Türkiye Finans Katılım Bankası 

Şirket Bilgileri

www.turkiyefinans.com.tr 

Türkiye Finans Katılım Bankası
 

Tarihçe

The National Commercial Bank’ın %67,03’lük hissesiyle ana ortağı olduğu Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin 2005 yılından bu yana güçlü sermaye yapısı ve vizyonuyla faaliyet gösteren köklü katılım bankalarından birisidir.
Türkiye Finans; %100 yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olarak 1991 yılında kurulan Anadolu Finans ile 1985-2001 yılları arasında Faisal Finans Kurumu adıyla katılım bankacılığı hizmeti sunan Family Finans’ın 2005 yılında güçlerini birleştirmesiyle kurulmuştur.
Birleşmeyi takiben yeni ve güçlü bir kurumsal kimliğe kavuşan banka, hedef kitlesi giderek genişleyen katılım bankacılığına yeni bir soluk getirmiştir. 2008 yılında, The National Commercial Bank (NCB) tarafından çoğunluk hissesi satın alınan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu tarihten sonra değişim ve atılım dönemine girmiştir. 5 ülkede yatırımları bulunan, Suudi Arabistan’ın ilk ve en büyük bankası The National Commercial Bank’in (NCB) yüzde 67.03 hisse ile hâkim ortağı olduğu Türkiye Finans Katılım Bankası, katılım bankacılığı sektörünün öncü oyuncularındandır.
Türkiye Finans Katılım Bankası, 1953’ten beri faaliyet gösteren NCB’den aldığı tecrübe ve bilgi birikimini Türkiye’ye taşımakta ve Türkiye’nin Finansı sloganıyla müşteri memnuniyetine öncelik vererek bankacılık hizmetlerini müşterileri için kolaylaştırmayı amaç edinmektedir.
Tüm müşterilerinin kendini güvende hissetmelerini misyon edinen Türkiye Finans, Müşteri Deneyimi ve Çoklu Kanal Stratejisi Projesi ile, iş süreçlerinde değişiklik ve iyileştirmeleri hayata geçirmek üzere yeni bir inisiyatifi 2013 yılında başlatmıştır. Banka, bu yeni dönemde deneyimi, yeni ürünlerin yanı sıra teknolojiyi ileri düzeyde kullanarak daha güçlü bir büyüme rotasına girmiştir.
‘İyi bankacılık’ ve ‘iyi kurumsal vatandaşlık’ ekseninde sürdürülebilir bankacılık hizmetlerini başarıyla yürüten Türkiye Finans Katılım Bankası, etkin alternatif dağıtım kanallarından oluşan güçlü hizmet platformuyla ticari/kurumsal bankacılık, girişimci bankacılık ve bireysel bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesine yenilikçi ve katma değeri yüksek ürün, hizmet ve çözümler sunmaktadır.
Katılım bankacılığı merkezinde yenilikçi ürünleriyle ve teknoloji temelinde büyüyen “Türkiye’nin Finansı” Türkiye Finans Katılım Bankası, sektöründe öncülüğünü koruyarak ve daha da güçlenerek hizmetlerine devam edecektir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: BankacılıkTürkiye Finans Katılım Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Danışmanlık Avukatı İstanbul(Avr.) Türkiye Finans Katılım Bankası
Danışmanlık AvukatıTürkiye Finans Katılım Bankası
Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip),Avukatlık stajını tamamlamış, En fazla 2 yıl tecrübeye sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen Bankaların Hukuk Bölümlerinde veya Bankacılık Hukuku, Şirketler Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku, Uluslararası Hukuk alanlarında faaliyet gösteren uluslararası şirketler veya hukuk bürolarında iş deneyimine sahip çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Systems and Compensation Manager İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
HR Systems and Compensation ManagerTürkiye Finans Katılım Bankası
Bachelor’s degree from a reputable University, Excellent command of Business English, Minimum 4-5 years of experience in the following topics, Compensation, benefits and total reward systems, Bonus and incentive systems design, HR budgeting process, budget controlling and management, Hay Group methodologies (Especially job evaluation and pay grade), Reporting of HR related data and KPI.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Takip Avukatı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Hukuk Takip AvukatıTürkiye Finans Katılım Bankası
Alanında en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen bankaların Takip Birimlerinde/Servislerinde çalışmış, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamız vizyonunu ve misyonunu temsil edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, sürücü belgesine sahip, MS Ofis programlarına hakim, Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Problem çözme yeteneği olan ve inisiyatif kullanabilen, İnsan odaklı, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTürkiye Finans Katılım Bankası
Tercihen üniversitelerin İngilizce eğitim veren bölümlerinde öğrenimine devam eden ya da mezun,İngilizce çağrı karşılayabilecek düzeyde konuşma ve anlama bilgisine sahip, Telefonda iletişim becerileri yüksek, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Takip ve Tasfiye Yönetici Yrd. İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Kredi Takip ve Tasfiye Yönetici Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Mühendislik vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip,Benzer bir alanda min. 5 yıl deneyimli, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamız vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İkna gücüne ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Rekabet ortamında, hedefe odaklı, hızlı ve enerjik çalışabilecek, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Takip ve Tasfiye Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Kredi Takip ve Tasfiye YetkilisiTürkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Mühendislik vb. bölümlerinde lisans derecesine sahip,Benzer bir alanda min. 3 yıl deneyimli, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamız vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İkna gücüne ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Rekabet ortamında, hedefe odaklı, hızlı ve enerjik çalışabilecek, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (TÜRKİYE) ** Tüm Türkiye Türkiye Finans Katılım Bankası
Genel Başvuru (TÜRKİYE)Türkiye Finans Katılım Bankası
Bankamızın personel ihtiyacının oluşması halinde uygun adaylara daha rahat ulaşabilmek için GENEL BAŞVURU ilanı kullanılmaktadır. Buna göre; Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye'deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş,Ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu,Bina Bakım-Onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu,Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen,Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Uzmanı İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Sistem UzmanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği veya muadili bölümlerinden mezun,Microsoft ve Linux sunucu sistemleri mimarisine hakim, yönetim ve yapılandrma tecrübesi olan,Blade ve Rack Sunucu mimarisine hakim, kurulum, yönetim ve yapılandrma tecrübesi olan,Vmware ve MS Hyper-V sanallaştırma altyapılarını yönetebilecek, Cluster sistemlerin kurulumunu ve yönetimini yapabilecek, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, hızlı çözümler üretebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Politikaları ve İş Geliştirme Yetkilisi İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Kredi Politikaları ve İş Geliştirme YetkilisiTürkiye Finans Katılım Bankası
Mali Tahlil ve İstihbarat Müdürlüğü'müzde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Analitik düşünme becerilerine sahip olan ve problemler karşısında çözüm üretebilen,Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerliğini tamamlamış, minimum 2 yıl tecilli veya muaf olan, İyi düzeyde MS Office bilgisine sahip olan, MS Excel’de yoğun data üzerinden raporlar üretebilen ve  MS PowerPoint’e sunum tekniklerine göre raporlayabilen,SQL Server hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen Ticari Kredi ve Rating Süreçleri hakkında bilgi sahibi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Bankacılık İş Geliştirme Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Mobil Bankacılık İş Geliştirme Yetkili YardımcısıTürkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin İşletme, İktisat, istatistik ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, İnternet ve Mobil teknolojiler konusunda bilgili, Pazarlama bakışı olan ve müşteri odaklı düşünebilen, Global sektör trendlerini yakından takip eden, Yoğun ve hızlı iş ortamında dikkatli, detaylarda özenli çalışmaya yatkın, Analitik ve stratejik düşünme yeteneğine sahip, Alternatif Dağıtım Kanalları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Tercihen Üniversitelerin Bankacılıkla ilgili örgün öğretim lisans bölümlerinden mezun,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, Analitik düşünüp hızlı karar verebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş,Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen,Prezantabl, güler yüzlü, insan ilişkileri ve ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün,Alanında en az 1 yıl deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Makam ŞoförüTürkiye Finans Katılım Bankası
B Sınıfı ehliyet sahibi 45 yaşını aşmamış En az lise mezunu İstanbul’daki kurumsal firmalarda en az 3 yıl Makam Şoförü olarak çalışmışTercihen Anadolu Yakasında ikamet edenEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekDiksiyonu düzgün , iletişim becerileri yüksekGüvenilir sorumluluk sahibi ve dış görünümüne önem verenAskerlik yükümlülüğünü yerine getirmişİleri sürüş teknikleri konusunda eğitimliYabancı yöneticiye hizmet vereceği için ileri derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli) İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Genel Başvuru (Engelli)Türkiye Finans Katılım Bankası
İş Kanunu gereği ' Engelli Personel ' kapsamında Genel Müdürlük ve İstanbul Şubelerimizde görevlendirilmek üzere,Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan,Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az önlisans mezunu, Katılım Bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZUN DÖNEM STAJ PROGRAMI İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
UZUN DÖNEM STAJ PROGRAMITürkiye Finans Katılım Bankası
Şubelerimizde Uzun Dönem Staj Programı'nda değerlendirilmek üzere,        Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. ve 4. sınıfta öğrenim gören,Faizsiz bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce ve/veya Arapça bilen, Haftada en az 2 gün staja devam edebilecek, Üniversite not ortalaması 2.5 ve üzeri, Önceki dönemlere ait dersi bulunmayan, Gönüllü projelerde yer alan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Analist (Yeni Mezun) İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Analist (Yeni Mezun)Türkiye Finans Katılım Bankası
Analist olarak kariyer yapmak isteyen, Tercihen Mobil Uygulamalar konusuna ilgi duyan, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik & Matematik Mühendisliğibölümlerinden yeni mezun, Bilgi Sistemleri ve Finans sektörüne ilgi duyan, Doğum tarihi 01.01.1990 ve sonrası olan, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Titiz ve sistemli çalışmayı seven, Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yüksek motivasyonlu ve stres altında çalışabilen, Paydaş sayısı fazla olan işlerde koordinasyon kabiliyeti yüksek,Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı,Takım çalışmasına yatkın, Çok  iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Yetkili Yardımcısı (Yeni Mezun) İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Yazılım Yetkili Yardımcısı (Yeni Mezun)Türkiye Finans Katılım Bankası
Yazılım alanında kariyer yapmak isteyen, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliğibölümlerinden yeni mezun, Doğum tarihi 01.01.1990 ve sonrası olan, Geliştirme dillerinden birinde temel bilgileri olan (C# tercih sebebidir) veya iOS veya Android Mobil uygulama geliştirme konusunda temel bilgisi olan (ObjectiveC/Swift, Java),SQL veri tabanı konusunda temel seviyede bilgisi olan,Titiz ve sistemli çalışmayı seven, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Gelişme açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yüksek motivasyonlu ve stres altında çalışabilen, Paydaş sayısı fazla olan işlerde koordinasyon kabiliyeti yüksek,Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı,Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Network Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Kıdemli Network UzmanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin (Tercihen İTÜ, ODTÜ, Boğaziçi, Hacettepe, Ege, İstanbul, 9 Eylül) Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik-Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya muadili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl deneyimli olan, TCP/IP, IPv4, IPv6 ve Ethernet teknolojileri konusunda tecrübeli,IP Adres Planlaması yapabilecek, Metro Ethernet, GSHDSL, ADSL, 3G, Leased Line, Frame Relay vb WAN teknolojileri konusunda tecrübeli,Switcing, Routing, WAN Optimizasyon, Firewall, Kablosuz Ağ, Pos Network teknolojileri konularında tecrübeli,Tercihan Cisco CCNP veya Cisco CCIE sertifikasına sahip,Cisco Router, Cisco Switch, Cisco Wan Optimizasyon, Alcatel-Lucent Switch, Alcatel-Lucent IP Telefon Sistemi, Aruba Wireless LAN, Juniper Firewall, Brocade VDX switch ürünleri konusunda bilgi sahibi, bu ürünlerin kurulumunu yapabilecek,  yönetebilecek ve sorun çıkması durumunda müdahale edebilecek yeteneğe sahip olan,Cisco IOS, Juniper ScreenOS, Juniper JunOS, Alcatel-Lucent AOS işletim sistemleri konusunda bilgi sahibi, yönetimini yapabilecek, temel seviyede Linux bilgisi olan,Solarwinds Orion, PRTG, Netflow Analyser, Riverbed Cascade Network yönetim yazılımları konusunda bilgi sahibi,TCP/IP troubleshooting tecrübesi olan, sistemlerde oluşabilecek hataları yorumlayabilen ve çözüm önerileri sunabilen,Proje yönetimi tecrübesi olan, Tedarikçi  ve destek veren firmalarla ilişkileri yönetebilen ve uyum içinde çalışabilen,Bilgi Teknolojileri alanındaki gelişmeleri takip eden, kendini geliştiren,Yoğun ve dinamik çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,Yurt içi (gerekirse yurt dışı) seyahat engeli olmayan,Yazılı ve sözlü iletişim, ikili insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına açık ve uyumlu olan,7x24 kesintisiz hizmet beklentisi olan banka ortamında alt yapı tasarım ve yönetimini yapabilen,İyi Seviyede İngilizce bilgisine sahip olan (İngilizce dokümanlardan araştırma yapabilecek, yurt dışı firmalar ile İngilizce yazışmaları yapabilecek ve telefonda veya toplantılarda konuşabilecek),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Banka veri ağının yönetimi ve planlaması üzerine çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk ve Tahsilat Stratejisi Yönetici/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Risk ve Tahsilat Stratejisi Yönetici/Yönetici Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip,Benzer bir pozisyonda minimum 3 yıl tecrübeye sahip, Faizsiz bankacılık alanında çalşmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen veri madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi olan,Tercihen Experian, FICO etc karar destek sistemleri bilgisi olan,Tercihen SQL bilgisi olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi olan,Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya minimum 2 yıl tecilli çalışmaarkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk İzleme, Tahsilat Analitiği Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Risk İzleme, Tahsilat Analitiği YöneticisiTürkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Veri madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi olan,Tercihen SAS Enterprise Guide ve SAS Enterprise Miner programlarını bilen,Tercihen SQL bilgisi olan, Konusunda 4-5 sene uzmanlığı olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi olan,Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya minimum 2 yıl tecilli olan çalışmaarkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Yazılım UzmanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Yazılım alanında kariyer yapmak isteyen, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen yüksek lisans ve/veya doktora derecesine sahip, En az 3 yıl iOS veya Android Mobil uygulama geliştirme konusunda tecrübeli (ObjectiveC/Swift, Java),SQL veri tabanı konusunda temel seviyede bilgisi olan, Titiz ve sistemli çalışmayı seven, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Gelişme açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip,Yüksek motivasyonlu ve stres altında çalışabilen, Paydaş sayısı fazla olan işlerde koordinasyon kabiliyeti yüksek, Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı,Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Erzurum Şubeleri Gişe Asistanı Erzurum Türkiye Finans Katılım Bankası
Erzurum Şubeleri Gişe AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Erzurum Şubelerimizde değerlendirmek üzere;Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler,  Bankacılık/Finans vb.  bölümlerinden mezun olmuş, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Doğum tarihi 01.01.1990 ve sonrası olan,İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, prezantabl,Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Erzurumda'da ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı