ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


Ünlü Teknik, 1979 yılından beri Dünyanın önde gelen markalarının mekanik güç aktarım ürünlerini Türkiye genelinde 3000’den fazla endüstriyel kuruluş ve ticari firmaya ulaştırmaktadır. Ürün tedarikinin yanı sıra  mühendis ve teknisyen kadrosu ile sanayi kuruluşlarına kestirimci bakım, mekanik tamir ve güç aktarım ürünleri için proje danışmanlık hizmetleri vermektedir.
 
Ünlü Teknik, İzmir, İstanbul Avrupa, Gebze ve Bursa’daki ofis/depoları ve Türkiye genelinde birçok şehirde yerleşik olarak görev yapan geniş kadrosuyla yerli ve uluslararası birçok üreticinin alanında tercih edilen tedarikçisidir.
 
Sektörüne birçok yenilik getirerek büyümeye devam eden Ünlü Teknik’in başarısının sürdürülebilir olmasının tabanında yetkinlikleri ve becerileri geliştirilmiş bireyler olduğu bilinci ile eğitim programları oluşturularak kurum değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın gelişimi sağlanmakta ve geleceğin yönetici adayları hazırlanmaktadır.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanları,Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.unluteknik.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mali İşler ve Finans Yöneticisi İzmir ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
Mali İşler ve Finans YöneticisiÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
ÜNLÜ TEKNİK Rulman San. Tic. A.Ş.mekanik güç aktarım ürünleri üzerinde uzmanlaşmış, ülke çapında 10 farklı noktada 140 kişilik yenilikçi ve dinamik kadrosu ile 35 yıldır hizmet veren bir tedarik ve mühendislik şirketidir.Firmamızın İzmir Genel Müdürlüğünde görev almak üzereMali İşler ve Finans Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara, Antalya... ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
Satış TemsilcisiÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
Rulman ve Güç Aktarım Ekipmanları Satışı ve Mühendislik Hizmetleri Yapmakta Olan 35 Yıllık Köklü  Firmamızda, Endüstriyel, Toptan ve Otomotiv Yedek Parça Satış Birimlerinde Görev alacak Tecrübeli  Satış Mühendisleri ve Satış TemsilcileriAramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cari Hesap Uzmanı İzmir ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
Cari Hesap UzmanıÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
ÜNLÜ TEKNİK Rulman San. Tic. A.Ş. mekanik güç aktarım ürünleri üzerinde uzmanlaşmış, ülke çapında 10 farklı noktada 140 kişilik yenilikçi ve dinamik kadrosu ile 35 yıldır hizmet veren firmamızın İzmir Genel Müdürlüğünde görev almak üzere Cari Hesap Uzmanı  aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme, İktisat, Maliye) Alanında en az 5 yıl deneyimli Çek, senet ve cari hesap takibinde bilgili Netsis ve MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, Takip yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışan, Yenilikçi, Motivasyonu Yüksek, Takım Ruhuna Yatkın İletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün, Bay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı