Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tanıtım ve Satış Sorumlusu Gaziantep, Konya... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 1,5 yıllık deneyime sahip, Tercihen KVG gruplarda ve ilgili illerde tecrübesi olan (Trabzon, Rize, Sivas, Konya, Muğla, Gaziantep), ÜTE belgesini almaya hak kazanmış veya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Asistanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Departman AsistanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
En az 2 yıl departman asistanlığı tecrübesine sahip, Lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Telefonda güçlü iletişim yeteneğine sahip,  Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl, İyi iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Gıda MühendisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
-Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Kimya, Veterinerlik bölümlerinden mezun,- Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli,- Gıda işleme hijyen kurallarını bilen ve uygulatabilecek olan,- Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000,ISO 22000, HACCP, Hijyen gibi)konularda bilgi sahibi, kalite sistemlerinin yönetimini yapabilecek, üretim deneyimi olan,-Türk Gıda Kodeksi Etiket Yönetmeliğine Hakim,- Ürün hesaplamaları ve Bakanlık başvuruları konusunda deneyimli,- MS office programlarını etkin kullanabilen,- Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,-Kırklareli, Lüleburgaz ve Babaeski'de ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makam ŞoförüToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makam şoförlüğü tecrübesine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, ileri sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif otomobil kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Referans verebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikri Haklar Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Fikri Haklar UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyomühendislik , Moleküler Biyoloji ve Genetik fakültelerinden mezun,Patent konusunda deneyimli ( çeşitli veri tabanlarından detaylı patent araştırması yapabilen ve/veya patent başvuruları yazıp, patent başvurularının Avrupa Patent Ofisi, Türk Patent Enstitüsü ve diğer ülke ofisleri nezdinde gerekliliklerini yerine getirebilecek. )Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Araştırmayı seven, yeniliklere açık ve takım çalışmasına uyumlu,Yoğun süreçler içinde zamanı etkin yönetebilecek ve alternatif çözümler sunabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
İşe Alım UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden  mezun ,Tercihen Toplu işe alım projelerinde  deneyimli ,İşe alım alanında minimum 3 yıl deneyimli,Seyahat engeli olmayan,Ms Office programlarına hakim ,Planlama yönü kuvvetli, zamanı etkin kullanabilen, enerjisi yüksek.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Uzmanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Mikrobiyoloji UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer görevde 3-4 yıl görev yapmış, Gıda Mikrobiyolojisi konusunda deneyim sahibi, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Gıda sektöründe üretim faaliyetlerinde kullanılan test metodları ve cihaz kullanımları hakkında bilgi/beceri sahibi, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Tercihen SAP QM kullanımı konusunda bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği) Planlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünen, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
  Toksöz Grup bünyesinde yer alan Arven İlaç Kalite Operasyonları kadrosunda görevlendirilmek üzere , "Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı" aramaktayız.-Üniversitelerin Bilgisayar, Kimya yada Elektrik/Elektronik Mühendisliğinden mezun,-İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,-Üretim ve laboratuvar ekipmanları kalifikasyon ve otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,-MS Office uygulamalarına hakim,-Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilen,-Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünen,-Kırklareli ve civarı ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde (Sagra, Sarelle, Tadelle, Gol, Lera Fresca, Pernigotti, Zumosol, Evolvia), ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI pozisyonunda İstanbul merkez ofisimizde  çalışacak, FMCG sektöründe kariyer hedefleri olan, aşağıdaki niteliklere sahip, İstinye merkezde görev alabilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Minimum önlisans mezunu Cağrı Merkezi alanında min 1 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Teknik Operasyon UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
En az lise mezunu (Tercihen makine, elektrik - elektronik, teknik bölümlerden mezun), Benzer bir görevde en az 3 yıl çalışmış, Tercihen gıda veya ilaç sektöründe tecrübe sahibi, Dolum ve üretim makinelerinin kullanımı ve bakımında bilgi sahibi, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünen, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Adana, Antalya... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
• En az Ortaokul mezunu (8 yıllık mezunu)  • SRC 4 veya SRC 3 belgesine sahip (Geçici belge sahipleri de başvuruda bulunabilir)• B veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Psikoteknik belgesine sahip veya alabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Ankara, Bursa, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Hızlı Tüketim sektöründe minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi bulunan,Satış hedefleri doğrultusunda bölge ve ekip yönetimi gerçekleştirecek,Koçluk ve yönetim becerileri gelişmiş,Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka Müdürü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Marka MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Pernigotti, Zumosol) için MARKA MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim malları sektöründe marka müdürlüğü alanında en az 3 yıl deneyimli 360  derece tüm pazarlama süreçlerini yönetmiş Lansman yapmış İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için)         
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ürün YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel Hayvan Sağlığı bünyesinde çalışmak üzere “Ürün Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin tercihen Veterinerlik bölümü mezunu, Ürün Yöneticisi pozisyonunda en az 3 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İleri düzey İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı ve analitik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip satış tecrübesi bulunmayan  SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış tecrübesi olmayan veya yeni mezun,• Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,• Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• 30 yaşını aşmamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı