Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.vekmar.com.tr

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip firmalarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde işbirliğini sürdürmektedir.

Marmara ve Ege Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün en modern yönetim merkezine sahip, Vekmar Elektrik Sistemleri’nin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test etme, eğitim ve bakım operasyonlarını da gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, exproof motor uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında  lider konumda olan Vekmar Elektrik Sistemleri, bugün 50 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişme anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, etik değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz. 

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Aydınlatma,Elektrik - Elektronik Malzemeleri,Hizmet,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.vekmar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Prim
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir. Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip firmalarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde işbirliğini sürdürmektedir.Vekmar Elektrik Sistemleri’nde görevlendirilmek üzere "İnsan Kaynakları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin ilgili (İşletme, İktisat, Sosyoloji, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri vb.) bölümlerinden mezunİnsan kaynakları süreçlerine hakim ve alanında min. 5 yıl deneyimliYasal mevzuatı güncel olarak takip edenÖzlük işleri, tahakkuk uygulamaları hakkında bilgi sahibiPerformans yönetimi, görev tanımları, iş akış şemaları, işe alım ve işten çıkış fonksiyonlarında uygulama ve süreç yönetimi deneyimine sahipİyi düzeyde İngilizce bilenMS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilenEtkin iletişim becerilerine sahip, proaktifİnisiyatif alabilen ve çözüm odaklıTitiz, dikkatli ve düzenli çalışan, detaylara önem verenİşini sahiplenen ve takip eden, sorumluluk duygusu gelişmişİstanbul Anadolu Yakası’nda (Tuzla, Kartal, Maltepe, Pendik, Kurtköy) ikamet eden veya edebilecekAktif araç kullanabilenErkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Elektrik MühendisiVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.’de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin elektrik mühendisliği bölümünden mezunMS Office programlarını kullanabilenAutocad programında pano dizaynı yapabilenMüşteriden gelen tek hat ve yükleme cetvellerini okuyabilen, teklifini hazırlayabilenİngilizce bilenRaporlama yapabilenTeknik altyapısı güçlüMüşteri ziyaretleri gerçekleştirecekSürücü ehliyeti bulunan ve aktif şekilde araç kullanabilenİletişim kabiliyeti yüksek ve ikili ilişkileri kuvvetliYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışYeni mezun ya da yetiştirilmek üzere İstanbul Anadolu Yakası'nda (tercihen Tuzla, Pendik, Kurtköy, Kartal, Maltepe) ikamet eden elektrik mühendisi aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BATI MARMARA BÖLGE SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Bartek Elektrik Sistemleri
BATI MARMARA BÖLGE SORUMLUSUBartek Elektrik Sistemleri
Yetiştirilmek üzere,İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,Mühendis, Teknisyen veya Tekniker,Sektörle yakından ilgili,Vizyonu gelişmekte olan firmamıza değer katabileceğine inanan,Erkek adaylar için askerliğini yapan,Aktif olarak araç kullanabilen,Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Proje Uzmanı İstanbul(Asya) Bartek Elektrik Sistemleri
Otomasyon Proje UzmanıBartek Elektrik Sistemleri
Tam Zamanlı çalışacak.Askerlik görevini tamamlamış,Aktif araç kullanabilenTempolu ve eğitime açık olacak,Azimli, mesleğinde kariyer düşünen,Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şantiye Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Bartek Elektrik Sistemleri
Şantiye Elektrik MühendisiBartek Elektrik Sistemleri
Enerji sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip iştirakçilerimizle, makine, ekipman ve yetişmiş dinamik personelimizle enerji taahhüt sektörünün lider olmaya aday kuruluşlarından biriyiz.Esnek çalışma saatlerine uyumlu görev alabilecek,Yurtiçi ve Yurtdışı şantiyelerde görev almaya manisi olmayan,Sürücü ehliyeti bulunan ve aktif sürücü olan,Autocad kullanabilen,Organizasyon, planlama ve ekip yönlendirme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan,En az 3 yıl şantiye tecrübesi bulunan,İstanbul Anadolu Yakası,Bostancı-Tuzla arasında ikamet eden.Elektrik Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı