Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı Ankara TürkTraktör
Muhasebe UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin lisans bölümlerinden mezun, Muhasebe bilgisine sahip, Alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekaniker Ankara TürkTraktör
MekanikerTürkTraktör
Servis Müdürlüğü - İş Makineleri'nde görevlendirilmek üzere;  Tercihen meslek yüksek okulu veya meslek lisesi iş makineleri bölümünden mezunu, İş Makineleri alanında minimum 8-10 yıl tecrübe sahibi, Motor revizyon hususunda ileri düzeyde bilgi ve beceri sahibi Seyahat engeli bulunmayan, Basit düzeyde bilgisayar bilgisi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Tercihen SRC4/SRC2 belgesi bulunan, Tercihen İş makineleri operatörlük belgesi (Yükleyici, Kazıcı Yükleyici, Excavator, Forklift) olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekaniker İzmir TürkTraktör
MekanikerTürkTraktör
Servis Müdürlüğü - İş Makineleri'nde görevlendirilmek üzere;  Tercihen meslek yüksek okulu veya meslek lisesi iş makineleri bölümünden mezunu, İş Makineleri alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi, Seyahat engeli bulunmayan, Basit düzeyde bilgisayar bilgisi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Tercihen SRC4 belgesi bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (İç lojistik) Ankara TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (İç lojistik)TürkTraktör
Meslek liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara, Sakarya TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic Senior EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master degree in Department of Mechanical  Engineering, 2-5 years of experience about hydraulics parts (i.e. Pumps, valves, etc.) 3D modelling & design, Experience in creating bill of material & engineering changes, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic Leader EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master/Doctorate degree in Department of Mechanical  Engineering, At least 5 years of experience about complicated hydraulic components and systems 3D modelling & design, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engine&Advanced Emission Systems Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Engine&Advanced Emission Systems Senior EngineerTürkTraktör
Having a Bachelor/Master degree in Department of Mechanical Engineering, 2-5 years of experience about engine & advanced emission systems parts (i.e. Exhaust system, after treatment system) 3D modelling & design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engine&Advanced Emission Systems Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Engine&Advanced Emission Systems Leader EngineerTürkTraktör
Having a Bachelor/Master/Doctorate degree in Department of Mechanical Engineering, 5-10 years of experience about complicated engine & advanced emission systems (i.e. Base engine) 3D modelling & design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Component Validation Engineer Ankara TürkTraktör
Component Validation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform Senior EngineerTürkTraktör
Graduated from bachelor/master degree in department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, 2-5 years of experience about cab/platform parts (i.e. sheet metals, ergonomics & command levers/pedals, trimming, A/C system) 3D modelling & design. Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform Leader EngineerTürkTraktör
Graduated from bachelor/master/doctorate degree in department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, At least 5 years of experience about complicated cab/platform components (i.e. cab/platform frame , complex surface trimming, complete HVAC unit) 3D modelling & design. Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform EngineerTürkTraktör
Graduated from master degree in department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Structural Analysis Engineer Ankara TürkTraktör
Structural Analysis EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of  Mechanical Engineering or Metallurgical and Materials Engineering. Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about structural analysis is an asset, Knowledge of MS Office applications, Machine elements (Gears, Shatfs, Bearings), Gear theory, drivetrain strength calculation softwares (Kisssoft & Kisssys preferred), finite element softwares (Hypermash, Optistruct, & Radioss preferred) Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Simulation Engineer Ankara TürkTraktör
Simulation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical Engineering, Minimum two-years of experience, Knowledge of automotive and simulation on optimization are preffered, Knowledge of MS Office applications, Hyperworks, Hypermash, Ansys, No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic EngineerTürkTraktör
Graduated from Master degree in Department of Mechanical  Engineering, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engine and Advanced Emission Systems Engineer Ankara TürkTraktör
Engine and Advanced Emission Systems EngineerTürkTraktör
Having a Master degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of Engine and Engine Installation system design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı Ankara TürkTraktör
Eğitim UzmanıTürkTraktör
Firmamızın ilgili bölümünde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız.   Üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği, Metal Öğretmenliği, Eğitim Bilimleri bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen Yeni teknolojilerin kullanımı ve bilgisayar programa dillerini bilen, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi ( İş makineleri) Ankara TürkTraktör
Servis Mühendisi ( İş makineleri)TürkTraktör
*Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun,*Aktif araç kullanabilen,*Seyahat engeli olmayan,*Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi ( İş makineleri) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Servis Mühendisi ( İş makineleri)TürkTraktör
*Üniversitelerin makine ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,*Aktif araç kullanabilen,*Seyahat engeli olmayan,*Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı Ankara TürkTraktör
Bayi Geliştirme UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği, Tarım Ekipmanları, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Bayi Yönetimi süreçlerinde ve tercihen tarım sektöründe deneyimli, Etkili iletişim, analitik düşünme ve süreç geliştirme becerileri gelişmiş, İleri düzeyde İngilizce bilen, İleri düzeyde bilgisayar ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen Mimari çizimler ve inşaat konularında bilgili, B sınıfı sürücü belgesine sahip,  Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem) Ankara TürkTraktör
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem)TürkTraktör
* Üniversitelerin Makine mühendisliği bölümlerinden mezun,* Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,* Tercihen en az 2 yıl üretim tecrübesi bulunan * İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi (Gövde) Ankara TürkTraktör
Üretim Geliştirme Mühendisi (Gövde)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of MS Office applications, Able to work in production areas and workshops Completion of military services for male candidates is not mandatory 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konstrüksiyon Teknisyeni Ankara TürkTraktör
Konstrüksiyon TeknisyeniTürkTraktör
Üniversitelerin Makine-Resim-Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, Takım, Kalıp, Fikstür,  Aparat tasarımı ve Konstrüksiyon konularında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, 3 boyutlu modelleme; tercihen Pro-Engineer- Creo programını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Metot Mühendisi Ankara TürkTraktör
Üretim Metot MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Talaşlı üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üretim teknolojileri, metroloji, kesici takımlar, takım tasarımı hakkında bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Gövde) Ankara TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (Gövde)TürkTraktör
Meslek liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı