Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1969


Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan, Koç Holding ve FCA-Fiat Chrysler Automobiles’ın eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketi Tofaş, günümüzde FCA’in Avrupa’daki iki Ar-Ge merkezinden biri konumunda bulunmaktadır.

Türkiye’nin altıncı büyük sanayi kuruluşu olan Tofaş, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir. Bursa’da toplam 1 milyon m2 alan üzerinde faaliyet gösteren Tofaş, rekabet gücünü sürekli artırmaktadır.

Tofaş, FCA grup ve tedarikçi fabrikalarında endüstriyel alandaki standartları sürekli iyileştirmek amacıyla uygulanan Dünya Klasında Üretim (WCM) programında Altın Seviye’ye ulaşan ilk üç fabrikadan biridir.

Türkiye’nin hem binek otomobil hem de hafif ticari araç üreten tek otomotiv şirketi olan Tofaş, Bursa Fabrikası’nda, Minicargo projesi kapsamında Fiat, Citroen, Peugeot markalarına, Yeni Doblo projesi kapsamında ise Fiat, Opel ve Vauxhall markalarına üretim yapmaktadır. Tofaş iç pazarda 6 markanın (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Maserati, Ferrari) temsilciliğini üstlenmektedir.

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

"Değişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma” vizyonu ile yola çıktık.

TOFAS dünyaki tek insan kaynakları standartı olan INVESTOR IN PEOPLE sertifikasını almaya hak kazanan, Türk otomotiv sektöründeki ilk şirkettir.

Tofaş’ın “Dünya Klasında Şirket” yolculuğuna, Dünya Klasında Yetenek Yönetimi ile eşlik ediyoruz.


Değerlerimiz:


Yetkinliklerimiz:
İşe Alım ve Yerleştirme

İşe alım sürecimizde amacımız, Tofaş kültürüne uygun, şirketimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip arkadaşları aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, davranışsal yetkinliklerimiz olan “geleceği oluşturmak, sonuca koşmak, işbirliği geliştirmek ve sürekli öğrenmek ile değerlendirilir. Aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler de dikkate alınır.

Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, İngilizce testi ve pozisyonun özelliklerine göre analiz sunum ya da grup çalışması yöntemlerini uyguladığımız işe alım sürecimizde, son aşamamızı da 360 derece referans kontrolü oluşturur. Süreci olumlu olarak tamamlayan adaylara, iş teklifi görüşmesi yaparak sürecimizi sonlandırırız.


Ücret ve Yan Haklar

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu kademelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız.
 
Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı kademelere göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
·         Özel sağlık sigortası
·         Koç Emekli Vakfı
·         Cep Telefonu
·         Şirket aracı
·         Yakıt


Kariyer Yönetimi
 
Şirket içerisinde kariyer fırsatlarının açık ve görünür olduğu, çalışma arkadaşlarımızın fırsat eşitliğinden yararlandığı ve kariyerlerine yön verme imkanı bulduğu “Kariyerine Yön Ver’’ adını verdiğimiz iç ilan sürecini uyguluyoruz. Bu sürecimiz ile açık pozisyonlara yönelik ilanlarımızı ilk olarak, Tofaş ve diğer Koç Grubu şirketleri çalışanlarına duyuruyoruz. Böylelikle çalışma arkadaşlarımız, farklı görevlerde çalışma ve tecrübe edinme şansı yakalayarak yetkinliklerini geliştirebiliyor.
 
Ayrıca, uluslararası alanda da kariyer ve deneyim fırsatları tüm seviyedeki çalışma arkadaşlarımıza açıktır. 2010 yılında ‘’Kariyerine Yön Ver’’ iç ilan sürecimizi bir adım daha ileri götürerek, Fiat Grubunun Uluslararası Operasyonları’nda açık olan pozisyonları da tüm çalışma arkadaşlarımıza duyurarak, onlara global oyuncu olma yolunda fırsat sağlıyoruz.
 
Şirket içerisinde güçlü bir işbirliği ortamı sağlamayı amaçladığımız kısa ve uzun süreli “Rotasyon” sistemimizle de çalışma arkadaşlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda gelecekteki rollerine hazırlanabiliyor.
 
Daha üst yönetim kademelerine gelebilme potansiyeline sahip çalışma arkadaşlarımızı seçtiğimiz ve geleceğe hazırladığımız “Potansiyel Belirleme ve Geliştirme’’ sürecimiz de kariyer yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımız potansiyel belirleme sürecine dahil olup, gerekli kriterlere sahip olmaları durumunda, iki yıl süren‘’Potansiyel Geliştirme Programına’’ katılır.
 
Potansiyel çalışma arkadaşlarımızın kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda, farklı öğrenme ihtiyaçlarına hitap eden, uzun vadeli ve kariyer gelişimlerinde yol gösteren bu programımızda hem ortak hem de kişiye özgü gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz.
 
Potansiyel Geliştirme Programımız kapsamındaki faaliyetlere örnek olarak, gelişim rehberliği görüşmeleri, mentorluk, fonksiyonlar arası proje çalışmaları, üst yönetim ile biraraya gelebildikleri deneyim paylaşım ortamları, Liderlik Geliştirme programları, değerlendirme merkezi (Assessment Center) sonuçlarına göre özel gelişim faaliyetlerini söyleyebiliriz.

 

Sosyal ve Sportif Olanaklar

Sosyal tesisimiz, spor tesislerimiz, alışveriş merkezi ve sağlık merkezimiz gibi sosyal imkanlarımız ile çalışanlarımıza pek çok ayrıcalık yaşatıyoruz. Bu ayrıcalıkları çalışanlarımızın katılımıyla zenginleşen atletizm, tenis, dalış, bowling, resim, briç, folklor, fotoğraf, müzik, tiyatro, gezi gibi pek çok sosyal aktiviteyle de destekliyoruz.

Çalışanlarımız için çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor, çocuklar için yaz okulları açıyoruz. Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Satranç, Atletizm, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında çalışanlararası ve şirketlerarası turnuvalara katılıyor ve amatör ruhlarını profesyonellik ile buluşturan çalışma arkadaşlarımızın tiyatro, Türk Sanat Müziği korosu, halk oyunları, resim ve gitar kursu gibi faaliyetlerde boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirirken arkadaşlık ilişkilerini geliştirmelerine fırsat yaratıyoruz. Aynı zamanda bu etkinlikler ile çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.tofas.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 41
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gövde Elektrik & Elektronik Bakım Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Gövde Elektrik & Elektronik Bakım LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Gövde Üretim Müdürlüğü'nde görev alacak,Üniversitelerin  Elektrik, Elektrik&Elektronik, Elektronik Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakülteleri’nin Elektrik, Elektronik Öğretmenliği  bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Otomasyon sistemleri dizaynı, kurulumu, devreye alınması veya bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeliPLC, Scada ve Robot programlanması ve donanımı konusunda ileri düzeyde bilgi sahibiSiemens S7-300, S7-400 PLC sistemleri konusunda tecrübeli Simatic Manager Step 7 PLC programlama bilgisine sahip Bilgisayar donanım ve kurulumu hakkında bilgi sahibi Vardiyalı düzende çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Planlama ve Metot Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalıp Planlama ve Metot UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak- Üniversitelerin Makine veya İmalat Mühendisliği, Teknik Eğitim Fakültelerinin Talaşlı Üretim veya Kalıpçılık Teknik Eğitim bölümlerinden mezun olan;- Talaşlı Üretim tecrübesine sahip;- Üst orta düzeyde İtalyanca ve/veya İngilizce konuşabilen;- Tebis ve CATIA bilgisayar programlarına hakim olan;- MS Office programlarını etkin olarak kullanan;- İletişim becerisi yüksek, yenilikçi ve yalın düşünebilen, sonuç odaklılığa sahip, iddialı ve rekabetçi;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Bölge Yöneticisi İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yedek Parça Bölge YöneticisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversite mezunu,-Minimum üst orta düzeyde İngilizce seviyesine sahip,-MS Access, Excel, Word ve Powerpoint ve ilgili tofaş yazılımlarının etkin kullanımı,-Seyahat edebilirlik; B sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanımı.             Sektör bilgisi,Bütçe / İş Planı yönetimi bilgisi,Finansman bilgisi,Yedek Parça ve Satış Sonrası süreç bilgisi,Mikromarketing bilgisi,Takım çalışması / işbirliği geliştirme.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel (9 Ay) - KFK - Risk Yönetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dönemsel (9 Ay) - KFK - Risk Yönetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tercihan İstatistik, Matematik veya Mühendislik mezunu olmak,Tercihen Skoring ve Risk Yönetimi alanında iş tecrübesi,İstatistik ve analiz bilgisi,Finansal analiz bilgisi,Süreç ve sistem analiz ve geliştirme bilgisi,Minimum orta düzeyde İngilizce bilgisi,İleri düzeyde MS Office bilgisi , SPSS Clementine ,NBSM bilgisi (tercihen)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KFK - Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
KFK - Muhasebe UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,-Denetim firmalarında deneyim sahibi olmak ve TMS uygulamaları hakkında bilgi sahibi olunması,-SAP VE Office programları iyi seviyede bilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Süspansiyon Ürün Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Montaj Süspansiyon Ürün Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Teknolojisi Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak,·         Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun·         En az 1 adet CAD programını (tercihen UG) ileri seviyede kullanabilen·        Tercihen aparat, proses ve ekipman tasarımı konusunda en az 2 yıl çalışmış·        Tercihen temel seviyede teamcenter ve vis mock-up bilgisine sahip·         Yeni ürün geliştirme süreç bilgisine sahip·         İleri seviyede İngilizce bilen·         Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi olan       ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış·         Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İşyeri HekimiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Geçerli İşyeri Hekimi sertifikası olan, Fabrikamızda tam gün görev alabilecek ve nöbet sistemiyle çalışabilecek, İşyeri Hekimi olarak en az 3 yıl endüstri deneyimi olan, İletişim becerileri güçlü, Bursa'da ikamet edecek olan, Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Ve Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım Ve Sistem Destek UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin bilgisayar, matematik, elektronik veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,-İyi seviyede İngilizce,-Orta/ileri Java / J2EE / JEE uygulama geliştirme bilgisine sahip,-Web teknolojileri ve önyüz programlama konusunda deneyimli,-Servlet, Jsp, Maven, SVN teknolojilerine hakim,-İyi düzeyde SQL bilgisine sahip,-Oracle veritabanı ve web logic uygulama sunucusu teknolojilerine hakim,-Tercihen Spring, Hibernate, PL/SQL, JSF, PrimeFaces, JAX-WS teknolojileri hakkında tecrübe sahibi,-Yazılım geliştirme yaşam döngüsü araçlarının kullanımı konularında deneyimli-Kendini geliştirmeye açık ve gerektiğinde Java harici yeni teknolojilere de kolay uyum sağlayabilen,-Uygulama güvenliği konusunda temel bilgi sahibi-MS temel uyumalarında (word, excel,pp) ileri seviyede bilgi -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,-Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel (1 Yıl)- İk ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Dönemsel (1 Yıl)- İk ve Özlük İşleri UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun,Personel bordrolama ve özlük işleri konularında en az 2 yıllık tecrübeye sahipİş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve İSG Mevzuatı başta olmak üzere yasal mevzuata hâkim,İşe giriş ve çıkış yasal süreçlerinin yönetilmesi ve uygulanması, Mevzuata uygun "personel özlük dosyalarının" hazırlanması ve takibi,  MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, SAP HR modülü kullanma deneyimi olan, •İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, iletişim becerisi yüksek ,sonuç ve zaman odaklı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalıp Proje MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak,• Makine Mühendisliği mezunu,• İyi seviyede İngilizce/İtalyanca ve tercihen Almanca bilen,• Seyahat ve yurt dışında kalma engeli olmayan,• CATIA V5 çizim programı kullanabilen,• Kalıp sektöründe deneyimli,• MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Kalite Mühendislik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Kalite Mühendislik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Üretim ve/veya Üretim Kalite süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübeli,• İleri seviyede İngilizce, tercihen İtalyanca bilen çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Denetleme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Malzeme Denetleme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Kalite Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak- Üniversitelerin Makine veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- Üretim, Kalite, Ar-Ge veya Yan Sanayi Kalite departmanlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi olan;- Akıcı seviyede İngilizce bilen;- MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Trim Kalıp Kalite Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Plastik Trim Kalıp Kalite MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,•Plastik enjeksiyon kalıbı tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli,•Plastik enjeksiyon proses bilgi ve tecrübesine sahip,•CAD / CAM / Plastik Enjeksiyon Simülasyon CAE Analiz tecrübesi olan,•Plastik hammadde ve  kalıp konstrüksiyon malzemeleri ve konstrüksiyon alt sistemleri bilgisine sahip,•Talaşlı imalat ve kalıphane bilgi ve tecrübesi olan,•Otomotiv plastik parçalarını ve üretim proseslerini tanıyan•İleri seviyede teknik İngilizce ve tercihen teknik İtalyanca bilen,•İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri güçlü,•Stres altında karar alabilen,•Sonuç odaklı etkin kaynak yönetimi yapabilen,•Yurt içi, yurt dışı, kısa/uzun süreli seyahat engeli bulunmayan, aktif olarak araç kullanabilen•Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,•Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satınalma UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Genel Nitelikler: - Üniversitelerin Endüstri/Makine/Metalurji/İşletme mühendisliklerinden mezun,- Otomotiv sektöründe benzer pozisyonlarda en az  2 yıl tecrübeli- Otomotiv sektöründe Metal ürün hatlarında  komponent, malzeme ve proses bilgisine sahip,- Finansal kavramlar, makro ekonomik göstergeler ve kontrat yönetimi bilgisine sahip,- Ürün ve Proses maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine  sahip,- İleri derecede İngilizce, ve tercihen İtalyanca bilgisi olan,- Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan,- Takım Çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, sonuç odaklıçalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Proses Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Boya Proses UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Boya Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,- Üniversitelerin Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olan;- Tercihen otomotiv sektöründe boya prosesleri konusunda en az 3 yıl deneyime sahip;- İş alanı ile ilgili bilgi teknolojileri kaynaklarını etkin kullanabilen;- Kalite standartları hakkında genel bilgi sahibi olan;- İyi seviyede ingilizce dil bilgisine sahip;- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İç Denetim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Finansal ve operasyonel denetimler konusunda deneyimli,•MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen•Tercihen temel SAP bilgisine sahip,•Esnek ve uzun çalışma saatlerine uyumlu çalışabilme, otomobil endüstrisine yakın ve meraklı olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Diyagnoz Ölçüm Laboratuvarı Lideri Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Diyagnoz Ölçüm Laboratuvarı LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Ürün Kalite Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak- Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun olan;- Ölçüm ve değerlendirme metodları ve SPC konusunda bilgi sahibi olan;- Ölçüm teknolojileri (CMM, Laser Scanner, Trackers, Photogrametry) konusunda bilgi sahibi olan;- Problem çözme metodları konusunda bilgi sahibi olan;- Yeni ürün devreye alma ve değişiklik yönetim süreci konusunda bilgi sahibi olan;- Min. üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca konuşabilen;- MS Office programlarını etkin olarak kullanan;- Çatışma yönetimi becerisi yüksek, sonuç odaklı, olumlu iş ilişkileri geliştiren, analitik düşünebilen;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv ürün geliştirme ve metal parça tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak ürün tasarım tecrübesine/yekinliğine sahip,Tercihen ileri seviyede Unigraphics tasarım programı kullanabilen ve TeamCenter PDM sistemi bilgisi olan,Tüm ofis uygulamalarını (excell, word, power point,ms project vb.) ileri seviyede kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme yetkinliği olan, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, yoğun tempoda disiplinli ve inisiyatif alarak çalışabilen,Otomobil torpido traversi (ağırlıklı olarak metal parça) parçalarının tasarımında çalışacak ve bu parçaların üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan,Tasarımını yapacağı parçanın doğru malzeme seçimi yapabilecek seviyede malzeme bilgisine sahip,İyi seviyede saç metal kalıp bilgisine sahip,Süreç (metal parçaların birleştirilmesi) bilgisi sahibi,  çalışma arkadaşları arıyoruz.İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun,• En az 3 yıl üst düzey yönetici asistanlığı deneyimi olan,• İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip/ tercihen İtalyanca yazma ve konuşma becerisine sahip,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,• Çok iyi planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip olan,• Motivasyonu yüksek, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilen, çalışma arkadaşları arıyoruz.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlgi Merkezi Eğitim ve Kalite Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Müşteri İlgi Merkezi Eğitim ve Kalite UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Çağrı Merkezi veya Müşteri İlişkileri alanında eğitim hazırlama, sunma, satış sonrası ve şikâyet yönetimi operasyonlarının kalite değerlendirmeleri yapma, yorumlama ve raporlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli olan,• Tercihen Otomotiv sektöründe tecrübeli,• Çağrı değerlendirme sonuçlarına göre gereken eğitim tipine karar verebilen,• Eğitim faaliyetleri organize etmiş ve uygulamış olan,• Temel iletişim kavramlarına (empati - dinleme - soru sorma) hakim,• İşbirliği ve iş geliştirme yetkinliklerinin yüksek olan , çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Liderlik Davranışsal Gelişim Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Liderlik Davranışsal Gelişim UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tofaş Akademi Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak;• Üniversitelerin Davranış Bilimleri bölümlerinden mezun  ya da bu alanlarda yüksek lisans yapmış,• En az 3 yıl ilgili alanda tecrübe sahibi• İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip• Ms Office programlarını etkin olarak kullanmak• Liderlik ve davranışsal yetkinlik gelişimi ile ilgili eğitim ve danışmanlık alanlarında tecrübeli• Liderlik ve davranışsal yetkinlik gelişim eğitimleri vermiş olmak• Genel insan kaynakları uygulamaları(işe alım, motivasyon, performans ve kariyer yönetimi, gelişim vb) hakkında bilgi sahibi• Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamalarında tecrübeli• Koçluk sertifikasına sahip• Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Danışmanı İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proje DanışmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Endüstriyel Tasarım mezunu, En az 3 yıl tecrübeli, Tercihen otomotiv alanında ürün tasarımı sürecinde tecrübeli olması beklenmektedir,İngilizce bilgisi (okuma/yazma) iyi derecede olması.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üretim Planlama SorumlusuTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü, Üretim Planlama ve MRP Yöneticiliği bünyesinde görev alacak,Endüstri Mühendisliği mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe 1 yıl planlama tecrübesine sahip, İyi seviyede İngilizce ve tercihen orta düzeyde İtalyanca bilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Analitik düşünebilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve proaktif yaklaşım sergileyebilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Yazılım Geliştirme UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun,C# programlama dilini bilen, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API frameworklerini kullanmış,Servis yönelimli mimari kavram ve teknolojilerini bilen,Bootstrap, jQuery, AngularJS ön yüz geliştirme teknolojileri ile çalışmış,Visual Studio 2015,2017 IDE, GitHub / TFS gibi yazılım geliştirme araçlarını etkin kullanabilen,Yazılım detay tasarımı ve birim test konularında bilgili,İlişkisel veritabanlarını (tercihan Oracle) bilen, temel seviye SQL- PL/SQL yazabilen,Güvenli yazılım geliştirme kavramlarını bilen,Native ve cross-platform mobil uygulama geliştirme konusunda gelişime istekli,Analitik düşünme, problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Zaman yönetiminde başarılı, Takım çalışması ve işbirliği yetkinliklerine sahip,İngilizce bilen, Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Metot ve Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalite Metot ve Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalite Mühendislik Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan;- Süreç analizi, yeni metotlar geliştirme ve iyileştirme çalışmalarında yer almış;- Koordinasyon ve konsolidasyon konularında yetkin;- Tercihen üretim süreçleri bilgisi ve deneyimi olan;- Tercihen WCM uygulamaları konusunda deneyim sahibi;- İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip;- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen;- İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı, yaratıcı çözümler geliştiren, hızlı öğrenen ve müşteri odaklı bakış açısına sahip olan;- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tofaş Akademi Gelişim Uzmanı (İnsan Kaynakları) Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Tofaş Akademi Gelişim Uzmanı (İnsan Kaynakları)Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tofaş Akademi Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Güncel bilişim teknolojilerini ve gelişmeleri takip eden/aktif olarak kullananWCM Süreçlerinde deneyimli Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Üst Gövde Entegrasyon Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Araç Üst Gövde Entegrasyon UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerinden en az lisans seviyesinde mezun,• Otomotiv Elektrik – Elektroniği (kablo ağları, haberleşme, mimari, sistemler ve parçaları) ve CAN haberleşme ağları konusunda bilgi sahibi olan,• Otomotiv kablolama konusunda tecrübeli,• Tercihen Otomotiv ana ve/veya yan sanayiide çalışmış,• Tercihen UG Wiring ile tasarım tecrübesi olan,• Problem analiz ve teşhis kabiliyeti olan,• İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisi olan çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İleri Tedarik Zinciri Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
İleri Tedarik Zinciri MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Tedarik Zinciri Geliştirme Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,• Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,• Tedarik Zinciri/Lojistik ve Üretim süreçleri, Endüstri 4.0 uygulamaları, veri analitiği, dijital teknolojiler alanlarında çalışmaya ve kariyer yapmaya ilgi duyan,• İleri seviyede İngilizce sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip,• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)• Tercihen bilgisayar programlama dillerinden en az birini bilen,• Bursa’da ikamet eden / edebilecek olan adaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Metot Planlama Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Arge Metot Planlama UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Tercihen ürün geliştirme ve tasarım süreçleri bilgisi olan, İleri seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışması ve iletişim yetkinliklerine güvenen, Analitik düşünce yapısına ve sistem bakışına sahip, Etkili müzakere becerisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pres Mekanik Sistemler Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Pres Mekanik Sistemler UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Makine & Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,İş disiplini ile işgüvenliği ve işçi sağlığı kurallarına uygun olarak iş hedefleri doğrultusunda personeli sevk ve idare edebilenPlanlı/periyodik/koşul bazlı/acil bakım çalışmalarının, fabrika hedeflerine uygun olarak yürütülmesini sağlayacak.Temel üretim takımlarına verilen bakım ve onarım desteğinin verimli, kaliteli ve düşük maliyette olmasını sağlamak amacıyla; hidrolik, mekanik, elektrik, otomasyon alanlarında teknik uzmanlık desteği verebilecek, kritiklik analizleri yapabilecek, periyodik ve önleyici bakım çalışmalarına katılacak, tesis ve makinelerle ilgili dokümanları sağlayacak, inceleyecek ve muhafaza edebilecek.Hidrolik-pnömatik tasarımı ve uygulamları konusunda yetkin/çalışmış olmak, Sorumluluk alanı ile ilgili olarak Üretim Müdürlüğüne delege edilmiş yatırımların gerçekleştirilmesi ve yeni tesis/makine ile ilgili teknik kabul ve devreye alma çalışmalarına katılım sağlayacak.Atelye ve makina yerleşimlerinin planlarının hazırlanmasına ve yer değişimlerinin yapılmasına katkı sağlayacakAskerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İleri seviye de İngilizce konuşabilen Bursa'da ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız. ''İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.''
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Estetik Diyagnoz Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Estetik Diyagnoz UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olan,• İyi düzeyde  İngilizce ve/veya İtalyanca bilgisine sahip olan,• MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,• Diyagnoz (DiagnoSys7 - 7 Adımlı Diyagnoz Metodu) konusunda bilgi sahibi olan,• Problem çözme metotları konusunda bilgi sahibi olan,• Yeni Ürün Devreye Alma ve Değişiklik Yönetim Süreci konusunda bilgi sahibi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.“İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.”
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Alan İş Analisti ve Çözüm Mimarı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Finansal Alan İş Analisti ve Çözüm MimarıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık tercihen Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Finansal alanda en az 3 yıl danışman, proje yöneticisi, iş analisti veya çözüm mimarı olarak görev almış, tercihen SAP Finansal modullerinden birine hakim,İş Analistliği Tecrübesi (BABOK bilgisi, UML, Use case yazımı, Gereksinim yönetimi; önceliklendirme ve sınıflandırma)Yazılım ve Veri Teknolojileri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Temel seviyede SQL bilgisi (PLSQL, MSSQL), Sistem geliştirme Süreçleri bilgisi (Waterfall, Agile vs.), Çözüm Mimarisi Bilgisi ( SOA ), İş ve proje yönetimi bilgisi  ( ROI hesaplama, efor tahminleme, kapsam yönetimi, Risk Yönetimi, Paydaş Yönetimi, İletişim yönetimi)Fonksiyonlar arası ve/veya iş ortakları ile yapılan kurumsal uygulama projelerini yönetebilecek proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip,Problem çözme kabiliyetine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Zaman yönetiminde başarılı, Güçlü iletişim becerisine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Üst Orta seviyede İngilizce bilen, İletişim, takım çalışması ve işbirliği yetkinlikleri güçlü, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması. Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Metot ve Lojistik Mühendisi Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Metot ve Lojistik MühendisiTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Malzeme Lojistik Operasyonları Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip MS Ofis proframlarını aktif kullanabilen Tercihen, tedarik Zinciri süreçlerinde deneyimli Tercihen, proje yönetimi ve fizibilite hazırlama konularında bilgili Tercihen, depo uygulamaları konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.  "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Sevkiyat Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Araç Sevkiyat UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Talep ve Üretim Planlama Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümünden mezun En az 2 yıl tedarik zinciri/lojistik alanlarında tecrübesi olan Çok iyi derecede MS Ofis uygulamaları bilgisine sahip İleri seviyede İngilizce ve/veya İtalyanca bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Proses Kalite UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,-Minimum üst orta düzeyde İngilizce ve/veya İtalyanca bilen,-Pres üretim ve kaynak teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan,-Risk analizi ve SPC çalışmaları hakkında bilgi sahibi olan, çalışma arkadaşları arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fonksiyonel Diyagnoz Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Fonksiyonel Diyagnoz UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
• Üniversitelerin Makine, Uçak, Otomotiv, Mekatronik Mühendisliği yada Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,• Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip,• Tanı koyma konusunda bilgili• Otomotiv üretim süreçlerinde tecrübeli• Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli• Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olanadaylar aranmaktadır."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Garanti (Kleym) Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Satış Sonrası Garanti (Kleym) UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Uçak ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Akıcı seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tanı koyma konusunda bilgili, Satış sonrası süreçlerde tecrübeli (servis ve/veya satış sonrası ağı), Otomobil Sistemleri ve Üretim süreçlerinde tecrübeli Problem çözme teknikleri konusunda tecrübeli Veri Analiz ve Raporlama konusunda tecrübeli Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kalıp Tasarım UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Şirketimizin Kalıp ve Pres Üretim Müdürlüğü ekibi içerisinde yer alacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip MS Ofis programlarını etkin kullanabilen Tercihen, kalıp tasarımında tecrübeli Tercihen, CATIA katı ve yüzey modüllerinden birini üst seviyede kullanabilen Tercihen, Autoform veya Pamstamp yazılımlarının birini üst seviyede kullanabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan adaylar aranmaktadır. "İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Kalite Mühendislik Uzmanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Ürün Kalite Mühendislik UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Malzeme/Metalurji Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,- Ürün değerlendirme süreçleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,- Tercihen otomotiv üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,- İyi seviyede İngilizce ve tercihen İtalyanca bilen, çalışma arkadaşı arıyoruz."İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır."
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Proje Lideri İstanbul(Avr.) Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Proje LideriTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
-Tercihen Endüstri Mühendisliğinden mezun,    -Minimum üst orta düzeyde İngilizce (yazılı,sözlü) bilgisine sahip,-MS Access, Excel, Word, Powerpoint ve proje yönetimi araçları kullanımı konusunda tecrübeli,  -Dijital teknolojiler konusunda takipçi, araştırmacı,-En az 5 yıl proje yönetimi tecrübesi-Bilgi teknolojileri ve metodolojilerine hakim-Uygulama Yazılım, Çözüm, Bilgi ve Altyapı Mimari Bilgisi-Otomotiv Sektör Bilgisi (Tercihen)-En az 3 büyük ölçekli projeyi baştan sona yönetmiş ve başarıyla tamamlamış (referans olarak sunabilecek)-Yazılım projeleri yönetmiş (tercihen)-PMI metodolojilerine hakim, tecrübe etmiş, (tercihen) PMP sertifikasyonu olan-Agile proje yazılım geliştirme metodolojilerine hakim, tercihen agile tecrübesi olan-Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan,-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanuni Takip Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
Kanuni Takip UzmanıTofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
•Üniversite mezunu,•Kanuni takip konusunda minimum 2 yıl iş deneyimi sahibi,•Profesyonel nezaket çerçevesinde telefonda tahsilat sağlama becerisi,•Cari hesap okuma ve faiz hesabı bilgisi,•Tüketici koruma kanunu ve tüketici finansmanı mevzuat bilgisi,•Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak telefonda çözüm üretebilme becerisi,•Zor müşterilerle başa çıkma becerisi,•İstihbarat Ekranları Bilgisi (KKB).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı