Türk Traktör 

Şirket Bilgileri

http://www.turktraktor.com

Türk Traktör

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH ortaklığı oluşturmaktadır. Modern tarıma yön veren şirket olma vizyonuyla hareket eden TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ilk 10 traktör üreticisinden biridir. New Holland ve Case-IH marka traktörleri aynı anda üretebilme özelliğine sahip bulunan TürkTraktör, TDD ve JX Serisi modellerin dünya çapındaki mühendislik ve ana üretim merkezdir.

TürkTraktör fabrikası, açık ve kapalı kısımları dâhil olmak üzere toplam 282.800 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılmıştır. Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör’ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır. Modern kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları,  bilgisayar destekli tasarım ve üretim imkânları ve hataya yer vermeyen esnek üretim yapısıyla TürkTraktör, uzun yıllar sorunsuz çalışacak traktör standardı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, çevre ve iş güvenliğini garantileyen entegre yönetim sistemini pek çok ödül ve belgeyle tasdiklemiş durumdadır.

TürkTraktör, teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile ürün gamını sürekli olarak artırmış, üretmiş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanında TürkTraktör, hem devlet hem de CNH tarafından tescillenmiş sektöründe Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezidir.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle, TürkTraktör’ün özgün yaklaşımı tasarımlarda da kendini göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve analizleri ile TürkTraktör, sektörün nabzını tutmakta, üretimin ilk aşamasından sonuna kadar Türk ve dünya çiftçisinin beklentilerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Bu nedenledir ki, bugün bu topraklarda faaliyet gösteren her iki traktörden biri TürkTraktör imzasını taşımaktadır.

Üretiminde göstermiş olduğu hassasiyeti satış ve satış sonrasında da titizlikle devam ettiren TürkTraktör, Türkiye genelindeki bayi ağı ve servisleriyle çiftçinin güvenilir yoldaşı olma misyonunu pekiştirmektedir. Zamanında olduğu kadar yerinde destek vermenin de sorumluluğunu taşıyan kuruluş, çiftçinin emeğinin sürekliliği için mobil teknik servis hizmetini kusursuz biçimde sunmaktadır. Satış sonrası hizmette de kurguladığı doğru teşkilatla Türkiye’deki bir diğer ilke imza atmaktadır.

TürkTraktör, ileriye yönelik olarak traktör ve tarım ekipmanları pazarlarında liderliğini ve yıllar içerisinde yakaladığı büyümeyi sürdürmeyi, bayi yapılanmasını daha da güçlendirmeyi, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi ve Türk çiftçisini yeni ürün ve hizmetler ile tanıştırmayı devam etmeyi hedeflemektedir.  Çiftçinin can yoldaşı traktörü, kendi bünyesinde tasarlayan, üreten ve aynı zamanda çiftçinin ihtiyaç duyduğu ekipmanları da Türk tarımı ile buluşturan TürkTraktör, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin üretim öncülerinden biri olmaya devam edecektir.

Türkiye’nin gururu TürkTraktör…

 
Türk Traktör İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Uzmanı Ankara, Sakarya TürkTraktör
SAP UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda 5 yıl deneyimli, SAP Modüllerine hakim, ABAP ile geliştirme bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Endirekt Malzeme Satınalma Uzmanı Ankara TürkTraktör
Endirekt Malzeme Satınalma UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri, Makine Mühendisliği, Ekonomi ve İşletme bölümlerinden mezun, İleri düzeyde ingilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, İlgili alanda en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olunması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem) Ankara TürkTraktör
Üretim Geliştirme Mühendisi ( Dişli ve Isıl İşlem)TürkTraktör
* Üniversitelerin Makine mühendisliği bölümlerinden mezun,* Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,* Tercihen en az 2 yıl üretim tecrübesi bulunan * İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Satış Sorumlusu Ankara TürkTraktör
Yedek Parça Satış SorumlusuTürkTraktör
Firmamızın Yedek Parça Satış Müdürlüğü bünyesinde "Yedek Parça Satış Sorumlusu" aramaktayız. Tercihen yedek parça satış konusunda deneyimli, Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,  Seyahat engeli olmayan,  MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konstrüksiyon Teknisyeni Ankara TürkTraktör
Konstrüksiyon TeknisyeniTürkTraktör
Üniversitelerin Makine-Resim-Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, Takım, Kalıp, Fikstür,  Aparat tasarımı ve Konstrüksiyon konularında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, 3 boyutlu modelleme; tercihen Pro-Engineer- Creo programını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Metot Mühendisi Ankara TürkTraktör
Üretim Metot MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Talaşlı üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üretim teknolojileri, metroloji, kesici takımlar, takım tasarımı hakkında bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Mühendisi Ankara TürkTraktör
Giriş Kalite MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara TürkTraktör
İç DenetçiTürkTraktör
*Üniversitelerin İ.İ.B.F, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği  bölümlerinden mezun,*İç denetim alanında minimum 2 yıl tecrübeli,*İleri seviyede İngilizce bilen,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Lojistiği Uzmanı Sakarya TürkTraktör
Araç Lojistiği UzmanıTürkTraktör
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Lojistik operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Driveline Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Driveline Leader EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master/Doctorate degree in Department of Mechanical Engineering,  Knowledge of mechanical design, Pro Engineer and CAD, 5-10 years of experience about complicated cab/platform components (i.e. All type of gears (beveloid, hypoid, helical, planetary , complex driveline system design, complete brake unit, clutches) 3D modelling & design, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Driveline Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Driveline Senior EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master degree in Department of Mechanical Engineering,  Knowledge of mechanical design, Pro Engineer and CAD, 2-5 years of experience about driveline parts (i.e. casting, gears & shafts, brake, clutch etc..) 3D modelling & design, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Driveline Engineer Ankara TürkTraktör
Driveline EngineerTürkTraktör
Graduated from Master degree in Department of Mechanical Engineering,  Knowledge of mechanical design, Pro Engineer and CAD, Knowledge of driveline system design, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engine&Advanced Emission Systems Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Engine&Advanced Emission Systems Leader EngineerTürkTraktör
Having a Bachelor/Master/Doctorate degree in Department of Mechanical Engineering, 5-10 years of experience about complicated engine & advanced emission systems (i.e. Base engine) 3D modelling & design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engine&Advanced Emission Systems Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Engine&Advanced Emission Systems Senior EngineerTürkTraktör
Having a Bachelor/Master degree in Department of Mechanical Engineering, 2-5 years of experience about engine & advanced emission systems parts (i.e. Exhaust system, after treatment system) 3D modelling & design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic Leader EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master/Doctorate degree in Department of Mechanical  Engineering, At least 5 years of experience about complicated hydraulic components and systems 3D modelling & design, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hydraulic Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Hydraulic Senior EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor/Master degree in Department of Mechanical  Engineering, 2-5 years of experience about hydraulics parts (i.e. Pumps, valves, etc.) 3D modelling & design, Experience in creating bill of material & engineering changes, Knowledge of Hydraulic , Pro Engineer and CAD and Matlab Simulink,       Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Leader Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform Leader EngineerTürkTraktör
Graduated from bachelor/master/doctorate degree in department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, At least 5 years of experience about complicated cab/platform components (i.e. cab/platform frame , complex surface trimming, complete HVAC unit) 3D modelling & design. Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Senior Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform Senior EngineerTürkTraktör
Graduated from bachelor/master degree in department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, 2-5 years of experience about cab/platform parts (i.e. sheet metals, ergonomics & command levers/pedals, trimming, A/C system) 3D modelling & design. Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cab/Platform Engineer Ankara TürkTraktör
Cab/Platform EngineerTürkTraktör
Graduated from master degree in department of Mechanical Engineering, Good command of English, both written and spoken, Knowledge of Cab/Platform systems, CAB triming design, Knowledge of Pro/E and CAD, Knowledge of MS Office applications, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Component Validation Engineer Ankara TürkTraktör
Component Validation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Master degree in related departments is an asset, Minimum two-year experience about testing is an asset, Knowledge of Mechatronics, Electronics, Testing Equipment, HVAC, hydraulics Knowledge of MS Office applications, Testing software, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler Uzmanı Ankara TürkTraktör
Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler UzmanıTürkTraktör
İş Kanunu, SSK Mevzuatı ve Toplu İş Sözleşmesi konularında deneyimli,Personel özlük işleri konusunda deneyimli,İdari işler konularında tercihen deneyimli,SAP HR uygulamalarını tercihen kullanmış olan,Tercihen Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Office programlarını ileri düzey kullanabilen,İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN PAZARLAMA UZMANI Ankara TürkTraktör
ÜRÜN PAZARLAMA UZMANITürkTraktör
Firmamızın Pazarlama Grup Müdürlüğü bünyesinde Traktör Pazarlama Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Ürün Pazarlama Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği (tercihen Tarım Makineleri), Otomotiv Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Destek Mühendisi Ankara TürkTraktör
Teknik Destek MühendisiTürkTraktör
Firmamızın Teknik Servis Grup Müdürlüğü(İş Makineleri) bünyesinde görevlendirilmek üzere;İş Makineleri alanında satış sonrası süreçlerinde tercihen en az 1-3 yıl deneyimli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,İyi derece ingilizce bilgisi olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Development Engineer (Logistics) Sakarya TürkTraktör
Production Development Engineer (Logistics)TürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial Engineering, Advance knowledge about line balancing, production scheduling, constructing algorithms, Intermediate knowledge about logistic, intralogistic and external logistic, optimization and operatiosn research, vehicle routing, stock theories and material handling Basic knowledge about lean manufacturing and assembly line systems Advance level in MS Access, MS Excel Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Procurement & Material Flow Engineer Ankara TürkTraktör
Procurement & Material Flow EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Industrial Engineering or Management Engineering, No obstacle to travel, Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, Completion of military services for male candidates is mandatory
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vehicle Validation Engineer Ankara TürkTraktör
Vehicle Validation EngineerTürkTraktör
Graduated from Bachelor degree in Department of Mechanical Engineering, Mechatronics Engineering, Physics Engineering or Automotive Engineering. Master degree in related departments is an asset, Knowledge of mechanical, material and engineering. Knowledge of MS Office applications, Good command of English, both written and spoken, No obstacle to travel, Completion of military services for male candidates is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Dişli ve Isıl İşlem) Ankara TürkTraktör
Üretim Takım Lideri (Dişli ve Isıl İşlem)TürkTraktör
Meslek liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen otomotiv sektöründe deneyime sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Vardiyalı sistemde çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Zamanlı Öğrenci Çalışan-Muhasebe Ankara TürkTraktör
Yarı Zamanlı Öğrenci Çalışan-MuhasebeTürkTraktör
Üniversitelerin İ.İ.B.F Bölümlerinin 3. veya 4. sınıflarında okuyan, Kendini geliştirmeye istekli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Hafta içi toplam olarak en az  3 tam gün çalışması için ders programı uygun olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj Metot Mühendisi Sakarya TürkTraktör
Montaj Metot MühendisiTürkTraktör
Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 1 yıl imalat deneyimi sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı