Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Supplier Quality Engineer Ankara TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering,Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı(Perakende Finansmanı) Ankara TürkTraktör
Ticari Kontrol Uzmanı(Perakende Finansmanı)TürkTraktör
Üniversitelerin İ.İ.B.F bölümlerinden mezun, Banka ya da Finans kuruluşlarında Kredi tahsis konusunda en az 2 yıl tecrübeliTercihen SAP bilgisine sahip En az Üst Orta İngilizce bilgisine sahip Seyahat engeli olmayan Askerlik engeli olmayan Aktif B sınıfı ehliyete sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-Marketing and Brand (CE) Ankara TürkTraktör
Specialist-Marketing and Brand (CE)TürkTraktör
Graduated from bachelor degree in department of Industrial Engineering,  Mechanical Engineering, Civil Engineering, Business Administration or Economics etc.Master degree in Marketing field is an asset, Minimum two-year experience about brand marketing, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of MS Office programs, Excellent communication, interpersonal and time management skills, Well organized, good follow-up skills, strong organizational and  co-ordination skills,Effective problem solving skills, No obstacle to travel, No obligation of military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Driveline Ankara TürkTraktör
Engineer-DrivelineTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of mechanical design, Pro Engineer and CAD,1-3 years of experience about driveline parts (i.e. casting, gears & shafts, brake, clutch etc..) 3D modelling & design,Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Engine and Advanced Emission Systems Ankara TürkTraktör
Engineer-Engine and Advanced Emission SystemsTürkTraktör
Having a Master degree in Department of Mechanical Engineering,Knowledge of Engine and Engine Installation system design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Component Validation Ankara TürkTraktör
Engineer-Component ValidationTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering or Mechatronics Engineering,Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics, Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Specialist-HR Analytics, Comp&Ben Ankara TürkTraktör
Specialist-HR Analytics, Comp&BenTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Business Administration, Economics, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Knowledge of compensation & benefit & budget process,Knowledge of job evaluation process, Knowledge of MS Office applications, At least two-years of experience, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Marketing Specialist Ankara TürkTraktör
Product Marketing SpecialistTürkTraktör
Graduated from bachelor degree in department of Agricultural Engineering,  Automotive Engineering, Mechanical EngineeringGood command of English, both written and spoken, Knowledge of MS Office programs, Have technical background about tractors, agricultural equipments and agricultural sector,Have knowledge about the main players at the Turkish tractor market with their technical details is preffered.No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hazine Uzmanı Ankara TürkTraktör
Hazine UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin İ.İ.B.F, Bankacılık ve Finans bölümlerinin lisans programlarından mezun,Bankacılık alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Bankacılık mevzuatına hakim, bankaclılık ürün bilgisi olan, Mali tablolar ve UFRS sistemine hakim, MS Office programlarını kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Giriş Kalite MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  Otomotiv sektöründe deneyime sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical or Metallurgical and Metarials Engineering,Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Bakım Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Üretim Bakım MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen,   Office uygulamalarına hakim olan, Seyahat engeli olmayan,   Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik kumanda, endüstriyel otomasyon konusunda en az 1 yıl deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Operasyonel Planlama Mühendisi Ankara TürkTraktör
Satış ve Operasyonel Planlama MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını iyi seviyede bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı