Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Elemanı Eskişehir Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Depo ElemanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
En az lise mezunu,  En az 2 yıl benzer görevde deneyimi olan,  Muhasebe veya lojistik bilen,  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  Ekip çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Asistanı İstanbul(Asya) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge AsistanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Minimum lise mezunu, Alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Koordinasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Saha Koordinasyon Uzman YardımcısıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Raporlama tecrübesine sahip, İletişim ve ilişki yönetimi yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve müşteri odaklı, sorgulayıcı, analitik bakış açısına sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip satış tecrübesi bulunmayan  SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış tecrübesi olmayan veya yeni mezun,• Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,• Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• 30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Personel Uzman YardımcısıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversite mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşiv Elemanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Arşiv ElemanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lise mezunu, Alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
• En az Ortaokul mezunu (8 yıllık mezunu)  • SRC 4 veya SRC 3 belgesine sahip (Geçici belge sahipleri de başvuruda bulunabilir)• E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Psikoteknik belgesine sahip veya alabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Yöneticisi Diyarbakır Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Bölge YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, MSS grubunda çalışmak üzere, Bölge Yöneticisi alınacaktır.Çalışma bölgesi Güneydoğu Anadolu olup Diyarbakır yerleşik olunması gerekmektedir.  Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Bölge Yöneticisi olarak en az 4 yıllık deneyime sahip, Merkezi Sinir Sistemi alanında tecrübeli ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Yöneticisi Mersin Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo YöneticisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 3 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sorumlusu Adana Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 3 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Adana, Antalya... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur. • En az Ortaokul mezunu (8 yıllık mezunu)  • SRC 4 veya SRC 3 belgesine sahip (Geçici belge sahipleri de başvuruda bulunabilir)• B veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Psikoteknik belgesine sahip veya alabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adıyaman, Ankara... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur.Sanset Gıda bünyesinde (Sagra, Sarelle, Tadelle, Gol, Lera Fresca, Pernigotti, Zumosol, Evolvia), ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI pozisyonunda İstanbul merkez ofisimizde  çalışacak, FMCG sektöründe kariyer hedefleri olan, aşağıdaki niteliklere sahip, İstinye merkezde görev alabilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Minimum önlisans mezunu Cağrı Merkezi alanında min 1 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üretim UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İlaç sektöründe üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Çerkezköy, Çorlu, Silivri’ de ikamet eden / edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı