URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş., 1980 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 
Projelendirme aşamasından satış sonrası servislere kadar tüm süreçlerde inşaat, restorasyon, rafineri ve teknik izolasyon firmalarına destek olmaktadır. 
Endüstriyel kalıp teknolojisi konusunda Türkiye'de öncü olan URTİM, %70 ihracat oranıyla 50 ülkeye ihracat yapmaktadır. 
İstanbul'da 21.000 metrekare ve 15.000 metrekare iki fabrikada, %90 otomasyon ile robotik hatlarda üretim yapan URTİM'in, Romanya'da ve Rusya'da URTİM-RO ve URTİM-RU firmaları bulunmaktadır. 

URTİM FORMWORK SCAFFOLDING SYSTEMS was founded in 1980 in Istanbul to provide complete services in formwork-scaffolding engineering from the beginning of the project to the after sales services for construction, restoration, refinery and technical insulation companies. 
URTİM, the leading producer company in Turkey's industrial formwork market , also exports to 50 countries with 70% export ratio. 
The factories in Istanbul are 21.000 square meter and 15.000 square meter where 90% production is full automated by robots. URTIM also have companies in Romania and Russia as URTIM-RO and URTIM-RU.

Please visit for further information ; 
www.urtim.com

"forms the solution"

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.urtim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma ve Lojistik Müdürü İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Satınalma ve Lojistik MüdürüURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Teknik Satınalma ve benzer yöneticilik görevinde en az 5  yıl tecrübeye sahipMetal boru, profil alımı  konusunda  deneyim sahibi Tedarikçi Geliştirme Yönetimi  konusunda tecrübeli LME ve takibi konusunda tecrübeli , İthalat ve  yurtdışı lojistik operasyon yönetim tecrübesi bulunan Depo yönetimi tecrübesine sahip Satınalma bütçesi ve eleman yönetiminde  deneyim sahibi Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan İletişim becerileri yüksek İyi derecede İngilizce bilen  Sigara içmeyen /mesai saatleri dışında içen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Sorumlusu İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İhracat Bölge SorumlusuURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Inşaat  Mühendisliği  bölümlerinden mezun; Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak fransızca bilen İhracatın tüm aşamalarına vakıf ve yürütebilecek; Firma temsil yeteneğine sahip; Yurtdışı seyahat deneyimi olan ve seyahat engeli bulunmayan; Yeni pazarlar oluşturabilecek ve distribütör yönetimi yapabilen; Kalite ve müşteri odaklı düşünebilen; Uluslararası vizyon sahibi, görevinin tüm unsurlarını yönetebilecek yönetsel ve liderlik becerilerine sahip;Başarılı ve sonuç odaklı; Prezantabl, iletişim yeteneği güçlü; Microsoft Office ve Autocad programlarını çok iyi kullanabilen, Titiz, dikkatli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı