Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tractor Marketing Manager Ankara TürkTraktör
Tractor Marketing ManagerTürkTraktör
Graduated from Engineering (preferably Agricultural Machinery, Mechanical Engineering or Industry Engineering) faculties or Business Administration Faculty of Universities Good team player, having strong communication skills, Self-motivated and strategy oriented, Creative and analytic with strong problem solving skills Result-focused, with efficient organization skills   Able to work under stress and time pressure Fluent in English (advanced level of written and spoken English) Having no obstacle/restriction to travel Having no obstacle/restriction to reside in Ankara Having completed the military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyim Yönetimi Uzmanı Ankara TürkTraktör
Müşteri Deneyim Yönetimi UzmanıTürkTraktör
Pazarlama Grup Müdürlüğü'ne görevlendirilmek üzere "Müşteri Deneyim Yönetimi Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği-Tarım Makinaları ve Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlrını etkin şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cab/Platform Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Master degree in related departments is an asset, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Two-year experience is an asset No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineering Changes and BOM Coordination Engineer Ankara TürkTraktör
Engineering Changes and BOM Coordination EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial or Mechanical Engineering,Good command of English, both written and spoken,Minimum two years experience about Engineering Changes planning, material planning or inventory management is an asset,No obstacle to travel,Completion of military services for male candidates is mandatory,Good skills of analytical approach and cross-functional teamwork ability,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik UzmanıTürkTraktör
·         Üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,·         Mühendislik konularında tercihen 1-3 yıl deneyime sahip,·         Tarım makinaları ve tarımsal faaliyetler konusunda bilgi sahibi,·         Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,·         İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         Takım çalışmasına yatkın,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ Sakarya TürkTraktör
İŞYERİ HEKİMİTürkTraktör
Üniversitelerin Tıp Fakültesinden mezun, İşyeri Hekimliği Belgesine sahip, Alanında minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Güçlü İletişim becerilerine sahip, MS Office (Word,Excel) programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical  Engineering, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Component Validation Engineer Ankara TürkTraktör
Component Validation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Mechatronics Engineering or Physics Engineering. Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı Ankara TürkTraktör
Bayi Geliştirme UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği, Tarım Ekipmanları, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Bayi Yönetimi süreçlerinde ve tercihen tarım sektöründe deneyimli, Etkili iletişim, analitik düşünme ve süreç geliştirme becerileri gelişmiş, İleri düzeyde İngilizce bilen, İleri düzeyde bilgisayar ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen Mimari çizimler ve inşaat konularında bilgili, B sınıfı sürücü belgesine sahip,  Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Development Engineer (Logistics) Sakarya TürkTraktör
Production Development Engineer (Logistics)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial Engineering, Advance knowledge about line balancing, production scheduling, constructing algorithms, Intermediate knowledge about logistic, intralogistic and external logistic, optimization and operatiosn research, vehicle routing, stock theories and material handling Basic knowledge about lean manufacturing and assembly line systems Advance level in MS Access, MS Excel Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi (Hat Sonu&Revizyon) Sakarya TürkTraktör
Üretim Geliştirme Mühendisi (Hat Sonu&Revizyon)TürkTraktör
Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim süreçleri üzerine deneyimi olan, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi( Hat Sonu&Revizyon) Sakarya TürkTraktör
Üretim Yöneticisi( Hat Sonu&Revizyon)TürkTraktör
-Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Üretim süreçleri üzerine en az 5 yıl deneyimi olan,-İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip-Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM UZMANI Ankara TürkTraktör
TEKNİK EĞİTİM UZMANITürkTraktör
Teknik Eğitim ve Dokümantasyon Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız.  Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği, Ziraat Mühendisliği- Tarım Makineleri bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Thermal Systems CFD Simulation Engineer Ankara TürkTraktör
Thermal Systems CFD Simulation EngineerTürkTraktör
Graduated from Doctorate degree in Department of Mechanical Engineering, Automotive Engineering or Aerospace Engineering,Good command of English, both written and spoken,Minimum two years experience, (Automotive systems experience preffered)Knowledge of MS Office applications, Altair/Hyperworks(preffered), Ansys, Fluent, Star CCM+No obstacle to travel,Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Motor) Ankara TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (Motor)TürkTraktör
Meslek liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Ankara TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (İş Makineleri)-Trabzon Trabzon TürkTraktör
Satış Yetkilisi (İş Makineleri)-TrabzonTürkTraktör
İş Makineleri sektöründe satış alanında tercihen en az 3 yıl tecrübeli, Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Mühendislik bölümlerinden mezun, İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara TürkTraktör
İç DenetçiTürkTraktör
*Üniversitelerin İ.İ.B.F, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği  bölümlerinden mezun,*İç denetim alanında minimum 2 yıl tecrübeli,*İleri seviyede İngilizce bilen,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HUKUK ASİSTANI-YARI ZAMANLI(ÖĞRENCİ) Ankara TürkTraktör
HUKUK ASİSTANI-YARI ZAMANLI(ÖĞRENCİ)TürkTraktör
Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin Hukuk fakültelerinin 3. ve 4. sınıflarında okuyan,* Hafta içi en az  3 gün çalışması için ders programı uygun olan,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Kendini geliştirmeye istekli
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı