TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik 

Şirket Bilgileri

http://www.tumas.com.tr

TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik A.Ş.

TÜMAŞ Türk Mühendislik, Müşavirlik Ve Müteahhitlik Anonim Şirketi 1969 yılında kuruldu. Şirketimizin kuruluşunun esas amacı Türk Mühendislik, Müşavirlik kapasitesini geliştirmekti. TÜMAŞ ihtiyaç duyulan bütün mühendislik ve müşavirlik branşlarında hizmet yapabilen yeterli ve tecrübeli mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. TÜMAŞ’ın yaptığı hizmetlerin %80’i tasarım, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, geri kalan %20’si etüdler,master planlar, sektör etüdleri,bölge planlama ve fizibilite etüdleridir. Bu hizmetlerden dolayı Dünya Bankası (WB),İslam Kalkınma Bankası (IDB), Asya Bankası, Suudi Kalkınma Fonu (SDF), Kuwaıt Fonu gibi uluslararası kuruluşlarca firmamız yeterli görülmüştür.

Bugün, TÜMAŞ, Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik Firması olarak da bilinmektedir.TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru Ankara, Antalya... TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Genel BaşvuruTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular aday veritabanında saklı tutulacak, niteliklerinize yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda  değerlendirmeye alınacaktır.Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara TÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Makine MühendisiTÜMAŞ Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik
Türkiye’nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik Firmasının Merkez Ofisinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklerde personel aranmaktadır:Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden Mezun En az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip İyi derecede REVIT kullanabilen, Müşavirlik tecrübesi olan Makine Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı