Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sevkiyat ElemanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
• En az Ortaokul mezunu (8 yıllık mezunu)  • SRC 4 veya SRC 3 belgesine sahip (Geçici belge sahipleri de başvuruda bulunabilir)• B veya E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Psikoteknik belgesine sahip veya alabilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Makineleri Bakım Teknisyeni Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim Makineleri Bakım TeknisyeniToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun,Gıda Üretiminde bakım, onarım ve montaj olarak en az 3 yıl deneyimli, tercihen üretim ve proses makine bakımlarını ve montajını gerçekleştirmiş,Elektrik konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli' de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Antalya, İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için HORECA PROMOTÖR arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1, en çok 3 yıl deneyime sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli,  Tercihen FMCG veya İlaç üretim planlama konusunda bilgi sahibi, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Kırklareli ve civarı ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekatronik Yöneticisi Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Mekatronik YöneticisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Yönetici AsistanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip ve İngilizceyi akıcı olarak konuşabilen,Planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği yüksek,Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışabilen,İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği güçlü, temsil yeteneği gelişmiş,prezantabl,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış Operasyon UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) bünyesinde İstinye merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip ''Satış Operasyon Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun,Satış Operasyon alanında minimum 2 yıl deneyimli,Daha önce FMCG firmasında çalışmış, MS Office programlarını etkin kullanabilen,Raporlama yeteneğine sahip, Excel bilgisi iyi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Ticari Pazarlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun,Ticari Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli,Tercihen kategori /marka yönetimi konularında deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Seyahate engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Muhasebe UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Genel muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen Netsis programına hakim, İyi derecede Excell kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Detaycı, pratik ve sabırlı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Motorlu Kurye İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Motorlu KuryeToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
İstanbul'da bulunan mağazalarımız da görevlendirilmek üzere " Motorlu Kurye " arayışımız bulunmaktadır. A2 ehliyeti ve kendi motorsikleti olan ,Aktif olarak motorsiklet kullanan,Trafik sicili temiz ,Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Meslek Lisesi veya MYO Elektrik veya Elektronik bölümlerinden mezun,En az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip,Tercihen PLC programlama bilgisine sahip,Takım çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Asya) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Depo SorumlusuToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 7 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup bünyesinde yer alan Arven İlaç Kalite Operasyonları kadrosunda görevlendirilmek üzere , "Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı" aramaktayız.-Üniversitelerin Bilgisayar, Kimya yada Elektrik/Elektronik Mühendisliğinden mezun,-İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,-Üretim ve laboratuvar ekipmanları kalifikasyon ve otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,-MS Office uygulamalarına hakim,-Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilen,-Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünen,-Kırklareli ve civarı ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka Müdürü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Marka MüdürüToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Pernigotti, Zumosol) içinMARKA MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Hızlı tüketim malları sektöründe marka müdürlüğü alanında en az 3 yıl deneyimli360  derece tüm pazarlama süreçlerini yönetmiş Lansman yapmış İyi derecede İngilizce bilen,Ms Office programlarına hakim,Seyahat engeli olmayan,Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip,Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makam ŞoförüToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Makam şoförlüğü tecrübesine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, ileri sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif otomobil kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Referans verebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı İşletmeler Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Yardımcı İşletmeler TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversite meslek yüksek okullarının İklimlendirme ve soğutma bölümü veya Elektrik bölümü mezunu, Tercihen ilaç sektöründe yardımcı işletmeler proseslerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,HVAC ,chiller,soğuk oda, kazan, kompresör, tesisat bakımlarında bilgi sahibi,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve öğrenmeye açık, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek ve vardıyalı çalışabilecek, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı, MS office bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı