Şirket Bilgileri

TVİ Grup 2010 yılından bu yana E-Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmalarımızın yeri Kozyatağı'ndadır. TVİ Grup bünyesindeki TVİ Turizm, TÜRSAB'a bağlı A Grubu seyahat acentesidir ve www.sehrikeyif.com sitesi ile bilinmektedir. TVİ Bilgi Teknolojileri firmamızın ana konusu ise E-Ticaret'tir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: E-ticaretİş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya UzmanıTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Firmamız bünyesindeki yüksek trafikli web sitelerimizin trafiğinin arttırılmasına ve iş hacmimizin geliştirilmesine yönelik sosyal medya, içerik pazarlaması, SEO ve SEM çalışmalarımızı yürütecek takım arkadaşları arıyoruz.Adayların üniversite ya da yüksek okul mezunu olmaları ve konularında en az 2 yıl deneyimli olmaları gerekmektedir.Adayların Türkçe yazım kurallarına uygun ve kaliteli içerik geliştirebilecek kapasitede olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
İş Geliştirme SorumlusuTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Eğitim sektöründe bir startup olan Öğrenzi'nin kurumsal ve bireysel üye tabanının büyütülmesi, eğitim etkinlik ve ürünlerinin geliştirilmesi konularında katkı sağlayacak takım arkadağı arıyoruz.Adaylarda yaratıcılık, öz motivasyon ve hedef odaklı çalışma özellikleri aranmaktadır.Diğer aranan özellikler:Yüksek okul ya da üniversite mezunu olmak,İstanbul Anadolu Yakasında ikamet etmek,En az 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak.Eğitim ya da toplantı organizasyonları ve eticaret tecrübesi tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tatil Danışmanı İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Tatil DanışmanıTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Şehrikeyif A Grubu Seyahat Acentemiz için;Müşterilerimize online ve telefonda tatil ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için bilgilendirme yapacak, her türlü satış, rezervasyon, paket tur sözleşmeleri ve zorunlu seyahat sigortalarının takibini yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Not: Turizm Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin Staj başvuruları da kabul edilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı