URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


“Çözümü şekillendirir ve güvenle yükselir” 

URTİM kalıp ve iskele sektöründe global bir markadır. 1980 yılından beri 50 farklı ülkede 4000’ den fazla projeyi tamamlamanın gururunu taşıyoruz. Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve takım arkadaşlarımıza olan bağlılığımızı gösteren temel değerlerimiz sayesinde büyük çaplı konut ve endüstriyel yapılarla, rafineri projelerine üstün kalitede ve güvenlikte çözümler üretiyoruz. 

URTİM olarak amacımız, üstün kalitede ürünleri konusunda uzman ve profesyonel ArGe mühendislerimiz ile tasarlamak ve en son teknoloji robotik tesislerimizde üretmek. 

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına ve diğer uluslararası standartlara göre sertifikalandırılmakta ve üretilmektedir. 40 yıla yakın tecrübemiz ve çözüm odaklı mühendis ekibimiz sayesinde URTİM projenin başlangıcından satış sonrası hizmetlere kadar hep zamanında ve güvenli çözümler sunar. 

URTİM, dünya çapında endüstriyel uygulamalar için yüksek yetkinliğe sahip ve onaylanmış bir kuruluştur ve Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya’ ya % 70 oranında ihracat yapmaktadır. URTİM Engineering News-Record, ENR listesinde yer alan inşaat ve petro-kimya firmalarının tescilli iskele ve kalıp tedarikçisi firmasıdır.

Daha detaylı bilgi için lütfen www.urtim.com sitesini ziyaret ediniz. 


“We form the solution and rise for the safety”

URTIM is a global brand respected for formwork and scaffolding business. Since 1980 we have successfully completed more than 4,000 projects in more than 50 countries. With our core values we are committed to our customers, suppliers and team members to deliver high-end and safe solutions in large-scale residential and industrial constructions and major refinery projects.

URTIM was founded as a family-owned company in Istanbul. Our goal is to create high-end products with our superior proficient R&D in engineering and state of the art robotic production technology.
                          
Our products are manufactured & certified according to European standards as well as other international standards. Thanks to our nearly 40 years of experience and to our solution oriented engineering team URTIM has always efficient work cycle and offers solid safety from the project start to after sales services.
URTIM is recognized and competent producer in industrial applications worldwide; exporting systems to Europe, America, Middle East, Africa and Asia with the 70% export ratio. Urtim is a registered and current scaffolding supplier of some of the biggest Construction and Petrochemical Companies listed in Engineering News-Record, ENR.  

For further information please visit 
www.urtim.com

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.urtim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Temizlik GörevlisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
URTİM Hadımköy Fabrikası için üretim bölümünde çalışmak üzere temizlik personeli aranmaktadır.Sigara kullanmayan ve Hadımköy'e yakın ikamet eden adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İnsan Kaynakları MüdürüURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İstanbul Hadımköy fabrikamızda istihdam edilmek üzere,İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl yöneticilik yapmış ve en az 15 yıl kurumsal çalışma tecrübesi olan,Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği mezunu)Tercihen İnsan Kaynakları Bölümü’nde Yüksek Lisans Derecesine sahip, Liderlik, temsil ve sunum kabiliyeti yüksek, Süreç planlama analiz geliştirme ve organizasyon yeteneği gelişmiş ve analitik düşünebilen,Personel Seçme Yerleştirme, Eğitim, Kariyer, Performans Yönetimi, Bordro Özlük, İş Kanunu, SGK ile ilgili mevzuat süreçlerine hakim,Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip yönetim becerisi üst seviyede, Microsoft Office programlarını, personel özlük programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 50 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İnşaat MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, AUTOCAD programını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen şantiye tecrübesi olan, Tercihen SAP 2000 programını bilen, Takım ruhuna sahip, dinamik, çalışkan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (tercihen Hadımköy bölgesine yakın)Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Teknik RessamURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Meslek Lisesi veya M.Y.O ilgili teknik bölümlerinden mezun, (Tercihen Makine Resim Konstrüksiyon, Makine Ressamlığı, İnşaat Teknikerliği veya Makina Teknikerliği)* Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen ve teknik resim kurallarına hakim,* AutoCAD programını iyi derecede kullanabilen,* Tercihen SolidWorks programını kullanabilen,* Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen,* Ölçü aletlerini kullanabilen (Kumpas ile ölçme hususunda bilgi sahibi),* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Müşteri odaklı bakış açısına sahip, * Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,* Sigara kullanmayan, " Teknik Ressam" çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Arge MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Kaynak Proses Tasarım konusunda  tecrübeli , Tübitak /TEYDEB vb.projeler de deneyim sahibi, Çok iyi prezantasyon,dökümantasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen , Askerlik hizmetini tamamlamış, ARGE Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Koordinatörü İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Satış Pazarlama KoordinatörüURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İnşaat Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,  Yazılı ve sözlü İngilizce iletişimi güçlü, B2B kurumsal satış ve satış yönetimi tecrübesine sahip, İnşaat veya Yapı Malzemesi sektöründe deneyimli, Hizmet kalitesini her zaman ileri taşımayı hedefleyen,  İletişimde güçlü,  Analitik düşünme ve müzakere yetkinliğine sahip,  Sonuç odaklı ve öngörülü,  Problem çözmeyi seven,  B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen,  Çalışma saatlerinde esnek olabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
StajyerURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Yapı Öğretmenliği, Mimarlık, İnsan Kaynakları, Grafik Tasarım, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinde son sınıf öğrencisi,Tercihen ingilizce ve/veya Fransızca bilen,Staj yaparak kendini geliştirmek ve eğitimine katkı sağlamak isteyen,En az haftanın 3 günü çalışabilecek,Takım çalışmasına uyumlu, öğrenmeye açık, iletişimi güçlü,İyi derecede mesleğiyle ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen,Sigara kullanmayan,İleride istihdam edilmek üzere yetiştirilecek Stajyer takım arkadaşları aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Bakım MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik ve elektrik bakım konularında en az 5 yıl iş tecrübesi olan, PLC  konusunda deneyimli, TPM,SMED, PM konularında bilgili, Ekip yönetiminde deneyimli, Disiplin sahibi, çözüm odaklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Uzman İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Teknik UzmanURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Yapı Öğretmenliği, Mimarlık bölümlerinden mezun,İyi düzeyde ingilizce bilen, AUTOCAD programını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen şantiye tecrübesi olan, Tercihen SAP 2000 programını bilen ve statik bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Takım ruhuna sahip, dinamik, çalışkan Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (tercihen Hadımköy bölgesine yakın)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Sekreteri İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Santral SekreteriURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
URTİM A.Ş. Hadımköy merkezinde istihdam edilmek üzere,En az Lise, Büro Yönetimi ,Sekreterlik Yüksek Okul mezunu Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derece de İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Dinamik ve dış görünümüne önem veren, Güler yüzlü , diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş İç ve dış müşteri memnuniyetini karşılayabilecek , planlama ve organizasyon konularında yetenekli,Sigara kullanmayan  Santral Sekreteri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma ve Lojistik Müdürü İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Satın Alma ve Lojistik MüdürüURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
URTİM A.Ş.'nin Hadımköy merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. Bölümlerinden mezun,Satınalma ve Lojistik Müdürü olarak en az 7 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,İnşaat malzemelerine yönelik piyasa araştırması ve fiyat analizleri konularında deneyimli,İleri derecede İngilizce bilen, Yeni tedarik kaynakları ve hedef pazarlar araştırıp, iletişim kurabilecek, Güncel piyasa şartlarını takip edebilecek, MS Office ve ERP programlarına hakim, iyi derecede bilgisayar kullanabilen, Liderlik özelliği yüksek, temsil yeteneği ileri düzeyde, Sigara kullanmayan veya mesai saatleri dışında kullanan, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Genel BaşvuruURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Bu ilan URTİM A.Ş.  'Genel Başvuru' ilanıdır.Yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.Başvurularınız URTİM A.Ş. bünyesinde ileride oluşabilecek yurt içi ve yurt dışı tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.Başvuru için aranan temel nitelikler;Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak İyi düzeyde İngilizce bilgisi, tercihen ikinci bir dil bilmek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir.Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Firmamızın ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Asistanı İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Pazarlama AsistanıURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İstanbul Hadımköy'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzereÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Adobe Photoshop vb. programları kullanabilen, Tercihen Grafik Tasarım tecrübesi olan, Sosyal medya uygulamalarına hakim, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Araştırmacı, yenilikleri takip eden, Organizasyon ve temsil yeteneği olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Pazarlama Asistanı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Proje Satış MühendisiURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İstanbul Hadımköy'de faaliyet gösteren firmamız için 'Proje Satış Mühendisi' aramaktayız.Üniversitelerinin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, MS Office Programları ve Autocad programlarını kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Arapça, Fransızca vb. ikinci bir dil bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen kalıp ve iskele sektöründe deneyimi olan, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Sigara kullanmayan / mesai saatleri dışında kullanan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Müdürü İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Teknik Ofis MüdürüURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İstanbul Hadımköy merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde "Teknik Ofis Müdürü" takım arkadaşı aramaktayız.• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen alanında yüksek lisans yapmış,• Alanında en az  10 yıl deneyimli ve en az 4 yıl şantiye tecrübesi bulunan,• Betonarme yapı projelerinin tasarım ve statik hesaplarında deneyimli,• Tercihen kalıp ve iskele sektöründe deneyimli,• SAP2000, Autocad, MS Office programlarına çok iyi derecede hakim,• İyi derecede İngilizce bilen,• Analitik ve sonuç odaklı,• İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneği kuvvetli,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan  Sigara kullanmayan / mesai saatleri dışında kullanan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Sorumlusu İstanbul(Avr.) URTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
İhracat Bölge SorumlusuURTİM KALIP ve İSKELE SİSTEMLERİ
Tercihen üniversitelerin Inşaat  Mühendisliği, Mimarlık vb. bölümlerinden mezun,Daha önce yapı malzemeleri satışında deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak fransızca bilen İhracatın tüm aşamalarına vakıf ve yürütebilecek, Firma temsil yeteneğine sahip, Yurtdışı seyahat deneyimi olan ve seyahat engeli bulunmayan, Yeni pazarlar oluşturabilecek ve distribütör yönetimi yapabilecek, Kalite ve müşteri odaklı düşünebilen; Uluslararası vizyon sahibi, görevinin tüm unsurlarını yönetebilecek yönetsel ve liderlik becerilerine sahip,Başarılı ve sonuç odaklı, Prezantabl, iletişim yeteneği güçlü, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde ve Autocad programını orta düzeyde bilen,Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen, Titiz, dikkatli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı