Saray Bisküvi 

Şirket BilgileriSaray Bisküvi

TREND Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama Ticaret A.Ş. pazarlama, satış ve dağıtım konularda hizmet vermek üzere 2008 yılında  Saray Holding A.Ş.’nin çatısı altında yer alan ve Türkiye’de, sektöründeki önde gelen kuruluşlardan biri olan  Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş nin; satış dağıtım pazarlama reklam faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Bu kapsamda;  pazar analizleri, ulusal ve uluslararası piyasalarda sektör ile ilgili gelişmelerin takibi, tüketici bazında genel ve özel eğilimlerin belirlenmesi, yeni ürünlerin geliştirilmesi, sektörel  gelişimin takibi gibi konularda araştırma, analiz, raporlama çalışmaları yapmaktadır. TREND olarak hedefimiz Türkiye’nin önde gelen dağıtım ve pazarlama firmalarından olmak, piyasaya sunduğumuz her ürün gurubunda öncü olmak, tüketicileri kalite ile buluşturarak pazar a yenilikler getirmektir. Bu kapsamda teknolojik alt yapımızla analitik, veri bazlı çalışıp önce müşteri memnuniyeti ve kalite den taviz vermeden sektörü sürükleyen hale gelmek, Şu an yurt çapında 80 e yaklaşan distiribütörümüz ve bütün dağıtım kanallarımız ile portföyümüz deki ürünleri ülkemizin en ücra kösesine kadar taşıyıp Türk tüketicisiyle buluşturmaktır.

 SARAY BİSKÜVİ  A.Ş.

SARAY Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. tesislerinin büyüklüğü ve teknolojisi ile dünya nın önde gelen bisküvi ve çikolata üreticileri arasında yer almaktadır. 1981 yılında şekerleme üretimiyle endüstriyel hayata adım atan Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. bugün Karaman ve Kırklareli üretim tesislerinde yaklaşık 75.000 m2 kapalı alanda ve alanında uzman, yaklaşık 2 bin kişilik bir ekiple günlük 400 ton kurulu kapasiteye ulaşan tesislerinde üretim yapmaktadır.

Saray markasının yurt içindeki ve yurt dışındaki başarısının arkasında ürün kalitesi ile müşteri memnuniyeti ilkesi ve rekabetçi firma politikası yatıyor. Saray ürünleri en küçük yerleşim birimindeki bakkallardan, en büyük alışveriş merkezlerindeki hipermarketlere kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarında tüketicisi ile buluşmaktadır. Tüketici kaliteli ve lezzetli Saray ürünlerini, her yerde, her zaman ve en taze biçimde bulmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte olup, devamlı yenileme, modernizasyon ve Ar-Ge yatırımlarını sürdüren Saray Topluluğu, bu yatırımlara can veren, çağdaş bilimin gereklerini yerine getiren uzman bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir.
400 çeşidi aşan bir ürün portföyüne sahip bulunan Saray; dinamik ve tecrübeli satış-pazarlama ekibinin çalışmalarıyla, her yıl yaklaşık 40’a yakın yeni ürün çeşidini piyasalara sunmaktadır.

Saray, “Yenilikçi Stratejisi” doğrultusunda son dönemlerde; teknolojik yatırımlarla birlikte AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek daha az katkılı, daha doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve yeni ürünler ortaya koyarak insanlığın hizmetine sunmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

SARAY HOLDİNG A.Ş.

1996 yılında kurulan Saray Holding ve bünyesindeki  şirketleri ile Türkiye'nin ve dünyanın güçlü, ciddi, vizyonu geniş, güvenilir holdingleri arasına girmeyi başarmış, güçlü markalar yaratamaya, kaliteli ürünler üretmeye, çok büyük tesislerde binlerce kişiye iş sağlamaya, sektöründe geniş bir pazar payı oluşturmaya yön veren şirketleri ile örnek model oluşturmuştur.

Saray Holding A.Ş. her zaman insan merkezli düşünen, her türlü üretimin ve hizmetin, insana hizmet etmeyi hedeflediği bir anlayışı benimsemiştir.  Çağdaş, modern, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından izleyerek, Başta gıda olmak üzere faaliyet gösterdiği 4 ana sektörde yurt içinde 8 yurt dışında 3 fabrika ve holding bünyesinde ki 15 i bulan şirketleri ile binlerce kişiye istihdam kapısı olmakta, kurmus olduğu Sekasar vakfı ile de soysal sorumluluk görevlerini yerine getirmektedir

Tüm SARAY organizasyonun benimsediği, dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslar arası değerlere saygılı olmak, çağdaş metodlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak, geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak ilkelerimizi oluşturmaktadır. Bunlar uzun ömürlü, istikrarlı ve başarılı olan kurumların ve şirketlerin varlığının altın anahtarlarıdır. Saray Holding A.Ş. benimsediği " İnsana değer ver ki, insana hizmet et ki, kurumun yaşasın" düşüncesiyle, paylaşımcı, atak, dinamik, güçlü, ekonominin evrensel kurallarına göre icraat yapan bir kuruluştur.

Hedefimiz; uluslararası boyutlarda, insana hizmet ilkesinin ışığında faaliyetlerimize yön vermek, yeni yatırımlarla oluşacak şirketleri Holdingimizin şemsiyesi altında toplamak ve bir "Dünya gıda devi" haline gelmek, bilimsel, teknolojik, gelişmelerin yakın takibinden doğacak organizasyon ve icraatlarla dünyanın önde gelen holdinglerinden biri olmaktır.

Saray Holding A.Ş. olarak en büyük sermayenin insan olduğuna inanıyor, insan yetiştirmeye önem veriyoruz. Bütün şirketlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte, icraatlarımızın her aşamasında, insanlığın huzuru ve gelişimini hedefleyen evrensel bir bilinçle, toplumcu, paylaşımcı, devlet ve millet işbirliğine inanan bu dünya görüşünü hayata geçiriyoruz.Saray Bisküvi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Müdürü Konya Milkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
Bölge Satış MüdürüMilkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
SARAY Holding bünyesinde faaliyet gösteren MİLKMAN Süt ve Süt Ürünleri Gıda San.Tic. A.Ş. fabrikamızda üretilen süt ve süt ürünlerinin yurt içi satış organizasyonunda çalıştırılacak, İÇANADOLU BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ takım arkadaşları aramaktayız.·           Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , ·           Yönetim becerileri gelişmiş,·           Benzer pozisyonda SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNE en az 5 yıl satış deneyimli,·           Karar verme, karar alma  ve organizasyon yapma becerilerine sahip,·           İç Anadolu Bölgesinde MÜŞTERİ PORTFÖYÜ olan,·           İnsan ilişkileri, iletişim, satış becerileri gelişmiş,·           Raporlama becerileri ve deneyimine sahip,·           Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen.·           FMCG sektöründe satış-pazarlama konusunda deneyim sahibi,·           Kurumunun ve ekibinin ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek,·           Analitik düşünceye sahip ve raporlama yönü güçlü·           Ms Office ve CRM programlarını kullanabilen,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Ticari Pazarlama UzmanıSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI 4 Yıllık Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi,  İstatistik- Matematik bölümlerinin birinden mezun olmak.Ticari Pazarlama yönetiminde en az 3 yıl bulunmuş olmak,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,SAP , B2B, Panorama gibi sistemleri kullanabilmek,Sorumluluk sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,Seyahat engeli bulunmamak,Görev yeri:   İstanbul Merkez Ofis / Asya Yakası 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Milkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
Satış SorumlusuMilkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
SARAY Holding bünyesinde faaliyet gösteren MİLKMAN Süt ve Süt Ürünleri Gıda San.Tic. A.Ş. fabrikamızda üretilen süt ve süt ürünlerinin yurt içi satış organizasyonunda çalıştırılacak, SATIŞ SORUMLUSU takım arkadaşları aramaktayız.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         En az 3 yıl Süt ve Süt Ürünleri satış deneyimi olan,·         İnsan ilişkileri, iletişim ve satış becerileri gelişmiş,·         Geri bildirim ve raporlama becerileri ve deneyimine sahip,·         Kurumsal ve Bireysel Satış konusunda tecrübeli, ·         Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen. ·         İSTANBUL Anadolu yakasında oturan· 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı