Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Mühendisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Gıda MühendisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli,Gıda işleme hijyen kurallarını bilen ve uygulatabilecek olan,Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000,ISO 22000, HACCP, Hijyen gibi)konularda bilgi sahibi, kalite sistemlerinin yönetimini yapabilecek, üretim deneyimi olan,Türk Gıda Kodeksi Etiket Yönetmeliğine hakim, Ürün hesaplamaları ve Bakanlık başvuruları konusunda deneyimli,MS office programlarını etkin kullanabilen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İkiteli'de ikamet eden veya İkitelli'ye yakın ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Analisti Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Mikrobiyoloji AnalistiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun, Tercihen Gıda sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Gıda alanında en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip, Yağ, kuru madde, fiziksel analizler, bakteri/koloni sayma gibi laboratuvar çalışmalarının yürütülmesinde görev almış,Laboratuvar analiz cihazlarını aktif olarak kullanabilen, Kalite eğitimi verebilecek düzeyde prezentasyon yeteneğine sahip, Kalite sistemleri ISO 9001, 14001 eğitimlerini almış, BRC kalite sertifika programı tecrübeli, İleri seviyede ingilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli, Lüleburgaz ve Babaeski' de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Ticari Pazarlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun,Ticari Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan,Seyahate engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ürün DanışmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen İlaç(Pediatri tecrübesi olan) ve/veya Bebek Maması Tanıtım ekiplerinde minimum 1.5 yıl deneyimli,ÜTE belgesi olan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Takım çalışmasına ve inovatif çalışmaya uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Analitik ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barista İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
BaristaToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Dondurma, doğal lezzetini buldu.İstanbul'da bulunan L'era Fresca  mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Servis Personeli ve Barista" arayışımız bulunmaktadır.•    Tercihen lise mezunu, •    MS Office uygulamalarına hakim,•    Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın,•    Hafta içi/sonu, dönüşümlü vardiyalarla esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, •    Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi,•    Profesyonel görünüme önem veren,•    Etkin iletişim yetkinliğine sahip,•    Müşteri ilişkilerinde başarılı,•    Problem çözme becerisi gelişmi,•    Tercihen gıda alanında çalışmış, ürün hazırlamış, sunmuş, satış gerçekleştirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Uzmanı Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1 en fazla 4 yıl deneyime sahip,İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,Analitik düşünen, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli Tercihen FMCG'de üretim planlama konusunda bilgi sahibiGüçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkınOrdu'da ikamet eden veya etmek isteyen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım ve Satış Sorumlusu Konya Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, Merkezi Sinir Sistemi grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Konya olup, Konya yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,Merkezi Sinir Sistemi  alanında tecrübeli ve Konya bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı