Trium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004
Trium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.

 

Trium Elektronik,  üst düzey servis anlayışı ile bilgisayar bileşenleri ürün gruplarında kaliteli ürünlerde fiyat avantajı sağlamak amacı ile 2004 yılında kurulmuştur.

Hi-level markası altında, bilgisayar bellekleri ve tablet bilgisayarlar başta olmak üzere ithalatını gerçekleştirdiği ürün gruplarında, güçlü kanal yapısı ile tüketiciye en etkin ve verimli şekilde ulaşmayı hedefleyen Trium, hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Faaliyete başladığı günden bu yana teknolojiyi en ileri seviyede kullanan ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelikleri arasında tutan uzman servis kadrosu ile servis garantisi, problemlere hızlı çözüm, müşteri memnuniyeti için geri dönüş imkanları sunarak bünyesinde bulundurduğu markalarına olan güvenini kullanıcılara kanıtlamıştır. 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Elektrik & Elektronik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Trium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Trium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış. Tic. Lt
Satış Geliştirme SorumlusuTrium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış. Tic. Lt
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. En az MYO, tercihen lisans mezunu; Bilişim sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olup, satış becerileri gelişmiş ve kariyerini bu doğrultuda ilerletmeyi hedefleyen; Bilişim alanında pazar, ürünler ve çözümler konusunda tecrübe sahibi, genel olarak Donanım sektörünü bilen. ( Tercihen Server & Storage ); En az literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen; Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek; Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, ikna becerileri gelişmiş, telefon görüşmelerinde ikna edici konuşma becerisine sahip, sabırlı; Öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, proaktif; B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen; Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış; Tercihen Anadolu Yakasında oturan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı