Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Teknikeri İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Gıda TeknikeriToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde İkitelli'deki dondurma üretim tesisimiz için Gıda Teknikeri arayışımız mevcuttur.Minimum önlisans mezunu Üniversitelerin Gıda Teknolojisi veya süt teknolojisi bölümünden mezunISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibiProses kontrol ve laboratuar uyglamaları konusunda bilgili Fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlere hakimGece - güzdüz vardiyasında dönüşümlü olarak çalışabilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İkitelli de çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Çanakkale Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
BellboyToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Misafir memnuniyeti öncelikli çalışan, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına önem veren, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyeti olan ve iyi derecede araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çanakkale ve Eceabat' ta ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup-Sanovel İlaç Sanayii
Yönetici AsistanıToksöz Grup-Sanovel İlaç Sanayii
Lisans mezunu, Tercihen en az 2 yıl yönetici asistanlığı tecrübesine sahip, İleri derecede Excel kullanabilen, makro yazabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Telefonda güçlü iletişim yeteneğine sahip,  Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl, İyi iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Antalya Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için Antalya 'da ikamet eden HORECA SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Asya) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 7 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo ve Ön Muhasebe Sorumlusu Gaziantep Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo ve Ön Muhasebe SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur.Sanset Gıda, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi tüketicilerle buluşturuyor.Sanset Gıda'da, Lojistik ve Depolar Müdürlüğü'ne bağlı “Ön Muhasebe ve Depo Sorumlusu” pozisyonunda çalışacak, GAZİANTEP'de ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır.4 yıllık üniversite mezun, En az 5 yıl benzer bir tecrübeye, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Horeca Promotör Ankara, Antalya... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Horeca PromotörToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için HORECA PROMOTÖR arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
En az lise mezunu,  En az 2 yıl gıda sektörü ve benzer görevde deneyimi olan,  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  Ekip çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hvac Makine Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Hvac Makine TeknisyeniToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tercihen Elektrik ya da İklimlendirme Soğutma bölüm mezunu, Tercihen ilaç sektöründe HVAC pozisyonunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve öğrenmeye açık, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı, MS office bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik Bakım UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süt Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Süt Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
• Minimum lise mezunu, • Hızlı Tüketim Malları veya Süt Ürünleri sektöründe en az 1 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • SRC 3 veya 4 belgesi olan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Anadolu Yakası'nda ikamer eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Barista İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
BaristaToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Dondurma, doğal lezzetini buldu.İstanbul'da bulunan L'era Fresca  mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Servis Personeli ve Barista" arayışımız bulunmaktadır.•    Tercihen lise mezunu, •    MS Office uygulamalarına hakim,•    Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın,•    Hafta içi/sonu, dönüşümlü vardiyalarla esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, •    Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi,•    Profesyonel görünüme önem veren,•    Etkin iletişim yetkinliğine sahip,•    Müşteri ilişkilerinde başarılı,•    Problem çözme becerisi gelişmi,•    Tercihen gıda alanında çalışmış, ürün hazırlamış, sunmuş, satış gerçekleştirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Validasyon Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Validasyon TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Önlisans mezunu (Tercihen Meslek Yüksekokullarının Elektronik, Elektrik, Mekatronik, Kimya bölümlerinden mezun)Tercihen ilaç sektöründe en az 2-3 yıl deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve öğrenmeye açık,Analitik düşünme yeteneğine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Mesaili ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı,Fabrika alanlarında GMP, GLP ve hijyen kurallarına uyum gösterebilecek,MS office bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Long Term Intern İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Long Term InternToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Who we are:Toksöz Grup mainly operates in pharma, FMCG, energy, baby nutrition, wine cultivation and agriculture, with over 4000 employees.Toksöz Grup has improved their business operations to international standards in the areas of production, marketing, and sales. With its innovative and dynamic structure, Toksöz Group has a growing business segment and a positive reputation both in local and international markets. Sanset, Sanovel Pharmaceuticals, Sanovel Veterinary Medicine, Arven High Technology, Zeema, Yema, Mayes Energy, Batoflora Agricultural Products, Vinero Winery, and Montero Nourishment companies operate under the roof of Toksöz Group.What do you need to be a Toksöz Grup Long-term Intern?If you are;A 3rd/4th year student in Graduate Degree, Able to work minimum 3 days a week in school time and every day in summer term,Proficient in Microsoft Office Applications, Fluent English both written and spoken, Self motivated with good communication skills, Eager to learn more everyday as an energetic, fun, innovative team mate.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde (Sagra, Sarelle, Tadelle, Gol, Lera Fresca, Pernigotti, Zumosol, Evolvia), ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI pozisyonunda İstanbul merkez ofisimizde  çalışacak, FMCG sektöründe kariyer hedefleri olan, aşağıdaki niteliklere sahip, Bağcılar bölge müdürlüğümüzde görev alabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.Minimum önlisans mezunu Cağrı Merkezi alanında min 1 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanıtım ve Satış Sorumlusu Elazığ, Malatya Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde, Merkezi Sinir Sistemi grubunda çalışmak üzere Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Malatya / Elazığ olup, Malatya / Elazığ yerleşik olunması gerekmektedir.Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 1.5 yıllık deneyime sahip,Merkezi Sinir Sistemi  alanında tecrübeli ve Malatya / Elazığ bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ar-Ge UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun (Tercihen ilgili dallarda yüksek lisans ya da doktora sahibi),İlaç sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme Müdürü Muğla, Trabzon Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış Geliştirme MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
?Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için TRABZON ve MUĞLA illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip''BÖLGE SATIŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,   Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,   Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yerel zincir mağaza anlaşmaları yapmış, Mevcut bölgelere hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Solidworks, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Detaycı, analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ordu'da ikamet eden veya etmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı