URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş., 1980 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 
Projelendirme aşamasından satış sonrası servislere kadar tüm süreçlerde inşaat, restorasyon, rafineri ve teknik izolasyon firmalarına destek olmaktadır. 
Endüstriyel kalıp teknolojisi konusunda Türkiye'de öncü olan URTİM, %70 ihracat oranıyla 33 ülkeye ihracat yapmaktadır. 
İstanbul'da 21.000 metrekare ve 15.000 metrekare iki fabrikada, %80 otomasyon ile robotik hatlarda üretim yapan URTİM'in, Romanya'da ve Rusya'da URTİM-RO ve URTİM-RU firmaları bulunmaktadır. 

URTİM FORMWORK SCAFFOLDING SYSTEMS was founded in 1980 in Istanbul to provide complete services in formwork-scaffolding engineering from the beginning of the project to the after sales services for construction, restoration, refinery and technical insulation companies. 
URTİM, the leading producer company in Turkey's industrial formwork market , also exports to 33 countries with 70% export ratio. 
The factories in Istanbul are 21.000 square meter and 15.000 square meter where 80% production is full automated by robots. URTIM also have companies in Romania and Russia as URTIM-RO and URTIM-RU.

Please visit for further information ; 
www.urtim.com

"forms the solution"

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.urtim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Arge Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Arge MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Kaynak Proses Tasarım konusunda  tecrübeli , Tübitak /TEYDEB vb.projeler de deneyim sahibi, Çok iyi prezantasyon,dökümantasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen , Askerlik hizmetini tamamlamış,  Ar&Ge Mühendisi arayışımız bulunmaktadır,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Animasyon ve Görsel Tasarım UzmanıURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversite veya  yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun (tercihen endüstriyel tasarım mezunu),25-35 yaş arasında, minumum 3 yıl deneyimli, Solidworks, After fx, Illustrator, After Effects , Photoshop , 3DS MAX,  V-ray, Autocad 3D, Autodesk İnvertor programlarını kullanabilen.İyi derecede İngilizce bilen, Gelişime açık, yenilikçi, üretken, İletişim becerileri yüksek, yaratıcı, ekip çalışmasına yatkın, Titiz, dikkatli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş. Animasyon ve Görsel Tasarım uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Müdürü İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Teknik Ofis MüdürüURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen alanında yüksek lisans yapmış,• Alanında en az  10 yıl deneyimli ve en az 4 yıl şantiye tecrübesi bulunan,• Betonarme yapı projelerinin tasarım ve statik hesaplarında deneyimli,• Tercihen kalıp ve iskele sektöründe deneyimli,• SAP2000, Autocad, MS Office programlarına iyi derecede hakim,• İyi derecede İngilizce bilen,• Analitik ve sonuç odaklı,• İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneği kuvvetli,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,"Teknik Ofis Müdürü" takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Dokümantasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Teknik Dokümantasyon UzmanıURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İngilizce / Tercihen Almanca bilen, MS Office programlarına hakim, Daha önce beyaz eşya/ inşaat malzemeleri üretim sektöründe çalışmış, Kullanım kılavuzu, teknik bilgi dökümanları, statik hesaplama, statik analiz yapabilen,Autocad, SAP2000, Solidworks  programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazım becerileri yüksek, Teknik Dokümantasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İç Denetim UzmanıURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin, İşletme Mühendisliği, İktisat, Ekonometri  ve benzeri bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilen En az 5 yıl firma içi denetim tecrübesi bulunan, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Süreç analizi ve süreç yönetimi konularına hakim, Finansal, operasyonel süreçlerinin denetimi konusunda tecrübe sahibi,  Bay/Bayan (Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak) Dengeli, düzeyli, kaliteli iletişim becerisine sahip, Analitik düşünme becerisine sahip, Planlama, zaman yönetimi ve organizasyon becerisine sahip, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Raporlama ve etkili sunum kabiliyetine haiz,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Kaynak MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Şirketimizin Kalite Departmanında görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan veya yetiştirilmek üzere Uluslararası Kaynak Mühendisliği eğitimini tamamlamış ve sertifika sahibi, Teknik şartname ve standartlara hakim Teknik resim okuyabilen İyi seviyede İngilizce bilen MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim yeteneği olan Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış         Kaynak Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Sorumlusu İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İhracat Bölge SorumlusuURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Inşaat veya Makine Mühendisliği  bölümlerinden mezun; Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak fransızca bilen İhracatın tüm aşamalarına vakıf ve yürütebilecek; Firma temsil yeteneğine sahip; Yurtdışı seyahat deneyimi olan ve seyahat engeli bulunmayan; Yeni pazarlar oluşturabilecek ve distribütör yönetimi yapabilen; Kalite ve müşteri odaklı düşünebilen; Uluslararası vizyon sahibi, görevinin tüm unsurlarını yönetebilecek yönetsel ve liderlik becerilerine sahip;Başarılı ve sonuç odaklı; Prezantabl, iletişim yeteneği güçlü; Microsoft Office ve Autocad programlarını çok iyi kullanabilen, Titiz, dikkatli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EXECUTIVE ASSISTANT İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
EXECUTIVE ASSISTANTURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Excellent communication skills in English and Turkish and the ability to work effectively across the organization.Smart looking and elegant and has friendly personality. Ability to understand and help manage the executive’s business priorities Initiative self-disciplined and self-motivated. Excellent persuasion and interpersonal skills.   Very well-organized with attention to details and accuracy.   Ability to work independently. Computer literate especially MS.Office applications, Adobe will be a plus, as well as internet & social media.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Muhasebe UzmanıURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Tercihen Üniversitelerinin İşletme, İktisat, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun,Tek düzen hesap planı, beyanname uygulamalarına hakim, Muhasebe uygulamaları konusunda  asgari 5 yıl tecrübeli  MS Office ve Muhasebe ERP  programlarını iyi derecede kullanabilen(Tercihen canias)İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk bilinci ile hareket eden,Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı Tercihen Arnavutköy, Avcılar, Beylikdüzü ,Esenyurt lokasyonlarında ikamet eden Muhasebe Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Kalite MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Kalite Mühendisi olarak en az 5 yıl deneyimli Ms Office programlarına hakim İyi seviyede İngilizce bilen, Kalite Güvence ve Kalite Sistemleri konusunda bilgi sahibi Analitik düşünceye sahip, iletişimi güçlü Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve takipçi Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı