Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Teknikeri İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Gıda TeknikeriToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde Lera Fresca dondurma üretim tesisimiz için Gıda Teknikeri arayışımız mevcuttur. Minimum önlisans mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi Gece - güzdüz vardiyasında dönüşümlü olarak çalışabilecek Fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlere hakim İkitelli de çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Organizasyonel Gelişim UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Organizasyonel süreç tasarımı, iş değerleme, kariyer yönetimi, performans değerlendirme sistemleri konularında en az 3 yıl deneyim sahibi,Raporlama tecrübesine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İletişim ve ilişki yönetimi yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,Sonuç ve müşteri odaklı, sorgulayıcı, analitik bakış açısına sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanıtım ve Satış Sorumlusu Gaziantep Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, KVG grubunda çalışmak üzere, Tanıtım ve Satış Sorumlusu alınacaktır.Çalışma bölgesi Gaziantep olup Gaziantep yerleşik olunması gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Adana, Antalya... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur. • En az Ortaokul mezunu (8 yıllık mezunu)  • SRC 4 veya SRC 3 belgesine sahip (Geçici belge sahipleri de başvuruda bulunabilir)• B veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Psikoteknik belgesine sahip veya alabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo ve Ön Muhasebe Sorumlusu Tekirdağ Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo ve Ön Muhasebe SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
  4 yıllık üniversite mezun, En az 5 yıl benzer bir tecrübeye, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Teknik Operasyon UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
  En az lise mezunu (Tercihen makine, elektrik - elektronik, teknik bölümlerden mezun), Benzer bir görevde en az 3 yıl çalışmış, Tercihen gıda veya ilaç sektöründe tecrübe sahibi, Dolum ve üretim makinelerinin kullanımı ve bakımında bilgi sahibi, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Metod Validasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Analitik Metod Validasyon UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,  İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Silivri,Çorlu,Çerkezköy,Avcılar ile Silivri arasında  ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Long Term Intern İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Long Term InternToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Who we are:Toksöz Grup mainly operates in pharma, FMCG, energy, baby nutrition, wine cultivation and agriculture, with over 4000 employees.Toksöz Grup has improved their business operations to international standards in the areas of production, marketing, and sales. With its innovative and dynamic structure, Toksöz Group has a growing business segment and a positive reputation both in local and international markets. Sanset, Sanovel Pharmaceuticals, Sanovel Veterinary Medicine, Arven High Technology, Zeema, Yema, Mayes Energy, Batoflora Agricultural Products, Vinero Winery, and Montero Nourishment companies operate under the roof of Toksöz Group.What do you need to be a Toksöz Grup Long-term Intern?If you are; A 3rd/4th year student in Graduate Degree, Able to work minimum 3 days a week in school time and every day in summer term, Proficient in Microsoft Office Applications, Fluent English both written and spoken, Self motivated with good communication skills, Eager to learn more everyday as an energetic, fun, innovative team mate. 
Stajyer        İlan Detayı
Hammadde Alım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Hammadde Alım UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grubumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere API SATINALMA UZMANI pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır Üniversitelerin Kimya mühendisiği, eczacılık gibi bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ms Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Yönetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Stok Yönetim UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde (Sagra, Sarelle, Tadelle, Gol, Lera Fresca, Pernigotti, Zumosol, Evolvia), LOJİSTİK UZMANI  pozisyonunda İstanbul merkez ofisimizde  çalışacak, takım arkadaşları aranmaktadır. Üniversite mezunu Stok Konntrol konusunda en az 2 yıl deneyimli Seyahat edebilecek Askerliğini tamamlamış MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardım Masası Elemanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanovel İlaç
Yardım Masası ElemanıToksöz Grup- Sanovel İlaç
Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,Masaüstü, yazıcı, laptop ve diğer bilgisayar çevre birimleri donanımlarının kurulumu, sorunların tespiti ve sorunların giderilmesi konusunda deneyimli,İşletim Sistemleri ve Mobile Device yönetimi (İOS,Windows,Android )konusunda deneyimli,MS Office Programlarını etkin kullanabilen ve son kullanıcıların sorunlarına destek verebilecek,Askerliğini tamamlamış,Sürücü ehliyetine sahip .Grubumuz bünyesinde değerlendirilmek üzere ' YARDIM MASASI  ELEMANI '  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Adıyaman... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı