TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


TPI Composites, Inc  firması 1968 yılında  Arizona, Amerika’da kurulmuştur. Günümüzde dünyadaki en büyük kompozit kanat üreticileri arasında yer almaktadır.

Amerika, Meksika, Çin ve son olarak Türkiye’de açılan üretim alanlarında, ileri teknoloji ile üretilen yüksek kalite standartlarına sahip rüzgar türbini kanatlarıyla,  yenilenebilir enerji sektörüne büyük katkı sağlamaktadır.

Yüksek performanslı malzemeler kullanılarak, müşterilerimizin tasarladığı kalıplarla; hafif, dayanıklı ve verimliliği yüksek, kompozit kanatlar üretilmektedir. Müşteri odaklı kalite sistemimiz ile enerji sektöründe dünya lideri olan firmalara üretim yapılmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yenilenebilir Enerji

Firma web sitesi: www.tpicomposites.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Süpervisörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Elektrik SüpervisörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik Bakım  konusunda tecrübeli, AG Devre Şemaları, Kumanda Devre Şemaları okuyabilen ve ölçü aletleri kullanabilen, arıza tespiti yapabilen,Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, AG Gerilim sistemleri, Jeneratör Sistemleri hakkında bilgi sahibi,Üretim Makinaları (Elektrik Kumanda ve Otomasyon) ,Sıcak Su Brülörleri konularında tecrübeli,Temel Bilgisayar Bilgisine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış,Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Manager İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Quality ManagerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
·         University degree in engineering,·         Min. 10 years of experience, with min. 5 years of management experience,·         Excellent level of English both written and verbal,·         Effective leadership skills,·         Quality system experience (i.e. ISO9000, ISO14001, OHSAS 18001),·         Team building and problem solving,·         Customer Quality system requirements,·         Good written and verbal communication skills,·         Quality system auditing,·         Customer product launch experience.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Malzeme Planlama UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Endrüstri Mühendisliği, Minimum 2 yıl planlama süreçlerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Analitik ve pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yetenekleri güçlü, Planlama süreçlerine hakim, toplam maliyet yönetimi bakışına sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üretim MühendisiTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Büyüyen organizasyonumuz için " Üretim Mühendisleri" arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden  mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 3 yıl üretim süreçlerinde deneyimli, İyi derecede Office programları kullanabilen, İletişimi kuvvetli, analitik- pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yetkinlikleri kuvvetli,Ürün ve proses bilgisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Vinç OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
En az lise veya meslek lisesi mezunu, Geçerli vinç operatörü ehliyetine sahip, Vinç kullanımı konusunda 3 yıl tecrübeli, İş sağlığı ve iş güvenliği konusuna önem veren, Gelişime ve öğrenmeye açık, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Business Analyst İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Technical Business AnalystTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Bachelor’s Degree qualified in a business or technical discipline,Prior experience in similar job, Lean Six Sigma certification (Black Belt) preferred,Proven working experience technical business analyst role,Technical background with understanding and/or hands-on experience in capital equipment, facility start-ups and product launches is preferred,Results oriented, team player with strong work ethic,Strong working of project management tools like Microsoft Office, Excel, Scorecards etc.Excellent written and verbal communication skills in EnglishSolid organization skills including attention to detail, multi-tasking and engaging diverse functions,Experience in wind industry is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Saha Mühendisi İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Dış Saha MühendisiTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünlerinden mezun, En az 2 yıl kompozit üretimi ve/veya finish işlemleri (boya, macun, sikaflex, aksesuar montaj ve benzeri) ve/veya tamiri konusunda deneyimli, Sorumluluk sahibi ve ekip yönetebilecek, Düzenli ve tertipli çalışan, Talimatlara uygun çalışmaya uyum sağlayabilen, İş ahlakı ve disiplini yüksek, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Dizayn UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin tercihen teknik eğitim fakülteleri ile ilgili lisans programından mezun , ·         Minimum 2 yıl deneyimli,·         Solidworks , autocad programlarına hakim,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         İletişimi kuvvetli,·         Analitik ve pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yetenekleri güçlü,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Intern İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
InternTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Third / fourth year students in Industrial Engineering , Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Chemical Engineering or Business Administration departments,Having compulsory internship, Good command of  English, Knowledge of Ms Office applications, Analytical and problem solving skills, Strong communication skills, Ability to work effectively as a part of a team.
Stajyer        İlan Detayı
Process Engineer İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Process EngineerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
We are looking for " Process Engineers" for our growing organization.  B.S. degree in Mechanical , Industrial, Naval Architect and Marine Engineering or Industrial Engineering is an asset,Minimum 3-5 years related experience, Proficient with the use of Solidworks and AutoCAD is an asset,Ability to organize and manage multiple products through manufacturing process,Quality orientation and high attention to detail, Ability to work with vendors, customers, and employees,Excellent interpersonal and communication skills, Experience working with high performance teams, Ability to perform problem analysis and problem resolution,Ability to maintain safe work environment, Fluent reading, writing and speaking in English, Spanish knowladge is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru- Engelli İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru- EngelliTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Farklı departmanlarda görevlendirilmek üzere engelli takım arkadaşları aramaktayız. En az lise mezunu,Sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,MS Office programlarını kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek. *Başvuran adayların ön yazılarında engel durumlarını tarif etmeleri ve raporlarında belirtilen iş gücü kaybı yüzdesini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üretim OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Tercihen kompozit, mobilya, talaşlı imalat sektöründe deneyimli,Boya, zımpara, kalıp konularında deneyimli,El becerileri gelişmiş, Titiz, dikkatli, sabırlı ,sorumluluk sahibi, İş sağlığı ve güvenliği konusuna önem veren, Gelişime ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiya sisteminde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Genel NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu,Kalite Kontrol departmanında minimum 5 yıl deneyimli,Sonuç odaklı,araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl muhasebe konusunda deneyimli, Ar-Ge merkezi tecrübesi olan, teşvik işlemleri konusunda bilgili,İyi düzeyde İngilizce bilgisi, İyi düzeyde Oracle ve MS Office programları bilgisi,Ekip çalışmasına yatkın, düzenli ve titiz çalışmayı seven,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Executive İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Quality ExecutiveTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Degree in relevant engineering branches (Chemistry, Industrial, Material etc.),Computer proficiency, At least 6 years minimum quality experience in manufacturing industry,Written and verbal proficiency in English both, Quality orientation and high attention to detail, Ability to work with customers, and employees, Ability to perform problem analysis and problem resolution, Good communication skills, Team player and self –motivation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Engineer İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Product EngineerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
B.S. degree in Engineering is required.                        Minimum 3-5 years related experience required (wind blade composite or other composite experience preferred).Kaizen and Lean Manufacturing techniques. CAD/CAM proficiency is a plus. Computer proficiency. Project Management: ability to organize and manage multiple products through manufacturing process.Quality orientation and high attention to detail. Ability to work with vendors, customers and employees. Excellent interpersonal and communication skills. Experience working with high performance teams. Ability to maintain safe work environment.Ability to perform problem analysis and problem resolution.Ability and willingness to travel Internationally.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknisyeniTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Liselerinin/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Elektrik Bakım  konusunda tecrübeli, AG Devre Şemaları, Kumanda Devre Şemaları okuyabilen ve ölçü aletleri kullanabilen, arıza tespiti yapabilen, Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, AG Gerilim sistemleri, Jeneratör Sistemlerini, UPS Sistemleri, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Anons Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, CCTV Sistemleri, IT Network Ağı konularında tecrübeli,Üretim Makinaları (Elektrik Kumanda ve Otomasyon) , Chiller Üniteleri, Soğutma Kuleleri, Klima Santralleri konularında tecrübeli,Temel Bilgisayar Bilgisine sahip olmakTakım çalışmasına uyum sağlayabilecek,Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış,Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı