TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.turyap.com.tr 

Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Türkiye'nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir. 

TURYAP Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir. 

TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır. 

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir. 

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir. 
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Emlak Geliştirme,Reklam ve Tanıtım

Firma web sitesi: www.turyap.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Personeli İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe PersoneliTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
- TURYAP GENEL MÜDÜRLÜKTE GÖREVLENDİRİLECEK- LOGO TİGER KULLANABİLEN- EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ- PERSONEL İŞE GİRİŞ VE ÇIKIŞLARI YAPABİLEN- WORD - EXCEL KULLANNAMSINI BİLEN- EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Koordinasyon Yönetmeni İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Koordinasyon YönetmeniTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama ve Satış hizmeti verdiğimiz Basın Expres Altın Aks'ında konumlu Prime İstanbul gayrimenkul pazarlama ve satış ofisinde görevlendirilmek üzere; - Ofis yerli/yabancı telefon, e-mail, ziyaretçi trafiğini bölümler arasında yönlendirecek, - İhtiyaça göre 2. El satış, kiralama ve 2.el organizasyonları ile ilgilenip hizmet verebilecek, - Tercihen İngilizce bilen/ CRM kullanabilen, - Esenkent/ Bahçeşehir/ Ispartakule aksında oturan, -Gayrimenkul sektörü tecrübesine sahip veya yetiştirilmek üzere bayan adayların CV'lerini bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Danışmanı İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Gayrimenkul DanışmanıTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
1985 yılında kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 325 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir.Turyap Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, gayrimenkul danışmanlığı öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı