Vektora Bilişim Teknolojileri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


www.vektora.com

VEKTORA Bilişim Teknolojileri


 

 Vektora, Türkiye’de hem SAP’nin hem de Microsoft’un Gold Partneri olarak müşterilerinin her türlü bilişim gereksinimini karşılamaya yönelik altyapısı ile 12 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet veren ve 190’ın üzerinde danışmanıyla küçük ölçekli firmalardan Türkiye’nin önde gelen holdinglerine kadar uçtan uca çözüm sağlayıcı bir teknoloji ve danışmanlık firması olarak SAP’nin en büyük iş ortakları arasında yer almaktadır.
Vektora, SAP çözümleri kapsamında ERP, CRM, İşAnalitikleri, very Tabanı ve Teknolojileri, SAP Mobil Uygulama ve Fiori ekipleriyle SAP’nin on-premise(yerinde) ve on-demand (bulut) çözümlerinin tamamına yakınında faaliyet göstermektedir.
Vektora, Microsoft teknolojilerinde de; MS SharePoint, Intranet, Mobil Uygulamalar, E-Ticaret (B2B-B2C), Call Center ve Entegrasyon Çözümleri, E-Fatura ve Bulut Uygulamalar kapsamında hizmetler sunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri kapsamında ise; iş süreçleri danışmanlığı, bakım-destek hizmetleri, proje yönetimi, kullanıcı deneyimi (UX) ve etkileşim tasarımı (ID) danışmanlığı hizmetleri sunmakta olan Vektora, yurt içi ve yurt dışında önemli referans projeler gerçekleştirmektedir.

Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Kullandığınız iş sistemleri üzerinde yeni arayüz, rapor ve Add-On çözüm uygulamaları geliştiriyoruz. SAP standardına ek yazılım geliştirme çalışmalarımızda, SAP platformunun standartlarına uyarak sistem bütünlüğünü korumayı uygulayacağımız çözümün temel anlayışı olarak görüyoruz. 

Yaptığımız bu çalışmalara ilave olarak, Microsoft .NET ve Java tabanlı platformlar üzerinde en ileri uygulama geliştirme teknolojilerini kullanarak, firmanızın ihtiyaçlarına göre şekillenen sharepoint, e-ticaret , e-iş , masaüstü ve veritabanı uygulama çözümlerini geliştiriyoruz.

 

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı kapsamında; sistemlerin teknik altyapı ihtiyaçlarının belirlenmesini, tasarımını, canlı kullanıma geçirilmesini, kopyalanmasını, versiyon yükseltimini gerçekleştiriyoruz. 
Bilgi ve kalite geliştirme odaklı metodolojimizle sistemlerin sürekli güncel ve yüksek performansla kullanılmasını sağlıyoruz. Kurumun sistem yönetim ekibiyle birlikte çalışarak eksiklikleri gideriyor, ekibi yönlendiriyor ve SAP sistemlerinde periyodik sistem check-up çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Her uygulamanın yeni sürümü çıktığında şirketlerde bu yeni yapıya adaptasyon sıkıntısı yaşanır. Biz, SAP uygulamalarının yeni sürümlerinin devreye alınması projelerinde verdiğimiz teknik danışmanlık hizmetlerimiz ile bu sorunları ortadan kaldırarak, firmaların işlerine odaklanmalarını ve yeni yapıya en hızlı şekilde adapte olmalarını sağlıyoruz.

Sistem Entegrasyon

Günümüzde, firmalar pek çok farklı uygulama için, birbirinden farklı teknolojik altyapıları çözüm olarak kullanmak durumunda kalıyorlar. İşte tam da bu noktada, Vektora olarak, bu birbirinden bağımsız görünen altyapı ve uygulamaların tek bir altyapıymış gibi kullanımına olanak verecek sistem entegrasyon çözümlerimizi sunuyoruz. Böylece, teknik olarak artan şiket verimliliğine ek olarak, sistemlerarası karmaşayı ortan kaldırıp, güvenilir, izlenebilir, geliştirilebilir altyapılara kavuşulmasını sağlıyoruz.

SAP Uygulama Danışmanlığı:

SAP çözümleri hizmetlerimizle şirketlere, müşteriler, tedarikçiler, lojistik ortaklar, finansal hizmet sağlayıcılar ve çalışanlar arasındaki ilişkileri yönetme olanağı sağlıyoruz. Böylece, verimlilik ve kârlılık elde edilmesini mümkün kılıyoruz.

Business Intelligence (Veri Ambarı), Müşteri İlişkileri Yönetimi (SAP CRM), Kurumsal Kaynak Planlama (SAP ECC), Enterprise Portal, SAP NetWeaver projelerinde yazılım ve teknik danışmanlık hizmetlerimizle firmaların yanındayız.

 

Proje Yönetimi

Uyguladığımız proje yönetimi metodolojisi sayesinde, firmaların proje çalışmalarının planlanan kalite, maliyet ve zamanlama içerisinde tamamlanmasını sağlıyoruz. Proje yönetimi metodolojimiz ile firmaların projelerinde kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar yapmalarını olanaklı kılıyor, planlanan gelişimleri gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim Danışmanlığı


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)

Diğer: -Şirket katkı paylı Bireysel Emeklilik Sistemi -30 aylık amortisman süreci sonunda çalışanın zimmetine geçirilecek laptop ve telefon -Şirket hattı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Vektora Bilişim Teknolojileri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP BW-BI Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Vektora Bilişim Teknolojileri
SAP BW-BI DanışmanıVektora Bilişim Teknolojileri
VEKTORA; SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılımdanışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır.Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak BI , Mobil Çözümlerde referanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir.E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.·  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,( tercihen Endüstri, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği , Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik vb )·  SAP BW/BI modüllerinin herhangi birinde en az 2 yıl danışmanlık yapıp tam zamanlı görev almış,·  En az 3 SAP projesinde fonksiyonel danışman olarak görev almış,·  Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilen,·  Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı,·  Ekip çalışmasına yatkın, liderlik yapabilecek ve dinamik şirket yapısına uyum sağlayabilecek,·  İnsan ilişkilerinde başarılı, güçlü iletişim becerisine sahip,·  Seyahat engeli olmayan,·  İyi derecede ingilizce bilmesi beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Vektora Bilişim Teknolojileri
AR-GE Proje YöneticisiVektora Bilişim Teknolojileri
4 yıllık üniversite mezunu (Tercihen Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve diğer Mühendislik Bölümleri mezunu)Tercihen Yüksek Lisans / Doktora Mezunu ya da öğrencisi olan Mükemmel derecede İngilizce bilen (Tercihen yurtdışı proje deneyimi olan) Proje yönetiminde en az 2 yıl, toplam olarak en az 4 yıl deneyim sahibi olan,Ar-Ge Metodolojisi ve kavramlarına hakim, Tercihen ERP/yazılım teknolojileri tecrübesi olan ve yeni teknoloji adaptasyonu yüksekProje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim (Tercihen PMP sertifikası sahibi),Analitik, ilişki yönetiminde güçlü, metodolojik çalışmayı seven, Ekip çalışmasına yatkın, farklı birimler ile sözlü ve yazılı iletişimlerin yürütülme becerisi yüksek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Vektora Bilişim Teknolojileri
SAP Proje YöneticisiVektora Bilişim Teknolojileri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SAP Danışmanlığı alanında en az 3 yıl deneyimli, Kurumsal projelerde en az 3 yıl SAP projesi yöneticiliği/liderliği yapmış, Tercihen SAP Projesi yönetme tecrübesi olan, Süreç yönetim araçları ve sistemleri konusunda deneyimli, proje yönetimi yazılımlarını kullanımında deneyimli,Tercihen PMP (PMI onaylı) sertifikasına sahip, Takım çalışmasına istekli ve yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP SD ve MM Kıdemli Danışmanı/Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Vektora Bilişim Teknolojileri
SAP SD ve MM Kıdemli Danışmanı/DanışmanıVektora Bilişim Teknolojileri
VEKTORA; SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılım danışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır.Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak BI, Mobil Çözümlerde referanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir.E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Adaylarda aradığımız özellikler :Üniversitelerin özellikle Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,SAP SD veya MM modülünde tam zamanlı görev almış (Birden fazla projede aynı anda çalışmak tercih nedenidir),SAP SD veya MM modülünde en az 2 yıl danışmanlık yapmış, En az 2 SAP projesinde SD vaya MM danışmanı olarak görev almış, Yeni ürünleri öğrenmeye açık, Tercihen ABAP veya SRM konusunda bilgili, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, liderlik yapabilecek ve dinamik şirket yapısına uyum sağlayabilecek,Kendisine bağlı danışmanların gelişiminden sorumlu olacak, Güçlü iletişim yeteneğine sahip olan, Yurtdışı ve roll-out projelerde görev yapabilecek, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI/CO KIDEMLİ DANIŞMANI/DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Vektora Bilişim Teknolojileri
SAP FI/CO KIDEMLİ DANIŞMANI/DANIŞMANIVektora Bilişim Teknolojileri
VEKTORA; SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılım danışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır.Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak  BI, Mobil Çözümlerde referanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir.E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Adaylarda aradığımız özellikler :Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden (tercihen İşletme, İktisat bölümlerinden) veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP FI/CO modülünde tam zamanlı görev almış, SAP FI/CO modülünde en az 2 yıl danışmanlık yapmış, FI/CO modülü ve alt uygulamaları hakkında bilgi sahibi, En az 2 SAP projesinde FI/CO danışmanı olarak görev almış, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güçlü iletişim yeteneğine sahip olan, Yurtdışı ve roll-out projelerde görev yapabilecek, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR SAP PP CONSULTANT İstanbul(Avr.) Vektora Bilişim Teknolojileri
SENIOR SAP PP CONSULTANTVektora Bilişim Teknolojileri
We’re looking for a motivated, confident, and customer-focused Senior  SAP PP Consultant  to work with our growing client base. As SAP PP consultant you will participate on SAP implementation & rollout projects or SAP support & maintenance projects within production planning area. Desired Skills and Experience University degree Minimum 5+ years of hands-on experience with SAP PP solutions Have at least 3 full cycle project experience in PP Analytical approach to problem-solving; ability to use technology to solve business problemsFamiliarity with end-to-end SAP concepts Strong verbal and written communication skills; strong time-management and organizational skillsAbility to work in a fast-paced environment Proven ability to design and optimize business processes and to integrate business processes across various systems
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Vektora Bilişim Teknolojileri
Yazılım UzmanıVektora Bilişim Teknolojileri
VEKTORA; SAP ve Microsoft partneri olarak bilişim teknolojileri konusunda sektörün lider şirketlerine yazılım danışmanlığı yapan bir firmadır. Uygulama danışmanlığı, Yazılım geliştirme, Sistem entegrasyonları hizmetlerinin yanı sıra iş akışı, proje yönetimi, eğitim ve destek servisleri sağlamaktadır.Standart SAP ERP implementasyonlarının yanı sıra ürün ailesi olarak CRM, BI , Mobil Çözümlerde referanslara; sektörel olarak enerji, üretim, pazarlama, e-ticaret uygulamalarında referanslara sahiptir.E-ticaret, web uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları ve sistem entegrasyonları konusunda da güvenilir bir Microsoft iş ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Adaylarda aradığımız özellikler :Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun olan,C#, ASP.net ve .Net Framework konusunda 1-2 yıl tecrübeli olan, MS SQL Server veri tabanı ve web servis teknolojileri konusunda deneyim sahibi olan,Tercihen Microsoft SharePoint 2010 & 2013 yazılım geliştirme projelerinde 1-2 yıl tecrübesi olan,Tercihen Sharepoint Administration ve Sharepoint Workflow konusunda bilgi sahibi olan ve Custom Webpart geliştirmiş,Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı