TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


TPI Composites, Inc  firması 1968 yılında  Arizona, Amerika’da kurulmuştur. Günümüzde dünyadaki en büyük kompozit kanat üreticileri arasında yer almaktadır.

Amerika, Meksika, Çin ve son olarak Türkiye’de açılan üretim alanlarında, ileri teknoloji ile üretilen yüksek kalite standartlarına sahip rüzgar türbini kanatlarıyla,  yenilenebilir enerji sektörüne büyük katkı sağlamaktadır.

Yüksek performanslı malzemeler kullanılarak, müşterilerimizin tasarladığı kalıplarla; hafif, dayanıklı ve verimliliği yüksek, kompozit kanatlar üretilmektedir. Müşteri odaklı kalite sistemimiz ile enerji sektöründe dünya lideri olan firmalara üretim yapılmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yenilenebilir Enerji

Firma web sitesi: www.tpicomposites.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Genel Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Kalite Kontrol departmanında minimum 5 yıl deneyimli, Sonuç odaklı,araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
QUALITY EXECUTIVE İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
QUALITY EXECUTIVETPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Degree in relevant engineering branches (Chemistry, Industrial, Material etc.), Computer proficiency, At least 6 years minimum quality experience in manufacturing industry, Written and verbal proficiency in English both, Quality orientation and high attention to detail, Ability to work with customers, and employees, Ability to perform problem analysis and problem resolution, Good communication skills, Team player and self –motivation, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üretim MühendisiTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Büyüyen organizasyonumuz için " Üretim Mühendisleri" arıyoruz.  Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden  mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 3 yıl üretim süreçlerinde deneyimli, İyi derecede Office programları kullanabilen, İletişimi kuvvetli, analitik- pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yetkinlikleri kuvvetli, Ürün ve proses bilgisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Kalite MühendisiTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Büyüyen organizasyonumuz için "Kalite Mühendisleri" arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Makine, Metalürji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, APQP süreci hakkında bilgi sahibi olan, ISO 9001, IS/TS 16949 ve ya VDA Kalite sistemlerinden en az birisi hakkında bilgi sahibi (İç tetkikçi tecrübesi tercih sebebidir), İleri düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma becerilerine sahip, Takım çalışması ve ekip yönetimi tecrübesi olan, Analitik ve proaktif düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurtdışı / Yurtiçi seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çalışan İlişkileri Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Çalışan İlişkileri UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarında özellikle çalışan ilişkileri ve disiplin konularında min. üç yıl deneyimli, 5510 ve 4857 hakkında  bilgi sahibi olmak tercih sebebidir, Etkili iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Etkin sorun tespiti ve problem çözme yetkinliği olan, Araştırma ve analiz becerisine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin biçimde kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Süpervisörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım SüpervisörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya  Endüstri Meslek Lisesi Makine-Motor tesfiye bölümünden mezun,Mekanik Bakım teknisyenliği konusunda en az 5 yıl aktif tecrübesi olan, 35 yaşını aşmamış,Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,Mekanik tesisat sistem bakımları hakkında tecrübeli ( iklimlendirmne, havalandırma, yangın tesisatı)Hidrolik ve Pnömatik tecrübesi olan ve ölçü aletleri kullanabilen,Motor, redüktör, pompa bakımı konusunda bilgi sahibi olan ve temel makine elemanlarını tanıyan,Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış,Tercihen Koruyucu önleyici Bakım konusunda bilgi sahibi,Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Raporlama yapabilecek seviyede MS Office bilgisine sahip olmak,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Engineer İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Process EngineerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
We are looking for " Process Engineers" for our growing organization.   B.S. degree in Mechanical , Industrial, Naval Architect and Marine Engineering or Industrial Engineering is an asset, Minimum 3-5 years related experience, Proficient with the use of Solidworks and AutoCAD is an asset, Ability to organize and manage multiple products through manufacturing process, Quality orientation and high attention to detail, Ability to work with vendors, customers, and employees, Excellent interpersonal and communication skills, Experience working with high performance teams, Ability to perform problem analysis and problem resolution, Ability to maintain safe work environment, Fluent reading, writing and speaking in English. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Teknik/Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu Makine/Metal İşleri bölümlerinden mezun, Mekanik, makine bakım, planlı bakım, kestirimci bakım gibi alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip ve  proje okuma temel bilgisine sahip, Temel makine elemanları bilgisine hakim, Kaynak yapımı, kesici el aletleri ve taşlama ekipmanları kullanımı bilgisi olan, Tercihen torna, freze, radyal matkap kullanımı bilgisi olan, LOTO uygulamalarında bulunmuş, 5s, sürekli geliştirme faaliyetlerinde bulunmuş, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış, Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı