Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Medikal Yönetici İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Medikal YöneticiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde Onkoloji alanında çalışmak üzere“Medikal Yönetici” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Medikal Yönetici pozisyonunda Onkoloji alanında en az 2 yıllık deneyime sahip,MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,İleri düzey İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı ve analitik,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Validasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Validasyon YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde Silivri Fabrikamızda Kalite Güvence Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmak üzere;“Validasyon Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen Kimya, Kimya Mühendisliği, Eczacılık bölümlerinden mezun,Validasyon konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İleri düzey İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetim becerisine sahip, çözüm odaklı ve analitik,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Kalite Sistemleri Uzman/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanovel İlaç
Dönemsel Kalite Sistemleri Uzman/Uzman YardımcısıToksöz Grup- Sanovel İlaç
·        Üniversitelerin  Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun ,·         Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,·        İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·        MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,·        Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),·        Çerkezköy, Çorlu, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar güzergahlarında ikamet eden veya edebilecek,      "Dönemsel Kalite Sistemleri Uzman/Uzman Yardımcısı" aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Adana Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, Solunum grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Adana olup, Adana yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,Solunum, Onkoloji gruplarında tecrübeli ve Adana bölgesinde tecrübesi olan,Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Onkoloji ve Hematoloji  branşlarına çalışmış ,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Antalya Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, KVG grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Antalya olup, Antalya yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,KVG alanında tecrübeli ve Antalya bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makine Bakım TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sanovel İlaç Silivri fabrikamızda görevlendirmek üzere "Makine Bakım Teknikeri" arayışımız mevcuttur.Minimum önlisans mezunu, Tercihen ilaç sektöründe çalışmış, Makine bakım ve onarımı üzerine en az 1-2 yıl deneyimi bulunanErkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Validasyon Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Validasyon TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Önlisans mezunu (Tercihen Meslek Yüksekokullarının Elektronik, Elektrik, Mekatronik, Kimya bölümlerinden mezun)Tercihen ilaç sektöründe en az 2-3 yıl deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve öğrenmeye açık,Analitik düşünme yeteneğine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Mesaili ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı,Fabrika alanlarında GMP, GLP ve hijyen kurallarına uyum gösterebilecek,MS office bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi Adana, Antalya... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Bölge Satış YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanovel İlaç Sanayi A.Ş. bünyesinde Adana Bölgesi (Adana yerleşik) ve Konya Bölgesinde (Konya veya Antalya yerleşik) görevlendirilmek üzere Bölge Satış Yöneticileri arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mevcut bölgelere hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup'a bağlı  Ordu Sagra Fabrikamız’ın  Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak göre alacak Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversitelerin Makine ,Endüstri ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim alanında  tercihen en az 2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,Solidworks, Autocad ve MS Office programlarına hakim,Detaycı, analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen,İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Ordu'da ikamet eden veya etmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1, en çok 3 yıl deneyime sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli,  Tercihen FMCG veya İlaç üretim planlama konusunda bilgi sahibi, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Kırklareli ve civarı ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknisyeni Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makine Bakım TeknisyeniToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Elektrik konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip, İstanbul Anadolu Yakası' nda, Kocaeli' nde ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli' de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu İzmir Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Ön Muhasebe SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur.Sanset Gıda, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra ve Gol'ü tüketicilerle buluşturuyor.4 yıllık üniversite mezun, En az 5 yıl benzer bir tecrübeye, Cari hesap takipleri, fatura ve tahsilat makbuzu girişleri gibi Ön Muhasebe işlemleri yapabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Bursa, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde değerlendirilmek üzere, İKİTELLİ lokasyonunda  yeni oluşturulan çağrı merkezi ekibimizde görevlendirilmek üzereÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.  ·         Minimum üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,·         Çağrı Merkezi alanında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Çanakkale Toksöz Grup- Sanovel İlaç
ResepsiyonistToksöz Grup- Sanovel İlaç
Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü, Planlama, koordinasyon ve kontrol becerisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Çanakkale Eceabat' ta ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik TeknisyeniToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Minimum teknik  lise mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Otomasyon ve enstrüman konularında bilgili, PLC ve HMI programlarına hakim, 30 yaşını almamış, Ordu’da ikamet eden veya edebilecek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi Ankara Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lojistik YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 4 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dondurma Ustası Satış Temsilcisi Ankara Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Dondurma Ustası Satış TemsilcisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için Dondurma Ustası arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Demo yapabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Horeca Promotör Adana, Ankara, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Horeca PromotörToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için HORECA PROMOTÖR arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı