Türkiye Sınai Kalkınma Bankası 

Şirket Bilgileri

http://www.tskb.com.tr

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
 

TSKB, 1950'den bu yana, kurumsal kredilendirme, proje finansmanı, yatırım bankacılığı ve danışmanlık hizmetleri sunarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına destek sağlamaktadır.
 
TSKB, kurulduğu günden itibaren uluslarüstü finans kurumları ile geliştirmiş olduğu uzun soluklu iş ortaklıkları kapsamında, küresel fonları Türk iş dünyasının yatırımları ile buluşturmaktadır. Sağladığı uzun vadeli kredilerin yanı sıra yatırımların finansal, teknik ve çevresel sürdürülebilirliği için özel danışmanlık çözümleri sunan TSKB, nitelikli yatırım bankacılığı hizmetleriyle de Türk ekonomisinin gelişimi ve büyümesi için değer yaratmaktadır. TSKB, küresel olarak kabul görmüş sürdürülebilirlik uygulamalarını ekonomik, sosyal ve çevresel boyutları ile tüm bankacılık süreçlerine entegre etmekte, iş dünyasının düşük karbonlu ve daha verimli bir üretim düzeyine geçişi için destek sağlamaktadır. Financial Times ve IFC’nin ‘Yılın Sürdürülebilir Bankacılık’ ödülüne üst üste üç kez layık bulunan TSKB, 2011’den bu yana sergilediği adil, şeffaf ve hesap verebilir bir kurumsal yönetim sayesinde Kurumsal Yönetim Zirvesi’nde ödüllendirilmektedir. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi alan ilk Türk bankası olan TSKB, 2013 yılında finans sektöründeki ilk GRI A+ onaylı sürdürülebilirlik raporunu yayınlamıştır. TSKB ayrıca 2008 yılından beri karbon ayak izini silerek Türkiye’nin ilk karbon-nötr bankası olma özelliğini de korumaktadır.
 
Merkezi İstanbul’da olan TSKB’nin, Ankara ve İzmir’de şubeleri bulunmaktadır
 
Web: www.tskb.com.tr
Facebook: https://www.facebook.com/TSKB.Turkiye.Sinai.Kalkinma.Bankasi
Twitter: https://twitter.com/TSKB_Turkey
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tskb

Sosyal Sorumluluk:
www.cevreciyiz.com  | www.tskbenerjiverimliligi.com 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans - EkonomiTürkiye Sınai Kalkınma Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.) Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
Proje YöneticisiTürkiye Sınai Kalkınma Bankası
Escarus Sürdürülebilir Danışmanlık (Sustainability Consulting) provides consultancy services for development, appraisal, finance and monitoring of projects. Our consultancy firm supplies high quality knowledge needed by clients to reach their corporate targets so that they convert opportunities into success.Currently, we are looking for a “Senior Project Manager/Project Manager” to join our team in İstanbul. Bachelor degree in Engineering (Mechanical or Industrial), Master of Business Administration ( MBA) is a plus, A professional having project management or business development experience with minimum 5+ years of consulting, Technical competencies in industrial implementation, energy, energy efficiency, Hand on experience in lean manufacturing methodologies (6 Sigma Green Black Belt holders are preferred), Analytical and structured thinking, strong problem solving and diagnosis skills, Strong interpersonal skills, Ability to work independently; set, plan and accomplish goals under deadlines as a project team player, Advanced in MS Office applications, Excellent communication skills, Excellent command of English both written and spoken. A second European language is an asset. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müfettiş İstanbul(Avr.) Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
MüfettişTürkiye Sınai Kalkınma Bankası
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, Hukuk veya Mühendislik fakültelerinde lisans eğitimi görmüş, Farklı bölümlerde lisans eğitimi görmüş kişiler için Hukuk, Bankacılık, Maliye, İktisat, İşletme, Finans bölümlerinde yüksek lisans eğitimini tamamlamış olan, Bankaların Teftiş Kurulu Başkanlığı veya bağımsız denetim kuruluşları bünyesinde tercihen 2-3 yıl deneyim olan, Ekip üyesi veya ekip lideri olarak Genel Müdürlük denetimlerine ilişkin deneyim sahibi, Tercihen profesyonel iç denetim sertifikaları sahibi (CIA, CFE vb.), Tercihen Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey lisansına sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanma deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Sürekli gelişimi benimsemiş, detaylara önem veren ve sonuç odaklı, Yüksek gözlem, iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı