Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Talaşlı İmalat Operatörü Ankara TürkTraktör
Talaşlı İmalat OperatörüTürkTraktör
Lise veya Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Makine Teknolojisi, CNC, Torna, Tesviye bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Talaşlı üretimde çalışma konusunda istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güç Aktarma Sistemleri Mühendisi Ankara TürkTraktör
Güç Aktarma Sistemleri MühendisiTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical or Automotive Engineering,  Knowledge of Mechanical Design, Pro Engineer and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Master degree in related departments is an asset, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Two-year experience is an asset No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Component Validation Engineer Ankara TürkTraktör
Component Validation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Mechatronics Engineering or Physics Engineering. Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Electric-Electronics Architecture Engineer Ankara TürkTraktör
Electric-Electronics Architecture EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Electrical and Electronics Engineering, Minimum three years experience in the related field, Knowledge of harness design, CAD systems, programming, software development for microcontrollers, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory, Master degree in related departments is an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem ve İş Süreç Analisti Ankara TürkTraktör
Sistem ve İş Süreç AnalistiTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, SAP Modül bilgisine veya ABAP bilgisine sahip, Yazılım ve test analizi konusunda deneyimli, Proje yönetimi konusunda bilgili, Süreç bakış açısına, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine sahip, İşbirliği kurabilen, kurumsal süreçlere uyumlu, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış veya en az 2 yıl tecil ettirebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor or Master degree in Department of Mechanical  Engineering, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
World Class Manufacturing Engineer Sakarya TürkTraktör
World Class Manufacturing EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering or Industrial Engineering Good command of English, both written and spoken, Knowledge about WCM activities, Work experience in automotive industry , Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endirekt Malzeme Satınalma Uzmanı Sakarya TürkTraktör
Endirekt Malzeme Satınalma UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri, Makine Mühendisliği, Ekonomi ve İşletme bölümlerinden mezun, İleri düzeyde ingilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, İlgili alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem) Ankara TürkTraktör
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem)TürkTraktör
* Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme mühendisliği bölümlerinden mezun,* Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,* İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Accounting Specialist Ankara TürkTraktör
Accounting SpecialistTürkTraktör
University degree in Economics or Business Administration from reputable university, Minimum 3-4 years of experience in accounting department of international companies, Good knowledge of SAP, Knowledge of MS Excel and other MS Office applications, Strong analytical, problem solving skills and ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, Good at written and spoken English, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Motor) Ankara TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (Motor)TürkTraktör
Meslek liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Thermal Systems CFD Simulation Engineer Ankara TürkTraktör
Thermal Systems CFD Simulation EngineerTürkTraktör
Graduated from Doctorate degree in Department of Mechanical Engineering, Automotive Engineering or Aerospace Engineering,Good command of English, both written and spoken,Minimum two years experience, (Automotive systems experience preffered)Knowledge of MS Office applications, Altair/Hyperworks(preffered), Ansys, Fluent, Star CCM+No obstacle to travel,Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret ve Araç Lojistiği Yöneticisi Ankara TürkTraktör
Dış Ticaret ve Araç Lojistiği YöneticisiTürkTraktör
Tercihen İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Minimum 10 yıl çalışma deneyimine sahip olmak (tercihen dış ticaret ve dış lojistik alanlarında) En az birinci derece amir olarak, orta veya büyük ölçekli şirketlerde en az 3 yıl ekip yönetmiş olmak Dış ticaret mevzuat bilgisine hakim olmak İyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip olmak Devlet kurumları ile ilişki yönetme konusunda temsil yeteneğine sahip olmak Seyahat engeli olmamak Çok yönlü iyi ilişkiler kurma ve yürütme kabiliyetine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Tractor Marketing Manager Ankara TürkTraktör
Tractor Marketing ManagerTürkTraktör
Graduated from Engineering (preferably Agricultural Machinery, Mechanical Engineering or Industry Engineering) faculties or Business Administration Faculty of Universities Good team player, having strong communication skills, Self-motivated and strategy oriented, Creative and analytic with strong problem solving skills Result-focused, with efficient organization skills   Able to work under stress and time pressure Fluent in English (advanced level of written and spoken English) Having no obstacle/restriction to travel Having no obstacle/restriction to reside in Ankara Having completed the military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyim Yönetimi Uzmanı Ankara TürkTraktör
Müşteri Deneyim Yönetimi UzmanıTürkTraktör
Pazarlama Grup Müdürlüğü'ne görevlendirilmek üzere "Müşteri Deneyim Yönetimi Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği-Tarım Makinaları ve Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlrını etkin şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cab/Platform Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Master degree in related departments is an asset, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Two-year experience is an asset No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineering Changes and BOM Coordination Engineer Ankara TürkTraktör
Engineering Changes and BOM Coordination EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial or Mechanical Engineering,Good command of English, both written and spoken,Minimum two years experience about Engineering Changes planning, material planning or inventory management is an asset,No obstacle to travel,Completion of military services for male candidates is mandatory,Good skills of analytical approach and cross-functional teamwork ability,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik UzmanıTürkTraktör
·         Üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,·         Mühendislik konularında tercihen 1-3 yıl deneyime sahip,·         Tarım makinaları ve tarımsal faaliyetler konusunda bilgi sahibi,·         Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,·         İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         Takım çalışmasına yatkın,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı Ankara TürkTraktör
Bayi Geliştirme UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği, Tarım Ekipmanları, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Bayi Yönetimi süreçlerinde ve tercihen tarım sektöründe deneyimli, Etkili iletişim, analitik düşünme ve süreç geliştirme becerileri gelişmiş, İleri düzeyde İngilizce bilen, İleri düzeyde bilgisayar ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen Mimari çizimler ve inşaat konularında bilgili, B sınıfı sürücü belgesine sahip,  Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM UZMANI Ankara TürkTraktör
TEKNİK EĞİTİM UZMANITürkTraktör
Teknik Eğitim ve Dokümantasyon Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız.  Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği, Ziraat Mühendisliği- Tarım Makineleri bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı