TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.turyap.com.tr 

Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Türkiye'nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir. 

TURYAP Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir. 

TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır. 

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir. 

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir. 
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Emlak Geliştirme,Reklam ve Tanıtım

Firma web sitesi: www.turyap.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Franchise Satış Yöneticisi Ankara Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Franchise Satış YöneticisiTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
TURYAP1985 yılında kurulan Turyap Franchising Emlak Hizmetleri A.Ş.’nin Türkiye Genelinde 41 il’de, ABD Miami, Romanya Köstence ve Kıbrıs da toplam 317 temsilciliği bulunmakta, bu bağımsız ofislerde toplam 1.000 kişinin üzerinde gayrimenkul danışmanı  çalışmaktadır. Tüm Turyap Ofisleri Gayrimenkul konusunda eğitimli ve konusunda uzman temsilcilerdir. Temsilciler ve Gayrimenkul danışmanları  Arsa, Konut, Ticari, Endüstriyel emlak konularında aracılık hizmeti sunmaktadır. Turyap Genel Müdürlük Toki Müzayedeleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı müzayedeleri, Özel bankaların portföyleri ile ofislere ek kaynak ve kazanç imkanı sağlamaktadır.Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Gayrimenkul Çözüm Merkezide sunduğu ek hizmetlerdir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe ElemanıTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Turyap Genel Müdürlüğü'nün Şişli Plaza'da bulunan ofisinde, Muhasebe Departmanında çalışacak bayan eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı