Türkiye Sınai Kalkınma Bankası 

Şirket Bilgileri

http://www.tskb.com.tr

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
 

TSKB, 1950'den bu yana, kurumsal kredilendirme, proje finansmanı, yatırım bankacılığı ve danışmanlık hizmetleri sunarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına destek sağlamaktadır.
 
TSKB, kurulduğu günden itibaren uluslarüstü finans kurumları ile geliştirmiş olduğu uzun soluklu iş ortaklıkları kapsamında, küresel fonları Türk iş dünyasının yatırımları ile buluşturmaktadır. Sağladığı uzun vadeli kredilerin yanı sıra yatırımların finansal, teknik ve çevresel sürdürülebilirliği için özel danışmanlık çözümleri sunan TSKB, nitelikli yatırım bankacılığı hizmetleriyle de Türk ekonomisinin gelişimi ve büyümesi için değer yaratmaktadır. TSKB, küresel olarak kabul görmüş sürdürülebilirlik uygulamalarını ekonomik, sosyal ve çevresel boyutları ile tüm bankacılık süreçlerine entegre etmekte, iş dünyasının düşük karbonlu ve daha verimli bir üretim düzeyine geçişi için destek sağlamaktadır. Financial Times ve IFC’nin ‘Yılın Sürdürülebilir Bankacılık’ ödülüne üst üste üç kez layık bulunan TSKB, 2011’den bu yana sergilediği adil, şeffaf ve hesap verebilir bir kurumsal yönetim sayesinde Kurumsal Yönetim Zirvesi’nde ödüllendirilmektedir. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi alan ilk Türk bankası olan TSKB, 2013 yılında finans sektöründeki ilk GRI A+ onaylı sürdürülebilirlik raporunu yayınlamıştır. TSKB ayrıca 2008 yılından beri karbon ayak izini silerek Türkiye’nin ilk karbon-nötr bankası olma özelliğini de korumaktadır.
 
Merkezi İstanbul’da olan TSKB’nin, Ankara ve İzmir’de şubeleri bulunmaktadır
 
Web: www.tskb.com.tr
Facebook: https://www.facebook.com/TSKB.Turkiye.Sinai.Kalkinma.Bankasi
Twitter: https://twitter.com/TSKB_Turkey
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tskb

Sosyal Sorumluluk:
www.cevreciyiz.com  | www.tskbenerjiverimliligi.com 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Finans - EkonomiTürkiye Sınai Kalkınma Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stajyer İstanbul(Avr.) Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
StajyerTürkiye Sınai Kalkınma Bankası
TSKB Sistem Destek ve İşletim Müdürlüğü bünyesinde uzun dönem stajyer olarak aramıza katılacak takım arkadaşları arıyoruz!Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans son sınıf öğrencisiysen, Okul döneminde yarı zamanlı olarak haftada 3 gün edebileceksen, Microsoft işletim sistemleri, ofis yazılımları, sistem yazılımları, PC, Printer ve mobil cihazların kurulum ve yönetimi konularında bilgi sahibi ya da bu konularda kendini geliştirmeye istekliysen,Teknik düzeyde İngilizce bilgisine sahipsen, Ekip çalışmasına yatkınım, gelişime açığım ve sonuç odaklı düşünebilirim diyorsan başvurunu bekliyoruz!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
StajyerTürkiye Sınai Kalkınma Bankası
TSKB Sistem Destek ve İşletim Müdürlüğü bünyesinde uzun dönem stajyer olarak aramıza katılacak takım arkadaşları arıyoruz! Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ve diğer ilgili mühendislik bölümlerinde 3. , 4. sınıf öğrencisiysen veya ilgili bölümlerde yüksek lisans yapıyorsan,Okul döneminde yarı zamanlı olarak haftada 3 gün edebileceksen, Microsoft server ürünleri, VMware sanallaştırma platformu, sunucu, veri yönetimi, network ve güvenlik konularında bilgi sahibi ya da bu konularda kendini geliştirmeye istekliysen,İngilizce bilgine güveniyorsan, Ekip çalışmasına yatkınım, gelişime açığım, analiz yetkinliğim yüksek ve sonuç odaklı düşünenlerdenimdir diyorsan başvurunu bekliyoruz!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Türkiye Sınai Kalkınma Bankası
StajyerTürkiye Sınai Kalkınma Bankası
TSKB Uygulama Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde uzun dönem stajyer olarak aramıza katılacak takım arkadaşları arıyoruz!Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği bölümlerinde 3. , 4. sınıf öğrencisiysen veya ilgili bölümlerde yüksek lisans yapıyorsan,Okul döneminde yarı zamanlı olarak haftada 3 gün devam edebileceksen, VB.NET ve MS SQL Server konularında bilgi sahibi veya bu konuları öğrenmeye istekliysen,İngilizce bilgine güveniyorsan, Ekip çalışmasına yatkınım, analiz yetkinliğim yüksek ve sonuç odaklıyım diyorsan başvurunu bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı