Türkün Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriTürkün Holding A.Ş.

1950 yılında Bursa’da doğan Erol TÜRKÜN, 1971 - 1976 yılları arasında Almanya 'da Yüksek Tekstil Mühendisliği eğitimini bitirerek yurda geri dönmüştür.

Erol TÜRKÜN, 1976 yılında şahıs firması olarak Duaçınarı'nda baba desteği ile 8 adet kara tezgah ve 6 işçi ile döşemelik ve perdelik kumaş üretmeye başlayarak tekstil sektörüne adım atmıştır.

Erol TÜRKÜN, iki dönem BUSİAD (Bursa Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Başkanlığı görevini yürütmüştür. Halen ETSD (Ev Tekstili Sanayicileri Derneği)’nin Başkan Yardımcılığını yürüten Erol TÜRKÜN, 1985 yılından itibaren bilinçli ve istikrarlı yatırımlar ile tekstil sektöründe entegre tesisler - şirketler zincirini ( EROL TÜRKÜN ŞİRKETLER GRUBU 'nu) oluşturmuştur.

28 yılda inanılmaz başarılara imza atan EROL TÜRKÜN Şirketler grubu 2004 yılında HOLDİNG’ leşme kararı almış, firmaları TÜRKÜN HOLDİNG çatısı altında toplanmış ve entegre bir kuruluş haline gelmiştir.

Temel faaliyet alanı ev tekstili’dir.

TÜRKÜN HOLDİNG’ e Bağlı olarak faaliyet gösteren şirketler :

1.  Erol Türkün Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

1976 yılında kurulan Erol Türkün Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad. No: 31, BURSA adresinde faaliyetini sürdürmektedir. Üretim konusu, iplik boya’ dır. Çalışan personel sayısı 40 kişidir.

2.  Mega Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

1993 yılında kurulan Mega Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Organize Sanayi Bölgesi Gri Cad. 2. Sk. No: 2, BURSA adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim konusu, polyester iplik, fantezi perdelik ve döşemelik kumaş üretimidir. Çalışan personel sayısı 294 kişidir.

 

3.  Türkün Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

1991 yılında kurulan Türkün Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Organize Sanayi Bölgesi Gri Cad. 1 sk. No: 2, BURSA adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim konusu, kumaş boyama, apre optik boya, fular boya pigment baskı, yıldızlı baskı, kaplama ve kesmedir. Çalışan personel sayısı 168 kişidir.

 

4.  Türteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

1981 yılında Duaçınar’da kurulan Türteks San. ve Tic. A.Ş., 1994’ ten bu yana Organize Sanayi Bölgesi Pembe Cad. No: 4, BURSA adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim konusu, döşemelik kumaş üretimidir. Bunun yanında fabrikaya iplik ham olarak girmekte ve büküm işlemlerine tabi tutulduktan sonra dokumaya hazır hale gelmektedir. Çalışan personel sayısı 36 kişidir.

 

5.  Vanelli Konfeksiyon Tekstil  San. ve Tic. A.Ş.

1996 yılında kurulan Vanelli Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Organize Sanayi Bölgesi Gri cd. 1. Sk. No:2 Bursa adresinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim konusu, masa örtüsü, yastık kılıfı, yatak örtüsü, perde olmak üzere ev tekstili ürünleri üretmektedir. Çalışan personel sayısı 56 kişidir.

 

6.  Dina/Vanelli Tekstil A.Ş.

1994 yılında kurulmuş olan Vanelli Tekstil A.Ş. ve 1995 yılında kurulmuş olan Dina Tekstil A.Ş. firmaları 2003 yılı sonunda DiNA/VANELLİ adı altında birleşmişlerdir. Firmamız Koçman Cad. Polat İş merkezi A Blok D:8, İSTANBUL adresinde faaliyetini sürdürmektedir. Mega Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Vanelli Konfeksiyon San. ve Tic. A.Ş.'nin ürünlerini Dina/Vanelli Markası ile ihraç etmekte olan firma, başta Avrupa Ülkeleri olarak üzere 50' ye yakın ülkeye ihracat yapmaktadır.

 7. Deco Center Dekorasyon, Tekstil, Süper Market İşl. San. Tic. A.Ş.

Ev Tekstil ürünleri ile ithal dekoratif ürünlerini Bursa, İstanbul ve İzmir’ de yer alan mağazalarında tüketicelerin beğenisine sunan Deco Dekorasyon, Tekstil, Süper Market İşl. San. Tic. A.Ş. 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi Bursa’da olan firma toplamda 9 mağaza ile faaliyet göstermektedir. 

8. Vanelli Yatçılık A.Ş.

2004 yılında kurulmuş olan firma Antalya Serbest Bölgesinde yat ticareti ve imalatı yapmaktadır.

Organize Sanayi Bölgesi Gri Cad. 2.Sok. No: 2 BURSA adresinde faaliyette bulunan TÜRKÜN HOLDİNG A.Ş. bünyesinde bağlı şirketlerdeki çalışanlar dahil olmak üzere yaklaşık 700 kişi istihdam edilmektedir.Türkün Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Türkün Tekstil A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıTürkün Tekstil A.Ş.
Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen firmasıTürkün Holding Takımına siz de katılın.Ev tekstil sektöründe yer alan ve Bursa' da faaliyet gösteren Türkün Tekstil A.Ş. firmamızın Makine Enerji Bölümü' ne "Mekanik Bakım Elemanı" arıyoruz. - Endüstri Meslek Lisesi Mezunu- Tekstil sektöründe en az 2 yıllık deneyime sahip- Askerlik görevini tamamlamış- 40 yaşını aşmamış- Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Operatörü Bursa Türkün Holding A.Ş.
Kazan OperatörüTürkün Holding A.Ş.
Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen firmasıTürkün Holding Takımına sizde katılın. Ev tekstil sektöründe yer alan ve Bursa' da Boya - Baskı - Apre alanında faaliyet gösteren firmamızın doğalgaz ve kızgın yağ kazanını işletecek "Kazan Operatörü" arıyoruz. - En az ilköğretim mezunu (tercihen EML mezunu)- Vardiyalı sistemde çalışabilecek- Erkek adaylarda askerliğini yapmış- Bursa' da ikamet eden- Kazancı belgesi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kesim Elemanı Bursa Türkün Holding A.Ş.
Kesim ElemanıTürkün Holding A.Ş.
Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen firmasıTürkün Holding Takımına sizde katılın. Ev tekstil sektöründe yer alan ve Bursa' da faaliyet gösteren firmamızınKesim Bölümünde istihdam edilmek üzere"Kumaş Kesme Operatörleri" arıyoruz. - En az ortaokul mezunu - Ev Tekstili' inde kesim konusunda tercihen deneyimli- 35 yaşını aşmamış- Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Bursa Mega Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıMega Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen firmasıTürkün Holding Takımına siz de katılın. Ev tekstil sektöründe yer alan ve Bursa' da döşemelik ve perdelik kumaş üretimi yapan firmamızda mamul Kalite ve Ham Kalite bölümlerinde istihdam edilmek üzere bay 'Kalite Kontrol Elemanları' arıyoruz. - En az ortaokul mezunu- Kalite kontrol konusunda deneyimli (tercihen)- Vardiyalı sistemde çalışabilecek- Adayların askerliğini yapmış- 40 yaşını aşmamış- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜSTERİ TEMSİLCİSİ Bursa Dina Vanelli A.Ş.
MÜSTERİ TEMSİLCİSİDina Vanelli A.Ş.
Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen firmasıTürkün Holding Takımına sizde katılın.Ev tekstil ürünlerinin yurtdışı satışını yapan ve Bursa' da faaliyet gösteren ev tekstil konfeksiyonu üretimi yapan firmamıza bayan "Müşteri Temsilcisi" arıyoruz- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun- Tekstil sektöründe pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimli- İyi derecede Almanca / İngilizce / Rusça bilen- Ms office uygulamalarına hakim- Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan- Erkek adayların askerliğini yapmış- 40 yaşını aşmamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı