VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ. 

Şirket Bilgileri

http://www.vefaprefabrik.com 

VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN TİC AŞ


VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Ekobord Yeni Nesil Levha ve Duv Sis. A.Ş.
SATIŞ SORUMLUSUEkobord Yeni Nesil Levha ve Duv Sis. A.Ş.
Eğitimler:·         Üniversitelerin lisans düzeyi bölümlerinden mezun,·         Tercihen Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Deneyim:·         Yapı malzemeleri alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,·         Bayi kanalı ve proje satışı yönetiminde bulunmuş,·         Tercihen cephe sektöründe deneyim sahibi. Kişisel Özellikler:·         İletişim yönü kuvvetli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi gerçekleştirmiş,·         Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü,·         Dinamik ve takipçi,·         Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,·         Araştırma yetkinliği gelişmiş,·         Müşteri odaklı ve müşteri portföy deneyimi sahibi, Ek Bilgiler:·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         Tercihen yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Seyahat engeli olmayan,·         Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ.
SATIŞ SORUMLUSUVEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ.
Eğitimler:·         Üniversitelerin lisans düzeyi bölümlerinden mezun,·         Tercihen Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·         Tercihen yüksek lisans yapmış. Deneyim:·         İnşaat, ön üretimli yapılar, gayrimenkul ve konut satış alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,·         Konut ve yaşam alanları satışı bayi yönetimi hakkında bilgi sahibi olan,·         Tercihen ön üretimli yapılar sektöründe deneyim sahibi. Kişisel Özellikler:·         İletişim yönü kuvvetli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi gerçekleştirmiş,·         Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü,·         Dinamik ve takipçi,·         Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,·         Araştırma yetkinliği gelişmiş,·         Müşteri odaklı ve müşteri portföy deneyimi sahibi, Ek Bilgiler:·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Seyahat engeli olmayan,·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANS UZMANI YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) VEFA HOLDİNG A.Ş.
FİNANS UZMANI YARDIMCISIVEFA HOLDİNG A.Ş.
Eğitimler: Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden (Maliye, İktisat vb.) mezun,Tercihen alanında yüksek lisans yapmış. Deneyim: Finansman uygulamaları alanından tercihen deneyimli.  Kişisel Özellikler: İletişim yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Dinamik ve takipçi. Ek Bilgiler: MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen ERP bilgisine sahip, Çok İyi derecede İngilizce konuşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANS UZMANI İstanbul(Asya) VEFA HOLDİNG A.Ş.
FİNANS UZMANIVEFA HOLDİNG A.Ş.
Eğitimler: Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden (Maliye, İktisat vb.) mezun,Tercihen alanında yüksek lisans yapmış. Deneyim: Finansman uygulamaları alanından en az 3 yıl deneyimli.  Kişisel Özellikler: İletişim yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Dinamik ve takipçi. Ek Bilgiler: MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen ERP bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Uluslararası finansal sistemler konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TASARIM YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) VEFA HOLDİNG A.Ş.
ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TASARIM YÖNETİCİSİVEFA HOLDİNG A.Ş.
Eğitimler:Üniversitelerin endüstriyel tasarım bölümlerinden mezun. Tercihen yüksek lisans ve doktora yapmış. Deneyim:Tasarım alının da en az 7 yıl deneyim sahibi, Mimarı tasarım uygulamaları projeleri konusunda deneyim sahibi, Uygulama projesi ve detay hazırlama konularına hakim, teknik, detay ve malzeme bilgisine sahip,Tercihen yurtdışı deneyimi olan, Tercihen çelik yapılar konusunda deneyim sahibi.  Kişisel Özellikler:İletişim yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Dinamik ve takipçi, Trendleri takip eden. Ek Bilgiler:İleri düzeyde Revit, Autocad, 3ds Max, Photoshop CS ve MS Office programlarını kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı olarak konuşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
INOVASYON YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) VEFA HOLDİNG A.Ş.
INOVASYON YÖNETİCİSİVEFA HOLDİNG A.Ş.
Eğitimler:Üniversitelerin mimarlık veya endüstrliyel tasarım bölümlerinden mezun. Tercihen yüksek lisans ve doktora yapmış. Deneyim:Tasarım alının da en az 7 yıl deneyim sahibi, Mimarı uygulama proje konusunda deneyim sahibi, Uygulama projesi ve detay hazırlama konularına hakim, teknik, detay ve malzeme bilgisine sahip,Tercihen yurtdışı deneyimi olan, Tercihen çelik yapılar konusunda deneyim sahibi.  Kişisel Özellikler:İletişim yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Dinamik ve takipçi, Trendleri takip eden. Ek Bilgiler:İleri düzeyde Revit, Autocad, 3ds Max, Photoshop CS ve MS Office programlarını kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilen ve akıcı olarak konuşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ İstanbul(Asya) VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ.
SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜVEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ.
Eğitimler:·         Üniversitelerin lisans düzeyi bölümlerinden mezun,·         Tercihen Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·         Tercihen yüksek lisans yapmış. Deneyim:·         İnşaat, ön üretimli yapılar, gayrimenkul ve konut satış alanında 5 yılı yöneticilik olmak üzere en az 15 yıl tecrübesi bulunan,·         İş geliştirme ve pazar araştırma konularında deneyim sahibi,·         Yurtdışı satış ve pazarlama alanında deneyim sahibi,·         Konut ve yaşam alanları satışı bayi yönetimi hakkında bilgi sahibi olan,·         Tercihen ön üretimli yapılar sektöründe deneyim sahibi. Kişisel Özellikler:·         İletişim yönü kuvvetli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi gerçekleştirmiş,·         Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü,·         Dinamik ve takipçi,·         Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,·         Stratejik bakış açısına sahip,·         Pazarlama ve satış alanından vizyon sahibi,·         Araştırma yetkinliği gelişmiş,·         Müşteri odaklı ve müşteri portföy deneyimi sahibi, Ek Bilgiler:·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilen, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Seyahat engeli olmayan,·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı