Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1, en çok 3 yıl deneyime sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli,  Tercihen FMCG veya İlaç üretim planlama konusunda bilgi sahibi, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Teknikeri Çanakkale Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ziraat TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ziraat teknikerliği bölümlerinden mezun,Peyzaj, sulama ve bağcılık alanlarında en az 2 yıl deneyimli,Mekanik sistemlerin montajı, ilaç ve gübre programlarının uygulanmasını sağlayacak,İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerisi yüksek,Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,Pratik ve sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Çanakkale'de (Eceabat) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
En az Ortaokul mezunu,  Tercihen gıda sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi,  Hijyen sertifikasına sahip,  Vardiyalı düzende çalışabilecek,  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),  Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknisyeni Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makine Bakım TeknisyeniToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Elektrik konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip,İstanbul Anadolu Yakası' nda, Kocaeli' nde ikamet eden veya edebilecek olan,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Kırklareli' de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Kayseri Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) bünyesinde KAYSERİ  ilinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip ''BÖLGE MÜDÜRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Hızlı Tüketim sektöründe minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi bulunan,Satış hedefleri doğrultusunda bölge ve ekip yönetimi gerçekleştirecek,Koçluk ve yönetim becerileri gelişmiş,Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Gıda MühendisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun , Tercihen gıda sektöründe minimum 3 yıl deneyimli, Gıda işleme hijyen kuralları konusunda bilgi sahibi ve uygulamasına hakim  olan,Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde (ISO 9001:2000,ISO 22000, HACCP, Hijyen gibi) bilgi sahibi, kalite sistemlerinin yönetimini gerçekleştirecek , üretim  deneyimi olan,Türk Gıda Kodeksi Etiket Yönetmeliğine hakim , Ürün hesaplamaları ve bakanlık başvuruları konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Ankara, Malatya Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) bünyesinde ANKARA ve MALATYA   illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip ''BÖLGE MÜDÜRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Hızlı Tüketim sektöründe minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi bulunan,Satış hedefleri doğrultusunda bölge ve ekip yönetimi gerçekleştirecek,Koçluk ve yönetim becerileri gelişmiş,Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Personeli ve Barista İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Servis Personeli ve BaristaToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda Ürünleri San. Tic. A.Ş. ‘Lera Fresca’ markasıyla Türkiye’nin doğal ve sağlıklı dondurmasını ve eşsiz dondurmalı tatlılarını İstanbul’un dört bir yanında bulunan dondurma zincir mağazalarında sevenleriyle buluşturuyor. İstanbul'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Servis Personeli ve Barista" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu,  MS Office uygulamalarına hakim, Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın,Hafta içi/sonu, dönüşümlü vardiyalarla esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi, Profesyonel görünüme önem veren, Etkin iletişim yetkinliğine sahip, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Problem çözme becerisi gelişmi, Tercihen gıda alanında çalışmış, ürün hazırlamış, sunmuş, satış gerçekleştirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Arven İlaç bünyesinde çalışmak üzere Selimpaşa Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek   “Ar-Ge Teknikeri ” arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksekokul Mezunu, (Kimya bölümlerinden mezun) 30 yaşını aşmamış, Tercihen ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Arven İlaç bünyesinde çalışmak üzere Selimpaşa Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek   “Ar-Ge Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, İlaç sektöründe Inhaler alanında  en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Motorlu Kurye İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Motorlu KuryeToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
İstanbul'da bulunan mağazalarımız da görevlendirilmek üzere " Motorlu Kurye " arayışımız bulunmaktadır. A2 ehliyeti ve kendi motorsikleti olan ,Aktif olarak motorsiklet kullanan,Trafik sicili temiz ,Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Erzurum, Konya Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, KVG grubunda Konya ve Erzurum bölgelerinde çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumluları  alınacaktır.Çalışma bölgeleri Erzurum ve Konya olup, Erzurum ya da  Konya yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,KVG alanında tecrübeli ve Erzurum ya da Konya bölgelerinde tecrübesi olan, ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Gaziantep Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde, KVG grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Gaziantep olup, Gaziantep yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,KVG alanında tecrübeli ve Gaziantep bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Ankara Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde, KVG grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi Ankara olup, Ankara yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,KVG alanında tecrübeli ve Ankara bölgesinde tecrübesi olan, ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Geliştirme Müdürü Samsun, Trabzon Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Bölge Satış Geliştirme MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için TRABZON veya SAMSUN  illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip''BÖLGE SATIŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,   Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yerel zincir mağaza anlaşmaları yapmış, Mevcut bölgelere hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Bursa, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en az 1  en fazla 5 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Ordu Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup'a bağlı  Ordu Sagra Fabrikamız’ın  Üretim Müdürlüğü'ne bağlı olarak göre alacak Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversitelerin Makine ,Endüstri ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim alanında  tercihen en az 2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,Solidworks, Autocad ve MS Office programlarına hakim,Detaycı, analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen,İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Ordu'da ikamet eden veya etmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Döner Ustası İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Döner UstasıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Tünelde açılacak yeni mağazamızda görevlendirilmek üzere DÖNER USTASI arıyoruzEn az İlköğretim mezunu Döner eti açabilen, şişe takmasını,reyonda kesmesini bilen Döner terbiyesi ve İskender sosu yapmasını bilen  Bıçak kesimi yapmak konusunda tecrübeli Döner ustalığında 5 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde değerlendirilmek üzere, İKİTELLİ lokasyonunda yeni oluşturulan çağrı merkezi ekibimizde görevlendirilmek üzereÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.  Minimum üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun, Çağrı Merkezi alanında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Ürün MüdürüToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Montero bünyesinde çalışmak üzere OTC  ürünlerinden sorumlu olacak “ÜRÜN YÖNETİCİSİ” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun,İlaç sektöründe OTC alanında benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim, İletişim yeteneği kuvvetli, Etkin sunum becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Seçme ve Yerleştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Seçme ve Yerleştirme UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup; ilaç, hızlı tüketim, enerji sektörlerinin yanı sıra, bebek beslenmesi, gayrimenkul, bağcılık ve süs bitkisi üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Değişime açık ve dinamik yapısıyla yurt içi ve yurt dışı pazarda farklı sektörlerde adından söz ettirmekte ve her geçen gün faaliyet alanını genişletmektedir.Grup bünyesinde bulunan şirketler; Sanovel İlaç, İstanbul Galenos Ecza Deposu, Sanset Gıda Turizm, Arven İleri Teknoloji, Zeema Elektrik Enerjisi Toptan Satış, Batoflora Tarım Ürünleri, Vinero Bağcılık, Montero Gıda, Pernigotti (İtalya), Zumos Palma (İspanya)Tüm Grup şirketlerinin  işe alım süreçlerinde  aktif rol almak üzere ''Seçme Yerleştirme Uzmanı '' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarının işe alım süreçlerinde yer almış, Tercihen toplu işe alım süreçlerinde bulunmuş, MS office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Planlama yönü kuvvetli, zamanı etkin kullanabilen, enerjisi yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Asistan Ürün YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Montero bünyesinde çalışmak üzere Evolvia markasının özel ürünlerinden sorumlu olacak“Asistan Ürün Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, İlaç sektöründe benzer bir pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim, İletişim yeteneği kuvvetli, Etkin sunum becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Antalya, İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Hızlı Tüketim Malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için HORECA SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı