TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik 

Şirket Bilgileri

http://www.tumas.com.tr

TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik A.Ş.

TÜMAŞ Türk Mühendislik, Müşavirlik Ve Müteahhitlik Anonim Şirketi 1969 yılında kuruldu. Şirketimizin kuruluşunun esas amacı Türk Mühendislik, Müşavirlik kapasitesini geliştirmekti. TÜMAŞ ihtiyaç duyulan bütün mühendislik ve müşavirlik branşlarında hizmet yapabilen yeterli ve tecrübeli mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. TÜMAŞ’ın yaptığı hizmetlerin %80’i tasarım, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, geri kalan %20’si etüdler,master planlar, sektör etüdleri,bölge planlama ve fizibilite etüdleridir. Bu hizmetlerden dolayı Dünya Bankası (WB),İslam Kalkınma Bankası (IDB), Asya Bankası, Suudi Kalkınma Fonu (SDF), Kuwaıt Fonu gibi uluslararası kuruluşlarca firmamız yeterli görülmüştür.

Bugün, TÜMAŞ, Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik Firması olarak da bilinmektedir.TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Mühendisi Adana, Adıyaman... TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Elektrik MühendisiTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının Saha Kontrollük Hizmetlerinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde personel aranmaktadır:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun En az 5 yıl mesleki tecrübete sahip Müşavirlik tecrübesi olan Elektrik Saha Kontrol Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Adana, Adıyaman... TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Makine MühendisiTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının Saha Kontrollük Hizmetlerinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde personel aranmaktadır:Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden Mezun En az 5 yıl mesleki tecrübete sahip Müşavirlik tecrübesi olan Makine Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Adana, Adıyaman... TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
İnşaat MühendisiTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının Saha Kontrollük Hizmetlerinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde personel aranmaktadır:Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden Mezun En az 5 yıl mesleki tecrübete sahip Müşavirlik tecrübesi olan İnşaat Saha Kontrol Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrol Amiri Adana, Adıyaman... TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Kontrol AmiriTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının Saha Kontrollük Hizmetlerinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde personel aranmaktadır:Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Bölümlerinden Mezun En az 8 yıl mesleki tecrübete sahip Müşavirlik tecrübesi olan Kontrol Amiri takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
MimarTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Uluslararası danışmanlık ve mühendislik firmamızın, Ankara’daki Mimarlık ekibine çeşitli projeler üzerinde çalışmak için katılmak isteyen ve aşağıda belirtilen pozisyonları yerine getirecek Mimarlar arıyoruz. Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Uygulama ekibinde görev alacak, En az 6 yıl deneyimli, Kamu hizmetlerinde görev almış, Revit / Autocad programını aktif olarak kullana bilen, Orta – Büyük ölçekli projelerde görev almış, Uygulama projesi konusunda deneyimli, Disiplinler arası koordinasyon sağlayarak projeyi tamamlayabilecek, Mazleme bilgisine sahip ve mimari detay çözümlerine hakim, Ekip Çalışması ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş disiplini, insan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, sorumluluk sahibi.Başvurularınızda kısa özgeçmiş ve proje portföyünüzün bulunmasına özen gösteriniz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Elektrik MühendisiTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının Merkez Ofisinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde personel aranmaktadır:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun Elektrik iç tesisatı (kuvvetli akım, zayıf akım) projelendirme sistemlerine haiz,İyi derecede İngilizce bilen, İyi derece Autocad kullanabilen, İyi derecede BİM sistemlerinde bilgi sahibi, özellikle REVIT programına hakim,Tercihen kamu-kurum ve kuruluşları ile TEDAŞ ve Elektrik Dağıtım Şirketleri mevzuatlarına hakim ve bu kuruluşlar ile daha önce çalışmış,İyi derecede keşif-metraj-şartname bilgisi olan, Projelendirme hizmetlerinde 5 yıl deneyimli, Kendini geliştirmeye açık, araştırmacı,analitik düşünebilen, çözüm odaklı Elektrik Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Avr.), ... TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
MimarTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Uluslararası danışmanlık ve mühendislik firmamızın, İstanbul Florya Ofisimizde Proje Koordinatörlüğü pozisyonu için aşağıda belirtilen nitelikleri sağlayan Restorasyon Yüksek Mimar arayışında bulunmaktayız. Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun olup restorasyon bölümünde yüksek lisansını tamamlamış,Firmamızın tasarım ekibinde görev alacak, En az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi, Restorasyon alanında deneyimli, Mesleğini seven ve iş disiplini güçlü, YÜKSEK MİMAR takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
MimarTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Uluslararası danışmanlık ve mühendislik firmamızın, Ankara’daki Mimarlık ekibine çeşitli projeler üzerinde çalışmak için katılmak isteyen ve aşağıda belirtilen pozisyonları yerine getirecek Mimarlar arıyoruz. Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Firmamızın tasarım ekibinde görev alacak, En az 4 yıl deneyimli Grafik sunum ve Tasarım yönü kuvvetli, 3DS Max , V-Ray, Photoshop   programlarına üst düzeyde kullanabilen, Renk, doku, malzeme ve ışık ayarları konularına hakim, Mesleğini seven ve iş disiplini güçlü.  Başvurularınızda kısa özgeçmiş ve proje portföyünüzün bulunmasına özen gösteriniz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Personeli Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
İhale PersoneliTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının merkez ofis teklif hazırlama bölümünde görev almak üzere;Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun  Yurtdışı Projelerin Teklif Hazırlama Hizmetlerinde Deneyimli Yurtdışı Finansmanlı Projelerin (AB, Dünya Bankası, vb.) Teklif Hazırlama Hizmetlerinde Deneyimliİş Planı, Programlaması ve Organizasyonu Konusunda Deneyim Sahibi İyi Derecede Fransızca ve İngilizce Bilgisine Sahip (Yazma – Konuşma – Okuma)İhale Personeli takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı