Vestel A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.vestel.com.tr

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU


 

 

Kuruluş Tarihi
1984, Zorlu Holding bünyesine katılması 1994.

Holding Bağlantısı:
Zorlu Holding

Yönetim Kurulu Başkanı:
Ahmet Nazif Zorlu

İcra Kurulu Başkanı:
Enis Turan Erdoğan

Genel Merkez
Adres: Levent 199 - Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İstanbul
İnternet Adresimiz: www.vestelkariyer.com

Grup Şirketleri
Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. Organize Sanayi Bölgesi Manisa
Vestel Ticaret AŞ. İstanbul Şube, Levent 199 İstanbul

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, terfi ve yatay ilerlemeler ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Vestel, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur. Her çalışanımızın Grubumuzun ortak değerlerine sahip olmasını bekleriz. Grubumuzun çalışmak için özellikle tercih edilen bir kurum olmasını amaçlarız.  Kurumun esas olduğu ilkesi çerçevesinde, çalışanlarımızın beklentileri ile kurum beklentilerini dengeleriz. Çalışanlarımız arasında adalet ve fırsat eşitliği gözetiriz. Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik ederiz.  Her çalışanımızın işinin, her yöneticimizin de işyerinin sahibi olmasını bekleriz.  İnsan kaynakları yönetiminde yenilikleri izler, Grup ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirerek uygularız.

Seçme ve Yerleştirme Süreci

Vestel’in başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz Vestel’in öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel yetkinlikleri karşılamalarıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Beyaz EşyalarVestel A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 91
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bayi Satış Temsilcisi Ankara VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak,Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı Adana VESTEL A.Ş
Satış Destek UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip;Üniversitelerinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmuş, Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Shopper Marketing Specialist İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Shopper Marketing SpecialistVESTEL A.Ş
Bachelor’s degree in Business Administration, Industrial Design, Interior Design, Economics or relevant disciplines, from a reputable university.At least 2-3 years of experience in shopper marketing, retail marketing and marketing.Eager to create communicational and heuristic structures to attract shoppers.Project management and process improvement expertise for customer experience design.Excellent creative and at the same time analytical look with a strong rational approach.Creative and innovative approach to solving problems.  Candidate should bring new perspectives and ideas and  can look through the eyes of the customers.Familiar with quantitative research tecniques and interpretation of results. Proven analytical skills combined with an sense of aesthetics. Ability to work quickly and accurately on multiple projects concurrently. Strong time management skills with the ability to work to tight deadlines and handle the pressure of last minute requests.Excellent communication and collaboration skills with audience sensitivity. Ability to function as a team member and get along with others. Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Beşiktaş-Zorlu Center) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Beşiktaş-Zorlu Center)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik, Elektrik Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bakım konusunda 1-2 tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi ( Mersin) Mersin VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi ( Mersin)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Aksaray) Aksaray VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Aksaray)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Yenisahra) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Yenisahra)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Mağazalar Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Kurumsal Mağazalar Satış SorumlusuVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ekip yönetimi konusunda yetkin, planlama, koordinasyon, denetleme becerilerine sahip olmakÇok iyi derecede sözlü - yazılı iletişim, raporlama ve sunum becerisine sahipTercihen Elektronik Eşya, Beyaz Eşya sektöründe en az 5 yıl tecrübeli İş tanımını ve ekipleri sahiplenmek Analitik düşünce yapısına sahip olmak Edindiği bilgi ve tecrübesi ile muhtemel sorunları öngörüp bu durumlar için çözüm üretip standartları oluşturabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vesto Mağazalar Yetkilisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Vesto Mağazalar YetkilisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Gıda sektöründe mağaza kanalı yönetiminde en az 5 yıl deneyime sahip, Gıda sektörü saha operasyonları, mağaza ve kanal yönetimi, nokta ciro ve kampanya optimizasyonu gibi konularda bilgi sahibiAnalitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve  değişime kolay adapte olabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office ve tercihen SAP bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi Erzincan, Erzurum... VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstriyel TasarımcıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTELCITY' de yer alanVestel Beyaz Eşya Tasarım Müdürlüğü biriminde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office Programlarına hakim İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program bilgisi (Rhinoceros ,3d max-vray,coreldraw,photoshop, tercihen Pro-e gibi teknik programlar hakkında bilgi/deneyim sahibi)Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstriyel TasarımcıVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTELCITY' de yer alanElektronik Ar-Ge/Endüstriyel Tasarım biriminde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeye sahip Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office Programlarına hakim İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program bilgisi (Rhinoceros ,3d max-vray,coreldraw,photoshop, tercihen Pro-e gibi teknik programlar hakkında bilgi/deneyim sahibi)Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Seyahat engeli bulunmayan İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssüVestel Ticaret A.Ş.'de Satış Sonrası Hizmetler  biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek Gerekli durumlarda insiyatif alıp karar verebilecek Ekip çalışmasına yatkın Güçlü iletişim becerisi olan Öğrenmeye ve yeniliklere açık Seyahat engeli olmayan Benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Tasarım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp Tasarım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de  AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpları ve/veya plastik enjeksiyon üretimi konusunda bilgi sahibi,3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Unigraphics, Pro-Engineer, Solidworks, Catia, İdeas, vs.) konusunda bilgi sahibiİyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Makine Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
ARGE Makine MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa'nın teknoloji üssü Vestel A.Ş.'de AR-GE birimlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 3D ve 2D mekanik modelleme programlarında bilgi sahibi, Tercihen mekanik konstrüksiyon ve plastik enjeksiyon kalıpları konusunda deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek, Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Mühendisi Manisa VESTEL A.Ş
Kimya MühendisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli, İnsiyatif kullanabilen, sistematik çalışma prensibine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Researcher in IoT and Cloud Computing İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Researcher in IoT and Cloud ComputingVESTEL A.Ş.
Vestel is searching for a Researcher to be employed in Vestel Elektronik San. ve Tic. AŞ. Manisa OSB Central Plant.PhD degree in Computer Science/Engineering,  Electrical/Electronic Engineering, Software Engineering or equivalent/related field,At least 5 years of experience in either technical, professional or academic,Knowledge and proficiency inof modern software architectures and programming languagesExperience in Web application and developmentExperience in big data technologies are preferred (Hadoop, Java Map/Reduce, Hive, Spark SQL)Excellent command of written and verbal English,No military obligation for male candidates,Ability to operate successfully in a matrix organization,Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills,No travel restriction.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Bursa) Bursa VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (Bursa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Elektrik Elektronik Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Part Time Elektrik Elektronik MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de  Elektronik Grubu- Ar-Ge Departmanında görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip Part Time Test  Mühendisiarıyoruz.; Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü 3. sınıfı tamamlamış,Analitik düşünebilen,takım çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk alabilecek, sonuç ve süreç odaklı çalışabilecek         Takım arkadaşları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel  A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Tercihen kalite yönetim sistemi, problem çözme teknikleri (PEFMA, SPC) konusunda tecrübeli, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Üst düzeyde iletişim yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,  Seyahat engeli olmayan  İzmir veya Manisa'da ikamet eden/edebilecek,  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Yazılım Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Part Time Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Elektronik Grubu Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen yarı zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde 3. sınıfı tamamlamış olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  Haftanın en az 2 veya 3 günü işe devam edebilecek  Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  İzmir veya Manisa da ikamet eden          Takım arkadaşları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Sefaköy) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul- Sefaköy)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Zincir Mağazalar Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, En az 2 yıl zincir mağazalar satışında tecrübeli,  Seyahat engel durumu olmayan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araba kullanabilen, Zincir mağaza satışlarında deneyimi olan, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (Mersin) Mersin VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (Mersin)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu(Adapazarı) Sakarya VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu(Adapazarı)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu (İstanbul- Beylikdüzü) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu (İstanbul- Beylikdüzü)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl aktif satış ve yönetim tecrübesi olan,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul-Üsküdar) İstanbul(Asya) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul-Üsküdar)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul-Beşiktaş) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(İstanbul-Beşiktaş)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Adapazarı) Sakarya VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(Adapazarı)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen parekende ve teknolojik market deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Optical System Design Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerVESTEL A.Ş.
Optical System Design EngineerWe are searching for talented candidates who would like to affect Next generation Flat Panel Display Optical System Design by joining our R&D Department. The ideal candidate should have below mentioned qualifications; Graduated from Physics Engineering department of universities preferable with BSc, MSc or PhD, or graduated from Electrical Electronics Engineering department but focus on optical design subjects,Fluency in written and spoken English,Good communications and interpersonal relationship skills for effective teamwork,Availability to travel world-wide, No military obligation for male candidates,Ready to learn optical systems related with display panels,Easy with engineering tools and practical applications,Some optical application knowledge preferable,At least one optical design and simulation tool usage preferable,Product development knowledge preferable.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İzmir-Gaziemir) İzmir VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İzmir-Gaziemir)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (İzmir- Çeşme) İzmir VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi (İzmir- Çeşme)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayızÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip,Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Kalıp TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniverisitelerin Makine ve Kalıp Öğretmenliği, Plastik Teknolojisi,Makine veya  Makine Teknikerliğibölümlerinden mezun,3D/2D parça modelleme programlarından en az biri (Solidworks, Unigraphics, Catia - Tercihen Pro-Engineer) konusunda bilgi sahibi,Plastik enjeksiyon kalıbı ve metal kalıp konusunda tecrübeli veya yetiştirilmek üzereMS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa veya İzmir’de ikamet edebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
CRM UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünme yeteneğine sahip ve rakamlarla çalışmayı seven İletişim yönü kuvvetli Müşteri Analitiği, Segmentasyon, Veri Madenciliği, Kampanya Yönetimi bilgisine sahipRaporlama becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerliği tamamlamış çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VRF Sistemleri Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
VRF Sistemleri Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Makina Mühendisliği, iklimlendirme, mekanik, elektrik vb.. bölümlerinden mezun,Tercihen HVAC - özellikle VRF Sistemleri- satış ya da HVAC teknik servis alanlarından en az birinde 1-2 yıl tecrübeli,İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu, kendini geliştirmeye istekli, Müşteri ve sonuç odaklı, analitik özellikleri gelişmiş, Multi-task (çoklu görev) ortamında çalışmaya uygun, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Girişimci Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Girişimci TemsilcisiVESTEL A.Ş
İTÜ Teknokent içerisinde bulunan Vestel Ventures şirketimizde görev yapmak üzere;Tercihen Bilgisayar Mühendisliği bölümü 3. veya 4. sınıf öğrencisiGirişimcilik, girişim yatırımcılığı ve yeni iş fikirleri konularına ilgiliYeni ve teknolojik iş fikirlerini araştırmaya, incelemeye merak duyanSonuç odaklı ve içsel motivasyonu yüksek İletişimi güçlü Yüksek organizasyon kabiliyeti olan ''Girişimci Temsilcisi'' aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
LED Aydınlatma Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
LED Aydınlatma Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Avrupa'nın teknoloji üssü VESTEL'de görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşı arıyoruz;Üniversitelerin mühendislik,iktisadi idari bilimler fakültelerinden mezun, Led aydınlatma sektörüne ilgi duyan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Hedef odaklı çalışabilen, girişimci, dışa dönük, insan ilişkileri kuvvetli, İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de yer alan Vestel Beyaz Eşya A.Ş. bünyesinde Arge departmanında görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Yüksekokullarının Makina, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın İzmir yada Manisa da ikamet edebilecek Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Teknikeri İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Mekanik Tasarım TeknikeriVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu - Makine bölümünden mezunAutocad ve 3D tasarım programlarını kullanabilen Ms Office programlarına hakim Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Manisa veya İzmir'de ikamet eden Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş.
Bayi Satış Temsilcisi (İstanbul)VESTEL A.Ş.
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak,iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. İstanbul Levent ve Ataşehir’de bulunan ofislerimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, Satış alanında en az 1 sene aktif iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Görevlisi (İstanbul- Beşiktaş) İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Kasa Görevlisi (İstanbul- Beşiktaş)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Kasa Görevlisi '' aramaktayızEn az lise mezunu Tercihen minimum 1 yıl kasa işlemleri konusunda tecrübeli,Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan,Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı,Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Uygulama Uzman Yardımcısı İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
İhracat Uygulama Uzman YardımcısıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY'de İhracat Uygulama ve Planlama biriminlerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz :Türkiye’ nin önde gelen üniversitelerinin İ.İ.B.F. ve Denizcilik Fakültesi'nden mezunÇok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen Araştırmacı ve gelişime açık Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir veya Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Satınalma MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY'de Merkezi Satınalma Departmanı’nda  çalışacak Satınalma Mühendisi arıyoruz. Üniversitelerin  İşletme Müh., Endüstri Müh.,Makine Müh., vb. Müh.bölümlerinden mezunÜstleneceği satınalma fonksiyonunda min 2 yıl sektör tecrübesine sahip Gelişmiş müzakere becerilerine sahip, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri güçlüİleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen Akıcı derecede (ticari) İngilizce bilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk ve insiyatif alma bilinci yüksek Ürün maliyetlendirme, fiyatlandırma bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Manisa VESTEL A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz:Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A sınıfı, B sınıfı veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Üretim sürekliliği nedeniyle), İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Aktif ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi, 4857 ve 6331 sayılı yasa ve yönetmelik gerekliliklerini sağlamak, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Autocad vb. proje okuyabilen, Manisa veya İzmir'de ikamet edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EMC Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
EMC MühendisiVESTEL A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Endüstri MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel A.Ş. bünyesinde Tedarik Zinciri bölümüne bağlı Talep Planlama, Üretim Planlama, Tedarik Planlama, Satın Alma, İthalat  gibi çeşitli birimlerinde değerlendirilmek üzere görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programını bilen ve kullanmış olan, Üretim ve Montaj hatlarında çalışmaya istekli, Zaman ve iş edtüdlerine merakı olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek Tercihen erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Network & Cloud Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Senior Network & Cloud EngineerVESTEL A.Ş.
Our Senior Network & Cloud Engineers play a critical role in the success of our products All successful candidates will possessa high degree of self-management, personal accountability, strong communication and business acumen continual knowledge transfer, training and mentoring of more junior staff is expected.In addition, successful candidates for the Senior Network & Cloud Engineer Position should possess the following:Minimum 3 years Linux and/or Windows System administration and engineering experienceWell versed in internet architectures, including web, application, and database components such as Apache, memcache, MySQLFamiliarity with virtualization and cloud platforms, especially AWS and VMwareFamiliarity with continuous deployment methodology and other common tools Scripting skills in languages such as Bash, Python, Ruby, PHP, etc. Understanding of firewalls, NAT and packet filtering (specifically IPtables) Experience with application load balancing solutions for scaling and High AvailablityFoundational knowledge in networking technologies with advanced debugging vision (Layer 2 & 3 switches, TCP/IP, SNMP, etc.)Advanced packet sniffing capabilities with Wireshark Strong interpersonal communication skills and the ability to communicate with all levels of the organization
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for embedded software engineers to join our highly skilled software team in İstanbul, developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs).Good technical degree in software engineering, computer science, electronics or related discipline, or proven experience.Required SkillsExperience in commercial, embedded, software development. A deep understanding of a ‘constrained' target environment (small processor, limited memory, no virtual memory, etc.) is essential. Excellent C/C++. High technical competence. Good understanding of multitasking target systems and RTOSs. No military obligation for male candidates. Fluency in English. Experience of different targets - compilers, debuggers, OS's, etc.Advantageous SkillsDVB experience a major advantage. Experience of Platform Integration. Embedded GUI development in C++. Aware of Agile / eXtreme Programming (XP) methods. Other scripting / tools skills useful (Python, Make, CVS)General CharacteristicsStrong team player - very collaborative, open, and approachable. Good communicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised; aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Destek Yetkilisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş
Ürün Destek YetkilisiVESTEL A.Ş
Avrupa´ nın teknoloji üssü VESTEL CITY´ de yer alan Müşteri Hizmetleri biriminde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek yüksek okullarının elektronik, elektrik , haberleşme bölümlerinden mezun.Tercihen Televizyon , cep telefonu ve tablet  ürünlerin yetkili servis tecrübesine sahip.Hedef ve çözüm odaklı çalışabilen. Takip, hızlı aksiyon alma özellikleri gelişmiş. Ms Office programlarını iyi derece kullanabilen. Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü.Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş. Yoğun çalışma şatlarına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test Engineer İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Test EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.We are looking for Test Engineers to join our R&D Design Verification & Test Team in Manisa.·       BSc degree in Computer Science·       Understand and coding with scripting languages like Perl, Python, JavaScript·       Enthusiasm to work in Software Testing processes·       Good communication skills·       Experience in Software Testing areas is a plus·       Fluency in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Otomasyon MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar, Kontrol, Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merkez Servis Teknisyeni / Teknikeri (Bursa) Bursa VESTEL A.Ş
Merkez Servis Teknisyeni / Teknikeri (Bursa)VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Beyaz eşya, klima ve elektronik ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeliSeyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Part-Time Software Engineer İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş.
Part-Time Software EngineerVESTEL A.Ş.
We are looking for a Software Engineer who will work as a team member in theVESTEL GROUP.We are looking for 4th year university students interested in software development and embedded systems to join our team in Istanbul on apart-time basis. Our team is developing leading edge digital TV software for Set-Top Boxes (STBs) and integrated Digital Televisions (iDTVs). Qualifications: Enrollment in a Software Engineering, Computer Science or Electronics Engineering program. Required Skills: Experience with C and C++ or similar programming languages. High technical competence. An understanding of multitasking target systems and Linux. A good command of English. General Characteristics: Strong team player - very collaborative, open, and approachable. Goodcommunicator / excellent listener / clear and articulate. Shows initiative: able to work unsupervised;aware of SW trends. Interested in Digital TV.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi - Adana Adana VESTEL A.Ş
Bayi Satış Temsilcisi - AdanaVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip; Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yenilikleri ve gelişmeleri izlemekten ve uygulamaktan hoşlanan, Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen), Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Orta Anadolu Bölge Yöneticisi Ankara VESTEL A.Ş.
Orta Anadolu Bölge YöneticisiVESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Orta Anadolu bölgesinde Ankara, Samsun, Aksaray, Konya, Niğde, Adana, Erzurum illerindeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.Ekip yönetimi konusunda yetkin, planlama, koordinasyon, denetleme becerilerine sahip,İş tanımını ve ekibini sahiplenen, İletişim becerileri güçlü ve öğrenmeye açık, Analitik düşünce yapısına sahip, Edindiği bilgi ve tecrübesi ile muhtemel sorunları öngörüp bu durumlar için çözüm üretip standartları oluşturabilen,Tercihen Elektronik Eşya, Beyaz Eşya sektöründe en az 5 yıl tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Operasyonları Uzmanı(VAN) Ağrı, Bitlis, ... VESTEL A.Ş.
Servis Operasyonları Uzmanı(VAN)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Mühendislik veya Teknik Öğretmenlik Bölümlerinden mezun, Yetkili servis yönetiminde tecrübeli, Beyaz Eşya ve Elektronik sektöründe tecrübeli, Seyahat engeli  olmayan, sık seyahat edebilecek, gerektiğinde mobil çalışabilecek,Takım çalışmasına uyumlu, Organizasyon ve planlama yeteneği olan, İş bitirici ve çözüm geliştirebilen, Analitik düşünebilen, İletişim ve sunum becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office ve dengi bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Gaziantep) Gaziantep VESTEL A.Ş.
Cep Telefonu Servis Teknisyeni (Gaziantep)VESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.En az meslek lisesi mezunu Tablet ve Cep telefonu ürünlerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kulanabilen B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı ( Engelli ) İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
Satış Destek Elemanı ( Engelli )VESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL A.Ş.bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Tercihen Meslek Yüksek Okul ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnternet kullanımı ve MS Office kullanımına hakim, Muhasebe bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Lojistik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Perakende Lojistik Planlama UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Sevkiyat ve planlama süreçlerine hakim olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat engeli olmamak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VRF Sistemleri Proje Tasarımcısı İstanbul(Avr.), ... VESTEL A.Ş
VRF Sistemleri Proje TasarımcısıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya iklimlendirme, mekanik, elektrik vb.. MYO bölümlerinden mezun,Tercihen HVAC - özellikle VRF Sistemleri- projesi çizimi yapmış en az 1-2 yıl tecrübeli,İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Auto-Cad bilen, Daha önce VRF dizayn programları ile çalışmış, İnsan ilişkileri güçlü, uyumlu, kendini geliştirmeye istekli,Müşteri ve sonuç odaklı, analitik özellikleri gelişmiş,Multi-task (çoklu görev) ortamında çalışmaya uygun,Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cep Telefonu Operasyon Uzmanı Trabzon VESTEL A.Ş.
Cep Telefonu Operasyon UzmanıVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL TİCARET A.Ş. bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruzCep Telefonu satış sonrası hizmetler bölümünde çeşitli kademelerde görev almış en az 5 yıl deneyimi olan,Üniversite mezunu tercihen Makina yada Elektrik - Elektronik Mühendisliği mezunu,Servisin idari ve operasyonel yönetimini sağlayacak, yetkili servis yöneticiliği konusunda deneyimli,Ekip yönetebilecek. Src belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Tercihen, Elektronik ürünlerin bakım-onarım konularında iş tecrübesine sahip,Yoğun ve stresli  iş temposunda çalışabilecek,Ms Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Mühendisi İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Uygulama MühendisiVESTEL A.Ş.
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTELCITY' de görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi, Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir veya Manisa'da ikamet edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite ve Konfigürasyon Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Kalite ve Konfigürasyon MühendisiVESTEL A.Ş
Aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:Üniversitelerin Havacılık, Uzay ve/veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezunSavunma sanayi ve havacılık alanlarında 2 yıl üretim, tasarım, ve/veya test deneyimi olanSüreç oluşturma, sistem kurmaya ve sürekli iyileştirmeye ilgi duyan Farklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkınTeknolojik gelişmeleri takip eden ve yenilikçi bakış açısına sahip Mühendislik araçlarına aşina, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri ve motivasyonu yüksek Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim ve Kalite Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üretim ve Kalite MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin Sincan Organize Sanayi Bölgesi tesislerinde kalite ve konfigürasyon süreçlerinde görev almak üzere üretim kalite grubumuz için, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz:  Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Tercihen 2-4 yıl Savunma Sanayi ve Havacılık alanlarında yazılım, tasarım, test ve/veya kalite deneyimi olanSüreç oluşturma, sistem kurma ve sürekli iyileştirmeye ilgi duyan  Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri ve motivasyonu yüksek Teknolojik gelişmeleri takip eden ve yenilikçi bakış açısına sahip  Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,C ya da C++ programlama diline hakim, Savunma sanayii ve havacılık alanlarında bilgi sahibi, Yazılım geliştirme metodolojileri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibi,Takım çalışmasına uygun, iletişim yetenekleri kuvvetli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Java programlama dili ve platform ekosistemine hakim (en az 3 yıl tecrübe sahibi),Savunma sanayii ve havacılık alanlarında en az 3 yıl çalışmış, Çoğrafi Bilgi Sistemleri ile yazılım geliştirme deneyimi sahibi, Yazılım geliştirme metodolojileri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibi,Takım çalışmasına uygun, iletişim yetenekleri kuvvetli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
SAP UzmanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
·         Üniversitelerin ilgili Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun,·         Tercihen kurumsal şirket veya danışmanlık firmalarında en az 3 yıl SAP Modülleri ile ilgili bilgi ve deneyimine sahip,·         SAP PS, SD, PP, MM ve WM modüllerinden bir veya bir kaçına hakim;  tercihen FI, CO konusunda bilgi sahibi,·         Tercihen PLM çözümleri konusunda bilgi sahibi,·         İyi derecede İngilizce bilen, seyahat engeli bulunmayan,·         Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,·         Sonuç odaklı, gelişime açık, iletişim yönü güçlü·         Takım çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Uzman Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Uzman Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Savunma sanayii ve havacılık alanlarında en az 3 yıl çalışmış, C++ programlama dilinde yazılım geliştirme konusunda en az 6 yıl tecrübe sahibi,Coğrafi Bilgi Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Yazılım geliştirme metodolojileri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibi,Takım çalışmasına uygun, iletişim yetenekleri kuvvetli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
ACCOUNT MANAGER(LED Light) Ankara VESTEL A.Ş
ACCOUNT MANAGER(LED Light)VESTEL A.Ş
A major in Engineering or Business Administration, Economics degree  from a reputable university,Sales experience of minimum 2 years,     A persuasive nature and self-motivation, Analytical mind and strong negotiation skills, Excellent communication skills, No military obligation for male candidates, No travel restrictions, Must have a valid driver’s license,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Ticari Pazarlama UzmanıVESTEL A.Ş
VESTEL TİCARET A.Ş bünyesinde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık Pazarlama süreçlerinde en az iki sene iş tecrübesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, Araştırma yapmaktan ve data analizleri yapmaktan keyif alan,Sürekli gelişime açık ve yoğun iş temposuna adapte olabilen,Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan.   Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
TeknisyenAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin Sincan Organize Sanayii Bölgesi tesislerinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknisyenler arıyoruz: Meslek Lisesi (Tercihen Anadolu Teknik Lisesi/Teknik Lise) ya da Meslek Yüksekokulundan (Tercihen Meslek Lisesi Çıkışlı) mezun Teknisyen/Tekniker olmakEn az 2 yıl kablaj, elektromekanik montaj işlerinde veya devre elemanı montajı yüzey monte dijital elektronik kartları ile çalışma konusunda deneyimli olmak.Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak. 30 yaşından gün almamış olmak İyi iletişim kurabilmek, sorumluluk alabilmek, sürekli öğrenmeye ve iyileştirmeye açık olmak.Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Kıdemli Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,En az 5 yıl Savunma Sanayii projelerinde Sistem Mühendisi olarak çalışmış Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Sistem MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Takım çalışmasına yatkın, aktif, sorgulayıcı, özgüven sahibi,  Seyahat (yurt içi / dışı ) engeli bulunmayan Tercihen  askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu(Çanakkale) Çanakkale VESTEL A.Ş.
Mağaza Sorumlusu(Çanakkale)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Sorumlusu'' aramaktayızÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 3 - 5 yıl deneyimli, Tercihen sektör deneyimi olan, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Planlama organizasyon yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen 'Mağaza Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi(Çanakkale) Çanakkale VESTEL A.Ş.
Mağaza Satış Temsilcisi(Çanakkale)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Mağaza Satış Temsilcisi '' aramaktayız.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi, mağazacılığı ve satışı yaşamının bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi İstanbul(Asya) Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunC++, C#, Java yazılım dillerinden birisine hakim, Yazılım Geliştirme süreçlerine hakim, 0-3 Yıllık tecrübeye sahip Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahipHızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneğine sahipÇok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
MimarVESTEL A.Ş
Teknik üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık bölümlerinden mezun,Minimum 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim (özellikle excel & power point),Photoshop, AutoCAD, 3DMAX gibi teknik dizayn programlarını iyi derecede kullanabilen,Mimari planlama ve proje yönetimi bilgisi olan, Tercihen yapı denetim tecrübesi sahibi, Analiz yapma ve raporlama yeteneği olan, Düzenli ve doğru şekilde raporlama yapan, Sürücü belgesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede ingilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliye/Personeli İzmir VESTEL A.Ş
Nakliye/PersoneliVESTEL A.Ş
Lise ve dengi okul mezunu, E ve C sınıfı ehliyete sahip, Şirket araçlarını trafik kurallarına ve şirket prosedürlerine uygun olarak kullanacak,Tercihen uzun yol tecrübesine sahip, Benzer görevlerde en az 5 yıl deneyimli, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen SRC belgesine sahip. İzmir de ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PhD Level R&D Engineers İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
PhD Level R&D EngineersVESTEL A.Ş.
We are looking for  engineers to join our highly skilled engineers teams.  The positions will be located in our Manisa location. Required qualifications are:University degree in Software, Computer, Electrical/Electronic disciplines... Phd Degree in Engineering disciplines, Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates Proactive,enthusiastic,self-confident Have outstanding organizational, interpersonal and communication skills,The candidates should have no travel restrictions,  Living or able to live in İzmir or Manisa
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Satış Temsilcisi Trabzon VESTEL A.Ş
Bayi Satış TemsilcisiVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde elektronik, beyaz eşya ve ankastre ürünlerimizin satış, saha operasyon ve satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipçalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bayi Satış yönetimi alanında 1-3 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için), Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İzmir, Manisa VESTEL A.Ş.
Product ManagerVESTEL A.Ş.
2-5 years product management experience in leading white goods companies,Graduated from the departments of Electrical and Elektronic Engineering or Mechanical Engineering of well known universities in Turkey and abroad,Excellent English knowledge in speaking ,writing and reading,Fluency in  oral and written communications, Work systematically, quick, analitical and disciplined,Excellent using of MS office programmes, Fluency in solving problem and coordination.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Kurumsal Satış UzmanıVESTEL A.Ş
Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 sene aktif satış tecrübesine sahip olmak, Tercihen elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak, Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli olmak, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak, Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)  Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif ve Kontrat Uzmanı Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Teklif ve Kontrat UzmanıAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Savunma ve Havacılık sektöründe Teklif ve Kontrat Müdürlüğü bünyesinde, teklif hazırlığı, kontrat müzakeresi ve kontrat yönetimi konularında görev almak üzere  çalışma arkadaşları aranmaktadır. Genel Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya Ekonomi bölümlerinden mezun olmak,En az 2 yıl sektörel /Teklif ve Kontrat alanı tecrübesi sahibi olmak,Çok iyi derecede İngilizce bilmek, Bilgisayar ve Ofis uygulamalarına hakim olmak, Müşteri odaklı, girişken, gelişmiş planlama ve organize etme kabiliyetlerine sahip ve takım çalışmasına uygun olmak.Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı (Bursa) Bursa VESTEL A.Ş.
Depo Elemanı (Bursa)VESTEL A.Ş.
Vestel Genel Merkez'indeki Mağazacılık Grup Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Vestel VS Outlet Mağazamız için aşağıdaki kriterlere uygun ''Depo Elemanı '' aramaktayızEn az lise mezunu, Tercihen depo deneyimi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen (SAP biliyor olması tercih nedenidir),Dikkatli, düzenli ve titiz çalışan, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Genç, dinamik ve enerjik
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Yazılım MühendisiAydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş
Şirketimizin ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren ve yazılım projelerini CMMI Seviye 3 gereklerine uygun olarak geliştiren yazılım grubumuz için,aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz: Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunJava programlama dilinde yazılım geliştirme tecrübesine sahipYazılım geliştirme metodolojileri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibiVersiyon kontrol ve değişiklik yönetim yazılımları kullanma deneyimine sahipTakım çalışmasına yatkın Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahipHızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneğine sahipÇok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 (iki) yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş.
Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş.
YAZILIM MÜHENDİSİAdaylarda aranılan genel özellikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuşİyi seviyede İngilizce bilen Savunma sanayi ve havacılık alanlarında çalışmaya istekli Yazılım geliştirme süreçleri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibiKonfigürasyon yönetimi, gereksinim yönetimi araçları hakkında tecrübe sahibi olanFarklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkınAraştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edenİletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Adaylarda aranılan nitelikler;İyi derecede Java, C ve/veya C++ bilen Endüstriyel ve askeri veri iletişim protokolleri ( Ethernet, UART/RS232-422-485) konusunda deneyim sahibiQt Creator,  Visual Studio ve Eclipse ortamlarında yazılım geliştirmiş HMI konusunda bilgili Tercih Sebebi Olabilecek Nitelikler:C# ile yazılım geliştirmiş olma    YAZILIM TEST MÜHENDİSİAdaylarda aranılan genel özellikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuşİyi seviyede İngilizce bilen Savunma sanayi ve havacılık alanlarında çalışmaya istekli Yazılım geliştirme süreçleri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibiKonfigürasyon yönetimi, gereksinim yönetimi araçları hakkında tecrübe sahibi olanFarklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkınAraştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edenİletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli  Adaylarda aranılan nitelikler;Konfigürasyon yönetimi araçlarına hakim Yazılım test süreçleri ve otomatik test sistemleri hakkında bilgi sahibi Matlab ve/ve ya Labview bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.) VESTEL A.Ş
Lojistik UzmanıVESTEL A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen SAP tecrübesi olan, Yurt içi kara nakliye,optimizasyon,rotalama,dağıtım ve depolama konularında deneyimliİyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen (Özellikle Excel) En az 1- 4 yıl tecrübeye sahip Analitik bakış açısına sahip, Takım çalışmasına yatkın,   Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),  Adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Manisa VESTEL A.Ş
İşyeri HekimiVESTEL A.Ş
Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY' de görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilmiş İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip,Vardiyalı ve tam gün çalışabilecek Tercihen Aile Hekimliği ve İlkyardım Eğitimi Sertifikası olan Güçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara VESTEL A.Ş
Yazılım MühendisiVESTEL A.Ş
Vestel Savunma Sanayi firmamızın Ankara ofisinde görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları alınacaktır.Adaylarda aranılan genel özellikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuşAlanında en az 2 yıl tecrübeli İyi seviyede İngilizce bilen Savunma sanayi ve havacılık alanlarında çalışmaya istekli Farklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkınAraştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edenİletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Yazılım geliştirme süreçleri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibiKonfigürasyon yönetimi, gereksinim yönetimi araçları hakkında tecrübe sahibi olan YAZILIM MÜHENDİSİ-IAdaylarda aranılan genel özellikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuşİyi seviyede İngilizce bilen Savunma sanayi ve havacılık alanlarında çalışmaya istekli Yazılım geliştirme süreçleri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibiKonfigürasyon yönetimi, gereksinim yönetimi araçları hakkında tecrübe sahibi olanFarklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkınAraştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edenİletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Adaylarda aranılan nitelikler;İyi derecede C ve C++ bilen Gerçek zamanlı işletim sistemleri konusunda tecrübe sahibi Gömülü yazılımlar, Kart Destek Paketleri (BSP) ve sürücü yazılımları konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olanEndüstriyel ve askeri veri iletişim protokolleri ( Ethernet, CAN, UART/RS232-422-485, MIL-STD1553B vs.) konusunda deneyim sahibiLinux ve Windows ortamlarında çalışabilecek Tercih Sebebi Olabilecek Nitelikler:vxWorks üzerinde yazılım geliştirmiş olma Qt framework tecrübesi olma YAZILIM MÜHENDİSİ-IIAdaylarda aranılan genel özellikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuşİyi seviyede İngilizce bilen Savunma sanayi ve havacılık alanlarında çalışmaya istekli Yazılım geliştirme süreçleri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konularında bilgi sahibiKonfigürasyon yönetimi, gereksinim yönetimi araçları hakkında tecrübe sahibi olanFarklı disiplinlerde ve disiplinlerle çalışmaya açık, takım çalışmasına yatkınAraştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edenİletişim gücü yüksek, sonuç odaklı çalışan Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Adaylarda aranılan nitelikler;İyi derecede C bilen Gerçek zamanlı işletim sistemleri konusunda tecrübe sahibi Endüstriyel ve askeri veri iletişim protokolleri (CAN, UART/RS232-422-485, SPI, I2C vs.) konusunda deneyim sahibiMikrodenetleyiciler üzerinde sürücü ve uygulama yazılımları geliştirmiş olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı