Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ürün DanışmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen İlaç(Pediatri tecrübesi olan) ve/veya Bebek Maması Tanıtım ekiplerinde minimum 1.5 yıl deneyimli,ÜTE belgesi olan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Takım çalışmasına ve inovatif çalışmaya uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Analitik ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barista İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
BaristaToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Dondurma, doğal lezzetini buldu.İstanbul'da bulunan L'era Fresca  mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Servis Personeli ve Barista" arayışımız bulunmaktadır.•    Tercihen lise mezunu, •    MS Office uygulamalarına hakim,•    Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın,•    Hafta içi/sonu, dönüşümlü vardiyalarla esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, •    Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi,•    Profesyonel görünüme önem veren,•    Etkin iletişim yetkinliğine sahip,•    Müşteri ilişkilerinde başarılı,•    Problem çözme becerisi gelişmi,•    Tercihen gıda alanında çalışmış, ürün hazırlamış, sunmuş, satış gerçekleştirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Uzmanı Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1 en fazla 4 yıl deneyime sahip,İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,Analitik düşünen, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli Tercihen FMCG'de üretim planlama konusunda bilgi sahibiGüçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkınOrdu'da ikamet eden veya etmek isteyen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Afyon, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip satış tecrübesi bulunmayan  SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanıtım ve Satış Sorumlusu Konya Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, Merkezi Sinir Sistemi grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Konya olup, Konya yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,Merkezi Sinir Sistemi  alanında tecrübeli ve Konya bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Ankara, Antalya... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde (Sagra, Sarelle, Tadelle, Gol, Lera Fresca, Pernigotti, Zumosol, Evolvia), ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI pozisyonunda İstanbul merkez ofisimizde  çalışacak, FMCG sektöründe kariyer hedefleri olan, aşağıdaki niteliklere sahip, İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, Kayseri, Antalya, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde görev alabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.Minimum önlisans mezunu Cağrı Merkezi alanında min 1 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Direktör Asistanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Direktör AsistanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
En az 2 yıl direktör asistanlığı tecrübesine sahip,Lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Telefonda güçlü iletişim yeteneğine sahip,  Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl, İyi iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Likit Pomat Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Likit Pomat Uzman YardımcısıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde çalışmak üzere Silivri fabrikamızda görevlendirilecek“Likit Pomat Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Vardiya çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli, PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makine Bakım TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sanovel İlaç Silivri fabrikamızda görevlendirmek üzere "Makine Bakım Teknikeri" arayışımız mevcuttur. Minimum önlisans mezunu, Tercihen ilaç sektöründe çalışmış, Makine bakım ve onarımı üzerine en az 1-2 yıl deneyimi bulunan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Gıda MühendisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
 Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya, Veterinerlik bölümlerinden mezun,  Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli,  Tercihen süt, bisküvi ve çikolata sektöründe deneyimli,  Gıda işleme hijyen kurallarını bilen ve uygulatabilecek olan,  Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000,ISO 22000, HACCP, Hijyen gibi) konularda bilgi sahibi, kalite  sistemlerinin yönetimini yapabilecek, üretim deneyimi olan,  Türk Gıda Kodeksi Etiket Yönetmeliğine Hakim,  Ürün hesaplamaları ve Bakanlık başvuruları konusunda deneyimli,  MS office programlarını etkin kullanabilen,  Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Kırklareli, Lüleburgaz ve Babaeski'de ikamet edebilecek.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
İdari İşler ElemanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Minimum lise mezunu, 1-4 yıl arası deneyime sahip, Ofis programlarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanovel İlaç
Organizasyonel Gelişim UzmanıToksöz Grup- Sanovel İlaç
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen kariyer planlama konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi olan, Koordinasyon ve takip yeteneği kuvvetli, analitik bakış açısına sahip, sonuç odaklı, detaylara dikkat eden, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip içinde uyumlu çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı