Şirket Bilgileri

TVİ Grup 2010 yılından bu yana E-Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmalarımızın yeri Kozyatağı'ndadır. TVİ Grup bünyesindeki TVİ Turizm, TÜRSAB'a bağlı A Grubu seyahat acentesidir ve www.sehrikeyif.com sitesi ile bilinmektedir. TVİ Bilgi Teknolojileri firmamızın ana konusu ise E-Ticaret'tir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: E-ticaretİş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Editör İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
EditörTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
TVI Group bünyesindeki yüksek trafikli e-ticaret sitelerimiz'in editöriyel faaliyetleri ve sosyal medya çalışmalarında görev alacak,- Tercihen üniversitelerin iletişim fakültelerinden ya da sosyal bölümlerinden mezun,- Türkçe yazım kurallarına hakim,- Hızlı ve kaliteli içerik geliştirebilen,- Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında bilgi sahibi,- Tercihen e-ticaret sitelerinde SEO uyumlu içerik geliştirme faaliyetlerinde bulunmuş,- İletişim becerileri yüksek, - Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,- Gelişmeye açık, yenilikleri takip edençalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşgeliştirme ve Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
İşgeliştirme ve Operasyon SorumlusuTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Sehrikeyif.com internet sitemiz üzerinden satış yapan A Grubu Seyahay Acentemiz için:- En az meslek yüksek okulu mezunu (tercihen turizm alanında eğitim görmüş),- En az 3 yıl seyahat acentesi deneyimi olan,- Turizm alanında kariyer hedefleyen,- İnsan ilişkileri güçlü,- Seyahat acenteliği süreçlerini iyi bilen,- Öğrenmeye ve yeniliklere açık,- Misafir ilişkileri konusunda olası sorunlara hızlı çözüm üretebilecek,- Yüksek iş disiplinine sahip ve hedef odaklı çalışanİş Geliştirme ve Operasyon Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
StajyerTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Sehrikeyif.com web sitemiz üzerinden satışlarını gerçekleştiren A Grubu seyahat acentemiz; - Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okullarında okuyan- Turizm alanında kariyer hedefleyenStajyer alınacaktır. Staj süresi 1 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında olmak üzere minimum 2 ay olarak planlanmalıdır.
Stajyer        İlan Detayı