Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.vekmar.com.tr

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip firmalarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde işbirliğini sürdürmektedir.

Marmara ve Ege Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün en modern yönetim merkezine sahip, Vekmar Elektrik Sistemleri’nin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test etme, eğitim ve bakım operasyonlarını da gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, exproof motor uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında  lider konumda olan Vekmar Elektrik Sistemleri, bugün 50 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişme anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, etik değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz. 

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Aydınlatma,Elektrik - Elektronik Malzemeleri,Hizmet,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.vekmar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Prim
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Muhasebe SorumlusuVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş Muhasebe Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği ya da İşletme Mühendisliği bölümünden mezun,Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,İnşaat maliyet muhasebesi tecrübesi olan,Detaylara dikkat eden, sonuç odaklı analitik düşünebilen, raporlama becerisi yüksek,Logo ve MC Office programlarına hakim,Aktif araç kullanabilen,Gebze, Çayırova, Kartal, Maltepe, Tuzla, Pendik, Kurtköy bölgelerinde ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış,30 yaşını aşmamış,Bay Muhasebe Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Hazırlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Bartek Elektrik Sistemleri
Teklif Hazırlama SorumlusuBartek Elektrik Sistemleri
MYO Elektrik Teknikerliği, Öğretmenliği veya Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun,Sürücü Ehliyeti bulunan ve aktif şekilde araç kullanabilen,İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,Autocad kullanabilen ve Autocad ortamında pano dizaynı yapabilen,Müşteriden gelen tekhat ve yükleme cetvellerini okuyabilen ve teklifini hazırlayabilen,Saha servislerini organize edebilecek,Müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek,Giyimine özen gösteren , iletişim kabiliyeti yüksek ve ikili ilişkileri kuvvetli,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Raporlama yapabilecek,AG pano teklifi ve imalatı konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan,Teknik altyapısı güçlü,Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,Organizasyon, planlama ve ekip yönlendirme özelliklerine sahipBay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakasında ( tercihen Tuzla, Pendik, Kurtköy, Kartal, Maltepe ) ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı