TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.turyap.com.tr 

Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Türkiye'nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir. 

TURYAP Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir. 

TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır. 

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir. 

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir. 
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Emlak Geliştirme,Reklam ve Tanıtım

Firma web sitesi: www.turyap.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pazarlama Danışmanı Ankara Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Pazarlama DanışmanıTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
• Üniversite mezunu• İletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen• Yaratıcı, girişimci ve çalışmayı seven• Çalışma ortamına kolay entegre olabilen• Sosyal becerileri kuvvetli• Eskişehir Yolu aksında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
SekreterTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şişli Plazada bulunan Genel Müdürlük ofisimizde görev yapacak bayan sekreter arıyoruz.Tercihen Meslek Yüksek Okulu, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu, Ofis araç gereçlerini kullanabilen (fax, fotokopi, tarayıcı) MS Office programlarını etkin kullanabilen, Benzer bir pozisyonda 2-3 yıl deneyime sahip, 20-30 yaş aralığında, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, Organizasyon becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve dış görünümüne önem veren, Dikkatli, planlı çalışabilen, sorumluluk sahibi, işini takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Danışmanı Ankara Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Satış ve Pazarlama DanışmanıTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
• Üniversite mezunu• İletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen• Yaratıcı, girişimci ve çalışmayı seven• Çalışma ortamına kolay entegre olabilen• Sosyal becerileri kuvvetli• Küreselleşen dünya ile barışık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Denetleme Müdürü İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Denetleme MüdürüTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Analitik yönü kuvvetli, detaycı, dikkatli ve gözlemci,İnsan ilişkilerinde başarılı, yenilikleri takip eden,Raporlama ve sunum becerisine sahip, Operasyonel denetim konusunda deneyim sahibi,  Planlama ve organizasyon becerisine sahip, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konusunda deneyim sahibi,Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen emekli Subay/Astsubay, Kendisine ait aracı olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan ve uzun süreli ülke içi seyahatlere çıkabilecek imkana sahip olan,Dinamik, çalışkan bir kişiliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı