Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.vekmar.com.tr

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip firmalarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde işbirliğini sürdürmektedir.

Marmara ve Ege Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün en modern yönetim merkezine sahip, Vekmar Elektrik Sistemleri’nin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test etme, eğitim ve bakım operasyonlarını da gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, exproof motor uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında  lider konumda olan Vekmar Elektrik Sistemleri, bugün 50 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişme anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, etik değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz. 

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Aydınlatma,Elektrik - Elektronik Malzemeleri,Hizmet,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.vekmar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Prim
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Sorumlusu-OEM Kanalı İstanbul(Avr.), ... Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Bölge Satış Sorumlusu-OEM KanalıVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş’nin Satış Departmanı’nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen elektrik - elektronik, endüstriyel elektrik fakültelerinden mezunMS Office programlarını etkin kullanabilenOryantasyon için üç ay süreyle Tuzla Tepeören’de bulunan merkez ofiste çalışabilecek (Bu süre içinde kurumun lojmanında kalabilecek)Oryantasyonun tamamlanmasının ardından Avrupa Yakası’nda ikamet edebilecekSürücü ehliyetli, aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayanKişisel ve mesleki gelişimine önem verenYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayanYeni mezun ya da yetiştirilmek üzereOEM Kanalı Bölge Satış Sorumlusu aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
SekreterVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş
Vekmar Elektrik Sistemleri’nde görevlendirilmek üzere “Sekreter” arayışımız bulunmaktadır.Tercihen meslek yüksek okulu, büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu,Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimliMS Office yazılımlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilenRaporlama, dosyalama ve dokümantasyon işlerini yürütebilenTüm operasyonel süreçlerde diğer departmanlara da gerektiğinde destek verebilecekİletişimi güçlü, diksiyonu düzgünTakım çalışmasına yatkın ve çözüm odaklıDikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunanİstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden (Pendik, Kurtköy, Tuzla, Kartal, Maltepe)Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı