TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


TPI Composites, Inc  firması 1968 yılında  Arizona, Amerika’da kurulmuştur. Günümüzde dünyadaki en büyük kompozit kanat üreticileri arasında yer almaktadır.

Amerika, Meksika, Çin ve son olarak Türkiye’de açılan üretim alanlarında, ileri teknoloji ile üretilen yüksek kalite standartlarına sahip rüzgar türbini kanatlarıyla,  yenilenebilir enerji sektörüne büyük katkı sağlamaktadır.

Yüksek performanslı malzemeler kullanılarak, müşterilerimizin tasarladığı kalıplarla; hafif, dayanıklı ve verimliliği yüksek, kompozit kanatlar üretilmektedir. Müşteri odaklı kalite sistemimiz ile enerji sektöründe dünya lideri olan firmalara üretim yapılmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yenilenebilir Enerji

Firma web sitesi: www.tpicomposites.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru- Engelli İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru- EngelliTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Farklı departmanlarda görevlendirilmek üzere engelli takım arkadaşları aramaktayız. En az lise mezunu,Sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,MS Office programlarını kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek. *Başvuran adayların ön yazılarında engel durumlarını tarif etmeleri ve raporlarında belirtilen iş gücü kaybı yüzdesini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üretim MühendisiTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Büyüyen organizasyonumuz için " Üretim Mühendisleri" arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden  mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 3 yıl üretim süreçlerinde deneyimli, İyi derecede Office programları kullanabilen, İletişimi kuvvetli, analitik- pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yetkinlikleri kuvvetli,Ürün ve proses bilgisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Planlama UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Endrüstri Mühendisliği, Minimum 2 yıl planlama süreçlerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Analitik ve pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yetenekleri güçlü, Planlama süreçlerine hakim, toplam maliyet yönetimi bakışına sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üretim OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Tercihen kompozit, mobilya, talaşlı imalat sektöründe deneyimli,Boya, zımpara, kalıp konularında deneyimli,El becerileri gelişmiş, Titiz, dikkatli, sabırlı ,sorumluluk sahibi, İş sağlığı ve güvenliği konusuna önem veren, Gelişime ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiya sisteminde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Genel NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu,Kalite Kontrol departmanında minimum 5 yıl deneyimli,Sonuç odaklı,araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl muhasebe konusunda deneyimli, Ar-Ge merkezi tecrübesi olan, teşvik işlemleri konusunda bilgili,İyi düzeyde İngilizce bilgisi, İyi düzeyde Oracle ve MS Office programları bilgisi,Ekip çalışmasına yatkın, düzenli ve titiz çalışmayı seven,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat İhracat Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
İthalat İhracat UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Min. 4 yıl ithalat/ ihracat süreçlerinde deneyimli, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim, analitik ve pratik düşünme, sorun çözme ve karar verme yeteneği güçlü,Gümrük mevzuatına hakim, toplam maliyet yönetimi bakış açısına sahip,Erkek çalışanlar için askerlik yapmış olmak tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Executive İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Quality ExecutiveTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Degree in relevant engineering branches (Chemistry, Industrial, Material etc.),Computer proficiency, At least 6 years minimum quality experience in manufacturing industry,Written and verbal proficiency in English both, Quality orientation and high attention to detail, Ability to work with customers, and employees, Ability to perform problem analysis and problem resolution, Good communication skills, Team player and self –motivation,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Engineer İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Product EngineerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
B.S. degree in Engineering is required.                        Minimum 3-5 years related experience required (wind blade composite or other composite experience preferred).Kaizen and Lean Manufacturing techniques. CAD/CAM proficiency is a plus. Computer proficiency. Project Management: ability to organize and manage multiple products through manufacturing process.Quality orientation and high attention to detail. Ability to work with vendors, customers and employees. Excellent interpersonal and communication skills. Experience working with high performance teams. Ability to maintain safe work environment.Ability to perform problem analysis and problem resolution.Ability and willingness to travel Internationally.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknisyeniTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Liselerinin/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Elektrik Bakım  konusunda tecrübeli, AG Devre Şemaları, Kumanda Devre Şemaları okuyabilen ve ölçü aletleri kullanabilen, arıza tespiti yapabilen, Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, AG Gerilim sistemleri, Jeneratör Sistemlerini, UPS Sistemleri, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Anons Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, CCTV Sistemleri, IT Network Ağı konularında tecrübeli,Üretim Makinaları (Elektrik Kumanda ve Otomasyon) , Chiller Üniteleri, Soğutma Kuleleri, Klima Santralleri konularında tecrübeli,Temel Bilgisayar Bilgisine sahip olmakTakım çalışmasına uyum sağlayabilecek,Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış,Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Süpervisörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Elektrik SüpervisörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik Bakım  konusunda tecrübeli, AG Devre Şemaları, Kumanda Devre Şemaları okuyabilen ve ölçü aletleri kullanabilen, arıza tespiti yapabilen,Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, AG Gerilim sistemleri, Jeneratör Sistemleri hakkında bilgi sahibi,Üretim Makinaları (Elektrik Kumanda ve Otomasyon) ,Sıcak Su Brülörleri konularında tecrübeli,Temel Bilgisayar Bilgisine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış,Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çalışan İlişkileri Uzmanı İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Çalışan İlişkileri UzmanıTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarında özellikle çalışan ilişkileri ve disiplin konularında min. üç yıl deneyimli,5510 ve 4857 hakkında  bilgi sahibi olmak tercih sebebidir,Etkili iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Etkin sorun tespiti ve problem çözme yetkinliği olan,Araştırma ve analiz becerisine sahip, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,MS Office Programlarını etkin biçimde kullanabilenErkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Purchasing SpecialistTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Bachelor’s degree from a university, Good oral and written communication skills in English, Good knowledge of MS Office, Min. 3-4 years of experience in purchasing activities, Basic knowledge in legal aspects and contracts of purchasing, Good understanding of P2P - purchase to pay process and purchasing procedures and TCO (Total Cost of Ownership) studies,Strong negotiation skills, Result oriented, good communication skills, curiosity, good team player, Have an understanding of quality management and continuous excellence systems,Market knowledge (spend categories, products and suppliers), Purchasing experience in a free trade zone is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo ve Lojistik Lideri İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Depo ve Lojistik LideriTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Min. 5 yıl Depo ve Lojistik konusunda deneyimli,ERP programlarına hakim,  Oracle tercih sebebi,Depo Performans hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilecek,Ekip  ve organizasyon yönetimi ile koordinasyon becerilerine sahip,Süreç analizi ve iyileştirmeleri yapabilecek,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Project Manager İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Project ManagerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
University degree in Engineering,                       Completed military service,                                                                                      Fluency in English both written and spoken,                                                               At least 5 years of experience in a similar function,                              High level of people and contractor management,Having a PMP Certicate is an asset,                                                        Good knowledge of Auto-Cad and Revit & MS office softwares, Drivers license, Experience in Industrial infra and super structure projects.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı