TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.turyap.com.tr 

Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1985 yılında kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Türkiye'nin her yanında hizmet sunan yüzlerce TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir. 

TURYAP Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir. 

TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır. 

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir. 

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir. 
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Emlak Geliştirme,Reklam ve Tanıtım

Firma web sitesi: www.turyap.com.trÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Satış YönetmeniTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Outsource Satış hizmeti verdiğimiz İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres'de konumlu Lüks Marka Konut projelerimiz için;Proje marka değeri altında yetkilendirilecek Üniversitelerin 2 yıllık yüksek veya 4 yıllık üniversite mezunu Tercihen iyi derecede İngilizce ve/veya Arapça'ya hakim Gayrimenkul projelerinin fiili satış tecrübesine sahip Hafta içi izin kullanıp; hafta sonu çalışabilecek  CRM programına yatkın Tercihen Basın Ekspres bölgesine yakın bölgede yerleşik Gayrimenkul sektörüne hakim, rekabeti bilen yönlendirebilecek Yatay yönetim modelini benimseyecek ve satış odaklı hareket edebilecek takım arkadaşlarının CV'lerini bozdemir@turyap.com.tr' ye bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Franchise Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Turyap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Franchise Satış MüdürüTuryap Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
1985 yılında kurulan TURYAP Franchising Emlak Hizmetleri A.Ş.’nin Türkiye Genelinde 43 il’de, yurtdışında ise ABD-Miami, Romanya-Köstence, Yunanistan-Atina, Hollanda-Rotterdam, Azerbaycan-Bakü ve Kıbrıs da olmak üzere toplam 328 temsilciliği bulunmakta, bu bağımsız ofislerde toplam 1.500 kişinin üzerinde gayrimenkul danışmanı  çalışmaktadır. Tüm TURYAP temsilcileri, Gayrimenkul konusunda eğitimli ve konusunda uzman kişilerdir. Temsilciler ve Gayrimenkul danışmanları  Arsa, Konut, Ticari, Endüstriyel gayrimenkuller konularında aracılık hizmeti sunmaktadır. TURYAP Genel Müdürlüğü, TOKİ Müzayedeleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı müzayedeleri, özel bankaların portföyleri ile Franchise Ofislerine ek kaynak ve kazanç imkanı sağlamaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı