TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.turyap.com.tr 

Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Türkiye'nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir. 

TURYAP Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir. 

TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır. 

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir. 

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir. 
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Emlak Geliştirme,Reklam ve Tanıtım

Firma web sitesi: www.turyap.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe ElemanıTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Turyap Genel Müdürlüğü'nün Şişli Plaza'da bulunan ofisinde, Muhasebe Departmanında çalışacak bayan eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
SekreterTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Turyap Genel Müdürlüğünün Şişli Plaza'da bulunan merkezinde Pazarlama Departmanına aktif destek vermek üzere ,diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, ofis ekipmanlarına hakim, takım çalışmasına uyumlu, tercihen tecrübeli ve Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu bayan eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gayrimenkul Danışmanı İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Gayrimenkul DanışmanıTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Turyap Genel Müdürlüğünün Şişli Plazada bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Emlak ve Emlak Yönetimi bölümlerinden mezun ;İletişim yönü gelişmişSistemli ve disiplinliÇalışmayı seven25-35 yaş aralığındaAskerlik görevini tamamlamış ( Bay adaylar için ) Aktif araç kullanabilenTercihen Gayrimenkul Pazarlama konusunda çalışmışBay - Bayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı