Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.turkas.net 

Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

İK HEDEFİMİZ
İnsan Kaynakları Yönetim Anlayışımız:


Turkaş'ın insan kaynakları yönetim anlayışı; "Kariyer yapmak isteyen insanların tercih ettiği bir şirket" olma hedefine ulaşmaktır.

Turkaş, markasından, hizmet kalitesinden ve müşterilerinin markaya olan güveninden almış olduğu güçle, farklı iş birimlerinin sinerjisini bir araya getirerek, içinde bulunduğu hazır yemek sektörünün ve Türkiye'nin öncü şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Turkaş'da İnsan Kaynakları Grubu, nitelikli insan kaynağıyla çalışanlarının farklı iş birimlerinde etkin bir biçimde yerleşimini ve gelişimini sağlamakta, şirketin vizyonuna (kariyer yapmak isteyen insanların, ilk tercihi olan bir organizasyon) katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İnsan kaynakları yönetim anlayışı, vizyon ve değerleri doğrultusunda organizasyonunu sürekli geliştirmek, en yüksek standartlardaki etkinliği sağlamak için takımların yetkinliğini artırmak, yetenekli, işe odaklı bireyleri şirket bünyesine almak, geliştirmek ve onları elde tutmaktır.

Turkaş'ın hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en önemli değer, sahip olduğu "insan kaynağıdır". Bu nedenle, İnsan Kaynakları Grubu'nun temel politikası; çalışanların motivasyonunu ve tatminini, yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesini, sürekli geliştirilmesini ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak ortak bir şirket kültürü oluşturmaktır.
Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sorumlusu İstanbul(Asya) Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Depo SorumlusuTurkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise mezunu , Tercihen gıda,catering sektöründe tecrübeli , Fiili sevkiyat ve stok yönetimi konularında tecrübeli , Günlük iş akışını takip edebilecek , Bilgisayar kullanabilen , Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , Askerlik görevini tamamlamış , Pendik, Tuzla, Gebze ve Darıca civarında ikamet eden,Depo Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Bölge MüdürüTurkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği  veya Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun, Catering sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Yerinde üretim mutfak operasyonlarında minimum 2 yıl  Bölge Müdürü olarak görev almış, Bütçe, maliyet, depo stok kontrol ve gramaj konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Dinamik, enerjik , motivasyonu yüksek ve müşteri odaklı çalışabilecek, Aktif olarak araç kullanan, B sınıfı ehliyetli,   Esnek ve yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Personel, iş ve süreç yönetiminde etkin çalışabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Satış MüdürüTurkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İktisat, İşletme vb.bölümlerinden mezun, Catering/Gıda sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Aktif olarak araç kullanan, B sınıfı ehliyete sahip, Ms.Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Hedef bütçe yönetim sisteminde deneyimli, Etkin raporlama yapabilecek, Temsil yeteneği kuvvetli, müzakere becerileri güçlü, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Satış Müdürü takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı