Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Supplier Quality Engineer Sakarya TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering,Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Direct Material Purchasing Ankara TürkTraktör
Engineer-Direct Material PurchasingTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Metallurgical and Materials Engineering, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Work experience in automotive sector is preffered, Able to work in a dynamic work environment, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Engineer Ankara TürkTraktör
Process EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of assembly and manufacturing methods,investment Machining/assembly and test machines,assembly methods; line balancing, testing,Knowledge on gauges, cutting tools, fixtures and measuring technologies for minumum  3 yearsKnowledge on investment procedures of Machining/assembly and test machines, Knowledge on assembly methods, line balancing, testing, Knowledge on gauges, cutting tools, fixtures and measuring technologies Knowledge on new product launch activities Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Akış Tasarım Mühendisi Ankara TürkTraktör
Malzeme Akış Tasarım MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin endüstri mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden mezun• İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,• Seyahat engeli olmayan,• Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• MS Office programlarını iyi seviyede bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engineer-Engine and Advanced Emission Systems Ankara TürkTraktör
Engineer-Engine and Advanced Emission SystemsTürkTraktör
Having a Master degree in Department of Mechanical Engineering,Knowledge of Engine and Engine Installation system design,Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı-Ekipman Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-EkipmanTürkTraktör
Şirketimizin Satış Sonrası fonksiyonunda, Teknik Servis Grup Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek; ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği/Öğretmenliği, Makine Mühendisliği veya Ziraat Mühendisliği                 (Tarım Makineleri) bölümlerinden mezun,·         İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce becerisine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         Tercihen, tarım makineleri ve tarımsal faaliyetler konularında bilgi/deneyim sahibi,·         Tercihen, satış sonrası servis hizmetleri veya mühendislik alanında 1-3 yıl deneyime sahip,·         Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Teknik Uzmanı-Traktör Ankara TürkTraktör
Ürün Teknik Uzmanı-TraktörTürkTraktör
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,GPS ve uygulamaları konusunda tercihen 1-3 yıl deneyime sahip, Can-Bus , ISO-Bus, telematic veya M2M sistemleri konusunda bilgi sahibi, Diagnostic konularda teknik becerisi yüksek, Etkili iletişim ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın,  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Supplier Quality Engineer Ankara TürkTraktör
Supplier Quality EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering,Minimum one-year experience about production and quality, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi Ankara TürkTraktör
Garanti MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin makine mühendisliği, otomotiv mühendisliği, tarım makineleri bölümlerinden mezun,İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi ( İş makineleri) İstanbul(Asya) TürkTraktör
Servis Mühendisi ( İş makineleri)TürkTraktör
*Üniversitelerin makine ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,*Aktif araç kullanabilen,*Seyahat engeli olmayan,*Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara TürkTraktör
İç DenetçiTürkTraktör
*Üniversitelerin İ.İ.B.F, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik  bölümlerinden mezun, *İç denetim alanında minimum 1-2 yıl tecrübeli, *İleri seviyede İngilizce bilen,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı(Perakende Finansmanı) Ankara TürkTraktör
Ticari Kontrol Uzmanı(Perakende Finansmanı)TürkTraktör
Üniversitelerin İ.İ.B.F bölümlerinden mezun, Banka ya da Finans kuruluşlarında Kredi tahsis konusunda en az 2 yıl tecrübeliTercihen SAP bilgisine sahip En az Üst Orta İngilizce bilgisine sahip Seyahat engeli olmayan Askerlik engeli olmayan Aktif B sınıfı ehliyete sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (İş Makineleri) Ankara, Diyarbakır... TürkTraktör
Satış Yetkilisi (İş Makineleri)TürkTraktör
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen İş Makineleri sektöründe satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Uzmanı Ankara TürkTraktör
Teknik Eğitim UzmanıTürkTraktör
Teknik Eğitim ve Dokümantasyon Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Eğitim Uzmanı" aramaktayız. ·         Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği, Makine Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği - Tarım Makineleri bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara, Sakarya TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Drive_ Long Term Ankara TürkTraktör
Test Drive_ Long TermTürkTraktör
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimleri Fakülteleri, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinde,  3. veya tercihen 4. sınıflarında öğrenci isen,Ders programın, hafta içi 3 gün çalışmak için uygun ise,Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan,Mezun olmadan önce iş deneyimin olsun istiyorsan,Otomotiv sektöründe çalışma hayalin varsa, Test Drive- Long Term’e katıl; uzun kariyer yolculuğunun test sürüşüne başla!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Specialist-HR Analytics, Comp&Ben Ankara TürkTraktör
Specialist-HR Analytics, Comp&BenTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Business Administration, Economics, Industrial Engineering,Good command of English, both written and spoken, Knowledge of compensation & benefit & budget process,Knowledge of job evaluation process, Knowledge of MS Office applications, At least two-years of experience, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Service Specialist Ankara TürkTraktör
Customer Service SpecialistTürkTraktör
Bachelor degree from Industrial and Mechanical Engineering departmentsExcellent communication, interpersonal and time management skillsWell organized, good follow-up skills, strong organizational and  co-ordination skillsActive and good listener, aptitude for teamworkEffective problem solving skillsMust have good command of MS Office programsNo obligation of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Process Engineer Sakarya TürkTraktör
Process EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Knowledge of production technologies Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Üretim Geliştirme MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim süreçleri üzerine deneyimi olan, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ Sakarya TürkTraktör
İŞYERİ HEKİMİTürkTraktör
Üniversitelerin Tıp Fakültesinden mezun, İşyeri Hekimliği Belgesine sahip, Alanında minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Güçlü İletişim becerilerine sahip, MS Office (Word,Excel) programlarını aktif olarak kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Etüdü Mühendisi Ankara TürkTraktör
İş Etüdü MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv ve imalat sektöründe minimum 1 yıl tecrübe sahibi,Zaman Etüdü, MTM-UAS, REFA konularında bilgi sahibi ,Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,MS Ofis uygulamaları hakkında bilgi sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engineer-Hydraulic Ankara TürkTraktör
Engineer-HydraulicTürkTraktör
Graduated from Master degree in Department of Mechanical  Engineering, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is preffered.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Kontrol Uzmanı Ankara TürkTraktör
Ticari Kontrol UzmanıTürkTraktör
* Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,* İyi seviyede İngilizce bilen,* Tercihen muhasebe ve finans alanında tecrübeli,* Tercihen SAP kullanabilen,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takım Tasarım Mühendisi Ankara TürkTraktör
Takım Tasarım MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun- Takım tasarımı konusunda tercihen en az 1 yıllık tecrübe sahibi - 3D modelleme programları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi (Tercihen Creo / Pro Engineer)- Tercihen kancalar, talaşlı imalat kalıp ve mastarları, montaj aparat ve prosesleri hakkında bilgi sahibi- Üretim sahasında bulunmayı seven- Seyahat engeli olmayan- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Geliştirme Uzmanı Ankara TürkTraktör
Bayi Geliştirme UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,Bayi Yönetimi süreçlerinde ve tercihen tarım sektöründe deneyimli, Etkili iletişim, analitik düşünme ve süreç geliştirme becerileri gelişmiş, İleri düzeyde İngilizce bilen, İleri düzeyde bilgisayar ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen Mimari çizimler ve inşaat konularında bilgili, B sınıfı sürücü belgesine sahip,  Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı