Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.vekmar.com.tr

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip firmalarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde işbirliğini sürdürmektedir.

Marmara ve Ege Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün en modern yönetim merkezine sahip, Vekmar Elektrik Sistemleri’nin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test etme, eğitim ve bakım operasyonlarını da gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, exproof motor uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında  lider konumda olan Vekmar Elektrik Sistemleri, bugün 50 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişme anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, etik değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz. 

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Aydınlatma,Elektrik - Elektronik Malzemeleri,Hizmet,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.vekmar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Prim
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satın Alma Destek Elemanı İstanbul(Asya) Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Satın Alma Destek ElemanıVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri Satınalma Departmanı’nda görevlendirmek üzere “Satınalma Destek Elemanı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunMS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilenİnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,İstanbul Anadolu Yakası’nda (Kurtköy, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe) ikamet edenSatınalma konusunda kariyer hedefi olan, yeni mezunÖğrenmeye ve gelişime açık Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Satış MühendisiVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. Satış Departmanı’nda, Alçak Gerilim Proje Kanalı bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin elektrik mühendisliği bölümlerinden mezunMS Office programlarını etkin kullanabilenSürücü ehliyetli, aktif araç kullanabilenSeyahat engeli bulunmayanTercihen İngilizce bilenKişisel ve mesleki gelişimine önem verenYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayan,İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden (Tuzla, Kurtköy, Kartal, Pendik, Maltepe)Satış mühendisi aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şantiye Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Bartek Elektrik Sistemleri
Şantiye Elektrik MühendisiBartek Elektrik Sistemleri
Enerji sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip iştirakçilerimizle, makine, ekipman ve yetişmiş dinamik personelimizle enerji taahhüt sektörünün lider olmaya aday kuruluşlarından biriyiz.Esnek çalışma saatlerine uyumlu görev alabilecek,Yurtiçi ve Yurtdışı şantiyelerde görev almaya manisi olmayan,Sürücü ehliyeti bulunan ve aktif sürücü olan,Autocad kullanabilen,Organizasyon, planlama ve ekip yönlendirme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan,En az 3 yıl şantiye tecrübesi bulunan,İstanbul Anadolu Yakası,Bostancı-Tuzla arasında ikamet eden.Elektrik Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı