TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

TVİ Grup 2010 yılından bu yana E-Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmalarımızın yeri Kozyatağı'ndadır. TVİ Grup bünyesindeki TVİ Turizm, TÜRSAB'a bağlı A Grubu seyahat acentesidir ve www.sehrikeyif.com sitesi ile bilinmektedir. TVİ Bilgi Teknolojileri firmamızın ana konusu ise E-Ticaret'tir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: E-ticaretTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eğitim ve Etkinlikler Sorumlusu İstanbul(Asya) TVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Eğitim ve Etkinlikler SorumlusuTVİ Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Eğitim ve etkinlik organizasyonları alanında deneyimli,İçerik geliştirme, katılımcı ilişkileri, eğitmenlerle iletişim ve benzeri konularda görev almış,İnsan ilişkilerinde başarılı, özgüven sahibi,Dış görünümüne önem veren,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Gerektiğinde hafta sonu çalışıp, hafta içi izin yapabilecek,Başarı odaklı çalışan, sorumluluk sahibi,En az iki yıllık yüksek okul ya da üniversite mezunu,"Eğitim ve Etkinlikler Sorumlusu" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı İstanbul(Asya) TVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Seyahat DanışmanıTVİ Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
A Grubu Seyahat Acentesi olan firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ve 1 milyona yakın takipçisi olan  tatil sitemiz için SEYAHAT DANIŞMANLARI aramaktayız.Daha önce en az 2 yıl bir seyahat acentesinde "yurt dışı seyahat danışmanlığı" tecrübesi olan,İşin, satıştan başlayarak, vize dahil tüm rezervasyon süreçlerini yönetebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Özellikle telefonda ve yazılı iletişim becerileri yüksek,Başarma azmi olan,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,Turizm alanında kariyer hedefi olanadayların başvuruları bekliyoruz. Tüm başvurular en hızlı şekilde ve titizlikle değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı