Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1954


http://www.ugur.com.tr/insan-kaynaklari

Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 

18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı serüvende bugün, 220.000 m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, 91.000 m² kapalı alana sahip Nazilli Organize Sanayi fabrikası, toplam 2000’den fazla çalışanı, 850’nin üzerinde satış noktası, 240'a yakın Uğur Yetkili Servis Merkezi ile 5 kıtada 142 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Ticari ve ev tipi soğutucularda 420'yi aşkın çeşidi ve günlük 4800+ adet üretim kapasitesi ile derin dondurucudan su sebiline, klimadan şişe soğutuculara, dondurma makinelerinden market dolaplarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 
İK Yönetimi Vizyonumuz
Ülkemiz istihdamına katkıda bulunarak doğru işe doğru insan prensibiyle rekabet avantajı sağlayacak insan kaynağının sürekliliğini sağlamak ve İnsan Kaynakları uygulamalarıyla tercih edilen bir şirket olmaktır.
 
İK Yönetimi Misyonumuz
Faaliyet alanlarımızdaki başarı ve rekabet üstünlüğünün mimarı olan çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğunu görerek, güvenilir bir insan kaynakları politikası izlenmesi, çalışan memnuniyetinin ve sürekliliğinin sağlanması, çalışan motivasyonu ve aidiyet duygusunun arttırılması, görev ve sorumluluklara ait yetkinliklerin belirlenmesi ve geliştirilmesidir.
 
Uğurlu Olmak
Kariyer yolunuzda hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bir yerdesiniz. Ekibimize dâhil olan her çalışanımız için kariyer gelişim imkânı sunan, her alanda geliştirici ve öğretici okul niteliğine sahip aynı zamanda da görevinizde lider gibi hissetmenizi sağlayacak bir Uğurlu kariyerden bahsediyoruz. Fikirlerinizin ve çalışmalarınızın desteklendiği ve takdir edildiği bir ortam ile yöneticilerimizle birebir çalışma fırsatı yakalarken, dünyanın 142 ülkesine ihracat yapan global bir firmanın tüm birikim ve tecrübesinden faydalanmış olacaksınız.
 
Bu buluşmada başka neler mi kazanacaksınız?

•  Kendine özgü kültürel yapısıyla kendinizi bir aile ortamında gibi hissedecek ve kariyerinize yön vereceksiniz.
•  Profesyonel yönetim anlayışı içerisinde, sizi sahiplenen yöneticiler ile çalışarak gelecek kaygısını düşünmeyi bırakıp, yeni fikirler ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.
•  Kazan – Kazan anlayışı çerçevesinde hem markaya hem de kendinize değer katacaksınız.
•  Öğrenen organizasyon yapısı ile hayat yarışında kendinize sürekli yeni şeyler katacak ve rakiplerinizin hep bir adım önünde yer alacaksınız.
    
Kariyer hayalinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız sizi de UĞUR'lu olmaya davet ediyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Firma web sitesi: www.ugurlukariyer.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Yakacak
Giyim Yardımı
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı

Diğer: Fazla Mesai Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999


Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Uzmanı Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Bölge Satış UzmanıUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu, kuruluşu olan Uğur Soğutma A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Yurtiçi Satış Bölge Uzmanı alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların  taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin Lisans veya tercihen Yüksek Lisans Bölümlerinden mezun,İletişim ve organizasyon becerileri yüksek, temsil yeteneği olan,Analitik düşünme, problem çözme, planlama ve yönlendirme becerisine sahip,Takım çalışmasına yatkın,Ofis programlarına hakim,Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Yurtiçi seyahat engeli olmayan,Askerliğini tamamlamış erkek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim İşçisi Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Üretim İşçisiUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan, 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve bünyesinde 1800’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Soğutma A.Ş. olarakÜretim Personelleri Arıyoruz. •             Teknik Lise, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu (Elektrik, Elektronik, Makine, Metal Teknolojisi, İklimlendirme-Soğutma, Talaşlı İmalat, CNC Operatörü) mezunu,•             Disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi,•             Ekip çalışmasına yatkın,•             Çalışkan ve kendine güvenen,•             Nazilli’de ikamet eden,•             Vardiya ve mesai sorunu olmayan,•             Fotoğraflı, Güncel CV'ye sahip,•             Tercihen erkek adaylar İçin, askerlik hizmetini tamamlamış,•             Beraber çalışabileceğimiz yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Çalışma yerimiz, Nazilli Uğur Soğutma Fabrikasıdır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Makine MühendisiUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu, kuruluşu olan Uğur Soğutma A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Makine Mühendisi alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların kısa görev tanımı ve taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği, Teknik Resim, Makine Ressamlığı, Makine Konstrüksiyon veya Teknik Eğitim Fakültesi Öğretmenlik, İmalat ve Tasarım bölümlerinden mezun,Tercihen Makine ve imalat sektöründe tasarım konusunda deneyimli, Solidworks ve NX  vb. 3D Mekanik Tasarım programlarını kullanabilen,Malzeme bilgisi, makina elemanları, pnömatik ve teknik resim konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli, Sonuç odaklı, seri ve pratik çalışan, analitik düşünebilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Nazilli’ de ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Fotoğraflı , Güncel CV'ye sahip, Çalışma arkadaşı aramaktayız. Not : Çalışma yerimiz, Aydın- Nazilli Uğur Soğutma Fabrikasıdır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış Temsilcisi Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Yurtdışı Satış TemsilcisiUğur Soğutma A.Ş.
UĞUR Soğutma A.Ş. Yurt Dışı Satış bölümünde “YURT DIŞI SATIŞ TEMSİLCİSİ” olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen yabancı dilde eğitim veren Mühendislik veya İşletme fakültelerinden) mezun,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli, Tercihen Netsis, SAP gibi ERP sistem bilgisi olan, Tercihen yurtdışı satış alanında deneyimli, İnsan ilişkileri güçlü, Seyahat engeli olmayan, Nazilli’de ikamet eden/edebilecek, Askerliğini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Endüstri MühendisiUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu, kuruluşu olan Uğur Soğutma A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere;Endüstri Mühendisi alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların  taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği mezunu, MS Office uygulamalarını, SAP, Netsis ERP programlarını etkin olarak kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli,Tercihen mühendislik alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Sonuç odaklı, seri ve pratik çalışan, analitik düşünebilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Nazilli’ de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Fotoğraflı , Güncel CV'ye sahip, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Çalışma yerimiz, Aydın- Nazilli Uğur Soğutma Fabrikasıdır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Patent Personeli Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Patent PersoneliUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu kuruluşu olan Uğur Soğutma A.Ş. ‘ de görevlendirilmek üzere;  Patent Personeli alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların kısa görev tanımı ve taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. •          Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak,•          MS Office programlarına hakim,•          En az 2 yıl iş deneyimine sahip,•          Sorumluluk duyguları gelişmiş ve güvenilir olmak,•          Sonuç odaklı olmak, düzenli ve ekip çalışmasına yatkın olmak, İletişim, insan ilişkileri güçlü ve yeniliğe açık olmak,•          Analiz etme, sentezleme, bütünü görebilme, mantıksal sonuçlar çıkarabilme, değerlendirme, raporlama yeteneğine sahip olmak,•          Plan ve koordinasyon yeteneğine sahip olmak,•          Araştırmacı olmak , Problem çözme yeteneğine sahip olmak,•          Ulusal, uluslararası ve bölgesel patent işlemleri prosedürü bilgisine sahip,•          İtiraz ve görüş dilekçesi hazırlama bilgisine, Fikri Haklar konusunda hukuki mevzuat bilgisine sahip.•          Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,•          Fotoğraflı , Güncel CV'ye sahip,•          Nazilli’ de ikamet eden/edebilecek,  Çalışma arkadaşı aramaktayız.   Not : Çalışma yerimiz, Aydın - Nazilli Uğur Soğutma Fabrikası’dır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekniker Aydın Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TeknikerUğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan, 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve bünyesinde 1800’ü aşkın kişiye istihdam sağlayanUğur Soğutma A.Ş. olarak Tekniker/Teknisyenarkadaşlar arıyoruz.•             Teknik Lise, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu (Elektrik, Elektronik, Makine, Metal Teknolojisi, İklimlendirme-Soğutma, Talaşlı İmalat, CNC Operatörü) mezunu,•             Disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi,•             Ekip çalışmasına yatkın,•             Çalışkan ve kendine güvenen,•             Nazilli’de ikamet eden,•             Vardiya ve mesai sorunu olmayan,•             Fotoğraflı, Güncel CV'ye sahip,•             Tercihen erkek adaylar İçin, askerlik hizmetini tamamlamış,•             Beraber çalışabileceğimiz yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Çalışma yerimiz, Nazilli Uğur Soğutma Fabrikasıdır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.) Uğur Soğutma A.Ş.
Sevkiyat ElemanıUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu, kuruluşu olan Uğur Soğutma A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Sevkiyat Elemanı alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adaylarda aranan özellikler aşağıda yer almaktadır.·         En az Ortaokul mezunu (8 yıllık mezunu)·         Sorumluluk sahibi,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Fotoğraflı , Güncel CV'ye sahip,·         İş güvenliği kurallarına, sevkiyat talimat ve prosedürlerine uygun olarak yükleme ve boşaltma faaliyetlerinde çalışmak üzere,·         İstanbul (Avrupa)' da Bağcılar-Küçükçekmece-Sefaköy de ikamet eden/edebilecek,                                                     ·         Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Genel BaşvuruUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan, 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve bünyesinde 1800’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Soğutma A.Ş. olarak yeni yetenekler arıyoruz.Üniversite mezunu, Yeniliklere ve gelişime açık, İletişim yeteneği güçlü, dinamik, yaratıcı ve analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın , Askerlik hizmetini tamamlamış, Nazilli’de ikamet eden/edebilecek, Fotoğraflı , Güncel CV'ye sahip, Ailemize katılacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Çalışma yerimiz, Nazilli Uğur Soğutma Fabrikasıdır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Mühendisi Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Kimya MühendisiUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu, kuruluşu olan Uğur Soğutma A.Ş. ‘ de görevlendirilmek üzere; Kimya Mühendisi alınacaktır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların kısa görev tanımı ve taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli, Dikkatli ve planlı çalışabilen, organizasyon becerisi gelişmiş Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan , İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Nazilli’ de ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Fotoğraflı , Güncel CV'ye sahip, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Muhasebe Uzmanı Aydın Uğur Soğutma A.Ş.
Kıdemli Muhasebe UzmanıUğur Soğutma A.Ş.
Ülkemizde sektöründe lider konumda bulunan 142 ülkeye ihracat gerçekleştiren, bünyesinde 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan UĞUR Şirketler Grubu, kuruluşu olan UĞUR Soğutma A.Ş.’ de Yönetim Muhasebesi bölümünde ''Kıdemli Muhasebe Uzmanı”  olarak görevlendirilecek,·         Üniversitelerin Maliye, Muhasebe, İşletme vb. bölümlerinden mezun,·         En az 5 yıl mesleki deneyime sahip,·         ERP işletim sistemleri konusunda tecrübeli (Tercihen  SAP konusunda bilgi sahibi),·         Bağımsız denetim konusunda tecrübeli veya ekip çalışmasında yer almış olan,·         Vergi mevzuatına hakim,·         Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, E-Fatura, E-Defter uygulamaları, E-Bildirge ve E-Beyanname, KDV iadeleri, yatırım teşvik, ithalat-ihracat ve gümrük uygulamaları konularına hakim,·         Analitik düşünme yetkinliği gelişmiş, çözüm odaklı ve detaylara önem veren,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı