Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Bakım Teknisyeni Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Makine Bakım TeknisyeniToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun,Gıda Üretiminde bakım, onarım ve montaj olarak en az 3 yıl deneyimli, tercihen üretim ve proses makine bakımlarını ve montajını gerçekleştirmiş,Elektrik konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli' de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Asya) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 7 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup bünyesinde yer alan Arven İlaç Kalite Operasyonları kadrosunda görevlendirilmek üzere , "Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı" aramaktayız.-Üniversitelerin Bilgisayar, Kimya yada Elektrik/Elektronik Mühendisliğinden mezun,-İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,-Üretim ve laboratuvar ekipmanları kalifikasyon ve otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,-MS Office uygulamalarına hakim,-Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilen,-Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünen,-Kırklareli ve civarı ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka Müdürü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Marka MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Pernigotti, Zumosol) içinMARKA MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Hızlı tüketim malları sektöründe marka müdürlüğü alanında en az 3 yıl deneyimli360  derece tüm pazarlama süreçlerini yönetmiş Lansman yapmış İyi derecede İngilizce bilen,Ms Office programlarına hakim,Seyahat engeli olmayan,Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip,Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoteknoloji Üretim Teknikeri Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Biyoteknoloji Üretim TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Önlisans Kimya bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi,Temel Laboratuvar ekipmanlarından PH ve İletkenlik kullanımına hakim,GMP kural ve prosedürleri hakkında bilgi sahibi,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makam ŞoförüToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makam şoförlüğü tecrübesine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, ileri sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif otomobil kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Referans verebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1, en çok 3 yıl deneyime sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli,  Tercihen FMCG veya İlaç üretim planlama konusunda bilgi sahibi, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Kırklareli ve civarı ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Asistanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Departman AsistanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen en az 2 yıl departman asistanlığı tecrübesine sahip, İngilizce bilen MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Telefonda güçlü iletişim yeteneğine sahip,  Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl, İyi iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yardımcı İşletmeler Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Yardımcı İşletmeler TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversite meslek yüksek okullarının İklimlendirme ve soğutma bölümü veya Elektrik bölümü mezunu, Tercihen ilaç sektöründe yardımcı işletmeler proseslerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,HVAC ,chiller,soğuk oda, kazan, kompresör, tesisat bakımlarında bilgi sahibi,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve öğrenmeye açık, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek ve vardıyalı çalışabilecek, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı, MS office bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza ve Kasa Sorumlusu İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Mağaza ve Kasa SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sanset Gıda Ürünleri San. Tic. A.Ş. ‘Farmet' markasıyla İstanbul’un dört bir yanında bulunan mağazalarıyla sevenleriyle buluşturuyor. Avrupa yakasında yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Mağaza ve Kasa Sorumlusu " arayışımız bulunmaktadır.·         Tercihen lise mezunu,·         Benzer pozisyonlarda  minimum 3 yıl deneyimli,·         İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek,·         Sipariş ve Stok yönetimine hakim·         Prezentabl , diksiyonu düzgün,·         Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Danışmanı Ankara, Gaziantep... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Ürün DanışmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Lisans mezunu, Pediatri ve Kadın Doğum Bölümlerinde deneyim sahibi, Sektörde minimum 1.5 yıl deneyimli, ÜTE belgesi olan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına ve inovatif çalışmaya uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Analitik ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Personeli İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Servis PersoneliToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde Farmet markasıyla İstanbul'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu,  MS Office uygulamalarına hakim, Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Hafta içi/sonu, dönüşümlü vardiyalarla esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi, Profesyonel görünüme önem veren, Etkin iletişim yetkinliğine sahip, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Problem çözme becerisi gelişmi, Tercihen gıda alanında çalışmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Müdürü Malatya Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) bünyesinde MALATYA ilinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip ''BÖLGE MÜDÜRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Hızlı Tüketim sektöründe minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi bulunan,Satış hedefleri doğrultusunda bölge ve ekip yönetimi gerçekleştirecek,Koçluk ve yönetim becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Ankara, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en fazla 2 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2020 yılına kadar tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Geliştirme Müdürü Bursa Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge Satış Geliştirme MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için BURSA illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip''BÖLGE SATIŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,   Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yerel zincir mağaza anlaşmaları yapmış, Mevcut bölgelere hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Elektrik, Elektronik mezunu,İlaç üretim tesislerinde, Elektrik Alt Yapı, Basınçlı Hava Kompresörleri, Buhar Kazanları, HVAC, Mekanik Tesisat ile Üretim ve Ambalaj Makineleri bakım ve onarım konularında en az 3 yıl deneyimli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Arven İlaç bünyesinde çalışmak üzere Selimpaşa Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek   “Ar-Ge Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, İlaç sektöründe Inhaler alanında  en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe ve Depo Sorumlusu Karabük Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ön Muhasebe ve Depo SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur.Sanset Gıda, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi tüketicilerle buluşturuyor.Sanset Gıda'da, LojistikMüdürlüğü'ne bağlı yeni açılacak depomuz için “Ön Muhasebe ve Depo Sorumlusu” pozisyonunda çalışacak, KARABÜK' te ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır.4 yıllık üniversite mezun, En az 5 yıl benzer bir tecrübeye, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde değerlendirilmek üzere, İKİTELLİ lokasyonunda yeni oluşturulan çağrı merkezi ekibimizde görevlendirilmek üzereÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.  Minimum üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun, Çağrı Merkezi alanında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sanovel İlaç bünyesinde, İSTİNYE lokasyonu çağrı merkezi ekibimizde görevlendirilmek üzereDÖNEMSEL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır. En az ön lisans mezunu, Çağrı Merkezi operasyonlarında satış deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti odaklı, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Dönemsel  çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Arven İlaç bünyesinde çalışmak üzere Selimpaşa Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek   “Ar-Ge Teknikeri ” arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksekokul Mezunu, (Kimya bölümlerinden mezun) 30 yaşını aşmamış, Tercihen ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik TeknikeriToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,Otomasyon ve enstrüman konularında bilgili,PLC ve HMI programlarına hakim,Ordu’da ikamet eden veya edebilecek,Vardiyalı olarak çalışabilecek,Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknikeri Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Makine Bakım TeknikeriToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl deneyimli,Elektrik ve Argon kaynağı yapabilen, tercihen Torna, Freze kullanabilen,Hidrolik, pnömatik konularında bilgi sahibi olmak,Mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,Vardiyalı çalışabilecek,Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen, sonuç ve çözüm odaklı,Analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi Çanakkale Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Kat Hizmetleri GörevlisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
En az Lise mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli,Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren,İnsan ilişkileri kuvvetli,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan ve konuk ihtiyaç ve beklentilerini anlayacak,Takım çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Çanakkale Eceabat' ta ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa, İstanbul(Avr.)... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için HORECA PROMOTÖR arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Döner Ustası İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Döner UstasıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Caddebostan ve Bebek'te açılacak yeni mağazalarımızda görevlendirilmek üzere DÖNER USTASI arıyoruzEn az İlköğretim mezunu Döner eti açabilen, şişe takmasını,reyonda kesmesini bilen Döner terbiyesi ve İskender sosu yapmasını bilen  Bıçak kesimi yapmak konusunda tecrübeli Döner ustalığında 5 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde, Farma grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi İstanbul olup, İstanbul yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip, Farma alanında tecrübeli ve İstanbul bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Denizli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde, KVG grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Denizli olup, Denizli yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,KVG alanında tecrübeli ve Denizli bölgesinde tecrübesi olan, ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı