ÖZEL TUZLA HASTANESİ 

Şirket BilgileriTuzla Teşhis ve Tedavi Eğitim İnşaat Sanayi

 

   İstanbul Tuzla’da 2500 M2 kapalı alanda kurulan Özel Tuzla Cerrahi Tıp Merkezi 2 ameliyathanesi, 2 doğumhanesi ve tüm branşlarındaki kadrolu hekimleriyle 24 saat hizmet vermektedir.

   Özel Tuzla Cerrahi Tıp Merkezi  ‘Özgür Yaşam İçin Önce Sağlık’  sloganı ile modern tanı ve tedavi yöntemlerini izleyerek, etik değerlerden ödün vermeden, çalışanlarıyla bütünleşmiş bir kurum olarak kaliteli sağlık hizmetini her kademede en iyi şekilde sunmaktadır.

    Özel Tuzla Cerrahi Tıp Merkezi olarak misyon, vizyon ve kalite ve insan kaynakları politikalarımız doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: SağlıkÖZEL TUZLA HASTANESİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
iş güvenlik uzmanı İstanbul(Asya) ÖZEL TUZLA HASTANESİ
iş güvenlik uzmanıÖZEL TUZLA HASTANESİ
Özel tuzla hastanesi bünyesinde kurulan Tuzla Ortak Sağlık ve güvenlik birimi içinB,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,* En az 2 yıllık tecrübeye sahip,* Sahada iş güvenliği uzmanı olarak aktif şekilde çalışabilecek,* İş Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatına hakim* Sözlü ve yazılı iletişim yetenekleri güçlü,* Güler Yüzlü Enerjisi yüksek,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)* Takım çalışmasına uygun,* Organizasyon ve Analitik düşünce yapısına sahip,* Tercihen kendine ait aracı olanlar ve aktif araç kullanabilenDinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı