Şirket Bilgileri

TVİ Grup 2010 yılından bu yana E-Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmalarımızın yeri Kozyatağı'ndadır. TVİ Grup bünyesindeki TVİ Turizm, TÜRSAB'a bağlı A Grubu seyahat acentesidir ve www.sehrikeyif.com sitesi ile bilinmektedir. TVİ Bilgi Teknolojileri firmamızın ana konusu ise E-Ticaret'tir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: E-ticaretİş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Editör İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
EditörTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
TVI Group bünyesindeki yüksek trafikli e-ticaret sitelerimiz'in editöriyel faaliyetleri ve sosyal medya çalışmalarında görev alacak,- Tercihen üniversitelerin iletişim fakültelerinden ya da sosyal bölümlerinden mezun,- Türkçe yazım kurallarına hakim,- Hızlı ve kaliteli içerik geliştirebilen,- Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında bilgi sahibi,- Tercihen e-ticaret sitelerinde SEO uyumlu içerik geliştirme faaliyetlerinde bulunmuş,- İletişim becerileri yüksek, - Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,- Gelişmeye açık, yenilikleri takip edençalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşgeliştirme ve Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
İşgeliştirme ve Operasyon SorumlusuTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Sehrikeyif.com internet sitemiz üzerinden satış yapan A Grubu Seyahay Acentemiz için:- En az meslek yüksek okulu mezunu (tercihen turizm alanında eğitim görmüş),- En az 3 yıl seyahat acentesi deneyimi olan,- Turizm alanında kariyer hedefleyen,- İnsan ilişkileri güçlü,- Seyahat acenteliği süreçlerini iyi bilen,- Öğrenmeye ve yeniliklere açık,- Misafir ilişkileri konusunda olası sorunlara hızlı çözüm üretebilecek,- Yüksek iş disiplinine sahip ve hedef odaklı çalışanİş Geliştirme ve Operasyon Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
StajyerTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Sehrikeyif.com web sitemiz üzerinden satışlarını gerçekleştiren A Grubu seyahat acentemiz; - Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okullarında okuyan- Turizm alanında kariyer hedefleyenStajyer alınacaktır. Staj süresi 1 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında olmak üzere minimum 2 ay olarak planlanmalıdır.
Stajyer        İlan Detayı
Seyahat Danışmanı İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Seyahat DanışmanıTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Şehrikeyif A Grubu Seyahat Acentemiz için;Müşterilerimize online ve telefonda tatil ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için bilgilendirme yapacak, her türlü satış, rezervasyon, paket tur sözleşmeleri ve zorunlu seyahat sigortalarının takibini yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Meslek yüksek okulları veya üniversitelerin turizm ile ilgili bölümlerinden mezun,Min. 1 yıl turizm sektörü veya satış tecrübesine sahip, Telefonla ve yüzyüze, outgoing & paket tur satış deneyimi olan, Müşteri memnuniyetini benimseyen, Akıcı ve düzgün konuşabilen, Pozitif yaklaşım tarzını benimseyen, İletişim becerisi ve kişisel motivasyonu yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezentabl, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen Not: Turizm Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin Staj başvuruları da kabul edilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya UzmanıTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Firmamız bünyesindeki yüksek trafikli web sitelerimizin trafiğinin arttırılmasına ve iş hacmimizin geliştirilmesine yönelik sosyal medya, içerik pazarlaması, SEO ve SEM çalışmalarımızı yürütecek takım arkadaşları arıyoruz.Adayların üniversite ya da yüksek okul mezunu olmaları ve konularında en az 2 yıl deneyimli olmaları gerekmektedir.Adayların Türkçe yazım kurallarına uygun ve kaliteli içerik geliştirebilecek kapasitede olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
İş Geliştirme SorumlusuTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Eğitim sektöründe bir startup olan Öğrenzi'nin kurumsal ve bireysel üye tabanının büyütülmesi, eğitim etkinlik ve ürünlerinin geliştirilmesi konularında katkı sağlayacak takım arkadağı arıyoruz.Adaylarda yaratıcılık, öz motivasyon ve hedef odaklı çalışma özellikleri aranmaktadır.Diğer aranan özellikler:Yüksek okul ya da üniversite mezunu olmak,İstanbul Anadolu Yakasında ikamet etmek,En az 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak.Eğitim ya da toplantı organizasyonları ve eticaret tecrübesi tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı