TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik 

Şirket Bilgileri

http://www.tumas.com.tr

TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik A.Ş.

TÜMAŞ Türk Mühendislik, Müşavirlik Ve Müteahhitlik Anonim Şirketi 1969 yılında kuruldu. Şirketimizin kuruluşunun esas amacı Türk Mühendislik, Müşavirlik kapasitesini geliştirmekti. TÜMAŞ ihtiyaç duyulan bütün mühendislik ve müşavirlik branşlarında hizmet yapabilen yeterli ve tecrübeli mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. TÜMAŞ’ın yaptığı hizmetlerin %80’i tasarım, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, geri kalan %20’si etüdler,master planlar, sektör etüdleri,bölge planlama ve fizibilite etüdleridir. Bu hizmetlerden dolayı Dünya Bankası (WB),İslam Kalkınma Bankası (IDB), Asya Bankası, Suudi Kalkınma Fonu (SDF), Kuwaıt Fonu gibi uluslararası kuruluşlarca firmamız yeterli görülmüştür.

Bugün, TÜMAŞ, Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik Firması olarak da bilinmektedir.TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Arşiv Sorumlusu Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Arşiv SorumlusuTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
o    Tercihen üniversitelerin Belge - Bilgi Yönetimi, Arşivcilik, Kütüphane Dokümantasyonu bölümlerinden mezun,o     Arşiv birimlerinde en az5 yıl deneyimli,o    Daha önce arşiv projelerinde görev almış ve takım çalışmasına yatkın,o    MS Office programlarına hâkim,o    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,o    İletişim becerileri yüksek, sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, sonuç odaklı, özverili ve dinamik, “Arşiv Görevlisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
İnşaat MühendisiTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Yapı Mekaniği veya Deprem Mühendisliği Anabilim Dallarında Yüksek Lisansını tamamlamış,En az 3 yıl mesleki tecrübesi olan, Depreme dayanıklı, sismik izolatörlü yapı tasarımında deneyimli, İnşaat Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı