Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sanovel.com 

Toksöz Grup - Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel;  insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi’nde adından söz ettirmektedir.

Türkiye’de ilk 500 firma arasında 147 sırada bulunan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Gürcistan ve Azerbaycan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.
 

Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.

1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 tarihinde bir Toksöz Grup kuruluşu olan Sanset'in bünyesine katılarak, yeniden doğdu. Sanset, Türkiye'nin sevilen markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy'yi yeni nesiller ile buluşturuyor.

Sanset’in misyonu, dünyanın öncü “ sağlıklı, kaliteli keyif “şirketi olmaktır.  Bu doğrultuda Sanset’in hedefi, tüketicilerine en kaliteli, en sağlıklı keyifleri, Türkiye’nin gurur duyduğu ürünler ve markalar ile sunmaktır.

Üretim tesislerinde yüksek sağlık ve güvenlik standartlarına sahip olan Sanset, üretimini dünyanın en zengin fındık bahçelerinin bulunduğu Karadeniz Bölgesi’nin Ordu ilinde gerçekleştirmektedir. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 30 bin ton’dur.

700’ü aşan üretim, satış ve pazarlama kadrosuna sahip olan Sanset’in, 2009 yılındaki ciro hedefi 100 milyon TL’dir. Yapılacak yeniliklerle gelişmeye hazır olan Türkiye çikolata pazarını daha da büyütmek ve orta vadede pazardan aslan payını almak, Sanset’in hedefleri arasındadır.

Ürünlerinde trans yağ, gıda boyası ve katkı maddesi kullanmayan Sanset, kimyasal yollarla elde edilen doğala özdeş aroma yerine, vanilya bitkisinden elde edilen doğal vanilya kullanmaktadır. Ayrıca üretim, genetiği değiştirilmemiş soya lesitini ile yapılmaktadır.

Sarelle; doğal içeriği ile bilinçli, araştırmacı ve kalite tutkusu olan özenli annelerin krem çikolata markasıdır,

Tadelle; günün her anında tüketilebilecek bol fındık ve yoğun çikolatalı bir ürün olup yoğun duyguların, yoğun çikolatasıdır.

Gofy; çocuklara da hitap eden kaliteli, besleyici ve eğlenceli bir gofret ve krema markasıdır.

Gol; gençlere de hitap eden fındıklı draje markasıdır.

Sagra; ise, fındık konusundaki uzmanlığı yansıtan (Sagra Fındık Kalitesi) fındık ve çikolatanın eşsiz bileşiminden doğan özel bir çikolata markasıdır.Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Veri Giriş ElemanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
1936 yılında Ordu'da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılında Sanset Gıda'nın bünyesine katılmıştır. Sanset Gıda; Sanovel İlaç, Arven İlaç ve Galenos Ecza Deposu'nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur. En az lisans mezunu,   En az 1 yıl benzer görevde deneyimi olan,   Muhasebe veya lojistik bilen, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,   Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dondurma Ustası Satış Temsilcisi Ankara Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Dondurma Ustası Satış TemsilcisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Hızlı Tüketim malları sektöründe öncü firmamız Sanset Gıda'nın Yerinde Tüketim Kanalları için Dondurma Ustası arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu,Tercihen yerinde tüketim kanalında satış alanında tecrübeli,Ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Demo yapabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekatronik Yöneticisi Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Mekatronik YöneticisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Arven İlaç bünyesinde, Merkezi Sinir Sistemi grubunda çalışmak üzere,Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu  alınacaktır.Çalışma bölgesi İstanbul olup, İstanbul yerleşik olunması gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,Merkezi Sinir Sistemi  alanında tecrübeli ve İstanbul bölgesinde tecrübesi olan,ÜTE belgesini almaya hak kazanmış ve ya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Planlama alanında en az 1, en çok 3 yıl deneyime sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli,  Tercihen FMCG veya İlaç üretim planlama konusunda bilgi sahibi, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Kırklareli ve civarı ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknikeri (Sanset Gıda) Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Makine Bakım Teknikeri (Sanset Gıda)Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun,Gıda Üretiminde bakım, onarım ve montaj olarak en az 3 yıl deneyimli, tercihen üretim ve proses makine bakımlarını ve montajını gerçekleştirmiş,Elektrik konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kırklareli' de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Motorlu Kurye İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Motorlu KuryeToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
İstanbul'da bulunan mağazalarımız da görevlendirilmek üzere " Motorlu Kurye " arayışımız bulunmaktadır. A2 ehliyeti ve kendi motorsikleti olan,Aktif olarak motorsiklet kullanan,Trafik sicili temiz ,Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı (Sanset Gıda) Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üretim Elemanı (Sanset Gıda)Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
En az Lise mezunu,  Tercihen gıda sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi,  Hijyen sertifikasına sahip,  Vardiyalı düzende çalışabilecek,  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),  Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Denizli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Tıbbi Tanıtım ve Satış SorumlusuToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde, Akut grubunda çalışmak üzere,Tanıtım ve Satış Sorumlusu arayışımız mevcuttur.Çalışma bölgesi Denizli olup, Denizli yerleşik olunması gerekmektedir. ·         Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun,·         İlaç şirketlerinde Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak en az 2 yıllık deneyime sahip,·         Akut alanında ve Denizli bölgesinde tecrübesi olan,·         ÜTE belgesi almaya hak kazanmış veya ÜTE belgesini almak üzere onaylanmış başvurusu olan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Muhasebe Uzman YardımcısıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Genel muhasebe alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen fatura girişi, cari hesap mutabakatları alanında çalışmış, İyi derecede excell kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Detaycı, pratik ve sabırlı.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE TeknikeriToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden Arven İlaç bünyesinde çalışmak üzere Selimpaşa Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek   “Ar-Ge Teknikeri ” arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksekokul Mezunu, (Kimya bölümlerinden mezun) 30 yaşını aşmamış, Tercihen ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana, Ankara, ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Satış TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerinden Sanset Gıda (Sarelle, Tadelle, Sagra, Gol, L'era Fresca, Evolvia, Pernigotti, Zumosol) için Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere sahip deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  • Hızlı Tüketim Malları sektöründe en fazla 2 yıl saha satış deneyimi olan,  • Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,  • Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen,  • Ekip çalışmasına yatkın,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2020 yılına kadar tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Müşteri TemsilcisiToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde değerlendirilmek üzere, İKİTELLİ lokasyonunda yeni oluşturulan çağrı merkezi ekibimizde görevlendirilmek üzere ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arayışımız bulunmaktadır.  Minimum üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,Çağrı Merkezi alanında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun ,Sütlü gıda içecekleri, süt bazlı nutrisyon ürünleri ve gıda takviyeleri konularında en az 2 yıl deneyimli ,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi İzmir Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Lojistik YöneticisiToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu, En az 4 yıl lojistik depo yönetim tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Lojistik depo sevk ve idaresini sağlayabilecek, Kendisine bağlı depo elemanları ve sevkiyat elemanlarını yönetebilecek, Müşteri siparişlerinin hazırlanması ve zamanında sevkiyatını sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Personeli İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Servis PersoneliToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Sanset Gıda bünyesinde Farmet markasıyla İstanbul'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Servis Personeli" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu,  MS Office uygulamalarına hakim, Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Hafta içi/sonu, dönüşümlü vardiyalarla esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi, Profesyonel görünüme önem veren, Etkin iletişim yetkinliğine sahip, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Problem çözme becerisi gelişmi, Tercihen gıda alanında çalışmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Döner Usta Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Döner Usta YardımcısıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
En az İlköğretim mezunu Döner eti açabilen, şişe takmasını,reyonda kesmesini bilen Döner terbiyesi ve İskender sosu yapmasını bilen  Bıçak kesimi yapmak konusunda tecrübeli Döner ustalığında 1 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı Kırklareli Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup bünyesinde yer alan Arven İlaç Kalite Operasyonları kadrosunda görevlendirilmek üzere , "Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı" aramaktayız.-Üniversitelerin Bilgisayar, Kimya yada Elektrik/Elektronik Mühendisliğinden mezun,-İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,-Üretim ve laboratuvar ekipmanları kalifikasyon ve otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,-MS Office uygulamalarına hakim,-Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilen,-Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünen,-Kırklareli ve civarı ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Elektrik Bakım UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli,Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli,SIEMENS ve ALLEN BRADLEY PLC programlama konusunda tecrübesi olan,Makine ve Elektrik bakım teknisyenlerinden oluşmuş grubu yönetebilecek,Mekanik, Pnömatik, Elektropnömatik, Tahrik Sistemleri, Pompalar arıza giderme ve periyodik bakımı konusunda deneyimli,İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan,Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede MS Office, en az orta düzeyde AutoCAD bilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Elektrik Mühendisleri Odası Üyesi, Tercihen EKAT Belgesi sahibi, Tercihen Enerji Yöneticisi belgesine sahip,Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Mekanik Bakım UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,Makine ve Elektrik bakım teknisyenlerinden oluşmuş grubu yönetebilecek, Mekanik, Pnömatik, Elektropnömatik, Tahrik Sistemleri, Pompalar arıza giderme ve periyodik bakımı konusunda deneyimli,İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede MS Office, en az orta düzeyde AutoCAD, tercihen SOLIDWORKS bilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen Enerji Yöneticisi belgesine sahip, Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekatronik Uzmanı Kırklareli Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Mekatronik UzmanıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Tercihen Elektrik/Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli,Montaj, test, Saha çalışmaları sırasında oluşabilecek problemlerin çözümünde yetenekli,PLC ve SCADA uygulamalarında tecrübeli,SIEMENS ve ALLEN BRADLEY PLC programlama konusunda tecrübesi olan,Makine ve Elektrik bakım teknisyenlerinden oluşmuş grubu yönetebilecek,Mekanik, Pnömatik, Elektropnömatik, Tahrik Sistemleri, Pompalar arıza giderme ve periyodik bakımı konusunda deneyimli,İyi derecede ingilizce bilen, Planlama, koordinasyon ve takip yeteneği olan,Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede MS Office, en az orta düzeyde AutoCAD bilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Kırklareli ve civarı ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Döner Ustası İstanbul(Avr.), ... Toksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Döner UstasıToksöz Grup- Sanset Gıda Tur.San.Tic.A.Ş.
Caddebostan ve Bebek'te açılacak yeni mağazalarımızda görevlendirilmek üzere DÖNER USTASI arıyoruzEn az İlköğretim mezunu Döner eti açabilen, şişe takmasını,reyonda kesmesini bilen Döner terbiyesi ve İskender sosu yapmasını bilen  Bıçak kesimi yapmak konusunda tecrübeli Döner ustalığında 5 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Katı Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.) Toksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Katı Üretim UzmanıToksöz Adilna-Sanovel İlaç San.Ve .Tic. A.Ş.
Toksöz Grup şirketlerimizden biri olan Sanovel İlaç bünyesinde Silivri fabrikamızda görevlendirilmek üzere “Katı Üretim Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimli, Ms Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, başarma ve öğrenme isteği yüksek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Silivri, Çorlu, Çerkezköy, Beylikdüzü, Avcılar bölgelerinde ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı