Türkiye Finans Katılım Bankası 

Şirket Bilgileri

www.turkiyefinans.com.tr 

Türkiye Finans Katılım Bankası


 
 

 

Tarihçe
Türkiye Finans Katılım Bankası, Family Finans ve Anadolu Finans kurumlarının birleşmesi ile kuruldu.
Mobilya, ev tekstili ve kablo sektörünün önde gelen kuruluşlarının sahibi Boydak Grubu'na ait Anadolu Finans Kurumu ile bisküvi, çikolata ve çeşitli gıda ürünlerinde dünya devi Ülker Grubu’na ait Family Finans’ın birleşmesine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun 28.12.2005 tarih ve 1764 sayılı kararı ile onay verildi.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun 30.12.2005 tarih ve 1747 sayılı kararı ile Banka ünvanının Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. olarak değiştirilmesine onay verildi.
Devir yolu ile birleşme çalışmaları 30.12.2005 tarihinde tamamlanmış, T.C. İstanbul Ticaret Sicili Memurluğu tarafından 6762 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine uygun olarak tescil edilmiştir.
Sonuçta Türkiye'nin önde gelen iki büyük grubu olan Boydak ve Ülker Grupları, finans sektöründe hizmet veren kurumları Anadolu Finans ve Family Finans'ı, global ekonomi koşullarına ayak uydurmak ve Türkiye'ye çok daha faydalı olmak için kendi iradeleri ile 30 Aralık 2005 tarihinde Türkiye Finans Katılım Bankası adı altında birleştirmiştir.
200' ü aşkın şubesi ve 3.800’ü aşkın çalışanıyla 1 milyondan fazla müşterisine hizmet veren Türkiye Finans’ın yüzde 60 hissesi 31 Mart 2008 tarihinde Ortadoğu’nun en önemli bankalarından ve Suudi Arabistan’ın en büyük bankası olan The National Commercial Bank (NCB) tarafından satın alınmıştır. Yeni ortaklık ile Boydak ve Ülker Grupları’nın yanına eklenen bu büyük güç sayesinde daha da gelişen Türkiye Finans, öncü katılım bankası olma vizyonunu sürdürmektedir.
 
Vizyonumuz
 
Türkiye'de tüm bireysel müşteriler ve şirket sahiplerine ilkeli finansman ve yatırım sağlayan öncü kaynak olmaktır.
 
Misyonumuz
 
Katılım Bankacılığı prensipleri doğrultusunda, tüketim yerine artı değer oluşturmayı destekleyen faaliyetlerimiz vasıtasıyla ürettiğimiz değeri fon sahiplerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız ile adil ve şeffaf bir şekilde paylaşmaktır.
Hizmet Değer Üretme Zincirinin her koşulda müşterilerimize istedikleri yer ve zamanda, doğru ürün ve hizmetin sunulması olduğuna; üretilen değerin çalışanlarımızın müşterilerimiz ile sağladığı güçlü etkileşimin ürünü olduğuna; itibarımızın sahip olduğumuz en kıymetli ve yeniden kazanılması en zor varlığımız olduğuna inanıyoruz.
 
 

 
Türkiye Finans Katılım Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Correspondent Relations Assistant Specialist İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Correspondent Relations Assistant SpecialistTürkiye Finans Katılım Bankası
Bachelor's degree in business, marketing or related fields preferred. Fresh graduates are encouraged to apply Good communication and interpersonal skills. Ability to write and speak in English fluently is a must. Competency in Microsoft Office ( Word, Excell, Outlook, Powerpoint) Have no obstacle for travel abroad in a tight schedule Ability to interact effectively within the Organization. Organizational skills, ability to multi-task, prioritize, think outside the box, sound judgment, tact and diplomacy. Able to perform work under pressure in tight deadlines. Self-motivated and committed with a desire to achieve goals and targets.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Üst Düzey Yönetici AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
  Tercihen Üniversitelerin Bankacılıkla ilgili örgün öğretim lisans bölümlerinden mezun, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, Analitik düşünüp hızlı karar verebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen, Prezantabl, güler yüzlü, insan ilişkileri ve ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Alanında en az 1 yıl deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Erzurum Şubeleri Gişe Asistanı Erzurum Türkiye Finans Katılım Bankası
Erzurum Şubeleri Gişe AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Erzurum Şubelerimizde değerlendirmek üzere; Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler,  Bankacılık/Finans vb.  bölümlerinden mezun olmuş, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Doğum tarihi 01.01.1989 ve sonrası olan, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, prezantabl, Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Erzurumda'da ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İst. Avrupa Şubeleri Bankacılık İşlemleri Asistanı İstanbul(Avr.) Türkiye Finans Katılım Bankası
İst. Avrupa Şubeleri Bankacılık İşlemleri AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
İst.Avrupa Yakası Şubelerimizde değerlendirilmek üzere; Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler,  Bankacılık/Finans vb.  bölümlerinden mezun olmuş, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, İst. Avrupa yakasında ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Niğde Şb.Perakende Müşteri İlişkileri Yetkili Yrd. Niğde Türkiye Finans Katılım Bankası
Niğde Şb.Perakende Müşteri İlişkileri Yetkili Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
Niğde Şubemizde değerlendirmek üzere, Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme  veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri veya Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmuş, Farklı sektörlerde satış tecrübesi bulunan, Tercihen SPK Temel ve / veya İleri Düzey belgesi almış, Tercihen BES Aracılık belgesi almış, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Niğde'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan,çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Risk ve Tahsilat Stratejisi Yönetici/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Risk ve Tahsilat Stratejisi Yönetici/Yönetici Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip, Benzer bir pozisyonda minimum 3 yıl tecrübeye sahip, Faizsiz bankacılık alanında çalşmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen veri madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi olan, Tercihen Experian, FICO etc karar destek sistemleri bilgisi olan, Tercihen SQL bilgisi olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi olan, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya minimum 2 yıl tecilli çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk İzleme, Tahsilat Analitiği Yöneticisi İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Risk İzleme, Tahsilat Analitiği YöneticisiTürkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Veri madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi olan, Tercihen SAS Enterprise Guide ve SAS Enterprise Miner programlarını bilen, Tercihen SQL bilgisi olan, Konusunda 4-5 sene uzmanlığı olan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi olan, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya minimum 2 yıl tecilli olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tahsilatlar Yönetici/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Tahsilatlar Yönetici/Yönetici Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Mühendislik  vb. bölümlerinde lisans veya yüksek lisans derecesine sahip, Benzer bir alanda, 3-5  yıl deneyimli, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamız vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İkna gücü, analitik düşünme yeteneğin ve takım çalışmasına yatkın, Rekabet ortamında, hedefe odaklı, hızlı ve enerjik çalışabilecek, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Recruitment and Career Management Manager İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Recruitment and Career Management ManagerTürkiye Finans Katılım Bankası
Bachelor' s degree from a reputable university Experienced in Recruitment and Career Management at least 8 years Having extensive knowledge about Labour Legislation Excellent command of English both spoken and verbal Excellent communication skills Having leadership spirit Having analytical thinking skills Attentive, self-disciplined, and result-oriented
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
CEO Assistant İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
CEO AssistantTürkiye Finans Katılım Bankası
Bachelor’s Degree from a reputable university Experience in that area is a plus as an Executive Assistant Excellent command of both written and spoken English
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veri Merkezi İzleme Yetkili Yrd. İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Veri Merkezi İzleme Yetkili Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Analiz etme, problem çözme yeteneğine sahip, 7/24 vardiyalı çalışabilecek, Bilişim alanında kendini geliştirmeyi hedefleyen, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe,MIS ve Kurumsal Performans Yetkili Yrd. İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Bütçe,MIS ve Kurumsal Performans Yetkili Yrd.Türkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Matematik bölümlerinden mezun, tercihen master (MBA veya Finans ) yapmış, İleri düzeyde SQL ve MS Office bilgisine sahip, İstatistiksel araçları, İş zekası raporlama ve analiz araçlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü  ve stratejik bakış açısına sahip, Sonuç odaklı, proaktif  ve problem çözme yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Digital Marketing & Social Media Senior Specialist İstanbul(Asya) Türkiye Finans Katılım Bankası
Digital Marketing & Social Media Senior SpecialistTürkiye Finans Katılım Bankası
Bachelor' s degree from departments of Marketing, Communication and Advertisement, Minimum 4 years experience in a similar position, preferably in Banking sector, Excellent communication skills, A good command of written and spoken English, Good knowledge of customer orientation, innovation,planning  and reporting skills, Adopted professional life, eager to work mission oriented, being accountable, Detailed oriented, having multi tasking, problem solving and organizational management skills, Explore new trends and technologies, Creative thinker, result-oriented, a good team-player Proficiency in MS Office applications, To have completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Takip Avukatı İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Hukuk Takip AvukatıTürkiye Finans Katılım Bankası
Alanında en az 3-4 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen bankaların Takip Birimlerinde/Servislerinde çalışmış, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamız vizyonunu ve misyonunu temsil edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, sürücü belgesine sahip, MS Ofis programlarına hakim, Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Problem çözme yeteneği olan ve inisiyatif kullanabilen, İnsan odaklı, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (TÜRKİYE) ** Tüm Türkiye Türkiye Finans Katılım Bankası
Genel Başvuru (TÜRKİYE)Türkiye Finans Katılım Bankası
Bankamızın personel ihtiyacının oluşması halinde uygun adaylara daha rahat ulaşabilmek için GENEL BAŞVURU ilanı kullanılmaktadır. Buna göre;   Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye'deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu, Bina Bakım-Onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BS Tedarik Yönetimi ve Bütçe Yetkili Yrd İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
BS Tedarik Yönetimi ve Bütçe Yetkili YrdTürkiye Finans Katılım Bankası
Üniversitelerin Endüstri veya Bilgisayar, Elektronik, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Doğum tarihi 01.01.1989 ve sonrası olan, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Yazılım geliştirme veya iş analizi konularına ilgi duyan, Proje Yönetimi, PMI, ITIL, COBIT konularında bilgi sahibi (tercih sebebidir), Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi (tercih sebebidir), Düzenli raporlama yapabilecek ve dokümantasyona önem veren, MS Office ve diğer raporlama araçlarını çok iyi bilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İnsan odaklı, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna yeteneği yüksek, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konya Şubeleri Gişe Asistanı Konya Türkiye Finans Katılım Bankası
Konya Şubeleri Gişe AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Konya Şubelerimizde değerlendirmek üzere; Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler,  Bankacılık/Finans vb.  bölümlerinden mezun olmuş, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Doğum tarihi 01.01.1989 ve sonrası olan, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Konya'da ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kayseri Şubeleri Gişe Asistanı Kayseri Türkiye Finans Katılım Bankası
Kayseri Şubeleri Gişe AsistanıTürkiye Finans Katılım Bankası
Kayseri Şubelerimizde değerlendirmek üzere; Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler,  Bankacılık/Finans vb.  bölümlerinden mezun olmuş, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Doğum tarihi 01.01.1989 ve sonrası olan, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Kayseri'de ikamet eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LAWYER İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
LAWYERTürkiye Finans Katılım Bankası
LLB Degree from a reputable university, Maximum 2 years experience, Decision making, multi tasking and problem solving skills, Fluent in English, Influential communication, presentation and timeliness skills, Eager to learn and enrich the business, Experience in Banking Law and sub- regulations will be an asset, Proficient in MS Office applications.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Analist (Yeni Mezun) İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Analist (Yeni Mezun)Türkiye Finans Katılım Bankası
Analist olarak kariyer yapmak isteyen, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik & Matematik Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun, Bilgi Sistemleri ve Finans sektörüne ilgi duyan, Doğum tarihi 01.01.1989 ve sonrası olan, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Titiz ve sistemli çalışmayı seven, Gelişime açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip, Yüksek motivasyonlu ve stres altında çalışabilen, Paydaş sayısı fazla olan işlerde koordinasyon kabiliyeti yüksek, Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Çok  iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Yetkili Yardımcısı (Yeni Mezun) İstanbul(Avr.), ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Yazılım Yetkili Yardımcısı (Yeni Mezun)Türkiye Finans Katılım Bankası
Yazılım alanında kariyer yapmak isteyen, Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun, Doğum tarihi 01.01.1989 ve sonrası olan, Geliştirme dillerinden birinde temel bilgileri olan ( C# tercih sebebidir), SQL veri tabanı konusunda temel seviyede bilgisi olan, Titiz ve sistemli çalışmayı seven, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli, Bankamızın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek, Gelişme açık, analitik düşünme, problem çözme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip, Yüksek motivasyonlu ve stres altında çalışabilen, Paydaş sayısı fazla olan işlerde koordinasyon kabiliyeti yüksek, Yeni ürünleri ve yeni teknolojileri öğrenme isteği bulunan ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan ve insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli) Adana, Ankara, ... Türkiye Finans Katılım Bankası
Genel Başvuru (Engelli)Türkiye Finans Katılım Bankası
İş Kanunu gereği ' Engelli Personel ' kapsamında Genel Müdürlük ve İstanbul Şubelerimizde görevlendirilmek üzere, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, Katılım Bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı