TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


TPI Composites, Inc  firması 1968 yılında  Arizona, Amerika’da kurulmuştur. Günümüzde dünyadaki en büyük kompozit kanat üreticileri arasında yer almaktadır.

Amerika, Meksika, Çin ve son olarak Türkiye’de açılan üretim alanlarında, ileri teknoloji ile üretilen yüksek kalite standartlarına sahip rüzgar türbini kanatlarıyla,  yenilenebilir enerji sektörüne büyük katkı sağlamaktadır.

Yüksek performanslı malzemeler kullanılarak, müşterilerimizin tasarladığı kalıplarla; hafif, dayanıklı ve verimliliği yüksek, kompozit kanatlar üretilmektedir. Müşteri odaklı kalite sistemimiz ile enerji sektöründe dünya lideri olan firmalara üretim yapılmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yenilenebilir Enerji

Firma web sitesi: www.tpicomposites.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknisyeni İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknisyeniTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Liselerinin/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik Bakım  konusunda tecrübeli, AG Devre Şemaları, Kumanda Devre Şemaları okuyabilen ve ölçü aletleri kullanabilen, arıza tespiti yapabilen, Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, AG Gerilim sistemleri, Jeneratör Sistemlerini, UPS Sistemleri, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Anons Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, CCTV Sistemleri, IT Network Ağı konularında tecrübeli, Üretim Makinaları (Elektrik Kumanda ve Otomasyon) , Chiller Üniteleri, Soğutma Kuleleri, Klima Santralleri, Sıcak Su Brülörleri, LNG Sistemi konularında tecrübeli, Temel Bilgisayar Bilgisine sahip olmak Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış, Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Teknik/Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu Makine/Metal İşleri bölümlerinden mezun, Mekanik, makine bakım, planlı bakım, kestirimci bakım gibi alanlarda en az 2 yıl deneyimli, Pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip ve  proje okuma temel bilgisine sahip, Temel makine elemanları bilgisine hakim, Kaynak yapımı, kesici el aletleri ve taşlama ekipmanları kullanımı bilgisi olan, Tercihen torna, freze, radyal matkap kullanımı bilgisi olan, LOTO uygulamalarında bulunmuş, 5s, sürekli geliştirme faaliyetlerinde bulunmuş, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konularında yetkinlik kazanmış, Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışabilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Tesisler Süpervisörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Yardımcı Tesisler SüpervisörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Yardımcı tesisler  bakım ve işletme konusunda tecrübeli, Isıtma soğutma (HVAC) sistemleri  basınçlı hava sistemleri bilgisine sahip, Temel bilgisayar bilgisine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Problem çözme, karar verebilme ve sonuç odaklılık konusularında yetkinlik kazanmış, Vardiyalı ve yoğun tempoda çalışacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dikiş Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Dikiş OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Dikiş operatörü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen deri, ayakkabı veya mobilya sektöründe dikiş tecrübesi olan, Kumaş bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru- Engelli İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru- EngelliTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Farklı departmanlarda görevlendirilmek üzere engelli takım arkadaşları aramaktayız. En az lise mezunu,Sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,MS Office programlarını kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi,Yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek. *Başvuran adayların ön yazılarında engel durumlarını tarif etmeleri ve raporlarında belirtilen iş gücü kaybı yüzdesini belirtmelerini rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Üretim OperatörüTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Tercihen kompozit, mobilya, talaşlı imalat sektöründe deneyimli, Boya, zımpara, kalıp konularında deneyimli, El becerileri gelişmiş, Titiz, dikkatli, sabırlı ,sorumluluk sahibi, İş sağlığı ve iş güvenliği konusuna önem veren, Gelişime ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiya sisteminde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Environment, Health and Safety Engineer İzmir TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
Environment, Health and Safety EngineerTPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş.
We are looking for an “ EHS Engineer” for our new factory which will be opening soon in Menemen, İzmir Free Zone ( IZBAS ) . University graduate, preferably from Mechanical Engineering or other engineering departments, Knowledge of manufacturing concepts and lean principles Good knowledge on Tooling Management Fluent reading, writing, and speaking in English, At least 3 years experience as an EH&S Engineer, Good knowledge on health and safety and environmental legislations and requirements, No travel restrictions, Exempt from military for male candidates, Excellent OHSAS 18001 Occupational Health  and Safety Management skills, Excellent ISO 14001 Environmental Management skills, C or B Class Occupational Health and Safety Specialist Certificate from Ministry of Labor and Social Security, Experience and very good knowledge of MS Office applications, Be sensitive to the natural environment and health & safety concerns and the priorities to be addressed, Having strong problem solving skills  and Project Management skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı