Topbaş Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.

Çizaş Çelik ve Zincir İmalatı San. ve Tic. A.Ş.

Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.

ZİMAŞ A.Ş. 1976 yılında,Türk sanayisinin ihtiyacı olan,tahrik zincirleri,konveyör zincirleri üretmek üzere kurulmuştur.Kuruluşumuz standart zincirler DIN 8187 ve DIN 8188 yanı sıra özel zincir üretimi de yapmaktadır.Çeşitli sektörlerde kullanılan ve şimdiye kadar ürettiğimiz özel zincirlerin çeşidi yaklaşık olarak 3500’ü geçmiştir.

Kuruluşundan bu yana ZİMAŞ ZİNCİR yıllardır müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket politikası olarak hedeflerimizden biri dünya piyasasında kaliteli üretim yapan firma imajını yaratmaktır.

 

Şirketimizin sektörel bazdaki üretimleri,otomobil fabrikaları,ağaç işleme fabrikaları,çimento fabrikaları,şeker fabrikaları,demir-çelik fabrikaları,konserve fabrikaları,meşrubat sanayii ve zincir ihtiyacı duyulan tüm sektörlerdir.Şirketimiz iç piyasanın yanı sıra dış piyasaya d hizmet vermektedir. 15 000 m2 kapalı,7 00m2 açık olmak üzere toplam 22 000m2 alanda faaliyet gösteren ZİMAŞ A.Ş. 180 kişilik personeli ile gelecekte de siz müşterilerimize gerekli ilgi,alaka ve ortak çalışmayı bir görev bilmektedir.

 

 

TOPÇESAN A.Ş.

 

TOPÇESAN Topbaş Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Topbaş Şirketler Grubu bünyesinde 1987 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne geçen zaman içerisinde yapılan teknolojik yatırımlarla Avrupa ve Türkiye’de dövme sektöründe söz sahibi bir konuma ulaşmıştır.Kaliteye ve teslimat tarihlerine gösterilen hassasiyet firmamızın temel prensipleri içinde her zaman ilk sırada yer almaktadır.Kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizin Türkiye dışında %90 lık bölümü Avrupa’nın saygın ve isim yapmış otomotiv firmalarına ihraç edilmektedir.

 

5000 m2 lik alanda kurulu olan fabrikamızda toplam 50 personel ile üretim gerçekleşmektedir. Üretmekte olduğumuz dövme parçaların kalıplarının işlenmesinden sertleşmesine kadar her aşama fabrikamız üretim birimlerinde titizlikle gerçekleştirilir.

 

Kullanılacak tüm kalıplarımız CAD-CAM program destekli olarak 3 boyutlu CNC frezelerde işlenmektedir.Modern ve gelişmiş laboratuarımızda spektrometre gibi bir çok ince ve hassas ölçüm yapabilen ekipmanlarla çalışmaktadır.0,200 kg. ile 7,500 kg arasında parça dövme kapasitesine sahip olan fabrikamızın günlük kapasitesi 20.000 parçadır.Yıllık dövme kapasitemiz ise 12.000 tondur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuTopbaş Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Operatörü Bursa Topbaş Group
Üretim OperatörüTopbaş Group
ÜRETİM VE İMALAT SEKTÖRÜNDE KENDİSİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN TERCİHEN MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUNÜRETİM HATLARININ HER SAFHASINDA GÖREV ALABİLECEKMETAL ÜRETİM VE MONTAJ ALANINDA TECRÜBESİ OLANYOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEKGÖREV TANIMINDA BELİRTİLEN GÖREV VE SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİREBİLECEKERKEK ADAYLAR İÇİN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞPERSONELLER ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Sorumlusu Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
İşe Alım SorumlusuZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANIMIZA BAĞLI OLARAK GÖREV YAPACAKBEYAZ YAKA, MAVİ YAKA İŞE ALIM SÜRECİNİ YÖNETEBİLECEKMÜLAKAT TEKNİKLERİ KONUSUNDA TECRÜBELİPERSONEL ARAMA, BULMA, YERLEŞTİRME, EĞİTİM VE  GELİŞİMİNİ TAKİP EDECEK İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜASKERLİĞİNİ YAPMIŞAKTİF ARAÇ KULLANABİLENTAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Satış Temsilcisi Bursa Zimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
Yurtiçi Satış TemsilcisiZimaş Zincir ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.
- BAĞLANTI ELEMANLARI, HIRDAVAT VB. SEKTÖR SATIŞLARINDA ÖZELLİKLE OTOMOTİV, BEYAZ EŞYA, MAKİNA,           ENERJİ,İNŞAAT ALANINDA TECRÜBESİ OLAN- BAYİİ AĞLARI VE YÖNETİMİNDE DENEYİM SAHİBİ- FİRMAMIZI VE ÜRÜNLERİMİZİ MÜŞTERİLERİMİZE EN UYGUN ŞEKİLDE SUNABİLECEK İLETİŞİM YETENEĞİNE SAHİP- İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK- YURT İÇİ SATIŞI YÖNETEBİLECEK- AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN- SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN- SATIŞ SORUMLUSU ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı