TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. 

Şirket BilgileriTÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.


TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müfettiş Yardımcısı İstanbul TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
Müfettiş YardımcısıTÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
İŞ HAYATINA GÜÇLÜ BİR ADIM ATMAYA HAZIR MISINIZ?
Bankamızın Genel Müdürlük bölümlerinin,yurt içi ve yurt dışı şubelerinin, denetimi altındaki kuruluşlarının ve faaliyet süreçlerinin denetiminde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcıları alınacaktır. 
Başvurular 13 Mart - 17 Mayıs 2015 tarihleri arasında ik.isbank.com.tr adresindeki iş başvuru formundan kabul edilecektir. Sınavın ilk aşaması 24 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 
BAŞVURU KOŞULLARI
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve bunu başvuru broşüründe yer alan geçerli bir sertifika ile belgeleyebiliyor olmak.
20.07.2015 tarihi itibariyle üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ve yine en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların başvuru broşüründe belirtilen bölümlerinden mezun olmak.
Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak (24.05.1985 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir).
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2015 yılı Aralık ayına kadar erteletmiş olmak (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 03.08.2015 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir).
Daha önce Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ve/veya daha önce gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
Daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.
Sağlık durumu seyahat etmeye ve başvuru yaptığı işte çalışmaya elverişli olmak. (Bu durum, sınavı kazananlardan istenecek tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık kurulu raporu ile belgelendirilecektir).
Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
Resmi dairelere, kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak. 
Sınav ve başvuru koşulları hakkında detaylı bilgi için: ik.isbank.com.tr
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net