TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

TVİ Grup 2010 yılından bu yana E-Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmalarımızın yeri Kozyatağı'ndadır. TVİ Grup bünyesindeki TVİ Turizm, TÜRSAB'a bağlı A Grubu seyahat acentesidir ve www.sehrikeyif.com sitesi ile bilinmektedir. TVİ Bilgi Teknolojileri firmamızın ana konusu ise E-Ticaret'tir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: E-ticaretTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Seyahat Danışmanı İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Seyahat DanışmanıTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
A Grubu Seyahat Acentesi olan firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ve 1 milyona yakın takipçisi olan  tatil sitemiz www.sehrikeyif.com için SEYAHAT DANIŞMANLARI aramaktayız.İletişim becerileri yüksek,Başarma azmi olan,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,Turizm alanında kariyer hedefi olan adayların başvuruları bekliyoruz.Tüm başvurular en hızlı şekilde ve titizlikle değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Satış Destek SorumlusuTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
A Grubu Seyahat Acentesi olan firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ve 1 milyona yakın takipçisi olan  tatil sitemiz için aşağıdaki niteliklerde Satış Destek Sorumlusu aramaktayız:Ofis işleyişinden sorumlu olacak,Satış ve operasyona destek verecek,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Yüksek okul ya da üniversite mezunu,Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı