik veya Ekonometri bölümlerinden mezun
- Bankaların ve/veya Finansman şirketlerinin Kredi Risk Yönetimi, Kredi Politikaları veya Karar Destek bölümlerinde en az  2 yıl deneyimli
- MS Office ve veri tabanı yönetim sistemleri (SQL, Business Objects, Access, Microsoft Query vb.)uygulamalarına hakim
- Tercihen NBSM programı kullanan
- İstatistik ve analiz bilgisine sahip
- Analitik yönü güçlü ve problem çözme yeteneği gelişmiş
- Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen
- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat Auto Lojistik Sorumlusu Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat Auto Lojistik SorumlusuTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun,
Minimum 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma, mali ve idari işler gibi alanlarda tecrübesi olan,
Çok iyi derecede Office uygulamalarını kullanabilen,
Tercihen orta düzeyde SAP bilgisi olan,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Analiz ve problem çözme becerilerine sahip,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,
Takım çalışması, iletişim ve azim yetkinlikleri güçlü adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Elektrik/Elektronik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Elektrik/Elektronik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi derecede  İngilizce ve/veya İtalyanca bilen ve akıcı şekilde konuşabilen
Tercihen Proje – Bakım süreçlerinde 2 yıllık tecrübeli
Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda tecrübeli
PLC, robotlu kaynak prosesleri ve CNC talaşlı üretim ekipmanları konusunda bilgi sahibi
Planlı/periyodik/koşul bazlı/acil bakım çalışmalarının, fabrika hedeflerine uygun olarak yürütülmesini sağlayacak bakım tecrübesine sahip
Sürekli iyileştirme metotlarını kullanabilen
Bilgi teknolojisi kaynaklarını etkin kullanımı konusunda bilgi sahibi
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj ve Hat Yanı Ekipman Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ambalaj ve Hat Yanı Ekipman UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisi),
Tercihen 3D bilgisayar destekli tasarım programları bilgisi (Inventor, Catia vb),
Çok iyi derecede Office uygulamaları bilgisi (özellikle Access),
İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisi,
Tercihen lojistik alanında tecrübesi olan,
Sonuç odaklılık, takım çalışması ve İletişim yetkinlikleri güçlü adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversite mezunu ( Mühendislik, işletme veya ilgili bölümler)
Bayi süreçleri yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyim sahibi (Tercihen otomotiv veya ilgili sektörler)
Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen
Problem çözme becerisi ve analiz yeteneği kuvvetli
Takım oyuncusu olan ve değişime hızlı uyum sağlayabilen
İyi seviyede İngilizce bilgisi
Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bayi İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversite mezunu ( Mühendislik veya ilgili bölümler)
İş geliştirme konusunda tecrübeli (Minimum 3 yıl otomotiv veya ilgili sektör)
Multi-task çalışabilme becerisi ve güçlü analitik bakış açısı olan
Takım oyuncusu, değişime hızlı uyum sağlayabilen
İyi seviyede İngilizce bilgisi
İyi derecede ofis programları bilgisi
Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sanal Analizler Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Sanal Analizler MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Sonlu elemanlar analizi alanında en az 1yıl tecrübesi olan,
İyi seviyede İngilizce tercihen İtalyanca bilen,
Analiz ve problem çözme becerisine sahip,
Takım çalışması ve iletişim yetkinlikleri güçlü,
Erkek adaylar için askerliği tamamlamış,
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan
            çalışma arkadaşları aramaktayız
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Birim Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ar-Ge Birim Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
TOFAŞ Ar-Ge Direktörlüğü'nde görev yapmak üzere;
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen ürün geliştirme ve tasarım süreçleri bilgisi olan,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Microsoft Office uygulamalarına hâkim,
Takım çalışması ve iletişim yetkinliklerine güvenen,
Analitik düşünce yapısına ve sistem bakışına sahip,
Etkili müzakere becerisine sahip,
Bursa’da ikamet eden ya da edebilecek olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Alfa Romeo,Jeep ATL Pazarlama İletişim Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Alfa Romeo,Jeep ATL Pazarlama İletişim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin İşletme, İletişim veya Pazarlama bölümlerinden mezun,
Tercihen Pazarlama İletişimi alanında yüksek lisans mezunu,
Otomotiv pazarı ve müşteri segmenti bilgisi alanlarında en az 3 yıl deneyim sahibi olan,
Premium veya binek araç markalarının ATL yönetimini yapmış olan,
Reklam ve medya satın alma ajanslarının yönetiminde en az 3 yıl deneyim sahibi olan,
Dijital mecralarda iletişim konularında en az 3 yıl iş deneyimi sahibi olan,
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Tercihen İtalyanca bilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proje Yönetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, 
- İleri derecede İngilizce tercihen İtalyanca bilgisi olan,
- MS ofis programlarını etkin olarak kullanan,
- Proje yönetimi yetkinliği bulunan,
- Satınalma ve ürün geliştrime süreçlerini tanıyan,
- Erkek adaylarda askerliğini yapmış olan,
- Bursa'da ikamet eden veya edecek olan,
adaylar aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Mühendislik Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Mühendislik Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
 
Üniversitelerin Makine, Endüstri, Uçak veya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli
Tercihen gövde üretimi süreçleri ve teknolojileri bilgisine sahip olan
Tercihen, sürekli iyileştirme araçları hakkında bilgi sahibi ve bu araçları kullanarak sistematik problem çözme becerisine sahip olan
UG, Autocad vb. programları kullanabilen
Tercihen Türkçe ve İngilizce dillerinde proje/sunum hazırlama, sunum yapma ve raporlama yetkinliğine sahip olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Model Üretim Planlama Sorumlusu Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Model Üretim Planlama SorumlusuTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü, Üretim Planlama ve MRP Yöneticiliği bünyesinde görev alacak,
Endüstri Mühendisliği mezunu,
Tercihen otomotiv sektöründe 1 yıl planlama tecrübesine sahip,
İyi seviyede İngilizce ve tercihen orta düzeyde İtalyanca bilen,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,
Analitik düşünebilen,
Güçlü iletişim becerilerine sahip ve proaktif yaklaşım sergileyebilenadaylar aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süspansiyon Teknolojisi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süspansiyon Teknolojisi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun
En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen,
Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış,
Temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip,
Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olanadaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Teknolojisi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Teknolojisi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin makine mühendisliği ya da uçak mühendisliği bölümlerinden mezun
En az 1 adet CAD programını (tercihen UG & ROBCAD) ileri seviyede kullanabilen,
Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisi
Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip
İleri seviyede ingilizce bilen
Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje ve Metot Uzmanı (Mekanik) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proje ve Metot Uzmanı (Mekanik)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Tercihen sektörde (Mekanik Tesisat ve Isıtma/Soğutma/Havalandırma Sistemleri konularında) en az 5 yıl teknik ofis ve uygulama tecrübesine sahip
Saha  ve proje çalışmalarında uygulamacı/proje koordinatörü olarak çalışmış
Proje süreçlerini proje başlangıcından, müşteriye teslime kadar tüm süreçleri çok iyi bilen ve uygulayabilen
AutoCAD ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek  olan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım ve Otomasyon Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik Bakım ve Otomasyon MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik/Elektronik Haberleşme/Mekatronik Mühendisliği veya Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun
Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip
Otomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyimli
Tercihen Robotik üretim hücreleri  ve sistem otomasyonları ile ilgili tecrübeli
Tercihen ABB ve DURR Robot Programlama bilgisine sahip
Tercihen  Robot – PLC entegrasyon, endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili
Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip
E-Plan , Elektrik-Elektronik Proje hazırlanması konusunda bilgi sahibi olmak
Saha ve ofis ortamında çalışabilmek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Powertrain Entegrasyon Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Powertrain Entegrasyon UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Otomotiv sektöründe proje deneyimi olan veya proje koordinasyonu hakkında bilgili,
Motor, transmisyon ve motor kontrol sistemleri hakkında bilgisi olan,
Powertrain uygulamaları hakkında bilgisi olan,
TEYDEB/TÜBİTAK projelerinde deneyimli ve bu tür projelerde aktif rol almaya hevesli,
Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Gövde Direkt Malzeme Depo, Talep ve Dağıtım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Direkt Malzeme Depo, Talep ve Dağıtım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (Tercihen İİBF mezunları veya sayısal bölümler),
Yeni mezun veya tercihen min 2 yıl lojistik, malzeme yönetimi, satınalma vb alanlarda tecrübesi olan,
Çok iyi derecede Office uygulamaları bilgisi, en az orta düzeyde SAP bilgisi (tercihen),
Orta seviyede İngilizce bilgisi olan,
Analiz ve problem çözme becerilerine sahip,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan,
Takım çalışması, iletişim ve azim yetkinlikleri güçlü adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Lojistik Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İç Lojistik Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli,
Proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgili,
Lojistik alanında dünyadaki uygulamaları ve yenilikleri takip edecek vizyona sahip adaylar.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
GENEL BAŞVURUTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
- İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen,
- Kişisel gelişimine önem veren,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
- Bursa'da ikamet eden/edecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı-Trim/Gövde Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fonksiyonel Tanı Koyma Uzmanı-Trim/GövdeTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Makine, Uçak ya da Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
·         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
·         Tanı koyma konusunda bilgili
·         Otomotiv Üretim süreçlerinde tecrübeli
·         Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli
·         Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan
adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Analitiği Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri Analitiği UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, MIS, Matematik, Ekonometri veya İstatistik bölümlerinden mezun olan,
•SPSS veya benzer istatistiki analiz ve veri madenciliği yazılımlarını iyi derecede kullanabilen,
•SQL kodlama yapabilme becerisine sahip,
•Yüksek raporlama becerisine sahip,
•Veri temizliği(veri hijyeni), veri madenciliği, raporlama konularında en az 3 yıl iş tecrübesi olan,
•Çok iyi derecede MS Office programları etkin şekilde kullanabilen,
•Proje bazlı çalışmaya yatkın olan,
•İyi derecede İngilizce bilen,
•Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Garanti UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Orta seviyede İtalyanca bilen,
MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan,
Özellikle Garanti Süreçleri olmak üzere tüm Satış Sonrası Süreçleri ile ilgili saha tecrübesi (Distribütor/Bayi) olan,
Teknik yedek parça bilgisi sahibi,
Seyahat engeli olmaması,
Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Takip Uzmanı İstanbul Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Operasyonel Takip UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite mezunu olan,
Tercihen müşteri hizmetleri sektöründe en az 2  yıllık iş deneyimi sahibi olan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
Cari hesap okuma ve faiz hesabı bilgisine sahip olan ,
Telefonda etkin konuşma bilgisine sahip olan,
Zor müşterilerle başa çıkma becerisine sahip olan,
Problem çözme  yeteneği gelişmiş olan,
MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin şekilde kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,
Üniversitelerin Makine / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunu
İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip
Tercihen otomotiv sektöründe, boya prosesleri konusunda en az 3 yıl deneyimli
İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen
Kalite standartları hakkında genel bilgi sahibi olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olanTakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomobil Kablo Sistemleri Mimari Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Otomobil Kablo Sistemleri Mimari UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
TOFAŞ Ar-Ge Enerji ve Kablo Sistemleri Yöneticiliğinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen otomotiv tesisatlarıyla ilgili tecrübeli (LCABLE vb. elektriksel şema çizim programları kullanımı),
Tesisat elemanları, B-CAN & C-CAN araç ağları ve teknik tanım bilgisi, elektriksel şema ve yük tablosu okuma tecrübesi bulunan,
MS Excel, MS Visio, ZUKEN E3.Series bilgisi ve tecrübesi bulunan,
 İleri derece İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen,
Yurt dışı seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bursa'da ikamet eden / edebilecek olançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı