Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.  

Şirket Bilgileri

http://www.toyota.com.tr 

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. 


Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş, Türkiye sathına yayılmış geniş Bayi teşkilatıyla Toyota marka araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini yürütmektedir. 50 yılı aşkın süredir Toyota distribütörlüğünü devam ettiren ve Toyota Grubu Şirketleri'nin dünyadaki en büyük bağımsız distribütörü olan ALJ, Türkiye'de de Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.'nin faaliyetlerini üstlenmektedir.
Mutlak müşteri memnuniyeti konusunda liderlik misyonu ile hareket eden Toyota Yetkili Satıcıları ile toplam 60 Toyota Plaza’da hizmet verilmektedir. Toyota , Türkiye’ye ‘Plaza’ kavramını ilk getiren kurum olarak otomotiv sektöründe öncü ve inovatif kimliği ile de tanınmaktadır.
Stratejileri ve hedefleri ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ felsefesi doğrultusunda oluşan Toyota, yeni kurumsal kimlik ve tesis işletim sistemi çerçevesinde yenilenen Plazaları ile müşterilerinin hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan Toyota deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır.
 

Toyota modelleri kalite,sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile özdeşleşmektedir. Toyota’nın sunduğu ürün gamında dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla, Avrupa’nın amiral gemisi Avensis olmak üzere on bir binek ve iki ticari aracı ile toplam 13 modeli yer almaktadır. Toyota’nın Avrupa lansman planları çerçevesinde, Toyota, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen ve yenilenen modellerini Türkiye pazarına sunmaya devam etmektedir.
 
VİZYON
Paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen lider marka ve kurum olmak
 
MİSYON
Paydaşlarımızdan aldığımız güç ile Türkiye otomobil pazarında 1 numaraya yükselmek ve toplumsal değer yaratmak.
 
DEĞERLER
İnsana Saygı
Sürekli Gelişim
Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Topluma katkı
Yaratıcılık
 

 

 

 

 

  Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.
Kurumsal Planlama UzmanıToyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. otomotiv sektöründe Toyota ve Lexus markalı araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir distribütör firmadır. "Müşteri memnuniyeti" ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Toyota, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz!İşveren marka yolculuğumuzun sloganı “We Respect We Kaizen!” en önemli iki değerimizin, “İnsan Saygı” ve “Sürekli Gelişim”, yansımasıdır.“We Respect We Kaizen!” diyen Toyotalıların ortak özellikleri ise;Yaptığı işi tutkuyla sever, işi yapmaktan zevk alır. Güler yüzle ve eğlenerek çalışır! Hem kendisinin mutlu olduğu hem de çevresindekileri mutlu gördüğü bir ortam yaratmak için çabalar.İletişim kurduğu kişilere önce insan olduğu için değer verir! Hep daha iyisi için takım ruhuyla hareket eder!  Toyota Türkiye Ailesi,  “Kurumsal Planlama Uzmanı” olarak, arasına katılacak yeni bir Toyotalı arıyor! Genel Nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun olmak, Tercihen planlama, proje yönetimi, kurumsal eğitimler, kalite süreçleri ve sertifikasyon konularında deneyimli olmakÇok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Çok iyi derecede MS Office (Excel, Word, Powerpoint) bilgisine sahip olmak, İletişim, analiz ve planlama becerisine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya) Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.
Eğitim UzmanıToyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.
? Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. otomotiv sektöründe Toyota ve Lexus markalı araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir distribütör firmadır. "Müşteri memnuniyeti" ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Toyota, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz!  İşveren marka yolculuğumuzun sloganı “We Respect We Kaizen!” en önemli iki değerimizin, “İnsan Saygı” ve “Sürekli Gelişim”, yansımasıdır. “We Respect We Kaizen!” diyen Toyotalıların ortak özellikleri ise;Yaptığı işi tutkuyla sever, işi yapmaktan zevk alır. Güler yüzle ve eğlenerek çalışır! Hem kendisinin mutlu olduğu hem de çevresindekileri mutlu gördüğü bir ortam yaratmak için çabalar.İletişim kurduğu kişilere önce insan olduğu için değer verir!Hep daha iyisi için takım ruhuyla hareket eder!  Toyota Türkiye Ailesi,  “Eğitim Uzmanı” olarak, arasına katılacak yeni bir Toyotalı arıyor!  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak (tercihen Makine Mühendisliği)Eğitim alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak,  Tercihen otomotiv sektöründe teknik eğitmenlik tecrübesi olması, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Çok iyi derecede Excel / Word/ Powerpoint bilgisine sahip olmak, Seyahat engeli bulunmaması,  Toplum karşısında kendini doğru ifade edebilmek, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, iletişim becerisi yüksek, sabırlı, enerjik olmak,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı