Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1954


11 Ocak 1954 tarihinde, 50 milyon TL sermaye ile kurulan VakıfBank, vakıf kaynaklarını en etkin biçimde değerlendirmek ve çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamaları ile ekonomik kalkınmanın gerekleri doğrultusunda Türkiye’nin tasarruf düzeyinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve bu tasarrufları kullanarak yarar sağlamak amacıyla 13 Nisan 1954 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır.

31 Aralık 2014 itibariyle, aktif büyüklüğü açısından Türkiye’deki en büyük 7. banka konumunda olan VakıfBank, kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini, kendi özel VakıfBank Kanunu hükümleri çerçevesinde, ülke ekonomisinin büyümesi, gelişimi ve dünya ekonomisiyle bütünleşmesine katkıda bulunmak amacıyla sürdürmektedir.

VakıfBank, kurumsal ve bireysel müşterilerine internet ve telefon bankacılığı yoluyla en etkin bir biçimde ulaşmakta ve 31 Aralık 2014 itibariyle, alternatif dağıtım kanallarını teşkil eden toplam 3,197 adet ATM ve 160,761 adet POS cihazı, ayrıca 893 adet şube ile hizmet vererek iç ve dış ticaretin finansmanında öncü bir rol üstlenmektedir. VakıfBank’ın New York, Erbil ve Bahreyn’de olmak üzere 3 yurtdışı şubesi bulunmaktadır. Ayrıca, iştiraki olarak Avusturya’da faaliyet gösteren VakıfBank International AG, Viyana, Köln ve Frankurt şubeleri ile faaliyet göstermektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.
AR-GE MühendisiTürkiye Vakıflar Bankası T.A.O.
Türkiye'nin finans sektöründe öncü kuruluşlarından olan Bankamızın İstanbul’da bulunan Ar-ge ve İnovasyon Müdürlüğü’nde “Ar-ge mühendisi”olarak görev yapmak üzere,Bilgisayar Mühendisliği, Matematik alanlarından herhangi birinde Yüksek Lisans veya Doktora yapmış,Yazılım mühendisliği alanında geniş bilgi birikimine sahip,  Minimum 7 yıl çalışma deneyimi bulunan, Yeni teknoloji ve metodolojileri araştırarak  sunabilen, Karmaşık araştırma ortamında bağımsız olarak çalışabilecek, Kazanımlarını iş birimlerine ve bilgi teknolojileri personeline aktarabilecek nitelikte olan,Yazılı ve sözlü olarak iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış/muaf olan,  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı