Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 41
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Montaj Teknolojik Sistemler Bakım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Teknolojik Sistemler Bakım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Montaj Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,•    Üniversitelerin Makine  Mühendisliği bölümünden mezun olan,•    Minimum üst orta düzeyde İngilizce bilen, •    MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,•    Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,•    Makine / Tesis projelendirme ve devreye alma konusunda tecrübeli,•    Mekanik arıza diyagnoz yeteneğine sahip,•    Saha tecrübesi ve komponent bilgisine sahip,•    PLC temel bilgisi olan,•    Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Asbis ve Uygunluk Belgesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Asbis ve Uygunluk Belgesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin teknik eğitim veya teknoloji fakültelerinden, tercihen Otomotiv bölümünden mezun, Bilgi teknolojileri kaynaklarını çok etkin kullanabilen, Otomobildeki sistemler ve işlevleri hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olan, İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İşbirliği geliştirme ve sürekli öğrenme konusunda istekli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz..      "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır." 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E&E Systems Hardware Architect Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
E&E Systems Hardware ArchitectTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
University degree in Electric/Electronics Engineering Minimum 2 years’ experience in hardware design and development Experience/knowledge of Automotive Electronics(architecture, components, network, diagnostic) Excellent verbal and written communication skills in English (must) and Italian(preferable) Good analytical and problem solving skills Highly motivated and self-starter Demonstrated ability to work in a team environment No travel restrictions No military service obligation for male candidates. Reside/Willing to reside in Bursa?İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mevzuat ve Tarife Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mevzuat ve Tarife UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,  A sınıfı Gümrük Müşaviri Karnesi sahibi olan veya en az 10 yıllık Gümrük Müşavirliği ya da Gümrük İdarelerinde Muayene ve Şeflik tecrübesi bulunan, İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan, Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz. Tercihen İngilizce bilen Tercihen İtalyanca bilen, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Beyanname Kontrol Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Beyanname Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun olan,·         B sınıfı Gümrük Müşavir Yardımcı Karnesi sahibi olan ve en az 8 yıldır Gümrük Müşavirliği Firmalarında çalışmakta olan,·         İşin niteliğine uygun Dış Ticaret, Gümrük, Kambiyo, Teşvik Mevzuatı bilgisi olan,·         Doğrudan Temsil Kriterlerine haiz.·         Tercihen İngilizce veya İtalyanca bilen,·         Ofis ve tercihen Evrim programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,·         Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan, adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,  Üniversitelerin Makine, Endüstri, Uçak veya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda, tercihen en az 1 yıl deneyimli Tercihen gövde üretimi süreçleri ve teknolojileri bilgisine sahip olan Tercihen, sürekli iyileştirme araçları hakkında bilgi sahibi ve bu araçları kullanarak sistematik problem çözme becerisine sahip olan UG, Autocad vb. programları kullanabilen Tercihen Türkçe ve İngilizce dillerinde proje/sunum hazırlama, sunum yapma ve raporlama yetkinliğine sahip olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Test Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Test MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Uçak Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, sinyal işleme hasar analizi iterasyon konularında deneyimli (RpcPro, GlyphWorks, Tecware), Tercihen Süspansiyon yorulma ve dayanım konusunda bilgi sahibi ve/veya deneyimli, Test alanında bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanım becerisine sahip (veri toplama , işleme), Sinyal işleme ve iterasyon yapabilecek, İletişim becerileri güçlü, Sonuç Odaklı çalışmayı benimsemiş olan, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışçalışma akadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/Elektronik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süsp. Teknoloji Uzmanı-Elektrik/ElektronikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv ana sanayi-yan sanayi otomasyon uygulamaları projelerinde görev almış Proje yönetimi (tercihen yurtdışı bağlantılı) tecrübesi olan, yatırım öngörü, planlama  ve gerçekleştirme safhalarında tecrübe sahibi PLC, SCADA, Operatör Paneli, Kontrol ve MCC Panoları ve otomasyon sistemleri  konularında bilgi ve tecrübe sahibi Autocad veya E-plan çizim programlarını kullanabilen Saha elektrik tesisat  ve  aydınlatma  uygulamaları konularına  hakim Tercihen araç elektrik ve elektronik sistemleri hakkında temel seviyede bilgi sahibi Tercihen programlama dillerinden en az birini etkin seviyede kullanan (Visual basic, C, C++) Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-Mekanik Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj/Süspansiyon Teknoloji Uzmanı-MekanikTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen, Aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış, Temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip, Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sanayi tecrübesi olan Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiat İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fiat İş Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İş geliştirme, proje yönetimi, pazarlama alanlarında en az 3 yıl tecrübeli (tercihen otomotiv sektörü deneyimli) Otomotiv sektörüne ilgili Multi-task becerisi ve güçlü analitik yetenekler Takım oyuncusu, değişime hızlı uyum sağlayabilen Etkin iş ilişkileri kurabilen ve koordinasyon sağlayabilme yetkinliğine sahip Analitik, analiz sonuçlarını aksiyona dönüştürebilme yetkinliğine sahip Etkili sunum hazırlama ve sunuş yapabilme yeteneğine sahip İyi seviyede İngilizce bilgisi İyi derecede ofis programları bilgisi Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ticari Kontrol UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi Bilimler veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Finansal analiz bilgisi ve deneyimi sahibi, Tercihen otomotiv sektöründe finans, muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe ve benzeri alanlarda iş tecrübesi sahibi, Analiz, raporlama ve sunum bilgisi sahibi, SAP, MS Office uygulamalarına hakim, Bütçe bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik&Elektronik Banko Test Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elektrik&Elektronik Banko Test UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test ve tanı koyma alanında deneyimli, HIL test sistemleri konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, Uzun süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecekçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Lojistik Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İç Lojistik Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli, lojistik alanında dünyadaki uygulamaları ve yenilikleri takip edecek vizyona sahip adaylar.·         Proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgili,"İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Uzmanı (Şasi & Elektronik Sistemler) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses Uzmanı (Şasi & Elektronik Sistemler)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,•Akıcı seviyede İngilizce konuşabilen,•Araç şasi / elektronik sistemler konularında tecrübeli, bu alanlarda uzman olarak kendisini yetiştirmek isteyen,•Gelişime/öğrenmeye istekli•Takım çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği yüksek, sonuç odaklı•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Mekanik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
   Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Mekantronik Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mekanik Transfer hatları (tabla , skid, kanca vb) , hidrolik, pnömatik sistemler tecrübesine sahip Proje çizimi ve imalatı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süspansiyon Ürün Uzmanı (Talaşlı Üretim) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Süspansiyon Ürün Uzmanı (Talaşlı Üretim)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Süspansiyon Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine/Elektrik/Elektronik/Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip  En az 2 yıl talaşlı üretim proses tecrübesine sahip   Tercihen norm/şartname bilgisine sahip Tercihen Otomasyon/Robot bilgisine sahip Proje yönetimi, ürün ve proses konularında bilgili Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İçgörü ve Pazar Araştırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İçgörü ve Pazar Araştırma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversite Mezunu olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Pazar araştırma konusunda deneyim sahibi, Perakende noktalardaki memnuniyet ölçümü ve gizli müşteri çalısmaları konusunda deneyim sahibi, Müşteri deneyimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik bir bakiş açısına sahip ve matematiği seven, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Akademisi Adana, Adıyaman... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış AkademisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversiteden yeni mezun olduysan,Ya da mezun olmak üzereysen,Kariyerine otomotiv sektöründe başlamak istiyorsan,İnsanların beklentilerini, ihtiyaçlarını iyi analiz eder ve güçlü iletişime sahibim diyorsan,Kişisel gelişimine katkı sağlamak istiyorsan,Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatıp, “vay be!” dedirtmeye hazırsan”Haydi başvur!
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
PROVA+ Proje Stajyeri Bursa, İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
PROVA+ Proje StajyeriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kendinizi geliştirmek için istekli, sonuca ulaşmak için motivasyon sahibiyseniz, sınıf ortamlarında elde edilmesi zor olan vizyonerlik, iletişim, bütünsel bakış ve sürekli iyileştirme gibi becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, akademik dönem boyunca TOFAŞ’ta PROVA+ programına katılabilirsiniz.PROVA+, sadece bir staj programı değil, herkesin kazandığı bir gelişim ortaklığı projesidir. Bu program ile sizler otomotiv sektörünün en iyileri ile çalışarak kendinizi geliştirirken, biz de otomotiv tutkumuzu paylaşacak arkadaşlar kazanacağız.PROVA + haftada 2-3 gün birlikte çalışarak tamamlayabileceğimiz uzun soluklu projeleri içeriyor. 4. sınıf öğrencisiyseniz ya da yüksek lisansınıza devam ediyorsanız, ders programınız yarı zamanlı çalışmaya uygunsa bu program tam size göre. PROVA+ ile TOFAŞ için önem taşıyan projelerde çalışma imkanı elde edeceksiniz. PROVA+ programında, ilgi alanlarınız ve becerilerinizi göz önünde bulundurarak projelerimizde sizlere önemli görevler vereceğiz. Bir takıma ait olmanın, birlikte başarmanın hazzını prova edeceksiniz ve iş dünyasında arkadaşlığın ne demek olduğunu yaşayarak öğreneceksiniz. Bu esnada elde edeceğiniz proje yönetimi becerilerini  de yaşamınız boyunca kullanacağınızdan eminiz. PROVA+ PROGRAMI Makine, Endüstri, Otomotiv, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar ve İşletme Mühendisliği bölümlerinin son sınıfına geçmiş ya da Yüksek Lisans öğrencisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen (iyi derecede İtalyanca tercih sebebidir), Kümülatif not ortalaması 2,5/4 ve üzeri (veya muadili) olan, İlgi alanı ve becerileri öngörülen proje beklentilerine uyum sağlayan, Hafta içi 2-3 gün yarı zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, öğrenmeye istekli, sorumluluk almak isteyen arkadaşlar arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İthalat İhracat Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İthalat İhracat Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe ve Maliye vb. bölümlerinden mezun,-  Gümrük, dış ticaret ve ilgili vergi mevzuatı uygulamalarına hakim,-  İş alanı ile ilgili bilgi teknolojilerini etkin kullanan,-  İyi derecede İngilizce bilen,-  Tercihen SAP bilen,-  İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,-  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,-  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),-  Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan,adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Dijital Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Dijital pazarlama konusunda tecrübe sahibi ve Dijital gündemi takip eden, Analitik muhakeme yeteneği sahibi, Tercihen satış ve/veya satış sonrası müşteri/sadakat yönetimi hakkında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin İktisadi Bilimler, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun,- Genel muhasebe alanında deneyimli en az 5 yıl deneyimli (tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışmış),- SMMM ruhsatı olan ya da stajına devam etmekte olan,- Genel muhasebe mevzuatına,vergi süreçlerine hakim,- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Maliyet Muhasebesi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,- Tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimi olan,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- İyi derecede İngilizce bilen,- Vergi mevzuatına ve uygulamalarına hakim olmak,- Maliyet muhasebesi ve genel muhasebe bilgisi sahibi,- UFRS uygulamalarına hakim olmak,- Bütçe analizi, finansal analiz ve yönetim muhasebesi bilgisi sahibi.- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı - Bursa Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzmanı - BursaTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,- Tercihen kurumsal şirketlerin muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimi olan,- MS Office ve SAP uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,- İyi derecede İngilizce bilen,- SMMM ruhsatına sahip veya staj sürecinde olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrolör Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Finansal KontrolörTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·  Üniversitelerin Endüstri – İşletme Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,·  2-3 yıllık Finansal kontrolörlük deneyimi sahibi,·  Finansal analiz-raporlama, bütçe takibi gibi konularda deneyim sahibi,·  Finansal açıdan proje yönetimi konusunda deneyim sahibi,·  SAP CO, PS, SEM modülleri kullanımı konusunda bilgi sahibi,·  MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),·  Tercihen otomotiv sektörü ile ilgili deneyim sahibi olan,·  Tercihen İtalyanca bilgisine sahip.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Teknik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlişkileri Teknik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen, Problem çözme teknikleri bilgisi sahibi, Satış ve Satış Sonrası iş süreçleri bilgisi, Araç teknik bilgisi sahibi,  Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşyeri HekimiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Geçerli İşyeri Hekimi sertifikası olan, Fabrikamızda tam gün görev alabilecek ve nöbet sistemiyle çalışabilecek, İşyeri Hekimi olarak en az 3 yıl endüstri deneyimi olan, İletişim becerileri güçlü, Bursa'da ikamet edecek olan, Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Talep Hazırlık ve Operasyon Uzmanı (Dönemsel)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversite mezunu olan,• Banka veya finans kurumlarının operasyon birimlerinde min. 2 yıl iş deneyimi sahibi olan,• MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin şekilde kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurum İletişimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kurum İletişimi UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Yazılı ifade yeteneği güçlü, Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Toplum bilimlerine meraklı olan, otomotiv sektörüne özel ilgi duyan ve otomobiller konusunda bilgi sahibi olan,  Seyahat engeli olmaması, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Değerlendirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kredi Değerlendirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversite mezunu olan (Tercihen İşletme,Ekonomi,Maliye,Bankacılık Bölümlerinden),•Kredi değerlendirme konusunda minimum 3 yıl iş deneyimi sahibi olan,•İstihbarat ekranları (Merkez Bankası, Kredi Kayıt Bürosu, ssk.gov.tr,vb.) bilgisine sahip olan,•Sosyoekonomik göstergeler bilgisine sahip olan,•Kredi kararını etkileyebilecek cezai yaptırımlar bilgisine sahip olan,•MS Office programlarını ve internet tabanlı programları etkin şekilde kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Doğrudan Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Doğrudan Pazarlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversite mezunu olan,        • İyi seviyede İngilizce bilen,        • Pazarlama ve iletişim konularında tecrübe sahibi veya eğitim almış olan,         • Doğrudan pazarlama stratejisi tanımlama ve uygulama becerisine sahip olan,         • Bütçe yönetim bilgisine sahip olan, • Organizasyon firmasında en az 3 yıllık deneyimine sahip olan,• Saha tecrübesine sahip olan,       • Müşteri içgörülerini ve davranışlarını anlama yorumlama ve kullanma becerisine sahip olan,• MS Ofis programlarını etkin kullanabilen,         • Askerlik hizmetini tamamlamış( erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Organizasyonlar ve Sponsorluklar Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kurumsal Organizasyonlar ve Sponsorluklar UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Ofis programları kullanım becerisine sahip olan, Organizasyon ve sponsorluk konularında minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Pazarlama iletişimi ve organizasyon, sponsorluk konularına hakim, 3. Partiler ile ilgili know-how sahibi olan, Etkinlik firmasında tecrübesi olan, Seyahat engeli olmayan, B2 sınıfı sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için).“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim ElemanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
MYO, EML, Teknik Lise ve ÇPL okullarının otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun veya oto boya/oto kaporta mesleğinde ustalık/kalfalık belgesi olan, Üretim birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın, Geribildirimlere açık, Kişisel gelişim hedefi olan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, Bay ve Bayançalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enerji Sistemleri Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Enerji Sistemleri MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin, Boya Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak, Üniversitelerin Makine veya Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip Tercihen Enerji Sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli Yatırım projeleri konusunda tecrübeli Tercihen Enerji Yöneticisi Sertifikası'na sahip Termodinamik, enerji sistemleri ve enerji verimliliği uygulamaları bilgisi yüksek seviyede olan Enerji tipleri konusunda saha ölçümlerini, sonuç analizlerini yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip MS Office uygulamalarına ve Cad programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Direktörlüğüe Proje Yönetim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satınalma Direktörlüğüe Proje Yönetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, - İleri derecede İngilizce tercihen İtalyanca bilgisi olan,- MS ofis programlarını etkin olarak kullanan,- Proje yönetimi yetkinliği bulunan,- Satınalma ve ürün geliştrime süreçlerini tanıyan,- Erkek adaylarda askerliğini yapmış olan,- Bursa'da ikamet eden veya edecek olan,adaylar aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gövde Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,  Üniversitelerin Makine, Endüstri, Uçak veya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Tercihen gövde üretimi süreçleri ve teknolojileri bilgisine sahip olan Tercihen, sürekli iyileştirme araçları hakkında bilgi sahibi ve bu araçları kullanarak sistematik problem çözme becerisine sahip olan UG, Autocad vb. programları kullanabilen Tercihen Türkçe ve İngilizce dillerinde proje/sunum hazırlama, sunum yapma ve raporlama yetkinliğine sahip olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elastik Parçalar Ürün Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Elastik Parçalar Ürün Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen yüksek lisans yapmış,·         İleri seviyede İngilizce,tercihen İtalyanca bilen,·         İletişim becerisi yüksek,ekip çalışmasına yatkın,sonuç odaklı ve girişimci,·         Bursa'da ikamet eden veya edebilecek·         Yurtdışı seyehat engeli olmayan·         Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık·         İlgili alanlarda  2 yıl otomotiv tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız... İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapısal Parçalar Ürün Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yapısal Parçalar Ürün Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans yapmış, İleri seviyede İngilizce,tercihen İtalyanca bilen, İletişim becerisi yüksek,ekip çalışmasına yatkın,sonuç odaklı ve girişimci,  Yurtdışı seyehat engeli olmayan, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, İlgili alanlarda  2 yıl otomotiv tecrübeli, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,  çalışma arkadaşları aranmaktadır.       İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Teknolojik Sistemler Uzmanı (Bakım & Otomasyon)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Direktörlüğün'de Üretim Müdürlükleri'ne bağlı Teknolojik Sistemler Yöneticilikleri'nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Scada, Robot – PLC entegrasyon ve endüstriyel haberleşme sistemleri konularında bilgili Tercihen Siemens S7 300-400 konusunda tecrübeli ve Schneider ve Siemens sürücü bilgisine sahip Tercihen Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
GENEL BAŞVURUTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,- İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen,- Kişisel gelişimine önem veren,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bursa'da ikamet eden/edecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Güvenilirlik Test Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Güvenilirlik Test UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Test ve güvenilirlik metodolojileri ve otomotiv, kalite, kalite standartları bilgisine sahip İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarının etkin kullanabilen Problem çözme alanında tecrübe İnisiyatif alma ve yetki kullanabilme becerisine sahip İnsan ilişkileri ve çatışma yönetimi konularında deneyimli Akıcı seviyede İngilizce bilen Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı