Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.turkas.net 

Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

İK HEDEFİMİZ
İnsan Kaynakları Yönetim Anlayışımız:


Turkaş'ın insan kaynakları yönetim anlayışı; "Kariyer yapmak isteyen insanların tercih ettiği bir şirket" olma hedefine ulaşmaktır.

Turkaş, markasından, hizmet kalitesinden ve müşterilerinin markaya olan güveninden almış olduğu güçle, farklı iş birimlerinin sinerjisini bir araya getirerek, içinde bulunduğu hazır yemek sektörünün ve Türkiye'nin öncü şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Turkaş'da İnsan Kaynakları Grubu, nitelikli insan kaynağıyla çalışanlarının farklı iş birimlerinde etkin bir biçimde yerleşimini ve gelişimini sağlamakta, şirketin vizyonuna (kariyer yapmak isteyen insanların, ilk tercihi olan bir organizasyon) katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İnsan kaynakları yönetim anlayışı, vizyon ve değerleri doğrultusunda organizasyonunu sürekli geliştirmek, en yüksek standartlardaki etkinliği sağlamak için takımların yetkinliğini artırmak, yetenekli, işe odaklı bireyleri şirket bünyesine almak, geliştirmek ve onları elde tutmaktır.

Turkaş'ın hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en önemli değer, sahip olduğu "insan kaynağıdır". Bu nedenle, İnsan Kaynakları Grubu'nun temel politikası; çalışanların motivasyonunu ve tatminini, yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesini, sürekli geliştirilmesini ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak ortak bir şirket kültürü oluşturmaktır.
Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Satış MüdürüTurkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İktisat, İşletme vb.bölümlerinden mezun, Catering/Gıda sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Aktif olarak araç kullanan, B sınıfı ehliyete sahip, Ms.Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Hedef bütçe yönetim sisteminde deneyimli, Etkin raporlama yapabilecek, Temsil yeteneği kuvvetli, müzakere becerileri güçlü, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Satış Müdürü takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje Yöneticisi/YönetmeniTurkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Şirketimizin Kocaeli Darıca bölgesinde yerinde üretim projesinde görevlendirilmek üzere " Proje Yöneticileri" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Kalite MüdürüTurkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Toplu yemek üretimi yapan firmamızın Kalite Departmanında görevlendirmek üzere;- Gıda sektöründe, Kalite Sistemleri alanında en az 10 yıl deneyimli,- Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,- Yemek Üretimi alanında en az 5 yıl Kalite Güvence Departmanında yönetici olarak çalışmış,- Kalite Sistemleri konusunda uzman ve uygulayıcı düzeyinde bilgi ve tecrübe sahibi,- Sorun çözme kabiliyetine sahip, çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, pozitif enerjili, özgüveni yüksek, çalıştığı firmasını sahiplenerek özverili ve uyumlu çalışacak,- Uygunsuzlukların tespiti, takibi ve alınan aksiyonların etkinliğinin kontrolünü gerçekleştirmek,- Üst Yönetime raporlama yapabilecek,- Ekip Yönetimi konusunda tecrübe sahibi,- Sistem kurma ve geliştirme konusunda tecrübeli,- Aktif araç kullanabilen,- İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde ikamet edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı