Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ürün YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel Hayvan Sağlığı bünyesinde çalışmak üzere “Ürün Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin tercihen Veterinerlik bölümü mezunu, Ürün Yöneticisi pozisyonunda en az 3 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İleri düzey İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı ve analitik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip satış tecrübesi bulunmayan  SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış tecrübesi olmayan veya yeni mezun,• Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,• Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• 30 yaşını aşmamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yardım Masası Elemanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Yardım Masası ElemanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu, sorunların tespiti ve sorunların giderilmesi konusunda deneyimli,İşletim Sistemleri ve Mobile Device yönetimi (İOS,Windows,Android )konusunda deneyimli,MS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına destek verebilecek,Askerliğini tamamlamış,Sürücü ehliyetine sahip .Kırklareli, Lüleburgaz ve Babaeski güzergahlarından birinde ikamet eden veya edebilecek olan,Grubumuz bünyesinde değerlendirilmek üzere ' YARDIM MASASI  ELEMANI '  aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Yöneticisi Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makine Bakım YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Kırklareli'deki  fabrikamızda görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Tercihen ilaç sektöründe ve benzer bir görevde en az 5 yıl deneyimli,·      Liderlik, yöneticilik, teknik bilgi ve koordinasyon becerisine sahip olan,·      Çok iyi derecede İngilizce bilen,·      MS Office uygulamalarına ve AutoCAD uygulamalarına hakim,·      Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),·      Kırklareli, Lüleburgaz ve Babaeski güzergahlarından birinde ikamet eden veya edebilecek olan,        “Makine Bakım Yöneticisi” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Genel BaşvuruToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lise mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Organizasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Organizasyon UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin lisans programlarından mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim,Çok iyi derecede (yazılı, sözlü) İngilizce bilgisine sahip,Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,İnsan ilişkilerinde başarılı,Müşteri odaklı,Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iş takibi becerilerine sahip,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Yurtdışı projelerde görev alabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetenek Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanovel İlaç
Yetenek Yönetimi UzmanıToksöz Grup- Sanovel İlaç
Üniversitelerin lisans bölümünden mezun,Kariyer ve yetenek yönetimi alanında minimum 4 yıl deneyimli,İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip,Analitik bakış açısına sahip,ekip çalışmasına yatkın,Motivasyon ve enerjisi yüksek,Sürekli gelişimi benimsemiş,detaylara önem veren ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım ve Satış Sorumlusu Trabzon Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 1,5 yıllık deneyime sahip, Tercihen KVG gruplarda Trabzon bölgesinde tecrübesi olan, ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Teknik Operasyon UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
  En az lise mezunu (Tercihen makine, elektrik - elektronik, teknik bölümlerden mezun), Benzer bir görevde en az 3 yıl çalışmış, Tercihen gıda veya ilaç sektöründe tecrübe sahibi, Dolum ve üretim makinelerinin kullanımı ve bakımında bilgi sahibi, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Inproses Kontrol Elemanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Inproses Kontrol ElemanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Meslek Yüksekokullarının Kimya bölümünden mezun, Tercihen ilaç sektöründe deneyimli,GLP/GMP uygulamalarına hakim,Laboratuvar kurallarına hakim,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve öğrenmeye açık,Analitik düşünme yeteneğine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı,MS office bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süt Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Süt Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
• Minimum lise mezunu, • Hızlı Tüketim Malları veya Süt Ürünleri sektöründe en az 1 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • SRC 3 veya 4 belgesi olan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı