ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


Ünlü Teknik, 1979 yılından beri Dünyanın önde gelen markalarının mekanik güç aktarım ürünlerini Türkiye genelinde 3000’den fazla endüstriyel kuruluş ve ticari firmaya ulaştırmaktadır. Ürün tedarikinin yanı sıra  mühendis ve teknisyen kadrosu ile sanayi kuruluşlarına kestirimci bakım, mekanik tamir ve güç aktarım ürünleri için proje danışmanlık hizmetleri vermektedir.
 
Ünlü Teknik, İzmir, İstanbul Avrupa, Gebze ve Bursa’daki ofis/depoları ve Türkiye genelinde birçok şehirde yerleşik olarak görev yapan geniş kadrosuyla yerli ve uluslararası birçok üreticinin alanında tercih edilen tedarikçisidir.
 
Sektörüne birçok yenilik getirerek büyümeye devam eden Ünlü Teknik’in başarısının sürdürülebilir olmasının tabanında yetkinlikleri ve becerileri geliştirilmiş bireyler olduğu bilinci ile eğitim programları oluşturularak kurum değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın gelişimi sağlanmakta ve geleceğin yönetici adayları hazırlanmaktadır.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanları,Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.unluteknik.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Yöneticisi/Yönetmeni İzmir, Kocaeli ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
Depo Yöneticisi/YönetmeniÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş
ÜNLÜ TEKNİK, mekanik güç aktarım ürünleri üzerinde uzmanlaşmış, ülke çapında 10 farklı noktada 150 kişilik yenilikçi ve dinamik kadrosu ile hizmet veren bir tedarik ve mühendislik şirketidir. Firmamızın;İzmir Merkez Depo ve Gebze Lojistik Merkezindegörevlendirilmek üzere“Depo Yönetmeni” pozisyonunda çalışacaktakım arkadaşları arıyoruz. Üniversite yada Yüksekokul mezunu, Depo-nakliye operasyon yönetimi konusunda minimum 4 yıl deneyimli Depolama süreçleri, sevkiyat, mal kabul süreçlerinin yönetiminde deneyimli Depo, Sayım, Kontrol ve Stok süreçlerine hakim, MS Office, ERP paket programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Barkod sistemi konusunda bilgi ve deneyime sahip Ekip yönetme becerisine sahip Operasyonel mükemmellik ve süreç iyileştirme uygulamalarında deneyim sahibi  Planlama, organizasyon ve takip yeteneği yüksek Müşteri memnuniyeti odaklı Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı