Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yedek Parça Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... TürkTraktör
Yedek Parça Satış SorumlusuTürkTraktör
Firmamızın Yedek Parça Satış Müdürlüğü bünyesinde "Yedek Parça Satış Sorumlusu" aramaktayız. Tercihen yedek parça satış konusunda deneyimli, Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,  Seyahat engeli olmayan,  MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler Uzmanı Ankara TürkTraktör
Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler UzmanıTürkTraktör
İş Kanunu, SSK Mevzuatı ve Toplu İş Sözleşmesi konularında deneyimli,Personel özlük işleri konusunda deneyimli,İdari işler konularında tercihen deneyimli,SAP HR uygulamalarını tercihen kullanmış olan,Tercihen Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Office programlarını ileri düzey kullanabilen,İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Work Analysis Engineer Ankara TürkTraktör
Work Analysis EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering or Industrial Engineering, Minimum one-year experience about time study& Value Stream Mapping, Knowledge of MS Office applications, Excellent command of English, both written and spoken, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Motor) Ankara TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (Motor)TürkTraktör
Meslek liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Development Engineer Ankara TürkTraktör
Production Development EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of MS Office applications, Knowledge of mechanical components and production methods, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory, Minimum one-year experience about production will be an asset.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hydraulic Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical  Engineering, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Simulation Engineer Ankara TürkTraktör
Simulation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical Engineering, Minimum two-years of experience, Knowledge of automotive and simulation on optimization are preffered, Knowledge of MS Office applications, Hyperworks, Hypermash, Ansys, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engine and Advanced Emission Systems Engineer Ankara TürkTraktör
Engine and Advanced Emission Systems EngineerTürkTraktör
Having a Master or Doctorate degree in Department of Mechanical Engineering, Minimum two-years experience about design, Knowledge of Engine and Engine Installation system design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Structural Analysis Engineer Ankara TürkTraktör
Structural Analysis EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of  Mechanical Engineering or Metallurgical and Materials Engineering. Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about structural analysis is an asset, Knowledge of MS Office applications, Machine elements (Gears, Shatfs, Bearings), Gear theory, drivetrain strength calculation softwares (Kisssoft & Kisssys preferred), finite element softwares (Hypermash, Optistruct, & Radioss preferred) Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Ürün Mühendisi Ankara TürkTraktör
Yeni Ürün MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe ve proje yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tarım makinaları ve maliyet yönetimi konusunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Planning&Constraint Management Engineer Sakarya TürkTraktör
Production Planning&Constraint Management EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial Engineering, Master degree in related departments is an asset, Minimum two years experience about production planning, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ Sakarya TürkTraktör
İŞYERİ HEKİMİTürkTraktör
Üniversitelerin Tıp Fakültesinden mezun, İşyeri Hekimliği Belgesine sahip, Alanında minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Güçlü İletişim becerilerine sahip, MS Office (Word,Excel) programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Driveline Engineer Ankara TürkTraktör
Driveline EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical or Automotive Engineering,  Knowledge of Mechanical Design, Pro Engineer and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Component Validation Engineer Ankara TürkTraktör
Component Validation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Mechatronics Engineering or Physics Engineering. Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Master degree in related departments is an asset, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Two-year experience is an asset No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Yöneticisi Sakarya TürkTraktör
Giriş Kalite YöneticisiTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering or Metarial Engineering Good command of English, both written and spoken, Knowledge of MS Office applications, Five-year experience is an asset No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Mühendisi Ankara TürkTraktör
Teknik Destek MühendisiTürkTraktör
Firmamızın Teknik Servis Grup Müdürlüğü(İş Makineleri) bünyesinde görevlendirilmek üzere;İş Makineleri alanında satış sonrası süreçlerinde tercihen en az 1-3 yıl deneyimli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,İyi derece ingilizce bilgisi olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Sorumlusu İzmir TürkTraktör
Dış Ticaret SorumlusuTürkTraktör
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,  Uluslararası kara ve deniz taşımacılığı ile ithalat operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli, Gümrük mevzuatı ve lojistik süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Direct Material Purchasing Engineer Ankara TürkTraktör
Direct Material Purchasing EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Chemical Engineering, Electrical Engineering or Industrial Engineering, Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive or construction equipment industry, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara, Sakarya TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist Ankara TürkTraktör
Accounting SpecialistTürkTraktör
University degree in Economics or Business Administration from reputable university, Minimum 3-4 years of experience in accounting department of international companies, Good knowledge of SAP, Knowledge of MS Excel and other MS Office applications, Strong analytical, problem solving skills and ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, Good at written and spoken English, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Ürün Sorumlusu Ankara TürkTraktör
Yedek Parça Ürün SorumlusuTürkTraktör
Firmamızın ilgili bölümünde görevlendirilmek üzere "Yedek Parça Ürün Sorumlusu" aramaktayız.  Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Giriş Kalite Mühendisi Ankara TürkTraktör
Giriş Kalite MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara TürkTraktör
İç DenetçiTürkTraktör
*Üniversitelerin İ.İ.B.F, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği  bölümlerinden mezun,*İç denetim alanında minimum 2 yıl tecrübeli,*İleri seviyede İngilizce bilen,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı