Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Senior / Leader Design Engineer (R&D) - İstanbul İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Design Engineer (R&D) - İstanbulTürkTraktör
"TürkTraktör Istanbul R&D Office is opening! Join us!"Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical  Engineering,Minimum 5 years of experience in the related field, (Engine, Hydraulics, Driveline, Cab/Platform, Vehicle Integration etc.)Experience engineering release of BOM, 3D models and 2D Drawings through TCAE (TeamCenter) and advanced engineering calculations,Lead and evaluate design review and DFMEA activities, Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,Applied several Patents and experience on Innovation Projects, International & Local academic publications and presentations, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-Product Marketing Ankara TürkTraktör
Specialist-Product MarketingTürkTraktör
Bachelor degree from department of Agricultural Engineering,  Automotive Engineering, Mechanical EngineeringGood command of English, both written and spoken Knowledge of MS Office programs Have technical background about tractors, agricultural equipments and agricultural sectorHave knowledge about the main players at the Turkish tractor market with their technical details is prefferedNo obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cost Improvement and System Development Manager Ankara TürkTraktör
Cost Improvement and System Development ManagerTürkTraktör
·         Graduated from department of Mechanical Engineering, Industrial Engineering,·         Minimum 10 years of management experience,·         Experience in process/manufacturing and project management,·         Experience in supplier development processes is preffered,·         Experience in automotive industry is must,·         Knowledge about product and financial perception,·         Having strong communication skills,·         Self-motivated and strategy oriented,·         Creative and analytical approach with strong problem solving skills,·         Result-oriented with efficient organizational skills,·         Able to work under stress and time pressure,·         Fluent in English (Advanced written and spoken English),·         Having no obstacle/restriction to travel,·         Having no obstacle/restriction to reside in Ankara,·         For male candidates completion of military service is must,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Kontrol Uzmanı Ankara TürkTraktör
Endüstriyel Kontrol UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler ve/veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden lisans derecesine sahipMaliyet hesaplaması, maliyet muhasebesi ve üretim süreçleri konusunda deneyimli/bilgi sahibiTercihen ilgili alanda  2-3 yıl deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı-Ekipman Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-EkipmanTürkTraktör
Şirketimizin Satış Sonrası fonksiyonunda, Teknik Servis Grup Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek; ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği/Öğretmenliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği                 (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,·         İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce becerisine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         Tercihen, tarım makineleri ve tarımsal faaliyetler konularında bilgi/deneyim sahibi,·         Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar tercihen askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Specialist-Product Marketing Ankara TürkTraktör
Senior Specialist-Product MarketingTürkTraktör
Graduated from bachelor degree in department of Agricultural Engineering,  Automotive Engineering, Mechanical EngineeringHave min. 3 years experience in Product Marketing, preferably in agricultural sectorHave min. 3 years technical background about tractors, agricultural equipments and agricultural sectorHave knowledge about the main players at the Turkish tractor market with their technical details is prefferedGood command of English, both written and spoken Knowledge of MS Office programs No obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Team Leader (New Projects) Ankara TürkTraktör
Purchasing Team Leader (New Projects)TürkTraktör
Graduated from Bachelor Degree in Department of Mechanical Engineering, Industrial Engineering, Management Engineering,Having MBA degree is an asset, Having work experience in similar roles providing project management with purchasing perspective in automotive industry,Having minimum 5 years-experience in purchasing processes, Having experience in team management, Good command of English, both spoken and written as fluent, Good command of planning, analysis and leading, Advanced knowledge of MS Office applications, Able to work in a dynamic work environment, No obstacle to travel, Completion of military service for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Engineer-Electric-Electronics (Design) Ankara TürkTraktör
R&D Engineer-Electric-Electronics (Design)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Electrical and Electronics Engineering,1-3 years of experience in the related field, Knowledge of harness design with Vesys and CAD systems is an asset, Programming, software development for microcontrollers, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory, Master degree in related departments is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior / Leader Design Engineer (Electronics)(İst) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Senior / Leader Design Engineer (Electronics)(İst)TürkTraktör
"TürkTraktör Istanbul R&D Office is opening! Join us!"Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Electrical & Electronics  Engineering,Minimum 5 years of active design experience on vehicle harness design and active design experience on electronic card development,Experience engineering release of BOM, 3D models and 2D Drawings through TCAE (TeamCenter) and advanced engineering calculations,Experience on advanced engineering calculations and optimization of harness design,Lead and evaluate design review and DFMEA activities, Experience as lead for several Tubitak and University Collobration Projects is an asset,Applied several Patents and experience on Innovation Projects, International & Local academic publications and presentations, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Ankara TürkTraktör
Muhasebe UzmanıTürkTraktör
·       Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin lisans bölümlerinden mezun,·       Muhasebe bilgisine sahip,·       Alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi,·       İyi düzeyde İngilizce bilen,·       MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen,·       Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-Marketing and Brand (CE) Ankara TürkTraktör
Specialist-Marketing and Brand (CE)TürkTraktör
Bachelor Degree in Engineering, Business Administration or Economics Master Degree in Marketing is an asset Minimum 2-3 years of experience in Sales/Marketing, preferably in Construction EquipmentGood command of English Good knowledge of MS Office programs Excellent communication, interpersonal and time management skills Good follow-up skills, strong organizational and co-ordination skills Effective problem solving skills No obstacle to travel No military obligation (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Communication Specialist Ankara TürkTraktör
Product Communication SpecialistTürkTraktör
Bachelor Degree in Business Administration, Economics and Communications etc.Master Degree in Marketing field is an asset Experience in Brand Marketing is an asset Good command of English, both written and spoken Knowledge of MS Office programs Excellent communication, interpersonal and time management skills Good follow-up skills, strong organizational and co-ordination skills Effective problem solving skills No obstacle to travel No military obligation (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Eğitim Uzmanı(İş Makineleri) Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim Uzmanı(İş Makineleri)TürkTraktör
Üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği ve/veya Makine Mühendisliği lisans mezunu,* İyi seviyede İngilizce bilen,* Makine, hidrolik sistemler  ve temel elektrik bilgisi sahibi,* MS Office programlarını iyi seviyede bilen,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Servis Sorumlusu- İş Makineleri Ankara TürkTraktör
Bölge Servis Sorumlusu- İş MakineleriTürkTraktör
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makine Mühendisliği)MS Office uygulamalarına hakim,  Minimum 2 yıl deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilen,  Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi (İş Makineleri) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Servis Mühendisi (İş Makineleri)TürkTraktör
*Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun,*İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,*Aktif araç kullanabilen,*Seyahat engeli olmayan,*Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE ASİSTANI (YARI ZAMANLI) Sakarya TürkTraktör
KALİTE ASİSTANI (YARI ZAMANLI)TürkTraktör
Üniversitelerin Makine ve Otomotiv Mühendisliği Bölümlerinin 3. veya 4. sınıflarında okuyan,Kendini geliştirmeye istekli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Kaizen, kök neden analizi, problem çözme teknikleri konularında bilgi sahibi olan,Hafta içi toplam olarak en az  3 tam gün çalışması için ders programı uygun olan,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı